problem z przyjaciolka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-06-09, 17:05   #1
serwal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 5

problem z przyjaciolka


mam problem z przyjaciolka, mamy po 26 lat i niektore jej zachowania sa dla mnie co najmniej dziwne.
Zauwazyłam ze jets straszna materialistka, 99% rozmow z nia jest na temat pieniedzy, co sobie kupila albo wysmiewanie innych ludzi. Ona caly czas wysmiewa mojego chlopaka, ktory nie pochodzi z bogatej rodziny. Sama jest w zwiazku z chlopakiem z bogatego domu, ktory dostal na start mieszkanie i ona sie tam wprowadzila. Sama powiedziala mi kiedys ze ona nie wie czy go kocha ale jest jej z nim wygodnie, dodam jeszcze ze na poczatku ich zwiazku go zdradzila o czym on do dzisiaj nie wie
Moja "przyjaciolka " ciagle wysmiewa mnie i mojego fcera, Dzwoni do mnie chwali sie co jej kupil i gdzie ja zabral, mowi ze to mile jak facet ci cos kupuje na co ja odpowiadam ze oczywiscie i ona na to TY NIE WIESZ BO TWOJ CI NIC NIE KUPUJE HEHE.
Ostatnio byla sytuacja gdy pochwalilam sie jej ze dostalam propozycje pracy z firmy, w ktorej kiedys prawoalam na co ona ALE TO TATA CI ZALATWIL PRAWDA? na co ja mowie ze nie i opowiadam cala sytuacje. Za kilka godzin ona znowu dzwoni z tym samym pytaniem ALE TO TATA CI ZALATWIL PRAWDA? jakby liczyla ze w te pare godzin zapomne co jej mowilam i powiem TAK ZALATWIL MI TATA , po czym ona gdy ponownie jej odpowiedzialam ze nie rozlaczyla sie bez slowa i napisala ze zaraz oddzwoni po czym nie oddzwonila
co o tym sadzicie ? czy ja przesadzam?
serwal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-18, 11:15   #2
miami_drink
Raczkowanie
 
Avatar miami_drink
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 321
Dot.: problem z przyjaciolka

Właściwie to ona jest twoją przyjaciółką bo...?
miami_drink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-19, 11:07   #3
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 141
Dot.: problem z przyjaciolka

Przecież to jakaś toksyczna żmija a nie przyjaciółka. Po co ci ona w twoim życiu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-26, 10:47   #4
bierna_sosna
Raczkowanie
 
Avatar bierna_sosna
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 207
Dot.: problem z przyjaciolka

Takich ludzi eliminuje się ze swojego życia. Tobie też to polecam
bierna_sosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-06-26 11:47:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.