Legionowo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 23:04   #31
edziakoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Legionowo

Polecam Panią Magdalenę z Fabryki Urody ul. Jagiellońska 8A przy salonie ORANGE, trzeba wejsc w podwórko....
edziakoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 20:16   #32
zadraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Legionowo

Polecam dobrego fryzjera Pana Rafala teraz w swoim salonie na Sienkiewicza 10 ,,Galeria Fryzur'',, rowniez dzieci strzyze,,bardzo dobry stylista, pracowam w Maximusie w |Legionowie
zadraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 09:27   #33
olanda1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Legionowo

Witam drogie Panie polecam Fabryke Urody na Jagiellońskiej 8A, mi ten salon polecila kolezanka ktora byla tam jako pierwsza .zapisalam sie na strzyzenie i Pani Magda u ktorej bylam zrobila mi lekka zmiane i jestem zadowolona . Byłam również u Pani Marty na przedłużaniu rzęsy, z czego równiez jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam Ola
olanda1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 10:52   #34
august_31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Legionowo

Cytat:
Napisane przez olanda1 Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie polecam Fabryke Urody na Jagiellońskiej 8A, mi ten salon polecila kolezanka ktora byla tam jako pierwsza .zapisalam sie na strzyzenie i Pani Magda u ktorej bylam zrobila mi lekka zmiane i jestem zadowolona . Byłam również u Pani Marty na przedłużaniu rzęsy, z czego równiez jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam Ola
Ja mam zupełnie odmienne zdanie, korzystałam z usług w większości pseudo fryzjerów, kosmetyczek itp. w Legionowie (niestety większość z nich powinna pracować w zakładach krawieckich) ale to moje prywatne zdanie, jeżeli mogę Wam polecić to usługi u Pani Agnieszki ul. Suwalnej na os.młodych nie pamiętam nazwy salonu (ale to obok poczty łatwo znaleźć), właśnie tam od dłuższego czasu kompleksowo dbają o mnie a teraz i moje koleżanki. Fryzura po strzyżeniu czy modelowaniu trzyma się ponad tydzień czasu i widać że fryzjerstwo dla tej kobiety jest jak misja ;-) Pozdrawaim, Alicja
august_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-07-12, 10:12   #35
Karinos30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-07
Wiadomości: 4
Dot.: Legionowo

Jeśli chodzi o strzyżenie męskie to w Nowym Dworze Mazowieckim. na ul. Warszawskiej 15, jest Barber King Patryk Strzelecki. Miejsce, które doceni każdy facet. Na miejscu nie tylki fryzjer męski, ale także usługi barberskie jak np. golenie brzytwą czy pielęgnacja brody. Wszystkie usługi pod okiem specjalisty. Zresztą bliższe info (cennik itp.) jest na stronie www więc można rzucić okiem.
Karinos30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-07-12 11:12:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.