Makijaż od podstaw ! Kto pomoże ? Bardzo proszę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-29, 12:37   #1
Madziula11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Exclamation

Makijaż od podstaw ! Kto pomoże ? Bardzo proszę :)


Cześć. Od niedawna już się maluję oczywiście na początku zabierałam kosmetyki mamie tylko że one nie są stworzone do mojej skóry ;p Mam przebarwienia na twarzy i czerwone plamki po trądziku próbowałam przykryć to podkładem ale to nic mi nie daje. Ostatnio byłam u kosmatyczki najpierw oczyściła mi twarz później dała jakiś krem żeby się puder lepiej trzymał. byłam zadowolona z efektu moja skóra miała wreszczie 1 kolor :P No i po kilku dniach chciałam to powtórzyć niestety nie udało się . Bardzo was proszę o pomoc. w makijażus jestem zielona. maluję tylko rzęsy i robię kreski na powiekach .. ps. mam 16 lat. A makijaż chciała bym taki lekki

Bardzo proszę żebyście mi dziewczyny napisały podstawy makijażu co jest do tego potrzebne itp. , no i ogólnie jakich kosmetyków używać i najlepiej w punktach od początku do końca co trzeba zrobićżeby makijaż ładnie wyszedł np. 1 oczyścić twarz itp.
Madziula11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 12:41   #2
Madziula11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż od podstaw ! Kto pomoże ? Bardzo proszę :)

A i jeszcze mam jeden problem : długie brwi .. jak oglądam np. czasopisma to kobiety mają krótkie wryrgulowane brwi. Ja mam strasznie długie i nie wiem jak się je przycina proszę o pomoc.
Madziula11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 12:43   #3
Paajkaa
Zadomowienie
 
Avatar Paajkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ul. 665 - sąsiadka Szatana
Wiadomości: 1 620
Dot.: Makijaż od podstaw ! Kto pomoże ? Bardzo proszę :)

Tusz i kreski.. No to przecież masz lekki makijaż dorzuć do tego błyszczyk i jakiś podkład , czy puder i już. Ja jetem zadowolona z kosmetyków miss sporty, nie są drogie i w sam raz jak dla nastolatek No.. ale ja mam 15 lat, a Ty 16, więc tak głupio mi doradzać stareszej ; ) Buziakii ;***
__________________
Tylko mnie nazywa kochaniem.
To moje terytorium pod jego ubraniem.





Paulina jestem !

Paajkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 12:53   #4
Paajkaa
Zadomowienie
 
Avatar Paajkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ul. 665 - sąsiadka Szatana
Wiadomości: 1 620
Dot.: Makijaż od podstaw ! Kto pomoże ? Bardzo proszę :)

Cytat:
Napisane przez Madziula11 Pokaż wiadomość
A i jeszcze mam jeden problem : długie brwi .. jak oglądam np. czasopisma to kobiety mają krótkie wryrgulowane brwi. Ja mam strasznie długie i nie wiem jak się je przycina proszę o pomoc.
Brwi raczej nie przycina się - a reguluję. Pęsetą. Albo możesz iść do kosmetyczki, ja byłam raz , zapłaciłam 5 zł, a teraz sama już sobie wyrywam. To trochę boli, ale jak napniesz mocno skórę, a wcześniej przyłożysz do niej np lód, będzie bolało mniej
__________________
Tylko mnie nazywa kochaniem.
To moje terytorium pod jego ubraniem.





Paulina jestem !

Paajkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.