Tłusta skóra - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-16, 18:33   #91
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Tłusta skóra

Cytat:
Napisane przez AryaxD
nawilżaj, nawilżaj, kup Humektan w aptece,, 100 gramów 22 złnawilżaj, nawilżaj, kup Humektan w aptece,, 100 gramów 22 zł
Kiedyś wypytałam wszystkie apteki w centrum i w mojej dzielnicy o ten własnie krem i NIGDZIE nie było. Ba, nawet dużo z nich nie miało w kompie producenta tego kremu - Orion Pharma.

To naprawdę trudne znaleźć krem dla cery tłustej. Powinien być on o lekkiej konsystencji i w składzie nie mieć żadnych maseł, wosków, wazeliny bo tworzą okluzję na tłustej cerze czego efektem są zapchane pory. Nie używaj żadnych kremów matujących antytrądzikowych gdyz w rzeczywistości pogarszają one stan cery. Wysuszają i podrażniają. Nie wiem co za debil takie produkuje.
W żelach do mycia twarzy powinno się wystrzegac silnych detergentów w składzie, tzn. Sodium laureth sulfate. Podrażnienie tym skóry pobudza wydzielanie łoju.

Smarowanie oliwką hipp nie jest złym rozwiązaniem. Oleje w niej zawarte działają kojąco i regenerująco dlatego osobiście stosuję ją tylko o pilingu 2 razy w tyg. Tu kolejny obowiązkowy punkt pielęgnacji cery tłusej (peeling)

Żele, toniki, kremy najlepiej wyszukać na KWC.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 08:19   #92
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Tłusta skóra

Cytat:
Napisane przez PinkLolly Pokaż wiadomość
w ogóle muszę dodać, że ja mam skórę strasznie dziwną - nie wiem jak to określić... z jednej strony jest słucha (schodzi mi skóra przez co często muszę robić piling) to pewnie przez brevoxyl, bo po nim tak zawsze mam; z drugiej strony tłusta (tzn. strasznie się świeci). już nie wiem jakich kosmetyków mam używać...?

To skóra ODWODNIONA. Jest o tym gigantyczny watek na biochemii - polecam tę lekturę!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 22:20   #93
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Dot.: Z cery normalnej, nagle zaczęłam się POTWORNIE świecić. Co robić?

Zakupiłam effaclar K, dostałam effaclar żel w gratisie.
Do tego mocno nawilżający Vichy Hydro.... coś tam i jest coraz lepiej.
Przestałam się świecić, a co najważniejsze już nie pojawiają się nowe wypryski.
Teraz tylko czekam, aż doleczę 'stare'.
Jestem dobrej myśli. Jest coraz lepiej.
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 13:12   #94
nesiulkaa90
Raczkowanie
 
Avatar nesiulkaa90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: . <- stąd ; )
Wiadomości: 71
Dot.: Tłusta skóra

Do dziewczyn, które piją bratka : ile razy dziennie go pijecie?
Ja chciałam pić tak jak jest napisane na opakowaniu 2-3 razy dziennie, ale z racji tego, że bratek jest moczopędny piję tylko raz dziennie wieczorem. Zastanawiam się czy to nie za mało
__________________
Stronka wspomagająca różne akcje charytatywne

=> http://www.emetro.pl/emetro/1,85616,4672584.html <=
WARTO KLIKNĄĆ I POMÓC INNYM
nesiulkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 22:41   #95
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Tłusta skóra

Cytat:
Napisane przez PinkLolly Pokaż wiadomość
to nie jestem sama. od jakiegoś czasu i ja mam problemy z przetłuszczającą cerą i cieszę się, że wpadłam na ten wątek, bo jak widać żeby temu zapobiec robiła wszystka tak jak się tego robić nie powinno...
twarz myłam żelek kilka razy dziennie, kupiłam sobie masę kremów matujących, a do tego matowałam twarz pudrem...
no ale nie jest do końca źle, bo cały czas stosuję brevoxyl i robię sobie piling 3x dziennie.
teraz biorę się za nawilżanie skóry, ale zastanawiam się w jaki sposób ma mi to pomóc - -po kremie nawilżającym skóra wydaje się bardziej tłusta... sama nie wiem.

edit:
w ogóle muszę dodać, że ja mam skórę strasznie dziwną - nie wiem jak to określić... z jednej strony jest słucha (schodzi mi skóra przez co często muszę robić piling) to pewnie przez brevoxyl, bo po nim tak zawsze mam; z drugiej strony tłusta (tzn. strasznie się świeci). już nie wiem jakich kosmetyków mam używać...?
Tym ciągłym myciem i peelingowaniem masakrujesz sobie twarz. Skóra musi mieć czas na regenerację, naprawę płaszcza lipidowego. Od częstego mycia nie znika łojotok. Mycie twarzy 2 razy dziennie wystarczy w zupełności, do tego peeling 1-2 razy w tygodniu, brevoxyl na noc, do tego krem nawilżający, od czasu do czasu oliwka, maseczka nawilżajaca. Dobra jest spirulina sproszkowana 9bio active kosztuje ok 9 zł) mieszasz łyżeczką spiruliny z odrobiną wody i jogurtu naturalnego i na 20 minut naładasz na twarz.
Dla wyregulowania tłuszczenia mozesz włączyć kosmetyk z kwasem bha lub pha, np. effaclar k. Na dłuższą metę zadziała jak peeling oczyszczając pory i zmniejszy świecenie skóry. W ciągu dnia nadmiar sebum usuwaj przykładając do twarzy chusteczkę higieniczną. daj skórze trochę czasu na przestawienie na łagodniejszą pielęgnację, nie wysuszaj jeśli jest ściągnięta, nakładaj wtedy krem nawilżający. Nawilżona skóra powinna być miękka i gładka w dotyku i do takiego stanu powinaś dążyć mimo problemów z nią.
Jeśli po kremie skóra bardzo się błyszczy i obawiasz się zapychania nakładaj go na 2-3 godz, po czym nadmiar usuwaj tonikiem bezalkoholowym lub wodą termalną.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 12:31   #96
ossa
Raczkowanie
 
Avatar ossa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
tłusta cera

Nie mam juz nastu lat, ale nadal mam problemy z tłusta cerą. znacie jakies dobre kosmetyki na ten problem.
Bo kosmetyki dla młodziezy typu clean&clear i inne wyżeracze spirytusowe nie sa juz dobre dla mojej cery.
W aptece polecono mi specjalną linie la roche possay, ale zapomniałam nazwy.
Ktos wie, używa, sprawdza się?
ossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 22:28   #97
asiunia1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: tłusta cera

Jeśli chodzi o linię La Roche-Posay, to linia EFFEACLAR jest właśnie przeznaczona do cery tłustej. Nie próbowałam, ale już wkrótce zamierzam.
asiunia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 11:15   #98
nika01998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Angry Co zrobić z nadmiernym przetłuszczaniem sie twarzy

Mam pytanie do dermatologa, mam bardzo dóży problem ze świeceniem się twarzy, moja cera jest mieszana. Ten problem mam już dłógo z 6 lat, używałam już chyba wszystkiego ale kosmetyki mi nie pomagają, a kremy matujące działają góra 3 godziny. Makijaż mi sie przez to nie trzyma , w ciągu dnia musze go poprawiać aż 3 razy. Co ja mam z tym zrobić ? ? To jest koszmar który nie chcę sie skończyć. Wydaje mi się że musze zacząć przyjmować coś od środka. Ale kiedyś byłam w klinice dermatologi i przepisała mi witaminy i żel, też nie pomogło. Czy w Warszawie jet dobra klinika dermatologi ??
nika01998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 11:29   #99
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co zrobić z nadmiernym przetłuszczaniem sie twarzy

Cytat:
Napisane przez nika01998 Pokaż wiadomość
Ten problem mam już dłógo z 6 lat, używałam już chyba wszystkiego ale kosmetyki mi nie pomagają, a kremy matujące działają góra 3 godziny.
Czego używałaś ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 17:55   #100
nika01998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Dot.: Co zrobić z nadmiernym przetłuszczaniem sie twarzy

Żele do mycia twarzy matujące, kremy matujące ,fluidy też matuące no i oczywiście bibułki matujące. Wszystko dobrych i drogich firm, nie wiem jak mam sobie z tym radzić.
nika01998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 18:01   #101
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co zrobić z nadmiernym przetłuszczaniem sie twarzy

Nic mi nie mówi firma "dobra i droga firma". Poproszę konkretnie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 18:18   #102
nika01998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Dot.: Co zrobić z nadmiernym przetłuszczaniem sie twarzy

np; Shiseido, lancome t- control, clarins - hydra mate, Vichy thermal fix mat. Ten ostatni nie był strasznie drogi i najlepiej sie sprawdził na początku bo matowił ok 6 godzin, póżniej jak zkończyłam 3 opakowanie już nie pomagał tak dobrze i po 2 godz zaczynałam się błyszczeć. Myślałam o kupnie Estee Lauder Idealist, słyszałam że jest godny zainteresowania. Nie chcę już zgadywać bo na darmo wydaje pieniądze a nic mi nie pomaga, i sama nie wiem co robić
nika01998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 02:03   #103
cinek26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 181
Dot.: Co zrobić z nadmiernym przetłuszczaniem sie twarzy

Cytat:
Napisane przez nika01998 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dermatologa, mam bardzo dóży problem ze świeceniem się twarzy, moja cera jest mieszana. Ten problem mam już dłógo z 6 lat, używałam już chyba wszystkiego ale kosmetyki mi nie pomagają, a kremy matujące działają góra 3 godziny. Makijaż mi sie przez to nie trzyma , w ciągu dnia musze go poprawiać aż 3 razy. Co ja mam z tym zrobić ? ? To jest koszmar który nie chcę sie skończyć. Wydaje mi się że musze zacząć przyjmować coś od środka. Ale kiedyś byłam w klinice dermatologi i przepisała mi witaminy i żel, też nie pomogło. Czy w Warszawie jet dobra klinika dermatologi ??

Dziewczyno, dÓzy to TY masz problem ale z ortografia, jak sie udzielasz na forum to powinnas znac chociaz jej podstawy. Uzywasz wszystkiego matujacego to sie nie masz czemu dziwic ze skora jest sucha jak wior. Zacznij lepiej twarz nawilzac.
cinek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 07:49   #104
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co zrobić z nadmiernym przetłuszczaniem sie twarzy

Cytat:
Napisane przez cinek26 Pokaż wiadomość
Dziewczyno, dÓzy to TY masz problem ale z ortografia, jak sie udzielasz na forum to powinnas znac chociaz jej podstawy.
A oto i Gentleman Roku - nie dość, że sam nie zna podstawowych zasad ortografii, to nie przestrzega regulaminu forum (prosimy o niezwracanie publicznie innym uwagi, można to zrobić na PW), do tego niemiły.


Cytat:
Uzywasz wszystkiego matujacego to sie nie masz czemu dziwic ze skora jest sucha jak wior. Zacznij lepiej twarz nawilzac.
A tu się akurat zgadzam. Nie mam najlepszego zdania na temat kosmetyków, o których pisałaś. Kosztują dużo, ale ich działanie pozostawia wiele do życzenia. Powinnaś "przerzucić się" na pielęgnację apteczną. Myć twarz delikatnymi żelami na bazie wody termalnej (polski świetny Iwostin, Avene, LRP), w dzień używać kremów nawilżających z filtrem (tych samych firm(, a na noc kwasów - Effaclar K lub Lysanel (lepsze, tańsze i bardziej skuteczne odpowiedniki Idealista). Przy cerze takiej jak twoja nie można używać produktów matujących - zmatowiona, przesuszona skóra reaguje zwiększeniem ilości wydzielanego łoju. Przy stosowaniu odpowiednich kosmetyków i pielęgnacji cera w krótkim czasie się unormuje i nie będzie potrzebne matowienie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 09:40   #105
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: tłusta cera

Pragnę poinformowac, że korzystanie z forumowej wyszukiwarki nie powoduje skutków ubocznych ani zaostrzenia choroby, a wręcz może pomóc - i moderatorowi i uzytkownikowi.

Dziekuje za uwage.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 13:19   #106
nika01998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Dot.: Co zrobić z nadmiernym przetłuszczaniem sie twarzy

szugarbejb dziekuję za wskazówki, tylko z tymi kremami matującymi to właśnie dermatolog mi powiedział żebym używała, i właśnie miałam Lysanel matujący i na noc z kwasami owocowymi, kupywałam kiedyś kremy które nie matowiły, i jeszcze wiecej się świeciła twarz .
nika01998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 13:44   #107
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co zrobić z nadmiernym przetłuszczaniem sie twarzy

Cytat:
Napisane przez nika01998 Pokaż wiadomość
szugarbejb dziekuję za wskazówki, tylko z tymi kremami matującymi to właśnie dermatolog mi powiedział żebym używała
Lekarze mówią różne rzeczy.

Cytat:
, i właśnie miałam Lysanel matujący i na noc z kwasami owocowymi,
I jak efekty ? jaki nawilżacz do tego stosowałaś ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 14:01   #108
cinek26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 181
Dot.: Co zrobić z nadmiernym przetłuszczaniem sie twarzy

Szugarbejb, nie chce mi sie z Toba klocic bo to nie o to tutaj chodzi ale jak zauwazylem sama piszesz posty w sposob arogancki i chamski . Zwracasz uwage a nie jestes adminem, tzn chyba bylas i Cie zdetronizowali albo chcesz byc... nie tedy droga.
cinek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 14:11   #109
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Świece się ! - cera tłusta, przetłuszczająca się - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cinek26 Pokaż wiadomość
Dziewczyno, dÓzy to TY masz problem ale z ortografia, jak sie udzielasz na forum to powinnas znac chociaz jej podstawy. Uzywasz wszystkiego matujacego to sie nie masz czemu dziwic ze skora jest sucha jak wior. Zacznij lepiej twarz nawilzac.
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A oto i Gentleman Roku - nie dość, że sam nie zna podstawowych zasad ortografii, to nie przestrzega regulaminu forum (prosimy o niezwracanie publicznie innym uwagi, można to zrobić na PW), do tego niemiły.
.
Cytat:
Napisane przez cinek26 Pokaż wiadomość
Szugarbejb, nie chce mi sie z Toba klocic bo to nie o to tutaj chodzi ale jak zauwazylem sama piszesz posty w sposob arogancki i chamski . Zwracasz uwage a nie jestes adminem, tzn chyba bylas i Cie zdetronizowali albo chcesz byc... nie tedy droga.
Oj, chwileczkę. Najpierw sam w mało kultralny sposób czepasz się Wizażanki, za to, że robi błedy ortograficzne,a teraz, po tym, jak Sugar zwróciła Ci uwagę czujesz się oburzony??

Tak sie skłąda, że zgadzam się z wypowiedzią Sugar - zwracanie uwagi na błędy jest wbrew zasadom netykiety.

I uważaj, żebyśmy Cię nie zdetronizowali, bo chyba czubek nosa nosisz wyżej niż stratocumulusy. trochę pokory i kultury.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 15:46   #110
nika01998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Co zrobić z nadmiernym przetłuszczaniem sie twarzy

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Lekarze mówią różne rzeczy.



I jak efekty ? jaki nawilżacz do tego stosowałaś ?
Po kremie Lysanel, nie za bardzo podziałał twarz słabo matowił> Ale ten krem co zaproponowałaś z kwasami kupię go napewno, i zaczne kupować aptekowe kosmetyki ,tak jak napisałaś. Zobaczę wtedy czy będzie lepsza poprawa
nika01998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 16:00   #111
nika01998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Dot.: Co zrobić z nadmiernym przetłuszczaniem sie twarzy

Nie używam żadnych nawilżaczy, bo jak używam kremów nie matujących to one wcale nie są wchłaniane przez moją skórę i bardzo mi się błyszczy, i mam wrażenie że są za ciężkie.
nika01998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 16:07   #112
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co zrobić z nadmiernym przetłuszczaniem sie twarzy

Ale pisałaś, że masz ŁZS. Więc może najpierw wybierz się do lekarza po leki. Bo kosmetyki mogą wspomóc działanie leków, ale nigdy ich nie zastąpią.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 17:03   #113
nika01998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Dot.: Co zrobić z nadmiernym przetłuszczaniem sie twarzy

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ale pisałaś, że masz ŁZS. Więc może najpierw wybierz się do lekarza po leki. Bo kosmetyki mogą wspomóc działanie leków, ale nigdy ich nie zastąpią.
Tak mam ŁZS ,właśnie wybieram się do dermatologa , tylko nie znam dobrego w Warszwie. Bo u tych co się leczyłam to nie byłam zadowolona z efektów
nika01998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 19:21   #114
lope lope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: Świece się ! - cera tłusta, przetłuszczająca się - WĄTEK ZBIORCZY

Na tłustą cere najlepiej uzywaj dobrego pudru matującego. Clinique jest swietny, niestety drogi.
Tez tonik twarzy la roche posay effaclar dobrze matuje. Skóra długo sie nie świeci.
lope lope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 07:28   #115
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Świece się ! - cera tłusta, przetłuszczająca się - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nika01998 Pokaż wiadomość
Tak mam ŁZS ,właśnie wybieram się do dermatologa , tylko nie znam dobrego w Warszwie. Bo u tych co się leczyłam to nie byłam zadowolona z efektów

Przejrzyj wątek gdzie polecamy do dermatologów w różnych miastach, może znajdziesz tam inspirację.

Cytat:
Napisane przez lope lope Pokaż wiadomość
Na tłustą cere najlepiej uzywaj dobrego pudru matującego. Clinique jest swietny, niestety drogi.
Tez tonik twarzy la roche posay effaclar dobrze matuje. Skóra długo sie nie świeci.
Na tłustą cerę najlepiej jest ją wyleczyć, żeby nie była tłusta, i żeby nie musieć sie pudrować strasznie drogimi i przeciętnymi jakościowo pudrami.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 20:28   #116
molinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 52
Dot.: Świece się ! - cera tłusta, przetłuszczająca się - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lope lope Pokaż wiadomość
Na tłustą cere najlepiej uzywaj dobrego pudru matującego. Clinique jest swietny, niestety drogi.
Tez tonik twarzy la roche posay effaclar dobrze matuje. Skóra długo sie nie świeci.
Dla mnie clinique jest nie do strawienia. Już parę razy miałam próbki i zawsze kończyło się jakimiś dodatkowymi wypryskami. Co do la roche posay to bardzo mi pasuje z tej serii effaclar płyn micearny do oczyszzcania twarzy. Mam po nim wrażenie, że skóra jest zdecydowanie gładsza. A ostatno jeszcze na tvnstyle słyszałam, że najlepsze są te kosmetyki micearne.
molinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 20:31   #117
Lauren M3
Raczkowanie
 
Avatar Lauren M3
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 119
Dot.: Świece się ! - cera tłusta, przetłuszczająca się - WĄTEK ZBIORCZY

zaraz mnie wyzwiecie, ze mam czytac watek..ale...ja nie widze w nim odpowiedzi......mam straszny łojotok..po 20 minutach od umycia twraxy mozna by na mnie frytki smazyc....i nie umiem sie go pozbyć...tylu kremow juz uzywalam i nic to nie dalo...jak sie pudrem sypkim przejade po twarzy to potem mam brązowy tluszcz i plamy..tragedia..prosze o rady jak sie pozbyc łojotoku....wyprubuje wszystko..bede wdzieczna
__________________
Życie codziennie każe nam podejmować decyzje....najczęściej podejmujemy złą
Lauren M3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 20:38   #118
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Świece się ! - cera tłusta, przetłuszczająca się - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lauren M3 Pokaż wiadomość
.wyprubuje wszystko..bede wdzieczna
Dermatologa wypróbuj. Solidnie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 08:11   #119
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Świece się ! - cera tłusta, przetłuszczająca się - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lauren M3 Pokaż wiadomość
zaraz mnie wyzwiecie, ze mam czytac watek..ale...ja nie widze w nim odpowiedzi......mam straszny łojotok..po 20 minutach od umycia twraxy mozna by na mnie frytki smazyc....i nie umiem sie go pozbyć...tylu kremow juz uzywalam i nic to nie dalo...jak sie pudrem sypkim przejade po twarzy to potem mam brązowy tluszcz i plamy..tragedia..prosze o rady jak sie pozbyc łojotoku....wyprubuje wszystko..bede wdzieczna
Tu konieczna jest konsultacja zlekarzem, ale szczerze mówiąc, ne wiem czy taki pierwszy lepszy z brzegu, z przychodni pomoże.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 17:50   #120
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Świece się ! - cera tłusta, przetłuszczająca się - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lauren M3 Pokaż wiadomość
zaraz mnie wyzwiecie, ze mam czytac watek..ale...ja nie widze w nim odpowiedzi......mam straszny łojotok..po 20 minutach od umycia twraxy mozna by na mnie frytki smazyc....i nie umiem sie go pozbyć...tylu kremow juz uzywalam i nic to nie dalo...jak sie pudrem sypkim przejade po twarzy to potem mam brązowy tluszcz i plamy..tragedia..prosze o rady jak sie pozbyc łojotoku....wyprubuje wszystko..bede wdzieczna

dermatolodzy najczęściej hasło "przetłuszczająca się skóra" bagatelizują tłumaczą, że to juz taka uroda skóry, jak niebieskie oczy czy blond włosy...no ale może próbuj anuż jakaś lakerka Cię zrozumie, chociaż rzeczywiście ilości wytwarzanego łoju nie zmienisz. Pozostaje Ci nawilżać po jakimś czasie dopiero mogą być efekty, a jak jesteś cierpliwa to tabletki hormonalne
Ja po nich już całkowicie się problemu pozbyłam
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-01 20:30:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.