Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-01, 18:15   #751
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

wg mnie oni mają skrzywienie mózgu mówią jedno robią drugie, jeszcze płaczą jak mój, co płacze bo szkoda mu mnie może hehe dobre
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 18:43   #752
Celinaa
Raczkowanie
 
Avatar Celinaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 384
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

[quote=syntagma;9550981]Celinaa - calkiem nic od miesiaca nie pisze ani nic? glupie pytanie wiem, ale masz pewnosc, ze nic mu sie nie stalo? Na takich wyjazdach ludzie czesto glupieja, pelno nowych znajomosci, wspolne imprezy do rana... A Ty dzwonisz do niego? nie odbiera? nie wyobrazam sobie takiej sytuacji. Zadzwon moze i porozmawiaj, co jest grane...



dzieki ze mnie zauwazylas tak mi mi dzis strasznie zle
wiem ze z nim ok bo jest na necie. odzywal sie ze 2 razy, ale tak zimno oschle jak nie on. i bylo to kilka slow i koniec. wiem ze ciagle imprezuje, poznal nowych ludzi. mnie juz chyba calkiem odstawil.

dzis mam jakis ciezki wieczor, tesknie. choc juz nie mam za kim. tego sie juz nie uda poskladac

ed: tak, pisalam do niego, ale brak odpowiedzi...
Celinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 18:48   #753
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość


dzieki ze mnie zauwazylas tak mi mi dzis strasznie zle
wiem ze z nim ok bo jest na necie. odzywal sie ze 2 razy, ale tak zimno oschle jak nie on. i bylo to kilka slow i koniec. wiem ze ciagle imprezuje, poznal nowych ludzi. mnie juz chyba calkiem odstawil.

dzis mam jakis ciezki wieczor, tesknie. choc juz nie mam za kim. tego sie juz nie uda poskladac

ed: tak, pisalam do niego, ale brak odpowiedzi...
głwoa do góry ja dzis tez mam taki dzien;'/


jeszcze do mnie przed chwila zadzwonil' ze sie zale juz' bo jego kumpel dzwonil z zapytaniem czy sie rozstalismy gadal jak gdyby nigdy nic na co ja ze co mam udawac ze all ok a ty masz miesiac myslec? na co on ZDZIWIONY ze co chce pochopna decyzje? a pozniej juz sie wyglupila'lubsiz mnie a jak bardzo mnie lubisz " i zdziwiony jeszxcze ze ja dola mam SZOOOOOKKKKKKKKKKKKK
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:06   #754
Eufi
Raczkowanie
 
Avatar Eufi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Enka333, przyczyniłaś się do moich łez, ze śmiechu oczywiście. Hahahaha wyobraziłam to sobie Wiesz, zostawił mi tą lodówkę, mówiąc, że chciał mnie wkurzyć i sobie żartował.
Ale przyznam, że tak bardzo mi szkoda Tych Dziewczyn tutaj, które cierpią. Tym samym ja się cieszę, że tak nie cierpię.
Skoro dziewczyny tak dobrze się rozumieją to dlaczego w naturze jest tak, że ONI nas pociągają i łączymy się z NIMI w pary... ??? Albo dlaczego tak ciężko o dobry, ba, cudowny związek? Przecież niby każdy chce kochać i być kochanym, ehhhh. Mimo wszystko zostaje nadzieja, że gdzieś tam sobie po świecie drepta sobie TEN, z którym wszystko będzie cudowne (bez przesady ale wiecie o co chodzi).
Nio i nie ma co poświęcać uwagi na pierwsze lepsze gów.., bo później jest płacz, kłótnie i złamane serce. Póki myślimy i patrzymy trzeźwo oceniajmy ich i decydujmy czy to jest warte naszego przykucnięcia przy TYM.
Jeśli coś przestaje funkcjonować jak należy, musi więc odejść i zrobić miejsce czemuś nowemu, lepszemu.
Buźki
Eufi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:11   #755
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Legenda o smoku uczy , iż nie należy zaspokajać głodu byle baranem.





AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:14   #756
Eufi
Raczkowanie
 
Avatar Eufi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Legenda o smoku uczy , iż nie należy zaspokajać głodu byle baranem.





hahahahahaha
Genialne xD
Eufi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:18   #757
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Legenda o smoku uczy , iż nie należy zaspokajać głodu byle baranem.





Dziękiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiii! To będzie moim nowym mottem życiowym!!!!!!
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 19:25   #758
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Legenda o smoku uczy , iż nie należy zaspokajać głodu byle baranem.

klask i:
PRAWDA! Pamiętajmy o tym wszystkie!
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:26   #759
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Eufi Pokaż wiadomość
Enka333, przyczyniłaś się do moich łez, ze śmiechu oczywiście. Hahahaha wyobraziłam to sobie Wiesz, zostawił mi tą lodówkę, mówiąc, że chciał mnie wkurzyć i sobie żartował.
Ale przyznam, że tak bardzo mi szkoda Tych Dziewczyn tutaj, które cierpią. Tym samym ja się cieszę, że tak nie cierpię.
Skoro dziewczyny tak dobrze się rozumieją to dlaczego w naturze jest tak, że ONI nas pociągają i łączymy się z NIMI w pary... ??? Albo dlaczego tak ciężko o dobry, ba, cudowny związek? Przecież niby każdy chce kochać i być kochanym, ehhhh. Mimo wszystko zostaje nadzieja, że gdzieś tam sobie po świecie drepta sobie TEN, z którym wszystko będzie cudowne (bez przesady ale wiecie o co chodzi).
Nio i nie ma co poświęcać uwagi na pierwsze lepsze gów.., bo później jest płacz, kłótnie i złamane serce. Póki myślimy i patrzymy trzeźwo oceniajmy ich i decydujmy czy to jest warte naszego przykucnięcia przy TYM.
Jeśli coś przestaje funkcjonować jak należy, musi więc odejść i zrobić miejsce czemuś nowemu, lepszemu.
Buźki
No właśnie dlaczego tak trudno o satysfakcjonujący związek skoro wszyscy pragniemy w zasadzie tego samego???O co tak naprawdę im chodzi?Czego oni szukają?Czemu grają tak bardzo nie fair??Aż tak szybko im się nudzimy??Aż tak trudno być lojalnym i kulturalnym??
To znak naszych czasów? szybko, dużo, zmień na nowe??
Tylko że tak gra jest nierówna...to oni zawsze będą górą, im więcej rzeczy wypada, to oni na więcej są gotowi, to oni mają znacznie więcej czasu...i przeważnie to do nich należy inicjatywa...a my wpadamy w te sidła a [otem nie potrafimy bardzo długo się otrząsnąc....
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:31   #760
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Legenda o smoku uczy , iż nie należy zaspokajać głodu byle baranem.





To się nazywa życiowa prawda
Zawsze wiedziałam, że w tej legendzie kryje się głębszy przekaz
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 20:31   #761
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Hej Kochane.. A u mnie nie wiem co bo moze to ta pogoda, moze nastrój tego dnia ale jakos mi tak nijako...Pojawiają sie mi mysli o tym co było, o tym ze jednak nie wyszło i co by było gdyby jednak....Trudno sie wtedy cieszyc tym co mam...bo i z kims nowym nie jest idealnie a chocby sekundki mysli o exie nie ułatwiają tego....Czuje sie z tym beznadziejnie, bo za to co mi zrobił powinnam nie miec ani ułamka cieplejszej mysli..Powinnam, a jednak..Czemu tak jest? Czy to sie nigdy nie zapomni skoro to było cos pierwszego, znaczącego??? I jak tu byc uczciwą w stosunku do siebie i tego co teraz mam???
Ehhh...Co za dzień..jakis taki...bleeeee
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 20:34   #762
malenstwo5
Wtajemniczenie
 
Avatar malenstwo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 597
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Można się dołączyć ?
malenstwo5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 20:45   #763
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez nieSmutna24 Pokaż wiadomość
Hej Kochane.. A u mnie nie wiem co bo moze to ta pogoda, moze nastrój tego dnia ale jakos mi tak nijako...Pojawiają sie mi mysli o tym co było, o tym ze jednak nie wyszło i co by było gdyby jednak....Trudno sie wtedy cieszyc tym co mam...bo i z kims nowym nie jest idealnie a chocby sekundki mysli o exie nie ułatwiają tego....Czuje sie z tym beznadziejnie, bo za to co mi zrobił powinnam nie miec ani ułamka cieplejszej mysli..Powinnam, a jednak..Czemu tak jest? Czy to sie nigdy nie zapomni skoro to było cos pierwszego, znaczącego??? I jak tu byc uczciwą w stosunku do siebie i tego co teraz mam???
Ehhh...Co za dzień..jakis taki...bleeeee
u mnie ten dzień też taki jakiś nijaki......oczywiście pierwsza myśl zaraz po przebudzeniu to ON i zowu kręcenie filmu dlaczego nie wyszło, co się stało, co mogłam zrobić i co by było gdyby?no i wielkie DLACZEGO???i wielkie NIEDOWIARY!!!i biłam sie caly dzień z tymi myślami, znowu, chyba nie przestane już nigdy, wroslo to we mnie i zapuściło korzenie i wyrasta z tego taki wielki chwast, co przysłania wszystko, nie umiem się cieszyc, nie umiem planować, nie umiem czuć tu i teraz, tylko "wtedy", totalnie zero koncentracji, cokolwiek robię to myślami odpływam, nawet jak rozmawiam z innymi o czymkolwiek....ehhhhhhhhh .....i jescze ten dzień...taki smutny.......

zapraszamy malenstwo5
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 20:47   #764
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malenstwo5 Pokaż wiadomość
Można się dołączyć ?
pewnie, że można * i mów co Ci leży na serduchu *
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 20:48   #765
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

czuje to co wy wszytskie


a ja rok temu by zapomniec o tym co mnie po 3laatch zostawil poznalam tego obecnego i powiem wam... ze wogole na poczatku bylam na zlosc tamtemu z nim, myslalam ze do mnie ten 3letni wroci srtata, i tak myslalam ze2 msc, a patrzcie etraz sie zakochalam, pokochalam... i tez mnie zostawil,
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 20:51   #766
malenstwo5
Wtajemniczenie
 
Avatar malenstwo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 597
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Dwa i pół roku razem.. ;( Wiele kłótni, awantur, ale też pięknych chwil..
Teraz zerwaliśmy tydzień temu, bo się od pewnego czasu nie układało, on ma bliższą koleżankę.. A ja.. Ja go kocham i chcę z nim być ;(

Edytowane przez malenstwo5
Czas edycji: 2008-11-01 o 20:56 Powód: literówka
malenstwo5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:04   #767
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malenstwo5 Pokaż wiadomość
Dwa i pół roku razem.. ;( Wiele kłótni, awantur, ale też pięknych chwil..
Teraz zerwaliśmy tydzień temu, bo się od pewnego czasu nie układało, on ma bliższą koleżankę.. A ja.. Ja go kocham i chcę z nim być ;(
a kto zerwal? Ty czy on? czy razem podjeliscie te decyzje? bardzo mi przykro i nie daj się smutkowi!! * będzie ciezko, ale postaraj sie kochanie

I tak sie zastanawiam.. Wiekszosc z Was jest po dlugich zwiazkach.. ja jestem po krotkim, wlasciwie hm.. nawet nie wiem czy to do konca zwiazek był i użalam się ponad rok.. :| może coś ze mną nie tak jest ;|

czemu faceci krzywdza takie wrazliwe, delikatne istotki?! :/
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:06   #768
malenstwo5
Wtajemniczenie
 
Avatar malenstwo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 597
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

W sumie to zerwał on.. ;(
malenstwo5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:10   #769
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Eufi Pokaż wiadomość
Enka333, przyczyniłaś się do moich łez, ze śmiechu oczywiście. Hahahaha wyobraziłam to sobie Wiesz, zostawił mi tą lodówkę, mówiąc, że chciał mnie wkurzyć i sobie żartował.
Ale przyznam, że tak bardzo mi szkoda Tych Dziewczyn tutaj, które cierpią. Tym samym ja się cieszę, że tak nie cierpię.
Skoro dziewczyny tak dobrze się rozumieją to dlaczego w naturze jest tak, że ONI nas pociągają i łączymy się z NIMI w pary... ??? Albo dlaczego tak ciężko o dobry, ba, cudowny związek? Przecież niby każdy chce kochać i być kochanym, ehhhh. Mimo wszystko zostaje nadzieja, że gdzieś tam sobie po świecie drepta sobie TEN, z którym wszystko będzie cudowne (bez przesady ale wiecie o co chodzi).
Nio i nie ma co poświęcać uwagi na pierwsze lepsze gów.., bo później jest płacz, kłótnie i złamane serce. Póki myślimy i patrzymy trzeźwo oceniajmy ich i decydujmy czy to jest warte naszego przykucnięcia przy TYM.
Jeśli coś przestaje funkcjonować jak należy, musi więc odejść i zrobić miejsce czemuś nowemu, lepszemu.

Buźki
to dobrze ze nie cierpisz, chociaz jedna z nas tutaj
zastanawia mnie troche to co piszesz, z tym ze patrzmy trzezwo oceniajmy i decydujmy czy chcemy byc z kims kto nas rani, tylko gorzej jest jak sie kogos kocha i to nie takie proste tak sobie zostawic to co bylo i szukac czegos lepszego
to wszystko jest baaardzo skomplikowane
ale na pewno jest w tym wiele racji tyle ze w tym naszym swiecie nic nie jest tylko czarne albo tylko białe...

a co do mnie to nie wiem co dalej bedzie ale coraz bardziej zacznam sie oswajać z faktem ze to koniec..
nie odzywamy sie do siebie od wczoraj.. ja nie wiem co sie z nim dzieje, nic nie wiem, ale wiem ze juz mam tego wszystkiego coraz bardziej dosyc
i jeszcze ten smutny dzien, oby jutro bylo lepiej
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 21:10   #770
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malenstwo5 Pokaż wiadomość
W sumie to zerwał on.. ;(
oj nie smutaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaj!! wiem, ze bez sensu mowic, ze bedzie dobrze.. ale musi być !! trzymaj się i nie daj sie handrze !! i jezeli chcesz, to płacz.. zawsze w jakimś stopniu to pomaga ** i odwiedzaj nas czesto!! pomozemy, wesprzemy, pocieszymy i wyrzuc z siebie wszystko.. zawsze zrobi Ci sie lepiej na serduszku <przytul>
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:15   #771
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

ja mysle, ze byloby mi lepiej jakbym sobie mogla pomyslec, ze byl kretynem, burakiem, dusigroszem, nie szanowal mnie i klocilismy sie ciagle...ale nic takiego nie bylo. Nawet go znienawidzic nie moge...
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:19   #772
malenstwo5
Wtajemniczenie
 
Avatar malenstwo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 597
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Od tygodnia płaczę.. Wiem, że muszę dać radę, że kiedyś będzie dobrze, ale w tym momencie jest to nie zbyt realne.. To tak strasznie boli.. Jak mógł, po takim czasie, po tym jak mówił, że mnie kocha.. Teraz twierdzi, że nadal mnie kocha, ale nie będziemy razem, bo to się nie może udać..
malenstwo5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:28   #773
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

wogole zauwazyla mze kazdy z nich ma te same wymówki ;/ kazdy mowi to samo;/

jeste mcieakwa co w tych ich malych mozdzkach siedzi :| jak nagle mozna nic nie czuc? oni wogole nie maja uczyc

ja chyba sie nei bede na nic nastawiac ze on po tych przemysleniach stwierdzi ze jednak ok dobrze jest, raczej ze to koneic.
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:49   #774
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
jeste mcieakwa co w tych ich malych mozdzkach siedzi :| jak nagle mozna nic nie czuc? oni wogole nie maja uczyc
moj np. twierdzi, ze on rowniez bardzo cierpi z powodu tego rozstania i jest to bardzo smutne i trudne dla niego... no ale nie mozemy byc razem
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:53   #775
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
moj np. twierdzi, ze on rowniez bardzo cierpi z powodu tego rozstania i jest to bardzo smutne i trudne dla niego... no ale nie mozemy byc razem

ahh jaki on kochany no moj to sie tez popłakał biedni naprawde tak mi ich zal


AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:55   #776
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
moj np. twierdzi, ze on rowniez bardzo cierpi z powodu tego rozstania i jest to bardzo smutne i trudne dla niego... no ale nie mozemy byc razem
Dogadałby się z moim Biedni chłopcy, którzy muszą tak cierpieć
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:59   #777
Eufi
Raczkowanie
 
Avatar Eufi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
moj np. twierdzi, ze on rowniez bardzo cierpi z powodu tego rozstania i jest to bardzo smutne i trudne dla niego... no ale nie mozemy byc razem
Nio niektórym z NICH na pewno nie jest łatwo zostawić dziewczynę. To też nie jest łatwe powiedzieć drugiej osobie, którą się kiedyś kochało i jeszcze kiedy ona cały czas kocha, że Twoje uczucie już wygasło.
Sama nie jeden raz się zastanawiałam, łatwiej porzucić czy być porzuconym i przyznam, że nie wiem które jest łatwiejsze. Stałam po jednej jak i po tej drugiej stronie. Jeśli chłopak wykaże się ambicją i honorem, i odejdzie po słowach, że to koniec nie grając na sumieniu, to wolę zostawiać niż być porzuconą. Lecz jeśli tak jak teraz miałam, będzie grał na moim sumieniu, to wolę być porzucona, bo sama po takich słowach, że nie jestem kochana, odchodziłam.
Mi czasami pomagały słowa- nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Nie Ten to będzie inny.
Buźki i głowy do góry
Eufi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:03   #778
Eufi
Raczkowanie
 
Avatar Eufi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
to dobrze ze nie cierpisz, chociaz jedna z nas tutaj
zastanawia mnie troche to co piszesz, z tym ze patrzmy trzezwo oceniajmy i decydujmy czy chcemy byc z kims kto nas rani, tylko gorzej jest jak sie kogos kocha i to nie takie proste tak sobie zostawic to co bylo i szukac czegos lepszego
to wszystko jest baaardzo skomplikowane
ale na pewno jest w tym wiele racji tyle ze w tym naszym swiecie nic nie jest tylko czarne albo tylko białe...

a co do mnie to nie wiem co dalej bedzie ale coraz bardziej zacznam sie oswajać z faktem ze to koniec..
nie odzywamy sie do siebie od wczoraj.. ja nie wiem co sie z nim dzieje, nic nie wiem, ale wiem ze juz mam tego wszystkiego coraz bardziej dosyc
i jeszcze ten smutny dzien, oby jutro bylo lepiej
Dlatego napisałam PÓKI myślimy i jesteśmy w stanie trzeźwo ocenić Go, czyli zanim Go pokochamy. Bo później to już zaćma absolutna
"Pierwsze westchnienie miłości, to ostatnie westchnienie rozumu" niestety
Eufi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:13   #779
malenstwo5
Wtajemniczenie
 
Avatar malenstwo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 597
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

A najgorsze w tym wszystkim jest to jak mówi, że kocha, ale nie będziemy już razem.. :/
malenstwo5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:20   #780
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cześć...
To jeszcze raz ja...
Znowu.. Dziewczyny ja nie wiem co ze mną jest.. jednego dnia cieszę się, śmieję, jest ok, czuję że jest dobrze, że z Exem się dogaduję i to mi starczy..Ale czasami przychodzą takie dni jak dziś... Dochodzi do mnie świadomość że on nic do mnie nie czuje, nic poza sympatią jak do zwykłej koleżanki...że w każdej chwili może się zakochać, że wtedy stracę Go na zawsze..
Tęsknie, tak bardzo za nim tęsknie.. a najbardziej gdy siedzi koło mnie i drapie mnie po pleckach..
Wiem!! Wiem, torturuję samą siebie że na to pozwalam.. ale kurde no ja inaczej nie potrafię!!! Nie zniosłabym tego, że musiałabym powiedzieć że to koniec, że chcę się odciąć..musiałabym oszukać samą siebie

A może to zwykła samotność, może potrzebuję bycia z "kimś" a nie z Nim.. Nie myślę o tym obsesyjnie, jest ok, coraz lepiej...Zasypiam już normalnie, cieszę się każdym dniem itp... Ale jedno mnie przeraża- myśl że ja nie przestanę go kochać..
Jeszcze chwilkę sobie popłaczę..

Ps. Oglądałam "Zieloną Milę" i z rodzicami tak ryczeliśmy jak bobry...
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.