puder mozaikowy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-17, 07:44   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

puder mozaikowy?


Mam pytanie : Czy puder mozaikowy jest lepszy niz zwykly ? dlaczego ? Prosze o odp . p. Agnieszkę i was dziewczyny.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-17, 07:48   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
puder mozaikowy?

Mam pytanie. Czy puder mozaikowy jest lepszy niz zwykły ? O odpowiedz prosze p. Beate i was dziewczyny. Opowiedzcie o swoich dosw. z tym pudrem.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-18, 08:01   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: puder mozaikowy?

Czesc Kasik [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie mozna tak generalizowac. Nie wszystkie pudry mozaikowe sa lepsze od tych jednolitych. Zalezy to od ich gamy kolorystycznej, od jakosci. Ale faktem jest, ze niektore pieknie spelniaja swoja role, czyli utrwalaja makijaz a jednoczesnie poprawiaja koloryt cery ( np. rozswietlajac ja lub nadajac ladny delikatnie opalony ton);

Ich wyzszosc nad jednolitymi glownie polega na tym, ze trudniej jest zepsuc nimi makijaz otrzymujac niezdrowy, ziemisty kolor karnacji. Co sie czasami zdarza jesli Pani zle dobierze kolor pudru.
Osobiscie ja bardzo lubie pudry i roze mozaikowe. Do mojej scislej czolowki naleza Guerlain, puder Givenchy ( zwlaszcza ten delikatnie brazujacy, ladnie cieniuje buzke) no i roz Diora, ktory traktuje jak mozaike - chodzi mi o ten trojkolorowy.



Pozdrowionka
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-18, 08:06   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: puder mozaikowy?

Kasienko na to pytanie postaralam sie odpowiedziec na forum pytania...
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-19, 01:45   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: puder mozaikowy?

calkowicie zgadzam sie-puder mozaikowy ledniej prezentuje sie na buzi i nie trzeba sie przejmowac niezgodnosciami pomiedzy pudrem a podkladem.Ja uzywam pudru mozaikowego Avene rozswietlajacego(maja tez mozaikowy lekko brazujacy),bardzo mi sie podoba,w dodatek dobrze matuje i na dosyc dlugo.Goraco polecam)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-20, 16:38   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
puder

Mam 15 lat , chciałabym się dowiedzieć , czy w tym wieku mogę używać fluidu i pudru ? Czy to nie niszczy cery ? Jeżeli mogę to jakich ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-20, 21:03   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: puder

Jeśli Twoja cera przetłuszcza się , ma nieciekawy koloryt, lub chciałabyś zatuszować wypryski to możesz zacząć używać korektora, podkładu, pudru. Do cery tłustej , trądzikowej (jeśli taką właśnie masz) stosuj kosmetyki do makijażu antybakteryjne. I nie przesadzaj z ich ilością. Makijaż dla nastolatki musi być bardzo delikatny, na buzi nie może być widoczna "tapeta".
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.