O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-09, 13:38   #271
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień doberek !

Mili kochana już niedługo w imprezach rodzinnych będziecie W komplecie 😊Ale powiem Ci , ze jak maluchy będą na świecie wcale nie przestaniesz się wzruszać 😉Będziesz robić to jeszcze częściej jak tylko na nie spojrzysz 😊

Mysiu o kurczę 😕Szkoda , ze mięśniaki nadal duże 😕To chyba ja miałam trochę szczęścia z tymi dziadami .

Czy u Was też tak zimno ? Ja już wyciągnęłam zimowe kurtki i buty! Tatuś wygonil nas dzisiaj na spacer na 2 godziny, bo chciał robić obiad😁 Troche pospacerowalismy ,a potem do Rossmanna i pepco , bo za zimno było . Kupiłam komin i czapkę , a w Ross skorzystałam z promocji i wzięłam kilka rzeczy , ale nic drogiego jakieś lovely i miss sporty. Wyprowalam już wszystkie tusze łącznie z tymi bardzo drogimi i wcale nie są lepsze od tych tanich .
Więc po co przepłacać 😀

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

A na obiad były kotlety, ziemniaczki i buraczki 😂Poszalal 😂
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN

Edytowane przez Lila_27
Czas edycji: 2016-10-09 o 13:36
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 13:58   #272
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobry!

Lila o jak ja bym chciała, żeby mnie tak mój tż wygonił na spacer z zakupami , a on gotuje. 😉 za dobrze masz !
Dopiero co skończyłam i zaraz na spacer mamy iść ale jakoś z sił opadłam.

Mili pięknie masz w domku ❤ może pezygarniesz nas? Daje wzamian opiekę do dzieciaków i angielski ;-)

Ewcia ale masz uroczych towarzysz. Kosta i Januszej poprawią nastrój zawsze.

Mysia a to dziady nie chcę znikać, ale medycyny ma rozwiązania to trzeba korzystać. Nie ma innej opcji, co zrobisz. Marcelek zrobić mamie wolne wczoraj, coraz częściej tak będzie.

Migotka za chwilkę będą ruchy. Ale to zleciało.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 14:50   #273
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Mili oj tak, po polowkowym zaczynam szaleństwo zakupowe Jeszcze trochę i całą 4 będziecie jeździć w odwiedziny do rodzinki

Arletka dobrze, że jednak na lokal postawiłaś Jak Hania w kościele, spokojna była?

Iza już 11 tydzień? Ale to leci.

Mysia super, że wszystko ładnie się goi, tylko szkoda, że mięśniaki się nie zmniejszyły, ale kto wie, może z czasem będą się zmniejszać.

Kasioolka witaj

LucyMe kciuki za dwie kreski!

Lila no kochany Twój tż! Na spacer wygonil, obiad zrobił Niestety i u mnie zimno, a ja w kurtkę zimową się nie mieszczę Jesienną też ledwo co zapinam. Muszę się za czymś rozejrzeć jak najszybciej, ale nie wiem czy kupować typowo ciążową :/

Jak mnie głowa dzisiaj boli aż wstawać z łóżka mi się nie chce.
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 14:59   #274
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry ja dopiero usiadłam spokojnie 😊

Migotka ja nie kupowałam nowej ciążowej, miałam jakąś używana 😊 popytaj w rodzinie może ktoś coś ma 😊

Lila ale Wam fajnie 😊 miło że str tz ze się obiadem zajął 😊

Mili pięknie masz w domku, bardzo mi się podoba 😊 M juz w domu? Mam nadzieje ze tez taki steskniony jak Ty 😊

Ziajka czyżby fasolka juz dawała się we znaki 😊

Ja musiałam zrobić dzisiaj znowu szarlotke, zrobiła furorę 😊 oczywiście już został mały kawałek 😊 ale wszystkim bardzo smakowało. Byliśmy na spacerze, nawet fajnie na dworze. Ale teraz już nie mam mocy 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 15:40   #275
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Lila_27 wiem święta już będziemy mieli wspólne z tego wynika. Będę ryczeć jak bobr o jaki mąż dobry obiad przygotował i żonę na zakupy jeszcze wygonil. Super ! Brawo za udane zakupy. Ja muszę swoje czapki i szaliki wyciągnąć. Tylko kto wie gdzie one teraz są ?

Ziajka a bardzo chętnie, zapraszam miejsce jest a taka pomoc jest nieoceniona oo dopadł Cię ciazowy spadek formy.

89migotka o to już niedługo i będzie szaleństwo mi tż przywiózł dziś rzeczy od mamy - nakupowala tyle że dwa kartony mi dała- już wyprane i wyprasowane! Plus pieluszki , ręczniki i inne takie . Dwa kartony normalnie ! Oszalała ale jakie to cudne wszystko 😍 ja kurtki nie kupowałam i kupować nie mam zamiaru będę chodziła w rozpietej, a co

RudaEwcia25 ja bym to chciała zobaczyć na żywo. No ale siła wyższa. M już w domu i tak , stęskniony - ale na górze urzeduje - ciągle coś jest do zrobienia przecież no wielkie brawa za szarlotkę! Ale mi smaka narobilas
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 15:50   #276
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ziajka, a Ty kiedy do gina?

Ruda, szarlotka musiała być pyszna skoro tak szybko zniknęła

Mili kochana mama! U mnie nie ma mowy o rozpietej kurtce, muszę dbać o pęcherz Byłam ostatnio w pobliskim sklepie i kurtka ciążowa 290 zł, ale taki badziew, że nawet gdyby była tańsza to bym nie wzięła.
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 16:20   #277
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Wróciliśmy ze spaceru , gorący budyń na rozgrzanie i od razu więcej energii. Czas trochę popracować.

Migotka dopiero 20tego, ale to i dobrze bo nie będę dwa razy stresu przeżywać i wszystko powinno już widać.
Co do kurtki to może allegrk albo second hand? Jakieś fajne oversize lub parka , nie musi być typowo ciążowa.

Ewcia nie wiem, chyba nie. Normalne zmęczenie przez pogodę , gotowanie i Kubuli wstawanie przed 6tą
A za szarlotkę

Miki kochana mamuśka ❤ można te rzeczy przeglądać bez końca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 16:21   #278
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

witam się . Dziś jestem juz w lepszym humorze

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Ja ruszylam swoj tylek jade do mamy na kawe jakas I odebrac moje tabletki
Wczoraj bylismy na kolacji i w kinie umalowalam sie, zrobilam loki a moj chlop do mnie "ubierz sportowa bluze I trampki"
Mam nadzieje ze udał się wieczór

Cytat:
Napisane przez yssmay Pokaż wiadomość
Halo Halo!

Uwierz, ze mnie tez wkurza. Bo mi sie robotka zwija i zwija i nie wiem czemu. Nie wiem na ile to normalne a na ile robie zle.

Ciagle probki, ucze sie.
I jak zakupy?


No jest mega!!!! Dawno nie bylam tak szczesliwa.



Wczorajszy dzien jak juz wiecie byl cudowny. Poszlismy potem z TZ na kolacje do restauracji, kupilam kilka dni temu oferte na Islandzkim gruponie. Bylo fajnie, ale pewnie wiecej tam nie pojdziemy.
Jutro TZ wyplywa a ja mam sesje slubna + plener .
Spędziliśmy trochę czasu z sobą . Szkoda że tż wyjeżdża , mam nadzieje ze szybko zleci i zaraz przyjedzie .


Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja dzisiaj 4razy paznokcie. Juz mnie szyja boli. Siostra ma dzisiaj 10ta rocznie ślubu. Zaprosiła nas na drinka i żarcie. Dziwnie mi iść bez P ale tatko powiedział ze przyjdzie do Kostka żebym chociaż na 2h poszła 💜

Lila to bestia 😁 Lubie duże psy 😊

Yss plany masz na te2 tygodnie to wytrzymasz 😊
Idę kąpać Młodego i spadam do siostry 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego dobrego dla siostry

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Hej

My dopiero się rozgladalismy za kanapą, kupować będziemy po malowaniu, jakoś w grudniu. Nic szczególnego nie było, no może oprócz jednej, ale na dzień dzisiejszy kiepsko mi wydać prawie 2tys, gdzie niedawno mieliśmy duży wydatek na badanie :/

Lila u mnie już 19tc i nic nie czuję. Tzn raz miałam wrażenie jakbym coś tam czuła, ale nie wiem czy to nie jelita przypadkiem Leci ten czas, Natuś to już duży chłopak, a jaki przystojniak ci rośnie!

Madzia o proszę jak u Was przyjemnie

Yss ucz się ucz, później na pewno coś ciekawego wydziergasz Kciuki za sesje! Na pewno zdjęcia będą piękne

Ruda baw się dobrze! A dla siostry wszystkiego najlepszego!
Juz 19 tydzień . Brawo

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej ho.

Na 11 mam kontol u gina. Maly w nocy standardowo koncertowal Od 4 do 6.45 pospal nawet potem po jedzeniu przykimal itez pospal. Nie wiem co on nocy nie lubi czy jak

Ruda ale bym drina wlanela. Zazdro! ciesze sie ze wyszlas chocisz na chwilkę to zawszw troche resetuje glowe.

Lila Natek juz dorosly chlopczyk jak zoladek twoj? Mnie oststnio bolal tak jak kiedys i juz sie wysyraszylam ze mi wraca to dziadostwo. Ale na szczescie byl to na razie jednotazowy wybryk. I oby tak zostalo.

Migotka juz niedlugo i ruchy beda kochana leci to wszystko ten czas tak zasuwa ze szok!

Wczoraj minal tydzien odkąd w domu jestesmy i powiem Wam ze wiedzialam ze bedzie ciezko ale nie spodziewalam sie ze az tak.. mam nadzieje ze to minie kiedys
A dzisiaj waga juz pokazala -10kg czyli waze tyle ile przed ciaza. Ale boje sie ze to nie koniec spadku wagi... js msm duzs tendencje do gubienia kg s aktulanie ciezko mi znalezc chwile na regularne jedzenie.

Milego dnia dla wszystkich
Piękna waga te płacze kiedyś przejdą . Ja trzymam kciuki żeby jak najszybciej przeszły
Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!

RudaEwcia25 super że trafiło Ci się wyjście i tatko jeszcze pomógł taki reset po ostatnich nerwach na pewno Ci się przydał. Ja bym się chociaż winda napiła, no ale....

89migotka no to chwila moment i ruchy wyraźne poczujesz to pierwsza ciąża więc ok 20 tygodnia to jest norma! A to wspaniałe uczucie ! Gorzej jak później po zebrach walą albo na żołądek naciskają to jest czad ! Wiem że kanapa teraz to wydatek ale do grudnia już blisko i na pewno coś wybierzecie po połówkowym zaczniesz wyprawkę kupować ?

Lila_27 super że Natek jest bardziej komunikatywny bo i Ty masz łatwiej! Oby tak dalej ! Dbaj o siebie i swoj żołądek. Może Ty powinnaś badania zrobić pod kątem celiaklii? Może to w tą stronę? Myślałaś o tym ?

mysia1986 daj znać jak po lekarzu. Mały Ci się przestawił Łobuziak nasz może w końcu zrozumie że noc jest od spania i da Ci ciut odpocząć. No a waga ładnie Ci poleciała! Dbaj o siebie bardziej !

U nas jak wiecie chwila oddechu. Do następnej wizyty a następna za 2 tyg w szpitalu dopiero. To już będzie prawie 29 tygodni skończonych! Jak wczoraj po wizycie uświadomiłam sobie ze to może być 1,5 miesiąca i dzieciaki będą z nami to się poryczałam ! Babki się dziwnie tam na mnie patrzyly

Tż pojechał do mojej rodziny - na urodziny pierwsze chrzesnicy. No a ja leżę taka nowość

Buziaki !
Jejku jeszcze chwilkę i bliźniaki mogą być z nami . Ja trzyma kciuki żeby etyczne trochę powiedziały .

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
Hej
Nadrobiłam wszystko ale sory, nie dam rady pocytować.
Napisze tylko że jutro chrzcimy Hanię, mam nadzieje że nie bedzie koncertu w kościele. Jak to dobrze że robię obiad w lokalu bo nie dałabym rady na bank! Mała niestety absorbująca, Lenka dziś od rana ciagle tylko ryczy, i powiem wam ze w chwili gdy Hania przysnęła, Lenka tak wyła, to ja pieprznełam drzwiami i poszłam do łazienki sprzątać bo już słuchac nie mogłam tego wycia. Na szczęscie teraz ma drzemkę, może wstanie w lepszym humorze. Ja co mogę to sprzątam bo chrzestna Hani ma do nas przyjechać. Wczoraj mi sis hybryde zrobiła bo z rok nie miałam. Jutro taka znajoma ma mi włosy zrobić. W nocy musiałam Hanie mm dokarmić, bo obaliła oba cyce i się darła o jeszcze, wypiła jakieś 40-50ml i zasnęła.
No to chyba tyle, uciekam dalej sprzątac.
Jejku to dziś mam nadzieje ze wszystko pojdzi po Twojej mysli . Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Mysiu spokojnie.Wiadomo ze jest ciezko i to bardzo.Ale z każdym tygodniem bedzie lepiej,poznacie sie z Marcelem,dotrzecie I oby jemu brzuszek przeszedł

Ewciu czuje sie dobrze .Zaczelismy 11 tydzień.Choc sa dni ze mdłosci nie odpuszczaja.Wczoraj w rossmanie zrobiło mi sie tak nie dobrze ze musiałam natychmiast wyjsc.Dominis mówi ze dzidzia jest w brzuszku ale na razie to jest dla niego kompletna abstrakcja...

Mili to juz tak niedługo i maluchy beda z wami

Arletko dobrze ze robisz w lokalu nie ma sie co przemeczać i robić w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O i u Ciebie juz 11 tydzień . Brawo



Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 16:22   #279
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Mili u gina ok. Wszystko sie ladnie goi usg tez ok. Wszystko książkowo. Mam sie wstrzymać min. 1rok z zachodzeniem w ciążę ubawil mnie tym tekstem az sie prawie tam osmarkalam.

Arletko no to powodzenis jutro zeby sie wszystko udało. Loka to na pewno switne rozwiązanie.

Mili wlasnie dbam i robie sobie cukinie nadziewana miesem i mozarella

Ogarnelam z gruba mieszkanie obiad sie wlasbie konczy robic i tyle u mnie ciekawego
Ciesze się ze wszystko jest ok

Cytat:
Napisane przez kasioolka Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny

jestem tu zupełnie nowa. Można dołączyć? Myślę, że w najbliższej przyszłości temat mnie będzie dotyczył

Od miesiąca mężatka, no i zaczynamy starania...

Pozdrowki,
Kasia
Witaj



Co ja do Was miałam napisać to ktoś mi przebywał . A to dziś brat dzwonił z angli bo jest ta na praktykach . Wraca za 2 tygodnie ale chcę coś dla dziewczyn kupić . A to trzeba dać Wanessie syrop i tam o pisze juz prawie dobę .

U mnie tak jak wiadomo te wyniki wyszły źle ale stwierdziliśmy ze się nie poddajemy . Pod leczymy leniwie i dajemy czadu . Staram się wspierać tza bo widzę ze mu ciężko , nie dziwię się . Wczoraj i dziś chodzi i przeprasza tylko mnie

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Idę nadrabiać dzisiejszy dzień


Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 16:30   #280
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ziajka, no pewnie masz rację. Teraz sama wiem, że nie ma co się zbytnio spieszyć Właśnie nad parka się zastanawiałam i chyba w to będę celować

Basia witaminki pomogą
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 16:34   #281
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Basia ciesze się ze dzisiaj humor juz lepszy 😊

Ziajka ja bym kisiel zjadła 😊

Migotka mam dość szarlotki, dwa dni pod rząd to za dużo 😂 no dbaj o pęcherz, znam ten ból. Parka by była super 😊 popatrz na allegro, za gorsze można kupić ładna 😊

Mili, Mysia, Kasia szarlotka mi się tylko i wyłącznie z Wami kojarzy 😊

Mili brawo dla mamy, super się spisała. Wie ze sama nie możesz to jeszcze kocha poprala i poprasowala😊 cieszcie się doba. A że wzruszeniami jest tak jak pisze Lila. Jak się urodza to samo to ze leżą obok będzie Cię wzruszac 😊

Mysiaku a u Marcelka były już wycieczka rodzinna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 16:53   #282
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Lila wlasnie o mniesniakach zapomnialam napisac. Niestety sie nie zmniekszyly i bedziemy usuwac. Ale to za jakis czas. Na pewno nie wczesniej niz za 8-9msc bo co najmniej tyle chce kp.

Mlodemu sie nawet kapiel dzisiaj podobala teraz uwaga!!!! SPI !
Kurcze ta taka miałam nadzieję że ich już nie będzie . A ja myślałam że oni wycinaja obrazu jak robią cc


Cytat:
Napisane przez LucyMe Pokaż wiadomość
Hej
Można dołączyć?

Nie wiem czy dobrze trafiłam bo troszke się nie odnajduję tutaj jeszcze...
A mam dylemat.
Od kwietnia postanowiliśmy z mężem że nie będziemy się już zabezpieczać. Co będzie to będzie

Ale do rzeczy...
...termin miesiączki wypada mi za 3 dni...dziś mam 28 dc. Cykle mam ok 30-31 dniowe.
Ale od dwóch dni mam dziwne "objawy"?
Co miesiąc zwracam uwage na to jak się czuje przed miesiaczka...ale teraz są inne...

-piersi...tkliwe...wrecz mega bolesne. Nie moge się przytulic nawet do męża. Nie daj Boże jak przez przypadek dotkne się przez przypadek sama...boli ze o ja cie nie moge...
Zawsze bolały ale teraz to już przesada...

-śliniotok...dużo mam sliny w buzi. No czasami to mnie aż zalewa...

-ciągnięcie w podbrzuszu...przede wszystkim prawa pachwina od jajnika. Odretwiale podbrzusze.

-odbijanie się i lekkie mdłości...tzn taki "muł" w żołądku. I niedobrze mi czasami :-/

-zawroty głowy że musze się czegoś podtrzymać.

-cale ostatnie dnie spedzam w łóżku...leze lub śpię...zero powera a wieczne zmeczenie.

-dzisiaj boli mnie dół pleców.

-lekkie przeziębienie dwudniowe mnie złapało ale minęło już...oprócz opryszczki na ustach :-(

-wewnętrzny niepokój...nie wiem jak to opisać ale takie dziwne uczucie w środku...hm

Po testy nie lecę bo wiem że to za wczesnie nawet na cokolwiek ale musiałam się..."wygadać"?

Jeśli tylko zasmieciłam Wam watek to przepraszam ale szukam jakoejs odpowiedzi.

Dzieki za zrozumienie.
Buziaki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poczekaj chwilkę i zrób test .
Jak na ciążę objawy to a wcześnie mi też przez jakiś czas robił organizm psikusa i niby miałam objawy ciazowe przed @ a jednak przychodziła

Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
arletka1313 to jutro Wasz wielki dzień! Świetnie że robisz w lokalu i cały bałagan masz z głowy. Mam nadzieję że Lenkę przejdzie też. Może jak dziewczyny piszą to zazdrość ?

iza243 szybko te Twoje tygodnie lecą

mysia1986 cieszę się że u gina wszystko dobrze. Szkoda że miesniaki nie zniknęły ale super że jest co do nich plan ! Pyszne jedzonko zrobiłaś. Ja na obiad miałam dziś zapiekankę z cukinią i cyckami kurzymi ooo Maluch dziś ma dobry dzień. Oby tak dalej ! Może leć pośpij póki on taki spokojny

kasioolka witaj.

RudaEwcia25 no ja wiem że już bliżej i chyba dopada mnie stres powoli. Coraz więcej o tym myślę jak to będzie i jak dam radę i jakie będą maluchy i w ogóle ile jeszcze we mnie wytrzymają! No w ogóle o wszystkim myślę! A czy mam wszystko a może co jeszcze potrzebuję, a dla maluchów może coś zapomniałam? I się wzruszam

LucyMe trochę za dużo masz tych objawów jak na ten dc na mdłości to zdecydowanie za wcześnie. Ale przeziebienie czy opryszczka często jest jednym z objawów ciąży poczekaj cierpliwie parę dni i zrób test trzymam kciuki !

Lila_27 ja dziś się poryczałam - tż pojechał tam do mojej rodziny i zadzwonił na wideo do mnie - poryczałam się jak glupia jak ich wszystkich tam zobaczyłam . A ja sama w łóżku leżę ;( ale wiem że to ważniejsze jest. Jednak jakoś nie mogłam się opanować. Pomyśl o takich badaniach - tak sobie przypomniałam właśnie ze moja koleżanka miała takie dolegliwości, porobiła badania i właśnie celiaklia jej wyszła. Przeszła na bezgluten i czuję się świetnie. Może warto sprawdzić ?
Kochana to normalne że myślisz . Na bank dasz rade. Wieże w Ciebie


Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Witam i dobranoc

Mysia szkoda ze miesniaki nie zniknely Marcel spij tej mamie bo nam sie przestanie udzielac

Mili Kurde juz Tak niedlugo.. Ty zaraz po Klusce jestes ?

Migotka bedziesz Za chwile chuc ruchy kanape fajna kupcie

Arletka powodzenia jutro


Jutro tez jest bieg Za moja Hanke mozecie zmienic avki Na FB dla mnie plisss! Taka jak ja Mam..
Kurcze ja nie zmieniłam bo dopiero teraz czytam

Cytat:
Napisane przez LucyMe Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Dziękuję za odpowiedzi. Bardzo mi miło się zrobiło

MiliTu no fakt mdłości to za duzo powiedziane...nie wiedziałam jak to opisać...takie tłumienie w żołądku i chwilowe "niedobrze mi :/" Coś w tym stylu.

A dzisiaj dalej rozciaganie w podbrzuszu i bolacy krzyż...ale od czego te plecy i głowa? W życiu przed @ mnie plecy nie bolały ani głowa o.O

Wypakowałam zmywarke i już się zsapałam...masakra.

Ostatnio doszłam do wniosku że tak bym chciała tą fasolkę od losu otrzymać.

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki



Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Dzień doberek !

Mili kochana już niedługo w imprezach rodzinnych będziecie W komplecie 😊Ale powiem Ci , ze jak maluchy będą na świecie wcale nie przestaniesz się wzruszać 😉Będziesz robić to jeszcze częściej jak tylko na nie spojrzysz 😊

Mysiu o kurczę 😕Szkoda , ze mięśniaki nadal duże 😕To chyba ja miałam trochę szczęścia z tymi dziadami .

Czy u Was też tak zimno ? Ja już wyciągnęłam zimowe kurtki i buty! Tatuś wygonil nas dzisiaj na spacer na 2 godziny, bo chciał robić obiad😁 Troche pospacerowalismy ,a potem do Rossmanna i pepco , bo za zimno było . Kupiłam komin i czapkę , a w Ross skorzystałam z promocji i wzięłam kilka rzeczy , ale nic drogiego jakieś lovely i miss sporty. Wyprowalam już wszystkie tusze łącznie z tymi bardzo drogimi i wcale nie są lepsze od tych tanich .
Więc po co przepłacać 😀

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

A na obiad były kotlety, ziemniaczki i buraczki 😂Poszalal 😂
U nas ciepło było 😉 . Pokaż zakupy z rossmanna. Ja dziś byłam jeszcze w rossmanie ale nie było tego pisaka co chciałam wiec jutro się przebiegnie do innego bo młoda idzie do szkoły a Wanessa juz idzie do przedszkola



Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Ziajka, a Ty kiedy do gina?

Ruda, szarlotka musiała być pyszna skoro tak szybko zniknęła

Mili kochana mama! U mnie nie ma mowy o rozpietej kurtce, muszę dbać o pęcherz Byłam ostatnio w pobliskim sklepie i kurtka ciążowa 290 zł, ale taki badziew, że nawet gdyby była tańsza to bym nie wzięła.
Kochana a może jakaś kurtka w większym rozmiarze


Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ja dopiero usiadłam spokojnie 😊

Migotka ja nie kupowałam nowej ciążowej, miałam jakąś używana 😊 popytaj w rodzinie może ktoś coś ma 😊

Lila ale Wam fajnie 😊 miło że str tz ze się obiadem zajął 😊

Mili pięknie masz w domku, bardzo mi się podoba 😊 M juz w domu? Mam nadzieje ze tez taki steskniony jak Ty 😊

Ziajka czyżby fasolka juz dawała się we znaki 😊

Ja musiałam zrobić dzisiaj znowu szarlotke, zrobiła furorę 😊 oczywiście już został mały kawałek 😊 ale wszystkim bardzo smakowało. Byliśmy na spacerze, nawet fajnie na dworze. Ale teraz już nie mam mocy 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale mi smaka zrobiłaś na szarlotke

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Ziajka, no pewnie masz rację. Teraz sama wiem, że nie ma co się zbytnio spieszyć Właśnie nad parka się zastanawiałam i chyba w to będę celować

Basia witaminki pomogą
Kochana jestes

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Basia ciesze się ze dzisiaj humor juz lepszy 😊

Ziajka ja bym kisiel zjadła 😊

Migotka mam dość szarlotki, dwa dni pod rząd to za dużo 😂 no dbaj o pęcherz, znam ten ból. Parka by była super 😊 popatrz na allegro, za gorsze można kupić ładna 😊

Mili, Mysia, Kasia szarlotka mi się tylko i wyłącznie z Wami kojarzy 😊

Mili brawo dla mamy, super się spisała. Wie ze sama nie możesz to jeszcze kocha poprala i poprasowala😊 cieszcie się doba. A że wzruszeniami jest tak jak pisze Lila. Jak się urodza to samo to ze leżą obok będzie Cię wzruszac 😊

Mysiaku a u Marcelka były już wycieczka rodzinna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz




Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 17:29   #283
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

89migotka a mi to tak gorąco teraz że nic mi się nie stanie. Teściowa już mnie wkurza bo chodzi i wciąż mnie przykrywa a ja mówię że nie chce ! Zresztą ile ja będę chodzić zima ? Być może wcale :p jeśli urodze do końca listopada. Tak jak dziewczyny mówią - poszukaj na all albo na ciuszku gdzieś. To najlepsze wyjście

Ziajka o to jeszcze chwilka do wizyty. Masz rację - nie ma co wcześniej bo to tylko stresuje. Mama Kochana oj tak. Ja siedziałam i tylko przeglądałam i przeglądałam. Wszystko to takie malusie i śliczne narobilas mi smaka budyniem

RudaEwcia25 mama chce pomóc jak najwięcej . Ja zamawiałam ręczniki i flanelowe pieluchy na jej adres i nawet to mi wyprala i wyprasowała. No wszystko ! Ja nie wiem co bez niej bym zrobiła. A jeszcze tu mam wszystko do szpitala do prania. Ale to już chyba teściowa ogarnie bo nie będę mamie zawozic. Ja wiem- ja na samą myśl że to już bliżej jest mam łzy w oczach . Zresztą teraz to mi niewiele trzeba do płaczu

b a r b a r a brawo ! Nie poddawajcie się. Zadbaj o tż i niech on sam o siebie dbał i na pewno będzie dobrze! Przecież macie już dwie gwiazdy

No i zaczęło się - teściowa zaczęła wynosić ciuchy do garderoby. Mówię letnie ciuchy oddzielnie, bluzki na ramiączka oddzielnie , na krótki rękaw też, na długi. A białe wszystkie na swoją gromadke, a czarne na swoją - a ona mi na to - później sobie sama poukładasz jak chcesz no to głupiego robota jak będę musiała wszystko jeszcze raz ! Wrrrr ...
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 18:48   #284
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej dzien dobry

Mnie jakies przeziebienie bierze. Gardpo drapie plucze sobid szalwia i sola i ciepla herbate popijam.

Migotka byla rodzinka najbliższa. U K. to masa ciotek nest ktore chca przyjsc i ogladac , swaja droga wkurza mnie stwierdzenie 'ogladac' mamy zalecenie zeby przez 3msc ja najbardziej ograniczyc kontakt malego z ludzmi żeby sobie odpornosc wyrobił.
Cena kurtki powalajaca, moze rzeczywiscie sh alho jakis bazarek?

Ruda szarlotki wymiataja

Ziajka 20 juz niedaleko i tak jak piszesz bedzie juz wszystko czarno na bialym Budyn

Witam nowe kolezanki powodzenia przy testowaniu

Z racji tego ze mi dzisiaj zle , chlopaki mimo chlodu skoczyli na 20min spacerek a ja sobie kimnelam poza tym generlanie laskasy dzisiaj jest dla mnie bo w dzien pospalam ponad 2h razem z nim. Obu tak bylo i w nocy
K. jutro juz do pracy. Mama moja ma urlop i powiedziala zd jest dostepna jakbym potrzebowala jakiejs pomocy. Zadzownie zeby wpadla chociaz zeby bylo z kim kawke wypic.
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 19:50   #285
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mili nie ma to jak poukładać po swojemu. Ważne, że chociaż trochę teściowa odgruzuje kartony

Mysia nie ja pytalam o wycieczkę rodzinną, chyba Ruda Ciotki niech nie przesadzają, jeszcze zdążą poznać Marcela. Ten czas niech będzie dla Was, tymbardziej ze teraz są akcje brzuszkowe. Oczywiście co innego najbliższa rodzina. Zdrówka życzę!

Właśnie! Za tydzień skoczę na giełdę, może akurat będą jakieś fajne kurtki, a jak nie to zamówię na all
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 19:55   #286
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mili ale Ci " pomoże " 😐 jeszcze się naplaczesz ze szczęścia 😀😀
Mysia ciesze się ze u was lepiej 😊 rodzinka niech poluzuje trochę 😑 brawo dla chłopaków 👏👏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 20:41   #287
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
89migotka a mi to tak gorąco teraz że nic mi się nie stanie. Teściowa już mnie wkurza bo chodzi i wciąż mnie przykrywa a ja mówię że nie chce ! Zresztą ile ja będę chodzić zima ? Być może wcale jeśli urodze do końca listopada. Tak jak dziewczyny mówią - poszukaj na all albo na ciuszku gdzieś. To najlepsze wyjście

Ziajka o to jeszcze chwilka do wizyty. Masz rację - nie ma co wcześniej bo to tylko stresuje. Mama Kochana oj tak. Ja siedziałam i tylko przeglądałam i przeglądałam. Wszystko to takie malusie i śliczne narobilas mi smaka budyniem

RudaEwcia25 mama chce pomóc jak najwięcej . Ja zamawiałam ręczniki i flanelowe pieluchy na jej adres i nawet to mi wyprala i wyprasowała. No wszystko ! Ja nie wiem co bez niej bym zrobiła. A jeszcze tu mam wszystko do szpitala do prania. Ale to już chyba teściowa ogarnie bo nie będę mamie zawozic. Ja wiem- ja na samą myśl że to już bliżej jest mam łzy w oczach . Zresztą teraz to mi niewiele trzeba do płaczu

b a r b a r a brawo ! Nie poddawajcie się. Zadbaj o tż i niech on sam o siebie dbał i na pewno będzie dobrze! Przecież macie już dwie gwiazdy

No i zaczęło się - teściowa zaczęła wynosić ciuchy do garderoby. Mówię letnie ciuchy oddzielnie, bluzki na ramiączka oddzielnie , na krótki rękaw też, na długi. A białe wszystkie na swoją gromadke, a czarne na swoją - a ona mi na to - później sobie sama poukładasz jak chcesz no to głupiego robota jak będę musiała wszystko jeszcze raz ! Wrrrr ...
dziękuję
A ja nic nie powiem , mogła by troszkę poukładać tak jak Ty chcesz
Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej dzien dobry

Mnie jakies przeziebienie bierze. Gardpo drapie plucze sobid szalwia i sola i ciepla herbate popijam.

Migotka byla rodzinka najbliższa. U K. to masa ciotek nest ktore chca przyjsc i ogladac , swaja droga wkurza mnie stwierdzenie 'ogladac' mamy zalecenie zeby przez 3msc ja najbardziej ograniczyc kontakt malego z ludzmi żeby sobie odpornosc wyrobił.
Cena kurtki powalajaca, moze rzeczywiscie sh alho jakis bazarek?

Ruda szarlotki wymiataja

Ziajka 20 juz niedaleko i tak jak piszesz bedzie juz wszystko czarno na bialym Budyn

Witam nowe kolezanki powodzenia przy testowaniu

Z racji tego ze mi dzisiaj zle , chlopaki mimo chlodu skoczyli na 20min spacerek a ja sobie kimnelam poza tym generlanie laskasy dzisiaj jest dla mnie bo w dzien pospalam ponad 2h razem z nim. Obu tak bylo i w nocy
K. jutro juz do pracy. Mama moja ma urlop i powiedziala zd jest dostepna jakbym potrzebowala jakiejs pomocy. Zadzownie zeby wpadla chociaz zeby bylo z kim kawke wypic.
Zdrówka .
Niech ten czas będzie dla Was . Nie muszą przyjeżdżać jak nie chcesz , no ale wiem jakie są ciotki
Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Mili nie ma to jak poukładać po swojemu. Ważne, że chociaż trochę teściowa odgruzuje kartony

Mysia nie ja pytalam o wycieczkę rodzinną, chyba Ruda Ciotki niech nie przesadzają, jeszcze zdążą poznać Marcela. Ten czas niech będzie dla Was, tymbardziej ze teraz są akcje brzuszkowe. Oczywiście co innego najbliższa rodzina. Zdrówka życzę!

Właśnie! Za tydzień skoczę na giełdę, może akurat będą jakieś fajne kurtki, a jak nie to zamówię na all
No pewnie ze znajdziesz


Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017

Edytowane przez b a r b a r a
Czas edycji: 2016-10-09 o 20:43
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 22:29   #288
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobranoc ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 22:30   #289
LucyMe
Raczkowanie
 
Avatar LucyMe
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 45
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobranoc
Kolorowych snów :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LucyMe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 22:35   #290
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobrej nocy

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 05:23   #291
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry

mysia1986 oj to uważaj na siebie ! Herbatka a miodem i cytrynką koniecznie ! Chociaż nie wiem czy Ty miód przy kp możesz? Oglądać dziecko...jejku jak to brzmi. Ale wiesz taki zwyczaj u nas jest jak się maleństwo rodzi to każdy chce. Ale niech cierpliwie poczekają. Zdrowie Marcelka najważniejsze ! Mam nadzieję że noc też łaskawa była. Widzisz Twoje dziecko już się przestawia oby było coraz lepiej !

89migotka właśnie póki co nie wzięła się za kartony tylko ciuchy moje które są na dole a w których z wiadomych przyczyn chodzić już nie będę- przynajmniej przez jakiś czas żeby brała się za kartony to jeszcze pół biedy .

RudaEwcia25 weź ja nie mogę...po co pyta co i jak skoro i tak robi po swojemu? To trochę jak moja mama "ja się nie wtracam, to nie moja sprawa , ale to jest źle " no serio

b a r b a r a no mogłaby, ale po co ? I tak przewieszała mi ciuchy z wieszaków bo albo źle powiesiłam albo na złych wieszakach :p coś mnie strzela jak to widzę. Chcę pomoc - super. Ale niech pomoże i nie poprawia bo to mnie drażni strasznie .

Dziś przytulilam się do tż - brzuchem do brzucha - był w szoku hehe

Miłego dnia Kochane!
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 06:11   #292
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzien Dobry. Korzystam z chwili spokoju u jem śniadanie.

Mili miod spoko z cytrusem gorzej.. ale po wczorajszym dniu pelnym herbaty cieplej plukaniu gardla jest o wiele lepiej
Noc nie najgorsza

Dzisiaj mamy pierwszy dzien bez tz...
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 07:27   #293
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej laski . Miałam Wanesse puszczać do przedszkola ale zadzwoniłam do przychodni i kazali zostawić ja w domu . Jutro mam przyjść na Kontrol jeszcze raz bo ten kasze nie odpuszcza . Wiec jeszcze jestem dziś i jutro z dzieci .
Wiktoria ma katar i gardło ja boli

Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
Dzień dobry

mysia1986 oj to uważaj na siebie ! Herbatka a miodem i cytrynką koniecznie ! Chociaż nie wiem czy Ty miód przy kp możesz? Oglądać dziecko...jejku jak to brzmi. Ale wiesz taki zwyczaj u nas jest jak się maleństwo rodzi to każdy chce. Ale niech cierpliwie poczekają. Zdrowie Marcelka najważniejsze ! Mam nadzieję że noc też łaskawa była. Widzisz Twoje dziecko już się przestawia oby było coraz lepiej !

89migotka właśnie póki co nie wzięła się za kartony tylko ciuchy moje które są na dole a w których z wiadomych przyczyn chodzić już nie będę- przynajmniej przez jakiś czas żeby brała się za kartony to jeszcze pół biedy .

RudaEwcia25 weź ja nie mogę...po co pyta co i jak skoro i tak robi po swojemu? To trochę jak moja mama "ja się nie wtracam, to nie moja sprawa , ale to jest źle " no serio

b a r b a r a no mogłaby, ale po co ? I tak przewieszała mi ciuchy z wieszaków bo albo źle powiesiłam albo na złych wieszakach coś mnie strzela jak to widzę. Chcę pomoc - super. Ale niech pomoże i nie poprawia bo to mnie drażni strasznie .

Dziś przytulilam się do tż - brzuchem do brzucha - był w szoku hehe

Miłego dnia Kochane!
Też by mnie coś brało jak bym widziała to
Jejku ale fajnie Ci z tym brzuszkiem


Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Dzien Dobry. Korzystam z chwili spokoju u jem śniadanie.

Mili miod spoko z cytrusem gorzej.. ale po wczorajszym dniu pelnym herbaty cieplej plukaniu gardla jest o wiele lepiej
Noc nie najgorsza

Dzisiaj mamy pierwszy dzien bez tz...
Ciesze się ze noc dziś lepsza . Mysiaku będzie dobrze dziś

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 09:42   #294
kasioolka
Raczkowanie
 
Avatar kasioolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 97
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cześć Dziewczyny

piszę jako świeżak by skorzystać z Waszych porad

Jakie badania robiłyście "przed"? Czy wizyta u gina starczy z USG? A może jeszcze dodatkowo robiłyście badania krwi (np. przeciw toksoplazmozie?)
U mnie nie ma problemu z tarczycą, ani ogólnie z niczym poza skoliozą, więc nikt mi niczego nie zlecał. Jedynie gin kazał brać kwas foliowy w postaci saszetki (Symfolic) i do dziś go rozpuszczam.

Coś byście dodały?

Miłego dnia wszystkim!
kasioolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 11:00   #295
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry, ja od rana paznokcie, wizyta u sąsiadki, przyszłam do domu, zmieniłam pościel i idę sobie sprzątać chyba moskitiery posciagam juz i umyj okna.

Basia to Wanessa chyba cały miesiąc w domu siedzi?

Mysia żadnych bananów, cytryny, pomarańczy. Cytrusów nie wolno. Ale miód spoko 😊 ciesze się ze juz lepiej 😊
.
Mili pamiętam jak spalam przytulona do P a on żebym się odwróciła bo Kostek go kopie 😀😀😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 11:08   #296
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Witam

Mili mnie tak rozczulaja Twoje blizniaki, ze mi sie snilo ze mialam.
Tesciowa sama chce pomoc a Chyba nie wie jak :/ Albo taki leniwiec z niej

Ruda zjadlabym takiej szarlotki mniam

Mysia powodzenia jak noc ?

Migotka moze rzeczywiscie rozejrzyj sie Za czyms wiekszym Chyba po ciazy kurtka Ci sie nie przyda


U nas ok Ja koncze swoj kurs Na ktorym bylam 3 miesiace dostane certyfikat I heja banana Musze Sie wziac Za prawko w koncu bo sobie juz z K. Smigam :p

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Witam nowe Dziewczyny powodzenia
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 11:39   #297
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ja od rana paznokcie, wizyta u sąsiadki, przyszłam do domu, zmieniłam pościel i idę sobie sprzątać chyba moskitiery posciagam juz i umyj okna.

Basia to Wanessa chyba cały miesiąc w domu siedzi?

Mysia żadnych bananów, cytryny, pomarańczy. Cytrusów nie wolno. Ale miód spoko 😊 ciesze się ze juz lepiej 😊
.
Mili pamiętam jak spalam przytulona do P a on żebym się odwróciła bo Kostek go kopie 😀😀😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ruda ona siedzi juz 2 tygodnie zaraz będzie 3 tygodnie
Kazali przyjść jutro wiec przyjdę bo mnie to denerwuje ze ona tak się męczy . Mam nadzieje ze da coś takiego co pomoże .

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 11:55   #298
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobry!
Znowu leje. Oczywiście standardowo deszcz jak mam korki i trzeba iść z Kubulą do babci
Z nudów wpadłam w jakiś wir sprzątania. Poszłam umyć włosy , a trzasnęłam całą łazienkę i pranie
Zaraz zbieramy się bo maraton lekcji zaczynam.

Mili ale czad takie kopniaki

Basia zdrowie ważniejsze. Sprawdzałaś czy za suche powietrze nie pogarsza? Wania chyba alergiczka?

Ewa ty to masz tempo!

Mysia ✊ będzie dobrze, dacie radę. Przecież nie jesteś sama. W duecie z Marcelem wszystko lepiej idzie !

Madzia może prorocze sny 😉


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 12:12   #299
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej
Przeżyliśmy wczoraj, Hania była bardzo grzeczna cały dzień. Ale nie obyło się bez psikusa, ubrałam ją juz do wyjscia w futerko, biorę na rece żeby nieść do auta a ta mi się zesrała, i szybko musiałam od nowa przebierać...No ale do kościoła zdażyliśmy. Całą mszę grzecznie pała, potem w lokalu też. Jedzenia pierwsza klasa-szkoda tylko że nie mogłam większości jeść. Goście bardzo zadowoleni. My również bo było bardzo fajnie, wróciliśmy do domu to czyściutko, spokojnie. W prezentach przeważało $, czekoladki, książeczki, obrazek, i jedno ubranko-nie w moim stylu, no ale cóż...
Jedzonko i ciasto co zostało to zabraliśmy więc obiadu przez jakieś 2 dni gotować nie muszę
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 12:37   #300
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej !

U nas zimno jak cholera ! Ale zakupy na bazarku same się nie zrobią , więc o 8 rano z młodym heja na targ 😀
Nie przesadzajcie, ze mi za dobrze 😂Mój mąż robi obiad raz na ruski rok 😁Dobrze to Mysi , bo jej Tz chyba lubi gotować ☺

Mili mama cudowna ❤Pomoc teściowej "nieoceniona "..

Basiu teraz taki sezon chorobowy .. Zdrówka dla dziewczyn 😚

Migotka ja nie kupowałam kurtki na zime. Kiedy brzuszek był już trochę większy przeszylam guziki w plaszczu 😂

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Arletko cieszę się , ze chrziny udane ! No i najważniejsze, że nie musiałaś się zaharowywac!

Panna Magda może proroczy sen ? Życzę Ci z całego serca, aby się ziscil w niedalekiej przyszłości 😊

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

To tyle . Niuniek meczy i wola do zabawy😊Chyba wybiorę się z nim dzisiaj na zajęcia dla maluchów do DK. Jak będzie ciekawie to będziemy chodzić , szczególnie teraz jak taka pogoda i nudy w domu .
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-17 07:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.