Durex, Unimil, Pasante i inne prezerwatywy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-16, 15:44   #271
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Szczytowanie faceta bez gumek

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
Jak nalał to kapie


Ale to norma. Przecież nie wsiąknie, więc musi wypłynąć
tylko zależy od faceta ile wpływa i ile wypływa
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:43   #272
julkotek
Przyczajenie
 
Avatar julkotek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto mostów
Wiadomości: 21
Dot.: Szczytowanie faceta bez gumek

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
Ja nie czuję wytrysku Tzn czuję, że mój TŻ dochodzi, ale wytrysku samego w sobie w ogóle...
Czuję dopiero jak ze mnie wychodzi, że wypływa i to jest przyjemne

My mamy w szafce nocnej chusteczki do higieny intymnej. Zawsze używam, bo inaczej prześcieradło bym musiała non-stop zmieniać
A potem do łazienki siusiu, ewentualnie pod prysznic. Ogólnie to już bywa mało romantyczne - poszukiwanie chusteczek, wycieranie się tak, żeby prześcieradła nie zabrudzić

Natomiast nie jest tak, że wyszystko na raz wypływa. Najpierw wycieram się chusteczką, potem na kibleku jeszcze trochę wypłynie, a i zdaża się, że rano (jeżeli kochamy się wieczorem) lub po ok 30 minutach (jeżeli kochamy się w dzień) mam trochę mokro w majtkach...

Natomiast zdecydowanie przyjemnie jest kiedy TŻ kończy we mnie. Próbowaliśmy prezerwatyw, ale to już nie było takie fajne
Spróbuj wypchnąć ją przy użyciu swoich mięśni, śmiesznie to zabrzmi, ale musisz ją "urodzić" lekko prąc Wyleci wszystko od razu, jeżeli umiesz odpowiednio użyć mięśni, potem wystarczy się wytrzeć, dla pewności zrobić siku, a potem normalnie się umyć i założyć bieliznę. Zanim na to nie wpadłam, zdarzało się, że mimo prysznica, trochę zostawało na bieliźnie. Spróbujcie kiedyś (tylko uważajcie, żeby się nie posikać)
julkotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 22:19   #273
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Szczytowanie faceta bez gumek

Cytat:
Napisane przez fu13 Pokaż wiadomość
Witam,

Ciekawi mnie co czujecie Wy dziewczyny gdy współżyjecie bez gumek ze swoimi tżami i gdy Wasz chłopak dochodzi w Was?
czujecie jakoś to że on szczytuje i wlewa się nasienie do pochwy?
I co robicie po stosunku?
Nie, raczej tego nie czuję (widzę jedynie po twarzy, że to ten moment, tak samo jak on rozpoznaje kiedy dojdę :P). Praktykujemy od niedawna, bo krótko dopiero biorę tabletki anty. Po stosunku myję się. Jeżeli nie mam możliwości umycia się, to raczej mój facet dochodzi poza mną.Wolę po prostu mieć tam sucho, żeby nie przelewało się podczas chodzenia, hehe .

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-07-16 o 22:22
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 00:49   #274
wiolettak
Raczkowanie
 
Avatar wiolettak
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kornwalia (Anglia)
Wiadomości: 92
Dot.: Szczytowanie faceta bez gumek

ja zawsze uwielbialam jak konczyl we mnie i to uczucie, gdy zaczyna pulsowac, mmmmm nawet teraz mam ciarki
ja zwykle "po" leze z nogami do gory i czekam az On przyniesie chusteczki ostatnio nawet smiejac sie probowalismy sie tak "zlaczeni" dostac sie do lazienki niestety nie dalo rady(moze dlatego ze smielismy sie jak glupi) .... i szybko pod prysznic
a co do prezerwatywy, to ja osobiscie wolalam "z" bo facet dluzej mogl, obeznie jest bez (biore pig) i trafilam na dlugodystansowca i jest za☠☠☠iscie.....
wiolettak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 10:08   #275
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Szczytowanie faceta bez gumek

Cytat:
Napisane przez julkotek Pokaż wiadomość
Spróbuj wypchnąć ją przy użyciu swoich mięśni, śmiesznie to zabrzmi, ale musisz ją "urodzić" lekko prąc Wyleci wszystko od razu, jeżeli umiesz odpowiednio użyć mięśni, potem wystarczy się wytrzeć, dla pewności zrobić siku, a potem normalnie się umyć i założyć bieliznę. Zanim na to nie wpadłam, zdarzało się, że mimo prysznica, trochę zostawało na bieliźnie. Spróbujcie kiedyś (tylko uważajcie, żeby się nie posikać)
Haha, spróbuję
Do tej pory tylko tak lekko ją wypychałam, ale widać muszę się bardziej postarać

Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo bywa to niekomfortowe czasem
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 12:53   #276
uleczkap
Raczkowanie
 
Avatar uleczkap
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 100
Dot.: Szczytowanie faceta bez gumek

ja bardzo lubie jak konczy bez gumki wsrodku... jest tak cieplo, potem sie wycieramy i jest fajnie
uleczkap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 14:13   #277
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Szczytowanie faceta bez gumek

Jak dla mnie seks gdzie partner kocha sięze mną bez prezerwatywy jest bezkonkurencyjny. Uwielbiam tą bliskość

Co do efektów koncowych takiej rozrywki ( )
mam zawsze przygotowane chusteczki, następnie idę do ubikacji siusiu, myję się, albo biorę prysznic szybki i zakladam bieliznę
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 14:21   #278
tamistra
Rozeznanie
 
Avatar tamistra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 524
Dot.: Szczytowanie faceta bez gumek




Hmmm.. Nigdy tego nie doświadczyłam i szczerze powiedziawszy... żałuję, bo chciałabym. Nie ukrywam, fajnie byłoby chociażby "zobaczyć" jak to jest. Niestety, z moim obecnym TŻ nie mam na to szans.
Obecnie zabezpieczamy się prezerwatywą, a ponadto TŻ zawsze kończy poza mną (pomimo gumki). Mówi, że za bardzo stresuje się ciążą i nic tego nie zmieni; nawet, jakbym brała tabletki, to i tak kochałby się ze mną tylko w gumkach i tylko w formie stos, przerywanego.
Tak czy siak - nie narzekam . Czasem tylko tak się zastanawiam... jak to jest...




__________________
"Trzyma w rękach wróbelka ze złamanym skrzydłem,
własne pieniądze na podróż daleką i długą,
tasak do mięsa, kompres i kieliszek czystej.
Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona.
Ależ nie, tylko trochę, bardzo, nic nie szkodzi..."

......................... .

wcześniej jako arcydiablica
tamistra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 14:33   #279
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Szczytowanie faceta bez gumek

Cytat:
Napisane przez tamistra Pokaż wiadomość


Hmmm.. Nigdy tego nie doświadczyłam i szczerze powiedziawszy... żałuję, bo chciałabym. Nie ukrywam, fajnie byłoby chociażby "zobaczyć" jak to jest. Niestety, z moim obecnym TŻ nie mam na to szans.
Obecnie zabezpieczamy się prezerwatywą, a ponadto TŻ zawsze kończy poza mną (pomimo gumki). Mówi, że za bardzo stresuje się ciążą i nic tego nie zmieni; nawet, jakbym brała tabletki, to i tak kochałby się ze mną tylko w gumkach i tylko w formie stos, przerywanego.
Tak czy siak - nie narzekam . Czasem tylko tak się zastanawiam... jak to jest...




A jak już kończy poza Tobą, to chociaż na Tobie? Czy zawsze w prezerwatywę? Bo jak skończy na Tobie, to to też jest przyjemne
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 14:39   #280
tamistra
Rozeznanie
 
Avatar tamistra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 524
Dot.: Szczytowanie faceta bez gumek

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
A jak już kończy poza Tobą, to chociaż na Tobie? Czy zawsze w prezerwatywę? Bo jak skończy na Tobie, to to też jest przyjemne

Od czasu do czasu kończy na mnie i oj taak, wiem, że to przyjemne .
Ale na 10 "podejść" 9 kończy się wytryskiem w gumkę i poza mną.
__________________
"Trzyma w rękach wróbelka ze złamanym skrzydłem,
własne pieniądze na podróż daleką i długą,
tasak do mięsa, kompres i kieliszek czystej.
Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona.
Ależ nie, tylko trochę, bardzo, nic nie szkodzi..."

......................... .

wcześniej jako arcydiablica
tamistra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 14:48   #281
ghola_ver2
Raczkowanie
 
Avatar ghola_ver2
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Thumbs down Dot.: Szczytowanie faceta bez gumek

Cytat:
Napisane przez 35321335
Ogólnie to już bywa mało romantyczne - poszukiwanie chusteczek, wycieranie się tak, żeby prześcieradła nie zabrudzić
w skrajnym przypadku wygląda to tak:

prysznic, irygacja, następny klient

wybór należy do Ciebie ;-)
ghola_ver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 14:49   #282
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Szczytowanie faceta bez gumek

Cytat:
Napisane przez tamistra Pokaż wiadomość
Od czasu do czasu kończy na mnie i oj taak, wiem, że to przyjemne .
Ale na 10 "podejść" 9 kończy się wytryskiem w gumkę i poza mną.

To ja życzę, żeby Ci sprawiał częściej tę przyjemność

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ghola_ver2 Pokaż wiadomość
w skrajnym przypadku wygląda to tak:

prysznic, irygacja, następny klient

wybór należy do Ciebie ;-)

Już wolę chusteczki i jednego partnera
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 20:12   #283
uleczkap
Raczkowanie
 
Avatar uleczkap
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 100
Dot.: Szczytowanie faceta bez gumek

Cytat:
Napisane przez tamistra Pokaż wiadomość

Od czasu do czasu kończy na mnie i oj taak, wiem, że to przyjemne .
Ale na 10 "podejść" 9 kończy się wytryskiem w gumkę i poza mną.

ojej to zyczee zeby zmienial podejscie...
uleczkap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 11:51   #284
weronka19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 630
Dot.: Szczytowanie faceta bez gumek

Ja czuję wtedy to pulsowanie i go jeszcze mocniej "ściskam", żeby mocniej czuć
weronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 13:59   #285
_Gienia
Raczkowanie
 
Avatar _Gienia
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 75
Dot.: Szczytowanie faceta bez gumek

rytmiczne pulsowanie
__________________
Gienia, świat się zmienia...
_Gienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 15:41   #286
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Durex, a prezerwatywy innych firm.

Test prezerwatyw za pomocą... szampana
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 20:08   #287
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Durex, a prezerwatywy innych firm.

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Test prezerwatyw za pomocą... szampana
dobrym komentarzem tutaj (pod filmikiem) jest ten który mówi że gumki pękają w wyniku tarcia a nie pełności
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 22:34   #288
grasport
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Problem z prezerwatywą

Panie i Panowie, z gory zaznaczam ze zdaje sobie sprawe ze takich tematow kilka juz zapewne bylo, ale jednak sprobuje opisac tu swoj problem, bardzo prosze o pomoc.

Mam 21 lat i jutro z dziewczyna przezyje (taki mamy plan) swoj pierwszy raz. Pocwiczylem zakladanie prezerwatyw, bo wiem ze ona chce zrobic to z gumka, ale no po prostu nie wychodzi mi. Zmierzam do tego, ze nie potrafie rozrolowac prezerwatywy - po prostu przez faldy na penisie nie jestem w stanie. Do konca zoledzia idzie jeszcze jako tako ale przy tym momencie 'spadku' z zoledzi na napletek po prostu 'blokuje sie' i juz sie nie da. Wtedy tez naciagam reszte prezerwatywy jak 'skarpetke' (przepraszam za okreslenie ale staram sie najbardziej obrazowo jak umiem), no ale od razu mam wrazenie ze jest ona zle zalozona bo za chiny ludowe nie widac calej zoledzi tak jak przy wzwodzie bez gumki - skorka z napletka od razu czesciowo nachodzi na zoledzia no i penis robi sie bardziej miekki - mam wrazenie ze zatracam pelen wzwód. Nie wiem czy przy takim scisnieniu penisa jestem w stanie w ogole zadowolic parrtnerke?

Obiektywnie mowiac mam penisa dosyc duzego i grubego - no ale czy na pewno to jest problem? Sprobowalem durex classic i unimil skyn - unimile sa jakby jeszcze lepsze no ale nawet w nich mam problem, ktory opisalem powyzej. Myslalem, ze faktycznie sprobuje tych XL (XXL) ale w sklepach u mnie ich nie ma. Nie chce mi sie wierzyc do konca ze nie pasuja mi ani durex classic ani skyny, no ale naprawde mam wrazenie ze penis jest strasznie scisniety, a zoladz to juz w ogole, a moze to tak wlasnie powinno wygladac ze zoladz jest bardzo scisniety i w jakims stopniu nachodzi na niego skorka? Nie mam porownania bo tak jak mowie bedzie to moj pierwszy raz.

Nie mam za bardzo czasu ani pieniedzy na kupowanie kolejnych paczek, bo na ten 'trening' juz wykorzystalem po 2 paczki wyzej wymienionych prezerwatyw, a moja ukochana bedzie u mnie juz jutro.

Bardzo prosze o pomoc.

moze ewentualnie ktos moglby pokazac jakiegos linka lub przeslac na pw zdjecie penisa z prawidlowo zalozona prezerwatywe, bo nie moge nigdzie znalezc takiego zdjecia w internecie. Jeszcze raz dzieki

Pozdrawiam, Tomek
grasport jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 23:39   #289
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Ja moze kupilam z dwa opakowania Durexów z czego dalam jedna sztuke kolezance i nam gumka pekla i kolezance tez :/ Wiec albo wadliwa paczka albo dziadostwo.

Dobrze ze nie zauwazylismy tego po tylko w trakcie. Nigdy wiecej durexów.

Nam też pękły durexy - extra safe. Były prawidłowo użytkowane. Już zaczynałam im ufać.
I to pech bo na wyjeździe wekedowym - i to pierwszego dnia.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 21:43   #290
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: Durex, a prezerwatywy innych firm.

Moje pytanie dotyczy również prezerwatyw. Jestem dopiero początkująca w kwestii seksu, ale było nam dane wykorzystać już 6 sztuk prezerwatyw (Durex) - niebieskie. Nasz problem jest taki: Po założeniu gumki chłopakowi momentalnie opada. Dlaczego? Co się dzieje?? Czy to wina rozmiaru (np. za mały), czy też firmy? Jak rozwiązać ten problem?
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 13:58   #291
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Durex, a prezerwatywy innych firm.

Cytat:
Napisane przez No_To_Co Pokaż wiadomość
Moje pytanie dotyczy również prezerwatyw. Jestem dopiero początkująca w kwestii seksu, ale było nam dane wykorzystać już 6 sztuk prezerwatyw (Durex) - niebieskie. Nasz problem jest taki: Po założeniu gumki chłopakowi momentalnie opada. Dlaczego? Co się dzieje?? Czy to wina rozmiaru (np. za mały), czy też firmy? Jak rozwiązać ten problem?
Wina chłopaka, a raczej jego psychiki. No i nie "wina", a raczej "kwestia". Trudno powiedzieć, żeby był czemuś winny. Po prostu tak ma.
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 13:07   #292
Mikserek
Raczkowanie
 
Avatar Mikserek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 239
Dot.: Durex, a prezerwatywy innych firm.

Wypróbowane te z Lidla. Nie są znowu takie najgorsze. I w sumie wychodzi najtaniej. Ale do Lidla jeżdże okazyjnie więc chyba pozostane przy tych z biedronki.
Mikserek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 19:44   #293
xBoOk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 28
Dot.: Problem z prezerwatywą

Cytat:
Napisane przez grasport Pokaż wiadomość
Panie i Panowie, z gory zaznaczam ze zdaje sobie sprawe ze takich tematow kilka juz zapewne bylo, ale jednak sprobuje opisac tu swoj problem, bardzo prosze o pomoc.

Mam 21 lat i jutro z dziewczyna przezyje (taki mamy plan) swoj pierwszy raz. Pocwiczylem zakladanie prezerwatyw, bo wiem ze ona chce zrobic to z gumka, ale no po prostu nie wychodzi mi. Zmierzam do tego, ze nie potrafie rozrolowac prezerwatywy - po prostu przez faldy na penisie nie jestem w stanie. Do konca zoledzia idzie jeszcze jako tako ale przy tym momencie 'spadku' z zoledzi na napletek po prostu 'blokuje sie' i juz sie nie da. Wtedy tez naciagam reszte prezerwatywy jak 'skarpetke' (przepraszam za okreslenie ale staram sie najbardziej obrazowo jak umiem), no ale od razu mam wrazenie ze jest ona zle zalozona bo za chiny ludowe nie widac calej zoledzi tak jak przy wzwodzie bez gumki - skorka z napletka od razu czesciowo nachodzi na zoledzia no i penis robi sie bardziej miekki - mam wrazenie ze zatracam pelen wzwód. Nie wiem czy przy takim scisnieniu penisa jestem w stanie w ogole zadowolic parrtnerke?

Obiektywnie mowiac mam penisa dosyc duzego i grubego - no ale czy na pewno to jest problem? Sprobowalem durex classic i unimil skyn - unimile sa jakby jeszcze lepsze no ale nawet w nich mam problem, ktory opisalem powyzej. Myslalem, ze faktycznie sprobuje tych XL (XXL) ale w sklepach u mnie ich nie ma. Nie chce mi sie wierzyc do konca ze nie pasuja mi ani durex classic ani skyny, no ale naprawde mam wrazenie ze penis jest strasznie scisniety, a zoladz to juz w ogole, a moze to tak wlasnie powinno wygladac ze zoladz jest bardzo scisniety i w jakims stopniu nachodzi na niego skorka? Nie mam porownania bo tak jak mowie bedzie to moj pierwszy raz.

Nie mam za bardzo czasu ani pieniedzy na kupowanie kolejnych paczek, bo na ten 'trening' juz wykorzystalem po 2 paczki wyzej wymienionych prezerwatyw, a moja ukochana bedzie u mnie juz jutro.

Bardzo prosze o pomoc.

moze ewentualnie ktos moglby pokazac jakiegos linka lub przeslac na pw zdjecie penisa z prawidlowo zalozona prezerwatywe, bo nie moge nigdzie znalezc takiego zdjecia w internecie. Jeszcze raz dzieki

Pozdrawiam, Tomek
I jak udał się pierwszy raz ?

Edytowane przez xBoOk
Czas edycji: 2012-07-30 o 19:45
xBoOk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 22:37   #294
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: Problem z prezerwatywą

właśnie, udało się?
__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 13:06   #295
zegla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 166
Dot.: Durex, a prezerwatywy innych firm.

...

Edytowane przez zegla
Czas edycji: 2013-01-18 o 14:18
zegla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 21:18   #296
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Problem z prezerwatywą

Cytat:
Napisane przez xBoOk Pokaż wiadomość
I jak udał się pierwszy raz ?
Cytat:
Napisane przez maybelline
właśnie, udało się?
nie bo nikt mu nie odpowiedział :P
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 06:41   #297
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Problem z prezerwatywą

Cytat:
Napisane przez grasport Pokaż wiadomość
Nie mam za bardzo czasu ani pieniedzy na kupowanie kolejnych paczek, bo na ten 'trening' juz wykorzystalem po 2 paczki wyzej wymienionych prezerwatyw, a moja ukochana bedzie u mnie juz jutro.
Ahh ci współcześni mężczyźni, czasu i pieniędzy brak, ale za seks trzeba się przecież zabrać, bo 28 lipca to taka nieprzekraczalna data...
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 15:03   #298
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Durex, a prezerwatywy innych firm.

Co prawda rzadko stosujemy z TŻtem gumki bo biorę tabletki No chyba że biorę dodatkowo jakieś leki to wtedy trzeba

Do tej pory przetestowaliśmy Durexy Classic i Elite- żadne na szczęście nie pękły, ale jeśli chodzi o doznania to zdecydowanie Elite wygrywają- są bardzo cieniutkie
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:54   #299
Cerndos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Prezerwatywy produkowane w Chinach ?;/

Witam,

Zakupiłem ostatnio prezerwatywy Durex Extra Safe w aptece i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że mają napis "made in china", z tyłu naklejka po polsku....Mam poważne wątpliwości co do jakości tego produktu ale może wypowie się ktoś kto już takich prezerwatyw używał ? Czy one wszystkie produkowane są już w Chinach ?? Dodam, że cena nie była zaniżona.

Pozdrawiam
Cerndos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:03   #300
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Prezerwatywy produkowane w Chinach ?;/

używam ich od 2,5 roku, bez wpadki
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-18 08:46:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.