Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-01, 15:44   #271
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Szczesliwego Nowego roku!!!
Chce Wam sie troche wyzalic... bo palilam nastepujace woski.. honey glow i soft blanket i sa bardzo slabo wyczuwalne... wosk dziele na 4 czesci..i zapach jest taki slaby.. pale je w kominku Yankee podgrzewacze mam z ikei.. pokoj nie jest duzy ma okolo 4x4 metry.. jednak zapach jest bardzo bardzo delikatny.. np moj chlopak nic nie czuje.. ja cos tam troszeczke.. ale szczerze liczylam na cos mocniejszego..
Tak samo duza swieca Icicles palilam wczoraj ze 3-4 godz. Zapach znikomy...
Jedynie spiced orange bylo mocne ale kojazy mi sie z kostka wc
Polecicie jakies naprawde MOCNE zapachy ktore bede czuc w calym pokoju a moze nawet w innych pomieszczeniach a nie tylko 50-100 cm od kominka..
Lubie slodkie zapachy..
Dla mnie oba są mocne, zwlaszcza soft blanket. Moze sprobuj przestawić kominek w inne miejsce?

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Witam serdecznie w Nowym Roku Czy można dołączyć? Ja zaczęłam swoją przygodę na jesień 2015, więc jestem świeżakiem, ale kocham świeczki miłością dozgonną Bardzo lubię YC, ale kocham i KC i najbardziej Goose Creek
Obecnie wypalam świąteczne zapachy (bo przecież nakupowałam ich multum) bardzo lubię wszelkie lesne zapachy, tzw kostki WC i tu rządzą GC , ale cudne dla mnie jest także White Woods KC i Christmas i Snow capped fraser oba tez KC YC nie mają fajnych kostek wc ale za to cozy by the fire bardzo mi przypadło do gustu Już pomału mam dosyć tych leśnych i świątecznych zapachów (4 nowe YC mi zostały na za rok ) więc oglądam się za NORMALNYMI zapachami Czaję na Woodwicki i na Serenity z nowej kolekcji YC i parę GC tez wciągnę
Mam jeszcze nietestowany na sucho super

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Snow capped fraser oba tez KC
przekonalas mnie, ląduje w kominku
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 16:48   #272
agatatoka
Raczkowanie
 
Avatar agatatoka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Szczesliwego Nowego roku!!!
Chce Wam sie troche wyzalic... bo palilam nastepujace woski.. honey glow i soft blanket i sa bardzo slabo wyczuwalne... wosk dziele na 4 czesci..i zapach jest taki slaby.. pale je w kominku Yankee podgrzewacze mam z ikei.. pokoj nie jest duzy ma okolo 4x4 metry.. jednak zapach jest bardzo bardzo delikatny.. np moj chlopak nic nie czuje.. ja cos tam troszeczke.. ale szczerze liczylam na cos mocniejszego..
Tak samo duza swieca Icicles palilam wczoraj ze 3-4 godz. Zapach znikomy...
Jedynie spiced orange bylo mocne ale kojazy mi sie z kostka wc
Polecicie jakies naprawde MOCNE zapachy ktore bede czuc w calym pokoju a moze nawet w innych pomieszczeniach a nie tylko 50-100 cm od kominka..
Lubie slodkie zapachy..
Jeśli za słabo je czujesz to woski dziel nie na 4 części a 3, niektóre słabsze zapachy dzieliłam nawet na pół. Jeśli to nie pomoże, zmień miejsce kominka, zdarza się że w różnych częściach pokoju inaczej się rozchodzą zapachy.
Z mocnych zapachów to Blach Cherry, Fireside Treats, Oud Oasis, Red Apple Wreath, Berry Trifle, Madagascan Orchid, Snow in Love, Vanilla Bourbon, tylko ja lubię słodkie zapachy
agatatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 18:50   #273
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Dla mnie oba są mocne, zwlaszcza soft blanket. Moze sprobuj przestawić kominek w inne miejsce?

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------



Mam jeszcze nietestowany na sucho super

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------



przekonalas mnie, ląduje w kominku
I jak? Mnie się podoba, ale mało kto lubi leśne
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 18:58   #274
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
I jak? Mnie się podoba, ale mało kto lubi leśne
Dla mnie spoko na okres swiateczny. Poza raczej nie wrzuce do kominka, chyba ze mocno sypnie sniegiem
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 21:25   #275
Ulsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 101
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dzisiaj paliłam Berry Trifle, z YK. Na sucho fajnie, a po odpaleniu taka chemiczna truskawka. Fajne dla odmiany.

mycha9393 Wczoraj szliśmy na sylwka do znajomych, odpaliłam wtyczkę i zostawiliśmy otwarte okno. Wróciliśmy o 4 w nocy i w mieszkaniu pachniało praniem. Jest intansywna i polecam. Fajnie przyjść do pachnącego domu, albo jak nie ma się ochoty palić świeczek.

Kiedyś też miałam z Yankee odświeżacz powietrza w spray Beach walk i on niweluje brzydkie zapachy. Nie wiem jak on to robi. Na dole sąsiadka pali fajki przez co okropnie śmierdzi dymem w łazience. Dwa psiknięcia i po smrodzie. Do tego jest wydajny.

dolcissimaa85 Od kiedy mam oryginalny kominek, to minimum pół wosku muszę wrzucić. Tak to nic nie czuć. Dla mnie intensywne są Midnight jasmine, Pink hibiscus, Cranberry ice, Mandarin cranberry, Midsummer's night, Shea butter (jak dla mnie najmocniejszy), Turquoise sky.





Ulsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 22:06   #276
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Ulsi Pokaż wiadomość
Dzisiaj paliłam Berry Trifle, z YK. Na sucho fajnie, a po odpaleniu taka chemiczna truskawka. Fajne dla odmiany.

mycha9393 Wczoraj szliśmy na sylwka do znajomych, odpaliłam wtyczkę i zostawiliśmy otwarte okno. Wróciliśmy o 4 w nocy i w mieszkaniu pachniało praniem. Jest intansywna i polecam. Fajnie przyjść do pachnącego domu, albo jak nie ma się ochoty palić świeczek.

Kiedyś też miałam z Yankee odświeżacz powietrza w spray Beach walk i on niweluje brzydkie zapachy. Nie wiem jak on to robi. Na dole sąsiadka pali fajki przez co okropnie śmierdzi dymem w łazience. Dwa psiknięcia i po smrodzie. Do tego jest wydajny.

dolcissimaa85 Od kiedy mam oryginalny kominek, to minimum pół wosku muszę wrzucić. Tak to nic nie czuć. Dla mnie intensywne są Midnight jasmine, Pink hibiscus, Cranberry ice, Mandarin cranberry, Midsummer's night, Shea butter (jak dla mnie najmocniejszy), Turquoise sky.





Ja przy silnych wiatrach mam problem ze smrodem z wentylacji - wszystko cofa i u mnie w łazience albo wali smażonym żarciem, albo fajami, albo wc...

Dlatego na takie dni wtyczka to najlepsze rozwiązanie. Zaopatrzę się w nią niebawem
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 22:20   #277
karolCc
Raczkowanie
 
Avatar karolCc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 490
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Wczoraj kupiłam pierwszy raz YC, malutką świeczuszkę - pink sand. Trochę zajeżdża moczem
Chciałam jakieś świąteczne woski ale jednak nic mi nie wpadło w nos, w sklepie nie było też dużego wyboru...
karolCc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 10:00   #278
Ulsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 101
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

mycha9393 Mam to samo smrody jedzeniowe od sąsiadów. Na klatce tak śmierdzi z jednego mieszkania, że aż mnie cofa . Myślę, że wtyczka da rade.

karolCc No to ładnie zaczęłaś przygodę z yankee. A po odpaleniu też wali moczem? Ja tam w pink sands czuję żelki. Mój ulubiony na zimowy zapach.
Ulsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 10:40   #279
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dzisiaj u mnie cozy home zmieszane z Balsam Fir Goose creek. Pachnie jak Holday Embers Goose creek`a Juz mam dosc tych lesnych zapachów, ale chce je wypalic i kupic nowe

To jest zadziwiające jak każdy nos wyczuwa coś innego w zapachach
wiele moich znajomych jest zachwyconych christmas memories a ja wyczuwam tam strasznie drazniący brązowy cukier, który dla mnie pachnie jak maggie ja znowu kocham te lesne kostki wc, a inni twierdzą, ze śmierdzą a z tych nie świątecznych bardzo lubie swieże zapachy, np. dla mnie mega jest z YC A child`s wish, Lake sunset, soft blanket chce teraz kupic aloe water YC i własnie te Pink sand i poeksperymentowac z woodwickami

Pytam raz jeszcze: miała któras ten scenterpiece z YC?? Bo bardzo mnie intryguje
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 12:12   #280
karolCc
Raczkowanie
 
Avatar karolCc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 490
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Ulsi Pokaż wiadomość
karolCc No to ładnie zaczęłaś przygodę z yankee. A po odpaleniu też wali moczem? Ja tam w pink sands czuję żelki. Mój ulubiony na zimowy zapach.
Właśnie po odpaleniu tak wali haha. Więc chyba tylko będzie sobie stała na biurku jako ozdoba
Ale nie zrażam się. Myślę, że przerzucę się na kominek, poczekam tylko aż minie czas na mocno cynamonowe i świąteczne zapachy :/
karolCc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 12:34   #281
Ulsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 101
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

dembi Ktoś na forum ma i pisał, że fajne. Łatwe w użyciu i woski mocniej pachną. Tyle pamiętam. Sama się nad tym zastanawiałam, ale trzeba mieć dostęp do kontaktu. A u mnie kominek musi być gdzieś wysoko, bo mam małe dziecko.

karolCc Nie zniechęcaj się. Musisz znaleźć swoje zapachy. Wiele osób lubi Oud Oasis, a dla mnie śmierdzi.
Mhhh... a ciekawe czy w oryginalnym kominku będzie pachniał lepiej.
Ulsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 13:41   #282
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

a ja chyba koncze przygode z Yankee Candle za slabo dla mnie pachna co zapale to sie rozczarowuje nawet Christmas Memories nie pachnie dla mnie juz tak mocno. i zuzywam je w tempie ekspresowym. kominek mam ten sam moze przez to ze teraz pale je na wiekszej powierzchni....poza tym jak odpalam ponownie to juz nic nie czuje wiec potrzebuje mocniejszych wosków.
do tego ostatnio co kupie wosk z YC to strasznie sie kruszy wkurza mnie to. wydaje mi sie ze kiedys takie nie byly ?

za to zamowilam 5 Kringle
-coconut wood
-hot chocolate
-ginger snow angel
-pumpkin frosting
-warm cotton

taak lubie jedzeniowe, slodkie zapachy. a warm cotton w ramach urozmaicenia :P
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 14:17   #283
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Ulsi Pokaż wiadomość
dembi Ktoś na forum ma i pisał, że fajne. Łatwe w użyciu i woski mocniej pachną. Tyle pamiętam. Sama się nad tym zastanawiałam, ale trzeba mieć dostęp do kontaktu. A u mnie kominek musi być gdzieś wysoko, bo mam małe dziecko.

karolCc Nie zniechęcaj się. Musisz znaleźć swoje zapachy. Wiele osób lubi Oud Oasis, a dla mnie śmierdzi.
Mhhh... a ciekawe czy w oryginalnym kominku będzie pachniał lepiej.
Dzięki chyba się skusze na ten scenterpiece

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
a ja chyba koncze przygode z Yankee Candle za slabo dla mnie pachna co zapale to sie rozczarowuje nawet Christmas Memories nie pachnie dla mnie juz tak mocno. i zuzywam je w tempie ekspresowym. kominek mam ten sam moze przez to ze teraz pale je na wiekszej powierzchni....poza tym jak odpalam ponownie to juz nic nie czuje wiec potrzebuje mocniejszych wosków.
do tego ostatnio co kupie wosk z YC to strasznie sie kruszy wkurza mnie to. wydaje mi sie ze kiedys takie nie byly ?

za to zamowilam 5 Kringle
-coconut wood
-hot chocolate
-ginger snow angel
-pumpkin frosting
-warm cotton

taak lubie jedzeniowe, slodkie zapachy. a warm cotton w ramach urozmaicenia :P
Zgadzam sie z tobą, ze YC kruszą się coraz bardziej, co mnie też strasznie denerwuje. Z intensywnością różnie bywa, ale tez zgadzam się się, ze w porównaniu z innymi są słabsze. Dlatego własnie lubie Goose Creek, są wieksze, łatwe w użyciu i o wiele mocniejsze. Do Kringli tez się zaczynam przekonywac po tych zimowych zapach, o wiele mocniejsze. No i chcę spróbować woodwicka
Dlatego własnie chcialabym kupić scenterpiece, bo i tak nie przestanę kochać Yankee

Koniecznie daj znać jak pachna i jak z intensywnością
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 14:29   #284
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez karolCc Pokaż wiadomość
Właśnie po odpaleniu tak wali haha. Więc chyba tylko będzie sobie stała na biurku jako ozdoba
Ale nie zrażam się. Myślę, że przerzucę się na kominek, poczekam tylko aż minie czas na mocno cynamonowe i świąteczne zapachy :/
czemu bedziesz czekac?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 14:44   #285
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Dzięki chyba się skusze na ten scenterpiece



Zgadzam sie z tobą, ze YC kruszą się coraz bardziej, co mnie też strasznie denerwuje. Z intensywnością różnie bywa, ale tez zgadzam się się, ze w porównaniu z innymi są słabsze. Dlatego własnie lubie Goose Creek, są wieksze, łatwe w użyciu i o wiele mocniejsze. Do Kringli tez się zaczynam przekonywac po tych zimowych zapach, o wiele mocniejsze. No i chcę spróbować woodwicka
Dlatego własnie chcialabym kupić scenterpiece, bo i tak nie przestanę kochać Yankee

Koniecznie daj znać jak pachna i jak z intensywnością
YC ladnie wygladaja i fajnie ze sa takie kolorowe sentyment tez jakis do nich mam bo to pierwsze woski.
z Kringle mam dwa: pumpkin latte i cinnamon bark i sa fajne. pumpkin latte pieknie pachnie i mocno
stad mysle ze bede bardziej zadowolona z Kringle bo z YC ostatnio kilka kupilam i zuzywam je strasznie szybko a Kringle jeszcze mam bo mozna palic kilka razy, latwiej sie dzieli i sie tak nie krusza
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 17:10   #286
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
za to zamowilam 5 Kringle
-coconut wood
-hot chocolate
-ginger snow angel
-pumpkin frosting
-warm cotton

taak lubie jedzeniowe, slodkie zapachy. a warm cotton w ramach urozmaicenia :P
Ginger snow angel i Pumpkin frosting są piękne
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 17:11   #287
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

kociczka, możesz napisać, gdzie zamawiałaś te woski kringle?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 17:17   #288
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
kociczka, możesz napisać, gdzie zamawiałaś te woski kringle?
Są w dużej ilości sklepów, np. Pachnąca Wanna, Goodies, Homedelight, Mintishop ;-)

Szczęśliwego Nowego Roku, abyśmy miały do czynienia tylko z ładnymi zapachami :-P
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 17:20   #289
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Są w dużej ilości sklepów, np. Pachnąca Wanna, Goodies, Homedelight, Mintishop ;-)

Szczęśliwego Nowego Roku, abyśmy miały do czynienia tylko z ładnymi zapachami :-P
I niech ta tendencja zacznie się od Q1
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 17:20   #290
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

W pachnącej wannie jest remanent, ale dzięki za te dwa pozostałe
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 17:21   #291
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
I niech ta tendencja zacznie się od Q1
Raczej - niech się zacznie od samplerów, na które czekam ale racja, q1 ma być ładna i już :-P
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 17:21   #292
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
W pachnącej wannie jest remanent, ale dzięki za te dwa pozostałe
Jeszcze theyankeestore
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 17:22   #293
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
W pachnącej wannie jest remanent, ale dzięki za te dwa pozostałe
Ale tylko do jutra jeśli dobrze pamiętam, szybko minie :-P
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 17:23   #294
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
kociczka, możesz napisać, gdzie zamawiałaś te woski kringle?
w mintishop.pl bo zamawialam tez rozne kosmetyki :P lubie ten sklep
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 17:24   #295
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
kociczka, możesz napisać, gdzie zamawiałaś te woski kringle?
W Mydlarni Hebe są w niezłej cenie (9,60 zł).
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 17:25   #296
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Ale tylko do jutra jeśli dobrze pamiętam, szybko minie :-P
cierpliwe czekanie na cokolwiek nigdy nie było moją mocną stroną
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 17:25   #297
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
cierpliwe czekanie na cokolwiek nigdy nie było moją mocną stroną
Znam to, szczególnie w temacie wosków :-P
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 18:25   #298
Ulsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 101
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Q 1 jest przepiękna najlepsza. Najbardziej mi się podoba My serenity. Jak ładnieszja wersja Pink sands. Ciężko określić ten zapach taki właśnie jak mają tylko Yankee.
Ulsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 20:51   #299
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja wpisałam w zamówienie pierwszego WW.

Jakie macie doświadczenie z tymi świecami? Zamówioną mam kolumnę, ale szalenie podobają mi się te ,,łódeczki''
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 20:53   #300
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Q1 z opisów też mi bardzo pasuje, dużo zapachów wydaje się być w moim stylu - nie przepadam za większością kwiatków, owoców, cynamonów, ciastek...wolę świeże, lekko męskie zapachy albo jakieś kompozycje, coś bardziej perfumowego.
Najgorzej, że mam za duże zapasy i zapachy miesiąca na początku roku bardzo mi pasują, więc najpierw chciałabym kupić słoje, no i nie wiem kiedy przyjdzie czas na Q1. Jak żyć.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 13:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.