Efekty olejowania paznokci - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-02, 15:57   #271
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Malować czy nie ?
Haha, no jak dla mnie odpowiedź może być tylko jedna: malować.
Maluję sobie wzorki już od 4 miesięcy i jest to mega zabawa, szkoda by mi było teraz chodzić sauté. A oleje i tak robią swoje, proszę mi wierzyć

Cytat:
Napisane przez Anastazja1111 Pokaż wiadomość
cieszę się, że nie tylko ja mam ten problem...
Ja nie mam tego problemu, raczej przeciwnie, chciałabym mieć bardziej owalną, a mniej okrągłą płytkę, dlatego nie gniewam się na przyrost, a na ananasowy skutek uboczny, o którym wspomniałam, natknęłam się niestety przypadkiem (i teraz jadam te owoce... widelcem ).

Cytat:
Napisane przez lagunabox Pokaż wiadomość
Na dodatek nie wiem, jak piłować Im dłuższe, tym bardziej mnie wkurzają, bo za dużo "białego"
Krótkie i zadbane pazurki też są bardzo piękne. W olejowaniu nie chodzi wcale o długość, ale o jakość, natomiast sam kształt jest sprawą drugorzędną i kwestią gustu po prostu. Mnie akurat podoba się najbardziej 1, 2 i 4 kształt z grafiki poniżej, jest jakiś taki... naturalny i przyjazny (mojemu) oku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kształty.jpg (29,5 KB, 287 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2013-07-02 o 16:05
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 21:58   #272
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Mnie akurat podoba się najbardziej 1, 2 i 4 kształt z grafiki poniżej, jest jakiś taki... naturalny i przyjazny (mojemu) oku
Uważam tak samo
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 20:57   #273
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Spróbowałam oleju na pazury i zaolejowałam się wczoraj arachidowym.
Czy to możliwe, że nagle moje końcówki stały się tak bardzo białe z tego powodu, czy sobie wkręcam coś?
Ech, nie lubię tłustości na rękach, ale spróbuję jakoś to przeżyć
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 22:24   #274
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Myślę, że to możliwe w tak szybkim tempie.
Ja widziałam zmiany po 2-3 dniach a po tygodniu jestem w szoku - końcówki się zauważalnie rozjaśniły.
Dziewczyny tu pisały, że to od odżywienia się tak robi.
Przy okazji witam się - ten wątek zmotywował mnie do ponownego zabrania się za pielęgnację pazurków.
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 15:43   #275
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jestem zachwycona sposobem, który odkryłam dzięki temu wątkowi. Nie chcę mi się teraz szukać, która wizażanka na to wpadła, ale bardzo jej chciałam podziękować
Chodzi mi o wykorzystanie pustego opakowania po Regenerum do tego, żeby wlać do środka olejki. Również postanowiłam odżywiać swoje paznokcie w ten sposób. Bardzo zależy mi też na skórkach, które wołają o pomstę do nieba, bo nałogowo w nich dłubie, skubię, obgryzam niestety Paznokcie mam twarde co prawda, mocne, ale moim problemem jest rozdwajanie. Zauważyłam, że jak zmywam lakier, to paznokcie są często wysuszone i w niektórych miejscach rozdwojone. Poza tym są mocne i dość ładne. Pomogła mi bardzo odżywka Eveline, ale co z tego, że mogę zapuścić bez problemu z nią paznokcie, jeśli po zmyciu widzę rozdwojenia i wysuszoną płytkę.
Dlatego namocowałam się co prawda z buteleczką po Regenerum, żeby ją otworzyć (mi wystarczyły zęby), ale za to wlałam do niej pół na pół oliwki Babydream mama i olejku Alterra migdały i papaja, i rozpoczynam kurację
Boję się tylko czy paznokcie bez lakieru nie będą bardziej podatne na uszkodzenia, bo - jak mówię - jak maluję mogę bez problemu zapuścić długaśne.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 15:48   #276
Syla_2604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 43
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Jestem zachwycona sposobem, który odkryłam dzięki temu wątkowi. Nie chcę mi się teraz szukać, która wizażanka na to wpadła, ale bardzo jej chciałam podziękować
Chodzi mi o wykorzystanie pustego opakowania po Regenerum do tego, żeby wlać do środka olejki. Również postanowiłam odżywiać swoje paznokcie w ten sposób. Bardzo zależy mi też na skórkach, które wołają o pomstę do nieba, bo nałogowo w nich dłubie, skubię, obgryzam niestety Paznokcie mam twarde co prawda, mocne, ale moim problemem jest rozdwajanie. Zauważyłam, że jak zmywam lakier, to paznokcie są często wysuszone i w niektórych miejscach rozdwojone. Poza tym są mocne i dość ładne. Pomogła mi bardzo odżywka Eveline, ale co z tego, że mogę zapuścić bez problemu z nią paznokcie, jeśli po zmyciu widzę rozdwojenia i wysuszoną płytkę.
Dlatego namocowałam się co prawda z buteleczką po Regenerum, żeby ją otworzyć (mi wystarczyły zęby), ale za to wlałam do niej pół na pół oliwki Babydream mama i olejku Alterra migdały i papaja, i rozpoczynam kurację
Boję się tylko czy paznokcie bez lakieru nie będą bardziej podatne na uszkodzenia, bo - jak mówię - jak maluję mogę bez problemu zapuścić długaśne.
Ja od półtora miesiąca nie maluję paznokci bo były w strasznym stanie (bardzo przesuszone aż się łuszczyły) i w tym czasie połamałam kilka paznokci no bo oczywiście są bardziej podatne na uszkodzenia Wydaję mi się, że jakbyś z tydzień nie malowała może dwa to były by już o wiele lepiej nawilżone tak jak i moje
__________________
Zapraszam: http://sylarecenzuje.blogspot.com/
Syla_2604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 08:06   #277
kseniazy
Przyczajenie
 
Avatar kseniazy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa Rosa, mnie też ogromnie zainspirowałaś tym wątkiem i swoimi paznokciami. Sama olejuję włosy od jakiegoś czasu ale jakoś nigdy nie sądziłam, że można to stosować też do paznokci. Teraz czekam na mój przyrościk

Mam też takie pytanie, czy myślicie że olejowanie paznokci sprawdziłoby się i dało jakieś efekty na stopach?
__________________
http://miacaramia.blogspot.com/
kseniazy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 09:25   #278
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa Rosa pisała, że u niej prym wiodą olejki:
Alterra i Babydream fur mama i właśnie te dwa olejki zmieszałam ze sobą pół na pół w buteleczce po Regenerum. Zobaczymy
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 09:37   #279
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kseniazy Pokaż wiadomość
Majowa Rosa, mnie też ogromnie zainspirowałaś tym wątkiem i swoimi paznokciami. Sama olejuję włosy od jakiegoś czasu ale jakoś nigdy nie sądziłam, że można to stosować też do paznokci. Teraz czekam na mój przyrościk

Mam też takie pytanie, czy myślicie że olejowanie paznokci sprawdziłoby się i dało jakieś efekty na stopach?
Myślę, że tak, a co dokładnie chcesz tam osiągnąć?
Ja też się zastanowię nad tym, zwłaszcza, że na studniówce miałam jakiś wypadek przy tańcu albo ucisnęły mnie buty tak bardzo, że duże paznokcie ściemniały i zrastają, tak więc non stop muszę lakierować.

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Spróbuj na moją odpowiedzialność przeprowadzić miesięczną kurację migdałowo-papajową Alterrą, a w międzyczasie miej zawsze pomalowane pazurki uważając na to, by skórki były wole od lakieru (oraz skubiących je paluszków ).
odpowiem jeszcze raz teraz - challenge accepted tylko zamiast Alterry pójdzie olej arachidowy + ewentualnie olejek Alverde do włosów
mam jeszcze palmowy, ale to po pierwsze śmierdziel, po drugie barwi wszystko na żółto, więc do pazurów nie za dobrze
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 17:21   #280
asjuma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Efekty olejowania paznokci

przez przypadek natknęłam się na ten wątek. zachęcona efektami sama rozpoczęłam olejowanie paznokci. moim problemem jest rozwarstwianie się płytki, którą w efekcie można zdejmować płatkami. mam nadzieję, że kuracja mi pomoże a oto gołe pazurki po pierwszym olejowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0024.jpg (97,5 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0025.jpg (115,8 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0022.jpg (108,8 KB, 193 załadowań)
asjuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 17:34   #281
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Odp: Efekty olejowania paznokci

Wrzucam i ja fotki (słaba jakość, ale lepszych nie zrobię, nie mam czym)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1373128428416.jpg (35,3 KB, 273 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1373128439982.jpg (74,5 KB, 276 załadowań)
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 21:30   #282
kseniazy
Przyczajenie
 
Avatar kseniazy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Efekty olejowania paznokci

[QUOTE=Inspire;41662503]Myślę, że tak, a co dokładnie chcesz tam osiągnąć?
Ja też się zastanowię nad tym, zwłaszcza, że na studniówce miałam jakiś wypadek przy tańcu albo ucisnęły mnie buty tak bardzo, że duże paznokcie ściemniały i zrastają, tak więc non stop muszę lakierować.

To samo, co u rąk - chciałabym mieć troszkę dłuższą część różową, bielsze końcówki. Teraz nie jestem z nich ani trochę zadowolona.

Ja miałam takie samo coś z butami na szpilce na sylwestra, tak mnie buty ucisnęły że później pojawiła się z boku paznokcia ciemna plama, która nadal odrasta :/
__________________
http://miacaramia.blogspot.com/
kseniazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 21:31   #283
dealerka
Raczkowanie
 
Avatar dealerka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej Przeczytałam jakiś czas temu o olejowaniu paznokci na http://www.idaliablog.com/2013/05/wa...e-olejowa.html , ale w sumie zignorowałam to bo po co mi skoro mogę mieć ładne, gładkie i wytrzymałe paznokcie dzięki żelowi I tak sobie żyłam, zadowolona z tego, że mam twarde długie paznokcie (nakładałam żel na płytkę, nigdy nie robiłam tipsów). Na ok. 2 tygodnie przed wakacjami zdjęłam żel i ścięłam moje rekordowo długie paznokcie- teraz już dokładnie nie pamiętam ile miały, ale myślę że koło 8 mm na pewno. Malowałam je moimi odżywkami z Avonu i w sumie mi nie przeszkadzały. Na zakończenie roku szkolnego pomalowałam je, po dwóch godzinach połowy lakieru już nie było bo poodpryskiwała. Paznokcie są nierówne, dokładnie widać gdzie był żel. Wczoraj Idalia dodała nowy post o lakierze do paznokci i zobaczyłam różnicę paznokci ze zdjęć początkowych i wczorajszych. Pomyślałam, że już dłużej nie będę straszyła okropnymi czerwonymi (od spiłowywania żelu) pazurami i biorę się za siebie Wróciłam do jej wpisu olejowaniu i trafiłam tutaj. Przeczytałam wszystkie 10 stron, do starej buteleczki po odżywce do skórek nalałam po połowie oliwy z oliwek i oleju sezamowego (tylko to miałam teraz w domu ) i namiętnie smaruję- wczoraj przed snem, dzisiaj już 4 razy. Mam nadzieję że mi to nie przejdzie i będę konsekwentna, bo wasze przemiany naprawdę zachwycają! Dodaję zdjęcia moich beznadziejnych pazurów :P Są po umyciu rąk więc dokładnie widać w jakim strasznym są stanie. Jeśli odnotuję jakieś zmiany to się zamelduję!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-07-06 19.08.26.jpg (94,7 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-07-06 19.08.45.jpg (90,3 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-07-06 19.09.00.jpg (97,3 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-07-06 19.09.27.jpg (85,0 KB, 121 załadowań)
dealerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 10:00   #284
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

dealerka, faktycznie widać, że paznokcie są trochę "zmęczone" żelem... Bądź wytrwała i za kilkanaście dni powinna być już solidna poprawa! Polecam zakupić alterrę, to naprawdę cudotwórca

Ja powoli wykańczam moją mieszankę na dzień - niebieska babydream z kupnym olejkiem do skórek i jak opróżnię buteleczkę to sobie zrobię od nowa własną mieszankę, planuję dać do środka sporo rybek Gal odżywka keratynowa, trochę alterry, może babydream i oliwy z oliwek A na noc dalej wytrwale stosuję alterrę, wczoraj dodałam do niej jeszcze 5 rybek keratywnowych, taki minimini "tuning"

Ale z paznokci jestem z dnia na dzień coraz bardziej zadowolona, rosną zdrowe i mocne. Wczoraj kilka razy miały spotkanie trzeciego stopnia z nożem kuchennym i nic im nie jest! Przyrost pojawia się pomalutku, ale co najważniejsze - w ogóle się pojawia Jestem zachwycona olejowaniem!

Poza tym w piątek na wyjściu z psiapsiółkami jedna z nich spytała, czy mam sztuczne paznokcie Wg mnie daleko im jeszcze do wyglądu "sztucznych" a'la Majowa Rosa, ale to i tak wielki komplement!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 13:18   #285
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

a ja poczyniłam własną miksturę: 1/2 olejku do paznokci, 1/2 olejku Alterra limonka/oliwa z oliwek i keratyna hydrolizowana
nooo to teraz będzie ......
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 17:51   #286
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Odp: Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anastazja1111 Pokaż wiadomość
Wow, czyli nie muszę się jakoś specjalnie martwić. Dziękuję i cieszę się, że nie tylko ja mam ten problem... Bałam się, że to jakaś anomalia i będę musiała nosić do końca życia długie paznokcie. No to czas na ananasa!!!
Ja bym jeszcze sugerowała mocne mycie paznokci szczoteczką, tak jakby próbując wjechać pod paznokieć.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 22:20   #287
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: Odp: Dot.: Efekty olejowania paznokci

A ja niestety musiałam wykonać ostatnio trochę prac ogrodowych i mam wrażenie, że pomimo rękawiczek i dużej ostrożności moje paznokcie bardzo ucierpiały. Miałam przerwę w olejowaniu (zmęczenie, brak czasu itd.), ale starałam się chronić paznokcie ostatnio wynalezioną bazą z Bell so hard, bo akurat ją miałam pod ręką, ale całkiem dobrze się sprawdziła. Dziś już zadowolona wracam do mojej kuracji...
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 10:26   #288
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hejka wizażanki!
Od jakiegoś czasu zerkam na ten wątek i bardzo Wam zazdroszczę tak pięknych pazurków. Przygotowałam mieszankę olejów (alterra, babydream fur mama, rybki gal, olej rycynowy i wit. a+e) i od 2 tygodni wcieram, chociaż nie zawsze systematycznie kilka razy dziennie. Ciężko mi ocenić czy są już jakieś efekty, ponieważ moje paznokcie są okropne. Krótkie i szerokie, do tego nie posiadają tunelu? (są płaskie). Jak byłam mała obgryzałam pazurki, później grzebałam przy nich (nawyk ten pozostał mi do dziś ale z nim walczę). Przez 2 lata nosiłam żele, ale niestety kształt się nie zmienił. Żele robiła mi koleżanka. Czy powinnam udać się do profesjonalistki? Czy ona coś poradzi? Jestem załamana. Aż wstydzę się pokazać zdjęcia, ale wiem, że bez nich ciężko będzie Wam coś mi poradzić.Błagam pomóżcie
(alterra, babydream fur mama, rybki gal, olej rycynowy i wit. a+e)Zmobilizowałyście mnie i od 2 tygodni wcieram mieszankę olejów , w paznokcie. Narazie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01393.jpg (82,1 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01395.jpg (75,4 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01397.jpg (71,0 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01398.jpg (75,8 KB, 149 załadowań)
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 10:39   #289
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja też nie miałam "tuneli" ale pomogło mi piłowanie paznokci na prosto, z czasem się zaokrągliły i czasem nawet pękają w tym miejscu zaokrąglenia!
Potem można bawić się kształtem. Także cierpliwość i wszystko da się osiągnąć.
Olejowanie zacznie działać to i efekty będą
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 11:53   #290
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ja też nie miałam "tuneli" ale pomogło mi piłowanie paznokci na prosto, z czasem się zaokrągliły i czasem nawet pękają w tym miejscu zaokrąglenia!
Potem można bawić się kształtem. Także cierpliwość i wszystko da się osiągnąć.
Olejowanie zacznie działać to i efekty będą
Czyli piłować w kwadrat? Kurcze ale ja nawet nie mogę zapuścić pazurków, bo wywijają się do dołu, tzn. do palca. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Jak zapuszczę to wyglądają jak takie wygięte łopaty.
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 12:02   #291
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jusia_dor Pokaż wiadomość
Czyli piłować w kwadrat? Kurcze ale ja nawet nie mogę zapuścić pazurków, bo wywijają się do dołu, tzn. do palca. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Jak zapuszczę to wyglądają jak takie wygięte łopaty.
nie mówię tu, że musisz mieć linie jak od linijki, byle starać się na prosto.
Ja też miałam problem z zapuszczeniem, ale jak tylko urosły - piłowałam. A żeby urosły malowałam na kolor i wtedy nie było chęci obcięcia.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 12:19   #292
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
nie mówię tu, że musisz mieć linie jak od linijki, byle starać się na prosto.
Ja też miałam problem z zapuszczeniem, ale jak tylko urosły - piłowałam. A żeby urosły malowałam na kolor i wtedy nie było chęci obcięcia.
tylko, że nawet jak pomaluję to mi się wyginają pod spód całe pazurki (a nie same boki) i wygląda to beznadziejnie, więc muszę piłować na krótko
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 20:13   #293
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Moje też nie wyglądały pięknie na początku, ale może warto pocierpieć?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 20:25   #294
chwilka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 283
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Racja i już wiem . Dziś zrobiłam sobie mieszankę olejowo - witaminową . W składzie :
Olejek bambino , witanima A+E , olejek rycynowy , krem do rąk , rybki . Wszystko pięknie się wymieszało . wlałam do buteleczki z atomizorem i nie chciało przejść . wlałam ciut wody z kranu i teraz eleganko sie spryskuję . wiem ta woda mogła byc błędem . I teraz trudno dużo nie zmarnowałam .
Czytałąm zę mogłam dodac przegotowanej wody . A co myslicie o tej mgielłce z avonu .Pewnie pytanie po co aby po pierwsze łatwiej dawkować po drugie funkcjonalne.
Do tego od środka łykam
Vitrum Calcium 1250 + Vitaminum D3
gorąco polecam
__________________


Edytowane przez chwilka1979
Czas edycji: 2013-07-08 o 20:27
chwilka1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 21:01   #295
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Znalazłam ten wątek dzisiaj i mnie zaciekawił bardzo Olejowanie włosów nie było mi obce, ale na olejowanie paznokci nie wpadłam. Akurat miałam w domu kilka rybek GAL, z którymi nie bardzo wiedziałam co zrobić :P a zobaczyłam w składzie, że jest olejek rycynowy, z wiesiołka i czegoś tam jeszcze, więc otworzyłam jedną rybkę, przelałam zawartość do maleńkiego słoiczka i zmieszałam z ośmioma kroplami Babydream dla dzieci.
W ogóle zafundowałam sobie mini kuracje polepszającą wygląd, bo trochę je ignorowałam ostatnio (meeega żółte przebarwienia od lakieru), wypiłowałam (muszę kupić szklany pilniczek, dotąd używałam metalowego ) , wypolerowałam płytkę i zrobiłam sobie pastę wybielająca z głównej wizażu (woda utleniona + soda oczyszczona), potrzymałam 5 minut, zmyłam i nałożyłam olejową mieszankę małym pędzelkiem - świetny sposób, bo mogłam precyzyjnie nałożyć olej tylko na paznokieć i skórki dookoła, nie upaćkałam całych rąk i mogłam z tym normalnie funkcjonować, pisać na kompie, czytać książkę nie brudząc niczego. Potrzymałam oleje na pazurach z godzinę i OD RAZU wyglądają lepiej Są bielsze, jaśniejsze i w ogóle jakieś takie... lepsze I skórki dookoła są mniej widoczne. Jak wróciłam do domu to nałożyłam olejki znowu Ciekawa jestem, jakie będą efekty po dłuższym czasie... Ja niestety borykam się z problemem bardzo suchych, łuszczących się skórek po bokach paznokcia i rozdwajania wieczne tego samego paznokcia w tym samym miejscu (okazjonalnie innych). Pilnik mogę zmienić, ale nie wyobrażam sobie piłować ich w jedną tylko stronę - chyba by mnie k*rwica wzięła, piłowanie z 3 godziny by trwało pewnie

Heh się rozpisałam, no ale jestem bardzo rozentuzjazmowana (jest takie słowo...?) tym olejowaniem pozdrawiam!

Edytowane przez lanavera
Czas edycji: 2013-07-08 o 21:04
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 21:20   #296
dealerka
Raczkowanie
 
Avatar dealerka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Potrzymałam oleje na pazurach z godzinę i OD RAZU wyglądają lepiej Są bielsze, jaśniejsze i w ogóle jakieś takie... lepsze I skórki dookoła są mniej widoczne.
Miałam dokładnie takie samo wrażenie po pierwszym użyciu! Smaruję pazurki dopiero 4 dzień, ale na paznokciach czuję poprawę (kiedy dotykam są gładsze niż wcześniej), a na skórkach widzę. Od kiedy zaczęłam nie pojawił się ani jeden nowy zadziorek- w moim przypadku to duży sukces!
dealerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 21:23   #297
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Po prostu - olejowanie uzależnia No i szybko efekty widać a to najważniejsze!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 21:25   #298
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja ze skórkami i zadziorami nie mam już problemu żadnego, co bardzo mnie cieszy. Przyrost też jest ok, bo mam dużą płytkę, mam nadzieję na wzmocnienie jej, bo jest jaśniutka, właściwie przeźroczysta...
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 21:27   #299
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Odp: Efekty olejowania paznokci

Oby i mnie uzależniło

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 08:24   #300
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Myślisz, że mi samo olejowanie pomoże? co jeszcze byś mi poradziła?

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Moje też nie wyglądały pięknie na początku, ale może warto pocierpieć?
Myślisz, że mi samo olejowanie pomoże? Co jeszcze byś mi poradziła?
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.