Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-18, 11:12   #271
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Witajcie dziewczyny! Zgłasza się kolejna PM z Bielska
Nasz ślub odbędzie się w październiku 2014. Mamy już trochę rzeczy załatwionych:
ślub będzie w Kościele "na górce" w Szczyrku http://szczyrk.sdb.org.pl/, ze względów logistycznych, bo wesele odbędzie się w Hotelu Alpin http://www.hotel-alpin.pl/pl/ również w Szczyrku.

Naszym fotografem jest młoda dziewczyna z http://www.fothouse.pl/, ma bardzo atrakcyjną ofertę, bo dodatkowo dostaliśmy sesję narzeczeńską oraz pakiet 3 foto albumów. Dziewczyna ma dużo pomysłów, jest otwarta na propozycje, nawet te najbardziej szalone

Jako kamerzystę wybraliśmy Bartka z http://etnostudio.pl/. Jakość porównywalna do Multimedial, ale cena fajniejsza. No i Bartek to konkretny gość, sporo nam pokazał, po doradzał, nic na siłę nie wciskał. Zdecydowaliśmy się na najtańszy pakiet (który zawiera sporo!) oraz opcję z drugim kamerzystą podczas ceremonii ślubnej i pierwszego tańca.

Jeśli chodzi o zespół to przejrzeliśmy kilkadziesiąt stron, przesłuchaliśmy ogromne ilości piosenek demo i podjęliśmy decyzję. Chcieliśmy zespół nie orkiestrę weselną, który zagra nam wszystko. Nie będzie kaleczył piosenek po angielsku, dodatkowo będzie miał swój pomysł na aranżację piosenek. Nasz wybór padł na zespół https://www.facebook.com/DeceBand?fref=ts. Wiemy jak Asteya śpiewa i jest to zdecydowanie nasz klimat. Myślę, że będziemy zadowoleni.

Sprawa dekoracji florystycznych nas nie interesuje, bo tym zajmuje się hotel. Florystka zrobi też mój bukiet ślubny. Muszę tylko zdecydować się na kolor i rodzaj kwiatów oraz bukietu. Na dekoracje w kościele ma monopol jedna kwiaciarnia, więc tutaj też sprawa jest załatwiona.

Fryzurę będę robić w salonie "u Cieślików" w Kozach, znów zadecydowały ułatwienia logistyczne, bo mam do nich "kilka kroków". Dodatkowo mam tam swoją ulubioną fryzjerkę, do której zawsze chodzę.

Brakuje mi makijażystki, ciągle szukam kogoś, ale jak na razie nikt nie spasował mi na tyle, żebym była zainteresowana, a jeśli chodzi o makijaż jestem bardzo wymagająca. Może macie kogoś godnego polecenia??

Po nowym roku ruszam na polowanie na sukienki. Planuję odwiedzić salon Agnes, Classę, White roses, może Śliwę. Z pewnością wybiorę się do Madonny i Karoliny w Krakowie. Ale coś czuję, że i tak skończy się na szyciu sukienki Znacie kogoś godnego polecenia? Ja słyszałam o krawcowej z Kamienicy, z pogranicza Bielska i Bestwiny oraz Pani Janinie (?), która ma pracownię na ul. Sixta.


Uff się rozpisałam!
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 12:19   #272
Lady Million
Raczkowanie
 
Avatar Lady Million
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 259
GG do Lady Million
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Sprawa dekoracji florystycznych nas nie interesuje, bo tym zajmuje się hotel. Florystka zrobi też mój bukiet ślubny. Muszę tylko zdecydować się na kolor i rodzaj kwiatów oraz bukietu. Na dekoracje w kościele ma monopol jedna kwiaciarnia, więc tutaj też sprawa jest załatwiona.

Dobry wybór że Alpin Pani Krystyna robi naprawdę świetne dekorację.
Lady Million jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 15:37   #273
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
Bielszczanki możecie polecić krawcową, która uszyje garnitur dobrze i nie rujnując przy tym portfela?
Ja mogę polecić z BB kobietkę koło kauflandu ma swoją siedzibę,
http://www.kaniafashion.eu/
mój TŻ ma już garnitur od niej i będzie miał ślubny.
Koszt garnituru to od 320- 520 zł + krawat, do tego szyje marynarki ślube i jakie chcesz.
Gorąco polecam.
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 15:49   #274
Lady Million
Raczkowanie
 
Avatar Lady Million
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 259
GG do Lady Million
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Czy któryś TŻ będzie miał kolorowy garnitur?


Wielki dzień 01.03.14r.
Lady Million jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 16:34   #275
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez Lady Million Pokaż wiadomość
Czy któryś TŻ będzie miał kolorowy garnitur?
tzn jaki? czerwony zielony pomarańczowy? czy po prostu nie czarny?

jennyah do końca roku można w Agnes kupić modele salonowe które został z poprzednich kolekcji w całkiem fajnych cenach. A dodam tylko że jak byłam oglądać to tam bardzo dbają o suknie - i wyglądają one super mimo że niby tyle mierzone. W jednym salonie jak byłam to ekspedientka w kozakach chodziła obok mnie deptała po sukni nic się nie przejmowała i mi wciskała ten model salonowy właśnie...

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić z BB kobietkę koło kauflandu ma swoją siedzibę,
http://www.kaniafashion.eu/
mój TŻ ma już garnitur od niej i będzie miał ślubny.
Koszt garnituru to od 320- 520 zł + krawat, do tego szyje marynarki ślube i jakie chcesz.
Gorąco polecam.
Tysia a jaki skład materiału w tych garniturach jest?
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 16:53   #276
Lady Million
Raczkowanie
 
Avatar Lady Million
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 259
GG do Lady Million
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
tzn jaki? czerwony zielony pomarańczowy? czy po prostu nie czarny?
Niebieski
Lady Million jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 16:55   #277
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez Lady Million Pokaż wiadomość
Niebieski
u nas będzie coś od granatu a grafitu tak więc raczej stonowany kolor. Myślę że to zależy dużo od tego jak pan młody w tym będzie wyglądać i jak się czuć. Nie wszystkim wszystko pasuje także z charakteru...
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 17:22   #278
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
Tysia a jaki skład materiału w tych garniturach jest?
ja się nie znam na materiałach z góry mówię.
Na 2 które posiadam pisze tak :
40% wool
10% viscose
50 % polyester

I jak Ci się podobała obsługa w Agnes ?
Wybrałaś tą jedyną ?

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
wanie na sukienki. Planuję odwiedzić salon Agnes, Classę, White roses, może Śliwę. Z pewnością wybiorę się do Madonny i Karoliny w Krakowie. Ale coś czuję, że i tak skończy się na szyciu sukienki Znacie kogoś godnego polecenia? Ja słyszałam o krawcowej z Kamienicy, z pogranicza Bielska i Bestwiny oraz Pani Janinie (?), która ma pracownię na ul. Sixta.
Witam ja też biorę ślub w październiku a dokładnie 25.
Na początku też byłam nastawiona na szycie sukienki ale poszłam zobaczyć co w salonie i kupiłam suknie w Agnes teraz są wyprzedaże więc może coś ciekawego uda Ci się upolować a co do krawcowej to miałam szyć w Kamienicy, słyszałam kilka pozytywów o niej, ale sama nie sprawdziłam .
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 17:29   #279
Lady Million
Raczkowanie
 
Avatar Lady Million
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 259
GG do Lady Million
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
u nas będzie coś od granatu a grafitu tak więc raczej stonowany kolor. Myślę że to zależy dużo od tego jak pan młody w tym będzie wyglądać i jak się czuć. Nie wszystkim wszystko pasuje także z charakteru...

Oj dobrze się czuję sam sobie wybrał kolor.
Lady Million jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 17:39   #280
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
ja się nie znam na materiałach z góry mówię.
Na 2 które posiadam pisze tak :
40% wool
10% viscose
50 % polyester

I jak Ci się podobała obsługa w Agnes ?
Wybrałaś tą jedyną ?

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------



Witam ja też biorę ślub w październiku a dokładnie 25.
Na początku też byłam nastawiona na szycie sukienki ale poszłam zobaczyć co w salonie i kupiłam suknie w Agnes teraz są wyprzedaże więc może coś ciekawego uda Ci się upolować a co do krawcowej to miałam szyć w Kamienicy, słyszałam kilka pozytywów o niej, ale sama nie sprawdziłam .
Jeszcze mam kilka do odwiedzenia salonów zobaczymy co do garniaka to my w weekend objeżdżaliśmy i tak - w galeriowych sklepach nie było nic rewelacyjnego, za garnitury które nas interesowały od 1200 wzwyż było. W Vistuli do końca roku jest promocja że jak się kupuje u nich i zakłada kartę klienta to jest zniżka 30%. My upolowaliśmy garnitur za 550zł 90% wełna, 10% jedwab. Jakby ktoś chciał dokładne info to na pw

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady Million Pokaż wiadomość
Oj dobrze się czuję sam sobie wybrał kolor.
to jak sam sobie wybrał i się dobrze w nim czuje to droga wolna to wasz dzień
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 17:47   #281
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

to bardzo dobra cena masz zdjęcie albo model spisany tak aby zobaczyc?
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 17:58   #282
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
to bardzo dobra cena masz zdjęcie albo model spisany tak aby zobaczyc?
niestety nie - jak uda mi się to obfocę tż to wrzucę a co do obsługi w Agnes to bardzo fajna i profesjonalna a byłaś w jakiś innych salonach też?
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 18:17   #283
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
niestety nie - jak uda mi się to obfocę tż to wrzucę a co do obsługi w Agnes to bardzo fajna i profesjonalna a byłaś w jakiś innych salonach też?
No to czekam
Do innych salonów nie dotarłam dlatego nie mam porównania....
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 07:31   #284
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Hej dziewczyny!
Dziękuję za wszystkie rady! Dużo dobrego słyszałam o salonie Agnes i z pewnością się tam wybiorę Przeglądałam ich ofertę na stronie, faktycznie było kilka ciekawych modeli, ale nie było tej wymarzonej. Szukam czegoś w takim stylu i z tego co wiem w BB nie znajdę niestety.



TysiaBB1989 też biorę ślub 25 października!

Mój mężczyzna planuje założyć garnitur w kolorze ciemno niebieskim, nie jest to do końca granat plus czerwona mucha

Jaki kolor przewodni wybrałyście dla swojego wesela? My zdecydowaliśmy się na czerwień i granat

Edytowane przez jennyah
Czas edycji: 2013-12-19 o 07:59
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 08:02   #285
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Dziękuję za wszystkie rady! Dużo dobrego słyszałam o salonie Agnes i z pewnością się tam wybiorę Przeglądałam ich ofertę na stronie, faktycznie było kilka ciekawych modeli, ale nie było tej wymarzonej. Szukam czegoś w takim stylu i z tego co wiem w BB nie znajdę niestety.



TysiaBB1989 też biorę ślub 25 października!

Mój mężczyzna planuje założyć garnitur w kolorze ciemno niebieskim, nie jest to do końca granat plus czerwona mucha

Jaki kolor przewodni wybrałyście dla swojego wesela? My zdecydowaliśmy się na czerwień i granat
w tym stulu faktycznie w Agnes nie widziałam, jak przejdę przez inne salony zamelduję czy coś podobnego wpadło mi w oko myślę że w tym stylu to prędzej w Krk znajdziesz - albo Katowice? A mierzyłaś już coś w tym stylu i kroju?

U mnie kolor przewodni hmm.. my mamy ślub 20 września i stawiam na czerwień z granatem albo taki mix jesiennych barw żeby tworzyły całość i delikatnie wpadały w jesienne tony
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 09:36   #286
sitriel
Przyczajenie
 
Avatar sitriel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Przepiękna ta sukienka
Jeśli chodzi o makijaż to mogę polecić Marzenę Bubiak z super oko oraz Katarzynę Jaworską - obie czynią cuda i to nie tylko na Pannach Młodych, ale i mamę PM i inne Panie też pięknie malują
__________________
<ciach_reklama>
sitriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 07:49   #287
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

sitriel dziękuję bardzo za polecenie obu Pań! Z pewnością sprawdzę ich portfolia

A Wy dziewczyny jakie sukienki planujecie na ten dzień?
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 10:55   #288
Lady Million
Raczkowanie
 
Avatar Lady Million
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 259
GG do Lady Million
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
A Wy dziewczyny jakie sukienki planujecie na ten dzień?

Moja dosyć klasyczna z małymi przeróbkami:

Szarfa pod biustem w kolorze niebieskim,
Dekolt będzie obszyty delikatnymi cekinami,
Bez trenu,
Do tego toczek,
Etola lub bolerko z futerkiem,
Biżuteria kolor niebieski oraz buciki tez niebieskie jeśli znajdę

Wielki Dzień 01.03.14r.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vanessa_1119.jpg (31,4 KB, 14 załadowań)
Lady Million jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 09:49   #289
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Zdaję relację z mierzenia sukien w BB

Classa - suknie mają ładne i dobrze wykonane, co prawda w salonie nie było wszystkich tych co na stronie widnieją, jest już głównie kolekcja 2014. Babeczka w średnim wieku troszkę w starszy, sama jedna była. Była miła, chętnie pokazywała suknie ale mam wrażenie że jeśli idzie o doradzenie to tak troszkę gorzej jakby któraś chciała. Jednak warto zajrzeć

Ewa Śliwa - suknie również bardzo ładne, dobre jakościowo, były dwie dosyć młode kobietki, znające się na rzeczy dobrze umiejące doradzić co warto zmierzyć co nie, jeszcze jest wieszak z sukniami przecenowymi tak więc można coś w dobrej cenie dostać. Atmosfera miła, przymierzalnia ciasna trochę. Też warto zajrzeć.

White Roses - bardzo duży wybór sukni również bardzo dobrych jakościowo. Na prawdę mają sporo suknien w różnych fasonach, fajna przymierzalnia z oknem - dzięki temu może być światło naturalne i można sobie zobaczyć jak wygląda suknia za dnia. Babeczka młoda, bardzo miła, chętna do pomocy nie nachalna, dobrze znająca suknie która mają, umie powiedzieć coś zaproponować - zdecydowanie polecam. Chyba najlepiej tam się czułam.

Gracja - tylko zajrzałam. nic nie zmierzyłam bo nic mi się nie spodobało. Suknie wyglądały jak dla mnie tandetnie, jakbym sama dobie taką uszyła z firanki. niby suknie tańsze ale ten brokat, kryształki były takie bazarowe. Sukni sporo - możliwe że coś się tam komuś uda wypatrzyć. Mają też suknie komisowe.

Komis sukni ślubnych przy ul. 3 maja. - nie polecam. Obsługa tragiczna - starsza pani która uważa się za wszechwiedzącą. Wyraziła się z ogromną dezaprobatą na temat mojej wiedzy o materiałach i sukniach i tym że nie wiem do końca czego szukam. Nic nie umiała doradzić, pokazać zaprezentować. "Skrzyczała" mnie że najpierw mówię że nie chcę sukni z satyny a potem że jednak spodobała mi się suknia satynowa (akurat była z satyny matowej a ja nawet wcześniej takiej nie widziałam w ogóle). I że najpierw mówię że chcę białą a potem oglądam i chcę mierzyć ecru. I że nie wiem jaki to ecru a jaki ivory a jakie inne.. no masakra. I że ecru to najjaśniejszy odcień z pośród innych niebiałych a szampan ivory itp są tylko ciemniejsze. Nic nie mierzyłam ewakuowałam się szybko.

Agnes - już pisałam. Polecam się wybrać zdecydowanie. Równie ogromny wybór różnych sukien - porównywalnie było tylko w white roses.
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2013-12-22 o 09:50
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 08:08   #290
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

anannke dziękuję za przydatną relację. Ułatwi mi to sprawę, kiedy po Nowym Roku wybiorę się na polowania
Co do komisu sukien ślubnych, to nie jesteś pierwszą osobą, która go nie poleca. Koleżanka wypowiadała się podobnie na temat obsługi, jednym słowem-fatalna!
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 08:32   #291
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
anannke dziękuję za przydatną relację. Ułatwi mi to sprawę, kiedy po Nowym Roku wybiorę się na polowania
Co do komisu sukien ślubnych, to nie jesteś pierwszą osobą, która go nie poleca. Koleżanka wypowiadała się podobnie na temat obsługi, jednym słowem-fatalna!
mam takie samo zdanie dt tego komisu sukien ślubnych na 3 maja

z innych salonów moja opinia:

White roses - obsługa miła, potrafi doradzić, przymierzalnia dość duża, spokojnie można zabrać ze sobą 2-3 osoby, przyjemna atmosfera, nawet znalazłam dla siebie tam sukienkę ale była bardzo droga (ponad 3 tys.) a nie chcieli niestety negocjować... to szukałam dalej

Gracja - niezbyt mi się tam podobało, ciasno, mały wybór, nie podobało mi się nic, obsługa średnia.

Classa - duży wybór sukienek, miła atmosfera, panie doradzają, piękne suknie, przymierzyłam kilka ale nie znalazłam tej jedynej.

Agnes - bardzo duży salon, ogromny wybór sukienek, fajna obsługa, młode dziewczyny potrafią również doradzić, chętnie pomagają, nie marudzą jak chcemy przymierzyć większą ilość, przymierzyłam tam chyba z 7 sukienek :p no ale na żadną się nie zdecydowałam, dosyć duże też ceny (ale tutaj mówię o sukniach które mi się podobały przeważnie nowa kolekcja) na pewno można znaleźć u nich coś na kieszeń każdego, poza tym dowolnie można zmieniać w każdym modelu co się chce - ale to prawie w każdym salonie.

Śliwa - niedaleko zamku, naprzeciwko prezydenta - też przyjemny salon, Pani miłe, chętnie pokazują sukienki, też bardzo ładne, już mają nową kolekcję całą, a na starą fajna promocja dużo gratisów, maja promocję że jak kupisz u nich sukienkę to dostaniesz rabat na fotografa. Można u nich wypożyczyć sukienki, nowa kolekcja -1500 zł, dla mnie za dużo jak na wypożyczenie..

Dziewczyny help - szukam dalej kogoś do śpiewania na ślubie i nie mogę znaleźć, albo terminy zajęte albo ktoś z bardzo daleka i nie przyjedzie...
Może macie kogoś, znacie kogoś godnego polecenia?
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 09:09   #292
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Ja się nie zgadzam że suknie w White Roses i Agnes są drogie. Owszem mają cenę ok 3 tysięcy ale jest to cena powiedzmy standardowa jak na suknie z salonu i to takiej marki. Są i droższe suknie np za 5 tysięcy Kwestia jest czego się szuka tak na prawdę i na co patrzy. Owszem suknie tanie nie są ale powiedziałabym że cena ok 3 tysięcy jest standardową ceną i salony nie mogą sprzedawać sukni np White One za 1.5 tysiąca gdzie w innych kosztuje ona 3 tysiące i jeszcze dopłacać do interesu. Taka prawda - chcemy suknie tej marki to płacimy chcemy tańszą to kupujemy innej marki. Teraz nie wiem czy jest dobry okres na szukanie "tańszej" sukni - wszelkie przeceny się już kończą, nie ma wyprzedaży, weszła nowa kolekcja... niestety jak ktoś chce suknie wyprzedażową trzeba przemyśleć strategię działania. Do tego jak się orientowałam to sam materiał na suknię ślubną to ok 1 tysiąca jest i to nie jakąś z koronek czy bóg wie co... a wypożyczenie sukni jest często liczone jako połowa wartości sukni więc to też nie jakiś ewenement... i żeby nie było że sobie tak gadam bo śpię na kasie sama ciułam na kieckę tylko że no pogodziłam się z tym już i rozeznałam rynek i wiem że nie mają ewenementów jakiś tylko normalne salony to są. Poza tym ja widzę różnicę pomiędzy suknią z Agnes czy White Roses a taką no name - nie mówię że wszystkie takie są ale te co widziałam to niby tiul tu i tu a w tym drugim wygląda jakoś tak tandetnie, licho.. do tego kryształki jakieś takie jak z odpustu, na spódnicy srebrny brokat sypiący się na około i suknia kosztuje tysiaka?!

Podobno jeszcze warto zajrzeć do salonu modema i do modeny na pl. smoliki.
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2013-12-28 o 09:14
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 15:31   #293
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Zgadzam się, za suknię ślubną, dobrej jakości 3 tysiaki to minimum. I tak uważam, że ceny naszych polskich firm są rozsądne. Przeglądając oferty projektantów ze Stanów, czy Izraela można "paść na zawał" kolokwialnie mówiąc.
Mam dziewczyny pytanie, gdzie będziecie się zaopatrywać w bieliznę do ślubu? Jako uświadomiona o brafittingu kobieta wiem, że wybór nie jest za duży i znalezienie odpowiedniej, dobrze trzymającej bielizny może być problemem :/
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:06   #294
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Zgadzam się, za suknię ślubną, dobrej jakości 3 tysiaki to minimum. I tak uważam, że ceny naszych polskich firm są rozsądne. Przeglądając oferty projektantów ze Stanów, czy Izraela można "paść na zawał" kolokwialnie mówiąc.
Mam dziewczyny pytanie, gdzie będziecie się zaopatrywać w bieliznę do ślubu? Jako uświadomiona o brafittingu kobieta wiem, że wybór nie jest za duży i znalezienie odpowiedniej, dobrze trzymającej bielizny może być problemem :/
oj nie wiem gdzie - do tej pory kupowałam w krk bo tam mieszkałam.. nie ma żadnych sklepów takich w BB? widziałam jak przechodziłam jeden w sferze właśnie z brafittingiem ale tam nie zaglądałam jeszcze
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 07:06   #295
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Wiem, że jest kilka takich miejsc, m.in. Brafitka na końcu 11 Listopada, Dalia w Sferze, Hurtownia bielizny Aren.
Co do sklepu w Sferze, o którym piszesz jeszcze tam nie zajrzałam, będę musiała to zmienić
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 07:34   #296
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Mam dziewczyny pytanie, gdzie będziecie się zaopatrywać w bieliznę do ślubu? Jako uświadomiona o brafittingu kobieta wiem, że wybór nie jest za duży i znalezienie odpowiedniej, dobrze trzymającej bielizny może być problemem :/
na ebay ceny są o połowę niższe niż w Polsce, jak nie trafię z rozmiarem to bez problemu odsprzedam
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 08:36   #297
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Wiem, że jest kilka takich miejsc, m.in. Brafitka na końcu 11 Listopada, Dalia w Sferze, Hurtownia bielizny Aren.
Co do sklepu w Sferze, o którym piszesz jeszcze tam nie zajrzałam, będę musiała to zmienić
ja zawsze chodzę do Hurtowni Arena ale na cieszyńskiej. Tam można spotkać nową kolekcję oraz wyprzedaże chyba całoroczne - 50 % chyba


Co do sukni ślubnej to też jestem zdania, że 2,5 - 3 tys za suknię nową to nie jest majątek jeśli dla Ciebie ceny te są za wysokie może powinnaś skorzystać z używanej popatrzeć po stronach internetowych. ale i tak do ceny będziesz musiała dołożyć ceny przeróbek u krawcowej, itp.
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 12:14   #298
Lady Million
Raczkowanie
 
Avatar Lady Million
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 259
GG do Lady Million
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
ja zawsze chodzę do Hurtowni Arena ale na cieszyńskiej. Tam można spotkać nową kolekcję oraz wyprzedaże chyba całoroczne - 50 % chyba


Co do sukni ślubnej to też jestem zdania, że 2,5 - 3 tys za suknię nową to nie jest majątek jeśli dla Ciebie ceny te są za wysokie może powinnaś skorzystać z używanej popatrzeć po stronach internetowych. ale i tak do ceny będziesz musiała dołożyć ceny przeróbek u krawcowej, itp.
Chyba również podjadę do hurtowni Arena na Cieszyńskiej z Grodzica blisko jest
Co do Sfery też siedziałam salon z bielizną ale nie miałam czasu tam zajrzeć.
__________________
Szczęśliwa Żona
01.03.14r.
Szczęśliwa Mama
01.11.16r.

Lady Million jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 20:47   #299
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

nie rozumiem o co i po co ruszył temat cen sukni.
Wyraziłam swoją opinie o salonach - jak z resztą jest napisane ale jak się ma ktoś uczepić to znajdzie co trzeba... to jaki ja sobie budżet wyznaczyłam nikogo interesować nie powinien.
Każdy szuka tego co mu odpowiada i tyle.
Ktoś może iść w sukience za 1500 ktoś nawet za 40. 000 jeśli go stać.
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 21:13   #300
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez wiolafrytka Pokaż wiadomość
nie rozumiem o co i po co ruszył temat cen sukni.
Wyraziłam swoją opinie o salonach - jak z resztą jest napisane ale jak się ma ktoś uczepić to znajdzie co trzeba... to jaki ja sobie budżet wyznaczyłam nikogo interesować nie powinien.
Każdy szuka tego co mu odpowiada i tyle.
Ktoś może iść w sukience za 1500 ktoś nawet za 40. 000 jeśli go stać.
Ale przecież nikt nie komentuje twojego budżetu na suknie i nie zauważyłam żeby kogoś to interesowało. Ja wyraziłam swoje obiektywne zdanie że owszem suknie ślubne są drogie ale w salonach które odwiedziłam nie było wg mnie kosmicznych cen - normalne jak na tą jakość i wykonanie bo odniosłam się do:

Cytat:
no ale na żadną się nie zdecydowałam, dosyć duże też ceny
Cytat:
nawet znalazłam dla siebie tam sukienkę ale była bardzo droga (ponad 3 tys.) a nie chcieli niestety negocjować...
Nie zauważyłam żeby ktoś usilnie szukał czegoś żeby się uczepić - ot po prostu wymiana zdań. Poza tym sama rozważam zakup używanej sukni albo na przecenie - to bardzo dobre rozwiązanie jest. Tyle że ja mogę jeszcze poszukać bo ślub we wrześniu i jakbym się uparła to na przecenie w czerwcu mogę kupić suknię.

owszem "bardzo drogie" to pojęcie względne ale staram się obiektywnie spojrzeć na sytuację. I pod tym względem wydaje mi się że 3 tysiące na suknię to nie jest bardzo drogo a raczej często suknie salonowe szyte na miarę oscylują wokół tej kwoty. A w stosunku do sukni używanej to powiedziałabym że to drogo - no chyba że normalnie suknia kosztuje 10 tysięcy to byłoby to względnie tanio
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2013-12-30 o 21:17
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 07:49:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.