Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp... - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-27, 21:38   #271
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

moja sugestia:
*kup 72 godzinny bilet na autobusy w gdańsku
*po sopocie i gdyni poruszaj się skm i tutaj mogą to być albo bilety jednorazowe, albo bilety tygodniowe na SKM
http://skm.trojmiasto.pl/c.php?kind=105
jeśli brałabyś bilet tygodniowy z Gdańska Głównego do Gdyni Głównej to prawdopodobnie byłaby do odległość 13-18km, więc tutaj już zależy od twojej ulgi jak drogo cię to będzie kosztować

w Gdańsku są inne autobusy (ZTM) niż w Gdyni i Sopocie (ZKM).
I tak jak wcześniej napisałam, kupowanie biletów na autobusy w Gdyni i Sopocie nie ma sensu, bo dojedziesz tam kolejką a po mieście będziesz się poruszać pieszo, bo nie ma gdzie jeździć - Sopot to plaża i molo w centrum, ulica Monte C, Gdynia podobnie - wysiadasz w Głównej albo na Wzgórzu i cała ulica Świętojańska, Skwerek, Bulwar i plaża (tutaj muzeum miasta Gdyni dość nowe i fajne) i to właściwie wszystko w jednym miejscu. Gdańsk jest trochę bardziej rozlazły dlatego tutaj polecam głównie autobusy (choć jak się da, wybieraj skm zawsze to szybciej będzie)
ale może niech ktoś jeszcze się na ten temat wypowie
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:40   #272
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 879
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
a ja jestem cycatym karłem to się na modelkę nie nadaję, ych.

Padłam
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:47   #273
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

oj no mam 165 cm wzrostu i miseczkę 65g, mało modelkowe wymiary
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:50   #274
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 879
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
oj no mam 165 cm wzrostu i miseczkę 65g, mało modelkowe wymiary
To ja Tobie oddam trochę wzrostu, a Ty mi biustu
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:53   #275
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Hehehe biustu oddam chętnie <bierzcie, bierzcie>
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:55   #276
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
moja sugestia:
*kup 72 godzinny bilet na autobusy w gdańsku
*po sopocie i gdyni poruszaj się skm i tutaj mogą to być albo bilety jednorazowe, albo bilety tygodniowe na SKM
http://skm.trojmiasto.pl/c.php?kind=105
jeśli brałabyś bilet tygodniowy z Gdańska Głównego do Gdyni Głównej to prawdopodobnie byłaby do odległość 13-18km, więc tutaj już zależy od twojej ulgi jak drogo cię to będzie kosztować
z tego co widze to na te tygodniowe nie ma ulgi ustawowej -studenckiej. sa jakies inne handlowe ale w ktorej grupie jestem to nie wiem(?) studentka lat 23

Cytat:
w Gdańsku są inne autobusy (ZTM) niż w Gdyni i Sopocie (ZKM).
I tak jak wcześniej napisałam, kupowanie biletów na autobusy w Gdyni i Sopocie nie ma sensu, bo dojedziesz tam kolejką a po mieście będziesz się poruszać pieszo, bo nie ma gdzie jeździć - Sopot to plaża i molo w centrum, ulica Monte C, Gdynia podobnie - wysiadasz w Głównej albo na Wzgórzu i cała ulica Świętojańska, Skwerek, Bulwar i plaża (tutaj muzeum miasta Gdyni dość nowe i fajne) i to właściwie wszystko w jednym miejscu. Gdańsk jest trochę bardziej rozlazły dlatego tutaj polecam głównie autobusy (choć jak się da, wybieraj skm zawsze to szybciej będzie)
ale może niech ktoś jeszcze się na ten temat wypowie
super dzieki, wlasnie o to mi chodzilo, po gdansku planuje wlasnie miejskimi autobusami wiec ten 72h mi pasuje, ale np do zoo juz jest skm- tak mi pokazuje na jakdojade wiec jesli kupie ten bilet tygodniowy na skm [gdansk glowny- gdynia glownai to moge np. nim pojechac z centrum gdanska do zoo;p i tez z centum gdanska do sopotu;p? sprawdzam w pdfie na tym pliku tabeli taryfo-kilometrowej i tam chyba sa stacje po kolei wypisane wiec jak to wszysto jest przed gdynia glowna to moge jechac tak;p?
to jest jakby uznwane ze jest po drodze na tej trasie? przepraszam za mase glupich pytan;p ale nigdy nie poruszalam sie skm

w sopocie rozumiem najlepiej wysiasc na stacji 'sopot' a w gdyni na 'gdynia glowna' i tam juz najlepiej pieszo czy cos bo raczej wszystko blisko? uf chyba mam taki ogolny poglad;p

Edytowane przez raz2trzy
Czas edycji: 2011-08-27 o 22:02
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:03   #277
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
z tego co widze to na te tygodniowe nie ma ulgi ustawowej -studenckiej. sa jakies inne handlowe ale w ktorej grupie jestem to nie wiem(?) studentka lat 23
wydaje mi się że łapiesz się wtedy na 50% ja za bilet miesięczny płacę tylko 50% przy uldze studenckiej.

Cytat:
ale np do zoo juz jest skm- tak mi pokazuje na jakdojade wiec jesli kupie ten bilet tygodniowy na skm [gdansk glowny- gdynia glownai to moge np. nim pojechac z centrum gdanska do zoo;p i tez z centum gdanska do sopotu;p?
tak bilet jest po prostu ważny na trasie Gdańsk Główny - Gdynia Główna, możesz wsiąść w Sopocie i Dojechać do Gdyni Głównej, wsiąść w Gdyni Głównej i dojechać do Gdańska Wrzeszcza, itp. Niezależnie gdzie wsiadasz i wysiadasz na trasie Gdańsk Główny - Gdynia Główna bilet obowiązuje. Więc tak jak mówisz możesz wsiadać i wysiadać na wszystkich stacjach przez Gdynią Główną (tutaj też możesz wysiąść, hehe)

Cytat:
w sopocie rozumiem najlepiej wysiasc na stacji 'sopot' a w gdyni na 'gdynia glowna' i tam juz najlepiej pieszo czy cos? uf chyba mam taki ogolny poglad;p
Tak W Sopocie są tylko trzy stacje - Sopot Wyścigi, Sopot, Sopot Kamienny Potok - wysiadasz po prostu na stacji Sopot, tam krótka droga do przejścia i już jesteś pod kościołem na Monte Cassino, schodzisz w dół i masz deptak.
W Gdyni najlepiej wysiadać na stacji Gdynia Główna lub Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana. Chociaż ja bym wysiadła w Gdyni Głównej, bliżej stamtąd na Skwer Kościuszki i do portu jachtowego

To są stacje po kolei:
Gdańsk Główny
Gdańsk Stocznia
Gdańsk Politechnika
Gdańsk Wrzeszcz
Gdańsk Zaspa
Gdańsk Przymorze-Uniwersytet
Gdańsk Oliwa
Gdańsk Żabianka
Sopot Wyścigi
Sopot
Sopot Kamienny Potok
Gdynia Orłowo
Gdynia Redłowo
Gdynia wzgórze św. Maksymiliana
Gdynia Główna
(reszta stacji Gdyni cię w sumie nie interesuje, bo dalej jest Stocznia i dzielnice mieszkalne-blokowiska)

I jak kupisz bilet siedmiodniowy obowiązujący od Gdańska Głównego do Gdyni Głównej (i z Gdyni Głównej do Gdańska Głównego) to po wszystkich stacjach się możesz poruszać, w każdą stronę - z Gdyni i do Gdyni
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 22:09   #278
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
wydaje mi się że łapiesz się wtedy na 50% ja za bilet miesięczny płacę tylko 50% przy uldze studenckiej.


tak bilet jest po prostu ważny na trasie Gdańsk Główny - Gdynia Główna, możesz wsiąść w Sopocie i Dojechać do Gdyni Głównej, wsiąść w Gdyni Głównej i dojechać do Gdańska Wrzeszcza, itp. Niezależnie gdzie wsiadasz i wysiadasz na trasie Gdańsk Główny - Gdynia Główna bilet obowiązuje. Więc tak jak mówisz możesz wsiadać i wysiadać na wszystkich stacjach przez Gdynią Główną (tutaj też możesz wysiąść, hehe)


Tak W Sopocie są tylko trzy stacje - Sopot Wyścigi, Sopot, Sopot Kamienny Potok - wysiadasz po prostu na stacji Sopot, tam krótka droga do przejścia i już jesteś pod kościołem na Monte Cassino, schodzisz w dół i masz deptak.
W Gdyni najlepiej wysiadać na stacji Gdynia Główna lub Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana. Chociaż ja bym wysiadła w Gdyni Głównej, bliżej stamtąd na Skwer Kościuszki i do portu jachtowego

To są stacje po kolei:
Gdańsk Główny
Gdańsk Stocznia
Gdańsk Politechnika
Gdańsk Wrzeszcz
Gdańsk Zaspa
Gdańsk Przymorze-Uniwersytet
Gdańsk Oliwa
Gdańsk Żabianka
Sopot Wyścigi
Sopot
Sopot Kamienny Potok
Gdynia Orłowo
Gdynia Redłowo
Gdynia wzgórze św. Maksymiliana
Gdynia Główna
(reszta stacji Gdyni cię w sumie nie interesuje, bo dalej jest Stocznia i dzielnice mieszkalne-blokowiska)

I jak kupisz bilet siedmiodniowy obowiązujący od Gdańska Głównego do Gdyni Głównej (i z Gdyni Głównej do Gdańska Głównego) to po wszystkich stacjach się możesz poruszać, w każdą stronę - z Gdyni i do Gdyni
jejku ale mi dobrze wszystko wytlumaczylas!
juz rozumiem mniej wiecej fajnie jakby ta 50% ulga obowiazywala
jeszcze jedno male pytanie
na stronie ztm gdansk sa tylko bilety jednorazowe, 24h, miesieczne...
a nie ma tych 72h.
Ale na stronie mzkzg sa te bilety "BILETY METROPOLITALNE OBOWIĄZUJĄ NA OBSZARZE METROPOLITALNEGO ZWIĄZKU KOMUNIKACYJNEGO ZATOKI GDAŃSKIEJ" i tu 'komunalny
obowiązuje w ZTM w Gdańsku i ZKM w Gdyni i MZK Wejherowo'

to chyba jakas inna instytuacja niz ztm gdansk jednak wychodziloby na to ze kupujac ten bilet 72h komulany obowiazuje on na terenie gdanska zeby sie gdanskim ztm poruszac;p? sorry to sa chyba oczywiste kwestie ale bede sie czula pewniej jak bede miala to ogarniete na 100%
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:15   #279
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Edit: chciałabym powiedzieć że nie mam pewności co do tego czy w Gdańskim ZTM na autobusach są bilety 72 godzinne... na pewno 24 godzinne są, kosztują bodajże 5,5 zl za ulgowe.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
na stronie ztm gdansk sa tylko bilety jednorazowe, 24h, miesieczne...
a nie ma tych 72h.
No właśnie to napisałam, że chyba faktycznie na ZTM nie ma trzydniowych

Cytat:
to chyba jakas inna instytuacja niz ztm gdansk jednak wychodziloby na to ze kupujac ten bilet 72h komulany obowiazuje on na terenie gdanska zeby sie gdanskim ztm poruszac;p? sorry to sa chyba oczywiste kwestie ale bede sie czula pewniej jak bede miala to ogarniete na 100%
Kupując ten bilet metropolitalny który obowiązuje na obszarze zatoki gdańskiej, możesz poruszać się liniami ZTM Gdańsk, ZKM Sopot i Gdynia oraz MZK Wejherowo
I ten cennik podałam ci stronę wcześniej, moim zdaniem nie jest on najkorzystniejszą opcją biorąc pod uwagę że ZKM i MZK nie będziesz się poruszać.

i tak ten bilet metropolitalny wydaje inna instytucja niż ZTM Gdańsk, taka instytucja łącząca po prostu wszystkie sieci trójmiasta i okolic

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

http://www.mzkzg.org/?subpage=pod&art=15

chociaż tutaj niby płacisz 14 zł za trzy dni MZKG (czyli biletu metropolitalnego) a tak byś płaciła 5,5 zł za jeden dzień ZTM Gdańsk... To może i faktycznie się opłaca, najlepiej niech się wypowie ktoś kto z owych biletów korzysta, bo ja nigdy nie miałam z nimi styczności
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:23   #280
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Edit: chciałabym powiedzieć że nie mam pewności co do tego czy w Gdańskim ZTM na autobusach są bilety 72 godzinne... na pewno 24 godzinne są, kosztują bodajże 5,5 zl za ulgowe.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------


No właśnie to napisałam, że chyba faktycznie na ZTM nie ma trzydniowych


Kupując ten bilet metropolitalny który obowiązuje na obszarze zatoki gdańskiej, możesz poruszać się liniami ZTM Gdańsk, ZKM Sopot i Gdynia oraz MZK Wejherowo
I ten cennik podałam ci stronę wcześniej, moim zdaniem nie jest on najkorzystniejszą opcją biorąc pod uwagę że ZKM i MZK nie będziesz się poruszać.

i tak ten bilet metropolitalny wydaje inna instytucja niż ZTM Gdańsk, taka instytucja łącząca po prostu wszystkie sieci trójmiasta i okolic

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

http://www.mzkzg.org/?subpage=pod&art=15

chociaż tutaj niby płacisz 14 zł za trzy dni MZKG (czyli biletu metropolitalnego) a tak byś płaciła 5,5 zł za jeden dzień ZTM Gdańsk... To może i faktycznie się opłaca, najlepiej niech się wypowie ktoś kto z owych biletów korzysta, bo ja nigdy nie miałam z nimi styczności
no czyli wlasnie mimo ze ztm gdansk nie ma 3dniowych ale na tym mzkg jest napisane ze 3dniowy obowiazuje na ztm gdansk wiec chyba obowiazuje;p? ale to juz moze dla pewnosci lepiej ten 1dniowy ztm gdansk chyba ze ktos jeszcze ma sugestie jaka opcje najlepiej wybrac na poruszanie sie po gdansku. I jeszcze jedno pytanie;p majac ta 'dniowke' ztm gdansk to moge i autobusem i tramwajem po gdansku sie poruszac? te trasy znaczy autobusy co wyszukuje mi na jak dojade wlasnie maja takie logo wiec to chyba i tramwaj i autobus podlegaja pod ten bilet. mieszkam w mniejszym miescie gdzie ani skm ani tramwajow wiec prosze o zrozumienie ;p
jeszcze raz pieknie Ci dziekuje Muszynianko za wiele praktycznych rad, szybko mi sie wszystko rozjasnilo i gotowa moge wyruszac na zwiedzanie, spacerowanie, podziwianie trojmiasta

a moze jeszcze jedno pytanie :d przepraszam;d
gdzie polecacie plazowanie ? wiem ze takie najbardziej oslawione o ktorych slyszalam to plaza brzezno i stogi

Edytowane przez raz2trzy
Czas edycji: 2011-08-27 o 22:25
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:31   #281
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
no czyli wlasnie mimo ze ztm gdansk nie ma 3dniowych ale na tym mzkg jest napisane ze 3dniowy obowiazuje na ztm gdansk wiec chyba obowiazuje;p?
tak, obowiązuje na pewno

Cytat:
chyba ze ktos jeszcze ma sugestie jaka opcje najlepiej wybrac na poruszanie sie po gdansku.
tramwaje ^^ ale też nie wszędzie, bo są przebudowy na euro i na przykład z głównego do wrzeszcza jedziesz tramwajem do pewnego momentu a potem przesiadasz się w podstawiony autobus :P oczywiście na tym samym bilecie, no ale i tak skm byłoby dużo szybciej

Cytat:
I jeszcze jedno pytanie;p majac ta 'dniowke' ztm gdansk to moge i autobusem i tramwajem po gdansku
tego niestety nie wiem mam nadzieję że ktoś ci odpowie

Cytat:
gdzie polecacie plazowanie ? wiem ze takie najbardziej oslawione o ktorych slyszalam to plaza brzezno i stogi
a nie wiem ^^ jak dla mnie to wszędzie jest tak samo, jedynie półwysep helski się czymś różni. jedź tam gdzie ci blisko, możesz na przykład wysiąść na stacji Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana, dojść do bulwaru i skierować się w stronę Orłowa i przejść trasę brzegiem morza koło klifów Orłowskich a potem przesiąść się w SKM na stacji Gdynia Orłowo to jest naprawdę długi spacer, jeśli lubisz chodzić możesz pozwiedzać, bo właściwie jak dla mnie tylko klify orłowskie się czymkolwiek odznaczają na tle wszystkich trójmiejskich plaż, ale może ktoś ma inne zdanie.

tutaj przykładowe zdjęcia :P
http://www.flog.pl/media/foto/243062...-o-poranku.jpg
http://www.kzg.pl/layout/zdjecia/rez...dlowskiej1.jpg
http://www.tapeciarnia.pl/tapety/nor...f_orlowski.jpg
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 22:33   #282
lunerin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość
super dzieki, wlasnie o to mi chodzilo, po gdansku planuje wlasnie miejskimi autobusami wiec ten 72h mi pasuje, ale np do zoo juz jest skm- tak mi pokazuje na jakdojade wiec jesli kupie ten bilet tygodniowy na skm [gdansk glowny- gdynia glownai to moge np. nim pojechac z centrum gdanska do zoo;p i tez z centum gdanska do sopotu;p? sprawdzam w pdfie na tym pliku tabeli taryfo-kilometrowej i tam chyba sa stacje po kolei wypisane wiec jak to wszysto jest przed gdynia glowna to moge jechac tak;p?
Do zoo nie dojedziesz SKM. Musisz wysiąść na przystanku skm w Oliwie i stamtąd przesiąść się na autobus jadący do ZOO albo iść pieszo ale to jest kilka km (3 bodajże). Przystanek autobusowy jest niedaleko dworca, tak samo jak Park Oliwski

A plażowanie to Brzeźno, Stogi i Jelitkowo
Na Brzeźno to łatwo z Wrzeszcza dojechać (tram 3, 5) czy dojść pieszo. Na Jelitkowo i Stogi się dość długo jedzie tramwajem, chociaż warto. Ale jakbyś mieszkała we Wrzeszczu to najszybciej właśnie Brzeźno, plaża dosć fajna i niedaleko molo na Zaspie jest, można się plażą przejść

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanie;p majac ta 'dniowke' ztm gdansk to moge i autobusem i tramwajem po gdansku sie poruszac?
Tak
__________________
'Oh, I wish I could, but I don't want to..'
20.01.12 - Pani Inżynier
10.02.12 - Pani Kierownica
lunerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:47   #283
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
tak, obowiązuje na pewno


tramwaje ^^ ale też nie wszędzie, bo są przebudowy na euro i na przykład z głównego do wrzeszcza jedziesz tramwajem do pewnego momentu a potem przesiadasz się w podstawiony autobus :P oczywiście na tym samym bilecie, no ale i tak skm byłoby dużo szybciej


tego niestety nie wiem mam nadzieję że ktoś ci odpowie


a nie wiem ^^ jak dla mnie to wszędzie jest tak samo, jedynie półwysep helski się czymś różni. jedź tam gdzie ci blisko, możesz na przykład wysiąść na stacji Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana, dojść do bulwaru i skierować się w stronę Orłowa i przejść trasę brzegiem morza koło klifów Orłowskich a potem przesiąść się w SKM na stacji Gdynia Orłowo to jest naprawdę długi spacer, jeśli lubisz chodzić możesz pozwiedzać, bo właściwie jak dla mnie tylko klify orłowskie się czymkolwiek odznaczają na tle wszystkich trójmiejskich plaż, ale może ktoś ma inne zdanie.

tutaj przykładowe zdjęcia :P
http://www.flog.pl/media/foto/243062...-o-poranku.jpg
http://www.kzg.pl/layout/zdjecia/rez...dlowskiej1.jpg
http://www.tapeciarnia.pl/tapety/nor...f_orlowski.jpg
dzieki po raz kolejny za wyczerpujace odpowiedzi
Cytat:
Napisane przez lunerin Pokaż wiadomość
Do zoo nie dojedziesz SKM. Musisz wysiąść na przystanku skm w Oliwie i stamtąd przesiąść się na autobus jadący do ZOO albo iść pieszo ale to jest kilka km (3 bodajże). Przystanek autobusowy jest niedaleko dworca, tak samo jak Park Oliwski
tak tak wiedzialam o tym ze nie dojade do samego zoo ale jednak do tej oliwy z glownego trzeba dojechac korzystajac z skmdzieki

Cytat:
A plażowanie to Brzeźno, Stogi i Jelitkowo
Na Brzeźno to łatwo z Wrzeszcza dojechać (tram 3, 5) czy dojść pieszo. Na Jelitkowo i Stogi się dość długo jedzie tramwajem, chociaż warto. Ale jakbyś mieszkała we Wrzeszczu to najszybciej właśnie Brzeźno, plaża dosć fajna i niedaleko molo na Zaspie jest, można się plażą przejść

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------


Tak
dzieki !!!
rozumiem ze tramwaje to praktycznie jak autobusy ze to ztm i to;p bo myslalam ze one to jakies sa moze oddzielne i ze na nie sa oddzielne bilety jak na pociagi;p ale jak dniowka dziala i na autobus i na tramwaj to super dzieki (a jesli sie zdecyduje na ten metopolitalny komunalny mzkzg- 72h to tez i na tramwaje i autobusy ztm w gdansku:p?)


nawiaze jeszcze do moich 'rozterek czy kupic jednorazowe czy tygodniowke na skm' i w zasadzie wyszlo ze chcac jechac raz do zoo-korzystajac z skm, raz do gdyni i raz do sopotu to jednak sie oplaca kupic jednorazowe bardziej;p

i jeszcze sie pozale ze niestety z tramwaju wodnego na hel nie bede mogla skorzystac a bardzo chcialam pojechac. a one jezdza tylko do 31.08 a ja planuje na poczatku wrzesnia byc...no ale trudno Moze pociagiem sie uda bo chyba jednak warto bedac tak blisko a jadac z drugiego konca polski tam zajrzec;]

Edytowane przez raz2trzy
Czas edycji: 2011-08-27 o 22:52
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:48   #284
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Hehehe biustu oddam chętnie <bierzcie, bierzcie>
to i ja poproszę, ja też, ja też!
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:56   #285
lunerin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość
tak tak wiedzialam o tym ze nie dojade do samego zoo ale jednak do tej oliwy z glownego trzeba dojechac korzystajac z skmdzieki
Można i tramwajem

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość
i jeszcze sie pozale ze niestety z tramwaju wodnego na hel nie bede mogla skorzystac a bardzo chcialam pojechac. a one jezdza tylko do 31.08 a ja planuje na poczatku wrzesnia byc...no ale trudno Moze pociagiem sie uda bo chyba jednak warto bedac tak blisko a jadac z drugiego konca polski tam zajrzec;]
Całkiem zgrabny szynobus jeździ na Hel, z Gdyni Głównej, nowoczesny i chyba dość częste kursy ma
__________________
'Oh, I wish I could, but I don't want to..'
20.01.12 - Pani Inżynier
10.02.12 - Pani Kierownica
lunerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:58   #286
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez lunerin Pokaż wiadomość
Można i tramwajem

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------



Całkiem zgrabny szynobus jeździ na Hel, z Gdyni Głównej, nowoczesny i chyba dość częste kursy ma
korzystam z jak dojade i chyba mi pokazlo skm, ale jak mowisz o tramwaju to moze i taki przejazd znajde dla porownania

nie wiem czy dokladnie to znalazlam ale weszlam po napisaniu posta na strone pkp i wlasnie z gdyni glownej na hel jedzie pociag regio-przewozy regionalne wiec domyslam sie ze to moze byc to
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 23:01   #287
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Napiszę przy okazji, może się komuś przyda i ja sama sobie zapiszę to jako mój mini przewodnik po trójmieście czyli rzeczy warte zwiedzenia...


Kawa & restauracja
1. http://bookarnia.pl/bookarnia.php
2. http://www.spatif.sopot.pl/restauracja.htm
3. na przykład klub zła kobieta http://krzywydomek.info/przewodnik-p...omku/plan.html czyli krzywy domek w Sopocie
Oprócz tego z tańszych polecam Bioway - sieć restauracji wegańskich i wegetariańskich na terenie trójmiasta czyli jak zjeść tanio i dobrze

Muzea
1. Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku czyli pierwsze starcia II wojny światowej
http://www.mhmg.gda.pl/index.php?vie...l,89&oddzial=6
2. Akwarium Gdyńskie przepiękne okazy nad Skwerkiem Kościuszki
http://www.trojmiasto.pl/Akwarium-Gdynskie?l=1

Oprócz tego Westerplatte i Muzeum miasta Gdyni ale to bardziej chyba dla pasjonatów... ?

Sklepy i galerie
1. Galeria Bałtycka (zaraz obok skm Wrzeszcz) - o ile ktoś lubi Galerie
2. Centrum Haffnera Sopot

Atrakcje
1. Molo w Sopocie i Monte Cassino
2. Długi Targ na starym mieście w Gdańsku
3. Długie Pobrzeże, Fontanna Neptuna
4. Park Oliwski i ZOO w Oliwie
5. Bulwar Nadmorski i Skwer Kościuszki w Gdyni
6. Dar Pomorza i Błyskawica w Gdyni
7. Katedra Oliwska oraz Ulica Mariacka i koniecznie wejście na wieżę Mariacką
ewentualnie jeszcze Aqua Park w Sopocie
W te miejsca zabrałabym znajomych na zwiedzenie, oczywiście jest tego więcej ale to według mnie najciekawsze

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Całkiem zgrabny szynobus jeździ na Hel, z Gdyni Głównej, nowoczesny i chyba dość częste kursy ma
Tylko tylko jak zamiast fajnego szynobusu jak podstawią zwykły pociąg to się nie zdziw nie wiem czemu to się czasem zdarza a połączenie fajne, bezpośrednie, przejeżdżasz przez cały półwysep
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 23:02   #288
lunerin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Z głównego kolejką na pewno szybciej do Oliwy i to dużo szybciej
Ale z drugiej strony dla turusty przejazdzka tramwajem tez ciekawa, bo wiecej miasta można zobaczyć

A o szynobusie tu: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/...el-n20832.html

Tylko nie wiem czy on pod PKP podlega... Ale pewno jo
__________________
'Oh, I wish I could, but I don't want to..'
20.01.12 - Pani Inżynier
10.02.12 - Pani Kierownica

Edytowane przez lunerin
Czas edycji: 2011-08-27 o 23:03
lunerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 23:05   #289
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Szkoda że jedziesz tak późno załapałbyś się na kino letnie na molo albo scenę letnią teatru na plaży w orłowie (swoją drogą od trzech lat powtarzam sobie że pójdę na spektakl, nie udało mi sie to do tej pory, a na kinie letnim byłam tylko raz )

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Szynobus odjeżdża tylko z Gdyni Głównej i Gdyni Chyloni jak coś :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 23:05   #290
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Napiszę przy okazji, może się komuś przyda i ja sama sobie zapiszę to jako mój mini przewodnik po trójmieście czyli rzeczy warte zwiedzenia...


Kawa & restauracja
1. http://bookarnia.pl/bookarnia.php
2. http://www.spatif.sopot.pl/restauracja.htm
3. na przykład klub zła kobieta http://krzywydomek.info/przewodnik-p...omku/plan.html czyli krzywy domek w Sopocie
Oprócz tego z tańszych polecam Bioway - sieć restauracji wegańskich i wegetariańskich na terenie trójmiasta czyli jak zjeść tanio i dobrze

Muzea
1. Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku czyli pierwsze starcia II wojny światowej
http://www.mhmg.gda.pl/index.php?vie...l,89&oddzial=6
2. Akwarium Gdyńskie przepiękne okazy nad Skwerkiem Kościuszki
http://www.trojmiasto.pl/Akwarium-Gdynskie?l=1

Oprócz tego Westerplatte i Muzeum miasta Gdyni ale to bardziej chyba dla pasjonatów... ?

Sklepy i galerie
1. Galeria Bałtycka (zaraz obok skm Wrzeszcz) - o ile ktoś lubi Galerie
2. Centrum Haffnera Sopot

Atrakcje
1. Molo w Sopocie i Monte Cassino
2. Długi Targ na starym mieście w Gdańsku
3. Długie Pobrzeże, Fontanna Neptuna
4. Park Oliwski i ZOO w Oliwie
5. Bulwar Nadmorski i Skwer Kościuszki w Gdyni
6. Dar Pomorza i Błyskawica w Gdyni
7. Katedra Oliwska oraz Ulica Mariacka i koniecznie wejście na wieżę Mariacką
ewentualnie jeszcze Aqua Park w Sopocie
W te miejsca zabrałabym znajomych na zwiedzenie, oczywiście jest tego więcej ale to według mnie najciekawsze

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------


Tylko tylko jak zamiast fajnego szynobusu jak podstawią zwykły pociąg to się nie zdziw nie wiem czemu to się czasem zdarza a połączenie fajne, bezpośrednie, przejeżdżasz przez cały półwysep
jasne ze sie przyda!!!! nie smialam o to prosic a tu taka niespodzianka mini przewodnik ;]

no z naszym pkp to mialam juz do czynienia takze taka zamiana szynobusa na zwykly stary pociag mnie jakos szczegolnie nie zdziwi;p byleby w ogole przyjechal hehe.
a jadac tym pociagiem to jakos moze widac po drodze morze ;p? hehe czy za duzo wymagam aby jeszcze byly ladne widoki aby w czasie drogi podziwiac polwysep;p?
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 23:09   #291
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Chyba widać, znaczy się z tego co pamiętam na stacji Władysławowo - Port (czy coś takiego ) jest widok, ale raczej średni, jeśli dobrze pamiętam to miejscami przez drzewa w Chałupach czy coś, na pewno coś będzie ale raczej nie będą to porażające widoki :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 23:14   #292
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez lunerin Pokaż wiadomość
Z głównego kolejką na pewno szybciej do Oliwy i to dużo szybciej
Ale z drugiej strony dla turusty przejazdzka tramwajem tez ciekawa, bo wiecej miasta można zobaczyć

A o szynobusie tu: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/...el-n20832.html

Tylko nie wiem czy on pod PKP podlega... Ale pewno jo
dzieki )w mojej okolicy tez takie szynobusy kojarze i one sa raczej z pkp, tym bardziej ze wlasnie wyszukiwarka pkp tylko takie polaczenie wyszukuje gdynia glowna -hel wiec to o ten chodzi zapewne
Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Szkoda że jedziesz tak późno załapałbyś się na kino letnie na molo albo scenę letnią teatru na plaży w orłowie (swoją drogą od trzech lat powtarzam sobie że pójdę na spektakl, nie udało mi sie to do tej pory, a na kinie letnim byłam tylko raz )

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Szynobus odjeżdża tylko z Gdyni Głównej i Gdyni Chyloni jak coś :P
dzieki no niestety taka pora wypadla nie bardzo wakacyjna i pewnie sporo atrakcji nas ominie, nie mniej chce jak najlepiej wykorzystac ten tydzien urlopu w trojmiescie dlatego tak dopytuje o szczegoly aby wszystko jak juz zajedziemy bylo mniej wiecej ogarniete zeby nie poczuc sie jak w 'calkiem obcym miescie' wychodzac ze stacji nie wiedzac co i jak i gdzie sie udac itp;p
i raz jeszcze dziekuje za wszystkie cenne wskazowki dziewczyny

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Chyba widać, znaczy się z tego co pamiętam na stacji Władysławowo - Port (czy coś takiego ) jest widok, ale raczej średni, jeśli dobrze pamiętam to miejscami przez drzewa w Chałupach czy coś, na pewno coś będzie ale raczej nie będą to porażające widoki :P
hehe dziekuje, mam nadzieje ze zdaze sie i w trojmiescie i na helu napatrzec na morze bo uwielbiam
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 23:17   #293
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

aaaaaaaaaa kolejna rada - jakbyś jednak kupowała bilety jednorazowe na SKM
to... masz cztery opcje
1. kupujesz bilet w kasie biletowej duży i kwadratowy, wydrukowany od do z godziną chowasz do portfela i tyle, nie kasujesz
2. kupujesz bilet w kiosku ruchu, idziesz go skasować pod peronem albo na peronie (koniecznie)
3. kupujesz bilet w automacie biletowym, nie kasujesz
4. kupujesz bilet u konduktora ale dopłacasz chyba trochę, nie kasujesz

tak, liczba możliwości przytłacza jeśli kupujesz mały bilet o wymiarach zwyczajnego biletu, koniecznie znajdź gdzieś kasownik i go skasuj
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 23:20   #294
lunerin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Aaa.. Tak mi sie przypomnialo, bo to taka ważna rzecz
Jak obiadek po domowemu i tanio to tylko bar Akademicki we Wrzeszczu Wysiada sie na przystanku Miszewskiego i tam już rzut beretem No i dla fanów donerów i kebabopodobnych, to najlepszy kebab w Gda jak dla mnie jest po drugiej stronie ulicy - Aleppo Chociaż przyjezdni to pewnie rybe będą jeść

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
tak, liczba możliwości przytłacza jeśli kupujesz mały bilet o wymiarach zwyczajnego biletu, koniecznie znajdź gdzieś kasownik i go skasuj
A, że kasownik zwykle wygląda jak duża intensywnie żółta skrzynka na listy z małym otworkiem i zwykle znajduje się w przejściach podziemnych to ciężko przeoczyć
__________________
'Oh, I wish I could, but I don't want to..'
20.01.12 - Pani Inżynier
10.02.12 - Pani Kierownica
lunerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 23:23   #295
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaa kolejna rada - jakbyś jednak kupowała bilety jednorazowe na SKM
to... masz cztery opcje
1. kupujesz bilet w kasie biletowej duży i kwadratowy, wydrukowany od do z godziną chowasz do portfela i tyle, nie kasujesz
2. kupujesz bilet w kiosku ruchu, idziesz go skasować pod peronem albo na peronie (koniecznie)
3. kupujesz bilet w automacie biletowym, nie kasujesz
4. kupujesz bilet u konduktora ale dopłacasz chyba trochę, nie kasujesz

tak, liczba możliwości przytłacza jeśli kupujesz mały bilet o wymiarach zwyczajnego biletu, koniecznie znajdź gdzieś kasownik i go skasuj
oho az sie boje co mnie jeszcze czeka jakie 'newsy' na miejscu bo myslalam ze juz mam wszystko z grubsza opanowane
hehe jak rozumiem skm jezdzi na tych samych dworcach co zwykle pkp? na tych peronach i torach miedzy zwyklymi pociagami?
i tam gdzies na tych peronach sa te kasowniki ? jakos nigdy sie z tym nie spotkalam... troche nadal mnie skm przeraza ale moze opanuje;p
dzieeeeeki za wskazowki nawet bym o kasowaniu nie pomyslala chyba;p
Cytat:
Napisane przez lunerin Pokaż wiadomość
Aaa.. Tak mi sie przypomnialo, bo to taka ważna rzecz
Jak obiadek po domowemu i tanio to tylko bar Akademicki we Wrzeszczu Wysiada sie na przystanku Miszewskiego i tam już rzut beretem No i dla fanów donerów i kebabopodobnych, to najlepszy kebab w Gda jak dla mnie jest po drugiej stronie ulicy - Aleppo Chociaż przyjezdni to pewnie rybe będą jeść
hehe no rybka obowiazkowo a mysle ze tego bedzie sporo- przynajmniej mam taka nadzieje bo jestem fanka ryb a nad morzem to pewnie najlepiej smakuja ;p mam taka nadzieje;p
ale przez tydzien to i obiadkiem zwyklym nie pogardze, bo o ile kebaba mozna zjesc to takz 7 razy w tygodniu to moze byc ciezko przelknac;p
dzieki

Edytowane przez raz2trzy
Czas edycji: 2011-08-27 o 23:24
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 23:24   #296
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

mi się to zdarzyło, przyzwyczajona do tego że kasowniki są w przejściach podziemnych, wpadłam w panikę na przymorzu gdyż jak się potem okazało, kasownik jest na peronie a ja go nie zauważyłam

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
hehe jak rozumiem skm jezdzi na tych samych dworcach co zwykle pkp? a tych peronach i torach miedzy zwyklymi pociagami?
nieee, większość tych stacji to stacje SKM, chyba tylko z Gdańska Głównego, Wrzeszcza, Oliwy, Sopotu, Gdyni Głównej i Chyloni odjeżdżają normalne pociągi PKP, natomiast z większości masz tylko jeden peron i dwie opcje - pociąg w stronę Wejherowa i w Stronę Gdańska :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 23:35   #297
lunerin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
nieee, większość tych stacji to stacje SKM, chyba tylko z Gdańska Głównego, Wrzeszcza, Oliwy, Sopotu, Gdyni Głównej i Chyloni odjeżdżają normalne pociągi PKP, natomiast z większości masz tylko jeden peron i dwie opcje - pociąg w stronę Wejherowa i w Stronę Gdańska :P
No i n awet jeśli z dworca odjeżdżają pociągi skm i pkp, to mają swoje własne perony (chyba, że sa jakieś wyjątki na których tor jest jeden). Skmki potrzebują chyba wyższych peronów czy coś w ten deseń No i wygodniej jest. Rzadko się zdaża, że odjeżdżają nie ze "swoich" peronów, zwykle jak jest jakas awaria...
__________________
'Oh, I wish I could, but I don't want to..'
20.01.12 - Pani Inżynier
10.02.12 - Pani Kierownica

Edytowane przez lunerin
Czas edycji: 2011-08-27 o 23:36
lunerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 23:40   #298
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

powinnam jakos rozpoznac i moze za czesto nie bede bladzic;p bede miala towarzysza podrozy wiec we 2 damy rade mysle ;] po raz kolejny dziekujeee za tyle cennych wskazowek, gdybym do nadmorskiej wioski jechala nie byloby tylu 'problemow' komunikacyjnych jednak wybralam trojmiasto i mysle ze to dobry wybor i nudzic sie nie bedziemy pozdrawiam dziewczyny
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 23:53   #299
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

też pozdrawiam i życzę udanego wypadu w razie czego pisz, przynajmniej wszystkie odpowiedzi będą służyć każdemu kto wejdzie na ten wątek a będzie miał podobne dylematy
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 08:49   #300
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

taka krotka informacja,dla tych, ktore jeszcze nie wiedza:

22.09 otwarcie TKmaxxa na Matarni
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-01 12:04:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.