Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-18, 11:47   #271
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Warkozcyki na stałe ??

Cytat:
Napisane przez Malaika1
Cześć wam,

Na początku, chcę przeprosić bo mój polski jest tak sobie . To nie mój język ojczysty, tzn. mam pochodzenia afrykańskiego 100%. Od prawie 8 lat przebywam w Polsce. Przeczytałam sobie opinii każdej osoby, i chciałam też dać mój , przecież to jest forum. Zawodowo, nie jestem fryzjerką ( w ogóle inny zawód i wykształcenia), ale włosy to moja pasja. Lubię coś robić z włosami, coś nowego wymyślić . Nie ważne czy moje lub kogoś. Więc w ciągu roku mam minimalnie 12 rożne fryzury. Ludzie które mnie znają mogą potwierdzić ( nie chwalę się ale to jest fakt). Dla osób których mieszkają lub były w krajach gdzie ciemnoskóry jest dużo, mogą powiedzieć że to jest w naszej kulturze akurat.

Będąc nastolatka, zawsze robiłam siostrze włosy w niedzielę wieczorem, bo w szkoły nie wolno mieć włosy na wolność . Nigdy nie dążyłyśmy iść do fryzjera, zawsze bawiłyśmy się i zapominałyśmy umówić się z fryzjerka. A później wiadomo awantura z matką . I tak co 2 tygodnie etc. ,... ( koniec history, nie chcę nudzić nikogo lol) . A kiedy do Polski przyjechałam, patrzyłam na piękne proste włosy polek, z których można większe rzeczy robić, to mi skłoniło do zajmowania się tym na poważnie. Oczywiście na początku żeby zarabiać na studia, a to zostało na dzisiaj mój drugi zawód.

Jeżeli mogę podsuwać pytanie o warkoczykach, zawsze pojawi się następujące: jak myć? rozplątanie? czas robienia? co robić ? co nie robić? ile kosztuję ? czy ładnie wyglądają? czym robić ? użyć naturalnych czy syntetycznych włosów?

Jeżeli muszę odp. na te pytanie - dać mój punkt widzenia, muszę dodać że zajmuję się warkoczykami (wszystkie rodzaje możliwe - rasta lub braid tzn. te zwykłe popularne, corn row znane jak linijki po polsku - 2 różne sposoby, twist znane jak senegalese braid, a nawet 1dna dziewczyna mi prosiła o antenę satelitarną, tak ona je nazywają , nie wiem czy kojarzycie- to się robi nitką) i pracowałam i dalej pracuję z ludźmi z media. Moje klienci to piłkarzy, aktorki i prezentarki telewizji - nie powiem imię ale jeżeli ktoś chcę dowiedzieć mogę dać szczegóły. Tylko poproszę o mail lub kontakt na GG.

Robienia warkoczyki to poważna decyzja , nie tylko finansowa, czasowa i nawet czasami fizyczna (boli troszkę). Trzeba się przygotować. (pytanie nie są w logicznym początku, ale postaram odp. )
  • ja polecam nie myć często kiedy ktoś ma warkoczyki. Im rzadszej myjesz, tym dłużej trzymać warkoczyki. A decyzja należy do każdego, jak często trzeba. A trzeba to robić delikatnie. Do tego nie trzeba aż specjalnych kosmetyków, najważniejsze są kosmetyki który zabezpieczają skórę (scalp po angielsku), który zapobiegają odpady i jeszcze jakiś spray dla końcówki. Dziewczynie tu w Polsce można zastąpić te wszystkie produkty na produkty dostępny w sklepach fryzjerskich. Albo ewentualnie zamówić w necie albo kupić zagranicą. Wiec potrzebne SINE QUA NON jest dobry szampon, odżywka dobra, spray że nawilżać warkoczyk i specjalna odżywka dla skóry lub ampułki.
  • Rozpłatanie: cierpliwość jest potrzebna !!!! Ktoś musi ci to robić bardzo delikatnie i bardzo precyzyjnie. Krok po kroku i później automatycznie RĘKOMA rozdzielić włosy, one by one. Fryzjerka musi cierpliwa być i nie użyć wody, ale specjalne preparaty stylu infusion lub jakiś detangle płyn. Bardzo pomaga!!! Oczywiście włosy wpadają to jest normalnie ( co dzienne wypadają włosy , a co teraz po miesiącach czasu wiadomo). Nie wolno myć włosy kiedy są prosto odjęty warkoczyki , inaczej to jest KATASTROFA , to się robi jakąś siana.
  • czas robienia: To zależy od prawy każdego. Osobiste kiedy robię sama, to mi zajmuje 6 hr minimalnie i 7 hr max ( cienkie i do pasy) a jeżeli to średnie wielkości mnie oczywiście. Ale z reguły ktoś mi pomaga zawsze a w ciągu 4 godzin robota jest wykonana. Czas trzymania warkoczyków: to zależy od każdego. Ja polecam 1,5 miesięcy , to bezpiecznie a więcej można zawsze ale wtedy ryzyko i praca w rozplataniu rosną też, ale to nic. I maksymalnie 3 miesięcy ; więcej niż 3 miesięcy to jest niebezpiecznie. Nawet dla nas , bo wtedy to się zaczyna robić jak dready , ale nawet estetycznie nie ładne.
  • Ile kosztuję ? wszystko zależy ? od fasonu, od rodzaju i jakości włosów, od długości. Nie zgadam się jak wyżej powiedziono że ze naturalnymi włosami to jest lepiej i dlatego tak kosztuje. Rzadko się robi warkoczyki z naturalnymi włosami, są owczym włosy 1ej klasy, 2 ej klasy i a gorszej klasy (nie polecam za ciężko się nosi). Nie wiem czy pani miała na uwagę włosy typu „Pony” wyglądają naturalne ale nie są naturalne. Osobiście polecam kanekalon, toyokalon lub ewentualnie pony.
  • Czy każdy może ładnie wyglądać w warkoczykach? To zależy od każdego, każdy ma swój styl. Trzeba mieć odwagę i lubić to.
Chyba to wszystko, zapamiętać że zawsze coś za coś i piękność kosztuje.
Jeżeli są pytanie, uwagi i nawet krytyki, proszę bardzo.


OOOOOOOOOOOO za***iście, że odpowiada ktoś kto ma to w fachu . A tak wogóle to super mówisz po polsku, a ile masz lat???Heh, może przejde do rzeczy. Słyszałam, że gdy rozplata się warkoczyki włosy się niszczą, nawet tu, na forum dziewczyny to potwierdzają, że te orientalnej urody dziewczyny mają grube włosy, i mało podatne na zniszczenia, a Europejki, słabe i cienkie, dlatego po rozplatywaniu włosy sa bardzo zniszczone. Prawda to czy fałsz. Chciałabym to sobie zrobić na głowie, ale boje się, że z moich grubych włosów nie zostanie nic... to jak z tym jest
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 11:57   #272
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Warkozcyki na stałe ??

Super MALAIKA!!!!!! Moim zdaniem afrykankom te warkoczyki najlepiej wychodza
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:30   #273
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Warkozcyki na stałe ??

Cytat:
Napisane przez kasienka.b
Super MALAIKA!!!!!! Moim zdaniem afrykankom te warkoczyki najlepiej wychodza
Podpisuje się pod tym obiema rękami. Dodam jeszcze, że warkoczyki najbardziej im pasują do urody.cool
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 23:15   #274
czykita666
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: warkoczyki i problemy ze skora glowy

Cytat:
Napisane przez dziarka
tydzien temu zaplotłam sobie warkoczyki ( a w zasadzie doplotłam syntetyczne do moich). Wyglada to fajnie, tylko jest jeden problem, po 3 dniach wyskoczyły mi swędzące krostki na głowie. Czy ktos wie, co to takiego i jak się tego pozbyc?
kwasek borny(z apteki) na wacik i przeczyścić skórę głowy i na początku czuli od zrobienia warkoczy nie upinać ich ciasno.ta reakcja jest normalna
czykita666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 23:18   #275
czykita666
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: warkoczyki

warkoczyki opole cena 350 zł tel XXXXXXXX

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2006-01-30 o 07:58 Powód: nieopłacona reklama
czykita666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 23:22   #276
czykita666
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

warkoczyki cena 350 zł opole pytania czykita666@o2.pl
czykita666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 23:26   #277
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: warkoczyki i problemy ze skora glowy

No moze normalna jest, ale mi nic nie pomoglo. Mialam te krostki do konca noszenia warkoczykow, a mialam tak jak ty, dopinane syntetyczne. Swedzialo, drapalo, a potem wyskoczyla wysypka przy karku. Przemeczylam sie jeszcze troche i potem rozplatalam.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-30, 00:05   #278
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Będziesz tak wyciagać wątki sprzed 2 lat tylko po to żeby się zareklamować? Wiesz że to (reklama) jest niezgodne z regulaminem?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 09:47   #279
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

czegos tu nie jaze przeciez to ty wyciągłas ten wątek twooj post jest z 2006 a pozostałe z 2004 nic nie kapuje
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 09:56   #280
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Zajrzyj tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread...89#post1232989 i spójrz na nr postów w tym wątku - mój ma nr 7 a poprzedni z 2004 ma nr 5 - Zło usunął post z reklamą (który miał nr 6) z tego wątku a mój zostawił i dlatego teraz to tak wygląda.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 10:00   #281
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

no i teraz wszystko jasne
czasem tak bywa ze goscimy wizazanki ktoore w ogoole nie czytaja regulaminu
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 17:42   #282
thorn
Przyczajenie
 
Avatar thorn
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 13
warkoczyki

Chcialabym sie dowiedziec ile kosztowaloby zaplecenie warkoczykow na wlosach do pasa.
Dziekuje
__________________
"..Where do we go when we just don't know
And how do we relight the flame when it's cold
Why do we dream when I thought mean nothing.."
thorn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 18:47   #283
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: warkoczyki

nie lepiej po prostu poprosić koleżankę o zaplecenie warkoczykow... :P
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 21:47   #284
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: warkoczyki

Cytat:
Napisane przez Haylee
nie lepiej po prostu poprosić koleżankę o zaplecenie warkoczykow... :P

????????????????????????? ?
Mówisz na poważnie????




Taki bajer kosztuje 300 - 500 zł, włosy zaplata się cały dzień,(przynajmniej 6 h) jeżeli wybierzesz wczepianie sztucznych warkoczyków, to cena nie ma nic do długosci jaką chcesz (przynajmniej ja tak słyszałam).
Ale licz się z tym, że to strasznie niszczy włosy niestety...
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 09:40   #285
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: warkoczyki

No wiadomo, że nie
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 13:44   #286
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: warkoczyki

Cytat:
Napisane przez Haylee
No wiadomo, że nie


No ja myślę....
ufff wystraszyłaś mnie...
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 14:04   #287
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Warkoczyki. Czym to się je????

Od pewnego czasu widuję coraz wićej dlugich, a nawet bardzo dlugich warkoczyków u dziewczyn , często jescze z jakimis tasiemkami wplecionymi we włosy Bardzo mnie to zaintrygowało. Czy ktoś może ma taką konstrukcję i zechciałby podzielić sie wiedzą - jak to się robi? Czy to z naturalnych włosów , czy jakoś doplatane? Ile kosztuje i jak się o to dba? Aha, oczywiscie zdjęcia mile widziane
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 15:04   #288
suchaa
Rozeznanie
 
Avatar suchaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno
Wiadomości: 684
Dot.: Warkoczyki. Czym to się je????

wiesz mozesz sobie doczepic kolorowy kosmyk wlosow syntetycznych to jest koszt ok. 15-20zł za pasemko, albo pojsc do pasmenterii i kupic kawalek tasiemki zawiazac u nasady wlosa i zrobic warkocza
suchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 16:15   #289
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Warkoczyki. Czym to się je????

Google Twoim przyjacielem

Tak, te włosy są syntetyczne, wykonuje się je cały dzień, a kosztują 300 - 500zł.
Fryzura trzyma się trzy miesiące, później idziesz w to mejsce gdzie Ci zaplatali i obcinają te syntetyczne i zostają Twoje włosy.

Tylko są dwa minusy - warkoczyki nie dość, że niszczą włosy, to jeszcze baaardzo obciążaja skórę głowy...


Ja sama mam sobie zrobić pod koniec marca ale troche mam wątpliwości, że mi się zniszczą...
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-18, 16:22   #290
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Warkoczyki. Czym to się je????

Nikomu nie radze robic warkoczkow doplatanych jesli ma cienkie ,delikatne wlosy - ja takie mialam i zrobila sobie warkoczyki jakies dwa lata temu,no coz efekt po zapleceniu byl piekny ale juz po zdjeciu raczej oplakany,bardzo duzo wlosow mi wypadalo,byly bardzo oslabione,a nosilam je tylko przez niecaly miesiac,warkoczyki bardzo obciazaja skore glowy i co za tym idzie cebulki rownie.Duzo czasu i mase pieniedzy mi zajela regeneracja wloskow i skory glowy - ale teraz wreszcie sa juz miodzio
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 16:49   #291
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Arrow Dot.: Warkoczyki. Czym to się je????

Kenzo ma rację .

Edytowane przez besciara
Czas edycji: 2006-08-27 o 21:04
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 19:11   #292
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Warkoczyki. Czym to się je????

Aha, czyli generalnie to 3 miesiące jest najdłuższym czasem posiadania warkoczyków i potem trzeba je robic ponownie, czy cos zle zrozumiałam?
I jak to się własciwie myje?
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 21:31   #293
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Warkoczyki. Czym to się je????

GOOGLE WASZYM PRZYJACIELEM Na prawdę, wystarczy wpisać warkoczyki i macie wszystko na ich temat

No chyba wiadomo, że jeżeli włosy są uwięzione w warkoczykach to nie mają możliwości wypadnięcia a jak każdy wie, to codziennie wypada nam 150 włosów to co dopiero będzie po trzech miesiacach!!!

Włosy trzeba rozpleść po trzech miesiącach, bo jeżeli będa dłuzej to będzie to nieestetycznie wyglądało, bo pojedyńcze włsy zaczną z nich wchodzić.

Myje się je jak normalne włosy, ale bardzo żadko, bo inaczej warkoczyki się zniszczą i trzeba będzie je rozpleść wcześniej niż po trzech miesiącach.


Jak macie jakieś pytania to pytajcie - ja chętnie odpowiem.

__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 21:55   #294
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Warkoczyki. Czym to się je????

ano co do wypadania wlosow to sie zgadza...moja kolezanka (uwaga szok!)stracila polowe jak nie wiecej wlosow jak rozplotla warkoczyki...i wygladala jakby prawie lysa byla a wczsniej miala bardzo ladne puszyste i geste wlosy :/ poprpstu jak zobaczylam ja w szkole to sie zpaytalam co sie jej z wlosami stalo... :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 07:41   #295
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Warkoczyki. Czym to się je????

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
ano co do wypadania wlosow to sie zgadza...moja kolezanka (uwaga szok!)stracila polowe jak nie wiecej wlosow jak rozplotla warkoczyki...i wygladala jakby prawie lysa byla a wczsniej miala bardzo ladne puszyste i geste wlosy :/ poprpstu jak zobaczylam ja w szkole to sie zpaytalam co sie jej z wlosami stalo... :/

A ja mam taką chętkę na warkoczyki... A to dlatego, że warkoczyki obciążają cebulki dlatego tak jej powypadały. A co znią teraz, ma już normalne??
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 07:47   #296
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Warkoczyki. Czym to się je????

Cytat:
Napisane przez Hela_Bertz
Aha, czyli generalnie to 3 miesiące jest najdłuższym czasem posiadania warkoczyków i potem trzeba je robic ponownie, czy cos zle zrozumiałam?
I jak to się własciwie myje?
po trzech miesiącach robi się doplatanie (koszt 50-100zł) lub rozplatanie(usunięcie warkoczyków)
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 08:48   #297
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Cool Dot.: Warkoczyki. Czym to się je????

.

Edytowane przez besciara
Czas edycji: 2006-08-27 o 21:05
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:44   #298
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Thumbs down Dot.: Warkoczyki. Czym to się je????

Ja mialam warkoczyki tylko i wylacznie z moich naturalnych wlosow I wygladaly super. Milam je 1,5 miesiaca. WArkoczyki obciazaja cebulki wlosow wiec czesc ich wypadla Myslalam ze wylysieje!!! Nie polecam!!! Acha, miala disc dlugie wlosy, dluzsze niz do polowy plecow, krotsze niz do pasa a bylo to 1,5 roku temu
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:03   #299
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Warkoczyki. Czym to się je????

jak narazie nie ma jeszcze ladnych wloskow,moze wygladaja troche lepiej ale tez jakos tak lysawo nadal wyglada :/ i juz nosi inne fryzurki zeby tak tego nie bylo widac :/ aha ona miala robione z naturalnych swoich wloskow :/ mnie tez chetka na to brala ale ja wole nie ryzykowac :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 17:43   #300
@netka
Raczkowanie
 
Avatar @netka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 150
Dot.: Warkoczyki. Czym to się je????

Wniosek jest tylko jeden, trzeba się cieszyć z takich włosów jakie się dostało. Bo i trwała i warkoczyki niszczą włosy. Z tego co czytałam to mozna sobie jeszcze bardziej zaszkodzić...
__________________
Man lernt fürs Leben, nicht für die Schule.
@netka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.