Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-03, 15:50   #271
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Aniu ale apartowe koraliki nie kosztuja 200 zl bransoletka sama pusta - tak, ale ceny koralikow zaczynaja sie juz od ok 40 zl
Pandora najtansza chyba 79 kosztuje, jeden koralik. I pandzia wg mnie jest lepiej troche wykonana od apartowych koralikow, wieksza dbalosc o szczegoly.

Renatka ja tam tez mam gdzies co psychologowie mowia, dziecko chce sie przytulac, potrzebuje wyraznie mojego ciepla i bliskosci to co mam mu odmowic bo co? Bez sensu moja najwyzej bedzie rozpuszczona jak dziadowski bicz a bede ja zacałowywać i przytulac ile wlezie

Bylysmy dzisiaj na spacerku, wiecie co jak ja wsadzam w kombinezon to ona od razu zasypia jakby ktos mial przelacznik on/off moze bedzie kolejny sposob na usypianie, zaraz po suszarce, okapie i odkurzaczu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 15:54   #272
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny mam taki problem - może też to zaobserwowałyście
włosy teraz przy czubku schną mi długo, a od ucha w dół w mig, no 15 mi i suche..czy to oznacza, że są przesuszone masakrycznie i w ogóle do ścięcia?
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 16:25   #273
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Aniu ale apartowe koraliki nie kosztuja 200 zl bransoletka sama pusta - tak, ale ceny koralikow zaczynaja sie juz od ok 40 zl
Pandora najtansza chyba 79 kosztuje, jeden koralik. I pandzia wg mnie jest lepiej troche wykonana od apartowych koralikow, wieksza dbalosc o szczegoly.


Renatka ja tam tez mam gdzies co psychologowie mowia, dziecko chce sie przytulac, potrzebuje wyraznie mojego ciepla i bliskosci to co mam mu odmowic bo co? Bez sensu moja najwyzej bedzie rozpuszczona jak dziadowski bicz a bede ja zacałowywać i przytulac ile wlezie

Bylysmy dzisiaj na spacerku, wiecie co jak ja wsadzam w kombinezon to ona od razu zasypia jakby ktos mial przelacznik on/off moze bedzie kolejny sposob na usypianie, zaraz po suszarce, okapie i odkurzaczu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja kierowałam się cenami podanymi na stronach apartu i pandory. W aparcie bardzo mały wybór na www, i ceny jak z kosmosu. Najtańszy beadsy 400 zł, a najdroższe ponad tysiaka Połażę i popatrzę któregoś dnia, i pooglądam, skoro mówisz, że są tańsze stacjonarnie.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 16:32   #274
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez pikari Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taki problem - może też to zaobserwowałyście
włosy teraz przy czubku schną mi długo, a od ucha w dół w mig, no 15 mi i suche..czy to oznacza, że są przesuszone masakrycznie i w ogóle do ścięcia?
Wlosy zawsze od skory schna najdluzej, konce zawsze szybciej.
Jakies foto wlosow to ocenimy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 16:34   #275
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q - tutaj masz beadsy z Apartu do 100 zł, trochę tego jest, musiałaś źle wpisac
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 16:47   #276
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Truskowa Pokaż wiadomość
http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q - tutaj masz beadsy z Apartu do 100 zł, trochę tego jest, musiałaś źle wpisac
Już znalazłam
Wzięłam sortowanie wg ceny, i rzeczywiście są już od 60 zł.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 16:51   #277
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Heeeej

W końcu mam dostęp do kompa i już będę z wamiCieszycie się?

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU2014 dziewczynkiŻyczenia trochę spóźnione ale wcześniej nie miałam jak napisać do was

Uff ale mam do nadrobienia was ponad 100 stronChyba będę nocami was nadrabiać
Princesska gratuluję zaręczyn

Kiteczko widzę że zostałaś szczęśliwą mamą.Gratulacje Jak Tosia?Jak sobie radzisz?

Dziewczynki które miały nieudane święta lub Sylwestra współczujęu mnie święta upłynęły razem z najbliższą rodziną w ciepłej ,miłej atmosferzeA Sylwester w domku z córką i tż bo mi się moja O. rozchorowała

Czym teraz farbujecie włoski dziewczynki?Jakieś zmiany?Ja narazie dalej kolestonem działam ale mam ochotę na alfę tylko muszę się naszego króliczka poradzić

Bunny a te twoje włoski no cudoWidziałam na blogu

Czeko widziałam że bloga założyłaśKolejna blogerka nam przybyła

Kylie a jaką alfą działasz następnym razem bo widziałam że 11.21 robiłaś.Włoski masz śliczne



Ale się cieszę że mogę już być z wami
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 19:50   #278
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


wzięłam dziś jednak tą czerwoną maskę z loreala a co mi tam zobaczę jak włosy zareagują ,a w razie czego mam inne jeszcze i tak już wybór marny bo same czerwone 4 szt zostały i kilka odżywek z garniera jutro ją wypróbuję ale najpierw nałożę olej jak to zawsze w sobotę

odnośnie farbowania ja po raz drugi będę robić los angeles ,ale dopiero po 10-tym
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-01-03 o 19:55
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 20:06   #279
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wlosy zawsze od skory schna najdluzej, konce zawsze szybciej.
Jakies foto wlosow to ocenimy
Dziwne Mi zawsze końcówki schna najdłuzej
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 20:16   #280
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jezeli masz odrosty klasyczny ciemny blond to po 9.13 bedziesz miec odrosty wsciekle rude.

Tez mam takie naloty na jakis soczysty braz, ale mi szybko mija...
Raz ze tz juz pokochal mnie w moim blondzie i juz nawet nie chcialby bym wracala do swojego jasnego brazu a dwa... Dodalabym sobie ciemnymi wlosami z 10 lat
To masz dobrze z jednej strony co do TŻ, mój niby zakochał się we mnie jak miałam jasne,nawet dużo jasniejsze i chyba ogólnie bardziej mu się w jasnych podobam, ale on twierdzi, że podobam mu się we wszystkich kolorach bylebym ja była zadowolona, a włosy były miękkie i najlepiej długie W takim razie co do koloru cholerka go wie Ja ciemnymi może ze 3 lata, tak mówią moi znajomi a niektórzy, że dobrze mi niemal w każdym... I bądź tu mądrym... ( a ja sama się często zastanawiam w czym najlepiej się czuję...i jest to czekolada taka "średnio ciemna" albo blond ale nie taki super jasny)

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ex ładnie Ci te włoski urosły i kolorek też ładny robiłam tą illuminą i pamiętam, że ładny kolor wyszedł taki wielotonowy,ale wydaje mi się, że Ty masz za ciemne włosy na to i nie wyjdzie ja już nie ogarniam jaki Ty chcesz kolor a fotki na wątku wstawiałam, zabij mnie, ale nie pamiętam czy się ocieplała, chociaż wydaje mi się, że nie

Bunny ładne bransoletki mi się bardziej beadsy podobają i też nie lubię jak są przeładowane a ta maska extreme to ta? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...szczonych.html dasz znać jak będziesz widziała gdzieś w promo szkoda, że w biedrze tej akurat nie ma

Kitkulka dziękuję kochanie może zbiorowe śluby będą
a powiedz jak się ogólnie czujesz w roli mamy?

Anngeli ja też robię teraz mgr szybko leci, zostaje mi praktycznie ostatnie półrocze i jakoś mi smutno, że to już koniec co studiujesz?
A mi jeszcze dużo, bo dopiero zaczęłam w październiku Pedagogikę penitencjarno-sądowniczą, czyli przyszła praca jak w nazwie + policja, izba dziecka itp. a licencjat mam z przedszkolnej i wczesnoszkolnej (1-3kl.) A Ty?


Byłam dzisiaj na zakupach, musiałam nową kurtkę kupić na zimę, bo płaszcz mam taki krótszy coś jak kożuszek eko, ale kurtka moja stara była i takiego czegoś na teraz potrzebowałam, więc w końcu kupiłam parkę nad którą tyle czasu medytowałam i bardzo lubię ten krój
I od razu humorek duuużo lepszy
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2014-01-03 o 20:18
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 20:17   #281
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

bunny mam pytanie
przeczytałam na pewnym blogu, że pewna osoba po zafarbowaniu odrostów , gdy pora nałożyć resztke farby na długości ( a jest jej mało ) dodaje do niej połowe dołączonej odżywki, żeby było jej więcej i dzięki temu włosy przy spłukiwaniu są miękkie i gładkie , a kolor nie ulega zmianie co o tym myślisz?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 20:29   #282
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja tez mam naloty na braz czekoladke i czarnyale jednak chyba to nie dla mnie.

A w końcu zapisałam się do fryzjera na wtorek. zobaczę co zrobie. Może przycuemnie gore a dol zostawię jak lekkie ombre?


Ja mam pandorke i sporo zawieszek już zebrałam. Każdy mi kupuje na okazje bo tak chcę odkad zbieram Mam 3 bransoletki, 2 srebrne, jedna rzemykową. I uważam ze zawieszki wykonane są super. Z apartu mam jedną cyrkoniowa i tez jest sliczna. Ale prawda jest taka ze zawieszki nie sa tanie. A takie wiszące kosztują zazwyczaj ok 250zł.

Ale-jak BUNNY napisala można kupic u jubilera cos podobnego. a rownie solidnie wykonanego.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 00:36   #283
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 01:48   #284
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej śliczne!
U mnie też sylwek do dupy. Śmiałam się, że jadę do Krakau na feela i de facto tylko jego widziałam. Logistycznie tragedia-mało miejsca przed sceną, masakryczny tłum, jeden głośnik i telebin na cały rynek, czyli nic słychać nie było. Lipa Panie.

Princesska
Ooo ja Ostatnio tyle narzekałaś, że byś chciała , a tu proszę co za niespodzianka! Gratulacje!

Kitka
Ale się milutko czyta Twoje perypetie z malutką. Więcej, więcej! )
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 09:59   #285
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czesc

A wiecie co bylam wczoraj w lelku i widziałam jakies nowe farby schwarzkopa. Nie mogę ich znaleźć w internecie, ale był kolor 1000, 900-piekny, i 845 - pralinowy blondzłoty karmelek, pieknosci!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 10:59   #286
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej dziewczyny

U mnie sytuacja troche sie poprawila, dzisiejszy dzien wbrew pozorom okazal sie super Nie sadzilam ze tyle osob bedzie pamietac

Poza tym ide na 12:30 do szkoly i wracam o 14:30 wiec na szczescie krotko dzis zawitam w szkole

Milego weekendu kochane (bo raczej do poniedzialku mnie nie bedzie)
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 11:20   #287
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sliczny pierscionek
ja za to mam taki lupiez ze chyba sobie cos zrobie od tygodnia walcze, po clearze tz jest lepiej, ale 2 dni i dupa, znow oblaze platami nie wiem co jest, moj łeb oszalal
łącze sie z Tobą w bólu
ja mam tragedie na głowie,a jeszcze jak suszarka wysusze nawet z jonizacja to mam puch

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Kylie a jaką alfą działasz następnym razem bo widziałam że 11.21 robiłaś.Włoski masz śliczne
11,21+11,11
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:50   #288
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

A ja się ostatecznie nie moge zdecydować czy chce ten kolor zimny czy ciepły
Jak macie jakies zdjęcia ombre na krótszych włosach, do ramion jak moje wrzuccie, może zasiegne jakiejś inspiracji. Bo koncow nie chciałabym mocno malować bo mi się już calkiem zniszcza. Wiec albo poproszę fryzjerke o lekkie ombre albo przyciemnienie calosci o 2 tony.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Ale wczoraj kupiłam sobie spray do wlosow gliss kur-wykonczylam już jedno cale opakowanie i z czystym sumieniem stwierdzam ze jest genialny! I kupiłam sobie szminke do ust rimmel odcień airy fairy. Po testach stwierdziłam ze do mojej bladej buzi pasuje. A jak będzie okaze się. Może znacie te pomadke?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 15:08   #289
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale wczoraj kupiłam sobie spray do wlosow gliss kur-wykonczylam już jedno cale opakowanie i z czystym sumieniem stwierdzam ze jest genialny! I kupiłam sobie szminke do ust rimmel odcień airy fairy. Po testach stwierdziłam ze do mojej bladej buzi pasuje. A jak będzie okaze się. Może znacie te pomadke?
Który spray z GK? Airy Fairy mam ale nie przepadam za nią. Z początku myślałam że to będzie fajna alternatywa dla standardowych nudziaków w których czuję się jakbym nie miała ust ale jednak to nie dla mnie mam jakieś takie trupie usta po niej... Dla miłośniczek nudziaków może okazać się fajna ma różowe tony ale jest bardzo bladziutka
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 15:10   #290
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Który spray z GK? Airy Fairy mam ale nie przepadam za nią. Z początku myślałam że to będzie fajna alternatywa dla standardowych nudziaków w których czuję się jakbym nie miała ust ale jednak to nie dla mnie mam jakieś takie trupie usta po niej... Dla miłośniczek nudziaków może okazać się fajna ma różowe tony ale jest bardzo bladziutka
Taki spray gliss kur zolty 7 olejków.

A jakie masz nudziaki? Pisz mi szybko! Ja mam ciemne usta i mi ta szminka nie robi trupich ust-poki co bo testowałam tylko.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 15:25   #291
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Taki spray gliss kur zolty 7 olejków.

A jakie masz nudziaki? Pisz mi szybko! Ja mam ciemne usta i mi ta szminka nie robi trupich ust-poki co bo testowałam tylko.
Żółtego chyba jeszcze nie miałam to może teraz spróbuję a z nudziaków to miałam w życiu tylko kilka z Nyx ale nie przypasowały mi. Wpisz sobie w google tam jest dużo zdjęć Nyx Circe, Nyx Rea, Nyx Honey

a tu masz wszystkie swatche pomadek z Nyxa https://www.google.pl/search?q=nyx+l...w=1280&bih=611
ogromny wybór mają myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Mnie trochę jedynie przeszkadzało że te pomadki są bardzo kremowe miękkie i trochę się dziwnie prezentowały solo na ustach ale muśnięte błyszczykiem lub pomadką ochronną już wyglądały bardzo dobrze

Mnie ta Airy Fairy nie przypadła do gustu możliwe dlatego że mam ciepłą karnację (żółtą) i usta wydawały się takie sine
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 15:32   #292
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Żółtego chyba jeszcze nie miałam to może teraz spróbuję a z nudziaków to miałam w życiu tylko kilka z Nyx ale nie przypasowały mi. Wpisz sobie w google tam jest dużo zdjęć Nyx Circe, Nyx Rea, Nyx Honey

a tu masz wszystkie swatche pomadek z Nyxa https://www.google.pl/search?q=nyx+l...w=1280&bih=611
ogromny wybór mają myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Mnie trochę jedynie przeszkadzało że te pomadki są bardzo kremowe miękkie i trochę się dziwnie prezentowały solo na ustach ale muśnięte błyszczykiem lub pomadką ochronną już wyglądały bardzo dobrze

Mnie ta Airy Fairy nie przypadła do gustu możliwe dlatego że mam ciepłą karnację (żółtą) i usta wydawały się takie sine
Gliss kur jest ok jak lubisz olejki. Mnie pasuje.

A nyxy slyszalam ze sa kremowe mocno, wręcz roztapiające się. Kiedys chyba nawet miałam ktoras z nich, kilka lat temu. I niby była ok ale zdaje się za miekka. Poza tym u mnie w miescie nie ma zdaje się sklepu gdzie można zmacać te pomadki.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 16:35   #293
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Gliss kur jest ok jak lubisz olejki. Mnie pasuje.

A nyxy slyszalam ze sa kremowe mocno, wręcz roztapiające się. Kiedys chyba nawet miałam ktoras z nich, kilka lat temu. I niby była ok ale zdaje się za miekka. Poza tym u mnie w miescie nie ma zdaje się sklepu gdzie można zmacać te pomadki.
Mnie wszystkie GK w sprayu do tej pory raczej odpowiadały więc myślę że ten żółty też będzie fajny z pomadkami Nyxa prawda bardzo kremowe były pamiętam że mama jedną w lodówce trzymała bo się rozjeżdżała po wysunięciu przez to że takie kremowe były właziły w załamania ust i nie wyglądało to dobrze mimo to dałabym im jeszcze jedną szansę bo z błyszczykiem dają radę ale tak jak piszesz jeśli chodzi o wybór odcienia to tylko net a to jest bardzo uciążliwe ja tak właśnie nie trafiłam z tamtymi nudziakami i oddałam je mamie
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 17:02   #294
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny, proszę was o poradę. Otóż jestem hennowym rudzielcem, natomiast naturalny kolor to mysi blond (a to zaskoczenie, nie?). I żeby henna wyszła mi w żywszym kolorze, to rozjaśniam odrost. I przychodzę do was z pytaniem, czy ta metoda, którą opiszę, bardzo niszczy włosy? Robię tak: nakładam trochę oleju na odrost i skórę głowy. Farbę mam zwykle garnier złocisty blond czy coś takiego (ta z Przybylską na opakowaniu), mieszam z utleniaczem 9%, ale go trochę rozcieńczam wodą destylowaną, tak na oko, żeby wyszło 6%, i całą farbę mieszam z 2-3 łyżkami odżywki. Trzymam 15-20 minut. Nie zależy mi na kolorze, który z resztą wychodzi żółty, bo i tak kilka godzin po nakładam hennę. Czy ta metoda bardzo niszczy włosy?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 17:03   #295
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja mojego psikacza z GK czerwonego oddałam babci,bo moje włosy strasznie na niego reagowały
Jęsli chodzi o pomadki nude to ja miałam z Gosh'a Darling, ale pry niej łatwo było przesadzic i wyglądać po prostu tandetnie.
Przerabiałam Rimmel'a Nude Delight, ale na moich ustach wbijał w pomarancz.Essence jakąś miałam In the Nude,ale to zbyt perłowe dla mnie było. Teraz mialam próbke nowej pomadki z Avonu "Doskonałość Absolutna" i tam jest kolor Natural Flush,który mnie calkowicie zauroczył na ustachZamówiłam ja wczoraj i mam nadzieję,że się bardzo polubimy.
eraz po 10-tym chce kupic jeszcze korektor z Catrice Camouflage pod oczy,bo zaczynam straszyć sincami
Caro ty polecałaś dermoprotektor z Cetaphilu nie
Który dokładnie?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 17:13   #296
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Laski w douglasie jest nyx
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 17:25   #297
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Laski w douglasie jest nyx
ej,a u mnie chyba nie ma
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 17:30   #298
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja mojego psikacza z GK czerwonego oddałam babci,bo moje włosy strasznie na niego reagowały
Jęsli chodzi o pomadki nude to ja miałam z Gosh'a Darling, ale pry niej łatwo było przesadzic i wyglądać po prostu tandetnie.
Przerabiałam Rimmel'a Nude Delight, ale na moich ustach wbijał w pomarancz.Essence jakąś miałam In the Nude,ale to zbyt perłowe dla mnie było. Teraz mialam próbke nowej pomadki z Avonu "Doskonałość Absolutna" i tam jest kolor Natural Flush,który mnie calkowicie zauroczył na ustachZamówiłam ja wczoraj i mam nadzieję,że się bardzo polubimy.
eraz po 10-tym chce kupic jeszcze korektor z Catrice Camouflage pod oczy,bo zaczynam straszyć sincami
Caro ty polecałaś dermoprotektor z Cetaphilu nie
Który dokładnie?
http://1.bp.blogspot.com/-eFoUEJqrxm...oprotektor.jpg
o ten używam 2 mce i jestem zadowolona. Jeszcze nigdy nie czułam takiego nawilżenia bez tłustego filmu na twarzy.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 17:32   #299
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
http://1.bp.blogspot.com/-eFoUEJqrxm...oprotektor.jpg
o ten używam 2 mce i jestem zadowolona. Jeszcze nigdy nie czułam takiego nawilżenia bez tłustego filmu na twarzy.
Dzięki,dodane do listy zakupowej

Ale mi Czeko ćwieka zadałaś tym NYX'em w Douglasie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 17:53   #300
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzięki,dodane do listy zakupowej

Ale mi Czeko ćwieka zadałaś tym NYX'em w Douglasie
U mnie jest

Kiedys był w Marrionaud, teraz jest w douglasie.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.