Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-28, 13:41   #271
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Star jakoś nie robi na mnie takiego wrażenia



Może to od typu urody zależy? Jakie masz oczy?




Duże i brązowe, na miniaturce to ja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 13:51   #272
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

A ja widzę, że w S. ubywa asortymentu. Np. kilka produktów Natashy zniknęło na dobre ze strony, w tym nowość (róż w wersji mini Bloom, który zniknął mi z koszyka zanim zdążyłam sfinalizować zamówienie ).
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 13:55   #273
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Star jakoś nie robi na mnie takiego wrażenia
Na mnie owszem, ale ja lubie takie kolory. Natomiast sunset nie podoba mi sie i pozbyłam sie jej.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja widzę, że w S. ubywa asortymentu. Np. kilka produktów Natashy zniknęło na dobre ze strony, w tym nowość (róż w wersji mini Bloom, który zniknął mi z koszyka zanim zdążyłam sfinalizować zamówienie ).
One nie znikaja, sa tylko niedostepne. Jak sie ma linka to jest widoczny artykuł z info o niedostepnosci Widocznie nie planują na razie sprowadzać. Byc moze epidemia ma na to wpływ.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 14:05   #274
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Drogerie Natura startuje z kosmetykami premium, na razie online.
https://www.instagram.com/drogerienatura/?hl=nb
Ooo ciekawe

Cytat:
Napisane przez niezapominajka012 Pokaż wiadomość
Duże i brązowe, na miniaturce to ja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Eee no takie ocyska To się chyba faktycznie nie umiesz malować A tak serio to nie wiem, może po prostu nie wszystkim to samo się podoba. Ja mam do tej pory tylko jedną paletę, którą jestem od początku do końca zachwycona, ale też z ND mam doświadczenia żadne. A gdzie kupowałaś swoją paletę? Była jakaś fajna promo?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 14:07   #275
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez niezapominajka012 Pokaż wiadomość
Duże i brązowe, na miniaturce to ja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez mam brazowe i uwazam ze do takich tęczówek Gold jest wprost stworzona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 14:40   #276
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez mam brazowe i uwazam ze do takich tęczówek Gold jest wprost stworzona
Coraz lepiej, gdyż ja mam piwne
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 15:10   #277
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
One nie znikaja, sa tylko niedostepne. Jak sie ma linka to jest widoczny artykuł z info o niedostepnosci Widocznie nie planują na razie sprowadzać. Byc moze epidemia ma na to wpływ.
Jeszcze do niedawna jak mieli chwilowy brak, to produkt się wyświetlał na stronie (można go też było odnaleźć przez ich wyszukiwarkę), tylko z informacją typu „wkrótce dostępny”, a teraz po prostu w ogóle go nie widać, jedynie przez google można.
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2020-04-28 o 15:12
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-28, 15:18   #278
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez niezapominajka012 Pokaż wiadomość
Ja mam Gold. Ale po tym co piszecie to chyba nie umiem się malować, jakiegoś szału u siebie na oku nie widzę...
Miałam Gold, pól roku się pomęczyłam, uznałam że wolę odzyskać chociaż 2stówki i opchnęłam.
Obecnie doceniam Colour Pop coco, ABH norvinę i sultry.
Opchnęłam wszystko natashy i pat co miałam (chyba jedna szminka mi została - miss gray której nikt nie chce), chcę się pozbyć cieni nars i zostawić max 8-10 paletek.
Przerastają mnie te ilości, nigdy tego nie zużyję.
W ogóle coś ostatnio jestem na nie z kolorówką - nic nowego mi się nie podoba, pielęgnacja też taka se póki co się pojawia.
Z ostatnio otwartych które mi przypasowały: podkład fenty(trochę widoczny na buzi), podkład Toma Forda Traceless, korektor Too Facet ten w grubym opakowanku, jego dupe z Loreala (bardziej nawilża) i puder sypki Too Faced z serii peach - uwielbiam. No i ta nowa duża paletka Benefitu - róż georgia jest moim zaskoczeniem

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2020-04-28 o 15:20
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 15:32   #279
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ooo ciekawe



Eee no takie ocyska To się chyba faktycznie nie umiesz malować A tak serio to nie wiem, może po prostu nie wszystkim to samo się podoba. Ja mam do tej pory tylko jedną paletę, którą jestem od początku do końca zachwycona, ale też z ND mam doświadczenia żadne. A gdzie kupowałaś swoją paletę? Była jakaś fajna promo?

Myślę, że u mnie to kwestia mało wprawnej ręki. Teraz jak jest korona to powinnam siadać i ćwiczyć ale akurat jestem w drugim mieszkaniu i nie mam tutaj kosmetyków.

Wiesz co, kupowałam w S., na jesieni 2019 jak było -20%, też na ND, wyszło stówkę taniej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 17:37   #280
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeszcze do niedawna jak mieli chwilowy brak, to produkt się wyświetlał na stronie (można go też było odnaleźć przez ich wyszukiwarkę), tylko z informacją typu „wkrótce dostępny”, a teraz po prostu w ogóle go nie widać, jedynie przez google można.
No o tym pisałam, bo ostatnio szukałam czegoś z Natashy i nie było na stronie Sephory, wuszukiwanie tez nie znajdowało, ale okazało sie ze w zakładkach miałam link i pod nim jest artykuł, niedostepny ale jest.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Obecnie doceniam Colour Pop coco, ABH norvinę i sultry.
Opchnęłam wszystko natashy i pat co miałam
To ja własnie odwrotnie - opchnełam wsio inne na rzecz Natashy i Pata
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 20:35   #281
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Śmieszne te naklejane (?) pomadki i cienie i eyelinery rozbawiły mnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-28, 21:01   #282
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dziewczyny używałyście pudru Peach Perfect?
Szukam czegoś do mega tłustej skóry, mam na niego ochotę
Spotkałam się z opiniami, że zmienia kolor podkładu, a ja jestem mega blada... Cena w promocji całkiem fajna jak za taką pojemność, możecie ewentualnie coś polecić z Sephory?
Ja go mam, przy mojej tłustej dość długo trzyma mat, ale też skóra nie jest taka papierowo płaska. Nie zauważyłam, żeby zmieniał kolor podkładu, ale nie jestem super blada. W międzyczasie zużywam drogeryjne pudry teraz akurat Lovely HD no i on bardzo mocno matuje wg mnie.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam eyelinera, który po pomalowaniu można "ściągnąć" jak gumkę- znacie takie cuda? Ja dopiero się dowiedziałam, że coś takie istnieje i marzę o tym
Miałam takie cudo co schodzi farfoclami i to był z Maybelline w kałamarzu. Byłam z niego zadowolona.


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
też czekam na %% na pielęgnację w S

dawno nic nie było więc może się doczekamy


z tego, co obserwuję, to sklepy działające zarówno stacjonarnie jak i w necie mają sporo promocji, pewnie dla wyrównania obrotów, które im stacjonarnie spadły
te wyłącznie internetowe nic, ale i bez tego mają żniwa
Taa zauważyłam to po LPP gdzie nagle zaczęli dawać rabaty Reserved, Mohito House...
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Mam podejrzenie, ze teraz wysyłają paczki z najbliższego sklepu stacjonarnego.
Ile razy jestem w CH (co najmniej 1x w tygodniu chodzę) to widze jakiś podejrzany ruch w tych pozamykanych sklepach (różnych, ale wszystkie mają swoje sklepy on line), babki się krzątają w środku przy wpół zasunietych żaluzjach, kurierzy wynoszą paczki na paletach
Hmm to ciekawe, ale pewnie zalega im towar, który normalnie by się sprzedał, przynajmniej w odzieżowych.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Drogerie Natura startuje z kosmetykami premium, na razie online.
https://www.instagram.com/drogerienatura/?hl=nb
Widziałam to ostatnio i się nieźle zdziwiłam I jeszcze promki mają ale mały wybór kolorów https://www.drogerienatura.pl/guerla...rozs.-02c.html
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 01:18   #283
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Też prawda

O, to juz jestes usprawiedliwiona, nie ma o czym mówic

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------



Uwielbiam ich szminki też
A Tobie jak sie nosza?
Hehe Czyli zamawiam
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja go mam, przy mojej tłustej dość długo trzyma mat, ale też skóra nie jest taka papierowo płaska. Nie zauważyłam, żeby zmieniał kolor podkładu, ale nie jestem super blada. W międzyczasie zużywam drogeryjne pudry teraz akurat Lovely HD no i on bardzo mocno matuje wg mnie.


Miałam takie cudo co schodzi farfoclami i to był z Maybelline w kałamarzu. Byłam z niego zadowolona.



Taa zauważyłam to po LPP gdzie nagle zaczęli dawać rabaty Reserved, Mohito House...


Hmm to ciekawe, ale pewnie zalega im towar, który normalnie by się sprzedał, przynajmniej w odzieżowych.



Widziałam to ostatnio i się nieźle zdziwiłam I jeszcze promki mają ale mały wybór kolorów https://www.drogerienatura.pl/guerla...rozs.-02c.html
Ciekawe czy to rozkręcą z czasem, poszerzą asortyment i dorzucą więcej kolorków. Byłoby fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:14   #284
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To ja własnie odwrotnie - opchnełam wsio inne na rzecz Natashy i Pata
Hehe, jakoś zaczęłam się źle czuć w dzikich kolorach w pracy. Pracuję w biurze gdzie nie ma dress code i mogę chodzić zarówno w tyciej mini na "ptaka nocy" jak jeansach i adidasach ale jakoś dziwnie się czuję trochę "za stara" na papuzie makijaże czy zielone paznokcie.
Swoją drogą mamy taką jedną babeczkę po 60, nosi koszuki "hot chick" i właśnie takie zielone czy neonowe różowe paznokcie
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:17   #285
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Hehe, jakoś zaczęłam się źle czuć w dzikich kolorach w pracy. Pracuję w biurze gdzie nie ma dress code i mogę chodzić zarówno w tyciej mini na "ptaka nocy" jak jeansach i adidasach ale jakoś dziwnie się czuję trochę "za stara" na papuzie makijaże czy zielone paznokcie.
Swoją drogą mamy taką jedną babeczkę po 60, nosi koszuki "hot chick" i właśnie takie zielone czy neonowe różowe paznokcie
Ale ja nawet tymi kolorowymi cieniami robię stonowane makijaże. Wykorzystuje je w kącik, na kreskę albo jeszcze coś innego. Ogólnie nie lubię kolorowego makijażu... A jak już to jakiś jeden akcent.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:19   #286
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Ktoś sie skusił na ten korektor Hourglassa w końcu?
Bo ja po dłuższych analizach kliknełam, ale w S a pisało ze dopiero 7 maja będzie, także niepredko

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Hehe, jakoś zaczęłam się źle czuć w dzikich kolorach w pracy. Pracuję w biurze gdzie nie ma dress code i mogę chodzić zarówno w tyciej mini na "ptaka nocy" jak jeansach i adidasach ale jakoś dziwnie się czuję trochę "za stara" na papuzie makijaże czy zielone paznokcie.
Swoją drogą mamy taką jedną babeczkę po 60, nosi koszuki "hot chick" i właśnie takie zielone czy neonowe różowe paznokcie
Myślę ze wiek nie ma nic do kolorów, bo widuję starsze Panie na bogato na powiece i niekoniecznie mi sie to gryzie jesli całosc jest ładna i pasuje do włascicielki makijazu
Ja osobiscie lubie i kolorowe i stonowane, nie mam problemu do adidasów i jeansów umalowac sie kolorowo, ale oczywiście co kto lubi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:59   #287
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dostalam juz Podklad Dior Forever Summer skin - jak dla mnie fajny, konsystencja dosc rzadka ale nie totalnie wodnista, przypomina mi w dzialaniu podklad chanel Les Beiges ale tez w kwadratowym opakowaniu jasnym.
niestety w palecie sa 4 kolory , najjasniejszy Fair Light to NC20-23.
Krycie slabe.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 11:07   #288
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale ja nawet tymi kolorowymi cieniami robię stonowane makijaże. Wykorzystuje je w kącik, na kreskę albo jeszcze coś innego. Ogólnie nie lubię kolorowego makijażu... A jak już to jakiś jeden akcent.
No i super Mnie kolory w każdej formie zaczeły irytować, nawet fiolety. Cóż trudno. Estetyka mi się zmieniła.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Myślę ze wiek nie ma nic do kolorów, bo widuję starsze Panie na bogato na powiece i niekoniecznie mi sie to gryzie jesli całosc jest ładna i pasuje do włascicielki makijazu
Ja osobiscie lubie i kolorowe i stonowane, nie mam problemu do adidasów i jeansów umalowac sie kolorowo, ale oczywiście co kto lubi
Mnie się to zaczęło gryźć Ale każdy niech robi to co lubi i tyle
Może za bardzo się zapatrzyłam w monice belluci

Sorry - wczoraj zobaczyłam w słońcu jak bardzo mi się włosy przerzedziły i jakoś się otrząsnąć nie mogę i jakaś zgorzkniała jestem

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2020-04-29 o 11:21
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 12:19   #289
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ktoś sie skusił na ten korektor Hourglassa w końcu?
Bo ja po dłuższych analizach kliknełam, ale w S a pisało ze dopiero 7 maja będzie, także niepredko

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------



Myślę ze wiek nie ma nic do kolorów, bo widuję starsze Panie na bogato na powiece i niekoniecznie mi sie to gryzie jesli całosc jest ładna i pasuje do włascicielki makijazu
Ja osobiscie lubie i kolorowe i stonowane, nie mam problemu do adidasów i jeansów umalowac sie kolorowo, ale oczywiście co kto lubi
Koniecznie daj znać jak go oceniasz, przyjdzie napewno szybciej. Ja w poniedziałek złożyłam zamówienie a we wtorek już miałam u sobie a na stronie poszło że wysyłka ok. 11 maja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-29, 12:43   #290
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać jak go oceniasz, przyjdzie napewno szybciej. Ja w poniedziałek złożyłam zamówienie a we wtorek już miałam u sobie a na stronie poszło że wysyłka ok. 11 maja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dam znac, chociaż jak sądze to będzie pod koniec tygodnia przyszłego. Wziełam poczte polska za pobraniem a tam zawsze najwolniej idzie
Na razie nie wyslali.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 12:54   #291
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Hehe, jakoś zaczęłam się źle czuć w dzikich kolorach w pracy. Pracuję w biurze gdzie nie ma dress code i mogę chodzić zarówno w tyciej mini na "ptaka nocy" jak jeansach i adidasach ale jakoś dziwnie się czuję trochę "za stara" na papuzie makijaże czy zielone paznokcie.
Swoją drogą mamy taką jedną babeczkę po 60, nosi koszuki "hot chick" i właśnie takie zielone czy neonowe różowe paznokcie

Zielone paznokcie to nie kwestia wieku, a charakteru

Nie zapomnę widoku nauczycielki mojej bratanicy: lakierowane muszkieterki na szpilce, kabaretki, skórzana mini, warkocz do pasa, pani po 50. Myślałam, ze jej się ulice pomyliły. Czerwona z drugiej strony miasta Co kraj to obyczaj.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 12:56   #292
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
No i super Mnie kolory w każdej formie zaczeły irytować, nawet fiolety. Cóż trudno. Estetyka mi się zmieniła.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------



Mnie się to zaczęło gryźć Ale każdy niech robi to co lubi i tyle
Może za bardzo się zapatrzyłam w monice belluci

Sorry - wczoraj zobaczyłam w słońcu jak bardzo mi się włosy przerzedziły i jakoś się otrząsnąć nie mogę i jakaś zgorzkniała jestem
Jeszcze Ci się zmieni ze sto razy. Ja też mam takie gorsze dni jak zobaczę nagle jakiś swój niedostatek...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 15:47   #293
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Paleta Safari Denony za pół ceny na jej oficjalnej stronie. Ktoś stamtąd robił zakupy? Jak z cłem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zielone paznokcie to nie kwestia wieku, a charakteru

Nie zapomnę widoku nauczycielki mojej bratanicy: lakierowane muszkieterki na szpilce, kabaretki, skórzana mini, warkocz do pasa, pani po 50. Myślałam, ze jej się ulice pomyliły. Czerwona z drugiej strony miasta Co kraj to obyczaj.
Pamiętam swoją rekrutację do dużej korpo, szefowa HRu niesamowicie elegancka babka, 50+, z klasą i smakiem (później, chodząc do pracy zawsze podziwiałam jej styl), ubrana była ala Chanel + pistacjowe paznokcie. Więc można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-30, 11:01   #294
ElllMadriga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 39
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Mam ten puder, niestety przyciemnia jestem w kolorze ELDW 1w1 i przyciemnienie a bardziej brzoskwiniowa poświata jest widozlczna. Polecam ten standardowy Born this Way albo Laure.
ElllMadriga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-30, 12:38   #295
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Rzeczywiście, Sephora teraz szybko sie uwija z zamówieniami, korektor Hourglass juz przyszedł, a pisało ze bedzie pod koniec przyszłego tygodnia.
Jak wyciagenełam z kartonikato zaczełam sie zastanawiać czy nie przesadziłam z jasnoscią, bo wzięłam Birch, ale nałozyłam na szybko na makijaż juz wcześniejszy i wydaje sie ok, nawet nic sie nie odcina, nie jest taki toporny i treściwy jak Tarte (na szczęście!) Co do faktury to średnio gesty jest. W sumie w sam raz. Kryje - z tego co na szybko zobaczyłam ładnie i jak na nałozenie na gotowy już makijaż to wpasował sie całkiem dobrze.
Oczywiście wiecej powiem, jak uzyje pare razy przynajmniej, ale ciekawa jestem jak pod koniec dnia będzie wyglądał.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-30, 13:31   #296
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, Sephora teraz szybko sie uwija z zamówieniami, korektor Hourglass juz przyszedł, a pisało ze bedzie pod koniec przyszłego tygodnia.
Jak wyciagenełam z kartonikato zaczełam sie zastanawiać czy nie przesadziłam z jasnoscią, bo wzięłam Birch, ale nałozyłam na szybko na makijaż juz wcześniejszy i wydaje sie ok, nawet nic sie nie odcina, nie jest taki toporny i treściwy jak Tarte (na szczęście!) Co do faktury to średnio gesty jest. W sumie w sam raz. Kryje - z tego co na szybko zobaczyłam ładnie i jak na nałozenie na gotowy już makijaż to wpasował sie całkiem dobrze.
Oczywiście wiecej powiem, jak uzyje pare razy przynajmniej, ale ciekawa jestem jak pod koniec dnia będzie wyglądał.
O super że już masz, potestuje jeszcze i tak werdykt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-30, 13:52   #297
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dlugo sie czeka na zamowienia z Pat? 3 dni, a paczka jeszcze nie zlozona
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-30, 14:02   #298
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dlugo sie czeka na zamowienia z Pat? 3 dni, a paczka jeszcze nie zlozona
Róznie, pierwsze zamowienie czekało tydzien az wyślą, drugie po 2 dniach wysali. A potem ok tygodnia coś, jak juz paczka w drodze jest. Chociaz teraz to nie wiem jak, bo lotów z usa nie ma i np paczki z Colourpop nie dochodzą. Ale Pat wysyła kurierem przez UK wiec mam nadzieję, ze dojdzie po weekendzie
Na co sie skusiłaś w końcu?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-30, 15:17   #299
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Róznie, pierwsze zamowienie czekało tydzien az wyślą, drugie po 2 dniach wysali. A potem ok tygodnia coś, jak juz paczka w drodze jest. Chociaz teraz to nie wiem jak, bo lotów z usa nie ma i np paczki z Colourpop nie dochodzą. Ale Pat wysyła kurierem przez UK wiec mam nadzieję, ze dojdzie po weekendzie
Na co sie skusiłaś w końcu?
Dzieki. Korektor.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-30, 20:41   #300
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dzieki. Korektor.
Napisz coa więcej o nim jak juz potestujesz. Widziałam na yoitube dobre opinie o nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.