Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-10, 08:37   #271
Illusjon
Przyczajenie
 
Avatar Illusjon
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Moj facet mial odsysany tluszcz z boczkow i plecow przez dr Noszczyka. Efekt ok, bez powiklan, ale przy usuwaniu szwow lekarz zapomnial (!!!) wyjac kilka. Chwala bogu ja te plecy obejrzalam i szwy zostaly usuniete.

Zreszta Noszczyk ponacinal w bardzo wielu miejscach te plecy, nie znam si, ale mam wrazenie, ze mozna bylo mniej tych naciec wykonac.

Kurczę, ja właśnie na Noszczyka się zdecydowałam. Byłam u niego na konsultacji 29.06.2009 w sprawie plastyki brzucha i zmniejszenia piersi z 75F do 75D.

Wizyta kosztowała 150 zł a na konsultację czekam zaledwie 4 dni.
Zabieg chcę wykonać w I-wszej połowie listopada, a na żeby umówić się na konkretny termin wystarczy, jak się zgłoszę miesiąc wczesniej.

Już kiedyś u niego byłam (jakieś 3 i 4 lata temu). Odniosłam bardzo dobre wrażenie. Zostałam wtedy bardzo dokładnie poinformowana o przebiegu operacji i możliwych komplikacjach. Wizyta warta była tych wówczas 100 zł. Teraz też wyszłam od niego bardzo zadowolona. Poświęcił mi ponad godzinę. Co do niektórych moich "planów" nawet mi je odradził, więc nie ma "parcia" na kasę, co dobrze o nim świadczy.

Planowałam również udać się na konsultacje do:

- dr. Sankowskiego (Klinika Sankowskiego, konsultacja - 500 zł, oczekiwanie na konsultację 1 m-c) - ale zrezygnowałam - to chyba dobrzy lekarz, ale 500 zł za konsultację świadczy o tym, że program w telewizji z jego udziałaem uderzył mu do głowy. Nie sądzę, żeby jego umiejetności były podad dwa razy większe niz innych lekarzy, więc skąd ta kwota za konsultacje?

- dr. Łonia (Linea Corporiswizyta, konsultacja - 200 zł, oczekiwanie na konsultację do 1 tygodnia) - byłam, wrażenie dobre, chociaż, p. doktor traktował mnie troche jak "towar". A ja nie byłam u niego, zeby sobie "poprawić" urodę, tylko ze wzgledów zdrowotnych (wyglądam jak w ciąży a od piersi siada mi kregosłup).

Spotkałam się z dr. Chomicką (La Perla, konsultacja - 200 zł, oczekiwanie na konsultację do 1 tygodnia) - "zaśpiewała" za plastykę brzucha ponad 8 tys. więcej niż Noszczyk i Łoń, bo z ich usług korzysta Fitkau-Perepeczko i Mucha. Bardzo też "spłycała" informacje o ewentualnych powikłaniach.

Ponieważ nadal jestem przed zabiegiem, będę wdzięczna za informacje o dr Noszczyku i Łoniu. Na poczatku września chciałabym podjęć decyzję, do którego z nich idę "pod nóż"

Pozdrawiam
Illusjon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 11:25   #272
nimeesha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 57
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Dr. Piotr Skupin, Pozna, nos

B. zadowolona.

Zabieg mialam dwa lata temu, nie bylo zadnych powiklan, nosek jest maly, zgrabny, dobrze dopasowany do buzki, polecam.
nimeesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:43   #273
Lavante
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Illusjon ja mam miec operacje nosa u dr Łonia 7 wrzesnia wiec moge potem zdac relacje
Lavante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 20:31   #274
yo_wita25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Kuczyński? Powiekszanie piersi? Miala ktoras? Prosze i wiadomosc.
yo_wita25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 20:06   #275
estelle85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 23
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Ja polecam dr J. Stańczyka z Linea Corporis w Warszawie.

Miałam powiększane piersi i z efektu jestem bardzo zadowolona pozatym, że w mojej opini ten lekarz to bardzo dobry fachowiec to dodam, że opieka w klinicę również na najwyższym poziom.
estelle85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 22:44   #276
donna72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Polecam Dr Z.Giedrojcia, operuje w Białymstoku. SUPER!!! REWELACJA!!! Dużo moich znajomych robiło u niego operacje, ja również. Mogę go polecić!!!
donna72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 09:16   #277
Illusjon
Przyczajenie
 
Avatar Illusjon
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez Lavante Pokaż wiadomość
Illusjon ja mam miec operacje nosa u dr Łonia 7 wrzesnia wiec moge potem zdac relacje

Fajnie, to czekam na informacje. W połowie wrzesnia chcę podjąć decyzję, który lekarz ma mnie operować, zeby rozpocząć przygotowania do zabiegu.

Życzę powodzenia

Illusjon
Illusjon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 18:09   #278
nusia0210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 76
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

hej dziewczyny
mam pytanko...jestem umowiona na zabieg za 2 m-ce do dr Niemkiewicza,czy ktos robil u niego juz powiekszanie biusciku?
nusia0210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 09:53   #279
Antonina7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Mieszkam niedaleko Lublina , czy słyszałyście panie o Dr.Macieju Kuczyńskim lub Dr. Chromińskim Wojciechu . Myślę o powiększeniu piersi.
Antonina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 07:03   #280
fuong
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Ktos tu wczesniej napisal ze dr Szczyt jest swietny, Moim zdaniem jedzie na iopinii jaka mu dal udzial w programach tv. Kilka lat temu powiekszal mi piersi i zrobil masakryczne błędy: implanty dal pod gruczol piersiowy mimo ze jestem szczupla, mam malo tlusczu w piersiach i takim osobom ZAWSZE daje sie implanty pod mięsien piersiowy, nigdy tylko po gruczol. W dodatku od lat w ogole rezygnuje sie z dawania implantow pod gruczoł, bo az 30% pacjentek ma powiklania, podczas gdy pod miesniem tylko ok. 2%. Kolejna rzecz: pod gruczolem implant szybko sie zsuwa w dół i dosc szybko piersi zaczynaja zwisac. Ja oczywiscie mialam powiklania i to jakie: obkurczenie tkanki na implantach, paskudne nierownosci,a piersi po 3 latach zjechaly w dol. W dodatku spaskudzil mi piersi fatalnymi, bardzo widocznymi bliznami przy otoczce, wyjezdzajacymi poza jej obszar. Az trudno uwierzyć w taka niekompetencje i krzywde, prawda? A kiedy przyszlam do niego skarzac sie na to, co mi zrobil, pokazal mi stare zdjecie sprzed operacji z opryskliwa uwaga, ze powinnam sie cieszyc ze juz tak nie wyglądam, a nie narzekac. Zaproponowal, ze przeniesie implanty pod miesien i poprawi brzydkie blizny, ale za kasę (tylko za implanty nie musialabym placic).Innymi slowy, chcial jeszcze dodatkowo na swojej partaninie zarobic. Nie musze dodawac, ze ani mi w glowie bylo ponownie oddawac sie w jego ręce. I jeszcze jedno: nie uprzedzil ze bedzie potwornie bolalo po opereracji i nawet nie raczyl wypisac mi srodkow przeciwbolowych. Dopiero musialam prosic znajomych, zeby poszli do niego po recepte, bo sama przeciez nie bylam w stanbie sie ruszyc, a z bolu nie moglam spac.
fuong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 08:45   #281
angelnight1
Raczkowanie
 
Avatar angelnight1
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 104
Dot.: Jarosław Stańczyk - Linea Corporis - Warszawa

jetem dopiero 10 dni po zbiegu i narazie wyglada to okazale. rowniutkie, ksztaltne, rozmiar taki jak sugerowalam. nie mam narazie zastrzezen. wyrobione zdanie bede miala dopiero za ok 3 miesiace pewnie.
co do kliniki linea corporis , to szok. nigdy mną się tak nikt nie zajmowal jak tam. wszyscy usmiechnieci, mili, uczynni. sprzet najwyzszej klasy....no i te podgrzewane, sterowane lozeczka...super
__________________
dr. Stańczyk 25.09.2009 400 ml Allergan McGhan TRX
angelnight1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 02:49   #282
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Dr Piotr Skupin z Poznania!!!!!!!!!!!!!
Wg mnie bezkonkurencyjny!!!!!!!!! !
Lipiec 2005r. całkowita korekcja nosa powypadkowego (złamane obie kości nosa łącznie z przegrodą).
Październik 2005r. chirurgiczna korekcja wargi dolnej (rana szarpana plus ubytek tkanki).

Ładniejszego nosa i ust nie mogłam sobie wymarzyć!!!
Dziękuję!!!
Gorąco polecam!!!!!!!
__________________
Valentina

Edytowane przez Val
Czas edycji: 2009-10-25 o 02:51
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 13:43   #283
Sylwiossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

A ja powiększałam biust u Gumkowskiego w agklinik. Najpierw myślałam że inaczej to będzie ale on mi dodradził tak bardziej naturalnie i dobrze to wyszło. Jestem super zadowolona bo jak ktoś nie wie że miałam powiększany (a mało kto wie bo nie robiłam z tego takiego njusa jak niektóre aktorki) to się w życiu nie domyśli
Sylwiossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 07:34   #284
Antonina7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Mam pytanie , chociaż właściwie powinnam zapytać o to lekarza , i napewno zapytam . Ale na szybko , czy któraś z Pań powiększających biust wie może czy można powiększać piersi jeśli cierpi się na dolegliwość tzw. mastopatię . Planowałam powiększyć biust , ale wczoraj przeczytałam ,że przy mastopatii powiększenie biustu nie jest w zasadzie przeprowadzane . Że należy to do przeciwskazań . Proszę o radę .
Antonina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:25   #285
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez Antonina7 Pokaż wiadomość
Mam pytanie , chociaż właściwie powinnam zapytać o to lekarza , i napewno zapytam . Ale na szybko , czy któraś z Pań powiększających biust wie może czy można powiększać piersi jeśli cierpi się na dolegliwość tzw. mastopatię . Planowałam powiększyć biust , ale wczoraj przeczytałam ,że przy mastopatii powiększenie biustu nie jest w zasadzie przeprowadzane . Że należy to do przeciwskazań . Proszę o radę .
Mastopatia stanowi względne, ale nie bezwzględne przeciwwskazanie do op. powiększania biustu. O tym czy kwalifikujesz się do takiego zabiegu powinni zadecydować onkolog i chirurg plastyk.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:37   #286
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez Sylwiossa Pokaż wiadomość
A ja powiększałam biust u Gumkowskiego w agklinik. Najpierw myślałam że inaczej to będzie ale on mi dodradził tak bardziej naturalnie i dobrze to wyszło. Jestem super zadowolona bo jak ktoś nie wie że miałam powiększany (a mało kto wie bo nie robiłam z tego takiego njusa jak niektóre aktorki) to się w życiu nie domyśli
Masz implanty czy Macrolane?
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 22:02   #287
Sylwiossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Miałam powiększane makrolane bo miałam asymetrię w wielkości.
Sylwiossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 22:16   #288
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Aha. Pytam, ponieważ Gumkowski nie ma uprawnień do wykonywania zawodu chirurga plastyka (jest chirurgiem ogólnym, wbrew adresowi swojej strony internetowej ), więc zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej wykonywać nie powinien.
P.S.- asymetrię da się swobodnie skorygować przy użyciu implantów.
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 23:32   #289
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Aha. Pytam, ponieważ Gumkowski nie ma uprawnień do wykonywania zawodu chirurga plastyka (jest chirurgiem ogólnym, wbrew adresowi swojej strony internetowej ), więc zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej wykonywać nie powinien.
Prawda

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
P.S.- asymetrię da się swobodnie skorygować przy użyciu implantów.
Oczywiście, że tak
Nie wiem, skąd się bierze przekonanie, że w takiej sytuacji tylko macrolane zostaje
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 23:42   #290
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Moim zdaniem jest to albo oddziaływanie na psychikę nieświadomego pacjenta, albo kolejna próba manipulacji i naganiactwa, z którymi już nie raz się spotykałam . Niektórzy powinni pamiętać, że inni tak łatwo nie zapominają...
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 09:54   #291
Sylwiossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Prawda



Oczywiście, że tak
Nie wiem, skąd się bierze przekonanie, że w takiej sytuacji tylko macrolane zostaje
Dla mnie najważniejsze jest to że mam dobrze zrobione piersi z których jestem super zadowolona . Poza tym lekarz zawsze przedstawia za i przeciw każdej metody, gdyby namawiał na jakąś i tylką taką to bym od niego uciekła, przecież decyzję i tak podejmuje sama. A ja wiem że to była dobra dla mnie decyzja i podobają mi się moje piersi i mojemu TŻ też. Chyba w tym wątku chodzi o to żeby polecać lekarzy z którymi się miało doświadczenie a nie wzajemnie na siebie naskakiwać. Ja jestem z Gumkowskiego mega zadowolona i chciałam się tym z wami podzielić.
Sylwiossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:23   #292
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez Sylwiossa Pokaż wiadomość
Dla mnie najważniejsze jest to że mam dobrze zrobione piersi z których jestem super zadowolona . Poza tym lekarz zawsze przedstawia za i przeciw każdej metody, gdyby namawiał na jakąś i tylką taką to bym od niego uciekła, przecież decyzję i tak podejmuje sama. A ja wiem że to była dobra dla mnie decyzja i podobają mi się moje piersi i mojemu TŻ też. Chyba w tym wątku chodzi o to żeby polecać lekarzy z którymi się miało doświadczenie a nie wzajemnie na siebie naskakiwać. Ja jestem z Gumkowskiego mega zadowolona i chciałam się tym z wami podzielić.
Nie, nikt tu na nikogo nie naskakuje. Po prostu faktem jest, że asymetrię można wyrównać nie tylko wstrzykując macrolane - ale cieszę się, że jesteś z tej metody i efektu zabiegu zadowolona, przecież to najważniejsze.
Zgadzam się z tym, że jest to wątek polecający Chirurgów plastycznych... tyle, że akurat dr Gumkowski nim nie jest...
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:50   #293
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

No właśnie, ja też tu żadnego naskakiwania nie widzę . Wyłuszczenie faktów na sucho i tyle. Akurat Macrolane stosuje się nie tylko w gabinetach chirurgii plastycznej (chciałoby się powiedzieć- niestety). Wprawdzie taki zabieg jest o niebo mniej inwazyjny, niż wszczepianie implantów, jednak osobiście bałabym się, gdyby przy moim biuście miał majstrować ktoś inny, niż chirurg plastyk...
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 20:30   #294
Sylwiossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
No właśnie, ja też tu żadnego naskakiwania nie widzę . Wyłuszczenie faktów na sucho i tyle. Akurat Macrolane stosuje się nie tylko w gabinetach chirurgii plastycznej (chciałoby się powiedzieć- niestety). Wprawdzie taki zabieg jest o niebo mniej inwazyjny, niż wszczepianie implantów, jednak osobiście bałabym się, gdyby przy moim biuście miał majstrować ktoś inny, niż chirurg plastyk...
No dobra. Tylko chciałam powiedzieć że znam historie że to chirurg plastyk spaprał sprawę, a ja mam przez Gumkowskiego naprawdę pięknie zrobione piersi i chciałam się pochwalić, bo wydawało mi się ze możemy tu polecać ze swojego doświadczenia a moje własnie z Gumkowskim jest pozytywne.

A tak z innej beczki bo widzę ze się świetnie orientujecie. Moja przyjaciółka chce sobie pomniejszyć piersi i podobno można to zrobić na kasę chorych, tzn za operację płąci NFZ. Wiecie jak to mozna załatwić?
Sylwiossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 20:54   #295
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez Sylwiossa Pokaż wiadomość
ja mam przez Gumkowskiego naprawdę pięknie zrobione piersi i chciałam się pochwalić, bo wydawało mi się ze możemy tu polecać ze swojego doświadczenia a moje własnie z Gumkowskim jest pozytywne.
Super, że masz takie szczęście

Cytat:
A tak z innej beczki bo widzę ze się świetnie orientujecie. Moja przyjaciółka chce sobie pomniejszyć piersi i podobno można to zrobić na kasę chorych, tzn za operację płąci NFZ. Wiecie jak to mozna załatwić?
W pewnych przypadkach można, tylko że niestety NFZ najczęściej piętrzy problemy... Po pierwsze Twoja przyjaciółka powinna się skontaktować ze swoim lekarzem rodzinnym, który ewentualnie da jej skierowanie do dalszych specjalistów. Można też od razu skonsultować się z chirurgami, którzy wykonują zabiegi refundowane. Od siebie dodam, że wolałabym uskładać kasę i iść do specjalisty, który zdobędzie moje zaufanie i ma dobre opinie, a nie narzuconego przez "fundusz zdrowia"- bo bardzo różnie z takimi bywa, jak to "za darmoszkę"
Trochę informacji jest tu: http://kobieta.wp.pl/kat,26369,title...adomosc.html?P

Edytowane przez -kasiaczek-
Czas edycji: 2009-10-31 o 20:55
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 14:28   #296
Sylwiossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Super, że masz takie szczęście

W pewnych przypadkach można, tylko że niestety NFZ najczęściej piętrzy problemy... Po pierwsze Twoja przyjaciółka powinna się skontaktować ze swoim lekarzem rodzinnym, który ewentualnie da jej skierowanie do dalszych specjalistów. Można też od razu skonsultować się z chirurgami, którzy wykonują zabiegi refundowane. Od siebie dodam, że wolałabym uskładać kasę i iść do specjalisty, który zdobędzie moje zaufanie i ma dobre opinie, a nie narzuconego przez "fundusz zdrowia"- bo bardzo różnie z takimi bywa, jak to "za darmoszkę"
Trochę informacji jest tu: http://kobieta.wp.pl/kat,26369,title...adomosc.html?P

Super! Wielkie dzięki!
Sylwiossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 10:24   #297
Marci1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: operacja plastyczna dr.Grzesiak???

Witam, robiłam u dr Grzesiak operacje nosa i szczerze powiem że od momentu konsultacji, zabiegu oraz po jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Pozdrawiam i w pełni polecam!!!
Marci1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 15:42   #298
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: operacja plastyczna dr.Grzesiak???

Marci 1982 ma
Wiadomości: 1

więc to może być "reklama" nie sugeruj się tym Ja powiem tak miałem operację odstających uszu mogłem mieć u tej Pani ale jakoś wyszło, że miałem u innego Pana jednego z najlepszych w Warszawie jak nie w Polsce, zrobił mi uszy genialnie ) Podczas zabiegu pytałem o różnych chirurgów z ciekawości Wymieniłem z 10 i on mi mówił kto dobrze robi a kto źle 50% że dobrze robią 50% że nie są zadowoleni pacjenci... Gdy tak sobie miło rozmawiamy, a Pan chirurg tnie mi nożyczkami uszy nagle dzwoni telefon A tu Pani Grzesiak prosi "mojego lekarza" czy by nie pomógł jej w operacji szczęki bo coś jej tam nie wyszło!!!! Oczywiśćie "mój chirurg" zrezygnował bo nie wiadomo co tam narobiła biednemu pacjentowi Mnie mimo bólu buzia się uśmiechnęła ponieważ trafiłem w dobre ręce To taka moja historia nie mówie, że ta Pani źle robi uszy czy inne zabiegi ale po tym co przeżyłem, nigdy ale to nigdy bym tam się nie wybrał!

Pozdrawiam
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:16   #299
Marci1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: operacja plastyczna dr.Grzesiak???

Reklama lol, polecam aby wpierw się wybrać do danej Kliniki (lekarza), a później ewentualnie kogoś komentować. U mnie było wszystko w porządku. A "kle" może ty jesteś antyreklamą lub konkurencją!?
Marci1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 16:25   #300
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: operacja plastyczna dr.Grzesiak???

tak, dokładnie jestem chirurgiem z łodzi, lol xD i sam sobie operowałem uszy, gratuluje inteligencji
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-19 13:48:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.