Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-25, 10:35   #2971
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez zmawona Pokaż wiadomość
Tak a propos... Widziałyście to?:
http://www.joemonster.org/art/18432/...acu_na_wybiegu
No proszę, a większość dziewczyn marzących o karierze modelki nie zdaje sobie sprawy jak ciężka jest to praca.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 11:07   #2972
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
No proszę, a większość dziewczyn marzących o karierze modelki nie zdaje sobie sprawy jak ciężka jest to praca.
Już dawno zapomniałam o tych zdjęciach z pokazu Louis Vuitton i znowu na nie wpadłam Niestety nie każda modelka ma szanse dostać swój rozmiar obuwia. Chociaż nie tylko to na to wpływa. Jeśli ma dziennie 3-4 pokazy i do tego kilka prób przed każdym to już podczas nich chodzi w tych butach za małych/ za dużych/ wysokich i stopa najzwyczajniej w świecie bardzo się męczy. Z resztą mnie nowe buty z 1-2 razem prawie zawsze obcierają choćby nie wiem jak były wygodne, więc to trochę tak jakby zakładały 3 razy dziennie nowe pary butów i musiały je rozchodzić. A co dopiero przez cały Fashion Week - jeśli mowa o modelkach o dużym wzięciu.

Wracając do Kazara to nie wiedziałam, że oni kupują od Polskiego producenta o takiej "estetyce"- myślałam, że to jakieś włoskie buty . My sobie tu możemy przecierać oczy ze zdziwienia, ale widocznie słupki sprzedaży rosną przy takim asortymencie. Pomimo tego wszystkiego udało mi się tam w ubiegłym roku kupić fajne botki na 6 cm obcasie w estetyce "dicker boots", z których jestem bardzo zadowolona. Nie mają czerwonej podeszwy, ale za to w środku są czerwone i potrafią czasami zafarbować. No, ale nie można mieć wszystkiego
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 12:20   #2973
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Wracając do Kazara to nie wiedziałam, że oni kupują od Polskiego producenta o takiej "estetyce"- myślałam, że to jakieś włoskie buty . My sobie tu możemy przecierać oczy ze zdziwienia, ale widocznie słupki sprzedaży rosną przy takim asortymencie. Pomimo tego wszystkiego udało mi się tam w ubiegłym roku kupić fajne botki na 6 cm obcasie w estetyce "dicker boots", z których jestem bardzo zadowolona. Nie mają czerwonej podeszwy, ale za to w środku są czerwone i potrafią czasami zafarbować. No, ale nie można mieć wszystkiego
Część kolekcji jest kupowana w PL, cześć zamawiana we Włoszech. Mają różnych dostawcó, ale szpilki o któryc była mowa, to na 100% polski porducent, bo przywlókł te ich modele, z ich logo na spotkanie ze mną. wiem co widziałam.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 13:11   #2974
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Zajrzałam z ciekawości na stronę Kazar i...
http://www.kazar.pl/pl-produkt-1831-...2_01_00-3.html
to są wg nich buty zimowe
na nasze, polskie, oblodzone, krzywe chodniki
Bez kitu.
Ale mam takie nieoparte wrażenie, że grupa docelowa tego modelu na chodniku tylko stoi i czeka na klienta, więc przynajmniej nie ma problemu z poruszaniem się po nim

Cytat:
Napisane przez sakura92 Pokaż wiadomość
btw. wyobraziłam sobie jak przedzieram się przez zaspy biegnąc na autobus w takowych butach
To byłby bieg z metą w szpitalu. Przynajmniej podwózka darmowa
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 13:31   #2975
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Bez kitu.
Ale mam takie nieoparte wrażenie, że grupa docelowa tego modelu na chodniku tylko stoi i czeka na klienta, więc przynajmniej nie ma problemu z poruszaniem się po nim
Dobre
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 20:40   #2976
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Rozwalają mnie gołe plecy dziewczyn ubranych w króciutkie eko skórki I jak kobieta ma ubraną grubą kurtkę, szalik, czapkę a na nogach letnie czółenka peep toe
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 11:37   #2977
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Rozwalają mnie gołe plecy dziewczyn ubranych w króciutkie eko skórki I jak kobieta ma ubraną grubą kurtkę, szalik, czapkę a na nogach letnie czółenka peep toe
Mnie również w obecnych warunkach pogodowych zaskakują lekkie stylizacje. Sama noszę już ciepłą kurtkę, do tego obowiązkowo m.in. szalik. Ludzie ubierają się różnorodnie, najwidoczniej jednym jest cieplej drugim chłodniej, a są i tacy którym pogodzenie z nadejściem jesieni i zimy przychodzi z trudem.

Z butami może być tak, że komuś się zepsuły i nie ma wyjścia musi założyć takie jakie ma albo nie ma pieniędzy na zakup nowych, sytuacje mogą być różne.
Równie dobrze zestaw ciepła kurtka i lekki but może to być efektem fantazji wszystko jest możliwe.

Ja dzisiaj widziałam dziewczynę w zimowej kurtce i sandałach. Na szczęście miała skarpetki w kolorze sandałów, ale tak czy siak wyglądało to dziwnie.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 14:13   #2978
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Z butami może być tak, że komuś się zepsuły i nie ma wyjścia musi założyć takie jakie ma albo nie ma pieniędzy na zakup nowych, sytuacje mogą być różne.
Równie dobrze zestaw ciepła kurtka i lekki but może to być efektem fantazji wszystko jest możliwe.

Ja dzisiaj widziałam dziewczynę w zimowej kurtce i sandałach. Na szczęście miała skarpetki w kolorze sandałów, ale tak czy siak wyglądało to dziwnie.
No w tej sytuacji to już nie wierzę żeby dziewczyna nie miała innych butów niż sandały
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 18:07   #2979
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

widziałam dziś dziewczyne, bardzo ładną, elegancko obraną, tylko jeden minus miała botki na conajmniej 12 cm cienkiej szpilce i kompletnie nie potrafila w tych butach chodić, szła zgarbiona, potykała się, bardzo dziwnie się chwiała, szłam za nia więc miałam dobry widok, potem ja wyprzedziłam i beszczelnie sie obejrzałam żeby zobaczyc kto sobie taka krzywde robi
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 18:17   #2980
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
widziałam dziś dziewczyne, bardzo ładną, elegancko obraną, tylko jeden minus miała botki na conajmniej 12 cm cienkiej szpilce i kompletnie nie potrafila w tych butach chodić, szła zgarbiona, potykała się, bardzo dziwnie się chwiała, szłam za nia więc miałam dobry widok, potem ja wyprzedziłam i beszczelnie sie obejrzałam żeby zobaczyc kto sobie taka krzywde robi
Możliwe że to byłam ja Zmuszona byłam pożyczyć dziś botki od współlokatorki (szpila prawie 13cm i to cieniutka) i jak szłam to niektórzy mieli ubaw - nie dziwię się
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:22   #2981
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

ja sie nadal ubieram dosc lekko- jesienna kurtka i półbuty, a do tego bluzka z rekawem 3/4,, a to dlatego, ze jezdze do pracy samochodem. natomiast klienci przychodzacy w kozakach, moga sie lekko dziwic
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 20:35   #2982
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ja sie nadal ubieram dosc lekko- jesienna kurtka i półbuty, a do tego bluzka z rekawem 3/4,, a to dlatego, ze jezdze do pracy samochodem. natomiast klienci przychodzacy w kozakach, moga sie lekko dziwic
To mnie nie dziwi, bo skoro jeździsz samochodem to po co masz się nie wiadomo jak owijać szalami itp.

Wczorajszy hit - do autobusu wsiadła dziewczyna w samej cieniutkiej marynarce Do tego szalik i kozaki. A na dworze +5 stopni ...
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 10:55   #2983
iregis
Raczkowanie
 
Avatar iregis
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 108
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Szczerze mówiąc, póki jest powyżej zera, też mogłabym spokojnie chodzić w marynarkach czy swetrach - o ile miałabym coś pod szyją, kryte buty i rękawiczki. Nie robię tak tylko dlatego, że budziłabym grozę na ulicy, ale nieraz zdarza mi się rozpinać nawet leciutki, przejściowy płaszcz.

Za to rękawiczki noszę od +/- 12 stopni w dół, ręce to mi marzną
iregis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 11:08   #2984
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Taka moda dla dzieci mnie rozwala

http://ubrankadochrztu-szatkidochrzt...2-cm-c-43.html
http://www.angelino.com.pl/?hps=dz1
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 11:16   #2985
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Przestań straszyć vixen
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 11:21   #2986
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
To mnie nie dziwi, bo skoro jeździsz samochodem to po co masz się nie wiadomo jak owijać szalami itp.

Wczorajszy hit - do autobusu wsiadła dziewczyna w samej cieniutkiej marynarce Do tego szalik i kozaki. A na dworze +5 stopni ...
Dokładnie jeżdżąc samochodem można ubierać się lżej.

Podziwiam, ja wczoraj założyłam bluzeczkę z rękawem 3/4 i na to płaszczyk puchowy licząc, że będzie mi wystarczająco ciepło ... zonk

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Dla mnie koszmarki

Edytowane przez fashionismypassion
Czas edycji: 2011-10-27 o 11:23
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 11:35   #2987
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Dokładnie jeżdżąc samochodem można ubierać się lżej.

Ja tam do auta się ubieram ciepło... jak wsiadam to mi mega zimno, a zanim mi się wnętrze dobrze nagrzeje to już jestem w pracy (jadę koło 8 minut).


Mnie za to trochę rozwalają berety. W sensie może to fajnie wygląda, ale latem za ciepło w tym a zimą poodsłaniane pół głowy i zimno...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 12:11   #2988
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Mnie takie lekkie ubieranie się do auta zgubiło. Siedzę teraz przez to w domu z gorączką, w pracy tworzą mi się tony akt na biurku, a na uczelni piętrzą zaległości. Naprawdę nie wiem, jak się ubrać do auta: za lekko źle - za ciepło też nie dobrze. A jeśli chodzi o kurtkę czy coś pod nią, to na takie temperatury ciężko znaleźć złoty środek...
A berety są fajne i potrafią być również ciepłe
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 12:11   #2989
kinga6699
Raczkowanie
 
Avatar kinga6699
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 58
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Mnie za to trochę rozwalają berety. W sensie może to fajnie wygląda, ale latem za ciepło w tym a zimą poodsłaniane pół głowy i zimno...
Zgadza się komicznie to wygląda
__________________
Dzielę się swoim darmowym kodzikiem rabatowym 5% na super ciuszki blogs347 wykorzystasz go w sklepie http://azjatyckistyl.pl
kinga6699 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 12:33   #2990
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Mnie takie lekkie ubieranie się do auta zgubiło. Siedzę teraz przez to w domu z gorączką, w pracy tworzą mi się tony akt na biurku, a na uczelni piętrzą zaległości. Naprawdę nie wiem, jak się ubrać do auta: za lekko źle - za ciepło też nie dobrze. A jeśli chodzi o kurtkę czy coś pod nią, to na takie temperatury ciężko znaleźć złoty środek...
A berety są fajne i potrafią być również ciepłe
Niestety pogoda bywa zmienna i dodatkowo zdradliwa. Myślę, że wiele osób boryka się z problemem w co się ubrać. Sama codziennie się nad tym zastanawiam.

Odnośnie beretów podobają mi się, chociaż sama nie posiadam żadnego. Berety zawsze będą mi się kojarzyć z Francją i pensjonarskim stylem. Taka Francja elegancja.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 13:02   #2991
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Mnie takie lekkie ubieranie się do auta zgubiło. Siedzę teraz przez to w domu z gorączką, w pracy tworzą mi się tony akt na biurku, a na uczelni piętrzą zaległości. Naprawdę nie wiem, jak się ubrać do auta: za lekko źle - za ciepło też nie dobrze. A jeśli chodzi o kurtkę czy coś pod nią, to na takie temperatury ciężko znaleźć złoty środek...
A berety są fajne i potrafią być również ciepłe
no ja tez bylam chora 2 tyg, ale kurcze,ja jeszcze jezdze w ekoskorce i polbutach...dzisiaj bylam w kozakach i myslalam ze sie ugotuje.
Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Ja tam do auta się ubieram ciepło... jak wsiadam to mi mega zimno, a zanim mi się wnętrze dobrze nagrzeje to już jestem w pracy (jadę koło 8 minut).


Mnie za to trochę rozwalają berety. W sensie może to fajnie wygląda, ale latem za ciepło w tym a zimą poodsłaniane pół głowy i zimno...
tez jade ok 8 minut i jak mi nie wieje to mi za goraco w aucie w zimowej kurtce.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 14:04   #2992
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Widziałam dziś piękne buty! Piękne, przepiękne, cudowne czarne botki na wysokim, stabilnym słupku. Byłyby moje gdyby nie jedna mała wada. Zgadnijcie jaka...? No oczywiście! Były obszyte wokół kostki paskudnym tandetnym futerkiem Nawet sprawdzałam czy by się odpruć tego nie dało, ale wykończenie pod spodem na to nie pozwala.
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 14:21   #2993
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez enviee Pokaż wiadomość
Widziałam dziś piękne buty! Piękne, przepiękne, cudowne czarne botki na wysokim, stabilnym słupku. Byłyby moje gdyby nie jedna mała wada. Zgadnijcie jaka...? No oczywiście! Były obszyte wokół kostki paskudnym tandetnym futerkiem Nawet sprawdzałam czy by się odpruć tego nie dało, ale wykończenie pod spodem na to nie pozwala.
Powinni wyprodukować dwie wersje z i bez obszycia. Byłoby to idealne rozwiązanie dla zwolenniczek jak i przeciwniczek futerka.

W tym sezonie odnoszę wrażenie, że większa część botków ma obszycie z futerka, ale mało które mają ocieplony środek buta. Po co mi grzanie w kostkę jak marznie cała stopa
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 14:25   #2994
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Niedaleko mnie jest taki ryneczek gdzie mają ( albo mieli ) bardzo fajne i tanie buty. Przeszłam się tam ostatnio i jak okiem sięgnąć futerko, futerko, futerko... w sumie nic do tego futerka nie mam, ale jednak takie bez futerka pasują do większej ilości zestawów i na większą ilość okazji I zdecydowanie powinni robić dwie wersje albo wersję z odpinanym futerkiem
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 14:27   #2995
kinga6699
Raczkowanie
 
Avatar kinga6699
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 58
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
.

W tym sezonie odnoszę wrażenie, że większa część botków ma obszycie z futerka, ale mało które mają ocieplony środek buta.
Niestety mam takie same spostrzeżenia
__________________
Dzielę się swoim darmowym kodzikiem rabatowym 5% na super ciuszki blogs347 wykorzystasz go w sklepie http://azjatyckistyl.pl
kinga6699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 15:49   #2996
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Mysle, ze to nie offtop, bo temat silnie z tym watkiem zwiazany.
W koncu ktos z moderatorow zainteresowal sie podwodniakiem. Bardzo lubie czytac ten watek, a byl swojego czasu notorycznie rozwalany wlasnie przez te osobe. A tu dzisiaj zaskoczenie - pomaranczowy nick podwodniaka w jednym z watkow. I co teraz bedzie z moda meska?
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 16:24   #2997
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Część kolekcji jest kupowana w PL, cześć zamawiana we Włoszech. Mają różnych dostawcó, ale szpilki o któryc była mowa, to na 100% polski porducent, bo przywlókł te ich modele, z ich logo na spotkanie ze mną. wiem co widziałam.
Obejrzałam te moje buty i jest na nich napisane po włosku "manufaktura obuwnicza" czy coś takiego więc odetchnęłam z ulgą Ale wkurza mnie, że ten polski producent nie może zająć się robieniem fajnych butów na co dzień. Miałby więcej zleceń i biznes na pewno lepiej by mu się rozwijał, ale "top manager" wie pewnie lepiej w czym chcą chodzić kobiety

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Powinni wyprodukować dwie wersje z i bez obszycia. Byłoby to idealne rozwiązanie dla zwolenniczek jak i przeciwniczek futerka.

W tym sezonie odnoszę wrażenie, że większa część botków ma obszycie z futerka, ale mało które mają ocieplony środek buta. Po co mi grzanie w kostkę jak marznie cała stopa
Ja dzisiaj robiłam rekonesans na mieście w poszukiwaniu dziewczyn, w butach z futerkiem i nie widziałam ich dużo A to pech

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Mysle, ze to nie offtop, bo temat silnie z tym watkiem zwiazany.
W koncu ktos z moderatorow zainteresowal sie podwodniakiem. Bardzo lubie czytac ten watek, a byl swojego czasu notorycznie rozwalany wlasnie przez te osobe. A tu dzisiaj zaskoczenie - pomaranczowy nick podwodniaka w jednym z watkow. I co teraz bedzie z moda meska?
No nic. To już jest koniec Chyba, że zjawi się jakiś "nurek"
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 18:34   #2998
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Mnie nieustannie rozwala moda na totalne "fotoszopowanie"

Czy ktokolwiek odgadłby kto to?

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=33549
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 19:00   #2999
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Mnie nieustannie rozwala moda na totalne "fotoszopowanie"

Czy ktokolwiek odgadłby kto to?

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=33549
to jest straszne, ci ludzie na okładkach są nie do rozpoznania...
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 19:20   #3000
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Ja rozgladam sie po butach wspolpasazerek i nie zanotowalam zadnego futerka. Oprocz kilku par kozakow kroluja baleriny i zauwazam tez jedne sandaly :-D
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Obejrzałam te moje buty i jest na nich napisane po włosku "manufaktura obuwnicza" czy coś takiego więc odetchnęłam z ulgą Ale wkurza mnie, że ten polski producent nie może zająć się robieniem fajnych butów na co dzień. Miałby więcej zleceń i biznes na pewno lepiej by mu się rozwijał, ale "top manager" wie pewnie lepiej w czym chcą chodzić kobiety



Ja dzisiaj robiłam rekonesans na mieście w poszukiwaniu dziewczyn, w butach z futerkiem i nie widziałam ich dużo A to pech



No nic. To już jest koniec Chyba, że zjawi się jakiś "nurek"
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.