Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 13:42   #2971
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

ja nie wiem gdzie sa wszystkie.. jak bylo dobrze to posty lecialy po miliard dziennie..
teraz co ktorejs cos sie sypie to nikt nic nie pisze..bo coz ekscytujacego w tym ze siedzialam 30min dluzej w pracy/ a nastepnie wskoczyłam w dres i ogladalam housa?

geenralnie imperza DOBRZE
przyszlo z 15-20osob, dostalam miliard kieliszkow: koktajlowki, mniejsze wieksze, kieliszki do bialego wina, do wodki
golfa toaletowego ;D haha mega hit
patelnie do nalesnikow w kształcie serduszka
kawe davidoff do ekspresu - no mistrz

dobrze sie udało.
miasto troche nie wypalilo bo wszedzie duzo ludzi, kazdy sie pogubil (we wro jest jedno miejsce - zaglebie kamienic gdzie jest ok. 15klubow. zostawiasz w 1kurtke a tu drzwi w drzwi nastepny klub.. wiec wiekszosc czasu kogos szukalam..albo szlam kogos znalezc spotyukajac kogos i sobie poszlam z tym kims;D
wrocilam napruta jak atomek po 4 i umieralam caly pt
weekend praca spanie praca


sukienka z h&m za 59,90
aczkolwiek koronka sie nie rozciaga. jak widac w talii na mnie za duza ale w rozmiar mniejsze nie wchodzilam ramionami.. a ta i tak sie troche porwala -_-'

ale to nic!
kocham ją!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 20:01   #2972
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Witajcie, ja jestem chora na anginę A pracuję gardłem, znaczy się głosem , i zwolnienia nie mogę wziąć, więc męczę się tragicznie...
Jak się przebrać na Sylwestra filmowego? Poradźcie coś, please...
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png

Edytowane przez patiuszka
Czas edycji: 2011-11-29 o 06:04
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 22:18   #2973
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

patiuszka, witaj w klubie ja co prawda nie mam anginy, ale cały weekend przeleżałam w łóżku z ogromnym kaszlem, katarem i bólem gardła
kejti, to wcale nie kac, jak widać (chyba, że po syropach)
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 09:05   #2974
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

sylwester filmowyyyy ^^
lara! albo merlin ;D
lub hulk ^^
babeczka z killbilla

bo kobieta kot to superhiroł:p
albo za czarna tasme do nagrywania sie przebiez
kamere
cokowliek;D
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 14:51   #2975
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

.
__________________


za granicą - konto nieaktywne.



Edytowane przez Morena_
Czas edycji: 2012-01-16 o 10:31
Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 15:44   #2976
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
sylwester filmowyyyy ^^
lara! albo merlin ;D
lub hulk ^^
babeczka z killbilla

bo kobieta kot to superhiroł:p
albo za czarna tasme do nagrywania sie przebiez
kamere
cokowliek;D
Tak naprawdę to super masz pomysły, ale Marylin odpada, bo jestem za chuda, totalnie jej bym nie przypominała. Raczej bym przypominała ją pośmiertną Lara i kill bill super! Nie wiem czy mi się uda skołować jakiś tai strój... Fundusze mam mocno ograniczone Kobieta kot też fajne, tylko wszystko to jakoś brunetki chyba. Ja tak naprawdę nigdy nie byłam na przebieranej imprezie i boję się, że w ogóle nie będę przypominać tej osoby, nie jestem dobra w stylizacjach...

Czarna taśma do nagrywania..., hmmm, to chyba byłoby najodpowiedniejsze dla mnie
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png

Edytowane przez patiuszka
Czas edycji: 2011-11-29 o 15:45
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 16:39   #2977
naina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 807
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Kochane! Dziękuję za miłe słowa.
Wybaczcie, że się nie odzywałam, ale nawalił mi komputer i dopiero teraz odzyskałam dostęp do sieci.

Z M wyjaśniliśmy sobie wszystko. Nie wiem, co mu się stało, ale przyjechał w piątek wieczorem.
Oczywiście nie obyło się bez sprzeczki, bo sie mnie cały weekend pytał, co chcę na urodziny. Już byłam na skraju i miałam mu powiedzieć iPada2 za ponad 2tyś. Ale się powstrzymałam, już jak chce mi kupić, to niech sam wykombinuje co.

Z rodzicami udajemy, że wszystko jest ok.

Zaczyna się u mnie powoli sesja. Jest M-A-S-A-K-R-A!!!!!!
__________________


Zanim skrytykujesz, zastanów się, co i do kogo piszesz.
naina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 17:18   #2978
Kawuszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kawuszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 255
GG do Kawuszkaa
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

sQuuara super wyglądałaś na parapetówce Fiu, fiuu brałby Cię

Dziewczęta pewnie nie pamiętacie, ale w sobotę wzięłam ślub cywilny więc mój stan cywilny uległ zmianie. Tak, tak, jestem żonką Fajne uczucie ale nic poza tym się nie zmieniło. Żyjemy sobie ciągle tak samo

Ostatnio miałam sajgon na uczelni, do tego pisanie pracy mgr. i po drodze ślub, świętowanie itd. A teraz w związku ze zmianą nazwiska zaczyna się zmiana dokumentów itd... Nie chce mi się łazić po urzędach, bankach, wszystko zmieniać. Do tego koszty: wydanie wtórnika prawa jazdy 84 złote !!!! Zdzierstwo !!!

Co tam u Was się dzieje?

P.S. Muszę wprowadzić plan oszczędnościowy bo się trochę rozszalałam ostatnio i finanse ucierpiały a i tak nie są zbyt szalone...
Kawuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 08:51   #2979
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

KAWUSZKA JA CZEKAM NA ZDJECIE WTEDY OFICJALNIE ZLOZE "mojeeeee gratulacjeee'
nie no zartuje
mimo iz byla to tylko wzglednie wymagana formalnosc to i tak: szczere Gratulacje! Jednak to jest jakies przypieczętowanie Waszej miłości i deklaracja na Zycie razemJ przypomnij mi jeszcze: kiedy ten „ważniejszy” slub? Jakos w przyszłym roku prawda?

Za kill billa tez miałabym problem. Ale lara: top bezowy, brazowe shorty, workery (tyle ich teraz) zakolanowki(podkolanowki bardziej) czarne, pas na noge w to pistolet dziecka, warkocz i Włala (nie wiem absolutnie jak to się pisze!)
Naina wredoto! Sama nas pytalas co dla niego i w ogole a jemu już pomoc nie możesz? Myslisz ze on korzysta z takiego forum?
Ja dostalam grupon na masaz i mimo ze wiem ze kosztowal 29zl a wart jest 130 to nie czuje się ani urazona ani jakos dziwnie uwazam ze to mega prezent wiec jakby ktoras chciala mi cokolwiek podarowac to grupony przyjme najlepiej na Spa-podobne rzeczyJ
Poza tym już mam jakies projekty, zaliczenia-wczoraj ;O prawo :O niefajsko. I marze żeby się wyspac..dzisiaj zwleklam się po 8 i w biegu się szykowalam.. no ale wczoraj w pracy do 22 wiec -_-‘
Mielismy aukcje charytatywna i chciałam wino albo pilek siatkarzy ale jak przekroczyly 1000 to stwierdziłam zee eeee nie -_-‘
Morenkaaa! Wiem ze drapałaś samochod pewnie umiejętnie ale dziewczyny! Jak jest cieplo! az milo… aczkolwiek zawsze jak się ciesze „yeah ide w skorze” dopada mnie mysl: brawo sQ. Ciesz się jak duren ze jest cieplej a i tak jeszcze z 3miesiace śniegu -_-‘
A może nie będzie zimy?
Jest już w sumie grudzień.. myslicie ze to możliwe żeby śniegu nie było? Bo w tamtym roku o ile się nie myle już było TAK zimno.. chociaż mogę chyba się mylic..nie pamiętam.

Ale dobra my tu gady gadu a ja nadal nie mam pomyslu na prezenty! ! ! proszę już! Nakur.iac pomyslami!!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 09:42   #2980
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

sQaara, z tego co pamiętam to w tamtym roku w listopadzie był atak zimy i śniegu (zakorkowane ulice, duuużo śniegu), a potem w grudniu było cieplej, bo na święta śnieg się cały rozpuścił i mieliśmy Boże Narodzenie bez śniegu.
tylko, że teraz wcale nie jest tak ciepło ja chodzę w moim najgrubszym płaszczyku i zimowych butach i wcale się nie przegrzewam. nie wiem jak wytrzymam jak temperatura spadnie

Naina, ja zrobiłam w tym roku przed urodzinami wielką listę z prezentami, które chciałabym dostać (ok. 30 pozycji - 3 dni nad nimi myślałam). są tam prezenty zróżnicowane cenowo, żeby TŻ mógł sobie wybierać w zależności od zasobności portfela na daną chwilę. lista jest na pulpicie komputera, do którego mam cały czas pełen dostęp i wciąż mogę ją aktualizować umówiliśmy się, że TŻ zrobi taką samą listę i będziemy sobie kupować z niej prezenty. wpisałam tam tak dużo rzeczy, że w dalszym ciągu prezenty będą niespodziankami

Kawuszka
, nono... świeżo upieczona żonka moje gratulacje!

patiuszka, może bohaterka z Dirty Dancing? wtedy wystarczy sukienka a'la lata osiemdziesiąte i już albo postać, którą grała Audrey Hepburn w Śniadaniu u Tiffany'ego? czarna długa, dopasowana sukienka (plus ewentualnie rękawiczki za łokcie), charakterystyczna fryzura i coś imitującego ten papieros w długiej fifce.
do głowy przychodzi mi jeszcze Selene z Underworld (grana przez Kate Beckinsale) - wtedy możesz założyć czarne skórzane spodnie + jakąś skórzaną lub zwykłą materiałową, czarną bluzkę i oczywiście potrzebujesz pistolet
jeśli wpadnę na jakiś inny pomysł to dam znać
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 10:03   #2981
naina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 807
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

O pomysł z listą świetny.
Myślę że może mojemu M też pomogę, bo jak wczoraj teściowej posłuchałam, to stwierdziłam, że masakra. Może być ciężko, bo jak już Ona jest w to zaangażowana może być ciężko, jak coś wymyśli..... Masakra.
Na sobotę i niedzielę muszę zrobić 7 prac zaliczeniowych. Fajnie? Zaje.iśie!


Pomysł na prezenty?? Proszę bardzo!
Pióro wieczne lub zestaw pisaniowy, ekspres do kawy, komplet pościeli, komplet filiżanek do kawy, kosmetyki, książka, wiertarka abo jakieś śrubokręty, zestaw herbat, coś z biżuterii, nawigacja, maszynka do golenia, suszarka, prostownica, lokówka. Ja pierniczę, sama będę mieć problem. Finansowy przede wszystkim.


A przebranie?
Strój wampira czarna peleryna do tego seksowna sukienka, kabaretki i buty na obcasie i już.
Albo za Julię Roberts z Pretty woman, coś k.ewskiego i woila!
__________________


Zanim skrytykujesz, zastanów się, co i do kogo piszesz.
naina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 11:23   #2982
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

,
__________________


za granicą - konto nieaktywne.



Edytowane przez Morena_
Czas edycji: 2012-01-16 o 10:32
Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 12:16   #2983
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

nie mam czasu na wczytanie sie i komentarze ale samokrytyka moreny jest mistrzowska

"
Vilandre świetny pomysl z ta listą na pulpicie ja co prawda nie moge takiej dac TŻowi...bo go nie posiadam "

umarlam xD
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 12:53   #2984
Kawuszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kawuszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 255
GG do Kawuszkaa
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Ja dostaje wścieklizny na myśl o prezentach, pomysłach, szukaniu, pakowaniu ! Zaprawione jest to wszystko dodatkowo PLAGĄ LUDZI w sklepach ! Ostatnio u nas była "WIELKA" wyprzedaż w galerii i ludzi zwariowali !!!! Okazało się, że wyprzedaż była BEZNADZIEJNA ! Na wybrane rzeczy w wybranych sklepach, czasem 10% max 20%... bez żadnej rewelacji !!! Obecnie z mężem hehehe się posprzeczałam a za 2h mamy iść do naszego Pastora. Wiadomo jakie mam nastawienie jeśli jest taki klimat i już coś kombinuje, żeby zadzwonić do Pastora że jestem przeziębiona i wybić do przyjaciółki na kawę i ciacho Nieźle co ? Dzięki, że podzielacie moje zdanie
sQuuara pytała o ślub kościelny, więc odbędzie się on 18 sierpnia Wtedy będzie meeeeega imprezka
Kawuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 15:47   #2985
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

18.08 zapamietam;D
dopytam w odpowiednim czasie

ah pomyslec ze keidys naiwnie liczylam ze po studiach wyjde za maz..a tu kandydata nawet brak.
choc wiele osob sugeruje mi mojego przyjaciela a drugie tyle mowi ze A. wroci -_-'

do tego czasu bede robic nic. sam sie znajdzie jak to mowia.
jakos w to wierze..od czerwca.. i w sierpniu a. sam sie znalazl.. wiec moze teraz kiedy tez ktos

dobra 20mn i ide do domu.. jestem TAKAspiaca ze ło..
a zanim do domu z dziewczynkami do herbaciarmi - co tydzien minimum raz
jedzenie tak dobre ze oddaje to dialog z moja przyjaciolka
ja: myslisz ze mozna zakochac sie w jedzeniu??
M: stara! ja za tydzien z pierscionkiem przychodze!

tak wiec wlasnie
jak kiedys ktoras bedzie we wro.. i mnie nie poinformuje to koniecznie chociaz niech odwiedzi chinska herbaciarnie na igielnej <3 !

laskiiii podpisalam dzisiaj umowe karty kredytowej;-) yeah

a jutro wprowadza sie moj nowy wspollokator.. musze troche posprzatac

a ogolnie to w sumie u mnie ok. tragedii nie ma żadnej. ale szału tez nie
z mlodym sie dogaduje, z rodzicami tez, kolezanki mnie lubia, na studiach jakos leci... obie prace luz-placa tyle ile chce
jeszcze jakbym sie wysypiala.. ale to moze w pazdzierniku w przyszlym roku jak zrezygnuje z pracy w klubie

ah nie no jest jeden maly drobiazg; w maju sie bronie.. nie mam nawet tematu -___-
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 16:02   #2986
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
18.08 zapamietam;D
dopytam w odpowiednim czasie

ah pomyslec ze keidys naiwnie liczylam ze po studiach wyjde za maz..a tu kandydata nawet brak.
choc wiele osob sugeruje mi mojego przyjaciela a drugie tyle mowi ze A. wroci -_-'

do tego czasu bede robic nic. sam sie znajdzie jak to mowia.
jakos w to wierze..od czerwca.. i w sierpniu a. sam sie znalazl.. wiec moze teraz kiedy tez ktos

dobra 20mn i ide do domu.. jestem TAKAspiaca ze ło..
a zanim do domu z dziewczynkami do herbaciarmi - co tydzien minimum raz
jedzenie tak dobre ze oddaje to dialog z moja przyjaciolka
ja: myslisz ze mozna zakochac sie w jedzeniu??
M: stara! ja za tydzien z pierscionkiem przychodze!

tak wiec wlasnie
jak kiedys ktoras bedzie we wro.. i mnie nie poinformuje to koniecznie chociaz niech odwiedzi chinska herbaciarnie na igielnej <3 !

laskiiii podpisalam dzisiaj umowe karty kredytowej;-) yeah

a jutro wprowadza sie moj nowy wspollokator.. musze troche posprzatac

a ogolnie to w sumie u mnie ok. tragedii nie ma żadnej. ale szału tez nie
z mlodym sie dogaduje, z rodzicami tez, kolezanki mnie lubia, na studiach jakos leci... obie prace luz-placa tyle ile chce
jeszcze jakbym sie wysypiala.. ale to moze w pazdzierniku w przyszlym roku jak zrezygnuje z pracy w klubie

ah nie no jest jeden maly drobiazg; w maju sie bronie.. nie mam nawet tematu -___-
sQaara, ja też liczyłam, że po studiach wyjdę za mąż. nawet mam kandydata (tego samego od 4,5 roku), ale jakoś się nie zapowiada, żebym w bliskiej przyszłości zmieniła stan cywilny

karta kredytowa? bleee... jestem zadeklarowaną przeciwniczką kredytów, pożyczek i kart kredytowych. co jakiś czas mój bank próbuje mi wcisnąć kredytówkę, ale się nie daje wychodzę z założenia, że powinnam kupować tylko to na co mnie stać, a jak na coś mnie nie stać to muszę poczekać, oszczędzić na to i dopiero kupić, a nie pożyczać

odnośnie pracy to ja swoją licencjacką zaczęłam pisać w marcu i zajęło mi to 5 dni potem dodatkowe 5 dni na poprawki, które zlecił promotor i piąteczka za pracę
teraz powinnam pisać magisterską, ale zacznę chyba dopiero jak skończę te przeklęte praktyki będę miała wtedy 5 miesięcy przerwy między końcem praktyk, a początkiem pracy (jeśli mi ją zaoferują).

Edytowane przez 201607280909
Czas edycji: 2012-09-04 o 20:59
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 16:27   #2987
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Squarka, Vilandra, Naina i Morena, dziękuję Wam za pomysły, jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i też dzięki No, ja od dwóch dni nie mogę spać, już sama nie wiem, czy to przez bolące gardło czy też przez to myslenie o Sylwestrze
Już miałam wczoraj zostać Larą, jednak rano ten pomysł zupełnie mi zbrzydł. Teraz nastawiam sie na tego wampira, jakoś mi chyba będzie najłatwiej z przebraniem, no i jakos tak wyglądam sama z siebie jak zombie ostatnio :
Legalna blondynka to nie dla mnie , ani charakter, ani zachowanie i wygląd takiej drobnej laseczki do mnie nie pasują...
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png

Edytowane przez patiuszka
Czas edycji: 2011-11-30 o 16:30
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 20:05   #2988
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

za kamere sie przebiez albo kino
zrob sobie srebrne ubranie - ekran... za glowa poprowadz kij... z poprzecznym kijem z metr nad glowa... powies zaslony - kotara no bedziesz kinooooowaaa

dobra ide spac bo mi pada na glowe)

ja lic tez napisalam w kilka dni.. ale teraz wiem ze moja syt studiujaco-pracujaca sie nei zmieni wiec nidy wiecej czasu miec nie bede...

karta kredytowa bo mam 54dni na splate bez odsetek..wiec wyplacam lokata na miesiac zarabiam wplacam..wyplacam lokata na meisiac...i tak w kolko.. hajs za darmo
a poza tym do wypozyczenia samochodu kredytowa jest potrzebna
i czesto chce cos kupic emerdżensi a nie mam kasy a wiem ze po weekenedzie bd miala wiec co mi szkodzi
moge ją miec poki mam co tydzien niemaly zastrzyk hajsu:P na ew. splate
splacac karte czy brata whatever
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 17:16   #2989
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
karta kredytowa bo mam 54dni na splate bez odsetek..wiec wyplacam lokata na miesiac zarabiam wplacam..wyplacam lokata na meisiac...i tak w kolko.. hajs za darmo
a poza tym do wypozyczenia samochodu kredytowa jest potrzebna
i czesto chce cos kupic emerdżensi a nie mam kasy a wiem ze po weekenedzie bd miala wiec co mi szkodzi
moge ją miec poki mam co tydzien niemaly zastrzyk hajsu:P na ew. splate
splacac karte czy brata whatever
najpierw jak to przeczytałam to się zachwyciłam Twoim sposobem na dostawanie hajsu za darmo i zastanawiałam się czemu ja na coś takiego nie wpadłam oczywiście chciałam sobie ściągnąć Twój pomysł, ale policzyłam sobie jaki limit musiałabym mieć na karcie, żeby mieć z tego fajne pieniążki i zrezygnowałam


co tu takie pustki dzisiaj? myślałam, że jak wrócę z pracy to będę miała tyle postów do nadrabiania, a tu du.pa


p.s. wiecie co? jutro piątek!!!
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 17:21   #2990
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

dzien w ktorym moj weekend trwa 3 h
wiem ze nic z tego prawie nie ma ale ja glownie do wypozyczania auta to bd wykorzystywac. ze takowa posiadam
i do tworzenia wiarygodnosci w innym banku

whatever.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 18:28   #2991
Kawuszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kawuszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 255
GG do Kawuszkaa
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

sQuaara bronisz mgr w maju? Masz już termin? Mnie też to czeka ale bliżej czerwca/lipca, tak mi się wydaje
Przeziębienie mnie atakuje...ale się nie daję, biorę różne specyfiki
Mam w sobie jakieś bliżej nieokreślone nerwy, może napięcie przed okresowe... Nie wiem, ogólnie czuję jesienno/wiosenne (bo dziwna ta pogoda) napięcie.
Kawuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 18:58   #2992
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

tzn no tak jakos sie broni mgr... chociaz w sumie licencjat mialam 18.06...
no chodzilo mi glownie o to ze terminowo chce sie bronic czyli maj/czerwiec co wiecej jak najszybciej bo z tym wiaze sie podwyzka... no a tematu brak

przezieeebienieee :O
oby nie!
mam TAKIE plany naukowe na nast kilka/-nascie dni...
nawet mi sie chce.

dzisiaj pierwszy raz A. byl online na fb. wymiotowac mi sie chce. mimo ze nigdy przez fb nie mielismy kontaktu..aczolwiek sam fakt ze "czulam" go po 2 giej stronie gdzies tam w blizej okreslonej przestrzeni przed kompem... deeeem!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 20:02   #2993
naina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 807
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Dziewczyny ja też chcę się obronić w czerwcu. O ile oczywiście zaliczę rok w ciągu semestru.

Mało się odzywam, ale nie mam czasu, no i nie mam stałego dostępu do internetu w pracy

Powiedzcie mi kochane, co myślicie o tej torebce http://moda.allegro.pl/torba-torebka...949607398.html
Najbardziej kusząca jest jej cena i nawet ten czerwony kolor mnie nie odrzuca. No i fakt, że nie wysyłają jej z jakiegoś Hong Kongu. A stanowczo potrzebuję nowej torebki. Pojemnej torebki. Bo te, które mam zaczynają wyglądać jak ze śmietnika wyciągnięte. Aż wstyd mi na uczelnię z nimi chodzić. A na co dzień mam jedną taką, którą dodzieram, bo w sumie, to do firmy i z powrotem nic lepszego mi nie trzeba
__________________


Zanim skrytykujesz, zastanów się, co i do kogo piszesz.
naina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 20:20   #2994
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez naina_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja też chcę się obronić w czerwcu. O ile oczywiście zaliczę rok w ciągu semestru.

Mało się odzywam, ale nie mam czasu, no i nie mam stałego dostępu do internetu w pracy

Powiedzcie mi kochane, co myślicie o tej torebce http://moda.allegro.pl/torba-torebka...949607398.html
Najbardziej kusząca jest jej cena i nawet ten czerwony kolor mnie nie odrzuca. No i fakt, że nie wysyłają jej z jakiegoś Hong Kongu. A stanowczo potrzebuję nowej torebki. Pojemnej torebki. Bo te, które mam zaczynają wyglądać jak ze śmietnika wyciągnięte. Aż wstyd mi na uczelnię z nimi chodzić. A na co dzień mam jedną taką, którą dodzieram, bo w sumie, to do firmy i z powrotem nic lepszego mi nie trzeba
Mnie się podoba nawet Za taką cenę bym brała
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 07:34   #2995
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

.
__________________


za granicą - konto nieaktywne.



Edytowane przez Morena_
Czas edycji: 2012-01-16 o 10:32
Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 08:51   #2996
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

morena co za listopadowe niepalenie sobie kupujesz?
naina a Ty ostatnio jakies torebki nie kupilas?? cos mi sie tak wydaje...
a tej bym nie brala.. bo nawet jak zmiesci duzo to wydaje mi sie ze sie urwie pod ciezarem tego 'duzo' ;P
"w pracy nie mam dostepu do neta" - masz jakas nowa prace?

vilandre ja anwet jak cokolwiek zarobie to bede sie jarac..bo to blizej do mojego autka <3
ah panienki jaka mazdunie wytargalam na allegro czy mobile.eu

no igiełka <3
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 11:16   #2997
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

.
__________________


za granicą - konto nieaktywne.



Edytowane przez Morena_
Czas edycji: 2012-01-16 o 10:32
Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 13:04   #2998
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

eyeliner za ponad 100..Ciebie niunia porypało?
rozumiem podklad... rozumiem zele/peelingi

ale eyeliner?!
wygladza Ci mimiczne zmarszczki powieki ? xD

http://otomoto.pl/mazda-3-C21920629.html
albo tą
http://otomoto.pl/mazda-2-1-4-cd-lim...C21494417.html


<3
ide dzisiaj nago do klubu! po napiwi! oh yeah!! xD
eh i pomyslec ze swieta zrujnuja moje plany samochodowe..bo wydam wiekszosc na prezenty..
a jeszcze wegry -_-' kurcze.
ALLEGRO musze sprzedac w koncu rzeczy na allegro!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 14:16   #2999
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

.
__________________


za granicą - konto nieaktywne.



Edytowane przez Morena_
Czas edycji: 2012-01-16 o 10:32
Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 14:25   #3000
naina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 807
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

sQuaara nic specjalnego, firma rodziców. Co prawda bardziej kieszonkowe dostaję niż wypłatę, ale na moje potrzeby wystarcza. Oczywiście bez większych szaleństw.

Jednak nie będę zamawiać tej torebki. Poczekam może jakaś dodatkowa $$$ się trafi.

I uwaga, uwaga rozwiązałam problem prezentu dla M. Kupię mu elektryczną golarkę. Nie mogę patrzeć na tą jego podrażnioną skórę i ciągłe narzekania na golenie jednorazówką.
W jednym sklepie jest Phillips za 129zł fajna, 3 ruchome głowice, bezprzewodowa.
Wstępny rekonesans mam za sobą, teraz czekam do połowy grudnia żeby kupić, bo się może okazać, że jeszcze troszkę tańsze będą np za 99zł
__________________


Zanim skrytykujesz, zastanów się, co i do kogo piszesz.
naina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-25 16:45:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.