Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013 cz.4 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 5 części naszego wątku ??
W Nowy Rok wkraczamy, prawie wszystkie półmetek ciąży już mamy. V-VI 2013 cz.5 5 11,11%
Zima leci, Święta przed nami; a na wiosnę będziemy z maluszkami. Mamy V-VI 2013 cz.5 7 15,56%
Święta idą, my gadamy; na wiosnę i porody czekamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Święta się zbliżają, a mamusie wciąż o ciąży rozmawiają. Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Brzuszki rosną, dzieci też a nasz wątek jest the best! Mamy V-VI 2013 cz.V 5 11,11%
Szalone mamuśki plotkują, a maluszki płeć prezentują. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Rosną brzuchy, w nich maluchy; mamy się cieszą, milczeniem nie grzeszą. V-VI 2013 c.5 7 15,56%
Zimę już mamy, na wizyty biegamy i dzieciątka podziwiamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy, Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 8 17,78%
Niektóre mamy ruchy dzieci już czują, inne pilnie ich wyczekują - Mamy V-VI 2013 cz.5 0 0%
Powoli rosną nam brzuchy, zaczynamy czuć już ruchy - Mamy V-VI 2013 cz.V 4 8,89%
My tu sobie gadu, gadu, a Maleństwa dają czadu - Mamy V-VI 2013 cz.V 3 6,67%
Kolejne wizyty za nami, powoli snujemy macierzyńskie plany - Mamy V-VI 2013 cz.V 0 0%
O płci się dowiadujemy, kopniaczków wyczekujemy - Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Swą płeć dzieci objawiają i brykanie zaczynają. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-13, 08:17   #2971
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Żadna łapówa. Normalna usługa płatna w szpitalu (choć nie każdym). Może jest możliwość dania łapówki, nie wiem ale sorry, jestem ubezpieczona, płacę składki, a ktoś da w łapę położnej, która właśnie jest w pracy i mają mnie olać dla niej???
Chyba, że chcesz dać w łapę jakiejś, która przyjedzie specjalnie do Ciebie na poród. Ale nie ryzykowałabym Lepiej mieć wszystko na papierku.
ja właśnie będę płaciła położnej, do której mam zadzwonić jak będę rodzić, ale ona pracuje w tym szpitalu więc nie wiem, jak to wygląda jeśli akurat ma wtedy dyżur. Płacę za to żeby mieć ją na wyłączność, koleżanka tak zrobiła i była bardzo zadowolona z opieki
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 08:20   #2972
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
mie się wydaje że położna przychodzi przed porodem jeśli nie ma szkoły rodzenia w pobliżu

znaleźliście szybko?

aaa odnośnie reklamy, kliknęłam chwilę temu i póki co zniknęła
edit: wcale jednak nie zniknęła, po prostu raz się nie pojawiła, i znów wyskakuje

Tak. Z 15 minut darliśmy japy. Ja najbardziej bo to moje oczko w głowie, a on jest fanem śniegu, a że sypało to gdzieś poleciał się wytarzać stary łoś, ale stresu się najadłam...

a ja teraz siedzę na innym laptopie tu mam google chrome i nie wyskakuje, a jak byłam wczoraj to na drugim jest mozzila i non stop, aż mnie k*****a ogarniała.
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 08:20   #2973
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

czas na mandarynki

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz
ja właśnie będę płaciła położnej, do której mam zadzwonić jak będę rodzić, ale ona pracuje w tym szpitalu więc nie wiem, jak to wygląda jeśli akurat ma wtedy dyżur. Płacę za to żeby mieć ją na wyłączność, koleżanka tak zrobiła i była bardzo zadowolona z opieki
nie wiem właśnie jak to jest z dyżurem takiej położnej na wyłączność. bo na dobrą sprawę ciężko dokładnie przewidzieć kiedy się urodzi. może ona wtedy opuszcza dyżur a na jej miejsce przychodzi jakieś zastępstwo?
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 08:23   #2974
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
pochwal się biżuterią i obrączkami

szczęściara. ja mam w domu, a w pracy mam ie, i co zmieniam stronę to wysuwa się reklama
kolczyki takie https://www.apart.pl/pl/esklep,c,srebro,,6702

a obrączki muszę obfocić po pracy
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 08:26   #2975
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
a ja teraz siedzę na innym laptopie tu mam google chrome i nie wyskakuje, a jak byłam wczoraj to na drugim jest mozzila i non stop, aż mnie k*****a ogarniała.
no mnie właśnie ogarnia powoli

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz
śliczne. podobają mi się takie długie kolczyki
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 08:27   #2976
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
kolczyki takie https://www.apart.pl/pl/esklep,c,srebro,,6702

a obrączki muszę obfocić po pracy
śliczne
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 08:28   #2977
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
no mnie właśnie ogarnia powoli

śliczne. podobają mi się takie długie kolczyki
mam ciemne kręcone włosy będą upięte na bok z woalką i anszyję nic już nie daję bo gorset jest ozdobny
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 08:29   #2978
dhalii
Raczkowanie
 
Avatar dhalii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Hej strasznie dawno mnie u Was nie było, ale odkąd wróciłam do pracy to na nic nie mam czasu, na szczęście od nowego roku idę na L4 i będę się częściej pojawiać Bliźniaki jeszcze nie chcą się ujawnić
__________________
Razem od 16.08.2006
Zaręczeni 14.02.2009
Nasz Ślub 20.08.2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110820040223.html


Dzieciaczki
dhalii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 08:38   #2979
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość
Hej strasznie dawno mnie u Was nie było, ale odkąd wróciłam do pracy to na nic nie mam czasu, na szczęście od nowego roku idę na L4 i będę się częściej pojawiać Bliźniaki jeszcze nie chcą się ujawnić
hej a to l4 z powodu jakiś problemów zdrowotnych czy dla relaksu? a który masz tydzień?

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz
mam ciemne kręcone włosy będą upięte na bok z woalką i anszyję nic już nie daję bo gorset jest ozdobny
zapowiada się przepięknie
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 08:38   #2980
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
ale zapakowane w folie sniadaniowa i torbe? nie zauwazylam, zeby te 6-7 godzin zmienilo chlebek :P

tylko dzieci boja sie odkurzaczy hehehehe niezle jaja.
no ja tam nie lubię chleba z lodówki, dla mnie jest niesmaczny

nie każde dziecko się boi odkurzacza ale ja sama kupuję Fridę, małż będzie odciągał glutki

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

No i jestem po wizycie u gina wczorajszej, pępek ok. nie ma stanu, który by zapowiadał przepuklinę, pępowina ok. kazał się mojej mamy zapytać czy po urodzeniu nie było problemów z gojeniem się mojego pępka, no i mama faktycznie powiedziała, że nie ropiał ani nic, ale strasznie długo się goił, dłużej niż normalnie. Gin stwierdził, że taka jego uroda. Chciał posłuchać tętna, ale nie mogliśmy złapać detektorem, no i w tym momencie przeżyłam szok - to stare szare pudło, które zawsze stoi koło kozetki to aparat to USG iiiiii nawet działa hahahaha musiał odpalić i zrobił mi szybki podgląd, mały wypiął się dupką i odwrócił plecami, więc nie mogliśmy wyłapać tętna, bo serducho było za głęboko, ale kopał, wiercił się, serduszko bijące było widać, więc wszystko ok. Swoją drogą w tej mojej placówce za usg płaci się 100 zł, a ja nie zapłaciłam nic, więc stwierdzam, że to była wyjątkowa sytuacja. No, ale cieszę się, że wszystko ok, jestem spokojniejsza i mogę spokojnie czekać na usg połówkowe

Idę nadrabiać
Super
Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
ja miałam dwa razy i dwa razy mi wyszła w normie, hmmm..
no to super, że w normie

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
ja właśnie będę płaciła położnej, do której mam zadzwonić jak będę rodzić, ale ona pracuje w tym szpitalu więc nie wiem, jak to wygląda jeśli akurat ma wtedy dyżur. Płacę za to żeby mieć ją na wyłączność, koleżanka tak zrobiła i była bardzo zadowolona z opieki
Ja wiem, pamiętam, że Ty chyba to jakoś "na lewo" będziesz załatwiała.
Chodzi mi po prostu o sytuację, kiedy w trakcie porodu ktoś wciśnie położnej łapówę i inne pacjentki będą poszkodowane. Jeśli ona przyjedzie specjalnie dla Ciebie jasne, spoko - przecież są położne normalnie na dyżurze a kiedy Ty do swojej zadzwonisz, że rodzisz a ta będzie miała dyżur to na pewno się zamieni z kimś tak, aby połowy rodzących nie zostawić samych sobie
Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
nie wiem właśnie jak to jest z dyżurem takiej położnej na wyłączność. bo na dobrą sprawę ciężko dokładnie przewidzieć kiedy się urodzi. może ona wtedy opuszcza dyżur a na jej miejsce przychodzi jakieś zastępstwo?
Na pewno tak jest zwłaszcza jak się ma umowę i wszystko dograne ze szpitalem

----

Dzień dobry
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 08:48   #2981
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość

nie każde dziecko się boi odkurzacza ale ja sama kupuję Fridę, małż będzie odciągał glutki


Ja wiem, pamiętam, że Ty chyba to jakoś "na lewo" będziesz załatwiała.
Chodzi mi po prostu o sytuację, kiedy w trakcie porodu ktoś wciśnie położnej łapówę i inne pacjentki będą poszkodowane. Jeśli ona przyjedzie specjalnie dla Ciebie jasne, spoko - przecież są położne normalnie na dyżurze a kiedy Ty do swojej zadzwonisz, że rodzisz a ta będzie miała dyżur to na pewno się zamieni z kimś tak, aby połowy rodzących nie zostawić samych sobie
dzieci znajomych śpią przy odkurzaczu albo suszarce i to je usypia:P

ja nie na 'lewo' - taka jest praktyka w szpitalu, jak chcesz taka opcję, prosisz numer wybranej położnej i z nią załatwiasz - oczywiście nie musisz

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

huraaa:P własnie się dowiedziałam, że uruchomia nam ubezpieczenie i dostane 1400 za urodzenie malucha
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 08:49   #2982
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
dzieci znajomych śpią przy odkurzaczu albo suszarce i to je usypia:P

ja nie na 'lewo' - taka jest praktyka w szpitalu, jak chcesz taka opcję, prosisz numer wybranej położnej i z nią załatwiasz - oczywiście nie musisz

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

huraaa:P własnie się dowiedziałam, że uruchomia nam ubezpieczenie i dostane 1400 za urodzenie malucha
no to nie wiem, z kimś Cię widocznie pomyliłam

super
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 08:49   #2983
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość
Hej strasznie dawno mnie u Was nie było, ale odkąd wróciłam do pracy to na nic nie mam czasu, na szczęście od nowego roku idę na L4 i będę się częściej pojawiać Bliźniaki jeszcze nie chcą się ujawnić

Witaj ponownie
Zaglądaj częściej
Jak maluszki?
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 09:10   #2984
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz
własnie się dowiedziałam, że uruchomia nam ubezpieczenie i dostane 1400 za urodzenie malucha
super

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii
a kiedy Ty do swojej zadzwonisz, że rodzisz a ta będzie miała dyżur to na pewno się zamieni z kimś tak, aby połowy rodzących nie zostawić samych sobie
no tak to musi wyglądać na logikę
cześć Justi
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 09:13   #2985
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość

no tak to musi wyglądać na logikę
cześć Justi
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 09:14   #2986
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość
Hej strasznie dawno mnie u Was nie było, ale odkąd wróciłam do pracy to na nic nie mam czasu, na szczęście od nowego roku idę na L4 i będę się częściej pojawiać Bliźniaki jeszcze nie chcą się ujawnić
to nygusy sie chowaja a jak sie czujesz?



a co sie dzieje z Inna_UK ?
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 09:18   #2987
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Witam witam
ale naskrobałyście

Jenny cieszę się że wszytsko ok

Mysia piękne sukienki!! ta pierwsza boska

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
pokłóciłam sie ostro z mężem...
ja też

loney fajna ta Twoja położna. Ja mam zamiar się zapisać do lekarza i wybrać położną w styczniu. Ale jakoś mam przeczucie że trafię na wredną babę
A ściągacz do odkurzacza jest MEGA ale chyba nie wolno stosować w ciągu pierszego (albo dwóch) miesiąca. Ja ten odciągacz kupuję na 100% ale właśnie o gruszce też myślałam na początek. Chociaż nasze dzieciaczki urodzone w lecie to nie powinny tak szybko chorować.

Kinga za 20 tc
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 09:30   #2988
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość
Hej strasznie dawno mnie u Was nie było, ale odkąd wróciłam do pracy to na nic nie mam czasu, na szczęście od nowego roku idę na L4 i będę się częściej pojawiać Bliźniaki jeszcze nie chcą się ujawnić
to miłego odpoczywania na l4 i odzywaj się częściej

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
jutro jadę na badania, w tym glukozę - jednak będę pierwsza?
ale pozwolili mi wziąć cytrynkę
napisz czy to naprawde takie ochydztwo jak opisują
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 09:32   #2989
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

hump nie chcę Cię straszyć ale właśnie moja siostra dostała wypowiedzenie od razu po powrocie z macierzyńskiego. Umowę miała na czas nieokreślony. A powód zawsze się znajdzie no nie?

hump Ty gaduło a ja spadłam prawie na sam dół

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Jak będę miałą więcej czasu to Wam przepiszę z listy co polecała kupić a czego nie. Mówiła, że ta gruszka bez sensu, sterylizator do butelek też nie jest potrzebny (tylko taki wymysł żeby kasę nabijać) ciuszków żeby za dużo nie kupować, bo maleństwo szybko rośnie i to bezsensu, kosmetyków pielęgnacyjnych też za dużo nie kupować, dała mi listę co poleca, np. do kąpieli twierdzi, że najlepsza jest emulsja Oillatum
I bardzo polecała maść Bepanthen- na suchą skórę i pękające brodawki ( mówiła że warto ją zabrać nawet do szpitala, bo jak dziecko brodawkę ugryzie to się przyda)
a do pępka najbardziej poleca Octenisept
Do prania
-Jelp lub -Lovella
dokładnie to samo mówiła mi bratowa i siostra ja tylko do tej emulsji nie będę się dostosowywać. Nie chce od razu zakładać że moje maleństwo będzie miało skórę alergiczną.

Paulina

Ja jestem za lewatywą
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 09:39   #2990
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Już jestem, właśnie położna ode mnie wyszła.. ale fajna babeczka..
Przyszła o 11.45 - siedziała półtorej godziny. Teraz przyjdzie w styczniu. Mówi, że na razie widzimy się co miesiąc (chyba że coś by się działo to dzwonić) a później będzie przyjeżdżała częściej
Ty już masz wybrana położną ja to niewiem czy wogóle bede opłacać położną, bo w szpitalu w któym chcę rodzić to można dodatkowo zapłacić za opiekę wybranej położenej 450 zł chyba , ale i tak niema gwaracnji, że jak wybierze się daną położna , a zaczniesz rodzić a ona bedzie wówczas odbierać poród innej to nieprzyjdzie do ciebie tylko podeśle kogoś innego.....
A co Ty robisz z tą położną? tłumaczy Ci coś czy ćwiczysz z nią bo mnie to zaciekawiło
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 09:45   #2991
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
ja tylko do tej emulsji nie będę się dostosowywać. Nie chce od razu zakładać że moje maleństwo będzie miało skórę alergiczną.
ja tak samo planuję zakupić kosmetyki hipp

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Atena564 Pokaż wiadomość
Ty już masz wybrana położną ja to niewiem czy wogóle bede opłacać położną, bo w szpitalu w któym chcę rodzić to można dodatkowo zapłacić za opiekę wybranej położenej 450 zł chyba , ale i tak niema gwaracnji, że jak wybierze się daną położna , a zaczniesz rodzić a ona bedzie wówczas odbierać poród innej to nieprzyjdzie do ciebie tylko podeśle kogoś innego.....
A co Ty robisz z tą położną? tłumaczy Ci coś czy ćwiczysz z nią bo mnie to zaciekawiło
Lonely już pisała kilka razy - to położna środowiskowa, odwiedza ją przed porodem ale w trakcie jej nie będzie.
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 09:49   #2992
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Bezpłatnie, mona dwa razy zmieniać deklarację i wybierać położna na NFZ. Za trzecim razem już się płaci 80 zł przy wyborze.
ale to w ciągu roku czy jak? bo ja znów muszę zmienić lekarza rodzinnego, ale to długa historia;/
położna jest w każdej przychodni, tylko nie każda jest taka chętna żeby się Tobą zająć

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
okazałas foteczki? łózko juz stoi? ps. jestem maniaczką urządzania wnętrz
nie mam jeszcze łóżka będzie najwcześniej za tydzień, albo dopiero po świętach. Wczoraj zaczęłam przestawiać meble w pokoju. Ale kurde same tego nie zrobię i ciągle muszę prosić TŻta a on taki chętny że szkoda gadać. Pierwszy raz czuję "dyskomfort" z powodu ciąży. Bo gdyby nie obawa o maluszka to sama bym wszytsko zrobiła, meble przestawiła, drzwi pomalowała itp.

Veroni mi grunt że z maleństwem wszystko ok. Mi lekarz rodzinny i ginekolog mówił że nie wolno apapu. Można tylko paracetamol.
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 09:56   #2993
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Trafiłam na wątek ze zdjęciami brzuszków i przeraziły mnie rozstępy na niektórych:/

http://forum.28dni.pl/discussion/241...-usg-maluszki/
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 10:00   #2994
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Jestem w 18 tygodniu a jeszcze nie slyszałam serduszka Malucha trochę mi smutno z tego powodu.
ja jestem prawie w 21 (jutro będzie) tc i też jeszcze nie słyszałam.

Lublana ja na następną wizytę (będzie badanie połówkowe) mam zrobić mocz i morfologię.

Meli ja swojej bratowej nie trawiłam (zabrała mi mojego kochanego braciszka ). Ale zmieniła się BARDZO po ślubie i już się normalnie z nią dogaduje.

Katherine za wizytę
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 10:03   #2995
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Veroni mi grunt że z maleństwem wszystko ok. Mi lekarz rodzinny i ginekolog mówił że nie wolno apapu. Można tylko paracetamol.
Ale apap to właśnie paracetamol
Więc obojętnie czy kupisz apap czy paracetamol
Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Trafiłam na wątek ze zdjęciami brzuszków i przeraziły mnie rozstępy na niektórych:/

http://forum.28dni.pl/discussion/241...-usg-maluszki/
No niestety, niektóre mają straszne rozstępy
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 10:07   #2996
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Trafiłam na wątek ze zdjęciami brzuszków i przeraziły mnie rozstępy na niektórych:/

http://forum.28dni.pl/discussion/241...-usg-maluszki/
faktycznie masakryczne rozstępy.. Moja mama ma niestety coś takiego na brzuchu, troche się boje jak to ma potem tak wyglądac
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 10:09   #2997
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

cześć

a ja mam kolejny problem. jak nie urok to sraczka i przemarsz wojsk radzieckich.
najpierw miałam miesiąc temu mega uczulenie. to teraz mi się dla przeciwwagi zrobił hemoroid w wiadomym miejscu
i żeby nie było tak różówo to albo zabieg albo czekamy aż się zagoi. . jakiś tydzień albo dwa bo ciąża więc leki odpadają. jeszcze póki co aż tak bardzo mnie nie boli ale siedzenie i chodzenie nie należy do najprzyjemniejszych czynności teraz.

kurde. co jeszcze ja się pytam? co jeszcze?
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 10:11   #2998
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

woooow niektóre brzuchy to jak conajmniej trojaczki

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość
Hej strasznie dawno mnie u Was nie było, ale odkąd wróciłam do pracy to na nic nie mam czasu, na szczęście od nowego roku idę na L4 i będę się częściej pojawiać Bliźniaki jeszcze nie chcą się ujawnić
Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
cześć

a ja mam kolejny problem. jak nie urok to sraczka i przemarsz wojsk radzieckich.
najpierw miałam miesiąc temu mega uczulenie. to teraz mi się dla przeciwwagi zrobił hemoroid w wiadomym miejscu
i żeby nie było tak różówo to albo zabieg albo czekamy aż się zagoi. . jakiś tydzień albo dwa bo ciąża więc leki odpadają. jeszcze póki co aż tak bardzo mnie nie boli ale siedzenie i chodzenie nie należy do najprzyjemniejszych czynności teraz.

kurde. co jeszcze ja się pytam? co jeszcze?

wspołczuje
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 10:11   #2999
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
j
Lonely już pisała kilka razy - to położna środowiskowa, odwiedza ją przed porodem ale w trakcie jej nie będzie.
wiem już wiem, właśnie doczytałam co pisała
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 10:12   #3000
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
cześć

a ja mam kolejny problem. jak nie urok to sraczka i przemarsz wojsk radzieckich.
najpierw miałam miesiąc temu mega uczulenie. to teraz mi się dla przeciwwagi zrobił hemoroid w wiadomym miejscu
i żeby nie było tak różówo to albo zabieg albo czekamy aż się zagoi. . jakiś tydzień albo dwa bo ciąża więc leki odpadają. jeszcze póki co aż tak bardzo mnie nie boli ale siedzenie i chodzenie nie należy do najprzyjemniejszych czynności teraz.

kurde. co jeszcze ja się pytam? co jeszcze?
a miałaś kiedyś to wcześniej??
współczuje
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.