Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy ! - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 18:13   #2971
PorannaMgla
Raczkowanie
 
Avatar PorannaMgla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 255
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez ilovelolipop Pokaż wiadomość
Nie wiem ile byli, było to dawno.. Zdradzała go, okłamywała.. zawsze miał do niej uprzedzenie. Ponoć to ona ciągle do niego pisała, chciała się spotkać.. Teksty w stylu kiedy się spotkają, że ona już długo czeka, że ma ochotę na niego, on teksty w stylu " chcialbym poczuc twoj smak ust na sobie " i inne gorsze teksty.. Tlumaczyl się, że pisał z nią tak żeby się na niej odegrać, że nigdy do spotkania nie doszło ( chyba ze raz przypadkiem ), że zawsze gdy mieli się juz spotkac, chwile przed spotkaniem pisał jej, że jednak nie może..
Nie wiem, nie wierzę mu..
Też bym nie uwierzyła, trochę naciągane te tłumaczenia.
A nawet jeżeli to by była prawda to nie chciałabym być z kimś, kto pisze takie rzeczy dla żartu
PorannaMgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 18:37   #2972
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Eve, Ty lubisz horrory, prawda?
Moglabys mi polecic taki naprawde dobry?
Nie lubie dziwactw w stylu zombie, wampiry, itp.

Ja horrory moge ogladac tylko z ta kolezanka - TZ sie chyba bardziej boi ode mnie, haha


Hej

Nie chce oceniac Twojego (bylego?) faceta z gory, bo nie znamy innych jego zachowan, ale to tlumaczenie jest naprawde zenujace.
Ja bym mu nie uwierzyla.
Bo niby co innego mial Ci powiedziec? Naprawde niewielu jest facetow, ktorzy przyznaliby sie wprost, dlaczego napisali takie slowa.
Poza tym co to niby za odgrywanie sie? Jaki to mialo dac skutek?
Dziwne.

Musisz sama sie nad wszystkim zastanowic.
Jesli mielibyscie byc nadal razem, to bedziesz potrafila zapomniec o tym? Zaufasz mu ponownie?

Daj znac jak potoczyla sie dalej sytuacja.
kocham wampiry
wszystkie odcinki drogi bez powrotu sa super, tylko ostatnia jest dziwna tak samo hotel zla, nieproszeni goscie,w mroku zla, zejscie, martwy krzyk
wielu tytulow nie pamietam, staram sobie przypomniec tytul jednego bardzo fajnego filmu...

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

to tez jest fajne:http://zalukaj.com/zalukaj-film/8889...yrs_2008_.html
ten jest tez bardzo ciekawy
http://zalukaj.com/zalukaj-film/270/...les_2005_.html
__________________

Edytowane przez evelineau
Czas edycji: 2012-02-21 o 18:43
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 18:41   #2973
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
kocham wampiry
wszystkie odcinki drogi bez powrotu sa super, tylko ostatnia jest dziwna tak samo hotel zla, nieproszeni goscie,w mroku zla, zejscie, martwy krzyk
wielu tytulow nie pamietam, staram sobie przypomniec tytul jednego bardzo fajnego filmu...

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

to tez jest fajne:http://zalukaj.com/zalukaj-film/8889...yrs_2008_.html
Dziekuje, zapisuje tytuly
Ja wole takie bardziej realne (o ile w ogole mozna tak powiedziec o tego typu filmach ) horrory.
Wczoraj wlasnie ogladalysmy "Nieproszonych gosci", mialysmy tez "Zejscie", ale zdecydowalysmy sie jednak na "The Shutter (Widmo)" i "Nieznajomych".
"Droge bez powrotu" widzialam.

Ty tak sama ogladasz te horrory?
Mi do tej pory najbardziej przypadl do gustu "Rec" i "Ring".
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 18:45   #2974
ilovelolipop
Raczkowanie
 
Avatar ilovelolipop
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 237
GG do ilovelolipop
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
A jak teraz wygląda wasz kontakt? mieszkacie razem czy jak?
Nie no co ty, on studiuje, ja się uczę. Dowiedzialam się o tym w niedziele, wieczorem i caly wczorajszy dzien bylam nie do życia, ryczalam ciągle.. Kontakt mamy, piszemy.. W niedziele wieczorem przez 3h rozmawialismy, powiedzialam , ze nie widze sensu bycia dalej razem , ale zakonczymy to jak się spotkamy. Płakałam, on też płakal.. Nie wiem, jakby mi to jakoś udowodnił to może bym zmienila zdanie, ale na obecną chwile nie jestem w stanie. To jego pierwsza taka akcja.
ilovelolipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 18:49   #2975
*wanilia*
Zadomowienie
 
Avatar *wanilia*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 841
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
super
to tak jak u mnie... pozniej nie przejdzie po niej

hej


na kazdego dziala co innego, mi przy wyrywaniu zeba, bardzo trudnym pomogl wlasnie ibum forte...
choc i on zawodzi mnie przy @ , jednak jesli wezme go na bol glowy wystarczajaco wczesnie to pomaga... po wejsciu w ten najgorszy bol juz nie...
Wiadomo, że na każdego działa co innego. Każdy organizm jest inny, każdy reaguje inaczej

W każdym razie solpadeine pomaga mi na każdy ból i w każdej fazie dlatego tak zachwalam (prawie jak tekst z reklamy )
__________________

"Może możemy być szczęśliwi gdziekolwiek..
Móc zawsze i wszędzie już polegać na sobie.."


http://s4.suwaczek.com/200608254438.png

*wanilia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 18:51   #2976
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Dziekuje, zapisuje tytuly
Ja wole takie bardziej realne (o ile w ogole mozna tak powiedziec o tego typu filmach ) horrory.
Wczoraj wlasnie ogladalysmy "Nieproszonych gosci", mialysmy tez "Zejscie", ale zdecydowalysmy sie jednak na "The Shutter (Widmo)" i "Nieznajomych".
"Droge bez powrotu" widzialam.

Ty tak sama ogladasz te horrory?
Mi do tej pory najbardziej przypadl do gustu "Rec" i "Ring".
dodalam wyzej jeszcze to http://zalukaj.com/zalukaj-film/270/...les_2005_.html

czasem z mezem ale w wiekszosci przypadkow sama

ten jest realnyhttp://www.filmweb.pl/film/Bez+lito%C5%9Bci-2010-544183
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 19:26   #2977
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Eve
my z tztem właśnie w niedzielę obejrzeliśmy ten MARTYRS - ciężki film! ale mi się podobał

tak samo BEZ LITOŚCI super jak dla mnie!

też lubimy z tztem horrory.

ostatnio oglądaliśmy też THE GRAVEHUNTERS czy jakoś tak, w sumie polecam
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 19:51   #2978
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Dziekuje Wam dziewczyny
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 20:15   #2979
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

ddziękuję dziś nie zdążyłam iść do apteki ale jutro z samego rana jade po solpadeine.
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 20:38   #2980
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Eve
my z tztem właśnie w niedzielę obejrzeliśmy ten MARTYRS - ciężki film! ale mi się podobał

tak samo BEZ LITOŚCI super jak dla mnie!

też lubimy z tztem horrory.

ostatnio oglądaliśmy też THE GRAVEHUNTERS czy jakoś tak, w sumie polecam
"Bez litości" nie mogłam obejrzeć, wpadłam w histerię na scenie gwałtu i TŻ musiał wyłączyć, to mnie przerosło :/
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 21:03   #2981
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
"Bez litości" nie mogłam obejrzeć, wpadłam w histerię na scenie gwałtu i TŻ musiał wyłączyć, to mnie przerosło :/
Fakt... to było straszne.
Ale sam film dla mnie super, jakąś satysfakcję miałam gdy ona się im za wszystko odpłacała...

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

A ja właśnie czegoś szukam by obejrzeć.
Sama nie chcę oglądać horroru i nie wiem co by tu wybrać...

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Swoją drogą, jak w niedzielę oglądaliśmy ten horror, to mój pies leżał koło mnie i patrzył się w okno i warczał a potem rozglądał się po pokoju, normalnie myslałam, że padnę, a TŻ oczywiście musiał coś wymyślić i udawał, że coś go dusi myslałam, że sama to zrobię :d
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 21:19   #2982
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Fakt... to było straszne.
Ale sam film dla mnie super, jakąś satysfakcję miałam gdy ona się im za wszystko odpłacała...

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

A ja właśnie czegoś szukam by obejrzeć.
Sama nie chcę oglądać horroru i nie wiem co by tu wybrać...

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Swoją drogą, jak w niedzielę oglądaliśmy ten horror, to mój pies leżał koło mnie i patrzył się w okno i warczał a potem rozglądał się po pokoju, normalnie myslałam, że padnę, a TŻ oczywiście musiał coś wymyślić i udawał, że coś go dusi myslałam, że sama to zrobię :d
Ja horrorów oglądać nie mogę, większość jest zwyczajnie obrzydliwa i nic poza tym.

Mój brat polecał mi film "Prestiż", podobno lepszy niż "Iluzjonista". Myślę, że ma dobry gust filmowy więc niedługo obejrzę
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 21:29   #2983
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez ilovelolipop Pokaż wiadomość
Nie wiem ile byli, było to dawno.. Zdradzała go, okłamywała.. zawsze miał do niej uprzedzenie. Ponoć to ona ciągle do niego pisała, chciała się spotkać.. Teksty w stylu kiedy się spotkają, że ona już długo czeka, że ma ochotę na niego, on teksty w stylu " chcialbym poczuc twoj smak ust na sobie " i inne gorsze teksty.. Tlumaczyl się, że pisał z nią tak żeby się na niej odegrać, że nigdy do spotkania nie doszło ( chyba ze raz przypadkiem ), że zawsze gdy mieli się juz spotkac, chwile przed spotkaniem pisał jej, że jednak nie może..
Nie wiem, nie wierzę mu..
Moja rada będzie banalna i trudno,ja nie dałabym takiemu gościowi szansy i do widzenia na zawsze....:/ porażka



ja na szczęście nie mam prawie wcale bóli głowy,za to okres...masakra

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Wiem,że to wariactwo ale ja osobiście horrory kocham mimo,że oglądam je zazwyczaj na brzuchu z zamkniętym okiem lub bardzo przyciszone
Zawsze jak wchodzę na zalukaj to od razu szukam horrorów,nic innego
z Tż oglądam zazwyczaj komedie,sama horrory

też nafi oglądałam ostatnio nieproszonych gości zaskakująca końcówka
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 21:54   #2984
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Ja też nie mogę i nie lubię w sumie oglądać horrorów. Z takich "straszniejszych" filmów to kojarzę Oszukaną z Angeliną Jolie (nie mogłam po tym spać) i ostatnio oglądałam jeszcze Musimy porozmawiać o Kevinie, (jak mnie ten dzieciak wkurzał swoją drogą, miałam ochotę mu przyłożyć) też mocne dosyć.

Edytowane przez Parvanti
Czas edycji: 2012-02-21 o 21:58
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 22:03   #2985
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

nie dziekuje za trzymanie kciukow zeby nie zapeszyc

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
"Bez litości" nie mogłam obejrzeć, wpadłam w histerię na scenie gwałtu i TŻ musiał wyłączyć, to mnie przerosło :/
mi sie niedobrze na tej scenie zrobilo, w szczegolnosci jak ten niedorozwiniety ja gwalcil i jak ten policjant jak gdyby nigdy nic telefon z domu odebral, tragedia... masakra jakas, nie wiem co za popaprancy takie rzeczy wymyslaja... po scenie gwaltu dalej juz nie ogladalam...
horrory czasem lubie ogladac ale ten film (a raczej jego fragment) jak dla mnie jest gorszy niz nie jeden straszny horror jaki widzialam...

MARTYRS tez widzialam i jest okropny jak dla mnie... wiec fankom horrorow moze sie podobac...
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2012-02-21 o 22:04
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 23:12   #2986
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Oglądam właśnie ten horror Bez Litości ale dla mnie to chyba bardziej dramat...makabryczność... lubię horrory,ale chyba nie aż tak drastyczne i smutne...szeryf-niezła menda i komu tu ufać na tym świecie,chyba tylko samemu sobie....

I już po całym filmie...niesamowita zemsta tej dziewczyny aczkolwiek niestety nierealna...

Edytowane przez tobiaszowa
Czas edycji: 2012-02-22 o 00:09
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 08:50   #2987
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość

Wiem,że to wariactwo ale ja osobiście horrory kocham mimo,że oglądam je zazwyczaj na brzuchu z zamkniętym okiem lub bardzo przyciszone
Zawsze jak wchodzę na zalukaj to od razu szukam horrorów,nic innego
z Tż oglądam zazwyczaj komedie,sama horrory

też nafi oglądałam ostatnio nieproszonych gości zaskakująca końcówka
To widze, ze mamy podobnie
Hhehe w moim przypadku slowo ogladalam horror to rzeczywiscie naduzycie - przez 3/4 filmu siedze z reka przy twarzy, zaslaniam ją jak pojawiaja sie jakies strachy i kaze kolezance komentowac co widzi na ekranie

Faktycznie koncowka ciekawa, dobrze, ze nie byla taka przewidywalna
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 11:14   #2988
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Eve
my z tztem właśnie w niedzielę obejrzeliśmy ten MARTYRS - ciężki film! ale mi się podobał

tak samo BEZ LITOŚCI super jak dla mnie!

też lubimy z tztem horrory.

ostatnio oglądaliśmy też THE GRAVEHUNTERS czy jakoś tak, w sumie polecam
mi sie bardziej podobal martyrs oba filmy ogladalam w telewizji przy czym ten pierwszy sama
masz linka do tego ostatniego? szukam i nic mi nie wyskakuje
Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Oglądam właśnie ten horror Bez Litości ale dla mnie to chyba bardziej dramat...makabryczność...lubię horrory,ale chyba nie aż tak drastyczne i smutne...szeryf-niezła menda i komu tu ufać na tym świecie,chyba tylko samemu sobie....

I już po całym filmie...niesamowita zemsta tej dziewczyny aczkolwiek niestety nierealna...
dla mnie tak samo


doszedl moj dermacol, kolor wybralam dobry zaskoczylo mnie to ze wystarczy tego malenka odrobinka do zakrycia cieni na obu oczach
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 11:26   #2989
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

hej. właśnie wypiłam tą solpadeine
mam nadzieję że mi to coś da.

Ilove mysle że powinnas z nim pogadać. ciekawe co powie no i zobaczyć czy On faktycznie chce walczyć o ten związek.

no i klub...
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 12:41   #2990
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Eve, źle podałam nazwę
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/zalukaj-film/11683...ers_2011_.html

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/zalukaj-film/6541/...tor_2009_.html
Ten też mi sie podobał


http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/zalukaj-film/4837/..._39_2009_.html też nawet fajny

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/zalukaj-film/7641/...ter_2010_.html
Trochę bajka ale można obejrzec
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 12:41   #2991
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
mi sie bardziej podobal martyrs oba filmy ogladalam w telewizji przy czym ten pierwszy sama
masz linka do tego ostatniego? szukam i nic mi nie wyskakuje

dla mnie tak samo


doszedl moj dermacol, kolor wybralam dobry zaskoczylo mnie to ze wystarczy tego malenka odrobinka do zakrycia cieni na obu oczach
Jaki numer dermacolu wybralas? ja mam 212 i kolor nawet dobrze dobrałam ale nie używam, dla mnie to pasta a nie podklad czy korektor. Zamówiłam go żeby przykryć to co mam na brodzie ale z tym się nie da pracować, mała kropka wielkości np ukłucia szpilka wystarczyłoby chyba na całą twarz a mi to nie potrzebne. Z reszta nie zakryl tego co mam na brodzie tylko jeszcze bardziej podkreślił. Brudzi ubrania, przemieszcza się po całej twarzy, po jakimś czasie się klei i świeci a ja mam cere sucha więc już w ogole. Dla mnie to masakra ale wiem że inni się tym strasznie jaraja. A Ty jakie masz zdanie na jego temat? jestem ciekawa
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 12:52   #2992
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Eve, źle podałam nazwę
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/zalukaj-film/11683...ers_2011_.html

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/zalukaj-film/6541/...tor_2009_.html
Ten też mi sie podobał


http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/zalukaj-film/4837/..._39_2009_.html też nawet fajny

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/zalukaj-film/7641/...ter_2010_.html
Trochę bajka ale można obejrzec
dzieki ten pierwszy widzialam ale tych ostatnich nie
Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
Jaki numer dermacolu wybralas? ja mam 212 i kolor nawet dobrze dobrałam ale nie używam, dla mnie to pasta a nie podklad czy korektor. Zamówiłam go żeby przykryć to co mam na brodzie ale z tym się nie da pracować, mała kropka wielkości np ukłucia szpilka wystarczyłoby chyba na całą twarz a mi to nie potrzebne. Z reszta nie zakryl tego co mam na brodzie tylko jeszcze bardziej podkreślił. Brudzi ubrania, przemieszcza się po całej twarzy, po jakimś czasie się klei i świeci a ja mam cere sucha więc już w ogole. Dla mnie to masakra ale wiem że inni się tym strasznie jaraja. A Ty jakie masz zdanie na jego temat? jestem ciekawa
mam odcien 208
hmm uzylam go dzis dopiero pierwszy raz
ladnie zakryl cienie pod oczami, chociaz musialam zgarnac jego nadmiar...
skora pod oczami jest matowa...
bede go teraz intensywnie testowac i zobacze jak sie sprawdzi na calej twarzy itd..
__________________

Edytowane przez evelineau
Czas edycji: 2012-02-22 o 13:15
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 14:29   #2993
ilovelolipop
Raczkowanie
 
Avatar ilovelolipop
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 237
GG do ilovelolipop
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Hej Wam
Tak gadalam z nim wczoraj, powiedzialam jasno, że nie chce z nim byc, nie wyobrazam sobie tego, bo mu nie zaufam. Płakał.. tłumaczył dlaczego to robił, że to nie mialo zadnego związku ze mną, że jesli mu pozwolę to on mi to udowodni. Powiedzialam, ze chce zeby byl szczesliwy, wiec jesli z nią ma być to ja to zrozumiem, zapierał się, że nie chce nikogo innego, że tylko ze mną był..
ilovelolipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 14:43   #2994
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Horrory, masakra, nie mogę oglądać ..

Ja od 2 godzin siedzę nad licencjatem, mam już 3 zdania, szał
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 16:39   #2995
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

a co Ty mu na to?
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 16:48   #2996
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez ilovelolipop Pokaż wiadomość
Hej Wam
Tak gadalam z nim wczoraj, powiedzialam jasno, że nie chce z nim byc, nie wyobrazam sobie tego, bo mu nie zaufam. Płakał.. tłumaczył dlaczego to robił, że to nie mialo zadnego związku ze mną, że jesli mu pozwolę to on mi to udowodni. Powiedzialam, ze chce zeby byl szczesliwy, wiec jesli z nią ma być to ja to zrozumiem, zapierał się, że nie chce nikogo innego, że tylko ze mną był..
To teraz wszystko w Twoich rękach.
Jeśli uważasz że nie będziesz w stanie mu zaufać to zakończ to definitywnie.
Ja zaufałam po tym jak TŻ mnie zawiódł - było ciężko, ale teraz nie żałuję...
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 17:52   #2997
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez ilovelolipop Pokaż wiadomość
Hej Wam
Tak gadalam z nim wczoraj, powiedzialam jasno, że nie chce z nim byc, nie wyobrazam sobie tego, bo mu nie zaufam. Płakał.. tłumaczył dlaczego to robił, że to nie mialo zadnego związku ze mną, że jesli mu pozwolę to on mi to udowodni. Powiedzialam, ze chce zeby byl szczesliwy, wiec jesli z nią ma być to ja to zrozumiem, zapierał się, że nie chce nikogo innego, że tylko ze mną był..
Nie wierzę mu i tyle nawet jakby mi takie coś facet zrobił to bym do niego nie wróciła,bo jednym słowem zrobił ze mnie IDIOTKĘ. Przecież ta jego była to niezły ubaw musi mieć,że Cię chłopak robi w bambuko i to jeszcze z nią. Super żarty i odgrywanie,pisanie sprośnych rzeczy,brawo...szkoda slow

Tak w ogóle jakbym znalazła wiadomości z jakąkolwiek panną,której ja nie znam i nie mam o niej jakiegoś zdania to bym się wściekła i nie wiem jakby to było...no nie wiem,moim zdaniem jak się z kimś jest to się nie pisze z koleżankami. To znaczy nie mam nic przeciwko w sumie pisaniu z dziewczyną,którą znam,wiem jaka jest lub wiem ile się znają ale tak ni z piz...ni z oka ma jakąś swoją koleżankę,nie wiem o jej istnieniu to dzięki bardzo...

Z drugiej strony tak jak Gwiazda pisze,czasem warto zaufać itp...ja patrzę z punktu widzenia osoby trzeciej,nie łączą mnie z nim uczucia,więc dla mnie sprawa prosta,u Ciebie na pewno będzie inaczej

Edytowane przez tobiaszowa
Czas edycji: 2012-02-22 o 17:55
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 17:57   #2998
ilovelolipop
Raczkowanie
 
Avatar ilovelolipop
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 237
GG do ilovelolipop
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
a co Ty mu na to?
Że mu nie wierzę, byłam twarda.. miałam chwilę, gdy myślałam, że zmieknę, ale dałam radę. Powiedziałam, że nie chce tracic z nim kontaktu, że możemy pisać, rozmawiać.. coś w stylu znajomych? Powiedzial, ze sobie tego nie wyobraza, za dużo do mnie czuję.. Nie wiem czy dać mu szansę, minely dopiero 3 dni, a nie widzielismy się jeszcze..

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Nie wierzę mu i tyle nawet jakby mi takie coś facet zrobił to bym do niego nie wróciła,bo jednym słowem zrobił ze mnie IDIOTKĘ. Przecież ta jego była to niezły ubaw musi mieć,że Cię chłopak robi w bambuko i to jeszcze z nią. Super żarty i odgrywanie,pisanie sprośnych rzeczy,brawo...szkoda slow

Tak w ogóle jakbym znalazła wiadomości z jakąkolwiek panną,której ja nie znam i nie mam o niej jakiegoś zdania to bym się wściekła i nie wiem jakby to było...no nie wiem,moim zdaniem jak się z kimś jest to się nie pisze z koleżankami. To znaczy nie mam nic przeciwko w sumie pisaniu z dziewczyną,którą znam,wiem jaka jest lub wiem ile się znają ale tak ni z piz...ni z oka ma jakąś swoją koleżankę,nie wiem o jej istnieniu to dzięki bardzo...
Tu się nie zgodzę, jeśli jest się z kimś to ma się ograniczyc kontakty ze znajomymi? Ja piszę z kolegami, spotykam się z nimi, wychodzę nawet sama i nie widzę w tym nic złego.. A o tej dziewczynie wiedzialam, tzn. opowiadał mi o niej kiedys tam, że go zdradzała i że ma do niej wielki uraz..

Po tym co mi piszecie tutaj, jak rozmawiam z kimś innym to wszyscy jednogłośnie, że powinnam mu nie wierzyć i definitywnie to skończyć..
Ale jak z nim rozmawiam i on mi to tłumaczy po raz enty to przez chwilę wydaje mi się, że może jednak to prawda..
ilovelolipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 18:00   #2999
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Nie o to mi chodziło...nie umiem tego dobrze wytłumaczyć,bo każde słowo będzie jakby nawiązaniem do niby ograniczania. Też mam kolegów,wychodzę z nimi,ba TŻ też koleżanki i nie mam nic przeciwko,na studniówce jak byliśmy wręcz było widać ,że z niektórymi ma naprawdę super kontakty ale nie w tym rzecz...w miarę znamy te osoby,dla mnie nie jest okej,że wchodzę np na konto TŻ i znajduje tam <nie szukalam i nie szukam,to jego konto> rozmowy z dziewczyna,ktorej nie znam....

Wchodzisz w zwiazek-TŻ ma kolezanki i ok akceptuje jej ale bez przesad jest ze mna to nie musi wielce nawiazywac kontaktow z laskami ktorych do tej pory nie znal

No i pisanie z ex,no bez jaj..

Sluchaj zrobisz jak zechcesz,abys byla szczesliwa Aczkolwiek on prawdy nie mowi i Ci to zaręczam ja,osoba trzecia. Nie pisze sie z kims od tak,zeby go wkurzyc i to takie rzeczy. przeciez wiedzial,ze ma dziewczyne i ze dla innych a zwlaszcza dla tamtej moze to wygladac strasznie...
wiem jak placz dziala na czlowieka ale uwierz,ze winny tez czesto placze.
zeby sie nie okazalo,ze to ona go nie chciala...i placze,bo zrozumial,ze kretynem jest

Edytowane przez tobiaszowa
Czas edycji: 2012-02-22 o 18:02
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 18:02   #3000
ilovelolipop
Raczkowanie
 
Avatar ilovelolipop
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 237
GG do ilovelolipop
Dot.: Zazdrośnice, cz. XVI - z zazdrością walczymy, przed zimą wątek skończymy !

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Nie o to mi chodziło...nie umiem tego dobrze wytłumaczyć,bo każde słowo będzie jakby nawiązaniem do niby ograniczania. Też mam kolegów,wychodzę z nimi,ba TŻ też koleżanki i nie mam nic przeciwko,na studniówce jak byliśmy wręcz było widać ,że z niektórymi ma naprawdę super kontakty ale nie w tym rzecz...w miarę znamy te osoby,dla mnie nie jest okej,że wchodzę np na konto TŻ i znajduje tam <nie szukalam i nie szukam,to jego konto> rozmowy z dziewczyna,ktorej nie znam....

Wchodzisz w zwiazek-TŻ ma kolezanki i ok akceptuje jej ale bez przesad jest ze mna to nie musi wielce nawiazywac kontaktow z laskami ktorych do tej pory nie znal ZWLASZCZA Z EX
Znał ją, przecież to jego była.. to co mowisz, że jej nie znał xd
Z tego co mi wiadomo, z tego co mowil i wyczytałam to ona ciągle do niego pisała, przepraszała, żałowała, nalegała na spotkanie i on stwierdzil, ze moze to wykorzystać i się odegrać. Nie wiem ile w tym prawdy..
ilovelolipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.