Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-11, 06:17   #2971
sel6777
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Nie... Bo waszym zdaniem to na pewno nie ciaza? Boje sie, ze w momencie kiedy chce to skoczyc to wpadne.. Ale bardziej boje sie o to, ze dziecko mogloby byc chore, poniewaz biore izotek.. Wiem, ze to glupie ale nie planowalam wspolzycia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sel6777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 07:02   #2972
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez sel6777 Pokaż wiadomość
Nie... Bo waszym zdaniem to na pewno nie ciaza? Boje sie, ze w momencie kiedy chce to skoczyc to wpadne.. Ale bardziej boje sie o to, ze dziecko mogloby byc chore, poniewaz biore izotek.. Wiem, ze to glupie ale nie planowalam wspolzycia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, że możesz być w ciąży gratulacje, będziesz mamą hurrrrrra! Grzebałaś paluchem i wygrzebałaś ciążę! Radość na wątku, łuuu.

To chciałaś usłyszeć?
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 07:04   #2973
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Jesteś nieodpowiedzialna, niedojrzała i nie myślisz racjonalnie. Tyle w tym temacie. Mam nadzieję, że chociaż umyłaś ręce zanim zaczęłaś sobie grzebać w pochwie...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 10:20   #2974
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;64036086]Jesteś nieodpowiedzialna, niedojrzała i nie myślisz racjonalnie. Tyle w tym temacie. Mam nadzieję, że chociaż umyłaś ręce zanim zaczęłaś sobie grzebać w pochwie...[/QUOTE]



Dokladnie...
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 10:25   #2975
123456789_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez sel6777 Pokaż wiadomość
Przepraszam, ze znowu bede "trollowac", blagam zrozumcie, ze bardzo sie stresuje Dziś mija 37 dzień cyklu, a mnie nie boli brzuch.. Nawet piersi przestały boleć. Z nerwów mam mdłości.. Czytałam dużo o badaniu szyjki macicy. Wiec sprobowalam. Szyjka wysoko i chyba otwarta, bo mogę wsunąć czubek palca.. Jednak wyczułam również twardą i jakby spuchniętą ściankę pochwy.. Podbrzusze rowniez takie. Wczoraj juz bralam goraca kapiel z nadzieja, ze upragniony okres przyjdzie, a tu wszystko nie tak.. Juz odchodze od zmyslow.. Nie mam z kim porozmawiac.. Blagam nie wysmiewajcie mnie.. Ja juz sobie nie radze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kup sobie coś na uspokojenie,bo świrujesz nad wyraz...Ciagle widze Cię tu spamiąca XDD To już chyba ja opisując wyżej swoje objawy itp powinnam bardziej świrować i spamić jak taka opętana,przerażona dziewczynka.Ale jednak biorę pod uwage sytuacje w jakiej sie znalazłam i,że to niezbyt możliwe,(ale tez postanowilam spytac bardziej doswiadczonych tutaj,w razie co,o dobra rade,ale jak dostalam odpowiedz,nie bede tego dalej w nieskonczonosc jak Ty ciagnac) a Ty majac zabezpieczenie wszystko dalej sie denerwujesz.Mamy tyle samo lat,bo z tego co czytałam wczesniej masz 16,a zachowujesz się jakbys nwm nie umiała czytać? Chyba oczekujesz,że ktoś powie Ci na przekór-TAK TO CIAZA,GRATULUJĘ.Wczesniej wszyscy Ci odpowiadali,że to nie to i przy tym zaprzestań...
Zresztą skoro pisałaś coś tam,że nie chcesz wspolzyć,ni jestes gotowa bla bla bla to po co to zrobilas?
123456789_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 11:39   #2976
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Pytanie techniczne: jeśli we wtorek lub środę zażyłam węgiel ok godzinę po przyjęciu tabletki anty (biorę zawsze ok 8 rano), przez tydzień nie współżyłam (partner wyjechał służbowo) aż do wczoraj (środa, a w zasadzie czwartek) o godz 24, to ten stosunek był bezpieczny? Nie skończył we mnie (wiem, że to niewiele zmienia). Niby zachowana była zasada siedmiu dni z dodatkowym zabezpieczeniem- no u nas akurat przez 7 dni nie było współżycia- ale czy godz 24 już była tą bezpieczną?
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 11:40   #2977
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez 123456789_pl Pokaż wiadomość
Staram się ograniczac mimo wszystko i nie żreć wręcz jak świnia,mimo,że mnie ssie w żołądku jak cholera
Po 20/21 też już jakoś staram sie nie jeść na noc,a nawet jak jem właśnie normalnie,że znoszę jakoś ten głód,bez przejadania się to potrafię się budzić np w nocy z mdłościami...Więc i tak i tak źle.
W sumie też jestem osobą,która od zawsze lubiła dosc sporo jesc,(a jestem normalnej wagi,wiec tez nic mi nei dolega z powodów moze nadwagi itp)więc nawet jak zjadam troche wiecej to jestem do tego hmmm no przyzwyczajona i nigdy sie nie czulam tak jak teraz.
a co jesz?

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez sel6777 Pokaż wiadomość
Przepraszam, ze znowu bede "trollowac", blagam zrozumcie, ze bardzo sie stresuje Dziś mija 37 dzień cyklu, a mnie nie boli brzuch.. Nawet piersi przestały boleć. Z nerwów mam mdłości.. Czytałam dużo o badaniu szyjki macicy. Wiec sprobowalam. Szyjka wysoko i chyba otwarta, bo mogę wsunąć czubek palca.. Jednak wyczułam również twardą i jakby spuchniętą ściankę pochwy.. Podbrzusze rowniez takie. Wczoraj juz bralam goraca kapiel z nadzieja, ze upragniony okres przyjdzie, a tu wszystko nie tak.. Juz odchodze od zmyslow.. Nie mam z kim porozmawiac.. Blagam nie wysmiewajcie mnie.. Ja juz sobie nie radze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no to ja się zamienię=> tydzień temu przeszłam z tabletek na plastry. Od poniedziałku mam bóle jak przed miesiączką przed tabletkami....jak nic ciąża będzie..
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 15:27   #2978
sel6777
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Robiłam test. Negatywny, a już po terminie miesiaczki.. Chyba zacznę spokojnie czekać na okres. Przepraszam Was, że tak trułam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sel6777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 15:34   #2979
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez sel6777 Pokaż wiadomość
Robiłam test. Negatywny, a już po terminie miesiaczki.. Chyba zacznę spokojnie czekać na okres. Przepraszam Was, że tak trułam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tylko oby to było szczere, serio nie masz szans na ciążę.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 17:34   #2980
sel6777
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
tylko oby to było szczere, serio nie masz szans na ciążę.

Tylko czemu ten głupi okres sie spoznia :/ eh, siedze z goracym okladem, moze pomoze :/
sel6777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 17:35   #2981
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Mi się ostatnio spóźnił 10 dni, też mi coś...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 17:38   #2982
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez sel6777 Pokaż wiadomość
Tylko czemu ten głupi okres sie spoznia :/ eh, siedze z goracym okladem, moze pomoze :/
ze stresu
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 18:15   #2983
Danieladaniela22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Kobitki ! A jakie według was są szansę na zapłodnienie jeżeli doszło do zbliżenia jednak bez finału ? Bez zabezpieczenia . Czy preejakultat może do tego doprowadzić ? Wg was
Danieladaniela22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 18:59   #2984
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Danieladaniela22 Pokaż wiadomość
Kobitki ! A jakie według was są szansę na zapłodnienie jeżeli doszło do zbliżenia jednak bez finału ? Bez zabezpieczenia . Czy preejakultat może do tego doprowadzić ? Wg was
Mało prawdopodobne, ale jednak. Zawsze jest ryzyko. Nigdy nie wiesz, czy coś się jednak nie wydostało lub nie doszło do kropelkowania.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 19:03   #2985
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Daniela, zdecydowanie zgadam się z Floydką. Czasem zdarzają się na tyle silne plemniki w preejakulacie, że są zdolne do zapłodnienia
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 20:17   #2986
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez sel6777 Pokaż wiadomość
Tylko czemu ten głupi okres sie spoznia :/ eh, siedze z goracym okladem, moze pomoze :/
wyluzuj to przyjdzie
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 20:33   #2987
123456789_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
a co jesz?
Co jem? No zwyczajnie.Jak wstaje zjem śniadanie-zwykła kanapka z serem,szynką do tego ciepła herbata
Później około 12/13 jem duuży obiad.To zależy od dnia,ale nie jest to śmieciowe żarcie.Babcia w domu gotuje,więc wiadomo jak to babcine dobre obiadki Ryba z jakimiś dodatkami,rózne mięsa,to zwyczajny schabowy z ziemniakami,makarony,ryż, kasza,zupy,innym razem coś bardziej 'odjechanego' jak jakieś owoce morza z dodatkami.Naprawdę przeróżnie bywa,ale nigdy nic mnie nie boli po tym jedzeniu.Jest takie wlasnie-domowe.
W międzyczasie podjadam jakies wafelki ryzowe itp.
Potem jesli wyjde na dwór ze znajomymi i jestem juz naprawde głodna to niestety najczesciej wpadaja jakies fastfoody,bo tanio,szybko i zapychająco.Jednak właśnie jak jestem na dworze też troche inaczej bo jestem zajeta czyms i nie zawsze zwracam tak uwage na ten głód,staram sie wytrzymywać wtedy,zeby wlansie nie latac ciagle po jedzenie,bo ile można.Ciagle maja moi znajomi ze mna zawracac gdzies po jedzenie? No nie.
Potem juz jak wroce zjadam kolacje,też jakieś zywkle kanapki,herbata,albo resztki z obiadu jak zostaną.Chyba,ze mama wroci z pracy z czyms pokroju sushi,lasagne,ale to rzadko.
Natomiast jak jednak siedze w domu ciągle jem do kolacjii,która jem jakos po 18 w takim układzie.Naprawde szukam wszystkiego,ciagle ssie mnie w żołądku.Jogurty,wafle ryzowe,jakis owoc,randomowa rzecz z lodowki-nawet same plastry szynki .Jak bardzo zdesperowana jestem to rusze sie do sklepu po jakies duże czipsy,zupka chinska nie wiem.Ciągle się czymś zapycham,po kolacjii też mi się zdarza.Takze tak to wyglada.
Jem wszystko duzymi porcjami.Obiady sa duze,kolacje,w meidzy czasie te moje podjadanie to też w dość duzych ilosciach.
123456789_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 20:49   #2988
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez 123456789_pl Pokaż wiadomość
Co jem? No zwyczajnie.Jak wstaje zjem śniadanie-zwykła kanapka z serem,szynką do tego ciepła herbata
Później około 12/13 jem duuży obiad.To zależy od dnia,ale nie jest to śmieciowe żarcie.Babcia w domu gotuje,więc wiadomo jak to babcine dobre obiadki Ryba z jakimiś dodatkami,rózne mięsa,to zwyczajny schabowy z ziemniakami,makarony,ryż, kasza,zupy,innym razem coś bardziej 'odjechanego' jak jakieś owoce morza z dodatkami.Naprawdę przeróżnie bywa,ale nigdy nic mnie nie boli po tym jedzeniu.Jest takie wlasnie-domowe.
W międzyczasie podjadam jakies wafelki ryzowe itp.
Potem jesli wyjde na dwór ze znajomymi i jestem juz naprawde głodna to niestety najczesciej wpadaja jakies fastfoody,bo tanio,szybko i zapychająco.Jednak właśnie jak jestem na dworze też troche inaczej bo jestem zajeta czyms i nie zawsze zwracam tak uwage na ten głód,staram sie wytrzymywać wtedy,zeby wlansie nie latac ciagle po jedzenie,bo ile można.Ciagle maja moi znajomi ze mna zawracac gdzies po jedzenie? No nie.
Potem juz jak wroce zjadam kolacje,też jakieś zywkle kanapki,herbata,albo resztki z obiadu jak zostaną.Chyba,ze mama wroci z pracy z czyms pokroju sushi,lasagne,ale to rzadko.
Natomiast jak jednak siedze w domu ciągle jem do kolacjii,która jem jakos po 18 w takim układzie.Naprawde szukam wszystkiego,ciagle ssie mnie w żołądku.Jogurty,wafle ryzowe,jakis owoc,randomowa rzecz z lodowki-nawet same plastry szynki .Jak bardzo zdesperowana jestem to rusze sie do sklepu po jakies duże czipsy,zupka chinska nie wiem.Ciągle się czymś zapycham,po kolacjii też mi się zdarza.Takze tak to wyglada.
Jem wszystko duzymi porcjami.Obiady sa duze,kolacje,w meidzy czasie te moje podjadanie to też w dość duzych ilosciach.
wrzuć w kalkulator kalorii to co jesz ode mnie: 5 posiłków dziennie i więcej "zapychaczy"
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 20:59   #2989
123456789_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
wrzuć w kalkulator kalorii to co jesz ode mnie: 5 posiłków dziennie i więcej "zapychaczy"
Budzę się często na tyle późno biorąc pod uwagę porę mojego obiadu,że 1 posiłkiem jest właśnie obiad.Nigdy nie umiałam zachować takiej równowagi co do 5 posiłków ze względu no na wiadomy tryb życia.Ciągle na dworze,jak nie na dworze to w szkole.W zasadzie jedynie jakoś mogłoby to wyjść jak siedze w domu no i ewentualnie jak do szkoły bo jednak rano wstaje to jem sniadanie pozniej w szkole też coś tam zjem,czyli no wychodzi tu 2 sniadanie.Tylko nigdy nie wiem co jesc na te dwa posilki -2 sniadanie (w domu,bo w szkole to zwykła bułka,do tego ew.sałatka,która zakupie w sklepiku szkolnym-jest pyszna) i podwieczorek.Dla mnie to takie nie oczywiste,zwykle z tego co mi wiadomo to są mniejsze rzeczy to czy takie opychanie sie np waflami ryżowymi z dodatkiem czegoś,czy też jakiś jogurt z owocami,troche platków nie można zaliczyć do np podwieczorku?

Edytowane przez 123456789_pl
Czas edycji: 2016-08-11 o 21:02
123456789_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 21:00   #2990
abcd246
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 45
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witajcie pomóżcie czy wynik beta hcg 1,20 zakończył się u którejś jednak ciążą? Jest szansa że mogę być w ciąży?
abcd246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 21:21   #2991
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez abcd246 Pokaż wiadomość
Witajcie pomóżcie czy wynik beta hcg 1,20 zakończył się u którejś jednak ciążą? Jest szansa że mogę być w ciąży?
Przyjmuje sie ze ciaza jest przy hcg powyzej 5. A test ciazowy wychodzi Ci? Jak nie jestes pewna zrob po 48h ponownie bete i zobacz czy rosnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 21:30   #2992
abcd246
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 45
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
Przyjmuje sie ze ciaza jest przy hcg powyzej 5. A test ciazowy wychodzi Ci? Jak nie jestes pewna zrob po 48h ponownie bete i zobacz czy rosnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się że jest tam cień ale nie jest mocna krecha... wcześniej jak robiłam dwa razy bete miałam <1,0. Dodam że mam hashimoto czy to może mieć jakiś wpływ...?
abcd246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 22:06   #2993
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez abcd246 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że jest tam cień ale nie jest mocna krecha... wcześniej jak robiłam dwa razy bete miałam <1,0. Dodam że mam hashimoto czy to może mieć jakiś wpływ...?
Zrób kolejną betę.

Na testach czasem widać miejsce 2 kreski po użyciu.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 22:09   #2994
abcd246
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 45
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Zrób kolejną betę.

Na testach czasem widać miejsce 2 kreski po użyciu.
Jutro kolejną bete czy w poniedziałek np.? Czy to oznacza że jest jakaś szansa?
abcd246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 22:11   #2995
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez abcd246 Pokaż wiadomość
Jutro kolejną bete czy w poniedziałek np.? Czy to oznacza że jest jakaś szansa?
Szansa jest, bo test sikany mówi że ciąża, beta że nie. Jeśli wynik nie wzrośnie znacząco, to brak ciąży w poniedziałek będzie już jak najbardziej wiarygodnie
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 22:14   #2996
abcd246
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 45
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Szansa jest, bo test sikany mówi że ciąża, beta że nie. Jeśli wynik nie wzrośnie znacząco, to brak ciąży w poniedziałek będzie już jak najbardziej wiarygodnie
Ok. w takim razie wybiorę się w poniedziałek. Mam nadzieję że urośnie! może miałam jakąś późniejszą owulacje! Oby
abcd246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 05:45   #2997
sel6777
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej to znowu ja :P Pod wieczor dostalam lekko roziwych plamien, ucieszylam sie bo myslalam, ze to okres i przed moim spaniem juz sie rozkreci... Nie rozkrecil ani przed spaniem, ani w nocy.. A brzuch mnie boli normalnie jak na okres. Co to moze byc?
sel6777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 06:08   #2998
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez sel6777 Pokaż wiadomość
Hej to znowu ja Pod wieczor dostalam lekko roziwych plamien, ucieszylam sie bo myslalam, ze to okres i przed moim spaniem juz sie rozkreci... Nie rozkrecil ani przed spaniem, ani w nocy.. A brzuch mnie boli normalnie jak na okres. Co to moze byc?
Poczatek okresu.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 06:23   #2999
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Albo ciąża



Żart. U mnie okres nigdy nie rozkręca się w nocy, a wręcz przeciwnie, uspokaja się. Więc spróbuj poczekać jeszcze kilka albo kilkanaście godzin, postaraj się w tym czasie nie opisywać każdego najmniejszego objawu na wizażu, a na pewno się doczekasz.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 07:15   #3000
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;64077906]Albo ciąża



Żart. U mnie okres nigdy nie rozkręca się w nocy, a wręcz przeciwnie, uspokaja się. Więc spróbuj poczekać jeszcze kilka albo kilkanaście godzin, postaraj się w tym czasie nie opisywać każdego najmniejszego objawu na wizażu, a na pewno się doczekasz.[/QUOTE]
Hahahahaha

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.