Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-13, 21:47   #3001
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

ja lubiłam, ale teraz po tej akcji lubię mniej.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 21:48   #3002
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

z tobą wszystko okej xd
ale ja nie lubię jej xd


ale rym :3
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 21:57   #3003
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
"Wspierana przez Lewandowskich organizacja zachęca nowożeńców, żeby zamiast kwiatów przejmowali datki do specjalnej skarbonki, zebrane pieniądze przekazywali na rzecz dziecka, wspieranego w ramach projektu Akademia Przyszłości."

oni się z celebryckiej choinki urwali.
kasę z wesela przeznaczyć na cele charytatywne.
takie rzeczy to naprawdę w świecie gwiazd.


rozumiem książki, misie, karmę dla psów. okej... kumam..

a z resztą, ci ludzie są dla mnie skończeni xD
Ale nie chodzi o cala kase z wesela ale tylko o te ktora sie zbiera zamaist kwiatow
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 21:59   #3004
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ale nie chodzi o cala kase z wesela ale tylko o te ktora sie zbiera zamaist kwiatow


Slabo. Ja proponuje nie robić wesela i caly hajs przekazać na SzP.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 22:00   #3005
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Slabo. Ja proponuje nie robić wesela i caly hajs przekazać na SzP.
Ej, ale przeciez od czegos trzeba zaczac!
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 22:13   #3006
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Akurat Akademia Przyszłości nie jest takim głupim pomysłem jak SzP.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 22:14   #3007
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Akurat Akademia Przyszłości nie jest takim głupim pomysłem jak SzP.


Tu się zgadzam.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 22:22   #3008
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Czy jesli przekornie lubię lewandowskich, to cos ze mną nie teges?
tak
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 22:23   #3009
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

trochę słabo, że jest określona kwota (700zł) i jak ktoś chce pomóc bez znajomych, to może go zwyczajnie na to nie stać.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 22:56   #3010
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Depilator można zdezynfekować ;P W końcu u kosmetyczki nie ma ciągle nowych narzędzi dla każdej klientki :P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 23:18   #3011
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Depilator można zdezynfekować ;P W końcu u kosmetyczki nie ma ciągle nowych narzędzi dla każdej klientki :P
w sumie tak xD
ale bardziej chodzi o to jaak masz gwarancje ,ze ktos zdezynfekowal?
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 23:26   #3012
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość


W ogole to "sliski temat", bo np ja bym tez nie dala komus np "raz uzytych butow", bo nie.
Poza tym to burzenie sie na to, ze wolontariusze nie chca uzywanych ubran tez ma dwie stony medalu.
Bo tak:
Ja dam fajne, neizniszczone, czyste ciuchy, Ty dasz takie same, ale juz jakis Zdzisiek Patalasinski da swoje niedoprane gacie, bo mu sie gdzies w szufladzie plataly i uznal, ze poprzez SZP sie ich pozbedzie.
No i ja sie tak za bardzo nie dziwie, ze jest ten wymog "ciuchy tylko nowe", bo niestety, nie ma na co liczyc, ze kazdy da te ciuchy uzywane ale niezniszczone i czyste.
Tak samo nie dziwię się ich wymogom co do pakowania. Nie chcą worków, toreb, tylko kartony, bo co z tego, że ja i Helenka zapakujemy w super mocne coś tam zabezpieczone na milion sposobów, jak Henryk przyniesie coś w otwartej, reklamówce, wypchanej do cna.


Szczerze mówiąc, to dezynfekcja to dla mnie za mało. I w salonach narzędzia powinny być właśnie sterylizowane, prawda? A kto ma w domu autoklaw?
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 23:27   #3013
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Depilator można zdezynfekować ;P W końcu u kosmetyczki nie ma ciągle nowych narzędzi dla każdej klientki :P
niby tak, ja do kosmetyczki nie chodze, ale w sumie to jakie ona ma "narzedzia", bo chyba nie depilator?
Poza tym wszytsko musi byc profesjonalnie odkazone, jesli juz jakies narzedzia ma
Dla mnie zwykla dezynfekcja to nie takie odkazanie

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
w sumie tak xD
ale bardziej chodzi o to jaak masz gwarancje ,ze ktos zdezynfekowal?
Mozna zrobic to samemu
Ale nie wiem, co ja bym musiala zrobic z takim depilatorem, zebym mogla uznac go za odkazony
Moze jestem za bardzo francuskim pieskiem, ale na sama mysl, ze moglby z tego depilatora wypasc chocby jeden obcy wlosek, to
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 23:35   #3014
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
w sumie tak xD
ale bardziej chodzi o to jaak masz gwarancje ,ze ktos zdezynfekowal?
Można to zrobić samemu po otrzymaniu, wtedy masz pewność:P

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, to dezynfekcja to dla mnie za mało. I w salonach narzędzia powinny być właśnie sterylizowane, prawda? A kto ma w domu autoklaw?
To cię nie pocieszę;p pamiętam jak w biedronce były golarki, oglądam sobie a tam na jednej cudze włosy ktoś sobie sprawdzał na ręku czy gdzieś i nawet nie dmuchnął tylko wszystko zostawił ;P
Czego oczy nie widzą...

Pomijając już fakt, że wysoko mierzą podopieczne szlacheckiej paczki Ja bym się wstydziła prosić obcych ludzi o coś takiego.

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Mozna zrobic to samemu
Ale nie wiem, co ja bym musiala zrobic z takim depilatorem, zebym mogla uznac go za odkazony
Moze jestem za bardzo francuskim pieskiem, ale na sama mysl, ze moglby z tego depilatora wypasc chocby jeden obcy wlosek, to
Wg mnie spokojnie wystarczy przetarcie spirytusem U kosmetyczki to się inaczej odbywa ale tam się przewijają dziesiątki osób więc to trochę inaczej. Takie metalowe przedmioty to pikuś, mnie bardziej obrzydza korzystanie z używanych pędzli do makijażu;p jak sobie pomyślę, że ktoś nimi jeździł po pryszczatej buzi
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 00:32   #3015
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Ostatnio przyszedł do mnie kolega, nie mający pojęcia, że jestem z tych hejtujących SzP czy w ogóle interesujących się tematem. I prawie od progu wypala: "Ty widziałaś tą SzP? Jacy ludzie tam mają dostać pomoc? Dochód na osobę po opłatach 300zł! To co ja mam powiedzieć? " Już nie dobijałam go, że to nie jest jeszcze najwyższa kwota, jaka tam padła, bo i tak prawie zawału dostał, jak mu wymieniłam parę potrzeb, jakie się tam pojawiają.
Bo w wielu przypadkach rodzin z SzP wydaje mi się, że nie to, że mają mało pieniędzy, a to, że nie potrafią ich wydawać (patrz telewizory, kablówki, żywienie się gotowcami...).
Zgadzam się. Nic tylko zgłosić kolegę do akcji ...

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Dokładnie, dobrze stosowane NPR są skuteczne, nie tak skuteczne jak hormony czy prezerwatywa, ale są skuteczne. Ci co mają 7 rumianych buziek raczej ich nie stosowali.
Dokładnie. Niestety wiem o dość radykalnych nurtach katolickich, które wręcz nakazują posiadanie jak najwięcej dzieci (bez oglądania się na zdrowie, warunki materialne i inne ważne czynniki) - NPR tam jest zabroniony. Smutne to, bo ludzie mają gromadkę dzieci, narzekają, że źle się im wiedzie, ale nie motywuje ich to do poprawy warunków (chcę mieć 5-tkę dzieci, to szukam dobrej pracy).

Cytat:
Napisane przez katemousse Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie coś napisac w tym wątku by wylac gdzieś swoja frustrację. Po raz pierwszy ( i na pewno ostatni) zdecydowałam się na pomoc w szlachetnej paczce. Pomyślałam sobie a co mi tam zrzucimy się ze znajomymi może uda sie to i tamto, oprócz pieniędzy prosiłam o konkretne dary.(...)
Ps: szukając rodziny, której chce pomóc natknęłam na takie, które po odliczeniu kosztów utrzymania i wydatków na zycie miały po 460,00 zł na jednego członka rodziny - no kuźwa myślę, że nie jeden mógłby im pozazdrościć!
Sorry, ale trafiłaś na wolontariusza . Nie mam innego wytłumaczenia. To z oficjalnych wskazówek do przygotowania paczki:
Cytat:
Rzeczy, które podarujesz rodzinie powinny być dla niej prezentem. Nie muszą być one nowe, a jeśli są używane, zawsze przygotowane z myślą o drugim człowieku. Przygotuj więc paczkę tak, by podniosła poczucie własnej wartości u obdarowanych przez Ciebie osób.
Chyba, że pan wolontariusz był z jakiegoś bogatego rejonu. Słyszałam o darczyńcach ze stolicy, którzy jak się dowiadywali, że w domach taka bieda, że dzieci plejaka nie mają, to lecieli kupować konsole - wszystko z własnej inwencji

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Nawet papież Franciszek wsparł szlachetną paczkę:
http://www.szlachetnapaczka.pl/paczk...na-paczke.html
Papież przebija wszystkich celebrytów i ambasadorów tej akcji Podoba mi się to, że informację o tym dali wtedy, kiedy wszystkie rodziny miały już darczyńców, a nie z propragandą "Nasi sławni państwo X robią paczkę, zrób i Ty".

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
stowarzyszenie wiosna szaleje
klik.
Nic nowego, oni są twarzą tej akcji od dnia ślubu, tylko pudel chyba nie podchwycił tematu. Wiem, bo szukałam czegoś podobnego na ślub

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Akurat Akademia Przyszłości nie jest takim głupim pomysłem jak SzP.
Zgadzam się Tylko do akcji "Kochanie, będziemy mieli dziecko" i "Kup indeks" jestem bardzo sceptycznie nastawiona. Osoby wspierające te inicjatywy myślą, że ta kwota jest na udział wybranego dziecka w programie (najczęściej ono już jest) lub na wolontariusza. Prawda jest taka, że niewielki procent idzie właśnie bezpośrednio na dziecko (zeszyt, indeks, okazjonalne wyjście integracyjne) lub szkolenia dla wolontariusza. Ja naprawdę rozumiem, że fundacje potrzebują $ - chociażby, żeby otwierać ośrodki AP w innych miastach, pozyskać wolontariuszy - ale nie przez wzbudzanie litosci i wprowadzanie w błąd.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2014-12-14 o 00:33
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 00:39   #3016
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

Nic nowego, oni są twarzą tej akcji od dnia ślubu, tylko pudel chyba nie podchwycił tematu. Wiem, bo szukałam czegoś podobnego na ślub



Zgadzam się Tylko do akcji "Kochanie, będziemy mieli dziecko" i "Kup indeks" jestem bardzo sceptycznie nastawiona. Osoby wspierające te inicjatywy myślą, że ta kwota jest na udział wybranego dziecka w programie (najczęściej ono już jest) lub na wolontariusza. Prawda jest taka, że niewielki procent idzie właśnie bezpośrednio na dziecko (zeszyt, indeks, okazjonalne wyjście integracyjne) lub szkolenia dla wolontariusza. Ja naprawdę rozumiem, że fundacje potrzebują $ - chociażby, żeby otwierać ośrodki AP w innych miastach, pozyskać wolontariuszy - ale nie przez wzbudzanie litosci i wprowadzanie w błąd.
czyli to nie jest tak, że jak wpłacam 700zł to całość otrzymuje w jakiś sposób to dziecko?
dobra, dlaczego mnie to w ogóle zdziwiło...
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 06:02   #3017
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No....racja. W końcu nie dajemy też użytej raz szczoteczki do zębów. Ale może jestem przeczulona. Jednak nie byłoby to komfortowe dla mnie, gdybym wiedziała, że tego depilatora używał wczesniej ktoś, kogo nie znam. Po namyśle: nawet z przyjaciółką nie używamy wspólnego depilatora.

Z depilatorem to trochę jak z majtkami (nawet rejony podobne - nie każdy wyrywa włoski tylko z łydek ). Niby można je wyprać, ale zawsze to będą cudze gacie.

*dla mnie tak jest. Wiem, że są fanki kupowania bielizny w SH.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 07:39   #3018
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Z depilatorem to trochę jak z majtkami (nawet rejony podobne - nie każdy wyrywa włoski tylko z łydek ). Niby można je wyprać, ale zawsze to będą cudze gacie.

*dla mnie tak jest. Wiem, że są fanki kupowania bielizny w SH.
Trafiłaś w sedno tematu
Majtek, szczoteczek, depilatorów nie dzieli się z nikim i każdy powinien mieć własne. Wiem, że dziewczyny czasem pożyczają sobie sukienki. To byłabym w stanie przeżyć, ale też jakoś niechętnie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 08:02   #3019
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość


W ogole to "sliski temat", bo np ja bym tez nie dala komus np "raz uzytych butow", bo nie.
Poza tym to burzenie sie na to, ze wolontariusze nie chca uzywanych ubran tez ma dwie stony medalu.
Bo tak:
Ja dam fajne, neizniszczone, czyste ciuchy, Ty dasz takie same, ale juz jakis Zdzisiek Patalasinski da swoje niedoprane gacie, bo mu sie gdzies w szufladzie plataly i uznal, ze poprzez SZP sie ich pozbedzie.
No i ja sie tak za bardzo nie dziwie, ze jest ten wymog "ciuchy tylko nowe", bo niestety, nie ma na co liczyc, ze kazdy da te ciuchy uzywane ale niezniszczone i czyste.
A oni nie sprawdzają tych paczek?
Bo jeśli nie to nie dziwię się, że wolą zaznaczyć, że to ma być nowe. Z drugiej strony jak ktoś wrzuci używane to też się tego nie wyłapie.
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 08:42   #3020
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
A oni nie sprawdzają tych paczek?
Bo jeśli nie to nie dziwię się, że wolą zaznaczyć, że to ma być nowe. Z drugiej strony jak ktoś wrzuci używane to też się tego nie wyłapie.
Nie sprawdzają.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 09:57   #3021
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
A oni nie sprawdzają tych paczek?
Bo jeśli nie to nie dziwię się, że wolą zaznaczyć, że to ma być nowe. Z drugiej strony jak ktoś wrzuci używane to też się tego nie wyłapie.
Moja liderka sprawdzala. Nawiozlam jej 2lata temu kilka worow ubran, nie tylko swoich, wszystko uzywane. Ona cieszyla sie jak glupia, ze bedzie miala tyyyle ubran to obdarowania. Sprawdzala te ubrania, prala. Pytalam, czy nie trafila ie tam jakas zakala, to podobno wszystko bylo ok. Wiec sa wolontariusze i wolontariusze
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 10:18   #3022
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
Moja liderka sprawdzala. Nawiozlam jej 2lata temu kilka worow ubran, nie tylko swoich, wszystko uzywane. Ona cieszyla sie jak glupia, ze bedzie miala tyyyle ubran to obdarowania. Sprawdzala te ubrania, prala. Pytalam, czy nie trafila ie tam jakas zakala, to podobno wszystko bylo ok. Wiec sa wolontariusze i wolontariusze
Ty jej nawiozłaś kilka worów ot tak, a nie dwa kartony ubrań dla rodziny, którą wybrałaś. Takie kartony są najczęściej zapakowane w świąteczny papier. Jak mają to sprawdzić?
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 10:27   #3023
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Ty jej nawiozłaś kilka worów ot tak, a nie dwa kartony ubrań dla rodziny, którą wybrałaś. Takie kartony są najczęściej zapakowane w świąteczny papier. Jak mają to sprawdzić?
Aaaa, o to chodzi haha, jakos o tym nie pomyslalam faktycznie, przeciez daje sie gotowe, zapakowane paczki. Moj blad! To tak, nie maja jak sprawdzic. Ale wydaje mi sie, ze jesli rodzina jest NAPRAWDE potrzebujaca i trafi sie wsrod 'prezentow' jakis niewypal, to nikt nie bedzie plakal i mial pretensji. Ale w dobie roszczeniowych idiotow i kosmicznych potrzeb to strach cos dawac.
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 12:31   #3024
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Wy wiecie, dla jakiej rodziny paczkę zrobił papież? Jak nie, to łapcie:http://natemat.pl/127149,papiez-tez-...lskiej-rodziny
Sztandarowy przykład rodziny, ktore ten wątek krytykuje. Jak na zamówienie.
Scyzoryk mi się rozleci od tego bezustannego otwierania w kieszeni.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 12:37   #3025
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Wy wiecie, dla jakiej rodziny paczkę zrobił papież? Jak nie, to łapcie:http://natemat.pl/127149,papiez-tez-...lskiej-rodziny
Sztandarowy przykład rodziny, ktore ten wątek krytykuje. Jak na zamówienie.
Scyzoryk mi się rozleci od tego bezustannego otwierania w kieszeni.
Z tej radości może przybędzie kolejne dziecko
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 13:31   #3026
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Witam!
Trafiłam dzisiaj na ten wątek, nadrobiłam drugą połowę (od wilanowej małgorzaty) a godzinę później dziadek do mnie przyszedł, żeby mu wysłać SMS na SzP

_________________________ _________________
Pociągnięte z mojego małego traktora 8)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 13:39   #3027
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

i nazwą je Franciszek bądź Franciszka

takie oczywiste XD
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 13:43   #3028
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

http://www.szlachetnapaczka.pl/wyniki/

Średnia wartość paczki, wow.

Na żywo

drabineczka, nic tylko żałować, że nie ma opcji lubię to.
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 13:47   #3029
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
http://www.szlachetnapaczka.pl/wyniki/

Średnia wartość paczki, wow.

Na żywo

drabineczka, nic tylko żałować, że nie ma opcji lubię to.
Średnia wartość paczki mnie nie dziwi, wystarczy kupić jeden droższy sprzęt typu lodówka i już jest co najmniej około tysiąca, a same wiemy, jakie były potrzeby
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 13:59   #3030
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Mnie też już nic nie zdziwi jak pod #mojapaczka na fb znalazłam zdjęcie, na którym było.. 71 paczek dla jednej rodziny.

Chociaż robione przez przedszkole, podstawówkę, gimnazjum i liceum, no to mogło się nazbierać..

Relacja z dostarczenia paczki:
Dziewczynki otwierają wszystkie paczki jedna po drugiej, a było ich , aż 18, tylko słychać oh i ah....i w tle chichot... dobrały się do tableta radość przeogromna , a gdy zobaczyły drugiego tableta to już w ogóle w siódmym niebie były obie... na koniec został jeden karton otwierają go i jedna do drugiej:
-Zobacz ciekawe co to jest??!!
-Otwieraj szybciej- mówi druga
-Patrz to chyba telewizor!!
-Tak to telewizor !!!
-Wiesz co to chyba Tata nam go załatwił..... (Tata zginął w wypadku samochodowym w styczniu 2014r)
- Starsza podchodzi do okna, patrzy w niebo i mówi TATUSIU DZIĘKUJE


__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.

Edytowane przez exist_
Czas edycji: 2014-12-14 o 14:01
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-02 12:33:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.