Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 18:03   #3001
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Mam ten zestaw w czerni, ale to raczej 55. [COLOR="Silver"]
.

A końcówki ? Są grube ? Czy cienkie niteczki ?


mi juz nawet na tej długosci nie zalezy jak na grubych końcówkach
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 18:29   #3002
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Ja od wczoraj znów przedłużyłam włoski na microringi.
45cm kolor 1b - 140 pasemek chociaż zastanawiam się czy nie domówić jeszcze 20-40 pasemek i iść na dodanie ich
Wczoraj babeczka mi fajnie wyprostowała i ciekawie to wyglądało, włoski ładnie się zlały, dziś po umyciu nie mogłam ich już tak ułożyć i bez prostowania jednak widać różnicę
Końcówki musiałabym podciąć bo te piórka mnie irytują
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 19:42   #3003
xoxo1991xoxo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 31
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Ja od wczoraj znów przedłużyłam włoski na microringi.
45cm kolor 1b - 140 pasemek chociaż zastanawiam się czy nie domówić jeszcze 20-40 pasemek i iść na dodanie ich
Wczoraj babeczka mi fajnie wyprostowała i ciekawie to wyglądało, włoski ładnie się zlały, dziś po umyciu nie mogłam ich już tak ułożyć i bez prostowania jednak widać różnicę
Końcówki musiałabym podciąć bo te piórka mnie irytują





piórka dopiero zobaczysz jak ściągniesz włosy. Dla mnie to jakaś masakra jestem po ściągnieciu dlatego szukam clip in na moje krótkie rzadzizny mimo ze takie przed założeniem nie były.
xoxo1991xoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:48   #3004
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
A końcówki ? Są grube ? Czy cienkie niteczki ?


mi juz nawet na tej długosci nie zalezy jak na grubych końcówkach
ja je całkiem lubię
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 22:19   #3005
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xoxo1991xoxo Pokaż wiadomość
piórka dopiero zobaczysz jak ściągniesz włosy. Dla mnie to jakaś masakra jestem po ściągnieciu dlatego szukam clip in na moje krótkie rzadzizny mimo ze takie przed założeniem nie były.
Nie mam przedłużonych włosów pierwszy raz..
Poprzednio moje włosy nie były wcale w złym stanie, gdyby były nie zdecydowałabym się na ponowne przedłużanie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 10:09   #3006
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Nie mam przedłużonych włosów pierwszy raz..
Poprzednio moje włosy nie były wcale w złym stanie, gdyby były nie zdecydowałabym się na ponowne przedłużanie
wobec tego podziwiam, ja nie zaufałabym innej metodzie, niż clip in chociaż ostatnio, po pewnych ekscesach nie dość, że spinki zjechały mi o jakieś kilka cm, moje wlosy się przy tym poszarpały, to jeszcze przez pół godziny nie mogłam ich rozczesać ;/ no ale jak się człowiek zachowuje spokojnie to nie ma takich obaw
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:26   #3007
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

dziewczyny! nie żałuję ani trochę, że kupiłam doczepiane.pl cieszę się, że wam się podobają, dużo znajomych również je chwali i się zachwycają jeszcze ich nie myłam, ale niedługo się za to zabieram i zobaczę jakie będą po. na razie wszystko z nimi ok, tylko wypadają jak szalone i to kępkami wrzucam dwa zdjęcia wakacyjnie zrobione w terenie, w słońcu na pierwszym widać trochę moje krótsze się odznaczają, ale to dlatego, że nie chciało mi się ich prostować ;p po wyprostowaniu nic nie widać a na drugim zobaczcie jaki gruby warkocz taka gęstość jednak była najlepszym wyborem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloskiii.jpg (97,9 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloskii.jpg (18,9 KB, 166 załadowań)
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy
olivien jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 13:59   #3008
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
dziewczyny! nie żałuję ani trochę, że kupiłam doczepiane.pl cieszę się, że wam się podobają, dużo znajomych również je chwali i się zachwycają jeszcze ich nie myłam, ale niedługo się za to zabieram i zobaczę jakie będą po. na razie wszystko z nimi ok, tylko wypadają jak szalone i to kępkami wrzucam dwa zdjęcia wakacyjnie zrobione w terenie, w słońcu na pierwszym widać trochę moje krótsze się odznaczają, ale to dlatego, że nie chciało mi się ich prostować ;p po wyprostowaniu nic nie widać a na drugim zobaczcie jaki gruby warkocz taka gęstość jednak była najlepszym wyborem
Jakbym widziała swoje i po wielu miesiącach noszenia wciąż wypadają, niestety... jednak wciąż jest ich dużo. Chociaż nie ukrywam, że to czasem uporczywe
Takie włosy każdy chwali. Są piękne, grube i mega błyszczące. /też nie żałuję, ale na jesień przedłużam sam dół do 70cm muszę do P. Grzesia napisać
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:21   #3009
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

A ja walnę z innej beczki Mówicie na tym wątku o włosach za 450zł ale za 83zł też można mieć ładne dłuuugie włosy Jak? A no tak - kupujecie włosy syntetyczne Victoria_Hair na allegro i cieszycie się 175g włosów które według mnie wyglądają na 2x gęstsze, wyglądem nie różnią się nic od naturalnych. Jeśli chodzi użytkowanie to jak wiadomo - plączą się ale jest na to sposób - szczotka tanlge teezer lub zwykła szczotka + prostownica na końcówki przed założeniem oraz mycie co 2-3 tyg. w letniej wodzie z dodatkiem szamponu z odżywką. Bierzemy pojedyncze pasemko, rozczesujemy, robimy płukanie w miseczce z wodą z szamponem, płuczemy w czystej wodzie, rozczesujemy i pozostawiamy do wyschnięcia na wisząco i tak z każdym po czym jeszcze raz dokładnie rozczesujemy wszystkie i podcinamy ew. postrzępienia 2-3mm po wyschnięciu jeszcze raz rozczesujemy i przejeżdżamy prostownicą po czym jeszcze raz rozczesujemy i mamy włosy jak nowe. Włosy po tym są jak nowe. W trakcie noszenia cały dzień wystarczy przeczesać kilka razy a po ściągnięciu dokładnie wyczesać szczotką. Ja tych włosków używałam jakieś 5 miesięcy i mogłabym kolejne 5 gdyby nie fakt że zmieniłam kolor włosów Na prawdę polecam Paleta kolorów jest ogrooooomna i każdy znajdzie coś dla siebie a w razie czego można napisać do firmy e-maila z prośbą o dobór koloru i zdj swoich włosów w świetle dziennym. Firma wspaniała, włosy wspaniałe. Dodam, że wogóle nie wypadają i nie tracą na gęstości, oczywiście po rozpakowaniu trzeba je wyczesać. Klipsy są solidne, nie odpruwają się i nie zjeżdżają w trakcie noszenia. Zestaw składa się z 8 taśm, z czego ja mając średniej grubości włosy, rzadko używałam największej taśmy bo było to dla mnie za dużo więc nawet jeśli macie bardzo gęste włosy to ten zestaw będzie odpowiedni Nawet jeśli nie przypadnie wam do gustu to chyba lepiej wydać 83 zł niż 450 polecam bardzo gorąco oto link to jednej z aukcji na której sprzedawane są te włosy http://allegro.pl/clip-in-on-wlosy-n...549076437.html
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!

Edytowane przez adrenalineshot
Czas edycji: 2012-08-10 o 14:23
adrenalineshot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 15:58   #3010
Agatakokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Agatakokoszka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 462
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Pokaż wiadomość
A ja walnę z innej beczki Mówicie na tym wątku o włosach za 450zł ale za 83zł też można mieć ładne dłuuugie włosy Jak? A no tak - kupujecie włosy syntetyczne Victoria_Hair na allegro i cieszycie się 175g włosów które według mnie wyglądają na 2x gęstsze, wyglądem nie różnią się nic od naturalnych. Jeśli chodzi użytkowanie to jak wiadomo - plączą się ale jest na to sposób - szczotka tanlge teezer lub zwykła szczotka + prostownica na końcówki przed założeniem oraz mycie co 2-3 tyg. w letniej wodzie z dodatkiem szamponu z odżywką. Bierzemy pojedyncze pasemko, rozczesujemy, robimy płukanie w miseczce z wodą z szamponem, płuczemy w czystej wodzie, rozczesujemy i pozostawiamy do wyschnięcia na wisząco i tak z każdym po czym jeszcze raz dokładnie rozczesujemy wszystkie i podcinamy ew. postrzępienia 2-3mm po wyschnięciu jeszcze raz rozczesujemy i przejeżdżamy prostownicą po czym jeszcze raz rozczesujemy i mamy włosy jak nowe. Włosy po tym są jak nowe. W trakcie noszenia cały dzień wystarczy przeczesać kilka razy a po ściągnięciu dokładnie wyczesać szczotką. Ja tych włosków używałam jakieś 5 miesięcy i mogłabym kolejne 5 gdyby nie fakt że zmieniłam kolor włosów Na prawdę polecam Paleta kolorów jest ogrooooomna i każdy znajdzie coś dla siebie a w razie czego można napisać do firmy e-maila z prośbą o dobór koloru i zdj swoich włosów w świetle dziennym. Firma wspaniała, włosy wspaniałe. Dodam, że wogóle nie wypadają i nie tracą na gęstości, oczywiście po rozpakowaniu trzeba je wyczesać. Klipsy są solidne, nie odpruwają się i nie zjeżdżają w trakcie noszenia. Zestaw składa się z 8 taśm, z czego ja mając średniej grubości włosy, rzadko używałam największej taśmy bo było to dla mnie za dużo więc nawet jeśli macie bardzo gęste włosy to ten zestaw będzie odpowiedni Nawet jeśli nie przypadnie wam do gustu to chyba lepiej wydać 83 zł niż 450 polecam bardzo gorąco oto link to jednej z aukcji na której sprzedawane są te włosy http://allegro.pl/clip-in-on-wlosy-n...549076437.html

przepraszam ale jeśli włosy wyglądają tak "naturalnie" jak postać w awatarze to chyba nikogo nie zachęciłaś

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

tutaj dla zainteresowanych znalazłam długości 60 i 65 cm

1. http://www.rapunzelofsweden.pl/wlosy-na-tasmie
2. http://cliphair.otwarte24.pl/76,ZEST...GA-DUZY-ZESTAW

dziewczyny jakie macie komentarze co do włosów RAPUNZEL ?
wyjaśnienie pochodzenia włosa jest dla mnie dość enigmatyczne...
więc chcę poznać wasze opinie
__________________
KREATYWNA strona sesji ZDJĘCIOWYCH

makijaże - stylizacje - scenografia

https://www.facebook.com/pages/Creat...60147987346766

Agatakokoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 16:30   #3011
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk - okolice
Wiadomości: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xoxo1991xoxo Pokaż wiadomość
piórka dopiero zobaczysz jak ściągniesz włosy. Dla mnie to jakaś masakra jestem po ściągnieciu dlatego szukam clip in na moje krótkie rzadzizny mimo ze takie przed założeniem nie były.
potwierdzam ! ja zaluje swojego pomyslu na ringi... teraz tylko clip in!!!

Cytat:
Napisane przez Agatakokoszka Pokaż wiadomość
przepraszam ale jeśli włosy wyglądają tak "naturalnie" jak postać w awatarze to chyba nikogo nie zachęciłaś

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

tutaj dla zainteresowanych znalazłam długości 60 i 65 cm

1. http://www.rapunzelofsweden.pl/wlosy-na-tasmie
2. http://cliphair.otwarte24.pl/76,ZEST...GA-DUZY-ZESTAW

dziewczyny jakie macie komentarze co do włosów RAPUNZEL ?
wyjaśnienie pochodzenia włosa jest dla mnie dość enigmatyczne...
więc chcę poznać wasze opinie

__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 17:04   #3012
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
dziewczyny! nie żałuję ani trochę, że kupiłam doczepiane.pl cieszę się, że wam się podobają, dużo znajomych również je chwali i się zachwycają jeszcze ich nie myłam, ale niedługo się za to zabieram i zobaczę jakie będą po. na razie wszystko z nimi ok, tylko wypadają jak szalone i to kępkami wrzucam dwa zdjęcia wakacyjnie zrobione w terenie, w słońcu na pierwszym widać trochę moje krótsze się odznaczają, ale to dlatego, że nie chciało mi się ich prostować ;p po wyprostowaniu nic nie widać a na drugim zobaczcie jaki gruby warkocz taka gęstość jednak była najlepszym wyborem
śliczne! i jakie gęste

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatakokoszka Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie macie komentarze co do włosów RAPUNZEL ?
wyjaśnienie pochodzenia włosa jest dla mnie dość enigmatyczne...
więc chcę poznać wasze opinie
Mam je w kolorze 1b. Przychodzą pięknie zapakowane, cudownie pachną. Mam 60 albo 65 cm, nie pamiętam, ale niestety. Moim specjalistycznym okiem są z domieszką syntetyków, ale nie odcinają się od naturalków. Ładnie wyglądają, trochę się plączą przez tę długość, ale jeśli chcesz 100% naturalne to to nie to :P
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 17:24   #3013
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatakokoszka Pokaż wiadomość
przepraszam ale jeśli włosy wyglądają tak "naturalnie" jak postać w awatarze to chyba nikogo nie zachęciłaś

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

tutaj dla zainteresowanych znalazłam długości 60 i 65 cm

1. http://www.rapunzelofsweden.pl/wlosy-na-tasmie
2. http://cliphair.otwarte24.pl/76,ZEST...GA-DUZY-ZESTAW

dziewczyny jakie macie komentarze co do włosów RAPUNZEL ?
wyjaśnienie pochodzenia włosa jest dla mnie dość enigmatyczne...
więc chcę poznać wasze opinie
klask i:

Ciekawa jestem sama czy cliphair to aby na pewno włosy naturalne...?

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
śliczne! i jakie gęste

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------



Mam je w kolorze 1b. Przychodzą pięknie zapakowane, cudownie pachną. Mam 60 albo 65 cm, nie pamiętam, ale niestety. Moim specjalistycznym okiem są z domieszką syntetyków, ale nie odcinają się od naturalków. Ładnie wyglądają, trochę się plączą przez tę długość, ale jeśli chcesz 100% naturalne to to nie to :P
To Rapunzele nie są naturalne w 100%?
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 18:42   #3014
Agatakokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Agatakokoszka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 462
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Rapunzel ma całkiem fajne ceny w dziale wyprzedaż zerknijcie sobie ....

pisałam do doczepianych i grzechhair i mi odpisali ze mają max 55 pytałam czy mogą sprowadzić i zero odzewu .....
__________________
KREATYWNA strona sesji ZDJĘCIOWYCH

makijaże - stylizacje - scenografia

https://www.facebook.com/pages/Creat...60147987346766

Agatakokoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 18:58   #3015
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatakokoszka Pokaż wiadomość
przepraszam ale jeśli włosy wyglądają tak "naturalnie" jak postać w awatarze to chyba nikogo nie zachęciłaś
próbowałaś mnie obrazić ?
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!
adrenalineshot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 20:52   #3016
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Jak na moje oko to Rapunzele nie są w 100% naturalne.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 20:57   #3017
thebeauty
Przyczajenie
 
Avatar thebeauty
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Witajcie

Śledzę wątek od blisko 2 tygodni, przeczytałam chyba cały :P

Sama zajmuję się przedłużaniem włosów na tulejki, używam włosów tylko europejskich lub rosyjskich.

Moje włosy po ekstremalnych eksperymentach bardzo się wykruszyły i strasznie zniszczyły obecnie jestem ruda i w tym kolorze najlepiej się czuję.

Postanowiłam przedłużyć włosy, tylko no właśnie jaka metodą?
Otóż zawsze miałam przedłużone na tulejki... a czytając ten wątek stwierdziłam, raz kozia śmierć -->CLIP IN ! Zobaczymy.

Czytając opinie na temat różnych firm, wybrałam Grzechhair.com, głównie dlatego też, że mam blisko do tego sklepu, mogłam dotknąć włosy przed zakupem.

Pojawił się jednak problem, bardzo ciężko jest dostać ładny odcień rudego... tak wiec zdecydowałam, indyjskie Clip IN w kolorze taki blond/ łosoś.

Włosy zafarbowałam moja ulubioną farbą jedną z najtańszych, Delia kolor Rudy, dostępna w rossmannie.

Clipy chwyciły świetnie! Już po około 6 min. zmywałam farbę.
Dałam odżywkę na całą noc, i jest naprawdę super, włosy takie same jak przed farbowaniem, a spodziewałam się mocnej sztywności i puszystości. Wyglądają bardzo naturalnie i bardzo zbliżone do mojej struktury jeśli chodzi o miękkość.

Wstawiam fotki zrobione byle jak, aby pokazać jak to wygląda, drażni mnie tylko troszkę, że klipy które są po bokach mają żywszy kolor niż moje naturalne włosy... Czy kolor z clipów będzie się trochę spłukiwał?

Cipy są jednej długości, w kitku lub warkoczu wyglądają świetnie, ale rozpuszczone wyglądają trochę sztucznie, myślę żeby je wycieniować? dobry pomysł? Czy wtedy w kitku nie będą wyglądać marnie??

A i swoje włosy mam trochę za ucho.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0124_1.jpg (51,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dx.jpg (30,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sss.jpg (45,3 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jjjj.jpg (36,6 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez thebeauty
Czas edycji: 2012-08-11 o 07:57
thebeauty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 21:03   #3018
Agatakokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Agatakokoszka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 462
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

nie próbowałam nikogo obrazić, ale pomarańczowa skóra + platynowe włosy i polecanie sztucznych clipów naprawdę nikogo na tym forum nie zachęci

poza tym pachnie mi to kryptoreklamom

to nie jest wątek plotkowy

jesli chcesz ciągnąć tą konwersację zapraszam na priw
__________________
KREATYWNA strona sesji ZDJĘCIOWYCH

makijaże - stylizacje - scenografia

https://www.facebook.com/pages/Creat...60147987346766

Agatakokoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 21:37   #3019
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

pisałam już dużo o RAPUNZELACH.. nie, nie i jeszcze raz nie. miałam je raz założone na wyjście po domu nosiłam kilka razy, ale ogólnie za taką cenę tak okropne włosy to śmeich na sali do tego tylko 100g ;p mi one na syntetyki nie wyglądają, ale już wiele razy przez myśl mi przeszło, że te włosy są po prostu z KONIA.. nie wiem jaka prawda, ale w dotyku identyczne jak włosy żywego konika plączą się i są sztywne jak druty jednym słowem nie warte swej ceny.. ja żałuję i to bardzo.
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy
olivien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 07:13   #3020
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Potrzebuje rady ekspertek bo jestem totalnie zielona w temacie
Czy taki zestaw http://www.doczepiane.pl/przedluzani...m-70-gram.html będzie dobry jedynie do zagęszczenia włosów? ( mam do ramion)
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 11:04   #3021
Agatakokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Agatakokoszka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 462
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

dziewczyny donoszę o kolejnym znalezisku :

http://sklep.smeggi.pl/index.php?pro...ct&prod_id=202

mają włosy o długości 60-65 cm
niby pochodzenie europejskie....

co myślicie na ich temat ? jaka jest wasza opinia o włosach SMEGGI ?

ps. w nowej kampanii tej firmy wystąpi sama Natalia Siwiec :P
__________________
KREATYWNA strona sesji ZDJĘCIOWYCH

makijaże - stylizacje - scenografia

https://www.facebook.com/pages/Creat...60147987346766


Edytowane przez Agatakokoszka
Czas edycji: 2012-08-11 o 11:44
Agatakokoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 11:11   #3022
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Potrzebuje rady ekspertek bo jestem totalnie zielona w temacie
Czy taki zestaw http://www.doczepiane.pl/przedluzani...m-70-gram.html będzie dobry jedynie do zagęszczenia włosów? ( mam do ramion)
jeśli masz cienkie włosy tej długości to tak
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 21:48   #3023
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatakokoszka Pokaż wiadomość
nie próbowałam nikogo obrazić, ale pomarańczowa skóra + platynowe włosy i polecanie sztucznych clipów naprawdę nikogo na tym forum nie zachęci

poza tym pachnie mi to kryptoreklamom

to nie jest wątek plotkowy

jesli chcesz ciągnąć tą konwersację zapraszam na priw
Powiem tak. Nie jesteśmy zainteresowane sztucznymi clipami
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 11:30   #3024
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk - okolice
Wiadomości: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez thebeauty Pokaż wiadomość
Witajcie

Śledzę wątek od blisko 2 tygodni, przeczytałam chyba cały :P

Sama zajmuję się przedłużaniem włosów na tulejki, używam włosów tylko europejskich lub rosyjskich.

Moje włosy po ekstremalnych eksperymentach bardzo się wykruszyły i strasznie zniszczyły obecnie jestem ruda i w tym kolorze najlepiej się czuję.

Postanowiłam przedłużyć włosy, tylko no właśnie jaka metodą?
Otóż zawsze miałam przedłużone na tulejki... a czytając ten wątek stwierdziłam, raz kozia śmierć -->CLIP IN ! Zobaczymy.

Czytając opinie na temat różnych firm, wybrałam Grzechhair.com, głównie dlatego też, że mam blisko do tego sklepu, mogłam dotknąć włosy przed zakupem.

Pojawił się jednak problem, bardzo ciężko jest dostać ładny odcień rudego... tak wiec zdecydowałam, indyjskie Clip IN w kolorze taki blond/ łosoś.

Włosy zafarbowałam moja ulubioną farbą jedną z najtańszych, Delia kolor Rudy, dostępna w rossmannie.

Clipy chwyciły świetnie! Już po około 6 min. zmywałam farbę.
Dałam odżywkę na całą noc, i jest naprawdę super, włosy takie same jak przed farbowaniem, a spodziewałam się mocnej sztywności i puszystości. Wyglądają bardzo naturalnie i bardzo zbliżone do mojej struktury jeśli chodzi o miękkość.

Wstawiam fotki zrobione byle jak, aby pokazać jak to wygląda, drażni mnie tylko troszkę, że klipy które są po bokach mają żywszy kolor niż moje naturalne włosy... Czy kolor z clipów będzie się trochę spłukiwał?

Cipy są jednej długości, w kitku lub warkoczu wyglądają świetnie, ale rozpuszczone wyglądają trochę sztucznie, myślę żeby je wycieniować? dobry pomysł? Czy wtedy w kitku nie będą wyglądać marnie??

A i swoje włosy mam trochę za ucho.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.
Ja mam ten blondo lososiowy kolor i tez od Grzesia

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Powiem tak. Nie jesteśmy zainteresowane sztucznymi clipami
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 11:48   #3025
sawusia49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 145
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xoxo1991xoxo Pokaż wiadomość
hej jestem w tym temacie zielona wiec

chcialam kupic jakis maly zestaw na probe poniewaz jestem po sciagnieciu wlosow na ringi wiec moje wlosy sa cieniutkie.
chce kupic zestaw w miare lekki na probe zobaczyc jak zareaguja wlosy i poprostu czy ta metoda bedzie dla mnie komfortowa wiec doradzcie czy probnie mozna zamowic taki zestaw:

http://allegro.pl/wlosy-naturalne-10...526427973.html
Moja droga,rzadko się udzielam na forum,chociaż je czytam od deski do deski.Te włoski o których piszesz są od tej samej osoby od której ja kiedyś kupowałam,swoje perypetie oczywiście opisałam w tym wątku.Jest to któreś już konto tej oszustki.Włosy od niej są straszne ni to naturalne ni to sztuczne,sztywne i oczywiście nie mają deklarowanej wagi.Ogromne trudności w zwrocie,prawie niemożliwe bez zaangażowania odpowiednich organów.Tak,że daj sobie z nimi spokój.Kup takie jak wymieniają tutaj inne Wizażanki,ja tak zrobiłam i jestem teraz bardzo zadowolona.
sawusia49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 12:14   #3026
Agatakokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Agatakokoszka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 462
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

mogę prosić o opinię na temat włosów Smeggi ? http://www.smeggi.pl/
__________________
KREATYWNA strona sesji ZDJĘCIOWYCH

makijaże - stylizacje - scenografia

https://www.facebook.com/pages/Creat...60147987346766

Agatakokoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 13:08   #3027
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Smeggi niestety nie mam, nie pomogę.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 15:26   #3028
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatakokoszka Pokaż wiadomość
mogę prosić o opinię na temat włosów Smeggi ? http://www.smeggi.pl/
Ktoś już tu kiedyś pisał na temat tych włosów, też byłam nimi zainteresowana ale z tego co posiadaczki w/w włosów mówiły, to nie są zbyt dobrej jakości i co najważniejsze - nie są w 100% naturalne
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 15:29   #3029
Agatakokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Agatakokoszka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 462
Wink Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Ktoś już tu kiedyś pisał na temat tych włosów, też byłam nimi zainteresowana ale z tego co posiadaczki w/w włosów mówiły, to nie są zbyt dobrej jakości i co najważniejsze - nie są w 100% naturalne
powiedz mi kochana czy Grzechhair sprowadził Ci na zamówienie niestandardowe włosy ?
np 60 cm ?
bo mnie trochę zbyli w swojej odpowiedzi
__________________
KREATYWNA strona sesji ZDJĘCIOWYCH

makijaże - stylizacje - scenografia

https://www.facebook.com/pages/Creat...60147987346766

Agatakokoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 15:45   #3030
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatakokoszka Pokaż wiadomość
powiedz mi kochana czy Grzechhair sprowadził Ci na zamówienie niestandardowe włosy ?
np 60 cm ?
bo mnie trochę zbyli w swojej odpowiedzi
Tak, na początku miałam zestaw 75cm - mam je do dziś, później 80cm.
Pisałam niedawno o nowy komplet 75 i myślę, że się nie zawiodę - nigdy się nie zdarzyło, żeby Pan Grześ nie sprowadził mi włosków które chciałam. Spróbuj raz jeszcze
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.