Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-24, 09:24   #3001
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Koziemleko życzę szybkiego powrotu do domu!
Mi od wczoraj trochę twardnieje brzuch:/ ale tż mówi, ze przesadzam z nerwami bo on tez sprawdza mi ten brzuch i nie jest źle...heh tż specjalista
Jesteśmy u rodziców, odpoczywamy
Miłej niedzieli!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 09:36   #3002
mara86
Raczkowanie
 
Avatar mara86
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Ja bym nie chciala mieszkac ani z rodzicami ani tym bardziej z tesciami
Ale odkad pamietam mialismy silna potrzebe samodzielnosci - moze dlatego ze ani moja ani TZa rodzina nie jest idealna...
Ja tak samo. Chociaz obie rodziny bez zarzutu. To od 19 roku życia jak była okazja aby się usamodzielnić i wyprowadzić to skorzystałam


Sent from my C6903 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Oskar
mara86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 09:50   #3003
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Koziemleko, ciesze sie, ze dobrze juz sie czujesz
mam nadzieje, ze szybko cie wypuszcza
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 10:05   #3004
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Witam się po nieobecności

Pewnie nikt nie zauważył, że mnie nie ma Od wczoraj jestem w szpitalu Trafiłam tu wczoraj wieczorem z silnymi bólami brzucha i pleców. Nie wiedzą co mi jest. Robili mi USG, morfologię, mocz i dalej nie wiadomo. Najszybciej wyjdę w poniedziałek

Będę teraz was nadrabiać, bo myślałam, że dzisiaj wyjdę i nie miałam laptopa
oj to sie porobiło, dużo zdrówka

Cytat:
Napisane przez ladylazarusIE Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Zanim się przekopię przez te trzy miliony stron postów, to się przywitam.
Ja jestem Marta, maleństwo ma 17 tygodni i 6 dni i planuje się pojawić 28 kwietnia. Nie wiemy jeszcze, kto zacz Następne USG w styczniu, więc pewnie już będzie widać

pozdrawiamy.
witaj

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie
Wczoraj jak przyszłam do szpitala to pielęgniarka wyliczała mi tydzień ciąży. Wyszło jej, że wczoraj był trzeci dzień 26 tygodnia. Tzn, że to jest 25t i 3 d czy 26t i 3 d

A po drugie skąd ta rozbieżność, że wszędzie w necie pokazuje mi, że to był 25t 6d?? Ona na pewno zaznaczyła prawidłowo datę ostatniej miesiączki, bo sprawdzała dwa razy. O co chodzi
wg mnie dziś jestes w 26t1d. Nie wiem może ona się pomyliła
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 10:07   #3005
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Ogólnie przyzwyczajam się już do szpitalnego rytmu dnia i stwierdzam, że nie jest tak źle. Jestem sama na sali, przyjmuję gości i jest super. Nic nie trzeba robić tylko siedzieć na wizażu i czytać. Każdy mi przynosi owoce, słodycze. Babcia upiekła mi ciasto i dostarczy mi nawet porządny obiad Żyć nie umierać
Wczoraj tylko się nudziłam okropnie, bo nie miałam co czytać, ani laptopa, bo miałam nadzieję, że wczoraj wyjdę.
To fajnie jak masz sama pokoj
Dobrze tez ze bol ustal


Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą nie wiem czy wiecie ale w tesco ostatnio jest wyprzedaż -50% na ciuszki niemowlęce.
No to teraz dopiero mowisz?
A do kiedy - wiesz?




Cytat:
Napisane przez mara86 Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Chociaz obie rodziny bez zarzutu. To od 19 roku życia jak była okazja aby się usamodzielnić i wyprowadzić to skorzystałam


Sent from my C6903 using Wizaz Forum mobile app
Ja zaledwie rok starsza bylam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 10:25   #3006
ladylazarusIE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 129
GG do ladylazarusIE
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Dzięki za powitanie Virginia, tak, to moje pierwsze. W dodatku w wieku 33 lat, więc trochę panikuję
ladylazarusIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 10:33   #3007
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość




No to teraz dopiero mowisz?
A do kiedy - wiesz?


Nie mam pojęcia ani od kiedy ani do kiedy , ale w sumie wybór jeszcze był, body, pajace, skarpetki, buciki, koszulki, parę sweterków, nawet jakaś kurteczka była. Jak ktos jeszcze niczego nie ma to się może obkupić tam. Wczoraj byłam i zauważyłam dlatego piszę;
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 10:34   #3008
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
Dzień dobry :h:
koziemleko masz racje teraz to się dopiero zacznie :-( Ja juz mak problemy ze spaniem w kółko mnie boli kręgosłup i dretwieje mi non stop lewa noga jak chodzę na obecną chwilę nie ma dla mnie wygodnej pozycji
Mi drętwieje prawa ręka
Najgorsze trzy miesiące przed nami Oprócz zwykłych dolegliwości dochodzi jeszcze stres, że nie długo rodzimy.

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Koziemleko nie słuchaj pielęgniarek ani kalkulatora, słuchaj mnie - zaczęłyśmy wczoraj 27 tydz
I tak będę liczyć. One się nie znają

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
Koziemleko życzę szybkiego powrotu do domu!
Mi od wczoraj trochę twardnieje brzuch:/ ale tż mówi, ze przesadzam z nerwami bo on tez sprawdza mi ten brzuch i nie jest źle...heh tż specjalista
Jesteśmy u rodziców, odpoczywamy
Miłej niedzieli!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Twardnienie chyba nie jest groźne o ile przechodzi po odpoczynku.

Ja teraz jestem w szpitalu, bo w piątek złapał mnie taki ból, że żyć się nie dało. Ja nie jestem z tych panikujących i biegnących do lekarza z każdą pierdołą, ale w piątek tak mnie bolał brzuch i plecy, że nie mogłam ani stać, ani siedzieć, ani chodzić. Tż musiał mi buty ubierać i nie mogłam wysiąść z samochodu
Teściowa mnie nastraszyła, że rodzę A w dodatku przypomniały mi się te wieszaki lumpkowe i bałam się, że jednak coś sobie zrobiłam.
Ale na szczęscie nie Tylko ciekawe skąd ten ból

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
oj to sie porobiło, dużo zdrówka

witaj

wg mnie dziś jestes w 26t1d. Nie wiem może ona się pomyliła

Też tak liczę Mój kalkulator najlepszy. Zresztą już się przyzwyczaiłam, że w soboty zaczynam kolejne tygodnie
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 10:58   #3009
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Koziemleko a ten ból to wyczuwalny z jakiejś konkretnej strony, czy jakoś tak bardziej całościowy. Bo wg tego co piszesz to mi trochę na kolkę nerkową wygląda, ale ona boli z jednej strony, promieniuje na plecy, ja też miałam trudności z ubraniem się, nogi nie mogłam podnieść itd
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 10:59   #3010
agunia4ever
Zadomowienie
 
Avatar agunia4ever
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 1 130
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez bejb200 Pokaż wiadomość
Witajcie! w końcu odnalazłam wątek mam marcowo- kwietniowych;-) bardzo mi miło będzie spotykać się tu z Wami i wymieniać poglądy na temat przygotowań oraz rozwoju ciąży;-)
Troszkę o sobie, jestem w 21 tygodniu ciąży, już wiem, że będzie chłopczyk;-) imię jeszcze nie wybrane, ale chodzą po głowie trzy: Bartuś, Sebastian i Dawid;-) może pomożecie?;-) ciąża przebiega bez problemów, mam dużo poweru i nie uskarżam się na razie na nic oprócz wieczornego bólu pleców czasem;-) przyjmiecie mnie?;-)
Hej. Witam
Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie do Was. Czy na kazdej wizycie lekarz Was bada na samolocie? Mnie ostatnio ginka badała w 12 tc a tak to zawsze robi mi usg.
U mnie na każdej za to USG mam co jakiś czas.
Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry mamusie
Dzisiaj i ja wcześnie wstałam, właśnie piję kawkę z mlekiem

Dziewczyny znalazłam dość ciekawą stronę, może się komuś przyda:
http://www.poprostupolozna.pl/index.html
Szkoda, że w Łodzi nie ma.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość

GRATULUJĘ
Witaj, Sławusiu! (Mam straszny sentyment do tego imienia!)
Ja też Synuś będzie miał imię po moim teściu, który zmarł pół roku temu
Cytat:
Napisane przez mara86 Pokaż wiadomość
Gratulacje! Witamy Sławusia! Ja gdybym miała aparat do usg w domu to chyba 24h na dobę bym go używała

Sent from my C6903 using Wizaz Forum mobile app
Ja też
Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
aż wskoczyłam na wagę, przed ciążą w granicach 55kg a dziś 63,1 (pewnie z 0,5 będzie mój ciężki pęcherz ) dupeczka troszeczkę czuję że urosła, ale cycki, jak było B tak jest B, może troszkę bardziej pełniejsze. Od 2-3 dni tak czuję, że urósł mi brzuch, bo zaczyna przeszkadzać. Marudzenie z ciężkim brzuchem dopiero się zacznie
a my wczoraj pierogi robiliśmy, pychotka
Mi już powoli brzuch przeszkadza. Np. przy schylaniu
Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Spróbowałby nie

Nie wiem czy u mnie w lab dają kubek, wiec na wszelki wypadek żeby być przygotowaną poszukałam w domu. Znalazłam 1 rodzaj - z napisem TYSKIE
__________________

Impossible is nothing

I ślubuję Ci... Szczęśliwa żona od 9.11.2013r.



I kocham Cię ponad wszystko... Szczęśliwa mama od 06.04.2014r.

Sławcio
agunia4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 11:00   #3011
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Dzień Dobry.

Koziemleko Ty bidulko Zdrowiej, zdrowiej. Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk organizmu

Na temat mieszkania z rodzicami to sie powtórzę. Czasami młodzi niestety nie mają innego wyjścia i muszą mieszkać z rodzicami, ale jestem zdania, że jak się da to powinno się być na swoim
Ja jestem pewna, że od moich rodziców dobrych rad nie dostanę. Tata już w ogóle się nie wtrąca, chociaż wczoraj pierwszy raz powiedział coś o moim dziecku "To dziewuszysko będzie?" a mamy rady polegają na tym "no, ale wejdziesz na internet i sprawdzisz, co się robi jak cycki bolą?Bo mnie bardzo bolały, a ja już nie pamiętam co się robi..." Powiedziałam, ze juz wiem, mówiłam jej o wizazu i o Was i ona "aaa to ja Ci nic nie będę mówić, bo sobie poczytasz"

Wczoraj babcia miała urodziny i szalałam z dietą i w ogóle nie rozumiem moich cukrów
Zjadłam dwa kawałki ciasta i cukier w normie No to na kolację dowaliłam golonko z frytkami i słodką sałatką i cukier w normie Może faktycznie urodzinowe jedzenie nie tuczy?

Cytat:
Napisane przez ladylazarusIE Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Zanim się przekopię przez te trzy miliony stron postów, to się przywitam.
Ja jestem Marta, maleństwo ma 17 tygodni i 6 dni i planuje się pojawić 28 kwietnia. Nie wiemy jeszcze, kto zacz Następne USG w styczniu, więc pewnie już będzie widać

pozdrawiamy.
WItaj

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
1.Potem laska założyła lipiec 2014, mod dołączył sierpień "Bo zawsze było po dwa miesiące" ale jakaś mama lipcowa po kilku dniach napisał prośbę do moderacji, że ciężarnym sie nie odmawia i moderacja wykreśliła im w końcu ten sierpień

2.Przez weekend jem tyle słodkiego ile się da! i tak nic już nie zmienię, a jak mi wyjdzie cukrzyca chociaż poczuję te 2 dni że zyję
Jak się nazywała ta czekolada z Biedry co tak zachwalałyście?

3.My też mieszkamy z moimi rodzicami, na razie razem na dole i zgadzam się z Tobą z tym podkreślonym. Ale da sie z tym żyć
Z plusami jeszcze bardziej sie zgadzam
Po porodzie przeprowadzamy się na górę: osobna łazienka, kuchnia, klatka, swoje 5 pokoi - więc nie widzę sensu w budowaniu swojego domu i braniu kredytu na ten cel
1. AAA już ogarnęłam
2. Ja po badaniu z glukozą pojechałam z tż do sklepu i kupiliśmy sobie po dwa pączki Też właśnie szalałam póki mogłam i słusznie, bo wyszło mi źle. Mam nadzieję, że Tobie nie.
3. Takie wyjście jest chyba najlepsze

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Na Marcelowym ciązowym było nas kilkanaście, chociaz kwiecień-maj i jakos łatwiej było skojarzyć, zapamiętac wszystkie mamy. Czy to znaczy, że teraz rodzi sie więcej dzieci niz w 2007 czy tylko przybyło wizazowych mam?
W 2007 nie wszystkie Polki miały dostęp do internetu

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą nie wiem czy wiecie ale w tesco ostatnio jest wyprzedaż -50% na ciuszki niemowlęce. Ja nic nie kupiłam, bo muszę ogarnąć najpierw co teściowa już kupiła, żeby nie było wszystkiego za dużo, a dziś dopiero mi to przywiezie. Więc zaraz muszę lecieć sprzątać przed wizytacją. Ciacho już zrobione, ale jeszcze karpatkę chcę zrobić.

Czy któraś z Was wybiera się 30 listopada do silesji na prelekcje i usg 3d?
U mnie w tesco niby promocje, a body po 10zł i to nie za ładne. Ładniejsze znajdę gdzieś indziej za tą cenę, ale dzisiaj będe w tesco to zobaczę, może się coś zmieniło.

Fajna akcja z tym smykiem ale ja nie skorzystam. Po 1 za daleko, a po 2 co miesiąc mam usg, więc mi nie trzeba. Ale będzie tam ciężarówek
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 11:05   #3012
vernua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Hejka, jestem pierwszy raz w tym wątku. Dużo nas tu, bardzo się cieszę, że będę mogła przeżywać ten wspaniały czas z Wami. Mam na imię Kamila, mam 24 lata, moja pierwsza ciąża, 22 tydzień, mały kopie jak szalony, póki co termin mam na koniec marca. Pozdrawiam gorąco! P.S Postaram się jakoś nadrobić te 100 stron
vernua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 11:12   #3013
ladylazarusIE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 129
GG do ladylazarusIE
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez vernua Pokaż wiadomość
Hejka, jestem pierwszy raz w tym wątku. Dużo nas tu, bardzo się cieszę, że będę mogła przeżywać ten wspaniały czas z Wami. Mam na imię Kamila, mam 24 lata, moja pierwsza ciąża, 22 tydzień, mały kopie jak szalony, póki co termin mam na koniec marca. Pozdrawiam gorąco! P.S Postaram się jakoś nadrobić te 100 stron
cześć Hehe ja też nadrabiam właśnie. To Cię pocieszę, że to 3 część już , więc mamy 100 x3 :P
ladylazarusIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 11:16   #3014
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez uparta8210 Pokaż wiadomość

podkreślone: to się zgadzam. podział domuddzielna kuchnia łazienka klatka schodowa itd. to całkiem inaczej się mieszka. Tak z dziadkami mogła bym mieszkać.
Ja nawet tak bym nie mogla musi byc bezpieczna odleglosc

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Witam się z rana
Ja już po śniadaniu - jak to w szpitalu Dzisiaj brzuch mnie już w ogóle nie boli. Ale ciągle dają mi nospę i coś jeszcze. Oby to drugie nie było przeciwbólowe
Dzisiaj się raczej nie dowiem, bo dyżur ma gin, którego nie lubię. To partacz i jest nie miły. Będę się przed nim chować

Ogólnie przyzwyczajam się już do szpitalnego rytmu dnia i stwierdzam, że nie jest tak źle. Jestem sama na sali, przyjmuję gości i jest super. Nic nie trzeba robić tylko siedzieć na wizażu i czytać. Każdy mi przynosi owoce, słodycze. Babcia upiekła mi ciasto i dostarczy mi nawet porządny obiad Żyć nie umierać
Wczoraj tylko się nudziłam okropnie, bo nie miałam co czytać, ani laptopa, bo miałam nadzieję, że wczoraj wyjdę.
ciesze sie, ze juz lepiej sie czujesz i masz swietna opieke oby to sie wiecej nie powtorzylo

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Na temat mieszkania z rodzicami to sie powtórzę. Czasami młodzi niestety nie mają innego wyjścia i muszą mieszkać z rodzicami, ale jestem zdania, że jak się da to powinno się być na swoim
Ja jestem pewna, że od moich rodziców dobrych rad nie dostanę. Tata już w ogóle się nie wtrąca, chociaż wczoraj pierwszy raz powiedział coś o moim dziecku "To dziewuszysko będzie?" a mamy rady polegają na tym "no, ale wejdziesz na internet i sprawdzisz, co się robi jak cycki bolą?Bo mnie bardzo bolały, a ja już nie pamiętam co się robi..." Powiedziałam, ze juz wiem, mówiłam jej o wizazu i o Was i ona "aaa to ja Ci nic nie będę mówić, bo sobie poczytasz"

Wczoraj babcia miała urodziny i szalałam z dietą i w ogóle nie rozumiem moich cukrów
Zjadłam dwa kawałki ciasta i cukier w normie No to na kolację dowaliłam golonko z frytkami i słodką sałatką i cukier w normie Może faktycznie urodzinowe jedzenie nie tuczy?
dziwne te Twoje cukry. To teraz rob diete w druga strone
Twoi rodzice udani, a co do mieszkania to sie zgadzam - jak jest mozliwosc to uciekac

My jedziemy dzic z mala na lyzwy Kupilismy jej w zeszlym tygodniu i juz musi koniecznie je wyprobowac Tylko ciekawe co ja tam bede robic
__________________
N&L&F


Edytowane przez asienka213
Czas edycji: 2013-11-24 o 11:24
asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 11:32   #3015
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez vernua Pokaż wiadomość
Hejka, jestem pierwszy raz w tym wątku. Dużo nas tu, bardzo się cieszę, że będę mogła przeżywać ten wspaniały czas z Wami. Mam na imię Kamila, mam 24 lata, moja pierwsza ciąża, 22 tydzień, mały kopie jak szalony, póki co termin mam na koniec marca. Pozdrawiam gorąco! P.S Postaram się jakoś nadrobić te 100 stron
Cytat:
Napisane przez ladylazarusIE Pokaż wiadomość
cześć Hehe ja też nadrabiam właśnie. To Cię pocieszę, że to 3 część już , więc mamy 100 x3 :P
witam nowe dziewczyny na wątku. czujcie się jak u siebie

Koziemleko trzymaj się dzielnie, fajnie że jesteś rozpieszczana przez bliskich i wracaj szybko do domku bo tam ci będzie najlepiej!
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 12:06   #3016
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Koziemleko trzymaj się Pewnie w szpitalu za wesoło nie jest więc pisz do nas Dobrze Cię chociaż traktują, jeść, pić dają?

Jeśli chodzi o mieszkanie z rodzicami lub teściami to mnie nikt nie przekona, że mieszkanie z nimi jest wspaniałe. Mam kilkoro znajomych, którzy tak właśnie twierdzą i bronią swojej racji za wszelką cenę. My mieszkaliśmy przez kilka lat jeszcze przed ślubem z moją mamą i o ile mój TŻ nie narzekał to ja miałam dosyć. Zaznaczę, ze moja mama naprawdę jest "nie inwazyjna", ze tak to nazwę i nie narzuca się. Mimo wszystko brak swobody i świadomość, że nie jesteśmy sami mocno mnie ograniczała. Młodzi powinni mieszkać sami i tyle. Najwyżej w miarę blisko domu rodzinnego by była jakaś pomoc i działa to w dwie strony czasem rodzicom też trzeba pomóc.

Korzystając z wolnego sobotniego wieczoru uszyłam kocyki dla Antka Na razie dwa ale pewnie jeszcze jakieś stworzę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mint.jpg (36,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grey.jpg (45,0 KB, 40 załadowań)
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 12:40   #3017
agunia4ever
Zadomowienie
 
Avatar agunia4ever
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 1 130
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
mój wczorajszy łup za 9zł z SH:
http://bibainfo.pl/pub/195/242/129/1...2012.56.38.jpg
śliczniutkie na żywo, z czerwonego polarku zapinane w kroku
Ale śliczny
Cytat:
Napisane przez uparta8210 Pokaż wiadomość

agunia4ever duże to mieszkanie kupiliście ?? nie chciałaś domku i od samego początku wiedziałaś że chcesz mieszkanie ??
64 metry. Marzy nam się domek, ale musielibyśy wtedy duży kredyt wziąć bo niestety w miastach ceny ziemi są ogromne (przynajmniej w niezłych lokalizacjach). A tak mamy mieszkanie w super lokalizacji i nie musieliśmy się tak zadłużać. Za kilka lat jak odłożymy jeszcze trochę kaski to pomyślimy o domku
Cytat:
Napisane przez ladylazarusIE Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Zanim się przekopię przez te trzy miliony stron postów, to się przywitam.
Ja jestem Marta, maleństwo ma 17 tygodni i 6 dni i planuje się pojawić 28 kwietnia. Nie wiemy jeszcze, kto zacz Następne USG w styczniu, więc pewnie już będzie widać

pozdrawiamy.
Hej. Witamy

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie
Wczoraj jak przyszłam do szpitala to pielęgniarka wyliczała mi tydzień ciąży. Wyszło jej, że wczoraj był trzeci dzień 26 tygodnia. Tzn, że to jest 25t i 3 d czy 26t i 3 d

A po drugie skąd ta rozbieżność, że wszędzie w necie pokazuje mi, że to był 25t 6d?? Ona na pewno zaznaczyła prawidłowo datę ostatniej miesiączki, bo sprawdzała dwa razy. O co chodzi
Wg mnie 25t 3 d.
3maj się i zdrowiej szybciutko. Mam nadzieję, że wszystko jest ok
Cytat:
Napisane przez vernua Pokaż wiadomość
Hejka, jestem pierwszy raz w tym wątku. Dużo nas tu, bardzo się cieszę, że będę mogła przeżywać ten wspaniały czas z Wami. Mam na imię Kamila, mam 24 lata, moja pierwsza ciąża, 22 tydzień, mały kopie jak szalony, póki co termin mam na koniec marca. Pozdrawiam gorąco! P.S Postaram się jakoś nadrobić te 100 stron
Witam, rozgość się
__________________

Impossible is nothing

I ślubuję Ci... Szczęśliwa żona od 9.11.2013r.



I kocham Cię ponad wszystko... Szczęśliwa mama od 06.04.2014r.

Sławcio
agunia4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 13:11   #3018
vivien39
Rozeznanie
 
Avatar vivien39
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Ela87-ja wczoraj zjadłam troche KFC i miałam cukier 116
dzis na śniadanie sałatkę jarzynową i też miałam mało.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

zastanawiałam się nad tym kocykiem
http://motherhood.pl/sklep/duzy-kocyk-bawelniany-40

tylko ciekawe czy sama bawełna się nie zmechaci?
__________________
...bo życia nie mierzy się ilością oddechów ale chwilami, które zaparły dech...


mamusia marcowa 2014
vivien39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 13:16   #3019
nivka
Raczkowanie
 
Avatar nivka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: W....
Wiadomości: 152
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Niezapominajka!! Jakie śliczne... Ja też chcę Pooglądałam te kocyki minky i żal mi wydawać 150 zł za kocyk, same materiały są dostępne, ale moje umiejętności szycia niestety do zaawansowanych nie należą. Ciągle się zastanawiam czy podołam. Robiłaś je z wypełnieniem czy bez?
nivka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 13:37   #3020
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ladylazarusIE Pokaż wiadomość
Dzięki za powitanie Virginia, tak, to moje pierwsze. W dodatku w wieku 33 lat, więc trochę panikuję
Moje też pierwsze I starsza jestem od Ciebie. Wczoraj 34 skonczylam I też panikuję okropnie

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Koziemleko, zdrówka i szybkiego powrotu do domu
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 13:45   #3021
frogutka
Zadomowienie
 
Avatar frogutka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 209
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

witam się niedzielnie
wstaliśmy dziś z Tż o 11:45 strasznie u nas ciemno i ponuro, nic się nie chce a do tego mam meeegaaa katar Macie jakieś mało inwazyjne sposoby na olbrzymi katar
__________________
Żona od 23.07.2011
frogutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 14:17   #3022
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez frogutka Pokaż wiadomość
witam się niedzielnie
wstaliśmy dziś z Tż o 11:45 strasznie u nas ciemno i ponuro, nic się nie chce a do tego mam meeegaaa katar Macie jakieś mało inwazyjne sposoby na olbrzymi katar
inhalacje z amolu... wlej kilka kropel do wrzadej wody i wąchaj
No i bardziej hardkorowy... przekrój czosnek i do nosa. Tylko to wzmaga psikanie a w naszym stanie to nieprzyjemne) Ale skuteczne

Edytowane przez czbasia
Czas edycji: 2013-11-24 o 14:22
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 14:25   #3023
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Wczoraj babcia miała urodziny i szalałam z dietą i w ogóle nie rozumiem moich cukrów
Zjadłam dwa kawałki ciasta i cukier w normie No to na kolację dowaliłam golonko z frytkami i słodką sałatką i cukier w normie Może faktycznie urodzinowe jedzenie nie tuczy?
Widać szaleństwo raz po raz nie szkodzi Ja też po mega obżarstwie na chrzcianach-zjadałam mięska rózne, także panierowane, sos pieczeniowy, trochę ziemniaków, dużo surówki, potem na deser jabłecznik, skubnęłam trochę winogrona, mandarynkę i w przerwie między jedzeniem kontrolnie sprawdziłam cukier a tam 85
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 14:52   #3024
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez vernua Pokaż wiadomość
Hejka, jestem pierwszy raz w tym wątku. Dużo nas tu, bardzo się cieszę, że będę mogła przeżywać ten wspaniały czas z Wami. Mam na imię Kamila, mam 24 lata, moja pierwsza ciąża, 22 tydzień, mały kopie jak szalony, póki co termin mam na koniec marca. Pozdrawiam gorąco! P.S Postaram się jakoś nadrobić te 100 stron
Cytat:
Napisane przez ladylazarusIE Pokaż wiadomość
cześć Hehe ja też nadrabiam właśnie. To Cię pocieszę, że to 3 część już , więc mamy 100 x3 :P
A co bedziecie nadrabiac - piszcie na bierzaco


Dziewczyny juz Was mialam o oszustwo oksarzyc
Caly dzial ze slodyczami w Bierdronce przekopalismy z TZ i nie moglismy znalesc czegos takiego jak czekolada belgijska - zrezygnowana stoje w kolekce do kasy i nagle je tam zauwazylam Trzeba bylo mowic ze to format batonika
Wlasnie wcinam - faktycznie pycha
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 14:54   #3025
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Koziemleko - trzymaj się tam! Dobrze, ze rodzinka Ci dogadza, bo na szpitalnym jedzeniu to się można wykończyć.

o 15 dostałam smsa od małża, ze szkolenie się skończyło i juz wraca
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 15:51   #3026
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą nie wiem czy wiecie ale w tesco ostatnio jest wyprzedaż -50% na ciuszki niemowlęce.
Miałam Cię zapytać do kiedy, ale potem doczytałam, że nie wiesz. Tak czy siak, jutro się wybiorę. Każda wyprz jest fajna, zwłaszcza, że bez promocji w tesco żadnego ubrania nie kupię, za drogie są jak na jakość sieciówki

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Ja jestem pewna, że od moich rodziców dobrych rad nie dostanę. Tata już w ogóle się nie wtrąca, chociaż wczoraj pierwszy raz powiedział coś o moim dziecku "To dziewuszysko będzie?"

Wczoraj babcia miała urodziny i szalałam z dietą i w ogóle nie rozumiem moich cukrów
Zjadłam dwa kawałki ciasta i cukier w normie No to na kolację dowaliłam golonko z frytkami i słodką sałatką i cukier w normie Może faktycznie urodzinowe jedzenie nie tuczy?
Pewnie Ci sie przykro zrobiło za to dziewuszysko... Niektórzy mężczyźni chyba tak się boją żeby nie wyjśc na mięczaków, że aż przesadzają z byciem zimnymi twardzielami. Ale zawsze mógł powiedzieć gorzej, mój znajomy powiedział, że urodził mu się dziurawiec

A z cukrem, to może i racja, szkodzi tylko to, za co sama zapłacisz

Cytat:
Napisane przez vernua Pokaż wiadomość
Hejka, jestem pierwszy raz w tym wątku. Dużo nas tu, bardzo się cieszę, że będę mogła przeżywać ten wspaniały czas z Wami. Mam na imię Kamila, mam 24 lata, moja pierwsza ciąża, 22 tydzień, mały kopie jak szalony, póki co termin mam na koniec marca. Pozdrawiam gorąco! P.S Postaram się jakoś nadrobić te 100 stron
Witaj Kamila Rozumiem, że "mały:" to synek będzie? Na kiedy dokładnie masz termin?

Cytat:
Napisane przez niezapomnijkaa09 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o mieszkanie z rodzicami lub teściami to mnie nikt nie przekona, że mieszkanie z nimi jest wspaniałe. Mam kilkoro znajomych, którzy tak właśnie twierdzą i bronią swojej racji za wszelką cenę. My mieszkaliśmy przez kilka lat jeszcze przed ślubem z moją mamą i o ile mój TŻ nie narzekał to ja miałam dosyć. Zaznaczę, ze moja mama naprawdę jest "nie inwazyjna", ze tak to nazwę i nie narzuca się. Mimo wszystko brak swobody i świadomość, że nie jesteśmy sami mocno mnie ograniczała. Młodzi powinni mieszkać sami i tyle. Najwyżej w miarę blisko domu rodzinnego by była jakaś pomoc i działa to w dwie strony czasem rodzicom też trzeba pomóc.

Korzystając z wolnego sobotniego wieczoru uszyłam kocyki dla Antka Na razie dwa ale pewnie jeszcze jakieś stworzę.
Jak to mówią, z ust mi wyjęłaś to, co pogrubione A kocyki świetne, zdolna jesteś

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Dziewczyny juz Was mialam o oszustwo oksarzyc
Caly dzial ze slodyczami w Bierdronce przekopalismy z TZ i nie moglismy znalesc czegos takiego jak czekolada belgijska - zrezygnowana stoje w kolekce do kasy i nagle je tam zauwazylam Trzeba bylo mowic ze to format batonika
Wlasnie wcinam - faktycznie pycha
Pisałam że rozmiar batonika i że przy kasach. Trzeba było czytać dokładnie Ale magnetic wzięłaś? bo są tez obok w jasnych opakowaniach, które nazwyają się belgijskie, ale smak nie taki


A ja wprowadziłam wczoraj zasadę pójścia spać najpóźniej o 23, żeby potem nie spać w dzien do południa. I co? zasnełam zaraz po 23, przebudziłam się rano, jak mąż wstawał i poprosiłam, żeby najpóźniej o 10 zwlekł mnie z łóżka... a jak mnie kilkakrotnie budził, to narażał się na wielką krzywde i brzydkie słowa skutek taki, że i tak wstałam o 12
stwierdzam zatem, ze ja w tej ciąży niewiele mam do powiedzenia, pełnie funkcje inkubatora, a rządzi mną mały człowiek który teraz waży może ćwierć deko

Aha i z wybiciem godziny 16.00 odzyskałam niepodległość!

Edytowane przez bebe97
Czas edycji: 2013-11-24 o 15:52
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 16:06   #3027
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Witam sie niedzielnie. Ja juz po 'kolacji", bo przed glukoza mam być u mojego doktorka 15 godzin bez jedzenia. Będzie mniej na wadze przy ważeniu , bo potem mam normalną wizytę.
Była przyjaciółka w odwiedziny, więc weekend miałam super odstresowujący

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość

Ja teraz jestem w szpitalu, bo w piątek złapał mnie taki ból, że żyć się nie dało. Ja nie jestem z tych panikujących i biegnących do lekarza z każdą pierdołą, ale w piątek tak mnie bolał brzuch i plecy, że nie mogłam ani stać, ani siedzieć, ani chodzić. Tż musiał mi buty ubierać i nie mogłam wysiąść z samochodu
Teściowa mnie nastraszyła, że rodzę A w dodatku przypomniały mi się te wieszaki lumpkowe i bałam się, że jednak coś sobie zrobiłam.
Ale na szczęscie nie Tylko ciekawe skąd ten ból
Zdrówka w takim razie. My idziemy prawie równo co do tygodni- ale Ty zawsze liczyłas jakby "tydzień mniej" (czyli te skończone) . Ja mam zaczęty 27 tydzień, bo 26t1d

Cytat:
Napisane przez vernua Pokaż wiadomość
Hejka, jestem pierwszy raz w tym wątku. Dużo nas tu, bardzo się cieszę, że będę mogła przeżywać ten wspaniały czas z Wami. Mam na imię Kamila, mam 24 lata, moja pierwsza ciąża, 22 tydzień, mały kopie jak szalony, póki co termin mam na koniec marca. Pozdrawiam gorąco! P.S Postaram się jakoś nadrobić te 100 stron
Cytat:
Napisane przez ladylazarusIE Pokaż wiadomość
cześć Hehe ja też nadrabiam właśnie. To Cię pocieszę, że to 3 część już , więc mamy 100 x3 :P
Witam Was dziewczyny

Cytat:
Napisane przez niezapomnijkaa09 Pokaż wiadomość
Korzystając z wolnego sobotniego wieczoru uszyłam kocyki dla Antka Na razie dwa ale pewnie jeszcze jakieś stworzę.
Suuuuper
ja czekam na maszynę i tez się zabieram za szycie- filc i materiały już czekają .
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 16:11   #3028
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Zdrówka w takim razie. My idziemy prawie równo co do tygodni- ale Ty zawsze liczyłas jakby "tydzień mniej" (czyli te skończone) . Ja mam zaczęty 27 tydzień, bo 26t1d
A ja jutro zacznę 20 tydzień (dzisiaj 18t6d) jeśli urodziłybyśmy zgodnie z terminami, to w momencie mojego porodu, Emilka będzie starsza ponad półtora miesiąca od mojej ... no własnie nie wiem, nie mogę się zdecydować na imię miałam dwa do wyboru, teraz dodałam dwa kolejne i się miotam
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 16:23   #3029
Niutka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 173
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ladylazarusIE Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Zanim się przekopię przez te trzy miliony stron postów, to się przywitam.
Ja jestem Marta, maleństwo ma 17 tygodni i 6 dni i planuje się pojawić 28 kwietnia. Nie wiemy jeszcze, kto zacz Następne USG w styczniu, więc pewnie już będzie widać

pozdrawiamy.
Witaj serdecznie! Heh, radze pisac na biezaco bo przekopac sie przez te miliony historii graniczy z cudem czuj sie jak u siebie ;*

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez vernua Pokaż wiadomość
Hejka, jestem pierwszy raz w tym wątku. Dużo nas tu, bardzo się cieszę, że będę mogła przeżywać ten wspaniały czas z Wami. Mam na imię Kamila, mam 24 lata, moja pierwsza ciąża, 22 tydzień, mały kopie jak szalony, póki co termin mam na koniec marca. Pozdrawiam gorąco! P.S Postaram się jakoś nadrobić te 100 stron
Czesc mam nadzieje, ze bedzie wam u nas dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Witam was dziewczyny weekendowo troszke mnie nie bylo i oczywiscie pozostajecie bezlitosne w pisaniu postow dobra wiadomość z piatku, Madzia zdrowa, antybiotyk brac do poniedziałku aby zapobiec nawrotowi choroby powoli wracamy do zycia jestesmy teraz na sali zabaw, Magda grasuje a ja staram sie choc troche nadrobic kocyk dla Antka boski! Zazdroszcze talentu! Ja mam juz jeden po Madzi, przypadnie Natalii w spadku.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niutka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 16:26   #3030
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Hej
A ja dziś dostałam mandat (znowu!). Plaga jakaś czy co? Wrócę jak się trochę uspokoję .
Żeby choć raz dla odmiany jakaś dobra nowina a nie ciągle wiatr w oczy.......
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.