Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-27, 10:17   #3001
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez 19Mania89 Pokaż wiadomość
Biore tą luteine 5 dzień.. i zero okresu.. zrobiłam test i negatywny.. czyli ze co??
pisałaś że bierzesz tabletki na uspokojenie, jakie?
one moga powodować jakieś zabrzenia...
ja przy braniu tabletek anty... tez dostałam od lekarza leki na uspokojenie, i mi na jeden miesiac okres całkiem zanikł
w głowie też miałam różne myśli. Ginekolog stwierdziła że to przez tabletki uspokajające...i chyba tak faktycznie było bo po miesiącu wszystko wróciło do normy
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 11:44   #3002
maadzia49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 108
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cześć...
To moje trzecie opakowanie Novynette, jestem na trzecim tygodniu. Nie wiem jak to się stało, ale zapomniałam wziąć tabletki w środę i czwartek. W piątek wieczorem doszło do stosunku (nie skończonego we mnie, jeśli to ma jakieś znaczenie). W piatek po tym stosunku,kiedy chcialam normalnie zażyć piątkową tabletkę, kapnęłam się, że nie wzięłam tych dwóch tabletek. Wzięłam dwie tabletki naraz(czyli tę srodową i czwartkową), może pochopnie przeczytałam tę ulotkę.. Dziś rano zauważyłam krwawienie, o którym pisali w ulotce, że może wystąpić. Nie wiem co mam teraz robić.. zostały mi dwie tabletki do końca. Dzwoniłam do gina, nie może mi przepisać teraz antykoncepcji ''po'', bo jest poza miastem. Na pytanie jakie jest prawdopodobieństwo wpadki powiedział, że raczej małe, bo to już była końcówka, ale sama nie wiem, niezbyt rzeczowy facet z niego:/

Czy rzeczywiście w 3 tygodniu jest mniejsze prawdopodobieństwo niz np w 1?
Czy mam dokończyć to opakowanie, zostały mi dwie tabletki. Chyba powinnam, bo juz wczoraj po tej dwudniowej przerwie wzięłam dwie tabletki, może połączę dwa opakowania bez 7-dniowej przerwy?

Sorry, że się rozpisałam, ale chciałam, żeby było to przedstawione jasno..
maadzia49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 12:09   #3003
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez maadzia49 Pokaż wiadomość
Cześć...
To moje trzecie opakowanie Novynette, jestem na trzecim tygodniu. Nie wiem jak to się stało, ale zapomniałam wziąć tabletki w środę i czwartek. W piątek wieczorem doszło do stosunku (nie skończonego we mnie, jeśli to ma jakieś znaczenie). W piatek po tym stosunku,kiedy chcialam normalnie zażyć piątkową tabletkę, kapnęłam się, że nie wzięłam tych dwóch tabletek. Wzięłam dwie tabletki naraz(czyli tę srodową i czwartkową), może pochopnie przeczytałam tę ulotkę.. Dziś rano zauważyłam krwawienie, o którym pisali w ulotce, że może wystąpić. Nie wiem co mam teraz robić.. zostały mi dwie tabletki do końca. Dzwoniłam do gina, nie może mi przepisać teraz antykoncepcji ''po'', bo jest poza miastem. Na pytanie jakie jest prawdopodobieństwo wpadki powiedział, że raczej małe, bo to już była końcówka, ale sama nie wiem, niezbyt rzeczowy facet z niego:/

Czy rzeczywiście w 3 tygodniu jest mniejsze prawdopodobieństwo niz np w 1?
Czy mam dokończyć to opakowanie, zostały mi dwie tabletki. Chyba powinnam, bo juz wczoraj po tej dwudniowej przerwie wzięłam dwie tabletki, może połączę dwa opakowania bez 7-dniowej przerwy?

Sorry, że się rozpisałam, ale chciałam, żeby było to przedstawione jasno..
Bez sensu, że wzięłaś te zaległe tabletki, no ale stało się...
ja bym na Twoim miejscu teraz połączyła opakowania
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 12:28   #3004
maadzia49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 108
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Byłam tak zestresowana tą sytuacją, odrazu wzięłam, zanim pomyślałam.. A w sumie mogłam zrobić już tę 7-dniową przerwę.. Nadal mam krwawienie i wygląda mi to na okres, nawet czuję się na okres.. Już sama nie wiem, wezmę jeszcze te dwie tabletki ze starego opakowania i zacznę bez przerwy nowe..
maadzia49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 12:38   #3005
mlmFM
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 811
GG do mlmFM Send a message via Skype™ to mlmFM
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez maadzia49 Pokaż wiadomość
Byłam tak zestresowana tą sytuacją, odrazu wzięłam, zanim pomyślałam.. A w sumie mogłam zrobić już tę 7-dniową przerwę.. Nadal mam krwawienie i wygląda mi to na okres, nawet czuję się na okres.. Już sama nie wiem, wezmę jeszcze te dwie tabletki ze starego opakowania i zacznę bez przerwy nowe..
teraz chyba nie masz innego wyjscia, ale moze jeszcze spróbuj zadzwonić do swojego gina - on chyba najlepiej Ci doradzi.
mlmFM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 14:36   #3006
queenie777
Raczkowanie
 
Avatar queenie777
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Plewiska
Wiadomości: 191
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Ech... s...o....s..... Okres spóźnia mi się już ok 11-13 dni... Nie wiem co mam o tym myśleć. Kochałam się tylko z gumką i jestem pewna, że ani nic nie pękło, ani nie zsunęło się. I nie wiem co mam o tym myśleć- czy coś przeciekło, czy podczas seksu oralnego niechcący coś się dostało. dlaczego nie mam tego cholernego okresu. Niby żadna tragedia, ale jakoś kurcze nie po drodze mi teraz dzieciątko :-(
Dodam, że mdłości porannych nie mam, piersi obrzmiałych też nie, ale mam wzdęcie jakieś dziwne i mimo, że jestem na lekkiej diecie to brzuch mi coś nie przestaje być lekko zaokrąglony. poza tym jestem ciągle zmęczona. i nie wiem czy to zmiana trybu zycia z siedzącego na pracujący plus przesilenie wiosenne czy ciąża.... Co o tym myślicie? chcę jeszcze ze 3 dni poczekać i test zrobię.... Ale wyraźcie proszę swoją opinię...
queenie777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 15:23   #3007
Aguutek
Przyczajenie
 
Avatar Aguutek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez queenie777 Pokaż wiadomość
Ech... s...o....s..... Okres spóźnia mi się już ok 11-13 dni... Nie wiem co mam o tym myśleć. Kochałam się tylko z gumką i jestem pewna, że ani nic nie pękło, ani nie zsunęło się. I nie wiem co mam o tym myśleć- czy coś przeciekło, czy podczas seksu oralnego niechcący coś się dostało. dlaczego nie mam tego cholernego okresu. Niby żadna tragedia, ale jakoś kurcze nie po drodze mi teraz dzieciątko :-(
Dodam, że mdłości porannych nie mam, piersi obrzmiałych też nie, ale mam wzdęcie jakieś dziwne i mimo, że jestem na lekkiej diecie to brzuch mi coś nie przestaje być lekko zaokrąglony. poza tym jestem ciągle zmęczona. i nie wiem czy to zmiana trybu zycia z siedzącego na pracujący plus przesilenie wiosenne czy ciąża.... Co o tym myślicie? chcę jeszcze ze 3 dni poczekać i test zrobię.... Ale wyraźcie proszę swoją opinię...
Cóż, trudno powiedzieć, niby zabezpieczenie było, ale wiadomo, 100% pewności nie ma właściwie nigdy. Jest za wcześnie żebyś miała jakieś widome oznaki ciąży. Sprawdź temperaturę ciała, jeśli utrzymuje się ona powyżej 37 stopni, może być to oznaka ciąży. Poranne mdłości czy obolałe piersi to objawy, które pojawiają się dopiero ok. 6-8 tygodnia ciąży.
Na twoim miejscu zrobiłabym po prostu test, bo domysły można snuć w nieskończoność, a po co się denerwować?
Aguutek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 15:49   #3008
queenie777
Raczkowanie
 
Avatar queenie777
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Plewiska
Wiadomości: 191
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

ech wlasnie te nerwy mnie dobijają... a nie wiem szczerze jakie mogą być inne przyczyny braku okresu, który jakby nie patrzył miała w miarę regularny przedtem....ech...
queenie777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 16:36   #3009
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez queenie777 Pokaż wiadomość
Ech... s...o....s..... Okres spóźnia mi się już ok 11-13 dni... Nie wiem co mam o tym myśleć. Kochałam się tylko z gumką i jestem pewna, że ani nic nie pękło, ani nie zsunęło się. I nie wiem co mam o tym myśleć- czy coś przeciekło, czy podczas seksu oralnego niechcący coś się dostało. dlaczego nie mam tego cholernego okresu. Niby żadna tragedia, ale jakoś kurcze nie po drodze mi teraz dzieciątko :-(
Dodam, że mdłości porannych nie mam, piersi obrzmiałych też nie, ale mam wzdęcie jakieś dziwne i mimo, że jestem na lekkiej diecie to brzuch mi coś nie przestaje być lekko zaokrąglony. poza tym jestem ciągle zmęczona. i nie wiem czy to zmiana trybu zycia z siedzącego na pracujący plus przesilenie wiosenne czy ciąża.... Co o tym myślicie? chcę jeszcze ze 3 dni poczekać i test zrobię.... Ale wyraźcie proszę swoją opinię...
Jeśli nic się nie stało z prezerwatywą i jesteś tego pewna, nie wiem obejrzałaś dokładnie czy nic nie pękło ani nie przeciekło to nie ma możliwości ciąży. Jeśli nasienie nie miało styczności z Twoją macicą to jakim cudem możesz być w ciąży? Myślę, że to opóźnianie się okresu jest spowodowane dwoma czynnikami. Albo zmianę klimatyczną - bo nagle z mrozów zrobiła się ładna wiosna, albo po prostu stres. Ja też stosuję tą metodę co ty i mi też spóźnia się miesiączka, z tym że póki co to będzie jakieś 6 dni. Mam strasznie obolałe piersi, opuchnięte, ciężkie. Wygląda tak jakby miał być lada chwila, wszystkie objawy są, ja to widzę po własnej buzi - wtedy trochę mi się zawsze pogorszy kondycja skóry.

Zrób test jeśli nie szkoda Ci pieniędzy , może to cię trochę uspokoi, ja jestem pewna że wynik dowiedzie, że nie jesteś w ciąży. Nie zdziw się jak okres spóźni ci się nawet jakieś 16 dni, już tak miałam i to wtedy, kiedy zaczynała się jesień. Kiedyś się smiałam z tego, że pogoda wpływa na takie rzeczy, a teraz sama się przekonuję że jednak to jest prawda.
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 17:30   #3010
queenie777
Raczkowanie
 
Avatar queenie777
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Plewiska
Wiadomości: 191
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

LaCandy też tak się zastanawiam czy to nie przesilenie, bo ta pogoda rzeczywiście daje w kość. No i ja przez rok byłam bezrobotna, a teraz od miesiąca pracuję więc regularny tryb życia mam i taki bardziej intensywny no i od 2 tygodni jestem na diecie, ale nie takiej rygorystycznej- po prostu rzuciłam słodycze, nie jem jasnego pieczywa i ziemniaków.
A co do objawów okresu to niestety takowych nie posiadam i to mnie właśnie najbardziej martwi. Bo ani bólu brzucha, ani żadnych innych choćby minimalnych objawów...
queenie777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 17:48   #3011
mlmFM
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 811
GG do mlmFM Send a message via Skype™ to mlmFM
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez queenie777 Pokaż wiadomość
LaCandy też tak się zastanawiam czy to nie przesilenie, bo ta pogoda rzeczywiście daje w kość. No i ja przez rok byłam bezrobotna, a teraz od miesiąca pracuję więc regularny tryb życia mam i taki bardziej intensywny no i od 2 tygodni jestem na diecie, ale nie takiej rygorystycznej- po prostu rzuciłam słodycze, nie jem jasnego pieczywa i ziemniaków.
A co do objawów okresu to niestety takowych nie posiadam i to mnie właśnie najbardziej martwi. Bo ani bólu brzucha, ani żadnych innych choćby minimalnych objawów...
jak ci się już tyle spóźnia możesz zrobić test,jak nie wierzysz w domowy to zrób z krwi
mlmFM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 18:11   #3012
19Mania89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez kavvka Pokaż wiadomość
pisałaś że bierzesz tabletki na uspokojenie, jakie?
one moga powodować jakieś zabrzenia...
ja przy braniu tabletek anty... tez dostałam od lekarza leki na uspokojenie, i mi na jeden miesiac okres całkiem zanikł
w głowie też miałam różne myśli. Ginekolog stwierdziła że to przez tabletki uspokajające...i chyba tak faktycznie było bo po miesiącu wszystko wróciło do normy
Biore Luteine dwa razy dnia.. Skoro test wyszedł negatywnie a okresu i tak nie ma tzn że w ciązy nie jestem..to tylko stres ?? Tab na uspokojenie to ziołowe są.. i one nic nie zaburzaja..
19Mania89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 19:38   #3013
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Aguutek Pokaż wiadomość
Cóż, trudno powiedzieć, niby zabezpieczenie było, ale wiadomo, 100% pewności nie ma właściwie nigdy. Jest za wcześnie żebyś miała jakieś widome oznaki ciąży. Sprawdź temperaturę ciała, jeśli utrzymuje się ona powyżej 37 stopni, może być to oznaka ciąży. Poranne mdłości czy obolałe piersi to objawy, które pojawiają się dopiero ok. 6-8 tygodnia ciąży.
Na twoim miejscu zrobiłabym po prostu test, bo domysły można snuć w nieskończoność, a po co się denerwować?
No to dziwne, bo ja obolałe piersi mialam na samym poczatku, kiedy jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy. A mdlosci dopadly mnie jakos od 4tego tygodnia. Wiec jak widac kazda to przechodzi inaczej.
Einode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 10:52   #3014
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez queenie777 Pokaż wiadomość
LaCandy też tak się zastanawiam czy to nie przesilenie, bo ta pogoda rzeczywiście daje w kość. No i ja przez rok byłam bezrobotna, a teraz od miesiąca pracuję więc regularny tryb życia mam i taki bardziej intensywny no i od 2 tygodni jestem na diecie, ale nie takiej rygorystycznej- po prostu rzuciłam słodycze, nie jem jasnego pieczywa i ziemniaków.
A co do objawów okresu to niestety takowych nie posiadam i to mnie właśnie najbardziej martwi. Bo ani bólu brzucha, ani żadnych innych choćby minimalnych objawów...
Hmm... możliwe, że rzeczywiście to jest wina ocieplenia ale inny tryb życia, nagła zmiana po tak długim czasie musi mieć jakiś skutek w organiźmie. Możliwe że jesteś trochę przemęczona i zestresowana. Jeśli test wyjdzie negatywny to idź po prostu do lekarza, to będzie najsensowniejsze wyjście.

Ja dzisiaj dostałam właśnie miesiączkę i to bardzo bolesną, z resztą jak zwykle. Zastanawiam się czy po prostu nie przejść na tabletki, bo to by mi przy okazji zmniejszyło ból przy krwawieniu. Zastanów się nad tabletkami, wtedy powinno się wszystko wyregulować...

Einode masz rację. Trzeba obserwować swój organizm.
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.

Edytowane przez LaCandy
Czas edycji: 2010-03-28 o 10:54
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 08:25   #3015
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez 19Mania89 Pokaż wiadomość
Biore Luteine dwa razy dnia.. Skoro test wyszedł negatywnie a okresu i tak nie ma tzn że w ciązy nie jestem..to tylko stres ?? Tab na uspokojenie to ziołowe są.. i one nic nie zaburzaja..
ja tez miałąm ziołowe ale na recepte i mi zaburzenie zrobiły+plus stresy dnia codziennego
więc stres też sie przyczynia na pewno... ja mysle ze skoro robiłaś test to w ciąży nie powinnaś być... przecież mają ponoć jakoś 99% pewności
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:35   #3016
kosmisia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 311
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Hej dziewczyny!

Ja okres zawsze miałam regularny. Rzadko mi sie spóźniał, a jeśli tak, to 1 dzień. Okres miałam dostać 26.03. Do tej pory go nie mam. Robiłam test 27 i wykazał I krechę. Czy to możliwe żebym była w ciąży, bo nie wiem czy robić test czy nie?

dzięki
kosmisia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:48   #3017
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez kosmisia1985 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Ja okres zawsze miałam regularny. Rzadko mi sie spóźniał, a jeśli tak, to 1 dzień. Okres miałam dostać 26.03. Do tej pory go nie mam. Robiłam test 27 i wykazał I krechę. Czy to możliwe żebym była w ciąży, bo nie wiem czy robić test czy nie?

dzięki
Zrob test z krwi i idz do ginekologa
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:04   #3018
agnieszka1234567890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Hej dziewczyny! Kochałam się z facetem w 18 dzień cyklu (,moj cykl trwa 31 dni) i on nie zdarzył .Nie wiem jakie jest prawdopodobienstwo ze zaszlam w ciaze...w sumie to no nawet nie było by mi smutno gdybym była....co wy o tym myslicie?prosze o komentarze...i mam jeszcze taki mały wstydliwy problemik od jakiegos czasu kilka (kikla dni po tym stosunku jakos 10 dni...) moj kał jest koloru zielonkawego nie wiem czy powinnam sie tym niepokoic.pomozcie
agnieszka1234567890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:14   #3019
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez agnieszka1234567890 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Kochałam się z facetem w 18 dzień cyklu (,moj cykl trwa 31 dni) i on nie zdarzył .Nie wiem jakie jest prawdopodobienstwo ze zaszlam w ciaze...w sumie to no nawet nie było by mi smutno gdybym była....co wy o tym myslicie?prosze o komentarze...i mam jeszcze taki mały wstydliwy problemik od jakiegos czasu kilka (kikla dni po tym stosunku jakos 10 dni...) moj kał jest koloru zielonkawego nie wiem czy powinnam sie tym niepokoic.pomozcie
Przy 31-dniowym cyklu 18. dzień był raczej płodny, więc prawdopodobieństwo ciąży moim zdaniem jest.
Co do drugiej sprawy - ja bym poszła do lekarza.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 21:13   #3020
frikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

witam. od 9 mc biore tabletki antykoncepcyjne.
ostatnio poszlismy z moim TŻ na całosc bez dodatkowego zabezpieczenia w postaci prezerwatywy.
wszystkie tabletki w tym mc brałam regularnie. zaczełam od 9 marca a kończę dziś.
równiutko 21 tabletek ;p
jakie są szanse ze zajde w ciaze?
bardzo sie boje bo to mój 1 raz w którym całkowicie ufam tabletkom.
frikkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:21   #3021
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez frikkk Pokaż wiadomość
witam. od 9 mc biore tabletki antykoncepcyjne.
ostatnio poszlismy z moim TŻ na całosc bez dodatkowego zabezpieczenia w postaci prezerwatywy.
wszystkie tabletki w tym mc brałam regularnie. zaczełam od 9 marca a kończę dziś.
równiutko 21 tabletek ;p
jakie są szanse ze zajde w ciaze?
bardzo sie boje bo to mój 1 raz w którym całkowicie ufam tabletkom.
0,1 %
no chyba, ze nie zaczniesz po 7 dniach kolejnego opakowania
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:24   #3022
frikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

tzn ja ten stosunek odbyłam w środe 24.03.
tabletki łykam regularnie.. (no czasem zdarza sie poślizg godzinny).
frikkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:01   #3023
moniaa4aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Witam,mam takie pytanie.
17 marca dostalam miesiaczke,kochalam sie ze swoim chlopakiem 20/21 marca,dzis mialam plamienie. Dodam ze juz raz bylam w ciazy i poronilam. Czy to plamienie moze byc "zapowiedzia" ciazy ?
Bardzo prosze o odpowiedz,pozdrawiam
moniaa4aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 23:57   #3024
mlmFM
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 811
GG do mlmFM Send a message via Skype™ to mlmFM
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez moniaa4aa Pokaż wiadomość
Witam,mam takie pytanie.
17 marca dostalam miesiaczke,kochalam sie ze swoim chlopakiem 20/21 marca,dzis mialam plamienie. Dodam ze juz raz bylam w ciazy i poronilam. Czy to plamienie moze byc "zapowiedzia" ciazy ?
Bardzo prosze o odpowiedz,pozdrawiam
teoretycznie tak, ale plamienie skontroluj u lekarza - każde plamienie powinno się konsultować z gin
mlmFM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:09   #3025
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez moniaa4aa Pokaż wiadomość
Witam,mam takie pytanie.
17 marca dostalam miesiaczke,kochalam sie ze swoim chlopakiem 20/21 marca,dzis mialam plamienie. Dodam ze juz raz bylam w ciazy i poronilam. Czy to plamienie moze byc "zapowiedzia" ciazy ?
Bardzo prosze o odpowiedz,pozdrawiam
Zakładam ,że ma 28 dniowe cykle wiec seks byl w okresie niepłodnym ,plamienie to byc moze owulacja ,na ciaze bym nie liczyła.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:19   #3026
*Nadia*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 25
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cześć, ja dziś zrobiłam 2 testy ciążowe oba pozytywne z czego bardzo się cieszę. Tylko martwi mnie to czy ja na pewno jestem w ciąży, byłam na becie ale wyniki dopiero jutro popołudniu. Dziś 30 dzień cyklu, do stosunku doszło w 15 dniu cyklu, potem okazało się że mam grzybice i 12 dni brałam globulki dopochwowe.
No ale chyba te globulki i grzybica nie wpłynęły na pozytywny test ciążowy dziś? Co o tym myślicie?
*Nadia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:21   #3027
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez *Nadia* Pokaż wiadomość
Cześć, ja dziś zrobiłam 2 testy ciążowe oba pozytywne z czego bardzo się cieszę. Tylko martwi mnie to czy ja na pewno jestem w ciąży, byłam na becie ale wyniki dopiero jutro popołudniu. Dziś 30 dzień cyklu, do stosunku doszło w 15 dniu cyklu, potem okazało się że mam grzybice i 12 dni brałam globulki dopochwowe.
No ale chyba te globulki i grzybica nie wpłynęły na pozytywny test ciążowy dziś? Co o tym myślicie?
Nie, nie wplynely
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:40   #3028
secura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 134
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;18218033]Przy 31-dniowym cyklu 18. dzień był raczej płodny, więc prawdopodobieństwo ciąży moim zdaniem jest.
[/QUOTE]
ja bym powiedziala ze wstrzelilas sie idealnie w plodny czas
uprzedz faceta ze moze zostac tata
secura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 20:23   #3029
ania_ino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Witam, jestem tutaj nowa. Mam 19 Lat. Moje okresy są zwylkle bardzo bolesne, przez ostatnie 4 miesiące wymiotowałam w czasie okresu. Mój cykl zwykle trwa 31 dni. Środki nie zawsze były wyraźne.
Ostatnio okres miałam 16 lutego. Kochałam sie bez zabezpieczeń 22 lutego i 13 marca przez chwilkę z gumką. Od 22 -27 uczyłam się dużo wiecej niż zwykle. Do dzisiaj nie dostałam okresu... Boli mnie jakby troszkę brzuch od kilku dni. Jest wzdęty. Szyjka jest zamknięta, raczej nisko, sluz biały nierozciągliwy. Śluzu jest teraz mało, tydzień temu było wiecej.
Czym moze być spowodowany ten brak okresu? Stresem? Nauką? Zmiąną pogody w Polsce? Może poprosty cykl bezowulacyjny? Matrwię się, że jestem w ciązy. Proszę o rzetelne komentarze, nie typu zrób test.
Pozdrawiam
ania_ino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 20:25   #3030
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez ania_ino Pokaż wiadomość
Witam, jestem tutaj nowa. Mam 19 Lat. Moje okresy są zwylkle bardzo bolesne, przez ostatnie 4 miesiące wymiotowałam w czasie okresu. Mój cykl zwykle trwa 31 dni. Środki nie zawsze były wyraźne.
Ostatnio okres miałam 16 lutego. Kochałam sie bez zabezpieczeń 22 lutego i 13 marca przez chwilkę z gumką. Od 22 -27 uczyłam się dużo wiecej niż zwykle. Do dzisiaj nie dostałam okresu... Boli mnie jakby troszkę brzuch od kilku dni. Jest wzdęty. Szyjka jest zamknięta, raczej nisko, sluz biały nierozciągliwy. Śluzu jest teraz mało, tydzień temu było wiecej.
Czym moze być spowodowany ten brak okresu? Stresem? Nauką? Zmiąną pogody w Polsce? Może poprosty cykl bezowulacyjny? Matrwię się, że jestem w ciązy. Proszę o rzetelne komentarze, nie typu zrób test.
Pozdrawiam
Minęło już ponad 14 od obu stosunków, więc RZETELNA odpowiedź to zrób test, bo mozesz byc w ciazy.
Nikt Ci inaczej nie wywróży
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.