Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67. - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-02-06, 11:38   #3001
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Jaka to farba? Też chętnie się dowiem
Ja wpisałam po prostu w google "Farba do wanny" i tyle wiem Trzeba dobrać rodzaj farby do materiały z którego masz wykonaną wannę. Muszę się wczytać ile tego potrzeba itp. i pewnie się zdecyduję.

Szykuję mieszkanie pod wynajem, ale z perspektywą, ze za rok-dwa je sprzedam, więc chcę aby tam było ładnie i przyjemnie, ale no nie będe robić generalnego remontu, bo jak ktoś kupi, to i tak zrobi po swojemu.

A własnie - co u was było must-have jak szukałyście mieszkania na wynajem? Co sprawiało, że absolutnie nie chciałyście tam mieszkać? Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, no i nie wiem w co warto zainwestować, co odpuścić... Nie zalezy mi żeby zdzierać z lokatorów jakieś kosmiczne kwoty, myślę o tym, ze chciałabym do kieszeni 1.5k za nie (orientowałam sie troche w ogloszeniach obecnych).
Mieszkanie jest w bardzo dobrej lokalizacji w mieście wojewódzkim, 2 pokoje, 52 m2, duży balkon. Blok dosyć stary, pewnie z lat 80, jak wszystkie na tym osiedlu, ale układ pomieszczeń jest super, bo oba pokoje są duże, oddzielna kuchnia tez duża. Ale własnie np. łazienkę odświeżę i będzie okej. Mebli w kuchni nie będę wymieniać. Mają swoje lata, są z prawdziwego drewna, w bardzo dobrym stanie, ale no odbiegają od estetyki Ikei zapewne, mam nadzieje, ze to nikogo nie odstraszy. W sypialni tylko nowe meble, a co do salonu to jest tam komplet mebli, też prawdziwe drewno, super stan - nie chcę ich wywalać. Liczę, ze jakoś dodatkami podrasuję. Oczywiście całe mieszkanie odmalowane itp, porządkowanie w trakcie.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 11:45   #3002
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=835313362e9486e3c9442f0 8647b1f88dd16e422_65652de 798c50;89491629]Cypr
Wybieram się w przyszłym tygodniu na Cypr i o ile wiedziałam o części greckiej i tureckiej, to tak część brytyjska mnie bardzo zaskoczyła. Czy ktoś wie, czy w ogóle da się tam przejść/przebywać bez paszportu? Chciałam zobaczyć to Jezioro Limassol [/QUOTE]


Byłam na Cyprze rok temu w tych okolicach i jeśli dobrze pamietam to ograniczenia dotyczą tylko bazy wojskowej na samym końcu tego cyplu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 13:56   #3003
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 290
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Jak się używa suszarki z dyfuzorem? Jaki on daje efekt?

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 13:59   #3004
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Dziadkowie mieli czymś malowaną wanne i po jakimś czasie wyglądało to paskudnie ale to z 20 lat temu było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 14:01   #3005
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Byłam na Cyprze rok temu w tych okolicach i jeśli dobrze pamietam to ograniczenia dotyczą tylko bazy wojskowej na samym końcu tego cyplu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Byłoby super! Dziękuję
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 14:14   #3006
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89491630]Ja wpisałam po prostu w google "Farba do wanny" i tyle wiem Trzeba dobrać rodzaj farby do materiały z którego masz wykonaną wannę. Muszę się wczytać ile tego potrzeba itp. i pewnie się zdecyduję.

Szykuję mieszkanie pod wynajem, ale z perspektywą, ze za rok-dwa je sprzedam, więc chcę aby tam było ładnie i przyjemnie, ale no nie będe robić generalnego remontu, bo jak ktoś kupi, to i tak zrobi po swojemu.

A własnie - co u was było must-have jak szukałyście mieszkania na wynajem? Co sprawiało, że absolutnie nie chciałyście tam mieszkać? Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, no i nie wiem w co warto zainwestować, co odpuścić... Nie zalezy mi żeby zdzierać z lokatorów jakieś kosmiczne kwoty, myślę o tym, ze chciałabym do kieszeni 1.5k za nie (orientowałam sie troche w ogloszeniach obecnych).
Mieszkanie jest w bardzo dobrej lokalizacji w mieście wojewódzkim, 2 pokoje, 52 m2, duży balkon. Blok dosyć stary, pewnie z lat 80, jak wszystkie na tym osiedlu, ale układ pomieszczeń jest super, bo oba pokoje są duże, oddzielna kuchnia tez duża. Ale własnie np. łazienkę odświeżę i będzie okej. Mebli w kuchni nie będę wymieniać. Mają swoje lata, są z prawdziwego drewna, w bardzo dobrym stanie, ale no odbiegają od estetyki Ikei zapewne, mam nadzieje, ze to nikogo nie odstraszy. W sypialni tylko nowe meble, a co do salonu to jest tam komplet mebli, też prawdziwe drewno, super stan - nie chcę ich wywalać. Liczę, ze jakoś dodatkami podrasuję. Oczywiście całe mieszkanie odmalowane itp, porządkowanie w trakcie.[/QUOTE]


Jak pójdziesz do Castoramy, LM albo czegoś takiego i zapytasz to Ci doradzą. I na płytki i do wanny


Co do must have to tak naprawdę zależy czy celujesz w studentów czy w parę,bo trzeba inaczej urządzić mieszkanie. Nie wiem jak duże masz pokoje, ale jak chcesz mieć np. 4 studentów, to w każdym pokoju po dwa łózka, jakieś szafy, biurka, szafka nocna, komody. Jak chcesz dla pary to normalnie salon i sypialnia. W sypialni wiadomo łóżko, do tego jakaś szafa, szafki nocne, w salonie kanapa, stolik, stół, krzesła, jakaś szafka rtv. Tak ogólnie to fajnie jak jest dużo miejsca do przechowywania, pralka, lodówka, tv, czajnik, jakieś podstawowe wyposażenie kuchni, dobrze też jak jest odkurzacz. Wg mnie lepsze wrażenie sprawiają jasne mieszkanie, wyglądają na większe i schludniejsze, do tego nie za bardzo zagracone
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 14:30   #3007
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Sinsay Club
Warto przystąpić, jeśli nie robi się w tym sklepie zakupów zbyt często?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-06, 14:41   #3008
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89491630]Ja wpisałam po prostu w google "Farba do wanny" i tyle wiem Trzeba dobrać rodzaj farby do materiały z którego masz wykonaną wannę. Muszę się wczytać ile tego potrzeba itp. i pewnie się zdecyduję.



Szykuję mieszkanie pod wynajem, ale z perspektywą, ze za rok-dwa je sprzedam, więc chcę aby tam było ładnie i przyjemnie, ale no nie będe robić generalnego remontu, bo jak ktoś kupi, to i tak zrobi po swojemu.



A własnie - co u was było must-have jak szukałyście mieszkania na wynajem? Co sprawiało, że absolutnie nie chciałyście tam mieszkać? Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, no i nie wiem w co warto zainwestować, co odpuścić... Nie zalezy mi żeby zdzierać z lokatorów jakieś kosmiczne kwoty, myślę o tym, ze chciałabym do kieszeni 1.5k za nie (orientowałam sie troche w ogloszeniach obecnych).

Mieszkanie jest w bardzo dobrej lokalizacji w mieście wojewódzkim, 2 pokoje, 52 m2, duży balkon. Blok dosyć stary, pewnie z lat 80, jak wszystkie na tym osiedlu, ale układ pomieszczeń jest super, bo oba pokoje są duże, oddzielna kuchnia tez duża. Ale własnie np. łazienkę odświeżę i będzie okej. Mebli w kuchni nie będę wymieniać. Mają swoje lata, są z prawdziwego drewna, w bardzo dobrym stanie, ale no odbiegają od estetyki Ikei zapewne, mam nadzieje, ze to nikogo nie odstraszy. W sypialni tylko nowe meble, a co do salonu to jest tam komplet mebli, też prawdziwe drewno, super stan - nie chcę ich wywalać. Liczę, ze jakoś dodatkami podrasuję. Oczywiście całe mieszkanie odmalowane itp, porządkowanie w trakcie.[/QUOTE]

Dla mnie must have to zmywarka i pralka - ale taka normalna i zadbana, a nie jakaś z poprzedniej epoki. Co mnie odstrasza, to wszelkiego rodzaju meblościanki, wersalki, obrazy i takie klimaty - imo nie da się tego w żaden sposób ograć. Jak sypialnia z meblami, to normalne łóżko, a nie jakaś amerykanka czy inne archaiczne wynalazki, od których wysiada kręgosłup dlatego ja zazwyczaj celuje w mieszkania bez mebli, tylko z kuchnią i łazienką. No i czyste, ale to chyba wiadomo

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 14:48   #3009
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Czy wiecie może, czy jest taka możliwość, aby ustawić sobie na YT tak, żeby od razu po włączeniu filmiku jakość była np. 720?

Bo zazwyczaj jak włączam to najpierw filmik uruchamia mi się w trybie automatycznej jakości, czyli powiedzmy te 360, a dopiero po kilku chwilach następuje zaskok na wyższą jakość. A ja bym chciała, żeby ładna jakość była z automatu, bez żadnych przerywników, nawet kosztem tego, że filmik na początku ładowałby się dłużej.
W ustawieniach YT to się robi. Na telefonie klikasz w ikonkę swojego konta, następnie w ustawienia. Potem w preferencje jakości odtwarzania filmów i wybierasz jakość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Polecicie jakieś żele pod prysznic o świeżym, może nawet nieco męskim zapachu? coś w stylu niebieskiej Luksji. W sklepach jest zatrzęsienie słodkich, owocowych zapachów, a ja nie przepadam, dla odmiany biorę coś lawendowego ale wybór jest taki sobie.
Ziaja Baltic Spa w brązowej butelce, Laq Extremalnie Dziki 8w1, Natura Siberica Men (chyba z niedźwiedziem). I jeszcze z drogerii Natura Natural Home Spa- rytuał hamman ( z turkusową nalepką).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II

Edytowane przez Natuś-77
Czas edycji: 2023-02-06 o 14:53
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 16:27   #3010
luo_A_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 47
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Polecicie jakieś żele pod prysznic o świeżym, może nawet nieco męskim zapachu? coś w stylu niebieskiej Luksji. W sklepach jest zatrzęsienie słodkich, owocowych zapachów, a ja nie przepadam, dla odmiany biorę coś lawendowego ale wybór jest taki sobie.
Może Biały Jeleń dla mężczyzn: Rozmaryn i aronia?
Powąchaj w Rossku Isana Men Aloe Vera i cytryna, może Ci przypasuje.
luo_A_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 16:58   #3011
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
W ustawieniach YT to się robi. Na telefonie klikasz w ikonkę swojego konta, następnie w ustawienia. Potem w preferencje jakości odtwarzania filmów i wybierasz jakość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Ziaja Baltic Spa w brązowej butelce, Laq Extremalnie Dziki 8w1, Natura Siberica Men (chyba z niedźwiedziem). I jeszcze z drogerii Natura Natural Home Spa- rytuał hamman ( z turkusową nalepką).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten z natury mi dzis mignąl na stronie i rozważałam dzieki, sprawdze
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-06, 17:24   #3012
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Gdzie kupię pudełka do pakowania? Na poczcie największy rozmiar to ciut za mały na paczki, które muszę wysłac. Czy w punktach nadawania paczek (gdzie jest tylko to, a nie ze przy okazji w jakims sklepie/zabce itp) mozna znalezc pudełka? Mam chyba z 15 do wysłania
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 17:58   #3013
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez beaata Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was posiada może parownice/steamer do ubrań? Chodzi mi o tą poręczną wersje, którą można zabrać ze sobą w podróż. Od dawna chodzi mi po głowie taki zakup, ponieważ
1. Nie lubię i nie umiem prasować - zawsze mam zagniecenia a rękawy wyprasowane w kant są moją zmorą
2. Rano przed pracą przydałoby się takie urządzenie, aby na szybko móc przeprasowac nawet sweterek, ktory ma zagniecenie od złożenia w kostkę i trzymanie na kupie w szafie.

Wiem, ze takie urzadzenie nie zastapi w 100% zelazka, ale czy sprawdzi sie w prasowaniu lekkich zagniecen ubran? Np.bawelniane koszule, sweterki itp?

Bede wdzieczna za rady i podanie modeli jakie polecacie badz nie polecacie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja większość ubrań wiskozowych, wełnianych, bawełnianych traktuję tylko ciepłą wodą z rozpylacza takiego do kwiatków, chodzi o takie zagniecenia po wyjęciu z szafy - psikam wieczorem - do rana rzeczy są rozprostowane i suche. Ubrania wieszam na wieszak i wtedy rozpylam wodę.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Polecicie jakieś żele pod prysznic o świeżym, może nawet nieco męskim zapachu? coś w stylu niebieskiej Luksji. W sklepach jest zatrzęsienie słodkich, owocowych zapachów, a ja nie przepadam, dla odmiany biorę coś lawendowego ale wybór jest taki sobie.
https://saluti.pl/pl/p/Felce-Azzurra...ic-250-ml/1857
w Dealz chyba też są
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 18:04   #3014
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Polecicie jakieś żele pod prysznic o świeżym, może nawet nieco męskim zapachu? coś w stylu niebieskiej Luksji. W sklepach jest zatrzęsienie słodkich, owocowych zapachów, a ja nie przepadam, dla odmiany biorę coś lawendowego ale wybór jest taki sobie.
Ziaja Sopot spa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 18:25   #3015
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez ally21 Pokaż wiadomość
Ja większość ubrań wiskozowych, wełnianych, bawełnianych traktuję tylko ciepłą wodą z rozpylacza takiego do kwiatków, chodzi o takie zagniecenia po wyjęciu z szafy - psikam wieczorem - do rana rzeczy są rozprostowane i suche. Ubrania wieszam na wieszak i wtedy rozpylam wodę.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------


https://saluti.pl/pl/p/Felce-Azzurra...ic-250-ml/1857
w Dealz chyba też są
Oo ten z Felce Azzuro zapach jest bardzo odświeżający. Płyn do kąpieli z tej serii też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 18:28   #3016
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Oo ten z Felce Azzuro zapach jest bardzo odświeżający. Płyn do kąpieli z tej serii też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kocham ich płyny do płukania
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 18:40   #3017
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ziaja Sopot spa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapomnialam o nim, dzieki! Niebawem posprawdzam te zele i zrobie zakupy, bo akurat jestem na zero, nie mam nic jak sie obecny skonczy
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 18:40   #3018
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Kocham ich płyny do płukania
Serio? Kupiłam dwa i żaden nie pachnie. Nawet po otwarciu pralki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 18:42   #3019
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Serio? Kupiłam dwa i żaden nie pachnie. Nawet po otwarciu pralki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No serio Ten niebieski Classico to po tygodniu czuję na ubraniach czy ręcznikach. Jak pranie schnie, to całe mieszkanie pachnie używam już dobry rok tylko tego
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-06, 19:02   #3020
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Znalazłaś go może? Bo sama się zastanawiam i chyba pamiętam ten wątek, ale nie mogę znaleźć.
Niestety nie myślę gdzie jeszcze o niego zapytac, bo nie daje mi to spokoju.

To jak książka, do której chce się wrócić, ale w głowie pustka

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 19:19   #3021
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Czy spotkał się ktoś z terapią kamertonem? Jestem dość agresywnie namawiana na takie leczenie, przez lekarza do którego miałam do tej pory zaufanie. Od jakiegoś czasu zachowuje się dość dziwnie, teraz wyskoczył z tym kamertonem i nie wiem, czy jest to jakaś nowa skuteczna metoda leczenia stawów czy jemu po prostu od...ekhm...się w głowie coś przestawiło? W internecie znajduję informacje o tym na stronach, które wydają mi się mało wiarygodne. I nie wiem - facet zwariował?

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 19:31   #3022
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 19:51   #3023
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Czy spotkał się ktoś z terapią kamertonem? Jestem dość agresywnie namawiana na takie leczenie, przez lekarza do którego miałam do tej pory zaufanie. Od jakiegoś czasu zachowuje się dość dziwnie, teraz wyskoczył z tym kamertonem i nie wiem, czy jest to jakaś nowa skuteczna metoda leczenia stawów czy jemu po prostu od...ekhm...się w głowie coś przestawiło? W internecie znajduję informacje o tym na stronach, które wydają mi się mało wiarygodne. I nie wiem - facet zwariował?

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
Z leczeniem nie, ale z diagnozowaniem- tak i jak najbardziej ma to swoje podstawy. Kamertonem można zbadać przewodzenie nerwowe (tak to nazwijmy). Mnie tak badała osteopatka- wprawiała kamerton w wibracje, przykładała do jednej ręki (nie pamiętam czy stawu czy mięśnia), potem do drugiej i pytała w której ręce wyraźniej odczuwam. Faktycznie w jednej ręce wibracje były znacznie mniej odczuwalne, bo miałam tam jakiś stan zapalny i dodatkowo jakiś ucisk w kręgosłupie (to wyszło potem na rezonansie).
Ale to metoda diagnostyczna, raczej taka "pomocnicza" niż jakaś główna.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 19:54   #3024
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Czy spotkał się ktoś z terapią kamertonem? Jestem dość agresywnie namawiana na takie leczenie, przez lekarza do którego miałam do tej pory zaufanie. Od jakiegoś czasu zachowuje się dość dziwnie, teraz wyskoczył z tym kamertonem i nie wiem, czy jest to jakaś nowa skuteczna metoda leczenia stawów czy jemu po prostu od...ekhm...się w głowie coś przestawiło? W internecie znajduję informacje o tym na stronach, które wydają mi się mało wiarygodne. I nie wiem - facet zwariował?

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
Niektórzy na tych stronach nawet twierdzą, że uleczy raka...no to ja bym wiała od takiego lekarza.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 20:03   #3025
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Serio? Kupiłam dwa i żaden nie pachnie. Nawet po otwarciu pralki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najbardziej pachnące płyny do płukania jakie miałam to z Tesori d'Oriente, a jak wiadomo siedzę w zapachach od lat (podobnie jak odświeżacze z Biedronki, ta lepsza seria, są zbudowane wg nut Si Intense i innych wersji). Jutro napiszę a propos wcześniejszych pytań o perfumy, bo dzisiaj padam na pyszczek i nie mam sił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 20:35   #3026
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Serio? Kupiłam dwa i żaden nie pachnie. Nawet po otwarciu pralki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A coccolino? Uzywam bez zmian od lat i jak cos susze na zwykłej suszarce to chodze niuchnąc tej swiezosci, unosi sie w calym pomieszczeniu
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 21:32   #3027
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Jak się używa suszarki z dyfuzorem? Jaki on daje efekt?

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka

Dyfuzor jest do kręconych włosów. Chodzi o to, że susząc je normalną suszarką rozwiewasz loki na wszystkie strony i potem robi się z nich straszna szopa. Na dyfuzorze układasz włosy (on zapobiega rozwiewaniu) i po prostu suszysz nie ruszając. Włosy potem nie są spuszone.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 21:36   #3028
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Dyfuzor jest do kręconych włosów. Chodzi o to, że susząc je normalną suszarką rozwiewasz loki na wszystkie strony i potem robi się z nich straszna szopa. Na dyfuzorze układasz włosy (on zapobiega rozwiewaniu) i po prostu suszysz nie ruszając. Włosy potem nie są spuszone.
Chciałabym
Dyfuzor nie układa włosow, tylko je zbiera i nie rozwiewuje w p.izdu

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 21:41   #3029
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89492319]Chciałabym
Dyfuzor nie układa włosow, tylko je zbiera i nie rozwiewuje w p.izdu

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]


No dobra, korekta, są mniej spuszone niż po zwykłej suszarce.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 22:41   #3030
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Jak uniknac (albo zminimalizowac jesli nie da sie uniknac) ryzyko pojawienia sie obwislej skory przy odchudzaniu?
Mam duzo kg do schudniecia, chce sprobowac wszystkiego co moze pomoc.

Nawodnienie.
Stosowanie balsamu do ciala 2 razy dziennie (dotychczas w ogole nie stosowalam).
Pije kolagen (wiem ze opinie sa rozne czy to w ogole pomaga).
Co jeszcze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-26 15:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.