Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-06, 18:13   #3001
Carex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 11
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

to chyba normalne, że po ściągnięciu takich warkoczyków wypadają wlosy garściami. Codziennie wypada mam dużo włosów a po 3 miesiącach nie czesania nagle widzisz jak wypadają garściami. Ja na wakacje robię warkoczyki. Rozjaśnianie kiedyś tak zniszczyło mi włosy, że gorzej już nie będzie A nie chce też robić bardzo długich, no bo po co mają mi się majtać koło tyłka. A 400zł za 3 miesiące spokoju i mniej spoconej głowy w upał warto!
__________________
4 lata i 8 miesięcy

***
Czy aby na pewno masz ochotę na tego ptysia?!

***
Carex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 22:23   #3002
madelinerasta
Przyczajenie
 
Avatar madelinerasta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
Smile Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Ja też właśnie mam zamiar zrobic (tzn fryzjerka) warkoczyki od czerwca . Długosc tak do łopatek i kolor ciemna czekolada z kilkoma pasmami granatowego . Już zbieram hajs . No i popieram Carex , w lecie taki fryz jest znakomity .
madelinerasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 10:33   #3003
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Co do tych zniszczonych włosów to ja po zdjęciu warkoli się załamałam, wydawało mi się że połowa mi wypadła, włosy były cienkie... ALE to było tylko takie wrażenie początkowe po przyzwyczajeniu do warkoczyków, bo w rzeczywistości z moimi włoskami nic się nie stało, rzekłabym nawet, że ich kondycja nieco się poprawiła. Teraz chyba będę robić za tydzień, poczekam tylko, aż włosy dojdą.
Mion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 14:48   #3004
rasta_dziewczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
GG do rasta_dziewczynka
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

no dla mnie był to ogromny szok. tak za lekko mi było na tej głowie
ale teraz kilka miesięcy minęło, używam odżywki wax (bardzo polecam) i jest ok
rasta_dziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 08:23   #3005
23eb253321cf678d4fbd57f2bf4208fd0bf81d2d_62bf7d9b91ed5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hej dziewczyny! zamawiała któras z Was włosy na allegro od harrods6 ???
jak jest ich jakość?

http://allegro.pl/wlosy-sztuczne-war...416963846.html
23eb253321cf678d4fbd57f2bf4208fd0bf81d2d_62bf7d9b91ed5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 12:35   #3006
madelinerasta
Przyczajenie
 
Avatar madelinerasta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Nie kupowałam jeszcze włosów z tamtego źródła, ale możesz napisac do osób, które już je brały na allegro . A jest tam ich dosyc sporo . Ogólnie ma dużo pozytywnych komentarzy, ale z tym tez różnie bywa Jak już się czegoś dowiesz to daj znac czy są ok .
madelinerasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 20:05   #3007
InVvictaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej dziewczyny Czy ktoras moze z Rybnika i robi warkoczyki syntetyczne??? plisskkaaa odezwijcie sie )
InVvictaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 18:27   #3008
Yona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź/Wro/Z-G
Wiadomości: 11
GG do Yona Send a message via Skype™ to Yona
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Witam!
Kobietki czy mogłaby któraś z Was polecić mi sprawdzoną osobę w Łodzi, która robi warkoczyki? Dwa dni zajęło mi prześledzenie forum ale w sumie żadnych konkretów w tym temacie nie znalazłam. Zaciekawił mnie "Remik" ale w necie tylko o nim mówią a nikt kontaktu nie ma ;/
Miałam warkoczyki już dwa razy (blond z jasnym brązem i blond z wściekłym amarantem)- robione w Zielonej Górze. Tymczasowo mieszkam w Łodzi i szukam kogoś solidnego na miejscu
Będę wdzięczna za każdy namiar.... A jak nie znajdę w Łodzi to wsiadam w samochód i jadę do Bagladyshop!!!!

Pozdrawiam cieplutko!

Edytowane przez Yona
Czas edycji: 2011-02-09 o 20:27
Yona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 19:16   #3009
Yona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź/Wro/Z-G
Wiadomości: 11
GG do Yona Send a message via Skype™ to Yona
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Halo! Jest tu ktoś?
Yona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 18:11   #3010
mokah
Raczkowanie
 
Avatar mokah
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 63
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Yona Pokaż wiadomość
Witam!
Kobietki czy mogłaby któraś z Was polecić mi sprawdzoną osobę w Łodzi, która robi warkoczyki? Dwa dni zajęło mi prześledzenie forum ale w sumie żadnych konkretów w tym temacie nie znalazłam. Zaciekawił mnie "Remik" ale w necie tylko o nim mówią a nikt kontaktu nie ma ;/
Miałam warkoczyki już dwa razy (blond z jasnym brązem i blond z wściekłym amarantem)- robione w Zielonej Górze. Tymczasowo mieszkam w Łodzi i szukam kogoś solidnego na miejscu
Będę wdzięczna za każdy namiar.... A jak nie znajdę w Łodzi to wsiadam w samochód i jadę do Bagladyshop!!!!

Pozdrawiam cieplutko!


jak jedziesz do baglady to zabieram sie z Toba!
mokah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:46   #3011
madelinerasta
Przyczajenie
 
Avatar madelinerasta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Baglady robi świetne warkoczyki, zresztą widac to po jej fotach na blogu. Ma dziewczyna talent Gdybym mieszkała bliżej Warszawy też bym sobie do niej pojechała, ale z Tczewa mi się nie opłaca, to zmuszona jestem robic w Elblągu . Także dziewczyny śmiało jechac
madelinerasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 18:51   #3012
RainOnTheBrain
Przyczajenie
 
Avatar RainOnTheBrain
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej. Mam pytanie do dziewczyn, które miały już warkoczyki lub się w miarę orientują. Z góry przepraszam, jeżeli pytanie powtarza się.
Czy warkoczyki można zakładać na dość rzadkie, zniszczone włosy (konkretnie chodzi o takie pozyskane z rozplątanych dredów)? Czy w ten sposób da radę zregenerować kłaczki przez te 3mies (wiadomo, że nie będę ich np. codziennie prostować czy suszyć)?
RainOnTheBrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 21:32   #3013
agusia_5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
GG do agusia_5
warkoczyki afrykańskie

Hajcie wszystkim mam zamiar zrobić sobie na wakacje warkoczyki afrykańskie i chciała się dowiedzieć co o tym sądzicie i czy to prawda że trzeba po nich ściąć włosy ??? i ile je można nosić ??? z góry dzięki
agusia_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 21:53   #3014
madelinerasta
Przyczajenie
 
Avatar madelinerasta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Teraz są bardziej innowacyjne metody, które nie niszczą włosów tak jak kiedyś. Ale wiadomo, że w idealnym stanie nie będą Ja słyszałam, że jak ktoś nosił warkoczyki za długo musiał ścinac włosy ( powyżej 3-4 miesięcy) . Nosic najlepiej do 3 miesięcy !

Edytowane przez madelinerasta
Czas edycji: 2011-02-19 o 21:54
madelinerasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 07:50   #3015
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez RainOnTheBrain Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie do dziewczyn, które miały już warkoczyki lub się w miarę orientują. Z góry przepraszam, jeżeli pytanie powtarza się.
Czy warkoczyki można zakładać na dość rzadkie, zniszczone włosy (konkretnie chodzi o takie pozyskane z rozplątanych dredów)? Czy w ten sposób da radę zregenerować kłaczki przez te 3mies (wiadomo, że nie będę ich np. codziennie prostować czy suszyć)?
Ja bym na tak słabe włosy nie zakładała warkoczyków, albo zrobiła mniej i dosyć cienkie.
Mion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 19:37   #3016
Yona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź/Wro/Z-G
Wiadomości: 11
GG do Yona Send a message via Skype™ to Yona
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez mokah Pokaż wiadomość
jak jedziesz do baglady to zabieram sie z Toba!


Jeeeedzieeemy????!
Yona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 08:45   #3017
mokah
Raczkowanie
 
Avatar mokah
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 63
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

a kiedy chcesz jechac?

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

mieszkasz w lodzi? wejdz na priv i napisz mi wszystko nie bedziemy ustalac na forum

ja to bym mogla juz ale czekam na dredloki w tym tygodniu i doczekac sie nie moge Ty bys mogla warkoczyki miec zaplecione a ja dredloki ktore zaplata sie w niecala godzinke wiec wyrobimy sie

Edytowane przez mokah
Czas edycji: 2011-02-21 o 08:47
mokah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 21:14   #3018
WarkoczykiAnya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej specjalistki. Mogłybyście rzucić okiem czy warto u tej pani robić warkoczyki? http://www.favore.pl/33484_warkoczyk...lubelskie.html Nie wiem czy nie za mało ma tych zdjęć i czy są dobre, wydaje mi sę że są całkiem ok.

Przekopałam porządnie forum i tyle wiem. Powiedzcie czy coś ominęłam a może coś jest nieprawdą?
- trzeba mieć włosy conajmniej 7 cm
-najlepsze włosy są z kanekalonu(czy jakoś tak)
-2-3 miesiące noszenia(najlepiej z przeplataniem)
- da się je zapleść tak żeby nie zniszczyć swoich włosów(tylko nie wszyscy potrafią)
- zaplatanie nie musi boleć (na co się skarżą niektóre warkoczykowe)
- ilość włosów syntetycznych musi być w odpowiednich proporcjach do włosów naturalnych (no właśnie tylko jakich proporcjach?)
- po zaplataniu używać odżywki żeby odrosty się nie kołtuniły
- na swędzenie radical albo kwas borny(który to używamy tylko w sytuacji awaryjnej)


hmm nie wiem co jeszcze
Kurcze, najfajniej to by było jakbym mogła sama sobie je zapleść tylko chyba nie dałabym rady, z tyłu szczególnie.

Nie pamiętam tylko gdzie najkorzystniej zamówić dobre włosy jeśli przyszłoby mi samej kupować? (chodzi mi o sklep internetowy bo w pobliżu nie mam takich miejsc)

Z góry dziękuję za odpowiedzi
WarkoczykiAnya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 21:56   #3019
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez WarkoczykiAnya Pokaż wiadomość
Hej specjalistki. Mogłybyście rzucić okiem czy warto u tej pani robić warkoczyki? http://www.favore.pl/33484_warkoczyk...lubelskie.html Nie wiem czy nie za mało ma tych zdjęć i czy są dobre, wydaje mi sę że są całkiem ok.

Przekopałam porządnie forum i tyle wiem. Powiedzcie czy coś ominęłam a może coś jest nieprawdą?
- trzeba mieć włosy conajmniej 7 cm
-najlepsze włosy są z kanekalonu(czy jakoś tak)
-2-3 miesiące noszenia(najlepiej z przeplataniem)
- da się je zapleść tak żeby nie zniszczyć swoich włosów(tylko nie wszyscy potrafią)
- zaplatanie nie musi boleć (na co się skarżą niektóre warkoczykowe)
- ilość włosów syntetycznych musi być w odpowiednich proporcjach do włosów naturalnych (no właśnie tylko jakich proporcjach?)
- po zaplataniu używać odżywki żeby odrosty się nie kołtuniły
- na swędzenie radical albo kwas borny(który to używamy tylko w sytuacji awaryjnej)


hmm nie wiem co jeszcze
Kurcze, najfajniej to by było jakbym mogła sama sobie je zapleść tylko chyba nie dałabym rady, z tyłu szczególnie.

Nie pamiętam tylko gdzie najkorzystniej zamówić dobre włosy jeśli przyszłoby mi samej kupować? (chodzi mi o sklep internetowy bo w pobliżu nie mam takich miejsc)

Z góry dziękuję za odpowiedzi
na tych fotkach od tylu widac, ze nie jest ich zbyt wiele, ale te krecone wygladaja ok.
popros o jakies fotki z boku i dopytaj jaka ilosc robi
a wlosy mozna najtaniej na allegro kupic. ostatnio kupilam w promocji za 5zl za opakowanie i sa naprawde ok-kanekalon , zaden tani plastik

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez madelinerasta Pokaż wiadomość
Teraz są bardziej innowacyjne metody, które nie niszczą włosów tak jak kiedyś. Ale wiadomo, że w idealnym stanie nie będą Ja słyszałam, że jak ktoś nosił warkoczyki za długo musiał ścinac włosy ( powyżej 3-4 miesięcy) . Nosic najlepiej do 3 miesięcy !
nie no bez przesady-mialam kilka klientek, ktore nosily warkocze po5 miesiecy , jedna nawet 8 i nie musialy scinac wlosow. warkocze nie maja jakiegos strasznego wplywu na strukture wlosa, wiec nie szalejmy z tym obcinaniem

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez RainOnTheBrain Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie do dziewczyn, które miały już warkoczyki lub się w miarę orientują. Z góry przepraszam, jeżeli pytanie powtarza się.
Czy warkoczyki można zakładać na dość rzadkie, zniszczone włosy (konkretnie chodzi o takie pozyskane z rozplątanych dredów)? Czy w ten sposób da radę zregenerować kłaczki przez te 3mies (wiadomo, że nie będę ich np. codziennie prostować czy suszyć)?
to, ze zniszczone to akurat nie jest przeszkoda-ja mialam zniszczone trwała i nawet polepszyl mi sie ich stan jak je zaplatalam, nie suszylam, i nic z nimi nie robilam. ale jak masz bardzo rzadkie to moze lepiej nie zakladaj. oczywiscie mozna zrobic warkocze z mniejszej ilosci wlosow syntetycznych , ale trzeba sie liczyc z ttym, ze skoro itak juz sa oslabione to moze byc gorzej.
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 09:49   #3020
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez madelinerasta Pokaż wiadomość
Teraz są bardziej innowacyjne metody, które nie niszczą włosów tak jak kiedyś. Ale wiadomo, że w idealnym stanie nie będą Ja słyszałam, że jak ktoś nosił warkoczyki za długo musiał ścinac włosy ( powyżej 3-4 miesięcy) . Nosic najlepiej do 3 miesięcy !
bez żartów ja się tu kiedyś wypowiadałam, że nosiłam warkoczyki od połowy lutego do końca sierpnia, oczywiście zostałam zbesztana i ogólnie straszono mnie, że z włosów już nic nie będzie, a koleżanka, która miała takie kołtunki, powiedziała, że za nic nie da się ich rozczesać i zrobiła dready Ja cała w strachu, że będę musiała ścinać włosy na łyso - nienie, wystarczyło usiąść i rozczesać, włosy się szybko zregenerowały i jest wszystko ok Odpoczęły trochę, zamówiłam sobie dreadlocki, które sobie sama zaplątuje kiedy chce (dzięki Baglady! ), a na lato znowu zrobię warkoczyki Nie bać się dziewczyny i nie dać się zastraszyć!
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 19:20   #3021
WarkoczykiAnya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

na tych fotkach od tylu widac, ze nie jest ich zbyt wiele, ale te krecone wygladaja ok.
popros o jakies fotki z boku i dopytaj jaka ilosc robi
a wlosy mozna najtaniej na allegro kupic. ostatnio kupilam w promocji za 5zl za opakowanie i sa naprawde ok-kanekalon , zaden tani plastik

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------


Dziękuję Baglady Szczerze mówiąc to najchętniej wybrałabym się do Ciebie ale mam trochę za daleko.

Jak to wogóle wychodzi jeśli się samemu zrobi? wiem zależy od umiejętności..itp. Robiła któraś z Was sobie sama?
hmm ile włosów syntetycznych musi być w stosunku do naturalnych? 4 razy tyle? 5??
WarkoczykiAnya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 19:48   #3022
jestem_twoja_kokaina
Przyczajenie
 
Avatar jestem_twoja_kokaina
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: warkoczyki-co myslicie???

Mi osobiście też sie podobaja takie warkoczyki, sama bym sobie chętnie zrobiła ale niestety nie mogę z ważnego powodu;(
Warto też się zastanowić nad tym czy będą pasowały, nie każdemu ładnie w takiej fryzurce :/
jestem_twoja_kokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 21:26   #3023
WarkoczykiAnya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Mi wszyscy mówią że będą pasować Bardzo mi się podobają
WarkoczykiAnya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 09:20   #3024
mokah
Raczkowanie
 
Avatar mokah
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 63
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

trzeba wybrac jakis termin

do Yona
mokah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 12:15   #3025
Uriko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
GG do Uriko
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Łódź Remik nr tel.698234222.
Spokojnie moge go polecic, zna sie na warkoczykach, dredach i dredlokach. Jak odloze pieniazki to znowu do niego ide ale nie wiem czy na warkoczyki czy moze dredloki.
Uriko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 16:32   #3026
Yona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź/Wro/Z-G
Wiadomości: 11
GG do Yona Send a message via Skype™ to Yona
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Uriko dzięki wielkie!

Mokah zostawiłam wiadomość na priv!

Bagladyshop- również zostawiłam wiadomość
Yona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 17:47   #3027
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hej wan mam pytanie. zy ktoras z was wie jak zrobic taki warkocz jak na ponizszym linku? to jest francuz ale u dołu jakos wpleciony pod spód. bede przeogromnie wdzieczna za odpowiedzi

http://aleseriale.pl/title,Hotel-52-...wiadomosc.html
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 17:53   #3028
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Agatusiek Pokaż wiadomość
hej wan mam pytanie. zy ktoras z was wie jak zrobic taki warkocz jak na ponizszym linku? to jest francuz ale u dołu jakos wpleciony pod spód. bede przeogromnie wdzieczna za odpowiedzi

http://aleseriale.pl/title,Hotel-52-...wiadomosc.html
To chyba nie ten wątek A to jest zwykły warkocz francuski podwinięty na końcu i podpięty wsuwkami, tak by końcówka była zakryta.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 20:31   #3029
Yona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź/Wro/Z-G
Wiadomości: 11
GG do Yona Send a message via Skype™ to Yona
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

A na na na na! ja z Mokah będę jechała do naszej Mistrzyni Bagladyshop a Wy nieeeee! A na na na na!


Ale radość! Czad odlot jakem stara taka głupia ;D
Yona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 14:54   #3030
cikolina1992
Raczkowanie
 
Avatar cikolina1992
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 30
Wyślij wiadomość przez ICQ do cikolina1992 GG do cikolina1992
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Śledzę ten wątek już od dłuższego czasu i wreszcie postanowiłam, że zrobię sobie warkoczyki Z miłą chęcią wybrałabym się do Bagladyshop ale.. z Katowic do Warszawy to dość spory odcinek drogi.. Chociaż może się skuszę ;D

Yona i Mokah, koniecznie zamieście tutaj efekt końcowy fryzurki bo jestem strasznie ciekawa ;D
__________________
"To know is nothing at all, to imagine is everything."
cikolina1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.