Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-13, 20:59   #3001
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

a ja uwielbiam:
-Szynkę Szwarcwaldzką
-ogórki konserwowe Chira (mogłabym pożerać słoikami!)
-precelki
-barszcz czerwony ekspresowy Mikado (nie wiem jak u Was, ale u mnie od niedawna)

Co do Pesto- co jestem w Lidlu to poluję, ale w moim mieście ani w jednym, ani w drugim go nie ma
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 21:59   #3002
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Lidl, ale ostatnio słyszałam od kumpla peany na temat odplamiacza z Rossmanna - twierdził, że uratował mu kilka białych bluz i koszulek.
Ja tez wtrace troche nie na temat, ja polecam odplamiacz Ariela, czesto jest w promocji za 9,99 zł 1 litr, dal sobie rade nawet z zafajdanymi na czarno mankietami w bialej koszuli Tz Wole go od Vanisha, bo jest tanszy i ladniej pachnie i chyba nie jest tak zracy dla rak, a nie zawsze mi sie chce rekawiczki zakladac :O Niemiecki Ariel jest troszke inny, chyba jeszcze lepszy, ale to moze byc tylko autosugestia

Ten z Lidla w proszku tez kiedys mialam, dal sobie rade z jakimis plamami niewiadomego pochodzenia na kurtce
A Lidlowy w zelu tez mialam, ale chyba byl bez szalu, mial taka zalete ze dodany do prania intensyfikowal zapach plynu do plukania
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 22:05   #3003
Margolina_27
Przyczajenie
 
Avatar Margolina_27
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

A ja zawsze wychodzę z Lidla z pełną torbą różnego rodzaju jogurtów i serków W zasadzie nie wiem dlaczego, bo jakieś rewelacyjne nie są, ale ile razy tam jestem, zawsze kończy się tak samo Poza tym zawsze coś "ciekawego: upoluję. Ostatnio byłam jeszcze w styczniu i wyszłam z pierniczkami świątecznymi Poprzednim razem wędzony łosoś, a wcześniej chyba szynka szwarcwaldzka. A i zapomniałabym ostatnia posiadówa sylwestrowa upłynęła pod znakiem orzeszków w cieście z Lidla pycha polecam, warto zgrzeszyć nawet będąc na diecie
Margolina_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 22:39   #3004
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez Margolina_27 Pokaż wiadomość
A ja zawsze wychodzę z Lidla z pełną torbą różnego rodzaju jogurtów i serków W zasadzie nie wiem dlaczego, bo jakieś rewelacyjne nie są, ale ile razy tam jestem, zawsze kończy się tak samo Poza tym zawsze coś "ciekawego: upoluję. Ostatnio byłam jeszcze w styczniu i wyszłam z pierniczkami świątecznymi Poprzednim razem wędzony łosoś, a wcześniej chyba szynka szwarcwaldzka. A i zapomniałabym ostatnia posiadówa sylwestrowa upłynęła pod znakiem orzeszków w cieście z Lidla pycha polecam, warto zgrzeszyć nawet będąc na diecie
tez w sylwestra jadlam glownie takie orzeszki tylko ze z Biedronki. I te z biedronki sa zdecydowanie lepsze według mnie
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 23:00   #3005
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
tez w sylwestra jadlam glownie takie orzeszki tylko ze z Biedronki. I te z biedronki sa zdecydowanie lepsze według mnie
Nawet mi nie mów o nich, łamię z premedytacją dla nich dietę gdy zapomnę, że miałam omijać szerokim łukiem, pyszne są tych lidlowskich nie próbowałam jeszcze
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 00:08   #3006
Ryska88
Rozeznanie
 
Avatar Ryska88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 734
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

[1=9cfdbdf4a8633c241406c59 618b1b1f07a8603a7_62eda0f 28d492;32286858]a ja uwielbiam:
-Szynkę Szwarcwaldzką
-ogórki konserwowe Chira (mogłabym pożerać słoikami!)
-precelki
-barszcz czerwony ekspresowy Mikado (nie wiem jak u Was, ale u mnie od niedawna)

Co do Pesto- co jestem w Lidlu to poluję, ale w moim mieście ani w jednym, ani w drugim go nie ma[/QUOTE]
Ooo tak o tej szynce zapomniałam, dobra jest
__________________
Kiedy się rodzimy potrafimy tylko żyć...
Ryska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 07:08   #3007
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ryska88 Pokaż wiadomość
Ooo tak o tej szynce zapomniałam, dobra jest
Szynka jest zarąbista
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 08:00   #3008
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Ja kupuje w Lidlu parówki wieprzowe pakowane po 5 szt za niecałe 3 zł (nie pamiętam nazwy). Mają jakoś 80% mięsa więc skład dobry moim zdaniem.
Wydaje mi się, że najgorsze składowe są drobiowe.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:35   #3009
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Te parówki to z Pikoka, też je kupuję, mają dobry skład, bez MOM, bodajże 83% mięsa.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:36   #3010
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Te parówki to z Pikoka, też je kupuję, mają dobry skład, bez MOM, bodajże 83% mięsa.
Najlepsze jak na razie. Jak czytam składy parówek różnych producentów to chwytam się za głowę

Odnośnie chemii w składach, pamiętajmy, że wiele produktów bez jej udziału nie nadawałoby się do spożycia. Natomiast jestem przeciwnikiem wszelakich produktów modyfikowanych, dań w proszku itp. psikusów. Omijam je szerokim łukiem.

Warto być świadomym klientem i czytać informacje na etykietach. Ja uważam, że bolesna prawda w tym przypadku jest lepsza od niewiedzy.
W moim przypadku było tak z jogurtami, jak sprawdziłam co producenci dodają do jogurtów to odechciało mi się zupełnie gotowych i teraz sama je robię
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:12   #3011
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Te parówki to z Pikoka, też je kupuję, mają dobry skład, bez MOM, bodajże 83% mięsa.
ja jakoś nie mogę ostatnio przełknąć żadnych parówek, jak się naczytałam o ich zawartości. Pikoka są całkiem, ale jedyne jakie zjem to z Reala-do hot dogów i musi być z dodatkiem keczupu, albo musztardy bo aż mnie mdli na samą myśl tego co w nich jest
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 12:29   #3012
arrgh
Raczkowanie
 
Avatar arrgh
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 177
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
obawiam się podrażnień bo jak on działa, że kilka dni niby jest ok i żadnej wilgoci pod pachami także nie ma?
Ale antyperspirant nie jest po to, żeby się nie pocić wcale, tylko żeby ten pot zwyczajnie nie śmierdział. Podrażnienia występują u mnie tylko, gdy wbrew instrukcji użyję go po goleniu.


Co do tabletek do zmywarek - to są takie do zmywarki wielkości szafki kuchennej (chyba 12 kompletów)? Bo ja mam taką na 6 i muszę używać proszku, krojenie tabletek jest bardzo niewygodne.

Kupne krokiety i pierogi zjadamy w domu chętnie, w końcu nie popadajmy w paranoję. Co można upchnąć do naleśnika, bułki tartej i kapusty. Różne resztki i ścięgna w MOM też jedzone od czasu do czasu wyjdą na zdrowie, nie można jeść tylko czystego mięsa.

Edytowane przez arrgh
Czas edycji: 2012-02-14 o 12:34
arrgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:02   #3013
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Najlepsze jak na razie. Jak czytam składy parówek różnych producentów to chwytam się za głowę

Odnośnie chemii w składach, pamiętajmy, że wiele produktów bez jej udziału nie nadawałoby się do spożycia. Natomiast jestem przeciwnikiem wszelakich produktów modyfikowanych, dań w proszku itp. psikusów. Omijam je szerokim łukiem.

Warto być świadomym klientem i czytać informacje na etykietach. Ja uważam, że bolesna prawda w tym przypadku jest lepsza od niewiedzy.
W moim przypadku było tak z jogurtami, jak sprawdziłam co producenci dodają do jogurtów to odechciało mi się zupełnie gotowych i teraz sama je robię
Dobre są parówki Jedynki, mają ok skład
Co do jogurtów - ja się też naczytałam i kupuję tylko naturalne i to tylko z Dr Oetkera, bo tylko te nie mają w składzie mleka w proszku i innych cudów
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:53   #3014
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ryska88 Pokaż wiadomość
Ja ścieram tylko żółty ser na wierzch i koniec. pycha
Przed chwilą zjadłam wychwalane przez Was zielone pesto z Lidla. Podsmażyłam je z makaronem i żółtym serem. Nie powiem żeby to jakieś dobre było. Owszem, da się zjeść, ale dla mnie bez rewelacji.
Może jak się przyzwyczaję do tego smaku to mi bardziej zasmakuje...

Macie jeszcze jakieś pomysły z czym podawać to pesto? Myślałam o boczku;p

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dobre są parówki Jedynki, mają ok skład
Co do jogurtów - ja się też naczytałam i kupuję tylko naturalne i to tylko z Dr Oetkera, bo tylko te nie mają w składzie mleka w proszku i innych cudów
A ja nie lubię za bardzo jogurtów i bardzo rzadko je jem
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:11   #3015
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez arrgh Pokaż wiadomość
Ale antyperspirant nie jest po to, żeby się nie pocić wcale, tylko żeby ten pot zwyczajnie nie śmierdział. Podrażnienia występują u mnie tylko, gdy wbrew instrukcji użyję go po goleniu.
Wiem po co jest antyperspirant, pisałam o blokerze bo słyszałam, że ten oprócz właściwości antyperspirantu powoduje także zablokowanie wydzielania wilgoci. Zastanawiałam się w jaki sposób i czy to bezpieczne.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:37   #3016
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez arrgh Pokaż wiadomość
Ale antyperspirant nie jest po to, żeby się nie pocić wcale, tylko żeby ten pot zwyczajnie nie śmierdział. Podrażnienia występują u mnie tylko, gdy wbrew instrukcji użyję go po goleniu.


Co do tabletek do zmywarek - to są takie do zmywarki wielkości szafki kuchennej (chyba 12 kompletów)? Bo ja mam taką na 6 i muszę używać proszku, krojenie tabletek jest bardzo niewygodne.

Kupne krokiety i pierogi zjadamy w domu chętnie, w końcu nie popadajmy w paranoję. Co można upchnąć do naleśnika, bułki tartej i kapusty. Różne resztki i ścięgna w MOM też jedzone od czasu do czasu wyjdą na zdrowie, nie można jeść tylko czystego mięsa.
ok, nie ogarnelam niczego co napisałas.

1. antyperspirat ma nie tylko niwelowac przykry zapach ale też hamowac pocenie, dezodorant ma powodować zeby pot po prostu nie smierdział. A poza tym kolezanka jak juz napisala, pytała o bloker

2. o jakich tabletkach mowisz? w ogole tego nie zrozumialam

3. Jak moze wyjsc na zdrowie jedzenie jakis odpadow? Dlaczego uwazasz ze nie mozna jesc tylko czystego miesa? To co, powinnismy jesc wszystko jak leci? Mnie jakos zmielone scięgna i skórki nie przekonują
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:03   #3017
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Wiem po co jest antyperspirant, pisałam o blokerze bo słyszałam, że ten oprócz właściwości antyperspirantu powoduje także zablokowanie wydzielania wilgoci. Zastanawiałam się w jaki sposób i czy to bezpieczne.
ale pocimy sie nie tylko pod pachami (a blokera raczej tylko tam sie używa )


co do tabletek krojonych do zmywarki to też nie rozumiem
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:15   #3018
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ale pocimy sie nie tylko pod pachami (a blokera raczej tylko tam sie używa )


co do tabletek krojonych do zmywarki to też nie rozumiem
Zapewne chodzi o to, że ma zmywarkę taką małą, jak pół zmywarki ;p
Są takie.. może znajdę fotę.. o Jest. No i chciałąby używać pół tabletki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1zmyw_185.jpg (54,8 KB, 50 załadowań)
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 19:15   #3019
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ale pocimy sie nie tylko pod pachami (a blokera raczej tylko tam sie używa )
Ale w sposób widoczny czyt. plamy tylko tam
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 20:04   #3020
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Zapewne chodzi o to, że ma zmywarkę taką małą, jak pół zmywarki ;p
Są takie.. może znajdę fotę.. o Jest. No i chciałąby używać pół tabletki

Są zmywarki szerokości 60 i zmywarki 45...Pewnie chodzi o taka małą. Ale i do takiej małej moi znajomi używają całej kostki...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 20:07   #3021
Tawerna
Rozeznanie
 
Avatar Tawerna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 528
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Później przygotuję listę ulubionych produktów, na razie tylko mogę stwierdzić, że kocham słodycze z Lidla.
__________________


"I still put on a vest
With an S on my chest
Oh yes

I'm a Superwoman"
Tawerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 11:24   #3022
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dobre są parówki Jedynki, mają ok skład
Co do jogurtów - ja się też naczytałam i kupuję tylko naturalne i to tylko z Dr Oetkera, bo tylko te nie mają w składzie mleka w proszku i innych cudów
Ja również kupuję wyłącznie naturalny jogurt. Po tym jak wczytałam się w składy jogurtów odeszła mi ochota na gotowe dostępne w sklepach.

Podzieliłam się już linkiem na innym wątku to i z fankami Lidla również się podzielę :

http://kuchnia-kuchnia.pl/pl20/tekst...kac_konsumenta
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:32   #3023
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolina2020 Pokaż wiadomość
Ja tez wtrace troche nie na temat, ja polecam odplamiacz Ariela, czesto jest w promocji za 9,99 zł 1 litr, dal sobie rade nawet z zafajdanymi na czarno mankietami w bialej koszuli Tz Wole go od Vanisha, bo jest tanszy i ladniej pachnie i chyba nie jest tak zracy dla rak, a nie zawsze mi sie chce rekawiczki zakladac :O Niemiecki Ariel jest troszke inny, chyba jeszcze lepszy, ale to moze byc tylko autosugestia

Ten z Lidla w proszku tez kiedys mialam, dal sobie rade z jakimis plamami niewiadomego pochodzenia na kurtce
A Lidlowy w zelu tez mialam, ale chyba byl bez szalu, mial taka zalete ze dodany do prania intensyfikowal zapach plynu do plukania
Ariel i Vanish działają według mnie identycznie...i cenowo też się za bardzo nie różnią (10zł za litr a 11zł za litr to dla mnie żadna różnica A w promocji jeden i drugi można dostać dużo taniej). Rozglądam się właśnie za odplamiaczem, który byłby tańszy a tak samo lub bardziej skuteczny Dlatego chyba kiedyś wypróbuje ten z Lidla...i jeszcze myślałam nad tym z Biedronki, ale mam mniej przekonania.

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Zapewne chodzi o to, że ma zmywarkę taką małą, jak pół zmywarki ;p
Są takie.. może znajdę fotę.. o Jest. No i chciałąby używać pół tabletki
Jej, nie wiedziałam, że są takie małe zmywarki To do takiej małej, jak jedna tabletka to za dużo, to polecam kupić żel jakiś wielofunkcyjny albo proszek - można sobie dozować jak się chce i wszystko gra
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:35   #3024
arrgh
Raczkowanie
 
Avatar arrgh
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 177
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
ok, nie ogarnelam niczego co napisałas.

1. antyperspirat ma nie tylko niwelowac przykry zapach ale też hamowac pocenie, dezodorant ma powodować zeby pot po prostu nie smierdział. A poza tym kolezanka jak juz napisala, pytała o bloker

2. o jakich tabletkach mowisz? w ogole tego nie zrozumialam

3. Jak moze wyjsc na zdrowie jedzenie jakis odpadow? Dlaczego uwazasz ze nie mozna jesc tylko czystego miesa? To co, powinnismy jesc wszystko jak leci? Mnie jakos zmielone scięgna i skórki nie przekonują
1. Bloker Ziaji, którego używam od początku lata, więc wiem, o czym piszę. U mnie nie wywołuje suchości pod pachami, jedynie zniweluje zapach.

2. Chodziło mi o taką małą zmywarkę z jednym koszem, której się nie zabudowuje, jak napisały dziewczyny. Do mojej nie mieści się tabletka, bo nie da się zamknąć klapki. Stąd próby przekrawania (nieudane), zamiast używania proszku.

3. Nie wszystko, jak leci, ale nie wybierać tylko najczystszych produktów jak francuski piesek. Takie odpadki są potrzebne, w końcu jesteśmy zwierzętami drapieżnymi. Chrząstki dobrze działają na stawy i paznokcie. Przecież nie jemy tego w czystej postaci kurzych łapek. Wg mnie lepsza taka parówka ze ścięgnami czy zimne nóżki niż łykanie tabletek na stawy. Nie mówię o skrajnych przypadkach, jak mielonka z 10% mięsa, bo tego się nawet nie da ruszyć.
arrgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:39   #3025
blanti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 56
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

nie wiem dlaczego ale duzo produktów poznikało z półek :/
blanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:43   #3026
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez arrgh Pokaż wiadomość
1. Bloker Ziaji, którego używam od początku lata, więc wiem, o czym piszę. U mnie nie wywołuje suchości pod pachami, jedynie zniweluje zapach.

.
No widzisz, a ja słyszałam, że ten problem blokery rozwiązują. Jeśli chodzi o "zapach" to deo w kulce lidlowski nie ma sobie równych. A próbowałam niemal wszystkich dostępnych
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:44   #3027
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Najlepsze jak na razie. Jak czytam składy parówek różnych producentów to chwytam się za głowę

Odnośnie chemii w składach, pamiętajmy, że wiele produktów bez jej udziału nie nadawałoby się do spożycia. Natomiast jestem przeciwnikiem wszelakich produktów modyfikowanych, dań w proszku itp. psikusów. Omijam je szerokim łukiem.

Warto być świadomym klientem i czytać informacje na etykietach. Ja uważam, że bolesna prawda w tym przypadku jest lepsza od niewiedzy.
W moim przypadku było tak z jogurtami, jak sprawdziłam co producenci dodają do jogurtów to odechciało mi się zupełnie gotowych i teraz sama je robię
Ja robię własny kefir... Ale ogólnie z tym jedzeniem, to niestety tak jest...praktycznie to ciężko jeść naprawdę zdrowo i ekologicznie, chyba, że wszystko by się samemu robiło od początku do końca.
No i w Polsce promują jedzenie ryb...a jak tu kupić dobrą, wartościową, morską rybę nie mieszkając nad morzem? Praktycznie jest to mission impossible
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:46   #3028
Ryska88
Rozeznanie
 
Avatar Ryska88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 734
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

[QUOTE=MalaArielka;3229942 1]Przed chwilą zjadłam wychwalane przez Was zielone pesto z Lidla. Podsmażyłam je z makaronem i żółtym serem. Nie powiem żeby to jakieś dobre było. Owszem, da się zjeść, ale dla mnie bez rewelacji.
Może jak się przyzwyczaję do tego smaku to mi bardziej zasmakuje...

Macie jeszcze jakieś pomysły z czym podawać to pesto? Myślałam o boczku;p

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------



Pesto nie podgrzewa się, nie podsmaża ponieważ jest wtedy nie dobre!
__________________
Kiedy się rodzimy potrafimy tylko żyć...
Ryska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:07   #3029
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Moja mama kupiła mi w sobotę foremki silikonowe - na muffiny w kształcie różyczek i duże serce. W mojej okolicy Lidla dobrze zaopatrzonego nie ma, więc delegowałam mamę, bo ma świetnego L. pod bokiem. Jeszcze nie piekłam nic w tych foremkach, jak tylko wypróbuję, na pewno podzielę się wrazeniami, ciekawa jestem jak sie sprawdzą, bo cena była korzystna dosyć...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:12   #3030
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Ja piekłam wczoraj w serduszkowej foremce do muffinek - świetna!
Muffinki wyszły śliczne, w ogóle nie przywierają, są mokre i pyszne
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.