Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-24, 13:49   #3031
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez K_ajka88 Pokaż wiadomość
No właśnie estetycznie i jeszcze szybciej pójdzie rozdanie babeczek niż krojenie torta dla wszystkich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:42 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

To normalne, że nie wyświetla mi zdjęć na telefonie, czy tylko z moim coś jest nie tak? :/

Ammia dziękuję za polecenie, sprawdzę

Właśnie się zastanawiałam jak zespoły reagują jeśli para chce oryginał, a że chcemy na pierwszy taniec Aerosmith to nie wyobrażam sobie żeby zespół mi go odegrał

Jeszcze co do DJa to problem jest taki, że nie wiem jak przekonać do tego TŻ. Nie wiem dlaczego, ale jak tylko słyszy słowo DJ to ma przed oczami dyskotekę 😕 Nie był na weselu z DJ i nie zdaje sobie sprawy, że świetnie prowadzą wesela. Póki co najbardziej podoba mi się DJ Adrian, ale będę się rozglądać dalej.
A czy u Was na weselach zespoły w przerwie puszczały jakieś kawałki tak w tle? Bo właśnie za DJ dla mnie przemawia to, że cały czas może lecieć muzyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mąż też początkowo nie chciał słyszeć o DJ-u, wynikało to z tego że byliśmy na weselu z DJem i było tak średnio prowadzone, nie porwało nas. Naszego znaleźliśmy na targach ślubnych i od razu złapalismy z nim świetny kontakt, mąż przekonał się do niego kiedy DJ przedstawił nam scenariusz wesela, to w jaki sposób wszystko prowadzi. Mąż w zasadzie do końca miał obawy przed efektem dyskoteki ale byliśmy bardzo zadowoleni i z prowadzenia i z oświetlenia sali, drugi raz też na pewno wzięlibyśmy DJa.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00

Edytowane przez Ammia
Czas edycji: 2016-07-24 o 13:51
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 14:24   #3032
K_ajka88
Raczkowanie
 
Avatar K_ajka88
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 420
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Mój mąż też początkowo nie chciał słyszeć o DJ-u, wynikało to z tego że byliśmy na weselu z DJem i było tak średnio prowadzone, nie porwało nas. Naszego znaleźliśmy na targach ślubnych i od razu złapalismy z nim świetny kontakt, mąż przekonał się do niego kiedy DJ przedstawił nam scenariusz wesela, to w jaki sposób wszystko prowadzi. Mąż w zasadzie do końca miał obawy przed efektem dyskoteki ale byliśmy bardzo zadowoleni i z prowadzenia i z oświetlenia sali, drugi raz też na pewno wzięlibyśmy DJa.
Będę próbowała swojego przekonać. Musze znaleźć jakieś dobre dema djów z Tarnowa. Znaczy to jest tak ze tez nie jestem całkiem na nie jeśli chodzi o zespół i TŻ tez mowi ze temat jest otwarty, ale no ciężko będzie go przekonać Mieszkam niedaleko domu weselnego i jak słyszę nie raz jak te zespoły wyją to ręce opadają... Nie mowie ze wszystkie ale więcej gorzej niż lepiej. I często słyszę ze właśnie te przerwy to i za długie i za często 😕 , aż żałuję że nie chodziłam i nie pytałam żeby zapisać kogo nie brać 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
K_ajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 08:09   #3033
nikita1991
Raczkowanie
 
Avatar nikita1991
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 56
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć dziewczyny, ja już po wszystkim i chciałam trochę poopowiadać

Wszystko się udało, wesele było (przynajmniej w mniemaniu moim i gości, od których słyszałam opinie) naprawdę super Jedyne co, to ulotnił się nam hel z balonów i nie wypuściliśmy ich wszystkich do nieba, tylko te świeżo nadmuchane

A tak dokładniej:

- Brzozowy Dworek - jedzenie pyszne, obsługa bez zarzutu, wszystko dobrze zorganizowane, właściciele konkretni i rzeczowi (i przy tym naprawdę sympatyczni) - szczerze polecam i nie mam żadnych zastrzeżeń!

- zespół Tatra - rewelacja! Chłopaki grają tylko polskie piosenki, czasami góralskie - goście bardzo chwalili i bawili się do rana

- makijaż Klaudia Kłos - klasa sama w sobie, chyba każdy to wie

- fryzjer - pani Justyna z Salonu Kreowania Wizerunku Aleksandra Bodzioch - w dniu ślubu zmieniłam wizję swojej fryzury, bo się okazało, że było chłodno i rozpuszczone włosy nie będą problemem i byłam bardzo zadowolona chociaż fryzura próbna również była bardzo fajna

- dekoracja kościoła i sali - Monika Wzorek - szczerze polecam! wszystko było dokładnie tak jak chciałam, bardzo mi się podobało

- bukiet ślubny - Kwiatowe Pole - cudny!

- tort - Niezłe Ciacho - wybraliśmy smak jogurtowy z nutą wiśniową - był naprawdę pyszny i lekki, moim zdaniem o wiele smaczniejszy niż od wspomnianych wyżej cukierników. Tort zamówiliśmy gładki w kolorze śmietankowym i był zdobiony żywymi kwiatami przez tę samą florystkę, która wykonywała resztę dekoracji.

- słodki stół Via Regia - prześliczny i podobno smaczny, choć sama nie zdążyłam prawie nic spróbować

- pierwszy taniec - studio tańca AIDA - pan Adam Kula - w naprawdę krótkim czasie nauczył nas tańczyć walca angielskiego i stworzył fajną choreografię, przesympatyczny człowiek - też polecam!

Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolona z wszystkich osób, z których usług korzystaliśmy i gorąco polecam!

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez K_ajka88 Pokaż wiadomość

Właśnie się zastanawiałam jak zespoły reagują jeśli para chce oryginał, a że chcemy na pierwszy taniec Aerosmith to nie wyobrażam sobie żeby zespół mi go odegrał

A czy u Was na weselach zespoły w przerwie puszczały jakieś kawałki tak w tle? Bo właśnie za DJ dla mnie przemawia to, że cały czas może lecieć muzyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasz zespół mówił, że to powszechne, że pary chcą mieć puszczony oryginał piosenki na pierwszy taniec, zresztą to logiczne, bo słuchacie go wiele razy podczas nauki i jest łatwiej tańczyć do dokładnie tego samego nagrania.

My uzgodniliśmy ze swoim zespołem, żeby w przerwach puszczali jakąś muzykę w tle, ale szczerze, to nie zwróciłam uwagi, czy na pewno ją puszczali

Edytowane przez nikita1991
Czas edycji: 2016-07-25 o 08:17
nikita1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 08:16   #3034
K_ajka88
Raczkowanie
 
Avatar K_ajka88
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 420
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Nikita dziękuję

I wszystkiego najlepszego! 😊😊😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
K_ajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 12:02   #3035
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez nikita1991 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja już po wszystkim i chciałam trochę poopowiadać

Wszystko się udało, wesele było (przynajmniej w mniemaniu moim i gości, od których słyszałam opinie) naprawdę super Jedyne co, to ulotnił się nam hel z balonów i nie wypuściliśmy ich wszystkich do nieba, tylko te świeżo nadmuchane

A tak dokładniej:

- Brzozowy Dworek - jedzenie pyszne, obsługa bez zarzutu, wszystko dobrze zorganizowane, właściciele konkretni i rzeczowi (i przy tym naprawdę sympatyczni) - szczerze polecam i nie mam żadnych zastrzeżeń!

- zespół Tatra - rewelacja! Chłopaki grają tylko polskie piosenki, czasami góralskie - goście bardzo chwalili i bawili się do rana

- makijaż Klaudia Kłos - klasa sama w sobie, chyba każdy to wie

- fryzjer - pani Justyna z Salonu Kreowania Wizerunku Aleksandra Bodzioch - w dniu ślubu zmieniłam wizję swojej fryzury, bo się okazało, że było chłodno i rozpuszczone włosy nie będą problemem i byłam bardzo zadowolona chociaż fryzura próbna również była bardzo fajna

- dekoracja kościoła i sali - Monika Wzorek - szczerze polecam! wszystko było dokładnie tak jak chciałam, bardzo mi się podobało

- bukiet ślubny - Kwiatowe Pole - cudny!

- tort - Niezłe Ciacho - wybraliśmy smak jogurtowy z nutą wiśniową - był naprawdę pyszny i lekki, moim zdaniem o wiele smaczniejszy niż od wspomnianych wyżej cukierników. Tort zamówiliśmy gładki w kolorze śmietankowym i był zdobiony żywymi kwiatami przez tę samą florystkę, która wykonywała resztę dekoracji.

- słodki stół Via Regia - prześliczny i podobno smaczny, choć sama nie zdążyłam prawie nic spróbować

- pierwszy taniec - studio tańca AIDA - pan Adam Kula - w naprawdę krótkim czasie nauczył nas tańczyć walca angielskiego i stworzył fajną choreografię, przesympatyczny człowiek - też polecam!

Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolona z wszystkich osób, z których usług korzystaliśmy i gorąco polecam!

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------



Nasz zespół mówił, że to powszechne, że pary chcą mieć puszczony oryginał piosenki na pierwszy taniec, zresztą to logiczne, bo słuchacie go wiele razy podczas nauki i jest łatwiej tańczyć do dokładnie tego samego nagrania.

My uzgodniliśmy ze swoim zespołem, żeby w przerwach puszczali jakąś muzykę w tle, ale szczerze, to nie zwróciłam uwagi, czy na pewno ją puszczali

Gratuluję
I mam kilka pytan dotyzących głównie cen
Ile płaciliście za słodki stół? Ile płaciliście za tort? I czy placki zapewniała Wam sala czy też może braliście tam gdzie tort?
Ile płaciliście za dekorację sali i kościoła?
Mieliście kamerzystę? Możesz kogoś polecic?
I w końcu jaką piosenkę wybraliście na pierwszy taniec?
uff mam nadzieję że nie zamęczyłam tymi pytaniami
Pozdrawiam
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 12:31   #3036
K_ajka88
Raczkowanie
 
Avatar K_ajka88
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 420
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Gratuluję
I mam kilka pytan dotyzących głównie cen
Ile płaciliście za słodki stół? Ile płaciliście za tort? I czy placki zapewniała Wam sala czy też może braliście tam gdzie tort?
Ile płaciliście za dekorację sali i kościoła?
Mieliście kamerzystę? Możesz kogoś polecic?
I w końcu jaką piosenkę wybraliście na pierwszy taniec?
uff mam nadzieję że nie zamęczyłam tymi pytaniami
Pozdrawiam
Ja co prawda jeszcze długo przed, ale odkąd ogladnelam Armagedona to wiem, że pierwszy taniec będzie do Aerosmith "I dont wanna miss a thing"❤❤❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez K_ajka88
Czas edycji: 2016-07-25 o 12:39
K_ajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 19:18   #3037
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

nikita1991 gratulację! to teraz podróż poślubna?
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 19:43   #3038
nikita1991
Raczkowanie
 
Avatar nikita1991
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 56
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Gratuluję
I mam kilka pytan dotyzących głównie cen
Ile płaciliście za słodki stół? Ile płaciliście za tort? I czy placki zapewniała Wam sala czy też może braliście tam gdzie tort?
Ile płaciliście za dekorację sali i kościoła?
Mieliście kamerzystę? Możesz kogoś polecic?
I w końcu jaką piosenkę wybraliście na pierwszy taniec?
uff mam nadzieję że nie zamęczyłam tymi pytaniami
Pozdrawiam
1. Dziękuję!
2. Słodki stół na 140 osób - zapłaciłam 1500 zł
3. Ciasta na stoły i paczki zamawialiśmy w Marcepanie, były smaczne, dowiezione prosto do lokalu, też polecam
2. Tort kosztował 1200zł bez żadnych ozdób, obłożony tylko marcepanem. Za dekorację płaciłam razem z resztą kwiatów.
3. Za dekorację sali, tortu i kościoła zapłaciłam w sumie 1600 zł, ale np. dekoracja w lokalu była dość skromna - mieliśmy takie bukieciki z kilku gerber na każdym stole, bo tak sobie wymyśliłam
4. Kamerzysty nie mieliśmy, więc nie mogę nikogo polecić. Słyszałam dobre opinie o Loving Time i Hypertex, ale osobiście się nie wypowiem na ich temat, bo nie miałam z nimi do czynienia.
5. Pierwszy taniec - Carola "Heaven in my arms"
nikita1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 19:50   #3039
nikita1991
Raczkowanie
 
Avatar nikita1991
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 56
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez mckwadrat Pokaż wiadomość
nikita1991 gratulację! to teraz podróż poślubna?
dzięki! podróż poślubna dopiero pod koniec roku, na razie i tak trudno zejść na ziemię po ślubie, a za parę miesięcy sobie to odświeżymy

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez K_ajka88 Pokaż wiadomość
Nikita dziękuję

I wszystkiego najlepszego! 😊😊😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziękuję! <3
nikita1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 05:22   #3040
K_ajka88
Raczkowanie
 
Avatar K_ajka88
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 420
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny jakie macie zdanie o lokalu Tarnowianka Park?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
K_ajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 08:25   #3041
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez nikita1991 Pokaż wiadomość
dzięki! podróż poślubna dopiero pod koniec roku, na razie i tak trudno zejść na ziemię po ślubie, a za parę miesięcy sobie to odświeżymy

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------



dziękuję! <3
hehe jest to jakieś wyjście to gdzie się wybieracie? jakieś ciepłe kraje?
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 09:40   #3042
nikita1991
Raczkowanie
 
Avatar nikita1991
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 56
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez mckwadrat Pokaż wiadomość
hehe jest to jakieś wyjście to gdzie się wybieracie? jakieś ciepłe kraje?
najprawdopodobniej tak ale jeszcze nie mamy konkretnych planów, na razie przeprowadzka itd.
nikita1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 18:55   #3043
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez nikita1991 Pokaż wiadomość
najprawdopodobniej tak ale jeszcze nie mamy konkretnych planów, na razie przeprowadzka itd.
zazdroszczę, że jesteś już po
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 08:01   #3044
K_ajka88
Raczkowanie
 
Avatar K_ajka88
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 420
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI



Dziewczyny czy to normalne, że w umowie z lokalem jest punkt np dodatkowe 5 zł od osoby za udostępnienie szkła, jeśli ma się swój alkohol, a nie od danego lokalu? To tak powszechnie stosowane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
K_ajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 07:27   #3045
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez K_ajka88 Pokaż wiadomość


Dziewczyny czy to normalne, że w umowie z lokalem jest punkt np dodatkowe 5 zł od osoby za udostępnienie szkła, jeśli ma się swój alkohol, a nie od danego lokalu? To tak powszechnie stosowane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W życiu o czymś takim nie słyszałam, u nas nie było żadnej dopłaty za szkło a mieliśmy swój alkohol. Znajomi którzy mieli wesela też nie mówili o niczym takim.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 08:14   #3046
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez K_ajka88 Pokaż wiadomość


Dziewczyny czy to normalne, że w umowie z lokalem jest punkt np dodatkowe 5 zł od osoby za udostępnienie szkła, jeśli ma się swój alkohol, a nie od danego lokalu? To tak powszechnie stosowane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a gdzie to tak na wszystkim chcą zarabiać?
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 16:11   #3047
__efka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Talking Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez K_ajka88 Pokaż wiadomość


Dziewczyny czy to normalne, że w umowie z lokalem jest punkt np dodatkowe 5 zł od osoby za udostępnienie szkła, jeśli ma się swój alkohol, a nie od danego lokalu? To tak powszechnie stosowane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się już spotkałam z tzw opłatą korkową, czyli dodatkową opłatą za to że przynosisz swój alkohol. Zazwyczaj robią tak, że lokal liczy sobie 5zł od każdej wypitej flaszki wódki. U Ciebie widzę wymyślili coś innego ale wychodzi na to samo.
Spróbuj może jednak rozglądnąć się za innym lokalem bo skoro taki pkt zamieścili w umowie a nie raczyli Cię słownie o tym poinformować to trochę to słabo wygląda. Taki drobiazg dla właścicieli że zapomnieli? Oby to był jedyny pkt o którym zapomnieli powiedzieć... A uwierz że pomysłów na dodatkowe opłaty jest sporo.
Też mnie ciekawi który to lokal wpadł już na ten pomysł?!
__efka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 10:13   #3048
K_ajka88
Raczkowanie
 
Avatar K_ajka88
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 420
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez __efka__ Pokaż wiadomość
Ja się już spotkałam z tzw opłatą korkową, czyli dodatkową opłatą za to że przynosisz swój alkohol. Zazwyczaj robią tak, że lokal liczy sobie 5zł od każdej wypitej flaszki wódki. U Ciebie widzę wymyślili coś innego ale wychodzi na to samo.
Spróbuj może jednak rozglądnąć się za innym lokalem bo skoro taki pkt zamieścili w umowie a nie raczyli Cię słownie o tym poinformować to trochę to słabo wygląda. Taki drobiazg dla właścicieli że zapomnieli? Oby to był jedyny pkt o którym zapomnieli powiedzieć... A uwierz że pomysłów na dodatkowe opłaty jest sporo.
Też mnie ciekawi który to lokal wpadł już na ten pomysł?!
Nie chce na forum nikomu psuć opini tym bardziej ze to był tylko wzór umowy. Tak czy siak rezygnujemy z tego lokalu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
K_ajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 13:12   #3049
__efka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez K_ajka88 Pokaż wiadomość
Nie chce na forum nikomu psuć opini tym bardziej ze to był tylko wzór umowy. Tak czy siak rezygnujemy z tego lokalu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I bardzo dobrze Wódka i tak już jest wystarczająco droga a płacenie za nią jeszcze po 5zł haraczu to już szczyt wszystkiego
Ostatnio widziałam umowę w której lokal zamieścił jeszcze opłatę ZAIKS-u, jedyne 250zł. Uśmiałam się co nie miara i ciekawa jestem co jeszcze owi właściciele lokali wymyślą
__efka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 22:40   #3050
paullaaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 62
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez __efka__ Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze Wódka i tak już jest wystarczająco droga a płacenie za nią jeszcze po 5zł haraczu to już szczyt wszystkiego
Ostatnio widziałam umowę w której lokal zamieścił jeszcze opłatę ZAIKS-u, jedyne 250zł. Uśmiałam się co nie miara i ciekawa jestem co jeszcze owi właściciele lokali wymyślą
Pewnie tyle zarabiali na flaszce więc skoro PM chce swoja wódkę ...
paullaaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 07:19   #3051
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez __efka__ Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze Wódka i tak już jest wystarczająco droga a płacenie za nią jeszcze po 5zł haraczu to już szczyt wszystkiego
Ostatnio widziałam umowę w której lokal zamieścił jeszcze opłatę ZAIKS-u, jedyne 250zł. Uśmiałam się co nie miara i ciekawa jestem co jeszcze owi właściciele lokali wymyślą
tyle za ZAIKS?! to nie prościej samemu iść i sobie opłacić?
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 07:28   #3052
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Mówiąc prawdę to chyba nie wygórowana ta cena za zaiks.
Sprawdźcie na ich stronie w kalkulatorze. Ale tak jest dużo czynników od miejscowości przez gości do ceny zespołu (chyba nie może być mniej niż 10% kwoty jaką płacicie zespołowi - ale nie dam sobie głowy uciąć)
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 10:03   #3053
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Mówiąc prawdę to chyba nie wygórowana ta cena za zaiks.
Sprawdźcie na ich stronie w kalkulatorze. Ale tak jest dużo czynników od miejscowości przez gości do ceny zespołu (chyba nie może być mniej niż 10% kwoty jaką płacicie zespołowi - ale nie dam sobie głowy uciąć)
obliczyłam :P wyszło mi 101,29
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 10:44   #3054
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez mckwadrat Pokaż wiadomość
obliczyłam :P wyszło mi 101,29
U to ładnie. U nas wyszło chyba ok 300.
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 11:15   #3055
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
U to ładnie. U nas wyszło chyba ok 300.
dużo i sama płacisz?
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 11:21   #3056
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

My już po
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 12:15   #3057
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
My już po
faktycznie
ale sama płaciłaś (:P) czy było wliczone?
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 12:29   #3058
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Niestety u nas na sali nie było to wliczone. Byłby wtedy problem z głowy. A tak to była kolejna rzecz do pamiętania.

Edytowane przez Justuus
Czas edycji: 2016-08-03 o 12:31
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 12:57   #3059
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Niestety u nas na sali nie było to wliczone. Byłby wtedy problem z głowy. A tak to była kolejna rzecz do pamiętania.
też będziemy musieli zapłacić. to gdzieś na wałowej się płaci tak?
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 11:21   #3060
__efka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
U to ładnie. U nas wyszło chyba ok 300.
Teraz to ja już nic z tego nie rozumiem...
Ja pytając się menagerki lokalu o opłatę ZAIKS dowiedziałam się, że to jest oplata za którą odpowiedzialna jest orkiestra bo to oni odpowiadają tego dnia za oprawę muzyczną.
Już pomijam fakt że właścicielem mojego i Twojego lokalu jest ten sam gość. Ale najwidoczniej każdy menager ma swoje wymysły
__efka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.