Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-04, 08:34   #3031
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Przecież nikt nie oczekuje, że teraz siądzie do FCE, ale pojedyncze słowa mogłaby sprawdzić w necie, przecież pan przeczyta ładnie, wystarczy powtórzyć, do tego naprawdę nie trzeba ZDOLNOŚCI, powtarzają dzieci w podstawówce
Spoko, ona pewnie powie, że 'taka jest,nie będzie nikogo udawała, ejst swojską dziewczyną, której nie stać na lekcje angielskiego, bo ona ma rodzinę, dziecko i pracę i nie ma czasu'. Taa.
I KRE-DYT! Nie zapominaj o kredycie
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 08:42   #3032
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość

coooooooo? Fronda?
No niestety... z propozycji podręczników do WDŻWR. Kieeeedyś wklejałam linkasa do źródła, bo teraz nie mogę znaleźć

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Dziwne to tym bardziej że Olimpia wspominała że przez jakiś czas mieszkała i pracowała w Irlandii. Wiadomo na jakim stanowisku? Wydaje mi się że nawet od sprzątaczki wzmagają tam podstawowej znajomości języka angielskiego.

Mi na Taptalku też wyświetla się fota Szusz przy wątku. Dlaczego, kto to ustawia i jak to usunąć ?
Eeee no wiesz - Boogie czy Fokusowana mieszkają tam kilka lat i dukają po angielsku jakby siedziały na pierwszej lekcji z podstaw :<

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;53688616]I KRE-DYT! Nie zapominaj o kredycie [/QUOTE]

Aaaa no tak, jak mogłam pominąć ten wyznacznik dojrzałości, odpowiedzialności i dorosłego życia. Sorry - beka na sto dwa
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 08:51   #3033
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Porozmawiaj z dobrym lekarzem, pozostawanie przy czytaniu w tak poważnej sprawie nie jest najlepszym pomysłem. Ja się naczytałam, że prezerwatywa to narzędzie mordercy i jest pierwszym krokiem do aborcji, a aplikowanie sobie tamponów jest niemoralne - lepiej zasięgnąć wiedzy u poważnych źródeł. Tylko trzeba trafić na kogoś, kto traktuje swoją pracę i dobro pacjentki poważnie i ponad swoje osobiste upodobania i światopogląd. Od mitów o spirali aż się roli, nie warto wierzyć we wszystko.
Ale ja nie piszę o mitach tylko o relacjach dziewczyn. No chyba, że kłamały.
W każdym razie właśnie takie gadanie - idź do lekarza- mnie wkurza. Niestety, ale coraz bardziej się przekonuję, że konował konowała przegania Straszne rzeczy się wyprawiają wśród moich znajomych i rodziny, którzy leczą się na różne cuda. Dlatego jakoś tak wolę spiralę niż by ktoś testował na mnie jaka dawka hormonów mnie nie zabije


---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Ty tak serio? Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje - nawt na nieźle dobrane tabletki. Nie mów za wszytskich, bo możesz kogoś wprowadzić w błąd, który niesie za sobą pwoażne konsekwencje. I pisz proszę na szaro o antykoncepcji na tym wątku. Używanie słowa 'nigdy' w tym kontekście nie jest prawidłowe i myli.
Och, dzięki bogu ktoś opitolił ją za mnie.

Ale to jednopostowiec, nie chciałam strzępić klawiatury.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 08:54   #3034
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
No niestety... z propozycji podręczników do WDŻWR. Kieeeedyś wklejałam linkasa do źródła, bo teraz nie mogę znaleźć

Jeeezu, nie wierzę...
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 09:12   #3035
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Ilcia podasz przepis na pankejki ktore robilas na snapie?
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 09:17   #3036
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
Czy ja wiem... kiedyś wszyscy przypałowo wyglądali Chociaż fakt, że trochę ograniczyła łączenie niepasujących do siebie kolorów w ubiorze i makijażu.
i może dlatego, że nie chodzi ciągle w bluzach i ma makijaż, co nie zmienia faktu, że nadal nosi czasami przypałowe dodatki (żółtko-różowa torebka....)

a co do KWC, to mnie najbardziej irytują opinie dziewczyn, dla których dany kosmetyk w ogóle nie jest przeznaczony, np. na temat kremu z Ziaji Med na trądzik różowaty wypowiadają się dziewczyny, które przy zakupach dostały próbkę i "co prawda nie mam takich problemów ze skórą, ale krem jest spoko i polecam", no wtf

a choinkę mam ubraną od 1.12, tak jak tutaj "nakazuje" tradycja
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 09:32   #3037
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII



hormony to co prawda nie jakieś zło wcielone jak usiłują wpierać weganki i inne eko dziołszki (a potem brać izotek )

ale na Boga, żeby w ogóle można było mówić o ich dobieraniu trzeba mieć komplet badań i bardzo szczegółowy wywiad, a w Polsce niestety nie jest to jakimś standardem. umarłam

tak samo z "darią z foodandftness". jak będą do niej trafiać dziewuszki z kilukilogramową nad i niedowagą, które przejmują się losem zwierząt to pół biedy, ale jak sobie myślę, że za moment będą do niej trafiać ludzie z poważnymi problemami zdrowotnymi to kolejne
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 09:46   #3038
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość


hormony to co prawda nie jakieś zło wcielone jak usiłują wpierać weganki i inne eko dziołszki (a potem brać izotek )

ale na Boga, żeby w ogóle można było mówić o ich dobieraniu trzeba mieć komplet badań i bardzo szczegółowy wywiad, a w Polsce niestety nie jest to jakimś standardem. umarłam

tak samo z "darią z foodandftness". jak będą do niej trafiać dziewuszki z kilukilogramową nad i niedowagą, które przejmują się losem zwierząt to pół biedy, ale jak sobie myślę, że za moment będą do niej trafiać ludzie z poważnymi problemami zdrowotnymi to kolejne
Twarz Cię nie boli od tego padania?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 09:53   #3039
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
O, no proszę, to się chyba rzadko zdarza. A jesteś już po pierwszym porodzie? Podobno ciężko nieródkom o spiralę.
Też nie wierzę w hormony, tzn. za dużo się nasłuchałam jak kobiety się z nimi męczą. Tym bardziej, że ginekolodzy przepisują je bez opamiętania.

Póki co, nie mam faceta. Ale jak się znajdzie jakiś pewniak to pierwsze co - lecę po spiralę. Boję się jedynie tych bólów i krwawienia, które podobno się zdarzają niektórym. Nie wiem od czego to zależy.
O i tu poruszyłaś kwestię, której nie jestem w stanie zrozumieć, choćbym bardzo się starała. Laski biorą hormony, pomimo skutkow ubocznych. Czasami są to okrutne dolegliwości, jak migreny, mdłości, bóle kończyn itd. Nie ogarnę jak można wtedy taką antykoncepcję nazwać "wygodą". Jestem szczęściarą, która bierze tabsy jak przysłowiową witaminę C, ale gdybym miała jakikolwiek dyskomfort, to posłałabym je na 3wiatry i szukała innej metody. Przeraża mnie postawa pewnych ludzi i brak szacunku dla własnego organizmu.





Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Ilcia podasz przepis na pankejki ktore robilas na snapie?
Si 1 i 1/4 mąki, tyle samo maślanki, 2jaja, po łyżeczce proszku do pieczenia i sody, masło roztopione (dałam tak 2łyżeczki solidne), ekstrakt z wanilii (ja dałam cukier wanilinowy) oraz trochę roztopionego miodu. Piszę "trochę", bo ja jestem kucharka "na oko". Smażyłam bez oleju
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 09:55   #3040
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość

one brand tutorial u Hani, kosmetyki Too Faced
Tez mi się w oczy rzuciły te paznokcie Hani od spodu. Może to kwestia przebarwienia płytki juz? Wydaje mi się, ze jak nosiła naturalne nie było problemu. Szusz ostatnio ve vlogu jak paczke otwiera to paznokcie takie żółte ma własnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ehhcaccg.jpg (63,8 KB, 239 załadowań)
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 10:00   #3041
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Boogie i pierwszy spacer Leo:


U Ewy(KosmetycznyKoktajl) Tag, miło się oglądało
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 10:01   #3042
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
Tez mi się w oczy rzuciły te paznokcie Hani od spodu. Może to kwestia przebarwienia płytki juz? Wydaje mi się, ze jak nosiła naturalne nie było problemu. Szusz ostatnio ve vlogu jak paczke otwiera to paznokcie takie żółte ma własnie.
Pewnie chodzi o przebarwienie, bo no kurcze, to wygląda, jakby dłonie od dawna kontaktu z wodą nie miały
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 10:16   #3043
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Pewnie chodzi o przebarwienie, bo no kurcze, to wygląda, jakby dłonie od dawna kontaktu z wodą nie miały
Z drugiej strony ciekawe czy tą są żelowe na naturalnych czy przedłużane żelem/akrylem?
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 10:16   #3044
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Pewnie chodzi o przebarwienie, bo no kurcze, to wygląda, jakby dłonie od dawna kontaktu z wodą nie miały
Od większości kolorów lakierów paznokcie żółkną, ale to trochę dziwne, bo w końcu teraz się chyba już powszechnie stosuje bazy. Chyba, że np. podkłady i korektory jej się "wżarły" (miałam tak z Revlon CS, został na zawsze nawet na rączce pędzla, nie mówiąc o paznokciach ).
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 10:30   #3045
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
Z drugiej strony ciekawe czy tą są żelowe na naturalnych czy przedłużane żelem/akrylem?
to są przedłużane paznokcie
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 10:36   #3046
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
to są przedłużane paznokcie
To może żel tak się odbarwia? Chociaz ja mam 2 sztuki przedłużane własnoręcznie żelem i czyste są ;D Jedynie trzeba dokładniej czyścić miejsce łaczenia paznokcia naturalnego z żelowym bo mi nigdy nie wychodzi super gładkie
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 10:39   #3047
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Dziewczyny, dziele się (nie wiem czy znacie) moim odkryciem.
Maseczka oczyszczająca, jedyna która potrafi wyciszyć moje grudki i tak ładnie oczyszcza pory. Zna ktoś? Macie inne produkty z tej seri? Tołpa dermo face sebio
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 48360_250.jpg (7,3 KB, 78 załadowań)
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 10:43   #3048
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
To może żel tak się odbarwia? Chociaz ja mam 2 sztuki przedłużane własnoręcznie żelem i czyste są ;D Jedynie trzeba dokładniej czyścić miejsce łaczenia paznokcia naturalnego z żelowym bo mi nigdy nie wychodzi super gładkie
Znaczy się mi nic do tego co ona ma pod paznokciem ale wygląda to strasznie.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 10:43   #3049
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Od większości kolorów lakierów paznokcie żółkną, ale to trochę dziwne, bo w końcu teraz się chyba już powszechnie stosuje bazy. Chyba, że np. podkłady i korektory jej się "wżarły" (miałam tak z Revlon CS, został na zawsze nawet na rączce pędzla, nie mówiąc o paznokciach ).
U mnie tak było chyba po Eveline 8w1 - używałam jednej warstwy jako bazy ze 2x/tyg., i jako że nosiłam wtedy same ciemne lakiery i zawsze pomalowane paznokcie, trochę czasu zajęło mi ogarnięcie, że postępuje to tak szybko. Tylko wówczas lepiej nosić krótkie, bo nie wygląda dobrze.
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 10:51   #3050
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Znaczy się mi nic do tego co ona ma pod paznokciem ale wygląda to strasznie.
Przedlużała któraś z Was hardem z Semilaka? Ja mam przedłużone clearem, ale chyba zainwestuję w milk, bo widzę mój zatopiony paznokieć w tym żelu i mnie to strasznie denerwuje.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 10:53   #3051
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Przedlużała któraś z Was hardem z Semilaka? Ja mam przedłużone clearem, ale chyba zainwestuję w milk, bo widzę mój zatopiony paznokieć w tym żelu i mnie to strasznie denerwuje.
Ja nie umiem tym dziadostwem przedłużać. MILK jest tragiczny;/ rozwarstwiony jakiś, cięzko nim przedłużyc.
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 10:54   #3052
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Przedlużała któraś z Was hardem z Semilaka? Ja mam przedłużone clearem, ale chyba zainwestuję w milk, bo widzę mój zatopiony paznokieć w tym żelu i mnie to strasznie denerwuje.
Ale denerwuje Cie bo jest taki ... bezbarwny ? to kup sobie żel zwykły np z SP
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 10:56   #3053
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

SweetHusky, nie rodzilam jeszcze, ale lekarka stwierdzila, ze jak i tak dzieci na razie nie chce miec, to nic nie stoi na przeszkodzie, moze ewentualnie byc wiekszy dyskomfort przy zakladaniu. Dzisiaj ide zostawic recepte w aptece, jak odbiore to sie przekonam jak to wyglada czy duze. Mam nadzieje, ze sie nie przeraze
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 11:01   #3054
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
Ja nie umiem tym dziadostwem przedłużać. MILK jest tragiczny;/ rozwarstwiony jakiś, cięzko nim przedłużyc.
Tak? Dla mnie easy. Pierwsze przedlużanie robiłam własnie Hardem, bo na żelu nie pracowałam jeszcze i nie wiem czemu, ale uznałam, że będzie łatwiej. Jak byłam ba praktykach, to milkiem dziewczyny robily i nie widzialam nic niepokojącego w konsystencji.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Ale denerwuje Cie bo jest taki ... bezbarwny ? to kup sobie żel zwykły np z SP
Tak, i ile na jasnych kolorach tego nie widać, tak na ciemnych widze paznokieć od spodu, odcinający się od reszty przedlużki. Nie pomyślałam o tym wcześniej, głupia ja. Masz rację, kupię cielisty żel i muszę się nauczyć z tym pracować.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 11:04   #3055
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziele się (nie wiem czy znacie) moim odkryciem.
Maseczka oczyszczająca, jedyna która potrafi wyciszyć moje grudki i tak ładnie oczyszcza pory. Zna ktoś? Macie inne produkty z tej seri? Tołpa dermo face sebio
ja miałam tę do cery naczyńkowej i myślałam, że wypali mi skórę, musiałam ją zmyć po dosłownie 5 sekundach, bo nie dałam rady wytrzymać.
Chyba jestem na jakiś składnik uczulona, bo obojętnie co wezmę z tej różowej serii, to jeszcze bardziej tylko podkreśla mi naczyńka i zaczerwienienie. Szkoda
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 11:54   #3056
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez lonelyrun Pokaż wiadomość
A drugie pytanie gdzieś mi mignęło, że któraś z was ogląda z polecenia Szusz "Pakt" - kochana, gdzie obejrzałaś 2 odcinek?
online pościągali z większości stron z serialami online ja z torrentów brałam
Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Przecież Ewa była na ślubie tzn na weselu Karoliny na tej imprezie co była później dla znajomych.
Nie pomyliłaś RLM z KariWitch?? ;P RLM była na imprezie helołinowej z akcji MadPotion chyba...
Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość

Z ciekawości zapytam kiedy ubieracie choinkę?
w Wigilię lub wieczór poprzedzający [tak zawsze u mamy moje jest] ale tutaj na wynajętym mamy z mężem ochote już w mikołajki przytachać jakiegoś badyla, bo oboje uwielbiamy zapach igiliwia!
Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
moj nick tak blisko twarzy Weroniki
jak tak patrzę na tą sytuacje to mam wrażenie, że okulary z avatara chcesz założyć żeby siary nie było... :P
Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czekajcie, czekajcie. Karolina od Łobuzów już po ślubie? Gdzie ja byłam, że mnie nie było! Przecież ledwo się podniecałam zaręczynami a tu już po wszytskim
Gdzieś ty się uchowała! Przecież teraz wrócili już z podróży poślubnej z Florydy ^^
zdjęcie ślubne:https://www.instagram.com/p/9jNFB6DY...-by=stylizacje
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Pewnie chodzi o przebarwienie, bo no kurcze, to wygląda, jakby dłonie od dawna kontaktu z wodą nie miały
Tak się zastanawiam... Wiemy przecież, że Hania lubuje się z bronzerami i samoopalaczami... Samoopalacz sie rozsmarowuję rękami/rękawicami i nie trudno jest żeby produkt wlazł pod paznokcie..... Może to jej tak farbuje? Bo w niemycie nie wierze.

Edytowane przez nerwussss
Czas edycji: 2015-12-04 o 11:56
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 12:11   #3057
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Dziołszki z Poznania - zazdro! Odkrywam właśnie tamtejsze piękności architektury z lat 60. i 70. i całkiem sporo tego macie!

https://www.facebook.com/33795859634...type=3&theater
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 12:20   #3058
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość

Gdzieś ty się uchowała! Przecież teraz wrócili już z podróży poślubnej z Florydy ^^
zdjęcie ślubne:https://www.instagram.com/p/9jNFB6DY...-by=stylizacje
paznokcie..... Może to jej tak farbuje? Bo w niemycie nie wierze.
To ta ich Floryda to była podróż poślubna?
dżaja sobie ze mnie robicie czy naprawdę przez miesiąc tyle mnie pominęło?
Sukienka ślubna z asosa?

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Kupowała któraś na intymna pyly? Zamówiłam bieliznę ale teraz czytam jakieś negatywy i się cykam. Nie wiem dlaczego wcześniej ich nie sprawdziłam. Marka wydawała się popularna i w porządku.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Podoba mi się jak Karo wyglądała na ślubie (o ile nie są to bardzo przekłamane zdjęcia). I te balerinki <3
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 12:20   #3059
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Podoba mi się jak Karo wyglądała na ślubie (o ile nie są to bardzo przekłamane zdjęcia). I te balerinki <3
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 12:25   #3060
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

info z ostatniej chwili - Tata glam lubi nie tylko selfie na insta ale też łyse świnki morskie pocieszny jest
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.