Listopadowe Mamy 2014- część I - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-28, 00:07   #3031
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

hejka

za udane chrzciny My chrzcić chcemy na wiosnę...

kochane gratuluję kolejnych tygodni maluszków Brzdące nam rosna jak na drożdzach ... My dziś zaczęlyśmy 8 tydzień

Powiem Wam, że mi święta mijają pod tytułem "Totalne lenistwo" i dobrze mi z tym. Nigdzie sie nie gościmy, nikogo nie gościmy. Moja aktywnośc polega jedynie na karmieniu małej i męża... a następnie ląduję w łóżku i spię. Boziu ile ja już godzin przespałam chyba wyszło ze mnie całe zmęczenie... na szczęście maż w domu od wtorku siedzi więc ja z premedytacją po skończonym karmieniu podrzucam mu G a sama ucinam drzemkę... ewentualnie przytulam się do G i obie ucinamy. Lecz gdy ta się budzi bądż spać nie chce to już męża problem a nie mój

Anuszka jak samopoczucie ? Poradziłas sobie jakoś z nawalem ?

Indra aż się wzruszyłam po przeczytaniu tego cytatu... jakiez to prawdziwe...

Eclariss współczuję Ci teściowej... popędziłabym babę !

Kasiu jeszcze ode mnie buziak dla synka

Martha współczuję ja w zeszłym tyg starłam się ze skokiem u G.... masakra ! a teraz to już inne dziecko! Śmiało ogę ją zjeść taka jest kochana
Mam nadzieję, że przyjaciel tzta nie odmówił ...

Kostka współczuję. Nieźle się zadziało Ja sama też byłam tak zdolna że kiedyś wspaniałomyslnie wrzuciłam do pralki polar a w kieszeni tel kom. NIestety nic z niego nie zostało...

Indra, Aleksandretta fajnie, że się wypady udały. My póki co trzymamy G "pod kloszem" bo zaraz po Nowym Roku chcemy ja zaszczepic więc unikamy zarazy...

Gonia za wypad i udane zakupy. jejku jak mi sie marzy taki wypad, a przede wszystkim fryzjer... ale nie wiem jak ja to zrobię, bo aby pójśc do fryzjera to potrzebuje 3,5-4 godziny a G karmię co jakies 2,5.... mogłabym odciągnąc i zostawic mężowi, ale ten jak zwykle panikuje że sobie nie da rady jak mnie nie bedzie. Boże jaki mi sie niezaradny chłop trafił ! Mamisynek cholera jasna.....
Więc na razie moge o tym pomarzyć

JustynaW to raczej okres....

Dziewczyny mam pytanie - Czy któraś z Was jest w stanie mi jeszcze kupić Saba? Konczy nam sie ten od Kasi a po Boboticu ewidentnie ulewa dziś ją trzy razy przebierałam
Wziełabym od razu 2 opakowania
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 03:25   #3032
GoniaaaS
Rozeznanie
 
Avatar GoniaaaS
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 702
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Chyba Magdula jeszcze pisala ze moze saba zalatwic

Mnie tez się marzy fryzjer to będzie moj nastepny wypad.

Mnie chyba zwraz eksploduja cycki jaki bol. Przyzwyczajone do wieczornego karmienia co godzine na wypadzie zaliczhly szok. Potem Malutka troszkę sciagnela i jak na zlosc od 23 do 3:40 spala. Sciagac laktatorem chcialam i gowno wyszlo a one przepełnione z jednyn juz mi lekko ulzyla i teraz czekam az sciagnie drugiego a tak ładnie zasnela. Zamiast odsypiac zmęczenie z nia to czekam az jej sie znowu jesc zachce abh mi pomogła

Anuszka wspolczuje! jak mnie teraz tak bola to nie wiem co przy zapaleniu jest

Alea i Marta gratki nowych tygodni i skoków rozwojowych duuuzo cierpliwości i sił
życzę

JustynaW mozliwe ze okres mi gin mowila ze mozna zaraz po pologu dostac albo po roku jak kp nawet

Edytowane przez GoniaaaS
Czas edycji: 2014-12-28 o 03:28
GoniaaaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 04:13   #3033
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Paulinka ale mialas swieta wyleniuchowane dobrze Wam!

Gonia wspolczuje. Laktator nie daje rady? Szkoda Julki budzic skoro juz usnela...

U nas cala noc ze mna w lozku, na milimetr sie odsunac nie moglam od Hanci, bo od razu mnie szukala.
Paulinka u Ciebie bylo podobnie? Ile trwal skok?

I zla wiadomosc... mamy kaszel odkaszlnie raz i juz. Ale ja slysze. I juz wariuje. A tu srodek nocy... co robic???? Zeby sie w cos nie przerodzilo ehhhhh.... zalamana jestem...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 04:52   #3034
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Paulinko, do.Magduli napisz bo jej maz do DE jezdzi pisala, ze on moze kupic.

Marta, do lekarza w pon...

---------- Dopisano o 05:52 ---------- Poprzedni post napisano o 05:34 ----------

Ale u mnie wiatr hula za oknem...
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 04:57   #3035
pati12345678
Raczkowanie
 
Avatar pati12345678
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 86
itajcie
Moj maluszek konczy dziś 6tygodni,oj jak ten czas leci! Mamy dziś tez chrzciny i cała się stresuje. Najbardziej tym ze kupiłam sobie sukienkę która nie ma zamka będę musiała kombinować jak nakarmić :p święta minęły spokojnie oczywiście bardzo rodzinnie. Najśmieszniejsza sytuacja jaka nas spotkała:kupiliśmy na wigilie malemu super koszule i gacie założyliśmy mu sliniak żeby nie ulał i zeby nie pobrudxil się a tu zrobił taką kupę ze z tyłu wszystko było brudne! Taki psikus! Maly dostał przede wszystkim ubranka, grzechotki i takiego węża sensorycznego wklejam zdjęcie jest super! Zamiast maty edukacyjnej! http://www.hadri.eu/cms/zalaczone_pliki/10978_04.jpg

Kubuś w nocy śpi ładnie jedynie co to bardzo bardzo bardzo późno zasypia. Ok 23-24. W dzień ma dwie drzemki zazwyczaj w tych samych porach. I ma skaze niestety także odstawilam cały nabiał i jest poprawa. I my w dalszym ciągu tylko na kp, choć nie raz mam dość siedzenia z cyckiem no ale wiem że warto pozdrawiamy!
pati12345678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 05:06   #3036
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
hejka

za udane chrzciny My chrzcić chcemy na wiosnę...

kochane gratuluję kolejnych tygodni maluszków Brzdące nam rosna jak na drożdzach ... My dziś zaczęlyśmy 8 tydzień

Powiem Wam, że mi święta mijają pod tytułem "Totalne lenistwo" i dobrze mi z tym. Nigdzie sie nie gościmy, nikogo nie gościmy. Moja aktywnośc polega jedynie na karmieniu małej i męża... a następnie ląduję w łóżku i spię. Boziu ile ja już godzin przespałam chyba wyszło ze mnie całe zmęczenie... na szczęście maż w domu od wtorku siedzi więc ja z premedytacją po skończonym karmieniu podrzucam mu G a sama ucinam drzemkę... ewentualnie przytulam się do G i obie ucinamy. Lecz gdy ta się budzi bądż spać nie chce to już męża problem a nie mój :

Anuszka jak samopoczucie ? Poradziłas sobie jakoś z nawalem ?

Indra aż się wzruszyłam po przeczytaniu tego cytatu... jakiez to prawdziwe...

Eclariss współczuję Ci teściowej... popędziłabym babę !

Kasiu jeszcze ode mnie buziak dla synka

Martha współczuję ja w zeszłym tyg starłam się ze skokiem u G.... masakra ! a teraz to już inne dziecko! Śmiało ogę ją zjeść taka jest kochana
Mam nadzieję, że przyjaciel tzta nie odmówił ...

Kostka współczuję. Nieźle się zadziało Ja sama też byłam tak zdolna że kiedyś wspaniałomyslnie wrzuciłam do pralki polar a w kieszeni tel kom. NIestety nic z niego nie zostało...

Indra, Aleksandretta fajnie, że się wypady udały. My póki co trzymamy G "pod kloszem" bo zaraz po Nowym Roku chcemy ja zaszczepic więc unikamy zarazy...

Gonia za wypad i udane zakupy. jejku jak mi sie marzy taki wypad, a przede wszystkim fryzjer... ale nie wiem jak ja to zrobię, bo aby pójśc do fryzjera to potrzebuje 3,5-4 godziny a G karmię co jakies 2,5.... mogłabym odciągnąc i zostawic mężowi, ale ten jak zwykle panikuje że sobie nie da rady jak mnie nie bedzie. Boże jaki mi sie niezaradny chłop trafił ! Mamisynek cholera jasna..... ala:
Więc na razie moge o tym pomarzyć

JustynaW to raczej okres....

Dziewczyny mam pytanie - Czy któraś z Was jest w stanie mi jeszcze kupić Saba? Konczy nam sie ten od Kasi a po Boboticu ewidentnie ulewa dziś ją trzy razy przebierałam
Wziełabym od razu 2 opakowania rosi:
Tak mój mąż może kupić, tylko obecnie jest do 11 stycznia na urlopie i będzie w Pl dopiero w okolicach lutego, więc na tego saba trzeba by poczekać.
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 07:22   #3037
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Dzien dobry
Martha - moze mala sie zaksztusila tylko, poczekaj i obserwuj jak cos to jutro do lekarza, oby nie...

Gonia - fajnie, ze wypad sklepowy sie udal Ja nawet jak gdzies wyjde sama to zauwazylam, ze podswiadomie sie spiesze zeby wrocic juz do synka...jakas choroba to macierzynstwo..

Paulina - fajnie, ze wypoczelas nalezalo Ci sie

Garatuluje pierwszych wyjsc z maluszkami "do ludzi" Indra i aleksandretta jak te nasze maluchy szybko rosna..Zaraz pojda same na bal maturalny

Eclariss - tesciowa pogon z tymi jej zapedami....chociaz wiem, ze nie jest latwo, moja nas wypycha na zakupy i mowi, ze mlodego napoi woda z glukoza... albo od 3 miesiaca mowi, ze mam zaczac dawac dwa razy dziennie butle z mm...no i staly punkt programu, ze nie mam czerwonego czegos przy wozku/foteliku....

dobrze, ze chrzciny udane i trzymam kciuki za dzisiejsze...nie wiem kiedy my ogarniemy ten temat...
Dziewczyny ktore juz robily, jak planowaliscie poczestunek dla gosci? W knajpie? Sam obiad czy w domu? Podpowiedzcie cos...

Anuszka jak Twoje cyce?? Trzymasz sie jakos?? Bidulo..

Kasia - po imprezie pobojowisko? Mam nadzieje, ze Sara pospala jednak po imprezie..

Paulina - saba mozna tez zamowic w czeskiej aptece kiara zamawiala bedzie miala namiary...

U nas nocki znowu z czestrzymi pobudkami...co 3-3,5 godziny a bylo juz 4-5 ale co zrobic Damy rade, dostalam pod choinke dzieciozmagania i ksiazka jest genialna polecam i duzo przydatnych informacji
o lokciu w uchu to wlasnie Kaz Cooke pisze...

Indra - cytam naprawde fajny

Dostalismy pieluchy Babydreamy te klasyczne 2 i powiem szczerze, ze sa naprawde fajne, porownalabym je do pampkow Premium Care bo wczesniej tylko tych uzywalismy, jestem zaskoczona pozytywnie

Kupilam tez Dady 3 sa wieeelkie, ale fajne bo dosc dlugie tyly maja wiec kupa jak cos to nie wycieka na plecy..

Mlody sie budzi ide robic sniadanie,
Milego dnia
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 07:39   #3038
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

U mnie lepiej, dzięki

Młody ma jakieś szorstkie policzki ;/
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 07:59   #3039
Kasia427
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasia427
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 023
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

U nas nocka taka sobie... Sarę coś męczyło, spać niby chciała, ale charczała, chyba powietrze za suche... karmilam ją chyba 10 razy, tzn dawałam jej cycka, żeby się napiła, ona zasypiała, za chwile znowu sie przebudzila, znowu pociumkała.. pewnie w dzień odeśpi...
Za to chłopaki jeszcze śpią..

Słońce u nas i mroźno, trzeba będzie spacer zaliczyc
Miłej niedzieli!
__________________
Sara
9.11.14
Kasia427 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 09:15   #3040
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
Oj biedactwo....ale z drugiej strony fajnie ze cos sie zmienia i rozwija kolejne umiejętności

A ja wlasnie musiałam wykąpać drugi raz mojego DUPERELKA ufajdal sie tak kupą ze nie wiem ucieklo mu na plecy i kupal "przebił" sie do śpiochów i w kupie było wszystko!!!!Czemu te moje dziecię nie moze zrobic nawet 3 kup dziennie tylko raz -dwa na tydzień ale to takie ze oczy pieką
Moja tez prawie 4 dni nie robila kupy i wczoraj pod wieczor 4 byly w ciagu 15 minut dobrze ze w miedzyczasie zmienialam pieluchy bo w 1 to by utonela heh

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Pati, powodzenia na chrzcinach

Kostka ja myslalam o lokalu, ale kolezanka niedawno robila chrzciny w domu i zamowili catering w restauracji http://www.anmark-catering.com.pl/ w czeladzi. Oni tam mieli wesele , jedzenie super.
Na chrzciny zamowili obiad, mieli 12 osob, wiem ze zamowili iles rodzajow mies, dodatkow, surowek itp wyszlo im 370 zl. Zimna plyta, ciasta itp. juz we wlasnym zakresie. Sa zadowoleni
Takze ten pomysl tez rozpatruje. Musze zorientowac sie ile kosztuja chrzciny po lokalach

Dady sa fajne z tym ze sa z tylu wyzsze wlasnie . My jeszcze na 2kach. Mam jeszcze cala paje 2ek pampersow 94szt, mam nadzieje zuzyjemy


Tez chcialabym dzisiaj spacerek no ale zobaczymy o ktorej godz najpozniej wychodzicie na spacer? Jak bylo cieplo to zdarzylo sie i o 14.30 ale teraz po poludniu to juz chyba chlodniej

U nas tez chyba jakis skok rozwojowy 11\12 tydzien. Mala bardziej marudna.

Dzis pierwszy raz obudzila sie z placzem z powodu brzuszka. Baczki ja pomeczyly, pomogl rowerek i masaz brzuszka i usnela jeszcze na 2 h. Teraz sie karmimy

Mam glupie pytanie..baczki meczyly ja po nocnym karmieniu z jednej piersi. Teraz je z drugiej ale to tez jeszcze ten nocny nagromadzony pokarm. To jest jeszcze ryzyko baczkow i bolu brzuszka? Czy to tak nie dziala?

A Nadusia juz tyyyle "gada" naprawde teraz widze roznice, jak urosla i sie rozwija

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
U mnie lepiej, dzięki

Młody ma jakieś szorstkie policzki ;/
Moja tez ma. Miala chyba potowki, niby zeszly ale tak jakby cos po nich zostalo i policzki takie szorstkie..

Edytowane przez Zanet84
Czas edycji: 2014-12-28 o 09:23
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 09:29   #3041
aleska
Raczkowanie
 
Avatar aleska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 470
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Kończymy dziś 4 tydzień A jeszcze niedawno uskuteczniałam długie spacery, herbatkę z liści malin, olej z wiesiołka, rycynę i seksy
Aleksandrettaa ale fajni u ciebie z tym wyjściem do kawiarni. Też mi się takie marzy, ale nie mam odwagi

Szkoda, że dziś tak zimno, że nici ze spaceru.

Ignaś troszkę ulewa (nie dużo, tak z łyżeczkę, czasem 2). Może być to po boboticu? Nie wiem czy nie za często go dostaje. Daje mu 5 razy dziennie po 3 kropelki. Maksymalnie pisze, ze mozna 6 x 3 kropelek.
aleska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 10:02   #3042
eclariss
Rozeznanie
 
Avatar eclariss
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Aleksa mi tez ulewa po boboticu...wogule te kropelki to kazda wychodzi innej wielkosci..

Dziewczyny ktore kp..jak karmicie co 2 lub 3h to w czasie przerwy cyce Wam zdarza twardnac?? Bo mi tylko w nocy.. Mili marudna i nie wiem czy moze mam juz coraz mniej pokarmu bo coraz czesciej sie karmimy i coraz czesciej marudzi..
__________________
Mili z nami
eclariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 10:12   #3043
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

U nas zdecydowanie skok rozwojowy, zaczal sie osmy tydzien...
W dodatku rano zapchany nosek miala Hania,jutro do lekarza...

Paulina - sab widzialam dzis na allegro, chyba 3 oferty byly . Albo jest strona sabsimplex.pl i tam mozna zamowic zdaje sie... wiadomo,ze cena troche wyzsza.
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 10:14   #3044
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Zanet - dzieki bo o cateringu nie pomyslalam...nas by bylo 14 osob to w gotowanie chyba nie bede sie bawic...

Eclariss- ja karmie w dzien co 2-3 godziny i mi nie twardnieja caly czas sa miekkie ew. troche bardziej pelne, a wydaje mi sie, że pokarmu nie mam moze baardzo duzo ale wystarczajaco bo rzadko kiedy zjada z dwoch cycow a nigdy chyba do konca z obu a laktatorem sciagam max. 60-80 ml...

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2014-12-28 o 10:15
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 10:16   #3045
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez eclariss Pokaż wiadomość
Aleksa mi tez ulewa po boboticu...wogule te kropelki to kazda wychodzi innej wielkosci..

Dziewczyny ktore kp..jak karmicie co 2 lub 3h to w czasie przerwy cyce Wam zdarza twardnac?? Bo mi tylko w nocy.. Mili marudna i nie wiem czy moze mam juz coraz mniej pokarmu bo coraz czesciej sie karmimy i coraz czesciej marudzi..

Ja tylko w nocy miewam twardawe cycki i czuje, ze coś tam jest. Ida często je i tez mam obawy czy nie głodze jej na piersi skoro dopomina się co godzinę. Muszę iść z nią do lekarza chyba bo nawet nie wiem czy dobrZe prYbiera. Ostatnio była ważona jak miała tydzień
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 10:24   #3046
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Aleska moja ulewa po boboticu odstawiłam. Teraz podaje esputicon.

Eclariss ja coraz rzadziej mam twarde cyce...chyba ze maĺa długo śpi tak 4,5 godzin to już powoli robią sie twarde. A teraz zazwyczaj je co 3 godziny.

Kciuki za chrzciny dzisiejsze
My chyba w styczniu zrobimy bo moi rodzice mnie naciskają juz o to Lila dopiero co miesiac skonczyła a oni juz by chcieli chrzcić...
I zrobimy chyba w lokalu bo u nas sie nie pomiesci 16 osób w jednym sie pytalismy to ceny w zaleznosci od menu od 40 do 80 zł/osoba
__________________
07.09.2013
26.11.2014
<3 Lili <3



Edytowane przez Keithlyn
Czas edycji: 2014-12-28 o 10:25
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 10:34   #3047
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Uwaga
Koleznka polecila mi na ulewanie syropek Gastroruss baby. Podobno pomaga, wiec moze wyprobujcie Dziewczyny. My na szczescie nie ulewamy jakos bardzo, zdarza sie raz.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Co do chrzcin...
My bedziemy chrzcili 12kwietnia, tydzien po wielkanocy. Po nowym roku rozejrze sie za lokalem, bo 16 osob w kednym pokoju nie pomieszcze. Przyjaciel TZ bedzie ojcem chrz. Tylko jeszcze swoja przyjaciolke musze poprosic o bycie matka chrz
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:02   #3048
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość
Moja tez prawie 4 dni nie robila kupy i wczoraj pod wieczor 4 byly w ciagu 15 minut dobrze ze w miedzyczasie zmienialam pieluchy bo w 1 to by utonela heh[

Tez chcialabym dzisiaj spacerek no ale zobaczymy o ktorej godz najpozniej wychodzicie na spacer? Jak bylo cieplo to zdarzylo sie i o 14.30 ale teraz po poludniu to juz chyba chlodniej

No mały zaszalał az tatuś który sie nie boi kup zwiał gdzie pieprz rośnie

My chrzciny chyba w lutym juz sie rozglądamy ale nie mamy tutaj za duzo wyboru i w jednym lokalu za 12 osób bedzie trzeba zapłacić 650 :/ ale chyba sie zdecydujemy bo gest smacznie i swierzo a w domu nie chce robić

My najpóźniej na spacerku byliśmy chyba o 16.00 bylo fajnie
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:04   #3049
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez eclariss Pokaż wiadomość
Aleksa mi tez ulewa po boboticu...wogule te kropelki to kazda wychodzi innej wielkosci..

Dziewczyny ktore kp..jak karmicie co 2 lub 3h to w czasie przerwy cyce Wam zdarza twardnac?? Bo mi tylko w nocy.. Mili marudna i nie wiem czy moze mam juz coraz mniej pokarmu bo coraz czesciej sie karmimy i coraz czesciej marudzi..
Tak. 2/3 h i juz są wielkie i twarde a ponad 3h to już armaty i zapalenie gwarantowane ;/
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 11:07   #3050
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Co do cycków ja tylko po nocy mam twarde a tak to miękkie w ciagu dnia ale chyba kryzys laktacyjny sie zbliża bo mój Maluszek zaczyna sie wsciekac przy cycu jak tylko ściągnie to pierwsze a najgorzej to jest pod sam wieczór tylko kurcze widze ze mleko jest i leci a mały sie wścieka!!!!

Macie jakieś sposoby na kryzys laktacyjny??
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:09   #3051
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Anuszka u Ciebie to naprawde jakis nawal! Biedna zeby po 3h miec juz zastoj.. u mnie po 5h6h zaczyna sie cos dziac dopiero. Moze rzeczywiscie albo raz dziennie szalwie albo odciagaj i zamrazaj pokarm?




Wlasnie - jakie u Was ceny za osobe w restauracji na chrzciny? Chce sie zorientowac, zeby nie wpedzic sie w maliny...i niepotrzebne wydatki...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:10   #3052
GoniaaaS
Rozeznanie
 
Avatar GoniaaaS
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 702
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Mnie napierdzielaja az mi sie plakac chce i ddeszcze mam grudki nihy rozmasowalam a i tak mnie cale bola chyba każdy kanalik czuje.

Sa jeszcze jakies sposoby? Kapusyy nie mam
GoniaaaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:11   #3053
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Witam po świętach

Mam pytanko, jako ze Lilianka dostał atroszke pieniążków pod choinkę to chce my jej kupic huśtawkę hybrydową albo leżaczek, czy któraś z Was ma cos takiego? Bo nie wiem co fajniejsze i czy warto w ogole?
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:11   #3054
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Justynaw sposoby na rozkrecenie laktacji? To chyba dostawianie ciagle maluszka, picie duzo wody, herbatki laktacyjne...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:14   #3055
Justana1984
Rozeznanie
 
Avatar Justana1984
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 600
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

witam się po świetach, jakoś nie było czasu zajrzeć bo cały czas w rozjazdach, to u moich rodziców to u teściowej i zlecialo.
Moja chyba też zaczyna skok chociaż w sumie wczoraj skończyla miesiąc i trochę przed czasem by było ale od wczraj jest strasznie marudna i nie bardzo chce spać, rochę wiecej pacze i strasznie sie rzuca przy jedzeniu, je ale rzuca sie jak wsza na grzebieniu i przy cycku i przy butli. Teraz też nie spi, lezy w łożeczku i zwedza, co jakieś 5 minut wpluje smka i drze sie że go ne ma, dostanie smoka to znowu 5 minut ciszy i tak w kółko.
Za to przez świeta aniołek normalnie, mój ojciec niedowierzał ze dziecko może być takie grzeczne:d a przy kapieli to nie wierzyl, ze tak sie da dziecko wykapać. To my w sensie ja i moje rodzeństwo musieliśmy sie nieźle drzec hahah

dziś ostatni dzień laby z mężem jutro idzie do pracy aja muszę się zabrać w końcu za skzołe bo nie zdam, nie ma ktraś ochoty napisac pracy magisterskiej? hehe
__________________
20 lipiec 2004 r.
17.08.2013 r.
II kreseczki: 15.03.2014 r.
Lilianna 27.11.2014 r.
Mój fotoblog http://koch-ana.blogspot.com/
Justana1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:14   #3056
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez GoniaaaS Pokaż wiadomość
Mnie napierdzielaja az mi sie plakac chce i ddeszcze mam grudki nihy rozmasowalam a i tak mnie cale bola chyba każdy kanalik czuje.

Sa jeszcze jakies sposoby? Kapusyy nie mam
Ja brałam takie żelowe okłady z zamrażarki, owijając ściereczka i przykładałam, jak cos jest zimnego to przynosi ulgę, jak cos masz to owiń ściereczka i tym, nie musi byc kapusta
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:16   #3057
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez GoniaaaS Pokaż wiadomość
Mnie napierdzielaja az mi sie plakac chce i ddeszcze mam grudki nihy rozmasowalam a i tak mnie cale bola chyba każdy kanalik czuje.

Sa jeszcze jakies sposoby? Kapusyy nie mam

Mi położna kazała najlepiej kapustę gorąca woda sparzyć rozbić i obłożyć cyce i co 2-3 godziny zmieniać można tez okreni ruchami masować ale tak mocno i to cholernie boli no i prysznic gorący i tez masować ale kapusta najlepsza !!!
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:18   #3058
eclariss
Rozeznanie
 
Avatar eclariss
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
Witam po świętach

Mam pytanko, jako ze Lilianka dostał atroszke pieniążków pod choinkę to chce my jej kupic huśtawkę hybrydową albo leżaczek, czy któraś z Was ma cos takiego? Bo nie wiem co fajniejsze i czy warto w ogole?
Mam hustawke kaczuszke z bs. Mi sie podoba a czy Mili tez to trudno ocenic jak ma humor to sie w niej husia ale i sama by mogla lezec i tez by sie podobalao a jak marudna to nie chce sie husiac.. melodyjki przyjemne dla ucha, husianie na najwyzszym poziomie mocne nawet jej nie wlaczam narazie,.za baterie z duracell dalismy 6 dych i zobaczymy ile wytrzymia.

Kurde my to kazdy tydzien za chwile bedziemy miec skok rozwojowy bo juz nie wiem jak tmulaczyc sobie ta mala marude...
Dalam ja do hustawki i oczywiscie z cumlem przysypia cumel wyleci odrazu wrzask... a wylatuje co 3minuty
__________________
Mili z nami
eclariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:19   #3059
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
Justynaw sposoby na rozkrecenie laktacji? To chyba dostawianie ciagle maluszka, picie duzo wody, herbatki laktacyjne...

Kurcze tylko ta moja klucha to nie chce za często chyba ze pod wieczór jak te mleko słabsze chyba jest bo szybciej sie głodny robi...pije duzo i tych herbatek tez :/ no cóż powalczę jeszcze ale jak sie nie uda to cóż poradzić

A my dzisiaj kończymy 6 tydzień!!!jejku sle to leci!!!
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:43   #3060
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Lola Montez

My kupiliśmy małej huśtawkę hybrydową z Bright Starts Ślimaczek i jestem super zadowolona. Mała lubi się na tym huśtać, melodyjki spoko (jest tez szumienie przy którym się wycisza), śmieje się do zabawek, które tam wiszą. Także ja mogę polecić.c
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-13 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.