Październikowe mamy 2017 ❤ - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-09, 07:56   #3031
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Podziwiam za checi robienia pierogow! Ja robie tylko na Boze Narodzenie i zajmuje mi to zawsze caly dzien... Takze jak slysze o robieniu pierogow to automatycznie zaczyna mnie bolec kregoslup 😮.
Ja od jakiegos czasu czuje sie dobrze. Przestal mnie bolec kregoslup i nie mam juz wymiotow. Mdlosci czasem, ale tez nie sa tak dokuczliwe... Najgorzej ze w ciagu dnia mam bole glowy i troche mnie z zycia wylaczaja, ale da sie przezyc 😌.
Co do wstawania to nie mam jeszcze brzdaca ktory by mnie budził, ale odkad skończyłam 12 tydzien ( teraz jest 14) wstaje codziennie przed 7 😮. I to wyspana! Chodze spac o roznych porach a wstaje wcześnie. I jak wracam z pracy to tez nie czuje ogromnego zmęczenia żeby sie zdrzemnąć...

Mam jeszcze tylko pytanie, czy boli was czasem brzuch? Bo ja czuje od czasu do czasu bol, czasem ukłucie i nie wiem czy powinnam sie martwić czy nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 08:02   #3032
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Alla83 to fajnie ze wypad sie udal. Takie kabarety na zywo to ubaw po pachy.tez wiele razy plakalam ze smiechu.bo przez tv to juz nie to samo. Ja w lutym z tzetem dostalismy zaproszenie do teatru muzycznego. Poszlismy ze sceptycznym nastawieniem a ja bylam poplakana i posikana ze smiechu😀😀

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Adhoc a moze Ty bylas tym egzemplarzem co rodzicom wstawala w weekendy wyspana przed 7??😀😀 ja w sumie nie potrzebuje duzo snu. Jak wstane o 7 to jest ok.przed7 to noz mi sie w kieszeni otwiera😀😀😝😝
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 08:04   #3033
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Lotso chyba tak bylo! Pamiętam jak w weekend bieglam z bratem do lozka rodzicow i kazalismy im wstawac bo nudno i spia za dlugo 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 08:07   #3034
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja też uwielbiam kabarety na żywo a zwłaszcza stand up, i kocham teatr muzyczny. Kiedyś często z mężem chodzilismy do teatru czy na kabaret, a teraz niestety nie mamy z kim zostawić syna...
Od tygodnia mamy bardzo fajną opiekunkę, która bardzo mi pomaga, więc może niedługo zgodzi się zostać z Małym na jakiś wieczór
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 08:07   #3035
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Looo matko😱😱 zadzwon dzisiaj do nich i ich przepros hehe powiedz ze przepraszasz ze nie bylas wtedy soba hehe ja tak mowie jak opowiadaja co wyprawialam😀😀
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 08:08   #3036
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Mój syn dzisiaj w pełni sił od 6.15....
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 08:14   #3037
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Hahhaha chyba tak zrobię! Moi tesciowie opowiadaja takie same historie wiec maz tez bedzie musial dzwonić 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-09, 08:18   #3038
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja odkad zostalam mama to na moje urodziny dzwonie do niej z zyczeniami bo to jej swiebo.to ona rodzila mnie w meczarniach 12godz posladkowo z kleszczami sn a ja jej jeszcze ryczalam non stop przez 3 miesiace.gryzlam jej sutki do krwi jak wampir i musiala odciagac mleko.a jak prowadzala mnie do zlobka to cale osiedle mnie slyszalo tak sie darlam.a bylam takim niejadkiem ze w 3klasie wazylam 15kg.co ona sie ze mna umeczyla😀😀 I dopiero po pierwszym docenilam jej trud i za wszystko przepraszam😝😝
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 08:21   #3039
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

To ja akurat wg mojej mamy bylam jej najgrzeczniejszym i spokojniejszym dzieckiem. Do przedszkola chodzilam chetnie, mama zawsze moglz wyskoczyc do sklepu bo ja nie balam sie zostac sama w domu, w ogóle nie plakalam z byle powodu 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 08:25   #3040
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Adhoc ja mojemu mezowi na jego urodziny tez kaze dzwonic do jego mamy i jej skladac zyczenia.a ona sie wzrusza.tez w koncu doceniona😊😊😊

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Ja potem tez sie uspokoilam.po 3rz bylo juz z gorki tylko ze bylam strasznym niejadkiem i z tym sie ze mna meczyla. Ahh z tymi dzieciakami. Dopiero jak mamy wlasne to zaczynamy doceniac rodzicow😀😀
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 08:32   #3041
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Otoz to! Dopiero po latach czlowiek docenia co rodzice dla niego zrobili. Bo w pewnym wieku wychodzi sie z zalozenia, ze wszystko sie należy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-09, 09:28   #3042
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Moi wstaja 6:50 w tyg moze byc bo ich ze spokojem wyszykuje.ale w weekendy??na szczescie mlodszy od jakiegos czasu zalapal bajki i razem ogladaja do 8 a my dosypiamy.gorzej bo we wrzesniu najnajmlodszemu juz nie pusze����i to przez najblizsze 1.5roku. Ktoras dziewczyna pisala ze nie moze sie doczekac narodzin dziecka- uwaga niestety 90% nie ma zainstalowanego trybu weekendowego����

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:19 ----------

Kate to z sb/niedziele musisz mu mowic ze rano jedziecie i wtedy moze pospi���� (chyba juz lepiej sie czuje bo mam glupkowaty nastroj) cieszylam sie ze mlodszy ogarnia bajki ale dzisiaj nie chce tego co starszy oglada tylko tomka albo peppe.starszy mowi - nie ma mowy!czyli juz sobie dospalam����

---------- Dopisano o 06:48 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------

Ale nie bede narzekac bo codziennie o 19 juz spia i mam wieczor wolny (pozniejsze kladzenie nie ma u nas wplywu na pozniejsze wstawanie.wiec wole jak szybciej ida spac����)
Mojego póki co bajki aż tak nie interesują. Posiedzi kilka minut i koniec. Kiedy u Ciebie dzieciaki zaczęły interesować się bajkami?
Jak będzie źle to jestem nawet w stanie kupić bilet na pociąg i udawać, że się zbieram, byleby dał mi pospać dłużej :P
U nas też nie ma znacznie o której położę go spać to i tak wstaje tak samo. Miał kiedyś etap, że budził się w nocy i chciał bawić przez godzinę, dwie. Ale i tak wstawał o 4:45.

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Podziwiam za checi robienia pierogow! Ja robie tylko na Boze Narodzenie i zajmuje mi to zawsze caly dzien... Takze jak slysze o robieniu pierogow to automatycznie zaczyna mnie bolec kregoslup ��.
Ja od jakiegos czasu czuje sie dobrze. Przestal mnie bolec kregoslup i nie mam juz wymiotow. Mdlosci czasem, ale tez nie sa tak dokuczliwe... Najgorzej ze w ciagu dnia mam bole glowy i troche mnie z zycia wylaczaja, ale da sie przezyc ��.
Co do wstawania to nie mam jeszcze brzdaca ktory by mnie budził, ale odkad skończyłam 12 tydzien ( teraz jest 14) wstaje codziennie przed 7 ��. I to wyspana! Chodze spac o roznych porach a wstaje wcześnie. I jak wracam z pracy to tez nie czuje ogromnego zmęczenia żeby sie zdrzemnąć...

Mam jeszcze tylko pytanie, czy boli was czasem brzuch? Bo ja czuje od czasu do czasu bol, czasem ukłucie i nie wiem czy powinnam sie martwić czy nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie teraz nic nie kłuje, a w poprzedniej ciąży dość mocno to odczuwałam na początku. Ale nic mnie nie bolało.


Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam kabarety na żywo a zwłaszcza stand up, i kocham teatr muzyczny. Kiedyś często z mężem chodzilismy do teatru czy na kabaret, a teraz niestety nie mamy z kim zostawić syna...
Od tygodnia mamy bardzo fajną opiekunkę, która bardzo mi pomaga, więc może niedługo zgodzi się zostać z Małym na jakiś wieczór
Też uwielbiam teatr muzyczny


Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
To ja akurat wg mojej mamy bylam jej najgrzeczniejszym i spokojniejszym dzieckiem. Do przedszkola chodzilam chetnie, mama zawsze moglz wyskoczyc do sklepu bo ja nie balam sie zostac sama w domu, w ogóle nie plakalam z byle powodu ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to tak jak ja! Tylko wybrzydzałam strasznie przy jedzneiu. Synek za to wdał się w ojca i darł się o wszystko do roku, a później się uspokoił i zamienił w dziecko-anioła
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 10:57   #3043
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Dziewczyny ja Wam zadam pytanie z zupełnie innej beczki.
Polecicie mi jakieś dobre żelazko? Do tej pory używałam żelazka teściowej, ale niestety kobieta ma tendencje do przypalania wszystkiego i już mam dosyć czyszczenia przed każdym użyciem
Wybór jest taki ogromny że wolę się zapytać Was


Czy któraś poczuła już pierwszy ruchy dzidziusia? Bo podobno wieloródki mogą poczuć już od 15 tygodnia? Ja już się nie mogę doczekać, ale to moja pierwsza ciąża, w dodatku mam dosyć sporo tłuszczu na brzuchu i jeszcze łożysko na przedniej ścianie co mi trochę opóźni.
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 11:01   #3044
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Złapałam przeziębienie Całą jesien- zimę byłam zdrowa i jak na złość teraz mnie złapało. Czy coś oprócz cytryny, cebuli i czosnku można stosować?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 11:20   #3045
Kasia88rsl
Raczkowanie
 
Avatar Kasia88rsl
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 123
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Złapałam przeziębienie Całą jesien- zimę byłam zdrowa i jak na złość teraz mnie złapało. Czy coś oprócz cytryny, cebuli i czosnku można stosować?
Zdrowiej


Mój Stas śpi max do 6.40 heh a najgorsze jest to że jak pyta tata śpisz ? Tata mówi tak to go zostawia a mi mówi mama wstawaj rano ! Eh

Kiedyś się wyspie
Tak zobaczyłam na pierwszej stronie że tylko ja nie wiem czy będzie chłopak czy dziewczynka w dniach obok mnie i jeszcze do tego od 20.10 same dziewczynki kilka dni hehe mam nadzieję że i mi tak wyjdzie
Kasia88rsl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 11:39   #3046
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to witam się wg usg w 2 trymestrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 11:40   #3047
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Złapałam przeziębienie Całą jesien- zimę byłam zdrowa i jak na złość teraz mnie złapało. Czy coś oprócz cytryny, cebuli i czosnku można stosować?

Imbir

I są leki Prenalen, też można je stosować w ciąży
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 11:41   #3048
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

1491734431856.jpg

W Manchester cudnie dziś.
Kawa i ciasto dziś na świeżym powietrzu
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 11:54   #3049
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Kate moj pierworodny zaczal ogladac bajki dopiero jak mial 2lata i 4 miesiace to chyba dla Ciebie marne pocieszenie.a mlodszy jakos ok 2lat.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Szklaneczka ja ruchy poczulam w 1c w 15tyg a w 2 juz w 12tyg.teraz tez w 12. Mam mala macice i ogolnie jestem b drobna.moze dlatego. Tz reka wyczuwal kopniaki malucha reka 16tyg. Co do zelazka mam tefala i jestem zadowolona

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Alla zazdroszcze! Ja po wywymiotach dopiero ledwo jem sucharki.a Twoje ciasto wyglada przepysznie!jak juz mam ochote na takie rzeczy to juz z gorki z chorobskiem😊😊
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-09, 11:55   #3050
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Mojego póki co bajki aż tak nie interesują. Posiedzi kilka minut i koniec. Kiedy u Ciebie dzieciaki zaczęły interesować się bajkami?
Jak będzie źle to jestem nawet w stanie kupić bilet na pociąg i udawać, że się zbieram, byleby dał mi pospać dłużejU nas też nie ma znacznie o której położę go spać to i tak wstaje tak samo. Miał kiedyś etap, że budził się w nocy i chciał bawić przez godzinę, dwie. Ale i tak wstawał o 4:45.


Mnie teraz nic nie kłuje, a w poprzedniej ciąży dość mocno to odczuwałam na początku. Ale nic mnie nie bolało.



Też uwielbiam teatr muzyczny



O to tak jak ja! Tylko wybrzydzałam strasznie przy jedzneiu. Synek za to wdał się w ojca i darł się o wszystko do roku, a później się uspokoił i zamienił w dziecko-anioła
A moze jakies piosenki zamiast bajek? Ja dla bratankow puszczałam piosenki dla dzieci i dzieci bardzo zaciekawione byly. I tanczyly i podskakiwaly i nic więcej do szczęścia nie bylo potrzebne 😁
Moi bracia dawali rodzicom w kość wiec ja dla nich bylam takim aniolem. Zawsze mamie pomagalam bylam grzeczna, rodzice jak jakies historie ktore im daly odczuc ze maja dzieci opowiadaja to o braciach 😁 o mnie to zawsze ze byłam super 😁

A bolem brzucha troche sie martwię. Mamy z mężem celibat od poczatku praktycznie. Staram sie dbac o siebie. A tu jakis bol, ukłucie... Nie wiem czy to macica dalej rosnie czy to przez to łożysko.
Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Załącznik 7013121

W Manchester cudnie dziś.
Kawa i ciasto dziś na świeżym powietrzu
Alla Ty mnie zadziwiasz 😮 tak czesto robisz jakieś pysznosci ze chyba sie do Ciebie przeniose 😜 sline mam do kolan !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 11:56   #3051
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
Imbir

I są leki Prenalen, też można je stosować w ciąży
Dziekuję!!! Kupię Prenalen
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 12:30   #3052
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

jeszcze paracetamol przeciwbólowo czy przeciwgorączkowo można brać ;]

Mnie wczoraj naszło na jabłecznik! I upiekłam mój ulubiony z bezą
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 13:07   #3053
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
A moze jakies piosenki zamiast bajek? Ja dla bratankow puszczałam piosenki dla dzieci i dzieci bardzo zaciekawione byly. I tanczyly i podskakiwaly i nic więcej do szczęścia nie bylo potrzebne 😁
Moi bracia dawali rodzicom w kość wiec ja dla nich bylam takim aniolem. Zawsze mamie pomagalam bylam grzeczna, rodzice jak jakies historie ktore im daly odczuc ze maja dzieci opowiadaja to o braciach 😁 o mnie to zawsze ze byłam super 😁

A bolem brzucha troche sie martwię. Mamy z mężem celibat od poczatku praktycznie. Staram sie dbac o siebie. A tu jakis bol, ukłucie... Nie wiem czy to macica dalej rosnie czy to przez to łożysko.

Alla Ty mnie zadziwiasz 😮 tak czesto robisz jakieś pysznosci ze chyba sie do Ciebie przeniose 😜 sline mam do kolan !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo proste ciasto
Rach ciach
Wszystko mikser robi 😉...pozniej wylać na tortownicę i upiec

https://przepisyjoli.com/2014/06/zebra/



---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
jeszcze paracetamol przeciwbólowo czy przeciwgorączkowo można brać ;]

Mnie wczoraj naszło na jabłecznik! I upiekłam mój ulubiony z bezą
Ja też mam taki jeden pyszny z pianką właśnie..... jabłek nie było w domu dziś.

Edytowane przez alla83
Czas edycji: 2017-04-09 o 13:08
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 13:54   #3054
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Zadam pytanie z innej beczki Jak myślicie wolno piaskowac i skalowac zęby w ciąży?
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 14:03   #3055
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Bardzo proste ciasto
Rach ciach
Wszystko mikser robi 😉...pozniej wylać na tortownicę i upiec

https://przepisyjoli.com/2014/06/zebra/



---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------


Ja też mam taki jeden pyszny z pianką właśnie..... jabłek nie było w domu dziś.
Ale kusisz! Musze ja zrobic! 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 14:23   #3056
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Holly nie mam pojecia😊😊 Za mna chodza oszukane gołąbki chyba jutro/pojutrze zrobie mmmm😊😊😊
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 14:41   #3057
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Załącznik 7013121

W Manchester cudnie dziś.
Kawa i ciasto dziś na świeżym powietrzu
Alla u Ciebie to piękna pogoda. U mnie dopiero teraz nieśmiało wychodzi słoneczko, a meble ogrodowe stoją jeszcze w garażu. Chociaż kawkę i ciasto też już zaliczyliśmy 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 17:53   #3058
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Zazdroszczę Wam, że możecie pić kawę. Ja jak dobrze pamiętam mniej więcej od 5-6 tyg ciąży mam odrzut od kawy. W 'normalnym' stanie kocham kawę i nie ma dnia, abym się jej nie napiła.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 18:05   #3059
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Zadam pytanie z innej beczki Jak myślicie wolno piaskowac i skalowac zęby w ciąży?

Na pewno należy usuwać kamień w ciąży i pójść na kontrolę do stomatologa . Na takiej kontroli spytaj po prostu co wolno, a co nie
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 20:10   #3060
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Lynn ja Cie rozumiem! Niestety mnie też od kawy odrzuciło, chociaż uwielbiałam i piłam namiętnie
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-10 17:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.