DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D ) - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-16, 09:36   #3031
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
NO BAJEROZA! Poleciało Ci i to pięknie!!! w tali 15 cm, boczki 16 - WOW! Musi to być w bluzeczkach bardzo fajnie widać



Oj tam, oj tam! Mnie pół życia (drugie pół byłam dzieckiem) uda się ocierały o siebie... większość jeansów przeciera mi się w kroku, na udach...
Ty startujesz z takimi wymiarami a my je osiągnęłyśmy po diecie więc tylko możesz patrzeć z optymizmem w przód!

Idę lalunie na spacer! Jest pięknie!
Dzięki za wsparcie
Ale też kiedyś ważyłam 72 kilo i wtedy przecierałam w miesiąc każdą parę spodni
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 09:39   #3032
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Kochane jak tak patrzę na Wasze ubytki w cm to aż dech zapiera!
Ja właśnie piję sobie kawkę w pracy i chyba razem z Panem Sernikiem wyjdziemy sobie posiedzieć na ławeczce przed sklepem
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 09:44   #3033
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
Wiem wiem ale i tak masz pewnie cudne
oj,pokaże Wam zdjęcie w sukience, którą wczoraj wrzuciłam na szafę, ale tam całych nie widać:P sorry za sukienkę, już na szafie dziewczyny mi powiedziały,że mi nie pasuje ;P
Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
byłoby super
napewno spadnie ba, musi!
Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
Dzięki za wsparcie
Ale też kiedyś ważyłam 72 kilo i wtedy przecierałam w miesiąc każdą parę spodni
to już ładnie zrzuciłaś;> pochwalisz się jak?
Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Kochane jak tak patrzę na Wasze ubytki w cm to aż dech zapiera!
Ja właśnie piję sobie kawkę w pracy i chyba razem z Panem Sernikiem wyjdziemy sobie posiedzieć na ławeczce przed sklepem
pozdrów Pana Sernika!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25583_3n.jpg (29,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25583_1n.jpg (23,0 KB, 35 załadowań)
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 09:48   #3034
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Witajcie

Ale dzisiaj piękny dzień!!! No i przez umyte okno świat nabrał barw i ostrości

I w ogóle to TCHNIENIE, nie będzie lańska. Dzisiaj waga pokazała mi spadek 0.8kg więc Twoje przepowiednie muszę brać z przesunięciem o 1 dzień.

No i co najważniejsze... mam 58.7 WRESZCIE!!!
A tu jeszcze tydzień równy dietkowania i III faza Wczoraj zmierzyłam kieckę na wesele - krawcowa obowiązkowa w biuście!!!
BRAAAAAAAAWOOOO Mówiłam,że niebawem zobaczysz 58 idziemy łeb w łeb

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
No pięknie zjadłam sobie otręby z mlekiem...nie powiem nie przepadam za takim połączeniem, ale chciałam spróbować.
No nie podeszło mi ale nie aż tak aby wymiotować.

No ale od rana mi coś niedobrze już było, kurcze i zaraz po zjedzeniu pociągnęło mnie do kibelka i zwymiotowałam
Chciałam zatrzymać ale się nie dało nic zrobić

Nie no tylko nie jelitówka znowu, już miałam raz w tym miesiącu


---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------


zazdroszczę

Ja nie przełknę otrębów chyba,że w placuszkach...Dlatego jem je codziennie. Mam wstręt,bo kiedyś jak próbowałam się odchudzać i nie wiedziałam,że można odchudzać się zdrowo i SMACZNIE wciskałam w siebie takie suche ze zwykłym kwaśnym jogurtem naturalnym...

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
BLONDYNA, nie narzekaj... bo będzie

Ja się OKROPNIE cieszę z moich:
Cyce :83 (nad tym akurat ubolewam)
Pas (najcieńsze miejsce ): 66 (było 72)
Brzuszek oponkowy: 81(było 91)
Biodra (łącznie z tyłkiem) : 97(było 108)
Udo (najgrubsze miejsce): 57(było 66)
Łydka : 38(było 39)

I mam to już po diecie, po ponad 3 m-cach harówki więc wiesz.... jak Tobie polecą też CM to będziesz laska nie z tej ziemi
WOOOOOOOOOOOW,ale wyniki Wielki (mały) sukces hahah

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
mówię kołki, przez kształt..:P normalne łydki pod kolanem są węższe a potem szersze i znów węższe. a moje zwężają się od kolana;P jak kołek:P dołączam zdjęcie poglądowe łydki ładnej :P i mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi
Ślimak ślimak pokaż NOGI Jakie kołki kochanie? U mnie za to łydki nic nie chudną. Z ud poleciało,a łydy zostają niedługo będą takie same
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 09:49   #3035
modliszka87
Raczkowanie
 
Avatar modliszka87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 430
GG do modliszka87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

gratuluje spadko...chcialabym kiedys na wadze tez zobaczyc 5 z prozdu :P
u mnie mini spadeczek chyba wzrost sie poddaje, ale musze ładnie dukac bo znowu poleci do gory juz wiem,ze nawet najmniejszy grzeszek konczy sie u mnie mega wzrostem no nic w nagrode kupilam sobie satino :P bo odkrylam,ze w spozywczaku rosa maja i mleko w proszku ide jakies papu szykowac
__________________





są ważniejsze sprawy w życu niż odchudzanie

http://s1.suwaczek.com/20121020580114.png
modliszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 10:00   #3036
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
oj,pokaże Wam zdjęcie w sukience, którą wczoraj wrzuciłam na szafę, ale tam całych nie widać:P sorry za sukienkę, już na szafie dziewczyny mi powiedziały,że mi nie pasuje ;P



napewno spadnie ba, musi!

to już ładnie zrzuciłaś;> pochwalisz się jak?

pozdrów Pana Sernika!
Zrzuciłam dietką ONZ i dukanem takie połączenie, ale siedziałam w domu wtedy 4 miesiące i nic nie robiłam tylko wymyślałam i jadłam często a mało
Ale to z 58 kilo na 48 kilo a z 72 na 58 kilo to brałam przez miesiąc meridię.

Co do sukienki i łydek to przesadzasz nie są może wychudzone ale normalne, nie rzuciły by mi się w oczy gdybyś mi nie powiedziała
Ale Ty masz jasną karnację
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
BRAAAAAAAAWOOOO Mówiłam,że niebawem zobaczysz 58 idziemy łeb w łeb




Ja nie przełknę otrębów chyba,że w placuszkach...Dlatego jem je codziennie. Mam wstręt,bo kiedyś jak próbowałam się odchudzać i nie wiedziałam,że można odchudzać się zdrowo i SMACZNIE wciskałam w siebie takie suche ze zwykłym kwaśnym jogurtem naturalnym...



WOOOOOOOOOOOW,ale wyniki Wielki (mały) sukces hahah



Ślimak ślimak pokaż NOGI Jakie kołki kochanie? U mnie za to łydki nic nie chudną. Z ud poleciało,a łydy zostają niedługo będą takie same
No właśnie ja chyba też przestanę Tak niektóre gdzieś na forum sobie zachwalały to próbowałam, teraz żałuję

Dziewczynki ja się zaraz zbieram do pracki, niestety od 12 do 20 Cholera jasna. No cóż będę się powoli zwijać
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 10:06   #3037
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez marikamb Pokaż wiadomość
Heeej!!!

U mnie kochane na poprawę nastroju spadek i na wadze mam już
54,9 kg
bardzo się cieszę, bo do celu zostało mi tylko 2,9 kg,a III fazę postanowiłam pociągnąć do świąt i w święta oficjalnie zakończyć II fazę Strasznie się tym ekscytuje, ale kojarzę,że trochę sporo nas przechodzi w święta na III fazę.

Kochane idę dziś do pracy na 11 godzin, czuję,że to będzie strasznie, tym bardziej,że mam gorączkę;/

A poza tym mam świetny serniczek i wszyscy się nim zajadają, bo dałam do niego czekoladowe kuleczki do zapiekania,które znalazłam na jednym z blogów i jest super
Teraz muszę przeszukać wszystkie blogi czy znajdę coś co mogłabym dać na spód sernika zamiast (tak jak kiedyś robiłam) herbatników.
Chyba,że coś takiego przetestowałyście i chcecie mi polecić
wielkie, wielkie
No mi też brakuje spodu do serniczka a nie chcę eksperymentować samodzielnie boz moich eksperymentów zawsze kompletna klapa wychodzi
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 10:25   #3038
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
byłoby super
III-fazowiczki donoszą że można schudnąć

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
oj,pokaże Wam zdjęcie w sukience, którą wczoraj wrzuciłam na szafę, ale tam całych nie widać:P sorry za sukienkę, już na szafie dziewczyny mi powiedziały,że mi nie pasuje ;P
a widziałam sukienkę w szafie tyle że nie zwróciłam uwagę że to twój wieszak a nawet miałam napisać że nie jest tak źle jak tem niektóre mówiły - dla mnie takie troche etno w sam raz na wielki upał. tyle że kolorek nie bardzo :/ lepszy byłby inny no chyba że się opalisz to wtedy będzie ok

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
gratuluje spadko...chcialabym kiedys na wadze tez zobaczyc 5 z prozdu :P
u mnie mini spadeczek chyba wzrost sie poddaje, ale musze ładnie dukac bo znowu poleci do gory juz wiem,ze nawet najmniejszy grzeszek konczy sie u mnie mega wzrostem no nic w nagrode kupilam sobie satino :P bo odkrylam,ze w spozywczaku rosa maja i mleko w proszku ide jakies papu szykowac
wczoraj w ramach piątkowego kryzysu sił też sobie kupiłam - waniliowy... i powiem bez rewelacji :/ taki ma głupi posmak... ale dobrze że jest bo pozwolił opanować chcicę na ciastko z cukierni ale i tak wolę budyń - zwłaszcza że ostatnio opanowałam świetną metodę jego robienia: prostą i 'bezgrudkową'

Edytowane przez 201604301943
Czas edycji: 2011-04-16 o 10:28
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 10:45   #3039
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

część chudzinki ale już od rana produkujecie

dziś zaczynam P i stanęłam na wagę, na razie waga jak z przed dwóch dni - tyle dobrze że nie poszła do góry , teraz na P to juz na pewno musi spadać.

kupiłam sobie wreszcie czerwone szpile - jaka jestem zadowolona

ale poza tym to tak się wku....łam, kupiłam wczoraj na ALL jedną rzecz dla dziecka (1szt kup teraz), a dziś mi Pani dzwoni że ona ją sprzedała innej osobie co do niej zadzwoniła... i przeprasza, szlag mnie trafił , jak tak można.

i przez to mam takie nerwy że gdzieś się muszę wyładować.

dziś piękna pogoda miłego dzionka chudzinki
NO I GRATULACJE ZA~WSZYSTKIE SPADKI
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 11:24   #3040
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Tchnienie złe masz łydki ? nie widziałaś moich chyba odziedziczyłam je po mamusi, ona po swoim tacie... i takie błędne koło wychodzi, że moja sis najmłodsza też ma takie


są takie gruszkowate, ile ja się przez nie wypłakałam to sobie nawet nie wyobrażacie, póki jeszcze byłam szczupła to one i tak były taaakie wielke i zawsze już będą


a ja witam Was znad kawki i zapiekanego chlebka
__________________
Aby osiągnąć wspaniałe rzeczy musimy marzyć tak dobrze, jak działać...
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 13:07   #3041
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Hej,

u mnie dzisiaj wzrost +0,7 kg przyznać sie kto odnotował taki spadek?
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 13:28   #3042
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
g juz wiem,ze nawet najmniejszy grzeszek konczy sie u mnie mega wzrostem no nic
kurcze, a ja mam odwrotnie... jak coś tam ukradnę, zjem grzeszkowatego to waga ładnie leci w dół. A jak chcę przycisnąć to kuźwa leci w górę.
Może to dobry znak na III fazę ?

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
oj,pokaże Wam zdjęcie w sukience, którą wczoraj wrzuciłam na szafę, ale tam całych nie widać:P sorry za sukienkę, już na szafie dziewczyny mi powiedziały,że mi nie pasuje ;P

No to ja się widzę w ogóle na niczym nie znam... a już szczególnie na modzie. Sukienka bardzo ładna. Taka letnia, lekka! Możesz mi ją sprzedać... Ja już widzę siebie w niej, upalny wieczór, zachód słońca a ja siedzę na plaży w Rumunii (wybieramy się tam na wakacje), piję winko, tchnienie wiatru rozwiewa mi włosy... i mam idealne sandały do niej
tylko opalić się do niej musiałabym
Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Hej,

u mnie dzisiaj wzrost +0,7 kg przyznać sie kto odnotował taki spadek?
nie ja! ja mam spadek 0.8kg

a tak serio serio to powiem Ci, że u mnie mega wzrosty są normą... i potem taka w depresji zjadam kostkę czekolady (albo 2 nawet), TŻ ukradnę jakiś ser z kanapki... a potem mam spadek jak ta lala...

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

AH, zapomniałam... weszłam dzisiaj do "butiku"... 10zł/kg... kupiłam sobie taki fajny t-shirt z całe 99groszy! Potem z TŻ łaziliśmy po bazarze i masakra... gatunek ciuchów jakie tam sprzedają to po prostu porażka. Pruje się, wyciągnięte... wstydziłabym się coś takiego sprzedawać za takie ceny!!!
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 13:36   #3043
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
kurcze, a ja mam odwrotnie... jak coś tam ukradnę, zjem grzeszkowatego to waga ładnie leci w dół. A jak chcę przycisnąć to kuźwa leci w górę.
Może to dobry znak na III fazę ?



No to ja się widzę w ogóle na niczym nie znam... a już szczególnie na modzie. Sukienka bardzo ładna. Taka letnia, lekka! Możesz mi ją sprzedać... Ja już widzę siebie w niej, upalny wieczór, zachód słońca a ja siedzę na plaży w Rumunii (wybieramy się tam na wakacje), piję winko, tchnienie wiatru rozwiewa mi włosy... i mam idealne sandały do niej
tylko opalić się do niej musiałabym

nie ja! ja mam spadek 0.8kg

a tak serio serio to powiem Ci, że u mnie mega wzrosty są normą... i potem taka w depresji zjadam kostkę czekolady (albo 2 nawet), TŻ ukradnę jakiś ser z kanapki... a potem mam spadek jak ta lala...

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

AH, zapomniałam... weszłam dzisiaj do "butiku"... 10zł/kg... kupiłam sobie taki fajny t-shirt z całe 99groszy! Potem z TŻ łaziliśmy po bazarze i masakra... gatunek ciuchów jakie tam sprzedają to po prostu porażka. Pruje się, wyciągnięte... wstydziłabym się coś takiego sprzedawać za takie ceny!!!

Masz szczęście Hah Ja ogólnie mam duże spadki, po @ mi spadło 2 kg więc sie nie załamuje idę do przodu Ale bez grzeszków bo takie grzeszki w każdej mojej poprzedniej diecie były zwiastunem końca diety
Ja ubieram się tylko w lumpeksach ew. na wyprzedażach zawsze coś w moim L/ Xl fajnego zostawało. Kiedyś szukałam płaszcza ocieplanego i już z desperacji poszłam na bazar i łaziłam aż znalazłam jedną w miarę ocieplaną krótką kurtkę, pytam sie o cenę a babka mi na to 350 zł
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 15:11   #3044
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Hej hej taka piękna pogoda dziś!
Byłam z Tż na sesyjce
Teraz czekam czy coś wyszło z chyba 200 zdjęć
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 15:23   #3045
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Hej hej taka piękna pogoda dziś!
Byłam z Tż na sesyjce
Teraz czekam czy coś wyszło z chyba 200 zdjęć
Wrzucaj foteczki do nas - zobaczymy co tam dziś wymodziliście
A pogoda faktycznie super!
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 15:26   #3046
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dziewczyny i ja do Was "dobijam"
:--)
Przewetrowalam większosc watkow do tej cudownej dietki.. Po prostu jak mezowi to przeczytalam to byl w szoku, ze po tak urozmaiconej diecie i praktycznie tyyyyle mięcha ile się chce, mozna schudnac
WOw
Ja walczę od dwoch lat , co prawda waze tak roznie 55-60 kg przy 165 cm, ALE taki kosztem ze po prostu czasami czuję się jakbym miala umrzeć z głodu. To za wiele wyrzeczen, i co gorsza jak troche się zapomne np w weekend u rodziny to "dupa" blada. Wszystko wraca
To straszne. Teraz powiedzialam dosc. chce normalnei zyc i cieszyc się jedzeniem

Powiedzcie mi dwie rzeczy :
1. dzisiaj się ważylam i mam 56,6 kg. Czy aby utrzymać tę wagę mogę przejsc od razu na etap 3? Czy jak to zrobic, by powiedzmy spasc ponizej 50 . Moje marzenie-52 kg Jak za mlodzienczych lat. Tylo musze zaczynac normalnie od 1 etapu ? Bo nie chce schudnac drastycznie, a staraaaaaaaaaasznie chcę sprobowac tej diety , razem z męzem.

2. Czytałam, że w fazie 1 grilujemy miecho lub pieczemy w piekarniku. Pytanie-a gotowanie na wodzie? Nie moze byc?
Czy piekąc w piekarniku mozemy normalnie stosowac aluminiowa folię?

3. Czy mzna pic wszlaki herbatki ?owocowe rowniez?

proszę dziewczynki o odpowiedź, bede wdzieczna Mam nadzieje dolaczyc do waszego grona i z Waszymi podpowiedziai i pomoca zyc normlanie
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 15:35   #3047
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Hej hej taka piękna pogoda dziś!
Byłam z Tż na sesyjce
Teraz czekam czy coś wyszło z chyba 200 zdjęć
my też czekamy na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
AH, zapomniałam... weszłam dzisiaj do "butiku"... 10zł/kg... kupiłam sobie taki fajny t-shirt z całe 99groszy! Potem z TŻ łaziliśmy po bazarze i masakra... gatunek ciuchów jakie tam sprzedają to po prostu porażka. Pruje się, wyciągnięte... wstydziłabym się coś takiego sprzedawać za takie ceny!!!
"butik" - fajna nazwa u mnie w domu czasem mówi się na coś z second-handu "od diora"
a na bazarkach faktycznie czasem wychodzi drożej niż w sklepie na promocji...

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dwie rzeczy :
1. dzisiaj się ważylam i mam 56,6 kg. Czy aby utrzymać tę wagę mogę przejsc od razu na etap 3? Czy jak to zrobic, by powiedzmy spasc ponizej 50 . Moje marzenie-52 kg Jak za mlodzienczych lat. Tylo musze zaczynac normalnie od 1 etapu ? Bo nie chce schudnac drastycznie, a staraaaaaaaaaasznie chcę sprobowac tej diety , razem z męzem.

2. Czytałam, że w fazie 1 grilujemy miecho lub pieczemy w piekarniku. Pytanie-a gotowanie na wodzie? Nie moze byc?
Czy piekąc w piekarniku mozemy normalnie stosowac aluminiowa folię?

3. Czy mzna pic wszlaki herbatki ?owocowe rowniez?

proszę dziewczynki o odpowiedź, bede wdzieczna Mam nadzieje dolaczyc do waszego grona i z Waszymi podpowiedziai i pomoca zyc normlanie
1. a poniżej 50 to nie będziesz za mało ważyć do swojego wzrostu? myślę że jednak dobrze zrobić wszystko od początku... pewno I faza będzie u ciebie bardzo krótka bo nie masz nadwagi... idąc od razu na III fazę organizm nie dozna 'szoku' białkowego i może być trudniej z chudnięciem zwłaszcza że jak mówisz do tej pory się głodziłaś. dlatego lepiej wszystkie fazy po kolei to metabolizm ładnie się przyzwyczai
2.może być też smażone bez tłuszczu na teflonie, gotowane w wodzie albo na parze... pieczemy w piekarniku na folii albo w rękawie do pieczenia - nawet lepiej bo nie jest wtedy suche
3. herbatki można wszelkie choć nie przesadzałabym z owocowymi - lepiej zieloną albo czarną aromatyzowane np. cytryną, grejpfrutem czy maliną ale owocowe czasem też! i duuużo wody!
mięcha faktycznie można dużo - dlatego lubię tą dietę
a tak w ogóle to witamy!
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 15:41   #3048
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Wrzucaj foteczki do nas - zobaczymy co tam dziś wymodziliście
A pogoda faktycznie super!
Jak już coś tam obrobi to Wam pokaże
Jedno widziałam kurcze jaki brzuch mniejszy
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 15:43   #3049
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Bardzo CI dziękuje
Ale pomyliłam sie w wypowiedzi i mialam napisac ze NIE CHCĘ SPASC ponizej 50 kg, a ja napisalam ze chcę spaść
Sorki

U mnie to jest trochę skomplikowane bo mam tez niedoczynnosc tarczycy, ale lekarz mowil ze wszelkie diety bogate w miecho i stosowanie tabsow w niczym nie przeszkadza. U mni to jest tak , że powiedzmy godując się potrafię schudnąć ok 8 kg miesięcznie, ale wtedy jestem zła, wsciekla i ciagle głodna, przy tym duuuuzo się ruszam, a nie mam na to niestety czasu teraz;/ A prztyc w ciagu tygodnia potrafię 11 kg-to moj rekord. I mam takie wahania wagi, zaleznie do tego jak się głoduję. generalnie przy ogromnym pilnowaniu, głodowaniu i sporym ruchu, trzymam ok 55 kg. Natomiast odejmując jedna z tych rzeczy juz idzie do góry. najgorsze jest to, że odbija się to na moim ciele, ktor po prostu wyglada dziwnie wtedy. raz "napchane", potem wiotkie-nienawidze tego, dlatego duzo cwicze.
W poniedzalek kupię książke. Chodzi o tę "nie mogę schudnac", czy inna jakas? Przepisy sla dla mnie mniej istotne, ja pocieszę się nawet zwyczajnie upieczonym mieskiem Bo teraz jem je tylko w niedzielę

Rozumiem ze jakiś grzeszek typu cukierek, raz wt tygodniu bedzie wielkim złem??
Powiedzcie dziewczyny, czy po zrzuceniu tych kg, Wasze ciałka nie zrobily się malo jędrne? Mówią tez ze nie ma się siły na tej diecie, ale ja nie wyobrażam sobie zycia bez roweru....chyba będe mieć na niego siłę?

A i jeszcze to
gdzie znaleźć tłumaczenie tego testu ? Gdzie znaleźc ten test po polsku ? jest taka stronka?
Bo nic nie rozumiem z niego
__________________

Edytowane przez mandarynkka86
Czas edycji: 2011-04-16 o 15:44
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 15:50   #3050
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Rozumiem ze jakiś grzeszek typu cukierek, raz wt tygodniu bedzie wielkim złem??
Powiedzcie dziewczyny, czy po zrzuceniu tych kg, Wasze ciałka nie zrobily się malo jędrne? Mówią tez ze nie ma się siły na tej diecie, ale ja nie wyobrażam sobie zycia bez roweru....chyba będe mieć na niego siłę?

A i jeszcze to
gdzie znaleźć tłumaczenie tego testu ? Gdzie znaleźc ten test po polsku ? jest taka stronka?
Bo nic nie rozumiem z niego
Po pierwsze nie pododa mi się Twoje podejście, skoro już zakładasz z tymi cukierkami...
Otóż nawet najmniejszy cukierek będzie grzechem.
Wszystko co zakazane-wystrzegamy się tego
Gdy masz ochotę na słodkie sięgasz po dukanowe słodkości
Tłumaczenie testu jak i wszelkie podstawowe informacje masz na I stronie tego Wątku
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:03   #3051
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Paati bo mimo, że kg nie spadają jakbyśmy chciały to cm już tak

mandarynkka oczywiście, że jakiekolwiek odstępstwa od diety są zabronione a zaczynaj od I fazy po zrobieniu testu. Co do sił na diecie to zależy wszystko od organizmu ale osłabienie możliwe jest tylko przez kilka pierwszych dni zanim się organizm przyzwyczai a potem możesz już swobodnie ćwiczyć oczywiście nie przesadzając
A książki możesz spokojnie znaleźć w necie
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:05   #3052
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
Ale Ty masz jasną karnację
haha,niestety, do tego ruda (ale niestety nienaturalnie) i piegowata i nie mogę się opalić, a na solarium nie chodzę
Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
a widziałam sukienkę w szafie tyle że nie zwróciłam uwagę że to twój wieszak a nawet miałam napisać że nie jest tak źle jak tem niektóre mówiły - dla mnie takie troche etno w sam raz na wielki upał. tyle że kolorek nie bardzo :/ lepszy byłby inny no chyba że się opalisz to wtedy będzie ok
nie opalę się:P taka już moja natura...
Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
Tchnienie złe masz łydki ? nie widziałaś moich chyba odziedziczyłam je po mamusi, ona po swoim tacie... i takie błędne koło wychodzi, że moja sis najmłodsza też ma takie


są takie gruszkowate, ile ja się przez nie wypłakałam to sobie nawet nie wyobrażacie, póki jeszcze byłam szczupła to one i tak były taaakie wielke i zawsze już będą


a ja witam Was znad kawki i zapiekanego chlebka
oj tam gruszkowate przynajmniej kształt ładny,nie to co kołki
Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
No to ja się widzę w ogóle na niczym nie znam... a już szczególnie na modzie. Sukienka bardzo ładna. Taka letnia, lekka! Możesz mi ją sprzedać... Ja już widzę siebie w niej, upalny wieczór, zachód słońca a ja siedzę na plaży w Rumunii (wybieramy się tam na wakacje), piję winko, tchnienie wiatru rozwiewa mi włosy... i mam idealne sandały do niej
tylko opalić się do niej musiałabym
jeśli mówisz serio to mogę Ci ją oddać prawie nienoszona!
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Hej hej taka piękna pogoda dziś!
Byłam z Tż na sesyjce
Teraz czekam czy coś wyszło z chyba 200 zdjęć
poka poka;D
Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Rozumiem ze jakiś grzeszek typu cukierek, raz wt tygodniu bedzie wielkim złem??
Powiedzcie dziewczyny, czy po zrzuceniu tych kg, Wasze ciałka nie zrobily się malo jędrne? Mówią tez ze nie ma się siły na tej diecie, ale ja nie wyobrażam sobie zycia bez roweru....chyba będe mieć na niego siłę?

A i jeszcze to
gdzie znaleźć tłumaczenie tego testu ? Gdzie znaleźc ten test po polsku ? jest taka stronka?
Bo nic nie rozumiem z niego
jeśli chcesz schudnąć 4 kg to chyba nie ma sensu przechodzić na Dukana skoro i tak masz zamiar grzeszyć....bo my tu nie grzeszymy w ogóle, a jak się zdarzy to raz/dwa w ciągu całej diety...

już po szkole...TŻ robi mielone
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:10   #3053
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Pytam o cukierkadlatego, że ja zawszę wolę wiedziec wczesniej o konsekwencjach swoich czynów

Wlasnie zrobiłam ten test i nie wiem czemu ale nie mam wyniku tylko taki tekst :


Accès réservé

Accès réservé

Pour des raisons de protection de la vie privée, il vous sera demandé à chaque visite de bien vouloir remplir les champs d’identification (pseudo et mot de passe) afin d’accéder à votre appartement minceur.
Cette page est en accès réservé aux internautes qui sont abonné(e)s au coaching.
Déjà abonné(e) ?
Identifiez-vous dans la zone prévue à cet effet (en haut à droite).
Pas encore abonné(e) ?
Analysez votre juste poids et inscrivez-vous dès maintenant !

I nie mam pojecia co to takiego
Czy tak zawsze jest ?czy powinien od razu skoczyc wynik?

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
jeśli chcesz schudnąć 4 kg to chyba nie ma sensu przechodzić na Dukana skoro i tak masz zamiar grzeszyć....bo my tu nie grzeszymy w ogóle, a jak się zdarzy to raz/dwa w ciągu całej diety...

już po szkole...TŻ robi mielone
Ja nIE NAPISALAM NIGDZIE ze mam zamiar grzeszyc. Ponadto ja nie schudne juz tych 4-5 kilogramow. Bo ja już i tak prawie nic nie jem, i waze ciagle te 55 kg BARDZO OSTRO się głodząc. By to zrzucic chyba musialabym pic sama wode;/ Dlatego chce sprobowac tej dietki . Odkad skonczylam 26 lat to mialam problemy z waga i do teraz mam, a co to za zycie jak mam ciagle sie az tak pilnowac juz ponad 2 lata i efekt ledwo , ledwo. Ponadto teraz mam do zrzucenia ponad 6 A moj maz ma wzrotu 195 cm i 113 kg, tez chce scjudnac, chcemy razem zaczac
__________________

Edytowane przez mandarynkka86
Czas edycji: 2011-04-16 o 16:13
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:11   #3054
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Pytam o cukierkadlatego, że ja zawszę wolę wiedziec wczesniej o konsekwencjach swoich czynów

Wlasnie zrobiłam ten test i nie wiem czemu ale nie mam wyniku tylko taki tekst :


Accès réservé

Accès réservé

Pour des raisons de protection de la vie privée, il vous sera demandé à chaque visite de bien vouloir remplir les champs d’identification (pseudo et mot de passe) afin d’accéder à votre appartement minceur.
Cette page est en accès réservé aux internautes qui sont abonné(e)s au coaching.
Déjà abonné(e) ?
Identifiez-vous dans la zone prévue à cet effet (en haut à droite).
Pas encore abonné(e) ?
Analysez votre juste poids et inscrivez-vous dès maintenant !

I nie mam pojecia co to takiego
Czy tak zawsze jest ?czy powinien od razu skoczyc wynik?
wydaje mi sie ze login jest zajety;P albo hasło źle powtórzyłaś, albo maila. powiinien Ci wyjsc wynik i taki wykres ;P
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:11   #3055
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Pytam o cukierkadlatego, że ja zawszę wolę wiedziec wczesniej o konsekwencjach swoich czynów

Wlasnie zrobiłam ten test i nie wiem czemu ale nie mam wyniku tylko taki tekst :


Accès réservé

Accès réservé

Pour des raisons de protection de la vie privée, il vous sera demandé à chaque visite de bien vouloir remplir les champs d’identification (pseudo et mot de passe) afin d’accéder à votre appartement minceur.
Cette page est en accès réservé aux internautes qui sont abonné(e)s au coaching.
Déjà abonné(e) ?
Identifiez-vous dans la zone prévue à cet effet (en haut à droite).
Pas encore abonné(e) ?
Analysez votre juste poids et inscrivez-vous dès maintenant !

I nie mam pojecia co to takiego
Czy tak zawsze jest ?czy powinien od razu skoczyc wynik?
A podałaś maila (jakiegokolwiek)? Może spróbuj zrobić test na angielskiej stronie?
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:14   #3056
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

hej ho dziewuszki
wrociłam do domku po uczcie na mieście i spacerku z tż
odważyłam sie dziś założyć taka kłusą kiecka bo mi siego do poł uda i idziemy dziś rynkiem z tż a że było ciepło ja w samej sukience i jakis chłopak do tż " człowieku! szanuj te nogi! " hah potem tż chodził jak paw

aa w tesco jest promocja na serki president chyba po 6zł
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:15   #3057
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
hej ho dziewuszki
wrociłam do domku po uczcie na mieście i spacerku z tż
odważyłam sie dziś założyć taka kłusą kiecka bo mi siego do poł uda i idziemy dziś rynkiem z tż a że było ciepło ja w samej sukience i jakis chłopak do tż " człowieku! szanuj te nogi! " hah potem tż chodził jak paw

aa w tesco jest promocja na serki president chyba po 6zł
pokazuj się w niej!
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:15   #3058
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Pytam o cukierka
Ponadto ja nie schudne juz tych 4-5 kilogramow. Bo ja już i tak prawie nic nie jem, i waze ciagle te 55 kg BARDZO OSTRO się głodząc. By to zrzucic chyba musialabym pic sama wode;/ Dlatego chce sprobowac tej dietki . Odkad skonczylam 26 lat to mialam problemy z waga i do teraz mam, a co to za zycie jak mam ciagle sie az tak pilnowac juz ponad 2 lata i efekt ledow , ledwo. Ponadto teraz mam do zrzucenia ponad 6 A moj maz ma wzrotu 195 cm i 113 kg, tez chce scjudnac, chcemy razem zaczac
Cukierek to też grzech.
Głodząc się niczego nie osiągniesz.
Przeciez organizm wtedy wszystko magazynuje, bo wie że nic nie dostanie więc trzeba odkładać na później aby móc z czego czerpać energię
Na diecie dukana TRZEBa jeść aby schudnąć, więc czy to aby dieta odpowiednia dla Ciebie?
Tutaj im więcej jemy tym szybciej chudniemy
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:16   #3059
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Tchnienie wolałabym mieć Twoje kołki ! serio serio...
u mnie to jakaś masakra jest, jak miałam się ubrać w krótkie spodenki czy coś takiego to płakałam pół dnia i wszędzie łaziłam w spodniach.... nawet jedno prawie całe lato w dżinsach przełaziłam


ale mnie TŻ denerwuje wczoraj zjadł loda ! i dziś też wcina i chudnie !
__________________
Aby osiągnąć wspaniałe rzeczy musimy marzyć tak dobrze, jak działać...
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:20   #3060
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Cukierek to też grzech.
Głodząc się niczego nie osiągniesz.
Przeciez organizm wtedy wszystko magazynuje, bo wie że nic nie dostanie więc trzeba odkładać na później aby móc z czego czerpać energię
Na diecie dukana TRZEBa jeść aby schudnąć, więc czy to aby dieta odpowiednia dla Ciebie?
Tutaj im więcej jemy tym szybciej chudniemy
Ja stososuję diete bardzo drastyczną, minimum jedzenia, maksimum ruchu ale mam jej dosyc, bo ciagle chodze głodna. Zreszta tę dietę opracowal mi diabetolog. Chyba o wątpliwych kompetencjach...
Balam się diet, na ktorych się "je by schudnac", bo ja jak sobie trochę pozwole , to juz jest MASAKRA
Dlatego tak bardzo korci mnie ta dieta, bo nie chcę się już zgłodzic, chce wreszcie byc najedzona i szczesliwsza
PS- sprbuję ten test zrobic na ang. stronce.
Wy wszystkie zanim się zdecydowalyscie, robilyście ten test? On jest niezbędny ?
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.