Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-09, 19:02   #3031
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

chwalę się Kochane nareszcie robimy nauki jest fajnie choć będzie 6 spotkań
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 19:34   #3032
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dzięki, jutro zadzwonie

a jak to jest z makijażem i fryzurą próbną? Czy umawiam się już (ślub za pół roku) czy kilka dni przed ślubem, żeby dograć szczegoły ?

Bo z jednej strony czy kosmetyczka zapamięta makijaż jak teraz do niej pójdę?
A z drugiej strony jak coś mi nie będzie pasowało jeśli zrobię to kilak dni przed ślubem to jak zmienię makijażystkę czy fryzjerkę, skoro już nie będzie terminów?
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 20:38   #3033
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
no na zdjeciach to ta huba najlepiej nie wygląda trzeba by sie tam chyba przejechać i zobaczyć 'na zywo" ....
ja też raczej bym tam wesela nie zrobiła, byłam gościem, wiec wyboru nie miałam, (wesele było chyba w 2010 czy 2011 więc nie wiem czy coś sieę zmieniło, czy nie....)
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 10:40   #3034
ewelinablbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 117
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
Dzięki, jutro zadzwonie

a jak to jest z makijażem i fryzurą próbną? Czy umawiam się już (ślub za pół roku) czy kilka dni przed ślubem, żeby dograć szczegoły ?

Bo z jednej strony czy kosmetyczka zapamięta makijaż jak teraz do niej pójdę?
A z drugiej strony jak coś mi nie będzie pasowało jeśli zrobię to kilak dni przed ślubem to jak zmienię makijażystkę czy fryzjerkę, skoro już nie będzie terminów?
Ja na makijaż próbny umawiam dziewczyny około 2 tygodnie przed ślubem. Do próbnego powinnaś już wiedzieć kolorystykę wesela, jakie kwiaty będziesz miała, bo często element makijażu dobiera się właśnie do kwiatów Wizażystki zazwyczaj na tygodniu znajdą czas na próbny, także miesiąc przed ślubem możesz spokojnie ustalać termin próbnego Co do fryzury myślę, że podobnie. Ja miałam 2 tygodnie przed ślubem.
ewelinablbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 19:09   #3035
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mirelka23 Pokaż wiadomość
Panipuchatkowa jeśli chodzi o K. Brzyskiego to ja byłam pół roku przed i prawie mnie wyśmiali że tak póżno;P wesele mam w sierpniu byłam na początku lutego Powiedzieli mi że nawet w październiku trzeba było przyjść;P
Tak właśnie się dowiadywałam, i na 2015r. u Brzyskiego zaczynają się zapisy z początkiem stycznia, a, A. Szymanek - makijażystka napisała żebym zapisywała się już w październiku, więc tak zrobię.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 23:21   #3036
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

ale ceny to mają nieziemskie za próbną u Brzyskiego 150, a za ślubną 200!
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 11:04   #3037
olajakzam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 454
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

moje drogie przyszłe Panny Młode powiedzcie proszę czy któraś z Was korzystała z usług Daniela Maciochy??
__________________
czekamy <3
olajakzam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 11:30   #3038
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny UWAGA!

Umówiłam się do salonu Anny Chołoty na Bursztynowej w nie za bardzo pasującej dla mnie godzinie, ale już mało było do wyboru fryzjerek / makijażystek, więc na to przystałam.

Na szczęście trafiłam na inny salon i tam lepiej współgrało to z kosmetyczką, więc dziś zadzwoniłam do salonu Anny Chołoty z prośbą o odwołanie terminów fryzury ślubnej i próbnej ..... i co się okazało?
ŻE NIE BYŁAM ZAPISANA!!!

Pani się zdziwiła (po głosie poznałam, że inna niż przy umawianiu się), powiedziała, że ona mnie w ogóle nie widzi tu zapisanej ani na czesanie próbne ani na ślubne !!! Zmieszała się, ale wydukała "tak czy inaczej, odwołujemy tak?" A wcześniej Pani, która mnie zapisywała wyraźne tłumaczyła mi kiedy przyjmuje p. Ania, że oni pracują na zmiany co tydzien (raz ta sama osoba jest rano a raz ma zmianę popołudniową) więc umawiała mnie dwa tyg wczesniej na czesanie próbne, żeby trafi na tą samą fryzjerkę i trzy razy powtarzała mi daty i godziny!

Masakra!!! Co by się stało, jakbym do nich nie zadzwoniła??? Nie miałabym fryzjera
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 12:58   #3039
www116
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 46
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

a mogłabyś zdradzić ile kosztuje fryzura u p.Ani??
www116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:23   #3040
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

frezja123

Wrrr... koszmar! dobrze, że wszystko się tak potoczyło bo dopiero by była rozpacz w dniu ślubu!
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 00:20   #3041
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Frezja !! Powiem Ci ze mialas szczęście że się o tym w pore dowiedzialas...
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 11:45   #3042
Pissstacja
Przyczajenie
 
Avatar Pissstacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej dziewczyny!
Nareszcie znalazłam makijażystkę! Wczoraj byłam na próbnym makijażu w Lazuli Spa (http://www.lazulispa.pl/) i z całego serca polecam!!! Dziewczyna która maluje jest po prostu świetna. Ma zrobiony kurs z charakteryzacji
A dla relaksu polecam tam też masażyk wykonany przeż mężczyzne:slina :
Pissstacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 15:49   #3043
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Frezja, szczescie w nieszczesciu normalnie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 21:39   #3044
StrawberryPassion
Przyczajenie
 
Avatar StrawberryPassion
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczynki to jeszcze raz ja z zapytaniem o nauki.

Za tydzień idziemy w końcu na nauki przedmałżeńskie na Staszica.
Czy mogłaby mi któraś z Was powiedzieć jak one wyglądają?
1.Czy są w formie wykładu/dyskusji? (jestem nieśmiałą osobą i wdawanie się w dyskusje jest nie dla mnie )
2.Jak "rozłożone" są te "zajęcia" - wszystko ciurkiem leci czy jakieś przerwy są robione?
3. Co z Dniem Skupienia? Oddzielnie musimy go odbyć czy już w te nauki jest "wliczony" - dwie rożne opinie słyszałam... jedni mówili, że od razu możemy go odbyć, inni, że Dzień Skupienia jest oddzielnie....
4. Czy poradnie można od razu załatwić w weekend czy dodatkowo trzeba się umawiać?
5. Ilu osobowe są grupy, tak mniej więcej?



Będę wdzięczna za odpowiedź...
StrawberryPassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 02:09   #3045
lady00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez StrawberryPassion Pokaż wiadomość
Dziewczynki to jeszcze raz ja z zapytaniem o nauki.

Za tydzień idziemy w końcu na nauki przedmałżeńskie na Staszica.
Czy mogłaby mi któraś z Was powiedzieć jak one wyglądają?
1.Czy są w formie wykładu/dyskusji? (jestem nieśmiałą osobą i wdawanie się w dyskusje jest nie dla mnie )
2.Jak "rozłożone" są te "zajęcia" - wszystko ciurkiem leci czy jakieś przerwy są robione?
3. Co z Dniem Skupienia? Oddzielnie musimy go odbyć czy już w te nauki jest "wliczony" - dwie rożne opinie słyszałam... jedni mówili, że od razu możemy go odbyć, inni, że Dzień Skupienia jest oddzielnie....
4. Czy poradnie można od razu załatwić w weekend czy dodatkowo trzeba się umawiać?
5. Ilu osobowe są grupy, tak mniej więcej?



Będę wdzięczna za odpowiedź...
Jestem w miarę świeżo po naukach na Staszica.

1. Są zdecydowanie bardziej w formie wykładu, oczywiście są zadawane pytania i naturalnie wynikają krótkie dyskusje, ale nie są to pytania personalne, więc wypowiada się ten, kto ma ochotę. Nikt nikogo nie zmusza do wystąpień, także nie stresuj się tą kwestią.

2. Zajęcia podzielone są na mniej więcej 1h 30m konferencje pomiędzy którymi są kilku- kilkunasto minutowe przerwy. W sobotę po południu jest też godzinna przerwa obiadowa.

3. Dzień Skupienia to zupełnie "inna bajka". W internecie bez trudu znajdziesz, który kościół i w jakie dni i godziny organizuje takie Skupienie, bo nie każdy kościół je organizuje.

4. Po naukach weekendowych będziesz miała zaliczone dwa spotkania w porani: spotkanie grupowe i spotkanie w małej grupie. Zostanie wam więc tylko do umówienia 3 spotkanie- indywidualne. Szczegółów dowiesz się na naukach.

5. W naszej grupie myślę, że było ok. 30 par tak "na oko", ale bywa podobno i więcej

Generalnie mogę polecić te nauki, są fajni Prowadzący, o wszystkim opowiadają tak życiowo, przystępnie i z humorem. Znam parę, która obecnie odbywa nauki w cyklu 10 spotkań w swojej parafii i wiem, że my więcej wynieśliśmy z tych nauk niż oni wyniosą. Z tego, co oni opowiadają to u nich wygląda to tak, że czytają jakiś tekst po czym go analizują- wszystko trwa ok. 30m. Na Staszica bardziej obrazują kwestie małżenskie w praktyce, na konkretnych przykładach- jest to fajne, bo łatwo można odnieść to do swojego związku.

Mam nadzieję, że choć trochę zaspokoiłam Twoją ciekawość.
__________________
lady00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 11:30   #3046
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Witam wszystkie lubelskie Pmki mam nadzieję że mogę się dołączyć?

Mój ślub i wesele zaplanowane są na sierpień 2015 w mieście oddalonym około 40 km od Lublina Obecnie jesteśmy na etapie poszukiwania kamerzysty i tu moja prośba do Was. Czy mogłybyście polecić mi coś fajnego z dobrą jakością, lustrzanką, trochę nietypowych ujęć teledyski. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi Chcielibyśmy przeznaczyc na to około 3000 zł ewentualnie trochę ponad i ważne żeby film miał około 120-150 minut (nie chcemy takiego krótkiego typu 45min). Może macie kogos godnego polecenia
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 15:46   #3047
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Majelka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie lubelskie Pmki mam nadzieję że mogę się dołączyć?

Mój ślub i wesele zaplanowane są na sierpień 2015 w mieście oddalonym około 40 km od Lublina Obecnie jesteśmy na etapie poszukiwania kamerzysty i tu moja prośba do Was. Czy mogłybyście polecić mi coś fajnego z dobrą jakością, lustrzanką, trochę nietypowych ujęć teledyski. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi Chcielibyśmy przeznaczyc na to około 3000 zł ewentualnie trochę ponad i ważne żeby film miał około 120-150 minut (nie chcemy takiego krótkiego typu 45min). Może macie kogos godnego polecenia
hejka! My nie chcemy kamerzysty na swoim, ale mam nadzieję, że inne dziewczyny się wypowiedzą.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 18:01   #3048
didi9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 482
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

hej

my szukaliśmy czegoś podobnego i w efekcie podpisaliśmy umowę z ronArtem, możesz sobie zobaczyć ich teledyski na stronie internetowej
didi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 10:47   #3049
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Majelka podpisaliśmy umowę z Thorg Studio - bardzo podobały nam się ich filmiki. Długość filmu uzgadniasz przy podpisaniu umowy, później oczywiście można jeszcze zmienić.
Wszyscy nam mówili, że im krótszy fil tym więcej pracy dla osób/osoby montującej. Musi przejrzeć cały materiał i wybrać ten najlepszy a wiadomo im mniej czasu na pokazanie tym selekcja większa
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 10:57   #3050
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja nie chcialam filmu z wesela ale znalazlam fajna oferte fotografa, nagrywaja filmy lustrzankami. Sa z Miedzyrzeca Podlaskiego.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 16:11   #3051
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dzięki za odzew

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Majelka podpisaliśmy umowę z Thorg Studio - bardzo podobały nam się ich filmiki. Długość filmu uzgadniasz przy podpisaniu umowy, później oczywiście można jeszcze zmienić.
Wszyscy nam mówili, że im krótszy fil tym więcej pracy dla osób/osoby montującej. Musi przejrzeć cały materiał i wybrać ten najlepszy a wiadomo im mniej czasu na pokazanie tym selekcja większa
bardzo fajne filmy robią z tym że chcemy żeby kręcony był lustrzanką a u nich to koszt 4500 co dla nas jest chyba jednak za dużo chcieliśmy tak max wydać 3500 na film ale może jeszcze przemyślimy sprawę


Cytat:
Napisane przez didi9 Pokaż wiadomość
hej

my szukaliśmy czegoś podobnego i w efekcie podpisaliśmy umowę z ronArtem, możesz sobie zobaczyć ich teledyski na stronie internetowej
też fajne filmy tylko na razie nikt nam nie odpisuje z ofertą

a co myślicie o tym kamerzyście? podobają się nam ich filmy no i cenowo byśmy się zmieścili

KLIK


i jeszcze jedno pytanie. Może któras z Was bawiła się przy zespole sk - 1?

i tak może jeszcze przy okazji się dopytam co myślicie o tym foto? Może któraś z Was miała styczność? W sobotę mamy podpisać umowę

KLIK

Edytowane przez Majelka
Czas edycji: 2014-03-18 o 16:14
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 13:59   #3052
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Majelka Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew


bardzo fajne filmy robią z tym że chcemy żeby kręcony był lustrzanką a u nich to koszt 4500 co dla nas jest chyba jednak za dużo chcieliśmy tak max wydać 3500 na film ale może jeszcze przemyślimy sprawę
do 15 stycznia mają rabat 20 % przy pakietach z lustrzankami
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 14:44   #3053
didi9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 482
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy! Zasapałam z zapisami do fyzjera i makijażystki i mam teraz niemały problem... Udało mi się wyhaczyć jeszcze termin u Oli Szymanek na 11.40, ale pani Irena Bzdoń ma już tylko miejsce na godzinę 12, a ślub jest o 16 i boję się, że się nie wyrobię jak, tfu tfu tfu , coś by sie obsunęło... Macie jakieś inne fryzjerki do polecenia w Lublinie? Bardzo Was proszę o jakieś namiary, bo ja zazwyczaj nie czeszę się u fryzjerów i nie znam zupełnie nikogo...

Mam jeszcze pytanie o fotobudki: znacie może jakąś firmę oferująca fotobudki godna polecenia?Nie chce brać kogoś w ciemno, bo podobno czasem zdarzają się niewypały: słabej jakości zdjęci itp.
didi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 15:31   #3054
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez didi9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy! Zasapałam z zapisami do fyzjera i makijażystki i mam teraz niemały problem... Udało mi się wyhaczyć jeszcze termin u Oli Szymanek na 11.40, ale pani Irena Bzdoń ma już tylko miejsce na godzinę 12, a ślub jest o 16 i boję się, że się nie wyrobię jak, tfu tfu tfu , coś by sie obsunęło... Macie jakieś inne fryzjerki do polecenia w Lublinie? Bardzo Was proszę o jakieś namiary, bo ja zazwyczaj nie czeszę się u fryzjerów i nie znam zupełnie nikogo...

Mam jeszcze pytanie o fotobudki: znacie może jakąś firmę oferująca fotobudki godna polecenia?Nie chce brać kogoś w ciemno, bo podobno czasem zdarzają się niewypały: słabej jakości zdjęci itp.
Na fryzjera i make up musisz sobie liczyć przynajmniej po jednej godzinie.

Jesli chodzi o fotobudke to gorąco polecam Fotoiluzjon. Zdjęcia ja jakości z lustrzanki, Krzysiek który jest animatorem jest super a jego żona tez była super w kontaktach. Zaplacilam chyba 800 zł za dwie godziny ale było warto! Niestety nie dało sie przedłużyć bo mieli kolejna imprezę a goscie byli zachwyceni. Dlatego polecam odrazu wziąć ich na 3 godziny ( przy weselu na powyżej 150 gości koniecznie !)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 16:04   #3055
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
do 15 stycznia mają rabat 20 % przy pakietach z lustrzankami
jak do 15 stycznia tego roku to już się raczej nie załapię
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 18:14   #3056
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez didi9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy! Zasapałam z zapisami do fyzjera i makijażystki i mam teraz niemały problem... Udało mi się wyhaczyć jeszcze termin u Oli Szymanek na 11.40, ale pani Irena Bzdoń ma już tylko miejsce na godzinę 12, a ślub jest o 16 i boję się, że się nie wyrobię jak, tfu tfu tfu , coś by sie obsunęło... Macie jakieś inne fryzjerki do polecenia w Lublinie? Bardzo Was proszę o jakieś namiary, bo ja zazwyczaj nie czeszę się u fryzjerów i nie znam zupełnie nikogo...
Spokonie zdążysz, Irenka Bzdoń wyrabia się w fryzurą w godzinę / moje włosy do pasa/, a Ola z makijażem PM w 50 minut. Poza tym od jednej Pani do drugiej masz 2 kroki, więc logistycznie OK
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 18:52   #3057
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Co do fotobudki polecam TDI. Miałam spore wątpliwości, ale po weselu gdzie byli zdecydowaliśmy się zamówić
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 19:26   #3058
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Majelka Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew


bardzo fajne filmy robią z tym że chcemy żeby kręcony był lustrzanką a u nich to koszt 4500 co dla nas jest chyba jednak za dużo chcieliśmy tak max wydać 3500 na film ale może jeszcze przemyślimy sprawę



też fajne filmy tylko na razie nikt nam nie odpisuje z ofertą

a co myślicie o tym kamerzyście? podobają się nam ich filmy no i cenowo byśmy się zmieścili

KLIK


i jeszcze jedno pytanie. Może któras z Was bawiła się przy zespole sk - 1?

i tak może jeszcze przy okazji się dopytam co myślicie o tym foto? Może któraś z Was miała styczność? W sobotę mamy podpisać umowę

KLIK
Ładne zdjęcia, myślę że bardzo nowoczesne, ale mi się podobają, sama będę miała fotografa, który robi podobne zdjęcia. A co do sk-1 to mi osobiście się nie podoba jak grają. Byłam na weselu w w tamtym roku i oni grali. Wszystko było okej i nikt nie narzekał, po prostu ja osobiście nie lubię takiego grania Ale najważniejsze, żeby Tobie odpowiadało.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 07:13   #3059
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Majelka Pokaż wiadomość
jak do 15 stycznia tego roku to już się raczej nie załapię
15 stycznia 2015

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 08:47   #3060
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Ładne zdjęcia, myślę że bardzo nowoczesne, ale mi się podobają, sama będę miała fotografa, który robi podobne zdjęcia. A co do sk-1 to mi osobiście się nie podoba jak grają. Byłam na weselu w w tamtym roku i oni grali. Wszystko było okej i nikt nie narzekał, po prostu ja osobiście nie lubię takiego grania Ale najważniejsze, żeby Tobie odpowiadało.
byłabym wdzięczna jeśli doprecyzowałabys co znaczy "takiego grania" w sensie rodzaj muzyki Ci nie odpowiadał czy może cos innego? i pamiętasz może jak oczepiny wyglądały? będę wdzięczna za wszelkie konkretne sugestie

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
15 stycznia 2015

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aaa ok, to strasznie długoo trwa ta promocja póki co umówimy się z tym kamerzystą KLIK żeby obejrzeć cały film bo teledyski nam się podobają i jeśli z filmem będzie cos nie halo to wtedy będziemy brali pod uwagę tych których tu polecacie
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.