Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-11, 19:21   #3061
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez alkoni Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie. opisze Wam moja sytuację. Wiem że wielokrotnie wymienanie były objawy ciąży, ale jestem cały czas nie pewna. 23 lutego kochałam się z chłopakiem. MIelismy prezerwatywe, nie pekła, on zapewni mnie że nie było nawet dziurki [ale moze jakas mała mogła byc... nie wiem] to byl 19 dzien mojego cyklu, trudno mi ustalic czy był plodny, bo mam różne długości cyklów [27,28,29] Najdłuzszy cykl w moim zyciu był 32 dniowy. Teraz jest 36 dzień, a ja nie mam okresu. Pobolewają mnie piersi, ale wtedy gdy j nacisne mocniej, objaw częsty przy MOim okresie. POnadto czesto siusiam i pecherz mnie boli. Zaczęłam brac furaginum, na zapalenie pecherza. Byłam w górach w czasie cyklu na nartach, może to cos zmienilo? dwa razy zrobiłam test, 30 dnia cyklu i 33 dnia. Oba wyszly negatywnie. Jestem już na skraju wyczerpania nerwowego nie moge spac ani normalnie funkcjonowac. Wizażanki, co o tym sadzicie? Moge być w ciązy?
A rozpatrywałaś opcję wybrania się do lekarza. Czy tak sama leczysz zapalenie pęcherza? Furagin to straszne świeńswto, może mieć wpływ na przesunięcie krwawienia.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 19:40   #3062
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

PREEJAKULAT nie zapładnia!
Zapładnia kropelkowanie występujące na kilka sek (czyli nie minuta!) przed.
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 19:58   #3063
elenoraPIOTR
Raczkowanie
 
Avatar elenoraPIOTR
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 322
GG do elenoraPIOTR Send a message via Skype™ to elenoraPIOTR
Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Witam, chciałam się spytać jak wygląda sprawa po odstawieniu tabletek. Oczywiście rozumiem, ze występuje opóźnienie okresu, jednak kiedy mogę zacząć sie martwić? Spóźnienie jest już dość duże, a moje samopoczucie ostatnio jest zdecydowanie gorsze.
nie chce cie matrwic ale ja odstawiłam tabletki pod koniec lutego ( ostatnia tabletka) i w polowie marca zaszłam w ciąze... a lekarz mowil mi ze bede musiala czekac nawet z 3 mies ale udalo mi sie bardzo szybko..
radziłąbym zrobic test jesli spoznienie jest dluzsez niz mies
daj znac jak cos

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
czy śluz taki gęsty ciągnący NIE lejący się występuje najczęsciej podczas dni niepłodnych??
w czasie dni płodnych wystepuje taki sluz...jesli oczywiscie wszsytko jest ok podczas dni nieplodnych sluz jest bardzo skapy i czasem jakk to okreslilas lejący

Cytat:
Napisane przez alkoni Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie. opisze Wam moja sytuację. Wiem że wielokrotnie wymienanie były objawy ciąży, ale jestem cały czas nie pewna. 23 lutego kochałam się z chłopakiem. MIelismy prezerwatywe, nie pekła, on zapewni mnie że nie było nawet dziurki [ale moze jakas mała mogła byc... nie wiem] to byl 19 dzien mojego cyklu, trudno mi ustalic czy był plodny, bo mam różne długości cyklów [27,28,29] Najdłuzszy cykl w moim zyciu był 32 dniowy. Teraz jest 36 dzień, a ja nie mam okresu. Pobolewają mnie piersi, ale wtedy gdy j nacisne mocniej, objaw częsty przy MOim okresie. POnadto czesto siusiam i pecherz mnie boli. Zaczęłam brac furaginum, na zapalenie pecherza. Byłam w górach w czasie cyklu na nartach, może to cos zmienilo? dwa razy zrobiłam test, 30 dnia cyklu i 33 dnia. Oba wyszly negatywnie. Jestem już na skraju wyczerpania nerwowego nie moge spac ani normalnie funkcjonowac. Wizażanki, co o tym sadzicie? Moge być w ciązy?
zmiana klimatu rowniez moze wplynac na dlugosc cyklu, stres, i choroba. moglas sie przeziebic albo wlasnie cos z pecherzem wiec moglo to spowodowac opoznienia. jesli test nic nie wykazuje to warto jescze poczekac...bo teoretycznie powinien prawde pokazac juz

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-03-13 o 19:13 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja edycji/multicytatu, z której proszę korzystać!
elenoraPIOTR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 00:07   #3064
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

a ja dalej okresu jak nie mam tak nie mam choc brzuszek mnie boliii,
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 06:34   #3065
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez alkoni Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie. opisze Wam moja sytuację. Wiem że wielokrotnie wymienanie były objawy ciąży, ale jestem cały czas nie pewna. 23 lutego kochałam się z chłopakiem. MIelismy prezerwatywe, nie pekła, on zapewni mnie że nie było nawet dziurki [ale moze jakas mała mogła byc... nie wiem] to byl 19 dzien mojego cyklu, trudno mi ustalic czy był plodny, bo mam różne długości cyklów [27,28,29] Najdłuzszy cykl w moim zyciu był 32 dniowy. Teraz jest 36 dzień, a ja nie mam okresu. Pobolewają mnie piersi, ale wtedy gdy j nacisne mocniej, objaw częsty przy MOim okresie. POnadto czesto siusiam i pecherz mnie boli. Zaczęłam brac furaginum, na zapalenie pecherza. Byłam w górach w czasie cyklu na nartach, może to cos zmienilo? dwa razy zrobiłam test, 30 dnia cyklu i 33 dnia. Oba wyszly negatywnie. Jestem już na skraju wyczerpania nerwowego nie moge spac ani normalnie funkcjonowac. Wizażanki, co o tym sadzicie? Moge być w ciązy?
dzis jest mój 38 dzień cyklu i też cisza
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 13:23   #3066
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

alkoni uspokoj sie (wiem ze latwo sie mowi) no ale stres moze powodowac pewna blokade, przez co okres Ci sie opoznia.. wiem z autopsji, skoro prezerwatywa nie pekla to sa bardzo marne szanse na ciaze, do tego dochodza zrobione dwa testy-negatywne, pierwszy 11 dni po stosunku, drugi 14 dni po stosunku-watpie zeby sie mylily, testy sa teraz bardzo wiarygodne (dobrze zrobione), pamietaj stres opoznia okres, rowniez Twoje problemy z pecherzem moga miec na to wplyw, poza tym skoro kochalas sie w 19 dc a cykle masz okolo 29 dniowe to najprawdopodobniej byly to twoje dni nieplodne..
pozostaje Ci dalej czekac, moze zrob trzeci test ale innej firmy z porannego moczu.. ja na twoim miejscu wybralabym sie do lekarza bo moze cos nie tak z Twoim zdrowiem ? (odpukac)
generalnie-z tego co piszesz, szanse na ciaze niewielkie, idź do ginekologa i spokojnie
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 13:44   #3067
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

a jak to jest z tym śluzem podczas brania tabletek? u mnie raz jest taki przezroczysty, ciągnący się a raz biały taki, którego nie da się rozciągnąć. czy podczas brania tabletek może jednak jakimś cudem wystąpić śluz płodny? czy to nie ma znaczenia jak na tabletkach wygląda śluz, bo i tak jest zawsze niepłodny?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 14:07   #3068
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
a jak to jest z tym śluzem podczas brania tabletek? u mnie raz jest taki przezroczysty, ciągnący się a raz biały taki, którego nie da się rozciągnąć. czy podczas brania tabletek może jednak jakimś cudem wystąpić śluz płodny? czy to nie ma znaczenia jak na tabletkach wygląda śluz, bo i tak jest zawsze niepłodny?

własnie tak
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 14:18   #3069
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
własnie tak
dziękuję
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 16:35   #3070
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
własnie tak
A mnie się wydawało, że tabletki zagęszczają śluz, więc powinno się go nie zauważać (ja nie mam zwykle nawet plamek na bieliźnie tak jak miałam przed braniem tabletek) Czyli chyba jest gęstsz tak jak w niepłodne dni? Teraz ciężko mi stwierdzić jak jest naocznie, bo mam upławy przez infekcję
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 16:43   #3071
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

ponowie swoje pytanie
Kobitki poradźcie mi. Okres dostałam 4 lutego, mój cykl trwa 28-30 dni, w tym czasie kochałam się z mężem kilka razy (stosunek przerywany) jest 11 marzec a ja nie dostaję okresu, piersi mnie nie bolą jak zwykle przed miesiączką. Robiłam 2 razy test,w tym dzis rano który wyszedł negatywnie. Powiedzcie czy już powinnam udać się do lekarza czy warto jeszcze poczekać?
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 17:08   #3072
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

ja na Twoim miejscu bym poczekala, skoro testy nic nie wykazuja... pamietam ze jak mialam problemy z oddawaniem moczu i bralam furagin to tez mi sie spoznil okres i to prawie dwa tygodnie... a i pamietam ze jak szperalam w necie w poszukiwaniu roznych informacji np na temat wplywu furaginu na testy ciazowe, to zawsze pisalo ze on nie wplywa ;p tylko na jednym forum ktos napisal ze moze powodowac fałszywie doddatni wynik jakiegos tam testu, ale nie uwazam zeby bylo to rzetelne zrodlo wiedzy. ;p
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 17:41   #3073
liloo90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

czesc dziewczyny mam pytanie- okres powinnam miec 2dni temu do tej pory nie mam nawet nie boli mnie brzuch- martwie sie poniewaz ostatnio kochalam sie kilka razy z chlopakiem(z prezerwatywa) po czym drugi raz znow sie kochalismy miedzy stosunkami (bez prezerwatywy) moj chlopak wszedl we mnie na kilka chwil po czym zalozyl prezerwatywe boje sie ze mogl miec na sobie plemniki z poprzedniego razu i przy wprowadzeniu na te kilka chwil moglo dojsc do zaplodnienia. i druga sprawa do ktorej tez mam obawy gdy doszlo do wytrysku chlopak wyciagnal go ze mnie (byl bez prezerwatywy) i doszedl na zewnatrz czy plemniki ktore"do mnie"splynely mogly sie dostac do macicy czy mogly sie zagniezdzic??martwie sie mam nadzieje ze ktoras z Was mi doradzi lub rozwieje moje watpliwosci. bola mnie jedynie piersi . prosze was o rade.
__________________
Liloo90
liloo90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 19:09   #3074
Idetka
Przyczajenie
 
Avatar Idetka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 29
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

no raczej bardzo prawdopodobne jest to ze jak sie kochaliscie pierwszy raz, a potem on sie nie umyl, to mogl wprowadzic te plemniki "w Ciebie"... bo to ze cos mogło po Tobie spłynąc to raczej mało prawdopodobne... nie schizuj tylko kup sobie test..
__________________

Idetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 19:39   #3075
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

PREEJAKULAT nie zapładnia!
Zapładnia kropelkowanie występujące na kilka sek (czyli nie minuta!) przed.

serio? a skad to wiesz Poppet?
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 19:55   #3076
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

niekoniecznie kropelkowanie wystepuje na kilka sekund przed wytryskiem, wielu mezczyn przeciez tego nawet nie czuje..moze wystapic wczesniej a moze przed samym wytryskiem
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 20:23   #3077
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez liloo90 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny mam pytanie- okres powinnam miec 2dni temu do tej pory nie mam nawet nie boli mnie brzuch- martwie sie poniewaz ostatnio kochalam sie kilka razy z chlopakiem(z prezerwatywa) po czym drugi raz znow sie kochalismy miedzy stosunkami (bez prezerwatywy) moj chlopak wszedl we mnie na kilka chwil po czym zalozyl prezerwatywe boje sie ze mogl miec na sobie plemniki z poprzedniego razu i przy wprowadzeniu na te kilka chwil moglo dojsc do zaplodnienia. i druga sprawa do ktorej tez mam obawy gdy doszlo do wytrysku chlopak wyciagnal go ze mnie (byl bez prezerwatywy) i doszedl na zewnatrz czy plemniki ktore"do mnie"splynely mogly sie dostac do macicy czy mogly sie zagniezdzic??martwie sie mam nadzieje ze ktoras z Was mi doradzi lub rozwieje moje watpliwosci. bola mnie jedynie piersi . prosze was o rade.
Plemniki się nie zagnieżdząją. Zagnieżdża się zapłodnione jajo w postaci zarodka.

A wasze zachowania seksualne są bardzo ryzykowne, chyba że chcecie mieć dzidzię.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 21:29   #3078
lizanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

czy zażycie Postinoru Duo wpływa na wynik testu ciążowego? Tzn jeśli wzięłam dzisiaj... po 20 h, a później drugą... to czy jeśli zrobie test za 14 dni, będzie on wiarygodny? I czy preejakulat plus Postinor to jakieś szanse na ciąże?
lizanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:06   #3079
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez lizanna Pokaż wiadomość
czy zażycie Postinoru Duo wpływa na wynik testu ciążowego? Tzn jeśli wzięłam dzisiaj... po 20 h, a później drugą... to czy jeśli zrobie test za 14 dni, będzie on wiarygodny? I czy preejakulat plus Postinor to jakieś szanse na ciąże?
Postinor nie wpływa na wynik testu. Jeśli jakimś cudem do zapłodnienia preejakulatem doszło i jajo zdążyło się zagnieździć to są szanse, ale znikome.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 13:34   #3080
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
serio? a skad to wiesz Poppet?
od ginekologa, w sumie niejednego. Poza tym wystarczy poszukać w encyklopediach medycznych /w polskich raczej o tym nie piszą/. Badania zostały przeprowadzone z tego powodu, że często pary nie mogly mieć dzieci ze względu na brak właściwego wytrysku, więc zastanawiano się czy płyn wydzielający się podczas podniecenia zapładnia - nie. Bo mimo, że bywają w nich plemniki z poprzednich ewentualnych wytrysków to są upośledzone. Nie są tak szybkie i wytrzymałe - ergo nie docierają do jajeczka. Natomiast przed samym wytryskiem pojawia się kropelkowanie - którego wyczuć się nie da i nie widzi się go. Występuje na kilka sekund przed wytryskiem właściwym.

Skąd to wiem? Sama kiedyś miałam schiza /jak byłam młodsza i bardzo głupia/ więc poruszyłam niebo i ziemię żeby się dowiedzieć i zweryfikować. Oczywiście to nie usprawiedliwia metody przerywanej - jak ja to mówię o jedno pchnięcie za dużo .
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 14:59   #3081
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Ciaza?

wszystko jest możliwe
lepiej zrob test
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:37   #3082
Love24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

No wiec sluchajcie mnie teraz ludzie! Mam problem i to nie waski! Powinnam dostac okres juz z tydzien temu.. Mialam mala wpadke z moim chlopakiem tzn pekla gumka... zadnych wytryskow itp zaraz przerwalismy ... I mam takie pytanko czy przeziebiony pecherz moze wplywac na opoznienie okresu, bo czesto chodze siusiac i jest to raczej przeziebiony pecherz.. Prosze o odp bo zaraz mnie tu ... strzeli
Love24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:50   #3083
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez Love24 Pokaż wiadomość
No wiec sluchajcie mnie teraz ludzie! Mam problem i to nie waski! Powinnam dostac okres juz z tydzien temu.. Mialam mala wpadke z moim chlopakiem tzn pekla gumka... zadnych wytryskow itp zaraz przerwalismy ... I mam takie pytanko czy przeziebiony pecherz moze wplywac na opoznienie okresu, bo czesto chodze siusiac i jest to raczej przeziebiony pecherz.. Prosze o odp bo zaraz mnie tu ... strzeli
Zarowno przy zapaleniu pecherza jak i w ciazy odczuwa sie wieksze i czestsze parcie na pecherz. Niestety nie pociesze, bo dopuki nie zrobisz testu, ciazy nie wykluczysz.
Zapalenie pecherza moze miec takze inne objawy jest watek juz o nim, wiec poszukaj.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:56   #3084
Love24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

No nie pocieszylas mnie za bardzo... czekam teraz na test i zobaczymy co wyjdzie... buu
Love24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 16:01   #3085
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez Love24 Pokaż wiadomość
No nie pocieszylas mnie za bardzo... czekam teraz na test i zobaczymy co wyjdzie... buu
Sorry, taka fizjologia.
Moze nie bedzie tak zle.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 16:28   #3086
Love24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Nie no spoko... Wyszlo negatywnie no ale teraz nasuwaja mi sie pytania gdzie jest okres i czy moze powinnam zrobic drugi raz test zeby miec wieksza pewnosc?
Love24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:23   #3087
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

dzieki Poppet za wyczerpujaca odpowiedz

ja jeszcze jestem na etapie edukacji ginekologicznej

czytajac ten watek i rozne inne rzeczy w internecie caly czas mnie nurtuje takie pytanie 'czemu ja do jasnej ciasnej tego nie wiem i musze szukac';/

wedlug mnie powinni w szkolach wprowadzic jakas podstawowa edukacje ginekologiczna dla dziewczyn zamiast glupiego 'przygotowania do zycia w rodzinie', ktore raczej nikomu nic nie dalo. dobrze by bylo gdyby taka edukacja nie nauczala tylko o antykoncepcji, ale o popularnych chorobach i ich objawach.

naprawde zaluje dziewczyn, ktore rozpaczliwe szukaja pomocy na roznych forach internetowych, kiedy jest juz 'po' albo maja jakis problem i nie maja pojecia i co chodzi. niestety mase dziewczyn nie ma mam ktore by im pomogly lub przyjaciolek...a mozna by temu zapobiec.

pamietam jak bylam w liceum(jeszcze rok temu) to przeprowadzano akcja dla Giertycha zbierajaca liczbe uczennic w ciazy. szkoda ze im to nic nie dalo do myslenia...
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:23   #3088
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

wydaje mi się że częstomocz to objaw w późniejszej ciąży. Ale spierać się nie będę .

EDIT: nie ma za co Noell Mnie prze taką niewiedze dreczyły różne ciaże urojone i dlatego chciałam temu zapobiec.
PS. wysłałyśmy posta w tym samym momencie, ale wyczucie
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:31   #3089
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Moje super głupie zachowanie... Właściwie to ja doskonale wiem, ze mogło dojść do zapłodnienia ale mam też na tym punkcie małą obsesję więc wolę się zapytać. Kochałam się ze swoim chłopakiem bez prezerwatywy... Właściwie to on tylko we mnie kilka razy wszedł, nie miał wytrysku. Hmmm... Niestety mam dni płodne... Zastanawiam się jak duże mogą być szanse żebym wpadła? A już 15nastego zrobię test ciążowy, żeby zobaczyć czy poprzednim razem nie wpadłam gdy się z nim kochałam i on doszedł we mnie. Modlę się żeby okazało się iż to NIE były dni płodne. (kochałam się z nim 4dni po zakończeniu miesiączki)

P.S. Znów pozjadałam słowa klucze za zamieszanie przepraszam
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1

Edytowane przez coff3ina
Czas edycji: 2008-03-13 o 19:40
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 19:06   #3090
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez Love24 Pokaż wiadomość
Nie no spoko... Wyszlo negatywnie no ale teraz nasuwaja mi sie pytania gdzie jest okres i czy moze powinnam zrobic drugi raz test zeby miec wieksza pewnosc?
Stan zapalny, czyli w twoim przypadku chory pęcherz, może opóźnić okres i to bardzo. Chyba pozostaje Ci leczenie zapalenia i czekanie.

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Moje super głupie zachowanie... Właściwie to ja doskonale wiem, ze mogło dojść do zapłodnienia ale mam też na tym punkcie małą obsesję więc wolę się zapytać. Kochałam się ze swoim chłopakiem bez prezerwatywy... Właściwie to on tylko we mnie kilka razy wszedł, nie miał erekcji. Hmmm... Niestety mam dni płodne... Zastanawiam się jak duże mogą być szanse żebym wpadła? A już 15nastego zrobię test ciążowy, żeby zobaczyć czy poprzednim razem nie wpadłam gdy się z nim kochałam i on doszedł we mnie. Modlę się żeby okazało się iż to były dni płodne. (kochałam się z nim 4dni po zakończeniu miesiączki)
Nie miał erekcji? To jak wszedł? Nie chcesz być w ciąży a modlisz się, zeby to były dni płodne? Nic nie kumam
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.