Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-14, 09:43   #3061
Ania_Marysia
Raczkowanie
 
Avatar Ania_Marysia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 103
Dot.: Problem z włosami

Noo, to jakbym czytała o swoich
Znalazłam włosową siostrę!
__________________
dążę do długości klasycznej
zaczynam mierzyć włosy na mokro
początek 60cm --->ciach! 45cm ->48 cm -> 50 cm (sierpień '14) ---> 52, 5 cm -> 60cm (łokcie) --->70 cm ---> 80 cm ---> 90 cm!
Ania_Marysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 15:40   #3062
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Mam wrażenie, że skóra głowy mi sie jakby zapchała... jak przejadę pazmokciem po mokrej skórze bardzo delikatnie pod paznokciem zawsze zostawała biała papka mimo porządnego wypłukania.
Włoski mi odrastają bardzo słabe i zaraz te bejbiki lecą, są w kolorze blond, mega cieniutkie. Nawet moja mama zauważyła że włosy stały się jakieś liche i słabe, cieńsze : ( sądziłam że tlyko mi się tak wydaje.
dziś więc oczyściłam mocnym szamponem, zrobiłam peeling i dałam lekką odżywkę.

Moze przez te moje olejowania i maski jakaś warstewka sie zrobiła. Co o tym myślicie? Przyda sie dłuższy detoks? Ogółem włosy polepszyły się po proteinach trochę, ale jakby od skóry nic nie ciągnęły.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 15:49   #3063
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że skóra głowy mi sie jakby zapchała... jak przejadę pazmokciem po mokrej skórze bardzo delikatnie pod paznokciem zawsze zostawała biała papka mimo porządnego wypłukania.
Jej, mam to samo. Ile razy bym nie wyszorowała skóry głowy czasem zostaje taka warstwa i nie wiem co to jest.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 17:35   #3064
Cukiiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Cukiiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Nie było mnie tu z miesiąc i nie wiem kiedy nadrobię czytanie . Nie mogę się napatrzeć na te wasze piękne włosięta.

U moich ostatnio coraz lepiej, ścięłam w U jak mi kiedyś doradzałyście. Włoski bardzo polubiły olejowanie na odżywkę. Nie wiem czy do końca robię to tak jak powinnam, a robię to następująco: do psikadełka z schaumy do włosów suchych, słomianych; którego w butece zostało ok. 1/3 dolałam trochę oleju lnianego. Wymieszałam, wytrząchałam i tak sobię psiukam przed prawie każdym myciem. Aplikacja o niebo łatwiejsza.
Troszeczkę też zrudziałam, ale skubaniec praktycznie już się zmył. Znacie jakieś sposoby jak zatrzymać rudzielca na dłużej? U mnie praktycznie po 3 myciach farba się zmywa... Następnym razem spróbuję pomalować henną, ale nie wiem jak wyjdzie...

Dołączam porównanie po prawie 4 miesięcznej pielęgnacji. Co sądzicie?

cats.jpg
__________________
Prowadź mnie za rękę, bo sama nie wiem dokąd mam iść, gdzie podążać mam, by na zawsze z tobą być ... ;*



Cukiiereczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 18:27   #3065
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Przyszła paczka z polszy!
Pełnia szczęścia!!!!
Aaale będę testować.!
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 18:29   #3066
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Przyszła paczka z polszy!
Pełnia szczęścia!!!!
Aaale będę testować.!
Ale świetnie to wygląda jak tak tęczowo stoją razem. Jak jakieś atomówki albo power rangers!
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 18:57   #3067
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Podrosły włosy, ale coś mi się ta fryzura nie widzi u mnie i sterczą rogi... niech odrastają
Oglądam muminki, nie obejrzałam wszystkich odcinków w dzieciństwie to nadrabiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08308.jpg (59,4 KB, 87 załadowań)
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 19:08   #3068
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Podrosły włosy, ale coś mi się ta fryzura nie widzi u mnie i sterczą rogi... niech odrastają
Oglądam muminki, nie obejrzałam wszystkich odcinków w dzieciństwie to nadrabiam
Nie wiem, o jakie rogi chodzi, ale... wyreguluj brwi, proszę.
Masz piękne i gęste, ale pozbądź się tych zbędnych.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 19:21   #3069
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Nie wiem, o jakie rogi chodzi, ale... wyreguluj brwi, proszę.
Masz piękne i gęste, ale pozbądź się tych zbędnych.
Heheh, one są cieniutkie i rzadkie. Tylko cieniem je wypełniam to wygląda ich więcej. Wiem, że muszę je wyskubać. Myślałam o kosmetyczce, ale bardziej chyba ufam sobie.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 19:42   #3070
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Martakow,czujna jak zawsze.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Heheh, one są cieniutkie i rzadkie. Tylko cieniem je wypełniam to wygląda ich więcej. Wiem, że muszę je wyskubać. Myślałam o kosmetyczce, ale bardziej chyba ufam sobie.
ja sama reguluję,też jakos nie mam zaufania.Tylko raz w zyciu byłam na depilacji brwi u kosmetyczki przed slubem i niestety za duzo mi wyskubała i uraz pozostał.Może gdybym miała bardzo krzaczaste to bym chodziła ale u mnie łatwo wyskubać to co zbędne.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 19:47   #3071
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Też sama reguluję, ale mam ich tak mało, że to regulowanie ogranicza się do wyrwania kilku włosków.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 19:55   #3072
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Też sama reguluję, ale mam ich tak mało, że to regulowanie ogranicza się do wyrwania kilku włosków.
U mnie podobnie, trwa to chwilę. Dobrze, że można je optycznie troszkę pogrubić i wypełnić cieniem
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 20:17   #3073
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Martakow,czujna jak zawsze.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------


ja sama reguluję,też jakos nie mam zaufania.Tylko raz w zyciu byłam na depilacji brwi u kosmetyczki przed slubem i niestety za duzo mi wyskubała i uraz pozostał.Może gdybym miała bardzo krzaczaste to bym chodziła ale u mnie łatwo wyskubać to co zbędne.
U mnie też uraz, bo baba jak mi poleciała nicią to myślałam że będę wyć w głos. A! I miała mi pojasnic troszku a jak walnela farbkę to wyszłam z brwiami jak facet :/
Zdecydowanie wolę chwilkę sama z pesetka...
Klaudenc ładne masz te brwi, takie pełne jak z reklam. Podregulujesz i normalnie Hollywood!
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 20:31   #3074
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Joanku, a używałaś jeszcze jakiejś odżywki alberto v05 prócz tej nourish me truly z keratyną?
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 21:21   #3075
AgusiA753
Raczkowanie
 
Avatar AgusiA753
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 151
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Czesc!
2-3 lata temu dzien w dzien czytalam Wasz watek i stosowalam do wskazowek. Dzieki temu wlosy wygladaly wspaniale (3a z dodatkiem rulonikow). Nastepnie zmienilam miejsce zamieszkania (zupelnie inny klimat i kosmetyki w ogole nie pasujace kreconym) i zostawilam watek. Tydzien temu bylam u fryzjera, po ktorym za wiele sobie nie obiecywalam, ale dokonal cudu. Moje wlosy, mimo ze bardzo krotkie, znow sie kreca (wczesniej potrzebna byla im dlugosc co najmniej do ramion). Pielegnacja ogranicza sie do mycia lagodnym szamponem, odzywki d/s na bazie gliceryny i stylizacji zelem, niestety z alkoholem. Punkt rosy obecnie waha sie w granicach 20- 27st a wilgotnosc miedzy 60-100%. Na glowie zadnego puchu i sie zastanawiam, bo teoretycznie humektanty nie spisuja sie przy bardzo duzej wilgotnosci a u mnie wydaja sie dzialac. Szukam teraz sposobu jak zadbac o to, zeby wlosy nadal sie krecily bez puchu, kiedy wilgotnosc wroci do normy a pozniej bedzie problem z suchym powietrzem. Macie jakies rady? FAQ czy pigulka niestety nie rozwialy moich watpliwosci. Pomozecie?
Kiedy jest suche powietrze, to oleje i cięższe odżywki idą w ruch. Ale to jest w pigółce.
Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
zrób fotki,zobaczymy jak teraz jest
bejbiki i mnie odstają i ujarzmiam je serum z biowaxa albo olejem.Pomimo,że są mocniejsze juz to nadal odstają i straszą dlatego za kazdym razem je ujarzmiam,pogłaszcze olejkiem i leżą spokojnie.
U mnie to nie pomaga, bo one są właśnie delikatne. Daje na wierzch po myciu i oleje, i b/s albo serum, ale to niewiele pomaga, a jak dam więcej to są obciążone.
Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
No to chyba w takim razie zamówię Ojj, no to długo zanim złożysz zamówienie ^^ Ja muszę się streszczać, mam ostatni olej na wykończeniu



Co do warstw to raczej dużo nie pomogę, ja je lubię mieć, ale właśnie, to kwestia tego, co kto woli, co kto chce, w czym się lepiej czuje
A bejbiki to u mnie tak samo się zachowują, co z tego, że mają ok 15cm jak nie lepiej, jak wyglądam jakby mnie piorun trzepną, albo jakbym bawiła się prądem Najśmieszniej to wygląda jak zepnę włosy, no ale cóż... Nic na nie nie działa, przygładzanie żelem, lakierem i inne cuda, one lubią żyć własnym życiem i koniec kropka, nie przegada im
Też lubię warstwy bo się lepiej kręcą włosy, ale właśnie przez to bardziej odstaje ta wierzchnia warstwa. yh.
Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość

Moze przez te moje olejowania i maski jakaś warstewka sie zrobiła. Co o tym myślicie? Przyda sie dłuższy detoks? Ogółem włosy polepszyły się po proteinach trochę, ale jakby od skóry nic nie ciągnęły.
Ostatnio dużo dawałaś masek i odżywek na długo na skalp, nie?
Cukiiereczek- jak takie olejowanie Ci służy to spoko. Ja osobiście wolałabym dawać więcej oleju niż silikonów
I bez urazy, ale właśnie na Twoim zdjęciu widać o czym mówię, ta wierzchnia warstwa mi się tak robi.
Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Ale świetnie to wygląda jak tak tęczowo stoją razem. Jak jakieś atomówki albo power rangers!

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Przyszła paczka z polszy!
Pełnia szczęścia!!!!Aaale będę testować.!
Dobra Twoja Nie mogę nigdzie niebieskiej Joaśki znaleźć. Tylko zielone, ewentualnie żółte. Btw. skąd to słowo "polszy"? Inne narody tak mówią, czy to Twoje słowotwórstwo? Męczy mnie to, bo strasznie brzmi
Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Martakow,czujna jak zawsze.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------


ja sama reguluję,też jakos nie mam zaufania.Tylko raz w zyciu byłam na depilacji brwi u kosmetyczki przed slubem i niestety za duzo mi wyskubała i uraz pozostał.Może gdybym miała bardzo krzaczaste to bym chodziła ale u mnie łatwo wyskubać to co zbędne.
Hahaha zaraz mi się przypomina scena z "Chirurgów" i Christina przed ślubem Nie wiem czy któraś oglądała? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b19565b55.html
__________________
CG- od 01.07.2012r
AgusiA753 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 21:30   #3076
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez AgusiA753 Pokaż wiadomość
Kiedy jest suche powietrze, to oleje i cięższe odżywki idą w ruch. Ale to jest w pigółce.

U mnie to nie pomaga, bo one są właśnie delikatne. Daje na wierzch po myciu i oleje, i b/s albo serum, ale to niewiele pomaga, a jak dam więcej to są obciążone.

Też lubię warstwy bo się lepiej kręcą włosy, ale właśnie przez to bardziej odstaje ta wierzchnia warstwa. yh.

Ostatnio dużo dawałaś masek i odżywek na długo na skalp, nie?
Cukiiereczek- jak takie olejowanie Ci służy to spoko. Ja osobiście wolałabym dawać więcej oleju niż silikonów
I bez urazy, ale właśnie na Twoim zdjęciu widać o czym mówię, ta wierzchnia warstwa mi się tak robi.



Dobra Twoja Nie mogę nigdzie niebieskiej Joaśki znaleźć. Tylko zielone, ewentualnie żółte. Btw. skąd to słowo "polszy"? Inne narody tak mówią, czy to Twoje słowotwórstwo? Męczy mnie to, bo strasznie brzmi

Hahaha zaraz mi się przypomina scena z "Chirurgów" i Christina przed ślubem Nie wiem czy któraś oglądała? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b19565b55.html

Przy wlosach, ktore nie maja 10cm dlugosci tez?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 21:38   #3077
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

AgusiA753 - no olejowanie długie i maski na pół godziny. ale wymyłam porządnie, już lepiej. nie olejuję póki co od tygodnia. już tej papki po myciu dziś nie było widać jak coś na skalp to przed myciem.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 21:42   #3078
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez AgusiA753 Pokaż wiadomość

Dobra Twoja Nie mogę nigdzie niebieskiej Joaśki znaleźć. Tylko zielone, ewentualnie żółte. Btw. skąd to słowo "polszy"? Inne narody tak mówią, czy to Twoje słowotwórstwo? Męczy mnie to, bo strasznie brzmi
Pozwolę sobie odpowiedzieć w temacie, że ja z koleżanką też tak mówię więc to na pewno nie jest słowotwórstwo autorki ale nie wiem skąd nam się to wzięło. To takie pieszczotliwe u nas na tej samej zasadzie jak koleżanka mówi do mnie "Ty krowo"

Co do Joasiek to ja nie mogę czerwonej wyczaić - tylko niebieskie i żółte. Widać power rangersy są nierówno porozstawiane po tej nieszczęsnej Polszy.

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2014-07-14 o 21:45
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 21:49   #3079
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Klaudenc, nie, nie używałam, jakos mnie nie zaciekawiła żadna inna...


*OFF*Agusia, uwielbiam to słowo! Nie wiem jak inne narody, ja mówię Polsza bo fonetyke lubię, o ile pamiętam to chyba też w jakimś starym filmie słyszałam 'mateńkę Polszę'

(Ja z kolei nie lubie słowa Joaska... sama Joanną będąc nie znoszę takiego zwracania się np. do mnie ;p czy choćby tych biednych odżywek, haha.
(A w sklepach ich nie ma, bo zrobiłam sobie zapasik niezły tu do UK) :P

S.Violet, Atomówki- umrałam
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.

Edytowane przez Joanku
Czas edycji: 2014-07-14 o 21:54
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 21:56   #3080
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Klaudenc, nie, nie używałam, jakos mnie nie zaciekawiła żadna inna...


*OFF*Agusia, uwielbiam to słowo! Nie wiem jak inne narody, ja mówię Polsza bo fonetyke lubię, o ile pamiętam to chyba też w jakimś starym filmie słyszałam 'mateńkę Polszę'

(Ja z kolei nie lubie słowa Joaska... sama Joanną będąc nie znoszę takiego zwracania się np. do mnie ;p czy choćby tych biednych odżywek, haha.
(A w sklepach ich nie ma, bo zrobiłam sobie zapasik niezły tu do UK) :P

S.Violet, Atomówki- umrałam
To od dzisiaj nie ma Joasiek i Joann (jak to się odmienia?!). Są atomówki i power rangers.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 22:39   #3081
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Pokaż wiadomość
NDołączam porównanie po prawie 4 miesięcznej pielęgnacji. Co sądzicie?
skręt Ci się poprawił
Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Przyszła paczka z polszy!
Pełnia szczęścia!!!!
Aaale będę testować.!
jakie kolorki
Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Podrosły włosy, ale coś mi się ta fryzura nie widzi u mnie i sterczą rogi... niech odrastają
Oglądam muminki, nie obejrzałam wszystkich odcinków w dzieciństwie to nadrabiam
wg mnie to fajnie wygląda, pasuje Ci zawadiacko
oglądałam Muminki z narzeczonym jakoś tak w zeszłym roku nadal boję się Buki
Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
*OFF*Agusia, uwielbiam to słowo! Nie wiem jak inne narody, ja mówię Polsza bo fonetyke lubię, o ile pamiętam to chyba też w jakimś starym filmie słyszałam 'mateńkę Polszę'
przecież to po rosyjsku
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 00:09   #3082
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Ano! Widzisz! Nie ma to jak mądra głowa... ;D
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 06:39   #3083
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie odpowiedzieć w temacie, że ja z koleżanką też tak mówię więc to na pewno nie jest słowotwórstwo autorki ale nie wiem skąd nam się to wzięło. To takie pieszczotliwe u nas na tej samej zasadzie jak koleżanka mówi do mnie "Ty krowo"

Co do Joasiek to ja nie mogę czerwonej wyczaić - tylko niebieskie i żółte. Widać power rangersy są nierówno porozstawiane po tej nieszczęsnej Polszy.
Z tego co mi wiadomo to Polsza to Polska po Rosyjsku albo Ukraińsku
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 08:28   #3084
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo to Polsza to Polska po Rosyjsku albo Ukraińsku
Po rosyjsku,po ukraińsku trochę inaczej się pisze i wymawia,róznica jednej litery..-
( Польща,Польша) Polszcza będzie po ukraińsku.

Muszę iść do fryzjera pocieniowac włosy,ostatnio byłam w lutym.Juz lecą mi na twarz pojedyncze rulony.Musi mi to przyciąć.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 09:45   #3085
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Mi to się skojarzyło z jakiegoś lekturowego filmu albo książki.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 10:35   #3086
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Maliniarka - a wiesz jak ja sie wciągnęłam! wcześniej oglądałam Naruto, a teraz Muminki. Nie lubię zwykłych seriali, te animowane czesto są bardzo mądre ;D
A dziękuję Ci bardzo, aczkolwiek uważm że w dłuższych lepiej tak jak mam na avku ;D Twoje takie długaśne już są... można z takimi włosami cuda robić. Moja siostra ma podobne włosy - jak byłam mała to bawiłam się z nią we fryzjera bo w moje szczotki nie dało rady wsadzić, znaczy dało ale wyciągnać to gorzej xD
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 11:28   #3087
Cukiiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Cukiiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez AgusiA753 Pokaż wiadomość
Cukiiereczek- jak takie olejowanie Ci służy to spoko. Ja osobiście wolałabym dawać więcej oleju niż silikonów
I bez urazy, ale właśnie na Twoim zdjęciu widać o czym mówię, ta wierzchnia warstwa mi się tak robi.
A co jest złego z tą wierzchnią warstwą? Bo nie bardzo rozumiem

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
skręt Ci się poprawił
A zdjęcie robione bez stylizacji, wyschły sobie tylko, bez żadnych pomocy
__________________
Prowadź mnie za rękę, bo sama nie wiem dokąd mam iść, gdzie podążać mam, by na zawsze z tobą być ... ;*



Cukiiereczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 11:38   #3088
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Pokaż wiadomość
A zdjęcie robione bez stylizacji, wyschły sobie tylko, bez żadnych pomocy
tez to zauważyłam,zapomniałam napisać.

Mam olejek regenerujący z YR,kupiłam kiedyś bo była promocja..,użyłam kilka razy ale żadnych efektów nie zauważyłam.Miałyscie go może?
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 12:05   #3089
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Maliniarka - a wiesz jak ja sie wciągnęłam! wcześniej oglądałam Naruto, a teraz Muminki. Nie lubię zwykłych seriali, te animowane czesto są bardzo mądre ;D
A dziękuję Ci bardzo, aczkolwiek uważm że w dłuższych lepiej tak jak mam na avku ;D Twoje takie długaśne już są... można z takimi włosami cuda robić. Moja siostra ma podobne włosy - jak byłam mała to bawiłam się z nią we fryzjera bo w moje szczotki nie dało rady wsadzić, znaczy dało ale wyciągnać to gorzej xD
ja lubię seriale, ale nie polskie z anime mój ukochany to Cowboy Bebop

to zapuszczaj dzielnie
Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Pokaż wiadomość
A zdjęcie robione bez stylizacji, wyschły sobie tylko, bez żadnych pomocy
no to tym bardziej
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 12:40   #3090
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
to zapuszczaj dzielnie
Zapuszczam i dosć szybko rosną, teraz będę stsosować wcierkę, piję pokrzywę i wracam do oleju rycynowego - włosy go polubiły ;D

Mam chyba serio dar przekonywania, nawet moja mama przekonała się do pielęgnacji. Co prawda większosć jej wyleciała bo łysieje ale kombinujemy i coś tam odrasta. Dziś byłyśmy u lekarza o perukę pytać, przerąbane tak włosy gubić :/
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 13:44:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.