Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-22, 18:42   #3061
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Eve a co polecasz na wypadanie wlosów? Garsciami mi nie leca, ale przy myciu czesto wyłażą. To normalne ze tak z 10 wlosow wyjdzie przy samym myciu? Po jednym tygodniu na szczotce zas tak duzo wlosow nie zostaje. Na oko może 20-30 . Czeszę się tanglerem.
Jednak w domu czesto napotykam sie na moje wlosy, umywalka, wanna, kuchnia ( czasami nawet zywność ) Nie wiem czy to normalne ze dlugie wlosy lecą, czy jednak cos z nimi jest nie tak. Wczesniej bylo gorzej, od miesiaca uzywam olejku lopaniowego i jest lepiej, ale jednak dalej lecą.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 17:11   #3062
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Eve a co polecasz na wypadanie wlosów? Garsciami mi nie leca, ale przy myciu czesto wyłażą. To normalne ze tak z 10 wlosow wyjdzie przy samym myciu? Po jednym tygodniu na szczotce zas tak duzo wlosow nie zostaje. Na oko może 20-30 . Czeszę się tanglerem.
Jednak w domu czesto napotykam sie na moje wlosy, umywalka, wanna, kuchnia ( czasami nawet zywność ) Nie wiem czy to normalne ze dlugie wlosy lecą, czy jednak cos z nimi jest nie tak. Wczesniej bylo gorzej, od miesiaca uzywam olejku lopaniowego i jest lepiej, ale jednak dalej lecą.
A miałaś tak wcześniej?. Mimo, że norma to 100 włosów to ja się najlepiej czuję gdy wypada mi ich w okolicach 50. Przy 100 już jest tego zbyt wiele. Także jeśli wcześniej wypadało ich mniej to można coś z tym zrobić. Stosujesz coś oprócz tego olejku, czyli jakąś wcierkę?.
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 17:26   #3063
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
A miałaś tak wcześniej?. Mimo, że norma to 100 włosów to ja się najlepiej czuję gdy wypada mi ich w okolicach 50. Przy 100 już jest tego zbyt wiele. Także jeśli wcześniej wypadało ich mniej to można coś z tym zrobić. Stosujesz coś oprócz tego olejku, czyli jakąś wcierkę?.
wlosy mi zawsze wypadaly. Najgorzej bylo jak tylko przyjechalam do Anglii, ale teraz wydaje mi sie, ze jest tak jak bylo zawsze, z tym że kiedyś nie zwracalam tak na to tak uwagii jak teraz. Jeśli 100 to norma to u mnie to tragedii nie ma. Może irytuje mnie to bo dlugie wlosy, które wypadną są latwo zauwazalne w domu. Stosuje wcierkę z oleju lopianowo pieprzowego. O taki olej, kupiony w sklepie ze zdrową zywnoscia i kosmetykami. Po za tym w ostatnim czasie, nic nowego. Własnie po przyjezdzie do uk i odstawieniu olejow zaczely wypadac. Teraz po tym olejku jest lepiej. Dieta tez pewnie jest wazna dla wlosow. Wiem, że niedobor magnezu powoduje wypadanie wlosow. A ja zawsze mam problemy z jego niedoborem. Wlansie po przyjezdzie do UK z tym walczylam. Tabletki Mg nie chcialy pomoc. Zaczęłam dodatkowo lykac kompleks wit. B ( mimo, że Mg ma wit. b6). I pomoglo. Skurcze w lydkach znikly.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0044.jpg (115,7 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2014-01-23 o 17:31
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 16:40   #3064
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
wlosy mi zawsze wypadaly. Najgorzej bylo jak tylko przyjechalam do Anglii, ale teraz wydaje mi sie, ze jest tak jak bylo zawsze, z tym że kiedyś nie zwracalam tak na to tak uwagii jak teraz. Jeśli 100 to norma to u mnie to tragedii nie ma. Może irytuje mnie to bo dlugie wlosy, które wypadną są latwo zauwazalne w domu. Stosuje wcierkę z oleju lopianowo pieprzowego. O taki olej, kupiony w sklepie ze zdrową zywnoscia i kosmetykami. Po za tym w ostatnim czasie, nic nowego. Własnie po przyjezdzie do uk i odstawieniu olejow zaczely wypadac. Teraz po tym olejku jest lepiej. Dieta tez pewnie jest wazna dla wlosow. Wiem, że niedobor magnezu powoduje wypadanie wlosow. A ja zawsze mam problemy z jego niedoborem. Wlansie po przyjezdzie do UK z tym walczylam. Tabletki Mg nie chcialy pomoc. Zaczęłam dodatkowo lykac kompleks wit. B ( mimo, że Mg ma wit. b6). I pomoglo. Skurcze w lydkach znikly.
Taka ogólna norma ale jak wspominałam moja(i każdy może mieć własną) jest mniejsza. Liczę czasami włosy, więc wiem, że może ich wypadać 50 a nie 100. Również mam problemy z magnezem i włosy wypadają od jego braku...Nadal bierzesz magnez?. Badałaś sobie jego poziom?.
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 17:54   #3065
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Badań nigdy nie robilam. Jedynie z krwi zawsze mam zelazo na najniższym progu. Na razie nie biorę magnezu. Nie czuje skurczy ani innych objawów. Wtedy byłam strasznie przemeczona, wstawalam o 4 a do domu wracałam o 19. Tak przez 3 miesiące...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 00:13   #3066
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Mi ostatnio wypada dużo wlosow, ale to pewnie przez anemie i niedoczynność tarczycy... Do tego mam przesuszony skalp od wcierek Nie używam ich już od jakiś 2 miesięcy i raczej szybko do nich nie wrócę.
Planuje zakupić w najbliższym czasie olej Khadi ale na razie muszę używać to, co mam w domu Ehhh
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 11:25   #3067
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

A jakie wcierki cię tak przesuszyly? zawsze możesz olej wcierac. Ja zaglądam za olejkami khadi. Ponoć w Anglii są dostępne w sklepach, ale ja jeszcze nie spotkałam. Zamówie sobie na ebay kiedy skończy mi się tę których akurat używam. Staram się nie robić zapasów i na bieżąco zużywac. A i tak mam chyba 5 szamponow, dwie maski, dwie odżywki i dwa olejki.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-25, 12:08   #3068
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Woda brzozowa i drugą nie wiem jak nazwać :-D Po prostu 'Haarwasser' Podobna do wody brzozowej.

Tak, wcieram teraz oleje, ale łopianowy mi się właśnie kończy a reszta średnio mi odpowiada. Napaliłam sie na ten olej Khadi Możliwe, że u mnie tez są dostępne w sklepach, ale ja wole zamówić na necie tam gdzie są tez inne produkty tej marki.
Tez staram sie nie robić zapasów, ale co chwile dochodzi cos nowego Najwolniej schodzą mi chyba szampony.
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 19:35   #3069
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Witam się z nowym sprzętem. Stary umarł
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 20:08   #3070
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

hey Eve Widziałam na blogu, że masz problemy z komputerem.

Eve obcinasz sama wlosy? Szukam jakiś nożyczek do cięcia. Nie wiem czym sie kierować przy wyborze.
Grzywa mi odrasta a mam dość fryzjerek :P

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2014-02-10 o 20:11
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 22:48   #3071
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Ale dawno tu nie zaglądałam. Widzę, że temat włosów nadal aktualny.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 11:12   #3072
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Ale dawno tu nie zaglądałam. Widzę, że temat włosów nadal aktualny.
hey Co u ciebie ?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 13:14   #3073
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
hey Eve Widziałam na blogu, że masz problemy z komputerem.

Eve obcinasz sama wlosy? Szukam jakiś nożyczek do cięcia. Nie wiem czym sie kierować przy wyborze.
Grzywa mi odrasta a mam dość fryzjerek :P
Sama, lub z pomocą męża. Używam nożyczek biurowych, mam też te z Rossmanna ale mąż sobie z nimi nie radził(ma zbyt duże łapki).
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 17:31   #3074
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

nie miażdzą ci włosów. Z tego co wiem muszą być ostre i nie można nimi ciąć już nic innego niż włosów, bo sie tępią. Ja sie lasnie zastanawiam czy kupic w drogerii czy lepiej zainwestowac.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 19:59   #3075
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Hej, można dołączyć?
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 20:53   #3076
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

hey, jasne, że można Powiedz coś o sobie?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 21:05   #3077
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Cytat:
Napisane przez lovelybaka Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć?
W końcu ktoś nowy Bo już mało nas tu zostało
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 13:22   #3078
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Mam 19 lat, tegoroczna maturzystka Co do wyglądu to zdarzyło mi się słyszeć, że wyglądam w granicach od 13 do maks. 16
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:42   #3079
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
hey Co u ciebie ?
Wszystko po staremu. W pracy i w związku jak najbardziej ok. Ja dziś przez kierowcę autobusu byłam wzięta za gimnazjalistkę. Co prawda, nie miałam makijażu, a włosy upięłam w kucyk, ale jednak.

Witam nową koleżankę i stare wyjadaczki
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 12:50   #3080
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Mnie tez ostatnio pytal sie kierowca autobusu, czy bilet dla dziecka chce :-D
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:54   #3081
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Na rodzinnym zjeździe jakaś babka z mojej rodziny (widziałam ją pierwszy raz w życiu, ona mnie też - to żona kuzyna mojej mamy, więc jakaś piąta woda po kisielu dla mnie), do mnie, że wyglądam na gimnazjum Podczas gdy jej synowie też wyglądali młodo, tak na studentów, a mieli 28 i 30 lat.. Później oczywiście cały zjazd rodzinny już wszyscy członkowie rodziny się naśmiewali, że 'gimnazjalistka'

To i tak nic w porównaniu z tym, że babcia mojego byłego chłopaka, gdy mnie pierwszy raz zobaczyła myslała, że.. .jestem z podstawówki I to nie było w żarcie, on chodził wtedy do 3 liceum, a ta do mnie, że myslała że przyprowadził koleżankę ze swojej szkoły z podstawówki, zeby jej pomóc w nauce Tymczasem ja wteyd byłam po pierwszym roku studiów..
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 13:57   #3082
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
nie miażdzą ci włosów. Z tego co wiem muszą być ostre i nie można nimi ciąć już nic innego niż włosów, bo sie tępią. Ja sie lasnie zastanawiam czy kupic w drogerii czy lepiej zainwestowac.
Nie. Hmm podcięłam włosy na początku wrześnie i teraz dopiero w lutym. Przez ten czas nic się z końcówkami nie działo. Nożyczki są ostre. Natomiast te z Rossmanna je niszczyły. A to dlatego,że mąż nie umiał się nimi posługiwać i tam już miesiąc po podcięciu znów wyglądały średnio.

Cytat:
Napisane przez lovelybaka Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć?
Pewnie
Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Na rodzinnym zjeździe jakaś babka z mojej rodziny (widziałam ją pierwszy raz w życiu, ona mnie też - to żona kuzyna mojej mamy, więc jakaś piąta woda po kisielu dla mnie), do mnie, że wyglądam na gimnazjum Podczas gdy jej synowie też wyglądali młodo, tak na studentów, a mieli 28 i 30 lat.. Później oczywiście cały zjazd rodzinny już wszyscy członkowie rodziny się naśmiewali, że 'gimnazjalistka'

To i tak nic w porównaniu z tym, że babcia mojego byłego chłopaka, gdy mnie pierwszy raz zobaczyła myslała, że.. .jestem z podstawówki I to nie było w żarcie, on chodził wtedy do 3 liceum, a ta do mnie, że myslała że przyprowadził koleżankę ze swojej szkoły z podstawówki, zeby jej pomóc w nauce Tymczasem ja wteyd byłam po pierwszym roku studiów..

Wysłałam znajomej swoje obecne zdjęcia- bo chciała. Jej córeczka zapytała się gdzie chodzę do przedszkola, po wyjaśnieniu zapytała czy wysłałam jej stare zdjęcia, na których byłam malutka
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 16:13   #3083
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Cytat:
Napisane przez Perfekcj0nistka Pokaż wiadomość
Mnie tez ostatnio pytal sie kierowca autobusu, czy bilet dla dziecka chce :-D
Mnie też notorycznie kierowcy podają ulgowy bilet. Frustruje mnie już ten mój młody wygląd.

Perfekcjonistka, a w Niemczech ludzie nie są bardziej hmm... taktowni. Jak ja byłam w De to nikt nie nazywał mnie małolatą itp., dawali mi 19-21 lat. To już nie tak źle.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 22:42   #3084
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Mnie też notorycznie kierowcy podają ulgowy bilet. Frustruje mnie już ten mój młody wygląd.

Perfekcjonistka, a w Niemczech ludzie nie są bardziej hmm... taktowni. Jak ja byłam w De to nikt nie nazywał mnie małolatą itp., dawali mi 19-21 lat. To już nie tak źle.
Tak jak juz pisalam wczesniej, mieszkajac w DE przez 5 lat nie uslyszalam tylu komentarzy na temat mojego wygladu co na wakacjach w PL, gdzie bylam tylko TYDZIEN
Wiadomo, swoje mysla, bo daja mi 18-19 (ostatnio jest coraz lepiej), ale nie komentuja tak tego.
Niestety w PL te komentarze byly przykre

Nie zebym jakos wychwalala Niemcy, ale pod tym wzgledem jest lepiej
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 13:58   #3085
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Bo w Polsce brakuje kultury.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 20:42   #3086
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Bo w Polsce brakuje kultury.
Fakt, we Włoszech też nikt nie komentował mojego wyglądu...
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 21:18   #3087
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Niestety w PL te komentarze byly przykre
Niektóre są tak głupie, że aż zabawne Jeden barman do mnie, który już mnie obsługiwał nie raz, "wiem, że jesteś pełnoletnia, ale znowu muszę sprawdzić dowód, bo może masz siostrę bliźniaczkę, która jest od ciebie starsza i się za nią podajesz" a później, gdy inny barman mnie obsługiwał, to tamten do mnie "widzisz musisz sobie powiesić dowód na sznurku na szyi" Chyba zacznę sobie zapisywać te teksty
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 21:50   #3088
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Mnie dziś też znacznie odmłodzili. Pojechałam na wywiad, a sekretarka widząc mnie i kamerzystę powiedziała do szefa, że przyjechała jakaś dziewczynka z tatą. Laska była mniej więcej w moim wieku, no może trochę starsza i tak palnęła. Pierwszy raz ktoś nazwał mnie dziewczynką i nie było to fajne. W moim wyglądzie dużo robi wzrost i filigranowa sylwetka. Dzięki temu wyglądam na dużo młodszą niż jestem. Ja tam nie komentuje jak ktoś jest gruby, chudy, krzywy itp. Czasem się zastanawiam, czy ludzie u nas nie mają taktu, czy są po prostu głupi i chamscy. Nawet nie chcę myśleć co będzie jak będę brała ślub i zajdę w ciążę.

Eve, a jak było z twoim ślubem? Dziwili się jak kupowałaś suknię, czy zamawiałaś salę itd.? Nosisz obrączkę? Jakie są reakcje?
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 16:36   #3089
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Niektóre są tak głupie, że aż zabawne Jeden barman do mnie, który już mnie obsługiwał nie raz, "wiem, że jesteś pełnoletnia, ale znowu muszę sprawdzić dowód, bo może masz siostrę bliźniaczkę, która jest od ciebie starsza i się za nią podajesz" a później, gdy inny barman mnie obsługiwał, to tamten do mnie "widzisz musisz sobie powiesić dowód na sznurku na szyi" Chyba zacznę sobie zapisywać te teksty
Dobre, chyba też ta muszę robić.
Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Mnie dziś też znacznie odmłodzili. Pojechałam na wywiad, a sekretarka widząc mnie i kamerzystę powiedziała do szefa, że przyjechała jakaś dziewczynka z tatą. Laska była mniej więcej w moim wieku, no może trochę starsza i tak palnęła. Pierwszy raz ktoś nazwał mnie dziewczynką i nie było to fajne. W moim wyglądzie dużo robi wzrost i filigranowa sylwetka. Dzięki temu wyglądam na dużo młodszą niż jestem. Ja tam nie komentuje jak ktoś jest gruby, chudy, krzywy itp. Czasem się zastanawiam, czy ludzie u nas nie mają taktu, czy są po prostu głupi i chamscy. Nawet nie chcę myśleć co będzie jak będę brała ślub i zajdę w ciążę.

Eve, a jak było z twoim ślubem? Dziwili się jak kupowałaś suknię, czy zamawiałaś salę itd.? Nosisz obrączkę? Jakie są reakcje?
Taaak zwłaszcza podczas kupowania sukienki, ksiądz widząc mnie powiedział, że muszę mieć 18 lat żeby go dostać . Z salą nie było problemu bo to było w mojej miejscowości i znano mnie tam. Obrączkę noszę, ale czy ktoś ją widzi?. Kiedyś nosiłam obrączkę i pierścionek na tym samym palcu. Potem to zmieniłam by było to bardziej widoczne. To nic nie daje, Współczuje bo też mnie kilka razy wzięto za córkę mojego męża-jest rok starszy(u dalszego sąsiada, gdy szukaliśmy mieszkania właściciel zapytał się męża czy ma więcej dzieci, i podczas kupowania mebli- dostawca zapytał się mnie czy była mamusia bo miała je oglądnąć). Tfu, Tfu ostatnio nie i oby tak zostało. No i wyproszono mnie z sali gdzie leżała moja mama, no bo przecież to nie miejsce dla dzieci- przeprosiła, ale fakt ludzie nie mają taktu....Wszyscy oceniają innych po wyglądzie. Nawet jeśli już ktoś zna mój wiek to bywa, że jestem traktowana jak dziecko(gorzej niż rówieśniczka o poważniejszym wyglądzie lub nawet ktoś młodszy ale wyglądający na swoje lata). Chyba to jest najgorsze.
__________________

Edytowane przez evelineau
Czas edycji: 2014-02-18 o 16:38
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 21:23   #3090
ChocoWhite
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoWhite
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Centralne biuro uwodzenia :D
Wiadomości: 4 729
GG do ChocoWhite
Dot.: Klub AMW- Anonimowe Młodo Wyglądające :D

hej ho ;p
__________________
nienawidzę patrzeć na ludzi, którzy byli mi kiedyś bliscy, a teraz są obcy

. .
ChocoWhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-13 15:16:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.