Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy! - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-28, 10:44   #3061
Kasandra653
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 28
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Hej, czy stosowanie antybiotyku (duomox) przez tydzień , mogło opóźnić krwawienie z odstawienia, albo nawet sprawić, że w tym miesiącu w ogóle go nie będzie? (oczywiście mimo braku ciąży, bo zabezpieczałam się podczas antybiotykoterapii)
A dzisiaj/ jutro powinnam mieć krwiawienie. Tylko że zwykle było w czwartki i zastanawiam się czy może antybiotyk jakoś na to wpłynął?
Kasandra653 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 16:36   #3062
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Kasandra653 Pokaż wiadomość
Hej, czy stosowanie antybiotyku (duomox) przez tydzień , mogło opóźnić krwawienie z odstawienia, albo nawet sprawić, że w tym miesiącu w ogóle go nie będzie? (oczywiście mimo braku ciąży, bo zabezpieczałam się podczas antybiotykoterapii)
A dzisiaj/ jutro powinnam mieć krwiawienie. Tylko że zwykle było w czwartki i zastanawiam się czy może antybiotyk jakoś na to wpłynął?
Krwawienie nie zawsze musi się pojawiać w tym samym dniu.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 09:56   #3063
Kasandra653
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 28
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Tak, ale czy czynniki takie jak antybiotyk (tak jak pisałam- przez tydzień) i chorowanie przez w sumie 2 tygodnie => osłabiony organizm, mogą wpływać na to iż krwawienie z odstawienia się nie pojawi danego miesiąca?
Kasandra653 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 12:46   #3064
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Kasandra653 Pokaż wiadomość
Tak, ale czy czynniki takie jak antybiotyk (tak jak pisałam- przez tydzień) i chorowanie przez w sumie 2 tygodnie => osłabiony organizm, mogą wpływać na to iż krwawienie z odstawienia się nie pojawi danego miesiąca?
A jesteś pewna, że ciąży nie ma ? Nie mówię o tym miesiącu, gdzie się zabezpieczałaś mechanicznie, ale choćby ciąży np z poprzedniego miesiąca, o której nie wiedziałaś?

Trochę dziwne, że krwawienia wcale nie ma. Zdarzają się opóźnione, chociaż na tabletkach raczej wiekszość ma w tym samym dniu po odstawieniu ...

Ja miałam dwa przypadki, gdzie krwawienie się opóźniło i raz przyspieszyło, natomiast to były różnice jednego (półtora dnia). W tym raz byłam taka chora, że leżałam z gorączką, zapaleniem ucha, i brałam antybiotyki aż 3tygodnie!!! Wiadomo, że każdy organizm jest inny, może u Ciebie tak zadziałało, że nie ma okresu wcale choć to bardzo dziwne :-/

Na ulotce pisze też, że w miarę brania tabletek może zdarzyć się sytuacja, że krwawienia będą zmniejszać się (zarówno długość jak i obfitość) i u niektórych jest możliwość całkowitego zaniku krwawienia z biegiem czasu... Może to się nałożyło u Ciebie na ten miesiąc z antybiotykami ?
Nie wiem, w każdym razie ja biorę tabletki 6lat i tak się nie stało.
Różne sytuacje u mnie bywały, czasem zapomniałam wziąć jednej tabletki i wzięłam na drugi dzień z tą z następnego dnia wieczorem, miałam raz taki cykl, gdzie zapomniałam aż 3 tabletek (zostały przyjęte ponad 12h za późno) i nigdy nie zaszłam w ciążę ani nie wpłynęło to na krwawienie ...

Może zrób dla pewności test ? Na ulotce jest napisane, że gdy krwawienie nie pojawi się drugi raz z rzędu to należy zrobić test, ale ja bym na wszelki wypadek zrobiła... nie chcę straszyć absolutnie, ale gdyby jednak to była ciąża to musisz odstawić tabletki.

A jak test wyjdzie negatywny to poczekaj na następny miesiąc jak dalej będzie źle to idź do lekarza.
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 13:33   #3065
Kasandra653
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 28
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Tego, że ciąży nie ma- pewna nie jestem. Z poprzedniego miesiąca- raczej niemożliwe. Prędzej z tego. Jeśli do poniedziałku krwawienia nie będzie, to na pewno zrobię test.
Chociaż w sumie brzuch mnie od wczoraj wieczorem pobolewa i to chyba coraz mocniej, tak typowo okresowo, więc mam nadzieję, że coś z tego będzie. Ah i nie zawsze krwawienie miałam w czwartki, czasem były to piątki. Ale bardzo rzadko.

No nic. Jeszcze mam czas do poniedziałku- bo we wtorek powinnam przyjąć tabletkę z nowego opakowania
Dziękuję Ci za odpowiedź!
Kasandra653 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 16:07   #3066
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Ja myslałam, że krwawienie się w ogóle nie pojawiło, a to dopiero jeden dzień się spóźnia Nie, to na razie nie masz się czym stresować, jeszcze może być dziś, jutro, pojutrze, w poniedziałek...
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:21   #3067
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Czesc. Slyszalam, ze Yaz jest wyfofywany, bo substancja w nim zawarta (Drospirenoum) owoduje wylewy do pluc. Naraya tez ma te substancje. Tzn, ze tez bedzie wycofana?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 19:45   #3068
PatiYang
Raczkowanie
 
Avatar PatiYang
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 49
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

To chyba musieliby wycofać 1/4 tabletek. Przecież Yasmin, Yasminelle, Naraya i jeszcze parę innych zawierają drospirenon.
PatiYang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:48   #3069
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez PatiYang Pokaż wiadomość
To chyba musieliby wycofać 1/4 tabletek. Przecież Yasmin, Yasminelle, Naraya i jeszcze parę innych zawierają drospirenon.
Nie straszcie
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:54   #3070
PatiYang
Raczkowanie
 
Avatar PatiYang
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 49
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Nie ma co się stresować. Czy to jest jakaś potwierdzona wiadomość? Czy tylko jakieś domysły?
PatiYang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 20:17   #3071
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

No właśnie, czy jest jakieś oficjalna informacja? Bo Lesinelle też ma ten składnik.
liven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 20:19   #3072
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

wylewy do płuc ? bardzo śmieszne, dziewczyny nie dajcie się omamić, to nie możliwe, jak już to zatorowość płucną skoro zwiększa ryzyko zakrzepów a nie ... wylewy, gdzie krew jest rozrzedzona
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 20:54   #3073
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Moja znajoma gdzies przeczytla. Ne strasze, tylko pytam
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:47   #3074
Kasandra653
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 28
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Krawawienie pojawiło się z piątku na sobotę w nocy. Więc wniosek z tego taki dziewczyny, że antybiotyk najwyraźniej może wpłynąć na przesunięcie się krwawienia. A piszę to na zapas, jeśli któraś z Was będzie w takiej sytuacji, to jak widać raczej nie ma się czym martwić
Kasandra653 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 17:12   #3075
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...90596#opinions


Co sądzicie? Dostałam receptę i teraz się boję ją wykupić.
Czytałam o tych tabletkach same dobre opinie, ale ten artykuł mnie przeraził
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 17:16   #3076
PatiYang
Raczkowanie
 
Avatar PatiYang
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 49
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

W internecie jest mnóstwo podobnych artykułów.
PatiYang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 18:58   #3077
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...90596#opinions


Co sądzicie? Dostałam receptę i teraz się boję ją wykupić.
Czytałam o tych tabletkach same dobre opinie, ale ten artykuł mnie przeraził
Kurcze, dziewczyny! Bierzecie tabletki, a chyba niektóre z Was w ogóle nie myślą. To co jest w tym artykule to oczywiście prawda, to jest napisane na KAŻDYCH tabletkach, bo zawarte w nich hormony PODWYŻSZAJĄ RYZYKO zakrzepicy!!! Dlatego ważny jest wywiad przed zapisaniem tabletek oraz badania (szczególnie układ krzepnięcia, fibrynogen i D-dimery!!!) Jeśli te badania są dobre i wywiad rodzinny na ryzyko zakrzepicy ujemny to nie ma sensu panikować. Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba co nieco chcieć zajrzeć do ulotki a nie panikować bez sensu. Nie wiem skąd nagle tyle tematów o tym, że tabletki powodują podwyższenie ryzyka zakrzepicy skoro to było wiadomo od zawsze, producenci przecież tego nie kryją i piszą w ulotkach jak bykiem...
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 20:17   #3078
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...90596#opinions


Co sądzicie? Dostałam receptę i teraz się boję ją wykupić.
Czytałam o tych tabletkach same dobre opinie, ale ten artykuł mnie przeraził
Ale dlaczego boisz się wykupić akurat tych tabletek? Przecież każde tabletki mogą zwiększyć ryzyko zakrzepicy, co zresztą jest napisane w ulotce. Sama przyjmuje Lesinelle i jest tam taka informacja, na ulotce poprzednio przyjmowanych przeze mnie tabletek tak samo. I to że podwyższają ryzyko nie oznacza że akurat trafi to na Ciebie. Po prostu trzeba robić badania na krzepliwość, jak lekarz nie chce dać skierowania to poprosić, a jak to nic nie da to zmienic lekarza ( sama się znalazłam w takiej sytuacji)
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 21:26   #3079
PatiYang
Raczkowanie
 
Avatar PatiYang
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 49
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kwiatek101 Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny! Bierzecie tabletki, a chyba niektóre z Was w ogóle nie myślą. To co jest w tym artykule to oczywiście prawda, to jest napisane na KAŻDYCH tabletkach, bo zawarte w nich hormony PODWYŻSZAJĄ RYZYKO zakrzepicy!!! Dlatego ważny jest wywiad przed zapisaniem tabletek oraz badania (szczególnie układ krzepnięcia, fibrynogen i D-dimery!!!) Jeśli te badania są dobre i wywiad rodzinny na ryzyko zakrzepicy ujemny to nie ma sensu panikować. Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba co nieco chcieć zajrzeć do ulotki a nie panikować bez sensu. Nie wiem skąd nagle tyle tematów o tym, że tabletki powodują podwyższenie ryzyka zakrzepicy skoro to było wiadomo od zawsze, producenci przecież tego nie kryją i piszą w ulotkach jak bykiem...
Dokładnie. Ja przeczytałam już mnóstwo artykułów na ten temat. Jest tego pełno w internecie. To nie jest pierwszy jaki powstał.
Lekarz+ulotka, zgadzam się w 100%.
PatiYang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 22:02   #3080
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez PatiYang Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ja przeczytałam już mnóstwo artykułów na ten temat. Jest tego pełno w internecie. To nie jest pierwszy jaki powstał.
Lekarz+ulotka, zgadzam się w 100%.
Dodam jeszcze, że ta panika to wg mnie taka sama sytuacja, jakby nałogowy palacz, który wypala paczkę dziennie przez 20lat nagle się "dowiedział", że papierosy moga powodować raka płuc, bo przecież w Internecie o tym piszą... mimo, że na paczce jest to napisane od lat !!!
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 12:18   #3081
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Tabletki biorę o godzinie 18,niestety dziś ( na drugi dzień) koło godziny 11 rano pojawiły się wymioty. Minęło dużo ponad 4 godizny od brania tabletki,więc rozumiem że tabletka pewnie się wchłonęła,ale czy stoswać przez określoną ilość czasu dodatkowe zabezpiecznie?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 13:00   #3082
PatiYang
Raczkowanie
 
Avatar PatiYang
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 49
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Moim zdaniem nie.
PatiYang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 13:18   #3083
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez PatiYang Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie.
Dziękuje za opinię
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 18:25   #3084
aktualnaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 60
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Dziewczyny mam pytanie bo już nie wiem kogo mogę się poradzić...
Obecnie jestem na 1 opakowaniu tabletek Naraya. Zostało mi 5 do końca i strasznie boli mnie brzuch poniżej żeber. Coś jakby wątroba.

Z badań krwi wynika, że wszystko porządku.
Kilka miesięcy temu, gdy brałam 1 opakowanie Yazu miałam podobny ból do tego stopnia, że zrobiłam USG gdzie stwierdzono, że wątroba jest ok. Natomiast w nerkach mam niewielkie ilości piasku, a woreczek żółciowy jest skręcony.

Pani gin. stwierdziła, że to nie od tabletek.

Czy któraś z Was wie czym to jest spowodowane? Czy pomimo dobrych wyników tabletki oddziaływają na wątrobę do tego stopnia, że odczuwam ból i momentami mdłości, a wcześniej (tzn. gdy nie przyjmuję anty) nie spotkało mnie takie coś.
aktualnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 18:41   #3085
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Wydaje mi się, że to może być od tabletek, tym bardziej, że już drugi raz wystąpiły u Ciebie podobne objawy.
Na Twoim miejscu wybrałabym się do innego ginekologa żeby skonsultować te objawy. Może potwierdzi albo odrzuci to co powiedział Twój ginekolog.
liven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 14:51   #3086
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Idź do innego ginekologa i porozmawiaj z nim o tym, skonsultuj swoje dolegliwości. . Anty to nie cukierki
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 17:18   #3087
laluniaewunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Tabletki to hormony a z nimi nie ma żartów. Jak sobie cos poprzestawiasz to sprawy mogą sie naprawdę źle potoczyć. Proponuję weryfikację sytuacji u innego gina. W takich sytuacjach nie szukałabym "mądrej" rady na forum.
laluniaewunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 20:04   #3088
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Właśnie czekam na @, żeby zacząć pierwsze opakowanie Naraya, tymczasem poczytam sobie wątek.
Przed ciążą brałam Yasminelle prawie 2 lata i było wszystko ok. Teraz gin przepisała mi Narayę.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 13:59   #3089
Katie Dziub
Raczkowanie
 
Avatar Katie Dziub
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 131
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cześć dziewczyny. Przez rok brałam Novynette , później Pani ginekolog zmieniła mi tabletki na Cyprest( ze wzgledu na złe badania hormonalne, i tradzik). Przez 2 i pół roku brałam więc te tabletki ( na ulotce bylo napisane ze bierze sie je do pół roku). Trądzik mi się unormował, jednakże zaburzona gospodarka hormonalna przez Novynette się nie unormowała do konca( jednak te krosty były, tycie, cellulit, nadmierne owłosienie, drazliwość i złe samopoczucie...). Teraz po badaniach ( były idealne ) Pani ginekolog zmienia mi tabletki na Naraya Plus. (24 tabletki + 4 białe placebo). Mialam je zacząc brać w dniu okresu. Skończyłam więc grzecznie stare opakowanie Cyprestu, i w dniu okresu wieczorkiem( zawsze biorę o 22) wzięlam Naraya. Jestem w połowie opakowania. Okres miałam normlanie ( skąpo i dwa dni), żadnych później plamień. Za to wyskoczyło mi mnóstwo krost i wulkanów, które bolą i wylęgaja sie tygodniami.. Szkoda, nie powinno, Pani doktor wiedziała że mam z tym problem. Ale może to tylko przejściowe( miejmy nadzieje..). Samopoczucie w porządku, nie jestem zła jak osa póki co. Żadnych bóli głowy etc. Póki co jest super, procz tych krost..

Ceny Naraya Plus są bardzo różne ( od 17 zł do 40 ).
W Białymstoku przy ulicy Przejazd (niedaleko Rocha) są po 17 zł.
W Warszawie w aptece przy ul. nowolipki 25 są za 19,90 zł.

Narazie zostały mi przepisane 3 opakowania, jak je skończe to napiszę Wam jakie u mnie rewelacje.

Przepisano mi te tabletki również dlatego ze utyłam po tamtych, i po nich miałam schudnac, bo ponoc nie zatrzymują wody w organizmie i duzo się po nich siusia.. Ale nie ma to tamto- tabletkami anty. nie schudnie się 5 kilo.
Wiosna się zacznie, zacznę się ruszać, może schudne i powiem że to cudowne działanie tabletek;>>

Tak że o, tyle u mnie z nowości tabletkowych
__________________
od 28.05.2008 , razem <3


I...
Nie ważne czy stoisz daleko czy blisko,
jeśli jesteś człowiekiem,to zrozumiesz to wszystko.
Katie Dziub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 12:22   #3090
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, ratujcie!!!!!
Ponad rok czasu zażywam tabletki Yasminelle.. 23 lutego, tj w 2 tygodniu przyjmowania tabletek pół godziny po jej połknięciu dostałam jednorazowej 'biegunki', o czym już tutaj pisałam. Nie przyjęłam kolejnej tabletki, bo uznałam że jest to niepotrzebne, tylko normalnie następną danego dnia. W czwartek przyjęłam ostatnią tabletkę, i jestem w trakcie 7 dniowej przerwy. We wtorek kochałam się z chłopakiem, jednak nie doszedł we mnie (tak mówi). Okres w ciągu 7-dniowej przerwy dostawałam zawsze 3-4 dnia, a teraz jest 5 dzień, a po okresie ani śladu
Czy coś jest nie tak? Dodam jeszcze, że przyjmuję od poniedziałku Trioxal, gdyż dopadła mnie grzybica paznokci u dłoni. Czy to może być z tym związane? Proszę, pomóżcie ;(((
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 08:26:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.