Wszystko o Avonie - cz.29 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-08, 16:15   #3061
malinowa_06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Dziewczyny, bralam tą paczke za 3,9 czy jeśli by nie było nikogo w domu to zostawiają jakies powiadomienie? Mama wyszła tylko na 5 minut do sklepu a paczki do teraz nie ma więc zastanawiam się czy jeszcze przyjdzie czy poprostu był jak mamy nie było ?
malinowa_06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 16:36   #3062
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez malinowa_06 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bralam tą paczke za 3,9 czy jeśli by nie było nikogo w domu to zostawiają jakies powiadomienie? Mama wyszła tylko na 5 minut do sklepu a paczki do teraz nie ma więc zastanawiam się czy jeszcze przyjdzie czy poprostu był jak mamy nie było ?
Chyba awizo powinni?
W zasadzie to nie wiem, pisali, że w razie czego przyjadą następnego dnia, a potem możliwy odbiór na poczcie więc może dopiero jak 2 razy nie zastaną to zostawiają. A dostałaś smsa, że dziś będzie paczka? U mnie to z samego rana przywozi przeważnie poczta.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 16:59   #3063
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez malinowa_06 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bralam tą paczke za 3,9 czy jeśli by nie było nikogo w domu to zostawiają jakies powiadomienie? Mama wyszła tylko na 5 minut do sklepu a paczki do teraz nie ma więc zastanawiam się czy jeszcze przyjdzie czy poprostu był jak mamy nie było ?
Chyba w regulaminie coś było, że mają dostarczyć następnego i jakby co zostawiaja avizo.


A u mnie, bo raz zamawiałam na pocztę (dostawę regularną), to dzwonili, czy jest ktoś w domu. Szok, nigdy poczta do mnie w sprawie przesyłki nie dzwoniła.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 17:08   #3064
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez malinowa_06 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bralam tą paczke za 3,9 czy jeśli by nie było nikogo w domu to zostawiają jakies powiadomienie? Mama wyszła tylko na 5 minut do sklepu a paczki do teraz nie ma więc zastanawiam się czy jeszcze przyjdzie czy poprostu był jak mamy nie było ?
pierwszy dzien nie zostawiają nic, na drugi awizo jak nie ma nikogo,
do mnie dzwoni Pan z poczty za kazdym razem, a ze zamawiam na 3 terminy, pocztą to nie chce mu sie wchodzic na góre gdyby mnie nie bylo.
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:03   #3065
mlady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 350
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Hej
Jak tam wasze cele?Ja już spełniłam 1 i 2 ale trzeci wątpię czy będę mieć
mlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:04   #3066
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Przetestowałam nowy żel pod prysznic Żurawina i Cynamon. Żel nie jest przeźroczysty, wygląda jak rozpuszczona żurawina z perłowym połyskiem Przy pierwszym otwarciu zapach mnie trochę rozczarował, jest dosyć słodki, momentami aż mdły. Liczyłam na więcej żurawiny, czyli jakiejś takiej "kwaskowatości" Natomiast podczas kąpieli jest całkiem przyjemny, skóra nie jest tępa, jak w moim przypadku po żelach Senses.

Katalog 15 jakoś mnie nie porywa, zamówię dla mamy ampułki SPA z demo, będzie prezent już na Święta A tak to balsam do ust i może lusterko z netto.
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:14   #3067
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Straszna tu cisza ostatnio....
Gdzie wszyscy pouciekali?
też zauważyłam że tu cichutko przez weekend było

Cytat:
Napisane przez mlady Pokaż wiadomość
Hej
Jak tam wasze cele?Ja już spełniłam 1 i 2 ale trzeci wątpię czy będę mieć
gratki ja się nawet nie wysilam,nie warto

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
Przetestowałam nowy żel pod prysznic Żurawina i Cynamon. Żel nie jest przeźroczysty, wygląda jak rozpuszczona żurawina z perłowym połyskiem Przy pierwszym otwarciu zapach mnie trochę rozczarował, jest dosyć słodki, momentami aż mdły. Liczyłam na więcej żurawiny, czyli jakiejś takiej "kwaskowatości" Natomiast podczas kąpieli jest całkiem przyjemny, skóra nie jest tępa, jak w moim przypadku po żelach Senses.
te Naturalsy żele takie perłowe są chyba wszystkie...mam truskawka/biała czekolada i śliwka/wanilia...oba ładnie pachną w opakowaniu,ale truskawka/czekolada przy myciu już chemią podchodzi...ten śliwkowy ładny ale jednak wolę Senses żele zdecydowanie,a jeszcze najlepiej lubię pod prysznic stosować Avonowe płyny do kąpieli

ja składałam własnie drugie zamówienie z 14 (szok,to mi się rzadko zdarza żebym więcej niż raz na katalog składała) dla siebie wzięłam pierścionek Mayfield (ten ażurkowy) mam nadzieję że dobry będzie w rozmiarze paczucha we srodę

kat.15 będę opuszczać (co trzeci katalog opuszczam),chyba że mnie coś skusi to zamówię u koleżanki
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 18:14   #3068
Yennifer47
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 74
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Hej kochane
Powiedzcie mi, czy jest jakis program lojalnościowy na kat 16 i 17?

Powiem Wam szczerze, że od 3 katalogów to co dzieje się u Nas w coku jest nie do pomyślenia... Od 3 katalogów czekałam na odebranie prezentu, ktorego wciąz nie było. Kiedy w końcu Pani poinformowała mnie że krem juz jest dostępny to dała mi go, nabijając go na fakturę w kwocie 20zł. (miał być za zł) Miał być Krem do ciala z Oliwą z oliwek a dostałam z Trufla
Cały czas zmieniają obsługę, w kolejce mozna sobie spokojnie godzine postać, bo Panie nie wiedzą, gdzie co się znajduję. Nie mówiąć o tym, że spelniłam warunki jednego z programów, a Pani stwierdziłą, że prezent mi się nie należy, bo nie mam notatki na moim koncie.
Yennifer47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:44   #3069
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
te Naturalsy żele takie perłowe są chyba wszystkie...mam truskawka/biała czekolada i śliwka/wanilia...
Ja mam arbuza, truskawke z czymś tam i granat bodajże i żaden nie jest perłowy Są przezroczyste tak samo jak Senses. To zależy od zapachu.

Edytowane przez taka jedna
Czas edycji: 2012-10-08 o 18:45
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:45   #3070
malutkaI
Raczkowanie
 
Avatar malutkaI
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Dziewczyny widziała któraś w realu jak wygląda ten męski szalik LIAM , nowość w k15? Piszą, że jest szary,na zdjęciu wygląda na szaro-czarny więc nie wiem co odpowiedzieć klientce
__________________
Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka
malutkaI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 19:14   #3071
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Chcę zamówić w 14 Herve Leger Femme te z MAM, wpisuje w zamówieniu, niby zaktualizowane i pisze, że produkt dodany, ale się nie dodaje ten produkt wiecie coś na ten temat?

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

i sprawdziłam teraz na innym produkcie to też napisane że dodany a wcale nie widzę by się miał dodać, jakiś błąd?
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 19:18   #3072
afrykanka7
Raczkowanie
 
Avatar afrykanka7
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 202
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Miałam tak samo z Celebre. Dzwoniłam i powiedzieli mi że mają jakiś błąd z paroma kodami i nie zapisują się. Ale próbowałam co jakiś czas, i udało się. Więc proponuje to samo
afrykanka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 19:19   #3073
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez afrykanka7 Pokaż wiadomość
Miałam tak samo z Celebre. Dzwoniłam i powiedzieli mi że mają jakiś błąd z paroma kodami i nie zapisują się. Ale próbowałam co jakiś czas, i udało się. Więc proponuje to samo
Dziękuję
miałaś rację udało się
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 19:20   #3074
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez mlady Pokaż wiadomość
Hej
Jak tam wasze cele?Ja już spełniłam 1 i 2 ale trzeci wątpię czy będę mieć
mnie tez sie udało 1 i 2, zobaczymy co z trzecim

a jak zamówienia Wam idą z nowego katalogu? u mnie narazie jakieś 200 zł
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 19:42   #3075
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Straszna tu cisza ostatnio....
Gdzie wszyscy pouciekali?
Też to zauważyłam, ale głupio mi było pytać "halo, jest tu kto?", bo wyszłoby, że bez wizażu żyć nie umiem jeszcze hahahaha
Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
Przetestowałam nowy żel pod prysznic Żurawina i Cynamon. Żel nie jest przeźroczysty, wygląda jak rozpuszczona żurawina z perłowym połyskiem Przy pierwszym otwarciu zapach mnie trochę rozczarował, jest dosyć słodki, momentami aż mdły. Liczyłam na więcej żurawiny, czyli jakiejś takiej "kwaskowatości" Natomiast podczas kąpieli jest całkiem przyjemny, skóra nie jest tępa, jak w moim przypadku po żelach Senses.
A dobrze się pieni?
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 20:36   #3076
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez jagoda352 Pokaż wiadomość
Ja mam cerę wrażliwą i bardzo lubię maseczkę sake i ryż i nic się po niej nie dzieje
Ale moja mama nie ma wrażliwej tylko bardzo rzadką i cienką i okropnie naczynkową, ma zakaz peel offu.

Cytat:
Napisane przez wiuniaaa Pokaż wiadomość
Osobiście jej nie miałam, ale na maseczce w katalogu tak jest napisane.


Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
tak
Dziekuję

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Straszna tu cisza ostatnio....
Gdzie wszyscy pouciekali?
Ja zaczęłam studia i pracę i tylko jak mam czas to wpadam i dzielę się opiniami jak tylko mogę

Cytat:
Napisane przez mlady Pokaż wiadomość
Hej
Jak tam wasze cele?Ja już spełniłam 1 i 2 ale trzeci wątpię czy będę mieć
Ja nawet nie próbowałam spełnić celi

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
mnie tez sie udało 1 i 2, zobaczymy co z trzecim

a jak zamówienia Wam idą z nowego katalogu? u mnie narazie jakieś 200 zł
Zalezy za który masz nowy
Na 14 mam 250zł, na 15 całe 0zł
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 20:39   #3077
bleu0
Rozeznanie
 
Avatar bleu0
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 778
GG do bleu0
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Kurczę, a jak zamówię ten płyn ze str. 210 z tymi 2 gratisami to wystarczy wpisać kod płynu, czy muszę jeszcze dopisac kody balsamu i mgiełki soczysty arbuz?
__________________
Wymienię
bleu0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 20:47   #3078
afrykanka7
Raczkowanie
 
Avatar afrykanka7
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 202
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez bleu0 Pokaż wiadomość
Kurczę, a jak zamówię ten płyn ze str. 210 z tymi 2 gratisami to wystarczy wpisać kod płynu, czy muszę jeszcze dopisac kody balsamu i mgiełki soczysty arbuz?
Jeden kod jest tam poodany przecież, więc wpisujesz jeden na fakturze będą wszystkie 3 produkty
afrykanka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 20:50   #3079
bleu0
Rozeznanie
 
Avatar bleu0
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 778
GG do bleu0
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez afrykanka7 Pokaż wiadomość
Jeden kod jest tam poodany przecież, więc wpisujesz jeden na fakturze będą wszystkie 3 produkty
Aaaaaaaaaa patrzę i nie widzę, dziękuję bo jeszcze raz spojrzałam i już widzę
Co się ze mną dzieje
__________________
Wymienię
bleu0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 21:26   #3080
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
A dobrze się pieni?
jak dla mnie to ani Senses, ani ten żel niezbyt się pienią. Aż musiałam iść do łazienki, bo jakoś nie zwracałam na to zbytnio uwagi :P Jak się tak zastanowić, to jedyną rzeczą, jaka mi się dobrze pieni, jest szampon
Aaa i zapomniałam, ale zapach tego żelu przypomina Mambę Także ogólnie polecam

Edytowane przez nightsong
Czas edycji: 2012-10-08 o 21:29
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 22:03   #3081
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

moje wrazenia dot. nowosci z 14:
- lakiery aksamitne z ulotki CT - nawet fajne, ciemne kolorki ten caly efekt aksamitu przypomina mi paznokcie pomalowane lakierem brokatowym z topem matujacym na wierzchu (troche inaczej to sobie wyobrazalam, ale nie jest zle za te cene)
- lakier Street Beige - cudo pokochalam od pierwszego zdjecia na katalogowym i sie nie zawiodlam
- pedzelek - paski nie bardzo mi wychodza, ale kropki Coral Reef na Street Beige wygladaja przeuroczo i bardzo latwo sie je robi, polecam
- zestaw Spa z tureckiej lazni - po pierwszym uzyciu jestem na tak wszystko ladnie pachnie i faktycznie mozna sie poczuc wyjatkowo - jak na profesjonalnym zabiegu Spa
olejek do kapieli fajnie natluszcza i przyjemnie nawilza skore a stosowany do wlosow rowniez doglebnie je nawilza (tak mi sie wydaje, bo nawet nastepnego dnia czulam jakby byly "mokre", takie zimne - no nie wiem jak to okreslic) i nablyszcza
czarne mydlo (tubka jest przezroczysta a nie czarna jak w katalogu) najbardziej mnie interesowalo i strasznie intrygowalo brudzi wanne i miejscami ciezko je zmyc z ciala, zostaja takie plamy "brudu" (ale ostrzegaja o tym na opakowaniu), ale skora pachnie jeszcze drugiego dnia - mam nadzieje, ze dojde do wprawy
maseczka - nic szczegolnego nie zauwazylam po pierwszym razie jak sie za duzo nalozy to dlugo zasycha, wiec lepiej mniej
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 22:54   #3082
Ingusia_sz
Raczkowanie
 
Avatar Ingusia_sz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 323
GG do Ingusia_sz
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość

A dobrze się pieni?
fajnie się złożyła ja też dziś testowałam zestaw żurawina i cynamon, ja mam myjkę (taki jak by kwiatek z siateczki) wszystkie mi się dobrze pienią ładnie pachnie jest gęsty więc myślę że będzie wydajny, faktycznie perłowy, balsam różowy w opakowaniu na skórze ładnie się rozprowadza, a mgiełka bardzo ładnie pachnie. Jak dla mnie zapach w sam raz nie za mocny.

pochwale się też spełniłam drugi cel ( a myślałam że taki nie realny)
po zobaczeniu zdjęć musiałam zamówić lakier street beige i jeszcze do pary wzięłam CITY NAVY

ja to już chyba bez wizażu żyć nie mogę
__________________
KOCHAJ SwyCh WrOgów: tO OnI mÓwIą ci o TwOiCH błędach

bloga mam też ja
Ingusia_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 23:00   #3083
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez mlady Pokaż wiadomość
Hej
Jak tam wasze cele?Ja już spełniłam 1 i 2 ale trzeci wątpię czy będę mieć
Ja się nie będę nawet starać zrealizować 3 celu, bo ta woda wiem, że mi się nie sprzeda Mi się osobiście 15 nie podoba- tylko nowe maski do włosów
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 07:40   #3084
jagoda352
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 308
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
kat.15 będę opuszczać (co trzeci katalog opuszczam),chyba że mnie coś skusi to zamówię u koleżanki
A ja myślałam, że będziesz zamawiać torebkę Marcelia Chyba o nią pytałaś?
jagoda352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 08:23   #3085
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ja się nie będę nawet starać zrealizować 3 celu, bo ta woda wiem, że mi się nie sprzeda Mi się osobiście 15 nie podoba- tylko nowe maski do włosów
U mnie z żadnego celu się woda nie sprzeda Pierwszy spełniłam, a wodę wystawiłam na all. Rzadko to robię, ale po co mi LWD, które nikomu się u mnie nie podoba. Do drugiego celu brakuje mi ok 100zl, ale chyba nie będę składać już zamówień z tego katalogu. Z 15tki też nie spodziewam się szału.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 08:36   #3086
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Dzięki dziewczyny
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 09:33   #3087
mazia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
moje wrazenia dot. nowosci z 14:
- lakiery aksamitne z ulotki CT - nawet fajne, ciemne kolorki ten caly efekt aksamitu przypomina mi paznokcie pomalowane lakierem brokatowym z topem matujacym na wierzchu (troche inaczej to sobie wyobrazalam, ale nie jest zle za te cene)
- lakier Street Beige - cudo pokochalam od pierwszego zdjecia na katalogowym i sie nie zawiodlam
- pedzelek - paski nie bardzo mi wychodza, ale kropki Coral Reef na Street Beige wygladaja przeuroczo i bardzo latwo sie je robi, polecam
- zestaw Spa z tureckiej lazni - po pierwszym uzyciu jestem na tak wszystko ladnie pachnie i faktycznie mozna sie poczuc wyjatkowo - jak na profesjonalnym zabiegu Spa
olejek do kapieli fajnie natluszcza i przyjemnie nawilza skore a stosowany do wlosow rowniez doglebnie je nawilza (tak mi sie wydaje, bo nawet nastepnego dnia czulam jakby byly "mokre", takie zimne - no nie wiem jak to okreslic) i nablyszcza
czarne mydlo (tubka jest przezroczysta a nie czarna jak w katalogu) najbardziej mnie interesowalo i strasznie intrygowalo brudzi wanne i miejscami ciezko je zmyc z ciala, zostaja takie plamy "brudu" (ale ostrzegaja o tym na opakowaniu), ale skora pachnie jeszcze drugiego dnia - mam nadzieje, ze dojde do wprawy
maseczka - nic szczegolnego nie zauwazylam po pierwszym razie jak sie za duzo nalozy to dlugo zasycha, wiec lepiej mniej
jakbyś mogła to wstaw fotki tych lakierów na paznokciach na katalogowy
mazia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 09:34   #3088
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Wczoraj odebrałam moje paczuszki
Wszystko ładnie popakowałam i dzisiaj rozdaję klientkom razem z nowym katalogiem, chociaż mnie osobiście 15 nie powala jakoś szczególnie...
I mam pytanie jako że 14 to był mój drugi katalog współpracy to powinnam dostać prezent, kod wpisałam, na fakturze jest a w paczkach nie było. To mi przyjdzie razem z zamówieniem z 15 czy teraz ?
arenika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 09:48   #3089
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

ja LWD sprzedałam za 30 zł Secret Fantasy Star zostawiam sobie, a trzeciego celu raczej nie spełnię, na razie mam około 250 z moim, a cel 399,5 no chyba że jeszcze klientki się rzucą ale wtedy Up to You też opchnę za 3 dychy
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 09:48   #3090
Anna1987
Zakorzenienie
 
Avatar Anna1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 772
GG do Anna1987
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

arenika Razem z zamówieniem z 15
__________________
.
Anna1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.