Plotkowy dla Avono-maniaczek - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-08, 10:27   #3061
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Oto moja nowa miłość
http://moto.allegro.pl/fiat-barchett...638715314.html
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 10:37   #3062
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
ładny, ale tym bardziej mnie rozbawiło teraz jak sobie przypomniałam jak pytałam cię kiedyś czy jesteś kierowcą TIRa gdyż ciągle byłaś w pracy
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 10:43   #3063
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
ładny, ale tym bardziej mnie rozbawiło teraz jak sobie przypomniałam jak pytałam cię kiedyś czy jesteś kierowcą TIRa gdyż ciągle byłaś w pracy
w piątki i soboty i czasami w niedziele podczas roku akademickiego jestem w pracy a w wakacje non stop nie, nie jestem kierowcą TIRa ogólnie rzadko jeżdżę samochodem ale prawko mam
Możecie się złożyć na to auto i dać mi na imieniny
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 10:53   #3064
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

ach przyszły mi te legginsy ktore zamawialam z all i tak, te które wzielam zeby mi sie przesylka bardziej oplacala-lezą idealnie a te drozsze, na ktorych mi najbardziej zalezalo-niestety przy kostce nie przylegają i odstają a że to prawie jak jeansy to wyglądają jak przykrótkie spodnie zwracać chyba nie mozna, zresztą nie chcę sie narazić na negatyw tymbardziej, że to byłby mój pierwszy w ogole komentarz no i dwa razy ponosić koszty wysylki gdybym chciała np. wymienic na inny może siostra wezmie jak przyjedzie w piątek a jak nie to będą do przeróbki na kolejne rybaczki
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 10:58   #3065
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
ach przyszły mi te legginsy ktore zamawialam z all i tak, te które wzielam zeby mi sie przesylka bardziej oplacala-lezą idealnie a te drozsze, na ktorych mi najbardziej zalezalo-niestety przy kostce nie przylegają i odstają a że to prawie jak jeansy to wyglądają jak przykrótkie spodnie zwracać chyba nie mozna, zresztą nie chcę sie narazić na negatyw tymbardziej, że to byłby mój pierwszy w ogole komentarz no i dwa razy ponosić koszty wysylki gdybym chciała np. wymienic na inny może siostra wezmie jak przyjedzie w piątek a jak nie to będą do przeróbki na kolejne rybaczki
a nie lepiej zwęzić zamiast skrócić
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 11:12   #3066
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
a nie lepiej zwęzić zamiast skrócić
no zobaczę jeszcze, zaniosę znajomej krawcowej w razie czego, bo one są dość porządnie przeszyte, więc trochę roboty przy nich jest a ja do szycia mam dwie lewe ręce
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 11:14   #3067
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

http://moda.allegro.pl/figl-szyfonow...634403637.html co myślicie o tej siwej na samym dole ?i jeszcze ta
http://moda.allegro.pl/i5357bl-bluzk...635065496.html
wygnałam męża samego , ide spac buzki
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje

Edytowane przez Resscue21
Czas edycji: 2011-06-08 o 11:16
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 11:15   #3068
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
Ładny ładny, ale ja wolę większe autka, a najlepiej takie, które mają spory bagażnik i pomieszczą mój bagaż na wakacje. A ja jak każda baba uważam, że wszystko się brzyda ;-)

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/figl-szyfonow...634403637.html co myślicie o tej siwej na samym dole ?i jeszcze ta
http://moda.allegro.pl/i5357bl-bluzk...635065496.html
wygnałam męża samego , ide spac buzki
Śliczna ta bluzeczka! Siwa też ładna, ale mnie się podoba bardziej różowa. W tym roku mam zboczenie na ten kolor

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
no zobaczę jeszcze, zaniosę znajomej krawcowej w razie czego, bo one są dość porządnie przeszyte, więc trochę roboty przy nich jest a ja do szycia mam dwie lewe ręce
podaj linka do tych leggisów
__________________
Filip

Edytowane przez Kissmisiaa
Czas edycji: 2011-06-08 o 11:21
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 11:21   #3069
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
podaj linka do tych leggisów
http://allegro.pl/legginsy-dlugie-je...632852223.html
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 11:25   #3070
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Dziękuje ;-)
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 11:32   #3071
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

teraz jak tak patrzę na tej fotce to niby widać, że one w kostce nie są idealnie dopasowane no ale myslałam se, że na tę długość (95 cm) to jakoś tak się ułożą i będą wyglądały jak na tej modelce a one na mnie ułożyły się tak, że wszędzie pięknie przylegają ale od prawie połowy łydki już nie i są już poniżej za szerokie więc nie sięgają do kostki tylko tak dość sporo odstają i wyglądaja jak za krótkie jeansy. Szkoda bo marzyłam o takich legginsach a'la jeans bo bym w nich super wyglądała...
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 11:54   #3072
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

widzę szał zakupowy ja nie gorsza, ale nie ciuchy, tylko jak zwykle kosmetyki

z pracy wysłali mnie do urzędu z pismami ... to to weszłam do douglasa z niczym oczywiście nie wyszłam ... do kolekcji błyszczyk i balsam do ust poza tym maseczki i kremy do rąk

wolę nie podliczać ile w ciągu tygodnia wydałam na kosmetyki
muszę iść na odwyk, albo do denka się przyłączyć
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 12:10   #3073
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/figl-szyfonow...634403637.html co myślicie o tej siwej na samym dole ?i jeszcze ta
http://moda.allegro.pl/i5357bl-bluzk...635065496.html
wygnałam męża samego , ide spac buzki
fajne właśnie przeglądam ciuszki tego drugiego sprzedawcy
Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
teraz jak tak patrzę na tej fotce to niby widać, że one w kostce nie są idealnie dopasowane no ale myslałam se, że na tę długość (95 cm) to jakoś tak się ułożą i będą wyglądały jak na tej modelce a one na mnie ułożyły się tak, że wszędzie pięknie przylegają ale od prawie połowy łydki już nie i są już poniżej za szerokie więc nie sięgają do kostki tylko tak dość sporo odstają i wyglądaja jak za krótkie jeansy. Szkoda bo marzyłam o takich legginsach a'la jeans bo bym w nich super wyglądała...
tej modelce też w kostce odstają troszkę, jak isę wpatrzysz dobrze
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 12:31   #3074
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

ja jakoś do leginsów nie jestem przekonana tzn. mam kilka par z czasów ciąży, jak z domu nie musiałam wychodzić to leginsy i tunika i tak śmigałam

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
widzę szał zakupowy ja nie gorsza, ale nie ciuchy, tylko jak zwykle kosmetyki

z pracy wysłali mnie do urzędu z pismami ... to to weszłam do douglasa z niczym oczywiście nie wyszłam ... do kolekcji błyszczyk i balsam do ust poza tym maseczki i kremy do rąk

wolę nie podliczać ile w ciągu tygodnia wydałam na kosmetyki
muszę iść na odwyk, albo do denka się przyłączyć
jeszcze kosmetyki do pielęgnacji to rozumiem, żeby najpierw skończyć jeden, a dopiero brać drugi, ale kolorówka to sie nie da, wyobrażasz sobie kupić sminkę i używać ją dopóki się nie skończy i dopiero kupować drugą przecież trzeba kilka kolorów, podobnie lakiery do paznokci, jak można mieć jeden
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 12:37   #3075
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ja jakoś do leginsów nie jestem przekonana tzn. mam kilka par z czasów ciąży, jak z domu nie musiałam wychodzić to leginsy i tunika i tak śmigałam

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------


jeszcze kosmetyki do pielęgnacji to rozumiem, żeby najpierw skończyć jeden, a dopiero brać drugi, ale kolorówka to sie nie da, wyobrażasz sobie kupić sminkę i używać ją dopóki się nie skończy i dopiero kupować drugą przecież trzeba kilka kolorów, podobnie lakiery do paznokci, jak można mieć jeden
Ja znów uwielbiam legginsy, nie wiem nawet ile ma ich par
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 12:37   #3076
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
jeszcze kosmetyki do pielęgnacji to rozumiem, żeby najpierw skończyć jeden, a dopiero brać drugi, ale kolorówka to sie nie da, wyobrażasz sobie kupić sminkę i używać ją dopóki się nie skończy i dopiero kupować drugą przecież trzeba kilka kolorów, podobnie lakiery do paznokci, jak można mieć jeden
no lakiery kumam, cienie itp. też (chociaż ich też mam zdecydowanie za dużo), ale błyszczyki i pomadki kupuję zazwyczaj w podobnym odcieniu, to na cholerę mi tyle ale nie mogę się oprzeć

no i kosmetyki do twarzy ... mój drugi nałóg ....
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 13:10   #3077
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
wiecie co, przymierzam się do zakupu takich opasek bo chciałabym zacząć się trochę inaczej nosić ale nie wiem czy to nie za dziecinne? co myślicie o takich opaskach jak np te http://moda.allegro.pl/opaski-chusty...634205489.html
Ja mam taką na plażę i na rower do ochrony głowy, traktuję ją jako chustkę, czyli całkowicie rozciągam materiał, jako opaska to to się nie da używać....

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
te co mam do mojej figury są ok i tak mam dół 36 a górę 38 dobrze że szyć potrafię, bo z gotowymi sukienkami zawsze problem
E, gfajnie, ja mam górę 36, a dół 38.
Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
Witam
zazwyczaj ja się odchudzamy to najpierw leci biust, potem dopiero reszta, a chyba najtrudniej zrzucić z ud.
To zależy od kobiety, od sylwetki. Mnie, tak jak Musso, najpierw leci brzuch, potem uda, w biuście zmian nie zauważam. Może dlatego, że górę mam totalnie beztłuszczową, wszystko magazynuje mi się na dole, w udach.

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Witajcie
U Was też tak cholernie gorąco? W dodatku ciśnienie niskie, więc pocę się jak mysz i ogólnie czuję się do Już mam kawkę za sobą, ale jakoś ostatnio mi żadna nie smakuje, więc męczę się przy piciu. Dziś idę do promotorki pokazać jej tabelki, bo ma jakiegoś bzika na ich punkcie Potem wykład i dwa wpisy Tak koło 16.45 możecie trzymać kciuki - nie pogniewam się Nie wiem co dostałam z tego projektu, który robiłam z koleżanką, a babka czasem ma odchyły i obniża oceny za byle co, a nie powinna tak robić
Pogodnego dnia życzę!
Oj, ja też się fatalnie czuję, słabo mi, pocę się, jestem niskociśnieniowcem.
Będę trzymać kciukasy

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość

sheryl czy ja wiem czy trzeba miec jakieś tam cycki do tej bluzki , Ładny staniczek i gitara gra [COLOR=Silver]

No tak mi się wydaje... muszę coś takiego gdzieś przymierzyć.
Kiedyś przymierzałam koszulę wiązaną w talii, z dużym właśnie dekoltem i w ogóle na mnie źle leżała, bo nie miałam wypełnienia

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Fajne. Ja to nawet na zdjęciu nie widzę, żeby jakoś odstawały.
Tam jest napisane, że legginsy mają jakieś wady. To te przeszycia na zdjęcia na kieszonkach ?
__________________
Cosmesfera

Edytowane przez sheryl
Czas edycji: 2011-06-08 o 13:12
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 15:34   #3078
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
i tak mam dół 36 a górę 38
ja odwrotnie
Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie te buty jestem taka szczęśliwa bo wszędzie ich szukałam http://allegro.pl/268-17-atmosphe-bo...639849768.html zamówiłam te siwe ahhh


Kobitki pije kawę boże co za kara
Bardzo fajne lekkie butki,ja bym wybrała te beżowe

Karą dla mnie by było nie wypić kawy

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
za✂✂✂iaszczy i Wiliam Levy obok
Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/figl-szyfonow...634403637.html co myślicie o tej siwej na samym dole ?i jeszcze ta
http://moda.allegro.pl/i5357bl-bluzk...635065496.html
wygnałam męża samego , ide spac buzki
ta pierwsza super,podoba mi się śliczna jest,wszystkie kolory mi się podobają druga nie w moim stylu ale na kimś innym mi się podoba

rewelacyjne te legginsy! kcem takie
a jeśli będziesz chciała zwęzić to wcale nie będzie tak trudno,od wewnątrz widzę że nie ma przeszyć więc z lewej strony się tylko przeszyje,nic pruć nie trzeba
mi przyszła z all ta sukienka amarantowa i bluzeczka z koronki,zaraz zrobię jakieś fotki,tylko że jestem dziś jakaś niefotogeniczna,tłuste włosy itp
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 16:12   #3079
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Witam ponownie Za słabo trzymałyście kciuki Tylko 4 Ale kobieta i tak była bardzo surowa i chamska... Za 2 nieobecności potrafiła z 5 zejść do 3 A jak ktoś się odezwał, że to niesprawiedliwe, to zaczęła jeździć,że trzeba było się uczyć, że leń, obibok, nieuk i jeszcze źle wychowany, że uwagę zwraca. A dupowłazom wstawiała same 5 Szczerze nienawidzę tej kobiety. Jak dostanę się na magisterskie, to dalej będę się z nią męczyć, bo nikt inny za najniższą stawkę nie chce z nami pracować

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/figl-szyfonow...634403637.html co myślicie o tej siwej na samym dole ?i jeszcze ta
http://moda.allegro.pl/i5357bl-bluzk...635065496.html
wygnałam męża samego , ide spac buzki
A miałaś coś z Japan Style? Ja odradzam, bo złe gatunkowo mają ciuchy Nawet z jednej rzeczy nie byłam zadowolona, a wiele mi się podobało i nadal podoba.

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Jamapi, byłam na Twoim blogu i mam pomadkę z avonu, która daje podobny efekt do tej essence Dałam za nią coś koło 12zł z netto Frosty Nectar z tych chłodzących usta
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 16:24   #3080
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
za✂✂✂iaszczy i Wiliam Levy obok
i świat jest nasz
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 17:21   #3081
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Witam ponownie Za słabo trzymałyście kciuki Tylko 4 Ale kobieta i tak była bardzo surowa i chamska... Za 2 nieobecności potrafiła z 5 zejść do 3 A jak ktoś się odezwał, że to niesprawiedliwe, to zaczęła jeździć,że trzeba było się uczyć, że leń, obibok, nieuk i jeszcze źle wychowany, że uwagę zwraca. A dupowłazom wstawiała same 5 Szczerze nienawidzę tej kobiety. Jak dostanę się na magisterskie, to dalej będę się z nią męczyć, bo nikt inny za najniższą stawkę nie chce z nami pracować
oj, to nie jest tak źle , już nie narzekaj masz ocenę tylko o 1 niższą od najwyższej (bo 6tek chyba na studiach nie ma nadal? czy są?)

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Ja znów uwielbiam legginsy, nie wiem nawet ile ma ich par
ja je lubię na kimś bo mi osobiście w nich duszno jakoś (i żel nawilżajacy niepotrzebny)
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 17:23   #3082
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
oj, to nie jest tak źle , już nie narzekaj masz ocenę tylko o 1 niższą od najwyższej (bo 6tek chyba na studiach nie ma nadal? czy są?)
Nie ma. Chodzi o to, że zasłużyłam na 5 i to mnie wkurza. Widocznie tego nie rozumiesz.
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 17:40   #3083
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

hejoooo , właśnie sobie wstałam hihihi trzeba by na jakieś zakupy do reala jechać bo na coś słodkiego mam smaczka

katniewojt to mówisz że lepiej olać tą bluzkę ? szkoda bo wygląda super i jest w moim stylu
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 17:55   #3084
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
katniewojt to mówisz że lepiej olać tą bluzkę ? szkoda bo wygląda super i jest w moim stylu
Ja bym olała Rozmiarówkę mają popieprzoną, a materiał gorszej klasy
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 17:57   #3085
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Ja bym olała Rozmiarówkę mają popieprzoną, a materiał gorszej klasy
To perełko ślicznie Ci dziękuje za info
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 18:04   #3086
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
To perełko ślicznie Ci dziękuje za info
Nie ma za co
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 18:08   #3087
dianuseeek
Raczkowanie
 
Avatar dianuseeek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kursuję ^^,
Wiadomości: 379
GG do dianuseeek
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
despa tuniki oj tak są ślicznie , zamówiłam dwie bo nie umialam się zdecydować
Jak przyjdą to zrobisz fotki? bo mi się też bardzo podobają
Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
Miał jakiś wypadek, skoro szyba była wymieniana.
Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/figl-szyfonow...634403637.html co myślicie o tej siwej na samym dole ?i jeszcze ta
http://moda.allegro.pl/i5357bl-bluzk...635065496.html
wygnałam męża samego , ide spac buzki
Ojej ta pierwsza taka przezroczysta, nie odważyłabym się w niej chodzić, bo na co dzień za elegancka dla mnie a np na egzamin lub odwiedziny u babci niestosowna
Tą drugą z japan style też muszę odradzić - te ubranka często mają inny rozmiar, materiał, fason niż podane w aukcji, często też trzeba na ciuszki czekać miesiąc albo w ogóle nie przychodzą z tego hong kongu
dianuseeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 18:12   #3088
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez dianuseeek Pokaż wiadomość
Jak przyjdą to zrobisz fotki? bo mi się też bardzo podobają
a pewnie że zrobie
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 18:38   #3089
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
a pewnie że zrobie

Zrób koniecznie. Miałam Ci własnie pisać że te rzeczy z japan style są nie warte żadnej kasy ale widzę że katniewojt mnie ubiegła.

katniewojt- nie martw się , zawsze tak jest, ze jak ktoś ciężko pracuje i się stara to nie jest za to doceniony, a byle wazeliniarz zawsze będzie miał lepiej. Możesz mieć tylko satysfakcję że tą 4 zarobiłaś uczciwie pracując i ucząc się a nie włażąc w doope jak inni. Gratuluję Ci!
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 19:07   #3090
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Nie ma. Chodzi o to, że zasłużyłam na 5 i to mnie wkurza. Widocznie tego nie rozumiesz.
oj tam oj tam
to nie to że nie rozumiem , bo rozumiem- studiowałam na 2 kierunkach więc nie mało widzialam na własnym przykładzie ,

ale skoro tak oceniają to ciesz się że nie 3
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.