Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-05, 10:59   #3061
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
A ja nie jestem pewna czy te płacze Magdy to nie jest gra żeby to nie ona okazała się ta zła .
Moim zdaniem ona wie ze nic z tego nie będzie i robi sobie podkład żeby nie było na nią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też tak myślę. Już coś wcześniej przebąkiwała, że za dużo jego bliskości i tak wyczułam, że nie zaiskrzyło z jej strony jeszcze.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 18:25   #3062
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie sądzę, żeby Magda udawała; nie zapominajmy, że ona ma 25 lat i wątpię, żeby była w stanie z tak chłodną kalkulacją podejść. Wydaje mi się - co mnie dziwi - że jej się Krzysztof spodobał. Ale mam ochotę nią potrząsnąć - bardzo ładna kobieta, wydaje się przesympatyczna, inteligentna, tylko jakby miała zero wiary w siebie. Ze strony Krzysztofa za to brakuje mi jakichś miłych gestów w jej stronę, niby mówiła, że ją adoruje, ale ja tego nie widziałam; jak zostawił te walizki to była żenada . Niby czemu nie mógł ich wnieść, bo co - koleżanka w aucie czekała? Kiepskie to było bardzo i dziwię się, że wszyscy skupili się tak na tej Kindze w komentarzach na fb chociażby, a nie ma mowy o jego kiepskim zachowaniu.
Poza tym ja jestem zrażona, jak facet ma takie bliskie relacje aż ze znajomymi, że mówią, że są w pakiecie.
I w tym odcinku się przyjrzałam Magdzie i dla mnie każdy, kto twierdzi, że ma jakąkolwiek nadwagę, powinien zbadać sobie wzrok.

Nie wiem, co wszyscy tak rzucili się na Kingę po tym odcinku. Trochę jednak mimo wszystko lepiej chyba z nią i z Marcinem, w sensie oczywiście że nic z tego nie będzie, ale jakoś tam czas spędzili, a poza tym obydwoje pokazali swoje wady - on ślamazarność, nieporadność (chyba większość przegapiła, że dorosły facet miał problem z kupnem biletu), ona ton pani nauczycielki mówiącej, że ma wyrzucić butelkę (w tej akurat ona się zachowała kiepsko). Za to ten jego wstęp do ich gry w tenisa też był zupełnie zbędny.
Nie wiem, kto jej te rzęsy zrobił, ale strasznie ją skrzywdził tym; można zrobić ładne, delikatne rzęsy.
Mam dosyć ich rechotu.

Kornelia i Marek - dla mnie ok i w końcu biorą ślub, jego pytania nie są dla mnie przesadą. Ale niech już przestanie prowadzić ten samochód .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 21:01   #3063
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja się Markowi nie dziwię, że pyta. Od tego są pierwsze randki, aby pytać o takie rzeczy. Kornelia to nie 18, czy 21 latka, że jeszcze może kompletnie niczego nie wiedzieć. W tym wieku już raczej jej się klaruje, czy dzieci całkiem na nie, czy tak, czy za 5 lat, czy za 2 lata. Cokolwiek jest mu w stanie odpowiedzieć. I czy adopcja to słowo, które pd razu ją odrzuca, czy "nie wykluczam".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 22:14   #3064
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie sądzę, żeby Magda udawała; nie zapominajmy, że ona ma 25 lat i wątpię, żeby była w stanie z tak chłodną kalkulacją podejść. Wydaje mi się - co mnie dziwi - że jej się Krzysztof spodobał. Ale mam ochotę nią potrząsnąć - bardzo ładna kobieta, wydaje się przesympatyczna, inteligentna, tylko jakby miała zero wiary w siebie. Ze strony Krzysztofa za to brakuje mi jakichś miłych gestów w jej stronę, niby mówiła, że ją adoruje, ale ja tego nie widziałam; jak zostawił te walizki to była żenada . Niby czemu nie mógł ich wnieść, bo co - koleżanka w aucie czekała? Kiepskie to było bardzo i dziwię się, że wszyscy skupili się tak na tej Kindze w komentarzach na fb chociażby, a nie ma mowy o jego kiepskim zachowaniu.
Poza tym ja jestem zrażona, jak facet ma takie bliskie relacje aż ze znajomymi, że mówią, że są w pakiecie.
I w tym odcinku się przyjrzałam Magdzie i dla mnie każdy, kto twierdzi, że ma jakąkolwiek nadwagę, powinien zbadać sobie wzrok.

Nie wiem, co wszyscy tak rzucili się na Kingę po tym odcinku. Trochę jednak mimo wszystko lepiej chyba z nią i z Marcinem, w sensie oczywiście że nic z tego nie będzie, ale jakoś tam czas spędzili, a poza tym obydwoje pokazali swoje wady - on ślamazarność, nieporadność (chyba większość przegapiła, że dorosły facet miał problem z kupnem biletu), ona ton pani nauczycielki mówiącej, że ma wyrzucić butelkę (w tej akurat ona się zachowała kiepsko). Za to ten jego wstęp do ich gry w tenisa też był zupełnie zbędny.
Nie wiem, kto jej te rzęsy zrobił, ale strasznie ją skrzywdził tym; można zrobić ładne, delikatne rzęsy.
Mam dosyć ich rechotu.

Kornelia i Marek - dla mnie ok i w końcu biorą ślub, jego pytania nie są dla mnie przesadą. Ale niech już przestanie prowadzić ten samochód .
To nie są zwykli znajomi Krzysztofa. To jego przyjaciele i razem we trójkę prowadzą swoją firmę handlową. No nie trudno się domyślić, że w tej sytuacji zajmują sporą strefę w życiu Krzyśka. Ale tej sytuacji z walizkami też nie rozumiem. Gdzie tak się śpieszył, że walizki doniósł tylko na parter? A Magda z lecącą łzą też mnie zastanawia... Czy dopadła ją depresja powakacyjna czy co?

A Marcin to chodzi ci o bilety na PKP? On nie tyle nie umiał kupić, co Kinga go poprosiła i w końcu sama to zrobiła. Pytanie, czy Marcin tak to odłożył i olał, że ona musiała? Czy ona znow tak bardzo musiała mieć wszystko po swojemu, że już nie wytrzymała z czekaniem, aż on kupi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 23:24   #3065
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89684044]
(...) A Marcin to chodzi ci o bilety na PKP? On nie tyle nie umiał kupić, co Kinga go poprosiła i w końcu sama to zrobiła. Pytanie, czy Marcin tak to odłożył i olał, że ona musiała? Czy ona znow tak bardzo musiała mieć wszystko po swojemu, że już nie wytrzymała z czekaniem, aż on kupi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Kontrolująca osobowość to bardzo ciężka sprawa... szczególnie dla samego siebie
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-06, 08:05   #3066
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Magdzie i dla mnie każdy, kto twierdzi, że ma jakąkolwiek nadwagę, powinien zbadać sobie wzrok.
Magda wypada "grubo" w porównaniu do Kornelii i Kingi, które są dla mnie mega, mega szczupłe. Pewnie one noszą XS, a Magda M/L, co jest normalnym rozmiarem.

Taka sama gadka była, jak jedna z uczestniczek top model pokazała swoją siostrę bliźniaczkę, która ma przeciętny rozmiar, a na tle bardzo szczupłej siostry modelki wygląda "grubo", i też były teksty, że jest gruba.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20231006_090506_wBGdkIsz8B.jpg (120,1 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20231006_090455_GgkPwcwI8S.jpg (112,1 KB, 140 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-06, 08:15   #3067
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89684044]To nie są zwykli znajomi Krzysztofa. To jego przyjaciele i razem we trójkę prowadzą swoją firmę handlową. No nie trudno się domyślić, że w tej sytuacji zajmują sporą strefę w życiu Krzyśka. Ale tej sytuacji z walizkami też nie rozumiem. Gdzie tak się śpieszył, że walizki doniósł tylko na parter? A Magda z lecącą łzą też mnie zastanawia... Czy dopadła ją depresja powakacyjna czy co?

A Marcin to chodzi ci o bilety na PKP? On nie tyle nie umiał kupić, co Kinga go poprosiła i w końcu sama to zrobiła. Pytanie, czy Marcin tak to odłożył i olał, że ona musiała? Czy ona znow tak bardzo musiała mieć wszystko po swojemu, że już nie wytrzymała z czekaniem, aż on kupi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ale ja nie mam nic do tego, że on ma znajomych, czy nawet, że ma przyjaciół, ale po prostu jego relacja z przyjaciółką sprawia, że zastanawiam się, czy przy potencjalnym problemie w związku pójdzie najpierw do niej, czy do Magdy. Chodzi o to, żeby w związku jednak były dwie osoby, nie trzy. Może tak nie jest i to moje mylne wrażenie, ale sam fakt niewniesienia walizek, bo jego znajomi czekają na parkingu, wydaje mi się, że już trochę mówi o jego priorytetach. Zobaczymy.

Co do Kingi i Marcina, trudno stwierdzić, jak to wyglądało, bo ewidentnie w tym odcinku Kinga miała zostać złoczyńcą, czepliwą babą. I rzeczywiście scena z butelką była słaba z jej strony, że poucza obcego prawie faceta protekcjonalnym tonem "no a gdzie dajemy butelkę". Dziwię się, że on ją wyrzucił i zaklął w łazience zamiast coś powiedzieć - ale nadal jej tutaj nie bronię, to jej zachowanie było słabe i generalnie nie powinna tak mówić do absolutnie nikogo.
Ale z biletami czy z wyjściem? Nie wiem, czy ona poprosiła go o kupno biletów parę godzin wcześniej i on ich nadal nie kupił - a przez aplikację to banalnie proste - czy parę minut przed i już się zdenerwowała. Czy jak on się zbierał do wyjścia z pokoju to trwało to parę minut, czy dłużej. Czy rzeczywiście nie mógł powiedzieć, gdzie chce iść, co robić i ona musiała wszystko proponować, bo on odpowiadał "obojętnie mi", czy zaproponował coś, co jej nie pasowało i rzuciła focha.

Do tego niezmiennie w tym programie montaż jest taki, że widać, że czegoś brakuje - szczególnie u Magdy i Krzysztofa, ale też u Marcina i Kingi, bo przecież rozmawiali całą noc . Nie mówię, żeby im nie dawali minimum intymności, bo fajnie, że mogą coś ustalić bez kamer, ale jak ktoś to montuje, to mógłby zadbać, żeby to miało jakąś logikę.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-06, 09:56   #3068
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:18
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-06, 19:10   #3069
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Magda wypada "grubo" w porównaniu do Kornelii i Kingi, które są dla mnie mega, mega szczupłe. Pewnie one noszą XS, a Magda M/L, co jest normalnym rozmiarem.

Taka sama gadka była, jak jedna z uczestniczek top model pokazała swoją siostrę bliźniaczkę, która ma przeciętny rozmiar, a na tle bardzo szczupłej siostry modelki wygląda "grubo", i też były teksty, że jest gruba.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, pamiętam siostrę Zuzanny i nawet to, że jej też wmawiali, że jest gruba (choć rozumiem, że modeling rządzi się swoimi prawami, ale ona też nie ma naturalnie bardzo szczupłej sylwetki, więc cały czas musi być na deficycie).

Ja przez chwilę pomyślałam, że może Magda tak mi wypada na tle Krzysztofa , ale no nie, jest M/L jak piszesz, dla mnie jest szczupła czy tam "normalna", jak ktoś woli, i według mnie każda uczestniczka w tej edycji ma ładną, proporcjonalną sylwetkę, niezależnie od rozmiaru.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-06, 23:21   #3070
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Witam się w nowej edycji - obejrzałam wczoraj 6 odcinków.
Dopiero teraz przeczytałam wpisy tutaj (aby się nie sugerować) i dużo moich odczuć zostało tu opisane, acz nie wszystkie się pokrywają.

Kinga i Marcin - para wybrana na porażkę, wiadomo, nie ma co komentować. Przy tej zabawie "sufit, ściany" czy jakoś tak, myślałam, że gość wyjdzie i nie wróci. On memeja, ale możliwe, że nie umie się zachować w sytuacji, gdy dziewczyna w ogóle mu nie podchodzi.
Kinga ogólnie spoko, aczkolwiek dla mnie jej żarty z ojcem, tuż przed ślubem, takie zbyt przaśne (że majtek nie można ściągnąć, bo suknia ślubna taka i owaka, że kluczyk do wiadomoczego ma ojciec). I uwaga - nie zauważyłam w ogóle dziąseł przy jej uśmiechu.

Magda i Krzysztof - nie wiem, niby obydwoje na tak, ale qrczę, ta łza na policzku w ostatnim odcinku na końcu. Krzysztof niby sympatyczny, ale coś czuję, że wyjdzie jakiś kwas.

Kornelia i Marek - widzę, że jestem odosobniona w moim antyfetyszu, ale o ile gummy smile na mnie wrażenia nie robi, tak drażni mnie wada wymowy (Iga też taką miała). Dobrze kojarzę, że Kornelia brała udział w Top Model? Trochę mi z wyglądu przypomina Anię Piszczałkę z roku 2011.
O Marku nie umiem nic, póki co, powiedzieć.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-06, 23:55   #3071
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:18
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-07, 17:12   #3072
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wyobraziłam sobie jak te psycholożki siedzą przy stole i Zuzanna Butryn mówi: obydwoje bardzo chcieli być w telewizji, on próbował 3 razy dostać się do naszego programu, a ona nie pozostawała w tyle, startowała do top modl...

Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-07, 17:19   #3073
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:18
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-07, 22:04   #3074
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Namiot, nie namiot ważne, że w TV

Akurat zwracali na to uwagę
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-07, 23:27   #3075
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89684044]To nie są zwykli znajomi Krzysztofa. To jego przyjaciele i razem we trójkę prowadzą swoją firmę handlową. No nie trudno się domyślić, że w tej sytuacji zajmują sporą strefę w życiu Krzyśka. Ale tej sytuacji z walizkami też nie rozumiem. Gdzie tak się śpieszył, że walizki doniósł tylko na parter? A Magda z lecącą łzą też mnie zastanawia... Czy dopadła ją depresja powakacyjna czy co?

A Marcin to chodzi ci o bilety na PKP? On nie tyle nie umiał kupić, co Kinga go poprosiła i w końcu sama to zrobiła. Pytanie, czy Marcin tak to odłożył i olał, że ona musiała? Czy ona znow tak bardzo musiała mieć wszystko po swojemu, że już nie wytrzymała z czekaniem, aż on kupi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Też mnie to zastanawia na ile rzeczywiście Marcin tych biletów nie kupił na czas, a na ile Kinga jak zwykle wyszła przed szereg i kupiła sama "bo mówiła, a on i tak nie kupił" . Może załatwiłby to, przeciez zakup biletów przez ineternet to chwila
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Witam się w nowej edycji - obejrzałam wczoraj 6 odcinków.
Dopiero teraz przeczytałam wpisy tutaj (aby się nie sugerować) i dużo moich odczuć zostało tu opisane, acz nie wszystkie się pokrywają.

Kinga i Marcin - para wybrana na porażkę, wiadomo, nie ma co komentować. Przy tej zabawie "sufit, ściany" czy jakoś tak, myślałam, że gość wyjdzie i nie wróci. On memeja, ale możliwe, że nie umie się zachować w sytuacji, gdy dziewczyna w ogóle mu nie podchodzi.
Kinga ogólnie spoko, aczkolwiek dla mnie jej żarty z ojcem, tuż przed ślubem, takie zbyt przaśne (że majtek nie można ściągnąć, bo suknia ślubna taka i owaka, że kluczyk do wiadomoczego ma ojciec). I uwaga - nie zauważyłam w ogóle dziąseł przy jej uśmiechu.

Magda i Krzysztof - nie wiem, niby obydwoje na tak, ale qrczę, ta łza na policzku w ostatnim odcinku na końcu. Krzysztof niby sympatyczny, ale coś czuję, że wyjdzie jakiś kwas.

Kornelia i Marek - widzę, że jestem odosobniona w moim antyfetyszu, ale o ile gummy smile na mnie wrażenia nie robi, tak drażni mnie wada wymowy (Iga też taką miała). Dobrze kojarzę, że Kornelia brała udział w Top Model? Trochę mi z wyglądu przypomina Anię Piszczałkę z roku 2011.
O Marku nie umiem nic, póki co, powiedzieć.
Mam tak samo z tą wadą wymowy... drażni mnie strasznie. Nie rozumiem jak dorosli ludzie mogą mówić w taki sposób i nie podjąć jakichś kroków żeby to zmienić.
A i Kornelia rzeczywiscie podobna do Piszczałki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-08, 15:03   #3076
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Kornelia mówi, jak mówi, bo ma poważną asymetrię twarzy (oko, usta). To wygląda na stan po udarze lub mikroudarze, ale może być też wadą rozwojową i na pewno ma wpływ na dykcję. Pytanie, czy u niej jest możliwość poprawy stanu rehabilitacją, być może nie.
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-08, 16:45   #3077
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Kornelia mówi, jak mówi, bo ma poważną asymetrię twarzy (oko, usta). To wygląda na stan po udarze lub mikroudarze, ale może być też wadą rozwojową i na pewno ma wpływ na dykcję. Pytanie, czy u niej jest możliwość poprawy stanu rehabilitacją, być może nie.
No właśnie, łatwo kogoś ocenić nie znając przyczyn...

To widać jak się popatrzy na jej siostry. Jednak wszystkie dziewczyny są bardzo ładne.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-09, 17:30   #3078
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ona ma akurat tak podstawową wadę, że wątpie że nic by się z tym nie dało zrobić. Spora większość doroslych z wadami nawet nie była nigdy u logopedy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-09, 21:09   #3079
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
No właśnie, łatwo kogoś ocenić nie znając przyczyn...
No już bez przesady, gummy smile i nadwaga ma się w tym wątku dobrze, a o wadzie wymowy nie można wspomnieć? Nie naśmiewałam się, po prostu stwierdziłam, że to jest mój antyfetysz, po prostu. I też z drugiej strony, nie wiesz czy się da z tym coś zrobić, czy nie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-09, 21:21   #3080
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
No już bez przesady, gummy smile i nadwaga ma się w tym wątku dobrze, a o wadzie wymowy nie można wspomnieć? Nie naśmiewałam się, po prostu stwierdziłam, że to jest mój antyfetysz, po prostu. I też z drugiej strony, nie wiesz czy się da z tym coś zrobić, czy nie.
No ja akurat jestem tak samo przeciwna wypominaniu tego co wyżej i pisałam o tym
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 09:59   #3081
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

U Kornelii to jest raczej uszkodzenie nerwu a nie po prostu wada wymowy.

Powiem tak - ja nie jestem za komentowaniem uczestników z czystej złośliwości czy czasami zawiści. Ale czasami być może jakieś komentarze są przykre, ale coś pozytywnego przynoszą uczestnikom. Laura była obrzydliwie hejtowana, ale sadzę, że pod wpływem komentarzy założyła aparat i jak dla mnie wygląda teraz jeszcze ładniej niż w programie, przy okazji korekcja zgryzu też poprawia inne strefy życia, nie tylko tą wizualną. Na miejscu Kornelii bym próbowała też coś z tym zrobić, bo wbrew wielu opiniom, ja uważam, że ona jest atrakcyjna, ale sporo uroku jej to niestety odbiera.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 21:47   #3082
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 282
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ale się dzisiaj nawyprawiało
Szybka eskalacja problemu u kingi i Marcina



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

No i jak wcześniej myślałam ze to z Marcinem jest bardziej coś nie tak, tak teraz uważam, ze coś bardziej nie tak jest z Kinga, zachowanie trochę podobne do Igi, cały czas dogryza i się czepia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 22:23   #3083
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ale się dzisiaj nawyprawiało
Szybka eskalacja problemu u kingi i Marcina



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

No i jak wcześniej myślałam ze to z Marcinem jest bardziej coś nie tak, tak teraz uważam, ze coś bardziej nie tak jest z Kinga, zachowanie trochę podobne do Igi, cały czas dogryza i się czepia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no mnie się Kinga wydaje problematyczna od co najmniej 2 odcinków, co nie znaczy, że Marcin zachowuje się jak super facet
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 22:29   #3084
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 282
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
no mnie się Kinga wydaje problematyczna od co najmniej 2 odcinków, co nie znaczy, że Marcin zachowuje się jak super facet

To było na zasadzie: z kim jest bardziej coś nie tak
Marcin totalnie mie umie w komunikację, nie wiem czy on płynnie wypowiedział jakiekolwiek zdanie…


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 22:57   #3085
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie wiem, mnie Marcin też wkurza... Wiecznie obrażony Piotruś Pan. Nic nie wie, nic nie widział - wieczna ofiara losu. Z takim ciapciakiem bez własnego zdania nie wytrzymałabym doby Trochę patowa sytuacja. Ona mu się nie podoba i nie wzbudza jego zainteresowania ale nie ujawni tego chyba, że w którymś momencie nie wytrzyma i pęknie. Ona albo to już wie, albo przeczuwa i chyba nie wie jaką przyjąć taktykę. Niekoniecznie musiałaby się tak zachowywać przy kimś innym ale jak sprawa jest z góry przegrana, to też ciężko być miła i robić dobrą minę do złej gry.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 23:05   #3086
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Nie wiem, mnie Marcin też wkurza... Wiecznie obrażony Piotruś Pan. Nic nie wie, nic nie widział - wieczna ofiara losu. Z takim ciapciakiem bez własnego zdania nie wytrzymałabym doby Trochę patowa sytuacja. Ona mu się nie podoba i nie wzbudza jego zainteresowania ale nie ujawni tego chyba, że w którymś momencie nie wytrzyma i pęknie. Ona albo to już wie, albo przeczuwa i chyba nie wie jaką przyjąć taktykę. Niekoniecznie musiałaby się tak zachowywać przy kimś innym ale jak sprawa jest z góry przegrana, to też ciężko być miła i robić dobrą minę do złej gry.
Tyle, że to jest to ryzyko udziału w programie, nie da się zmusić kogoś do uczucia...
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 07:35   #3087
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

U Kornelii wada zgryzu tez dochodzi .
Ortodonta ,logopeda i fizjo i na pewno byłoby dużo lepiej .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 09:16   #3088
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:18
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 10:44   #3089
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Czy tylko mnie rozwalił burdel w kuchni u Magdy i ten stos stosów na lodówce?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg IMG_20231011_114225_00Y0Hfwv4W.jpeg (71,7 KB, 123 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 10:45   #3090
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ale się dzisiaj nawyprawiało
Szybka eskalacja problemu u kingi i Marcina



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

No i jak wcześniej myślałam ze to z Marcinem jest bardziej coś nie tak, tak teraz uważam, ze coś bardziej nie tak jest z Kinga, zachowanie trochę podobne do Igi, cały czas dogryza i się czepia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale o co oni się tak w zasadzie pokłócili??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.