Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-19, 17:23   #3061
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że za wysyłkę płacisz te 22zł, a jeśli coś jeszcze kupisz to 22zł + 3zł = 26zł
to brzmi sensowniej
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:30   #3062
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Ja kupiłam welon w salonie, żałuję, ale nie wiedziałam że w internecie można kupić takie tanie. No, ale mądra panna młoda po szkodzie. xD
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:47   #3063
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

MAM OBRĄCZKI! TZN. ZAMÓWIONE DOPIERO
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:53   #3064
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

hejj


Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
MAM OBRĄCZKI! TZN. ZAMÓWIONE DOPIERO


gratulacje my idziemy w sobotę pooglądać

a tak to mam problem z zaproszeniami, bo nie mogę znaleźć takiego, jakiego chcciałabym
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:54   #3065
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ParisParisienne - ja dokładnie zrobiłabym tak samo jak pysia1987 . Rozdałabym zaproszenia rodzinie Tż, nie liczyłabym na łaske teściowej. W ogóle to nie rozumiem takich ludzi, co wierzą/nie wierzą i siłą próbują wymusić na kimś zmiane wiary przecież to indywidualna sprawa każdego z nas..

Grace O Malley - na tego jubilera to nie mam słów..

KaEs piękne obrączki

alloffkowa - moja znajoma nie tak dawno bo z 2 miesiące temu brała ślub i miała czerwone usta, paznokcie, buty, bukiet a do tego młody miał identyczne dodatki takie jak ten oto pan
i jak dla mnie to tak troche za dużo tego koloru przewodniego było

KasiaK_080290

say-hello ładne buciki
co do wątpliwości to chyba każda ma, żadnej nie ominie, ale to jest chwilowe podobno i przechodzi
moj Pawel bedzie mial tylko czerwonego gozdzika






Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Dzisiaj wyrzuciłam zdjęcie na bloga, gdzie widać moją rękę z obrączką. Napisała do mnie przyjaciółka czy się w końcu odbyły zaręczyny. Jak powiedziałam że się nie odbyły i się nie odbędą to zaczęła mnie żałować, że jest jej przykro że jestem tak traktowana i że muszę być strasznie rozczarowana. Na co zaczęłam jej wyjaśniać że raz nigdy nie marzyłam o zaręczynach więc rozczarowana nie jestem, a dwa na naszym etapie( kupiona suknia, zarezerwowana restauracja i data u urzędzie) to chyba nie jest najlepszy moment na padanie na kolana i proszenie o rękę to się na mnie obraziła i powiedziała że nie chce w takim razie ze mną rozmawiać.

Zadzwoniłam do W z opowieścią że jestem zła że taka sytuacja zaistniała, wyżaliłam się. Potem jak mi złość opadła to poprzesyłałam mu wzory obrączek(ja będę mieć jedną z cywilnego i jedną z kościelnego - mam złoto od mojej babci i starą obrączkę prabaci W, więc chciałam mieć dwie różne, jedną prostą i jedną bardziej ozdobną). I W mnie zapytał czy ta obrączka to zamiast pierścionka, bo mi się wydaje że pierścionka nie będzie I SIĘ TEDY OBRAZIŁ ŻE MI SIĘ TAK WYDAJE I ŻE BĘDĘ MIAŁ TAK JAK ZECHCE i też ze mną nie rozmawia.

gdzie i z jednym i z drugim rozmawiałam sto razy że żadnych zaręczyn nie chcę i nie potrzebuję......

Kolezanka idiotka, a tz- moze faktycznie cos szykuje i spanikowal ?




Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Tak, bukiet z czerwonych goździków - ale żywych

sciagara




Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
U mnie też nie było zaręczyn jeszcze, a już do ślubu wszystko przygotowane.
Zaręczyny będą niedługo, jednak dałam mojemu TŻowi czas, w końcu liczy się to co się dla siebie robi a nie to że nie dostałam pierścionka już tylko dostanę go za miesiąc. Nie powiem było mi przykro, że tak wyszło, ale usiedliśmy porozmawialiśmy szczerze i wszystko wyjaśniliśmy
Dziewczyny powiedzcie mi jak z tymi naukami przedmałżeńskimi, jesteśmy nowi w Krakowie a powiedziano nam 160 zł za 2 spotkania (nauki weekendowe). Wiem, że czasem się nie płaci w ogóle, albo jest to koszt ok 50 zł... Jak to jest?



u mnie gotowe nie, ale jakies planu byly juz





Laski, ale jaja w ogole. Dzwoni do nas nasz fotograf (znajomy, on robi fotki, a jego zona kreci). jako ze to znajomi to zamiast 3500 zawolali od nas 3000.ale do rzeczy. my wystraszeni juz. a on mowi ze robia jakas inwestycje, i potrzebuja kasy, ze jesli zaplacimy im teraz calosc, (500 zl juz dalismy zaliczki) to zejda jeszcze 500 !! takze 1000 oszczednosci !!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:55   #3066
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Enzunio pochwal się
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:04   #3067
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość



Laski, ale jaja w ogole. Dzwoni do nas nasz fotograf (znajomy, on robi fotki, a jego zona kreci). jako ze to znajomi to zamiast 3500 zawolali od nas 3000.ale do rzeczy. my wystraszeni juz. a on mowi ze robia jakas inwestycje, i potrzebuja kasy, ze jesli zaplacimy im teraz calosc, (500 zl juz dalismy zaliczki) to zejda jeszcze 500 !! takze 1000 oszczednosci !!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


dobry interes
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 18:06   #3068
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

To nie ta firma, ale nie mogę znaleźć na stronie jubilera :/

Podobne do tych http://www.sklep.jubilerschubert.pl/product.78
Tylko te paseczki są jeszcze cieńsze, prawie niewidoczne (nie udało mi się namówić TŻta na jednokolorowe, więc to był kompromis, na żywo prawie ich nie widać . Są soczewkowe, ale poprosiliśmy żeby oprócz tego były jeszcze pogrubione, bo standardowe mają 1mm. Płacimy 600 zł (bez pogrubienia byłoby 500). Tak myślałam, że kupię u tego jubilera, jedyny, który sensownie gadał do tej pory, wyłożył nam wszystko na blaty i mierzyliśmy chyba z godzinę.
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:12   #3069
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
To nie ta firma, ale nie mogę znaleźć na stronie jubilera :/

Podobne do tych http://www.sklep.jubilerschubert.pl/product.78
Tylko te paseczki są jeszcze cieńsze, prawie niewidoczne (nie udało mi się namówić TŻta na jednokolorowe, więc to był kompromis, na żywo prawie ich nie widać . Są soczewkowe, ale poprosiliśmy żeby oprócz tego były jeszcze pogrubione, bo standardowe mają 1mm. Płacimy 600 zł (bez pogrubienia byłoby 500). Tak myślałam, że kupię u tego jubilera, jedyny, który sensownie gadał do tej pory, wyłożył nam wszystko na blaty i mierzyliśmy chyba z godzinę.
wyglądają ciekawie pokaż nam koniecznie jak je dostaniesz )
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:13   #3070
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez ParisParisienne Pokaż wiadomość
dziewczyny... dziekuje za slowa otuchy

Takze jak natchnie Was jakas dobra mysl, jakas porada to bede wdzieczna....
biedna - współczuję ci bardzo. wiem że ci trudno...

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
A ja mam dylemat butowy... kupiłam te moje czerwone czółenka z ok. 230zł i są bardzo wygodne i dziewczynom z klubu się podobały, ale teraz to sama nie wiem... TŻ nadal raczej nie przyjmuje do wiadomości butów innych niż białe/ecru, a moja mama też ma wątpliwośći, bo pytała, czy będę miała coś jeszcze czerwonego poza butami i bukietem i że buty mogą się jednak nie wpasować...
Na targach widziałam jedne lakierki ecru z kokardką, śliczne, no ale nawet nie spytałam o cenę i teraz żałuję... to jedyne buty ecru, jakie mi się podobały, były cudne.
Jest sens kupować drugą parę? Wiadomo, że czerwone szpilki się nieraz przydadzą, ale jednak mi trochę żal kasy na kolejną parę butów...
Dziewczyny z kolorowymi butami - czy buty to będzie jedyny kolorowy akcent w Waszej stylizacji weselnej?
twoje buty są the best! ja sama planuje czerwone buty, bukiet w odcieniu czerwieni i ew. biżuterię ale to jeszcze się okaże. Uważam że czerwony jest zbyt mocny żeby był na szarfę w sukni. Sama bym się źle czuła z tym dlatego u mnie będzie tylko bukiet i buty

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Jakby sie uparł to jestem góralką Na mieszkańców moich terenów mówi się górale niskopienni
czyżbyśmy były z podobnych okolic?

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi jak z tymi naukami przedmałżeńskimi, jesteśmy nowi w Krakowie a powiedziano nam 160 zł za 2 spotkania (nauki weekendowe). Wiem, że czasem się nie płaci w ogóle, albo jest to koszt ok 50 zł... Jak to jest?
Ja robiłam w krk weekendowe to płaciłam. Nie znalazłam żadnych nauk weekendowych za darmo w krk. Ale możliwe że są. A takie zwykłe w tygodniu co tydzień przez kilka tygodni są chyba normalnie darmowe
w sumie drogawo wam powiedzieli - my płaciliśmy trochę mniej.. ale jakbyś była zainteresowana to jest wątek na wizazu też gdzie warto iść na nauki w krk żeby było fajnie i z pożytkiem
Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
MAM OBRĄCZKI! TZN. ZAMÓWIONE DOPIERO
Gratulacje! bardzo ładne
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2013-11-19 o 18:18
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:21   #3071
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

swiat_katarzyny - Piękna sukienka i piękny teledysk.
Jaki to odkłady model ?
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 18:22   #3072
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Chwalę się - oto (jeszcze nie dokończona) kula kwiatowa sfotografowałam od strony, gdzie sa kwiatki, z drugiej na razie pusto
bardzo ładna
Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Imieniny teścia w planach

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
oo! ja też
Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
C) Mój welon ! Użytkownik na allegro Jmart
super
Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
Ja też, ja też mam milion wątpliwości z wszystkim ostatnio również mnie nasżły - po tym jak sobie uzmysłowiłam, że większość z Was nie zdecydowałaby się na taką kieckę jaką ja mam.. że nie Wasze typy, ale teraz mi minęło... za jakiś czas pewnie znowu sobie coś ubzduram i znowu pojawią się wątpiwości taka już jestem
ja mam tak samo
Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
tak pisałyśmy o tych naszych sukienkowych wątpliwościach....
od godziny oglądam klipy slubne z moją sukienką i jednak nie mam żadnych wątpliwości piękna ta moja suknia, no

http://www.youtube.com/watch?v=xQVFGdmO5b8

(chociaż nikogo z moich najbliższych ona nie zachwyciła tak jak powinna, ale mam to w nosie)
bardzo ładna
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:26   #3073
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Mam faworytki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5a3c973d74.jpg (272,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 215d14f3fc.jpg (167,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4598a6c19e.jpg (74,5 KB, 45 załadowań)
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:33   #3074
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

madzixx88, magdalenka_w_86, cashmere


Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Lemon ja też bym wzięła ten trzeci. swoją drogą teraz to i mnie skusiłaś bo niby świadkowa ma mi dać welon, ale w sumie za 60zł to mogę kupić swój i zostawić jako pamiątkę
Własnie ja zamierzam tak zrobić

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Mi kuzynka dała welon kilka miesięcy temu, w zeszłym tygodniu usłyszałam wiadomość, że po 5 latach się rozwodzą. Welonu nawet nie tykam

Moja przyjaciółka miała taki sam przypadek. Dostała welon od kuzynki rok przed ślubem, miała nie kupować i nagle 3 miesiące przed jej ślubem info, że się rozwodzą. Welon kuzynki poszedł do kosza
Racja, też bym nie ryzykowała

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Trzeci Ale cudny! I jaki długi, dwa razy jak ja
I jak ja Jak szaleć to szaleć
Przejrzę jeszcze te krótkie i w tym tygodniu zamówię

Anesthesia ja długi chcę tylko do kościoła, po życzeniach zmienię go na krótki No i na sesję go sobie zostawię, a ten krótki oddam tej, która złapie (oczywiście jeśli będzie chciała).

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Ja kupiłam welon w salonie, żałuję, ale nie wiedziałam że w internecie można kupić takie tanie. No, ale mądra panna młoda po szkodzie. xD
Ja zaczęłam na poważnie rozglądać się w necie jak mi pani w salonie krzyknęła 180 zł za 2,80m Mniej wydam kupując przez neta za dwa welony.

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
MAM OBRĄCZKI! TZN. ZAMÓWIONE DOPIERO
klask i: b. ładne obrączki!

ysia może faktycznie TŻ coś szykował?? skoro się obraził? Tak bym obstawiała, a koleżanka dziwnie zareagowała

alloffkowa super, ze zaoszczędzicie!

Uciekam do TŻ Do jutra laseczki!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:33   #3075
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Enzunio, ładne koniecznie potem pokaż na żywo


My namierzyliśmy dwóch polecanych złotników u nas w mieście. Cenowo też atrakcyjnie, dużo taniej niż w sieciówkach. Teraz tylko z tż się wybrać na mierzenie Boję się, że podobnie jak u Enzunio, mojemu spodobają się łączone bo już teraz coś przebąkuje.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:34   #3076
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Hej dziewczyny, nadrobiłam Was wszystkiei szczerze łącze się z każdym Waszym problemem i radością. Odpiszę każdej z Was jutro a dziś tylko zapytam bo mamy nadal problem z fotografem. Nie wiem czy nadal z niego rezygnowąc.. Powiedzcie mi:

Czy "wzięcie" kamerzysty i fotografa z jednej osobie to ryzyko? Osobiście boje się ale czuje, że nie bedziemy mieli wyjścia....
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:39   #3077
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Czy "wzięcie" kamerzysty i fotografa z jednej osobie to ryzyko? Osobiście boje się ale czuje, że nie bedziemy mieli wyjścia....
tak, to spore ryzyko... no ale jeśli nie macie wyjścia... zawsze to lepsze niż nic!
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:42   #3078
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
tak, to spore ryzyko... no ale jeśli nie macie wyjścia... zawsze to lepsze niż nic!
ale ja nie chce niby on w pewnych momentach stawia kamere na statyw i fobi foto. Ale jak np podczas przysiegi ktos sie przesunie i zastawi obiektyw? to niby profesjonalista i się zna ale boje sie a moj wymarzony juz chyba ma zajety termin...
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:45   #3079
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość



Ja zaczęłam na poważnie rozglądać się w necie jak mi pani w salonie krzyknęła 180 zł za 2,80m Mniej wydam kupując przez neta za dwa welony.
Ja niestety wtedy jeszcze nie miałam obeznania w cenach welonów. Założyłam, że nie chcę welonu, ale w salonie zmieniłam zdanie no i teraz będę płaciła własnie 180 zł za welon.
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 18:52   #3080
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dziewczyny z kolorowymi butami - czy buty to będzie jedyny kolorowy akcent w Waszej stylizacji weselnej?
Ja będę mieć fioletowe buty i różne odcienie fioletowych kwiatów w bukiecie (+ białe i trochę pudrowo różowych).
TŻ będzie miał fioletowy krawat.

Poza tym biel i srebrna biży w uszach i we włosach.

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
tak pisałyśmy o tych naszych sukienkowych wątpliwościach....
od godziny oglądam klipy slubne z moją sukienką i jednak nie mam żadnych wątpliwości piękna ta moja suknia, no

http://www.youtube.com/watch?v=xQVFGdmO5b8

(chociaż nikogo z moich najbliższych ona nie zachwyciła tak jak powinna, ale mam to w nosie)
Bardzoooo ładnie się prezentuje.

A moja jest tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=nvbPTEos8d4.

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
To tak jak w programie "Moje wielkie cygańskie wesele" (czy coś takiego ) gdzie panna młoda ZAWSZE się w czymś zaklinuje. Albo w drzwiach domu, albo nie może przejść nawą kościoła, albo nie może wejść do auta czy karocy. Strasznie mnie to śmieszy, po co robią sobie aż takie wielkie te suknie?
W jednym programie mówili że suknia waży ok 30 kg. Byłam w szoku, szczególnie, że jak sama szukałam sukni to przy jednej z princessek, pani ekspedientka poinformowała mnie, że waży tylko 0,5 kg. Nie wiem jak one wytrzymują całą uroczystość w tych 30 kilogramach!
Ile?
Przecież to połowa mnie, a co mają powiedzieć dziewczyny drobniejsze.

Moja suknia mimo, że koronkowa jest bardzo leciutka, wręcz nieodczuwalna, że ma się ją na sobie.


My jesteśmy po spotkaniu z DJem. Rewelacyjny człowiek - serio!
Ogólnie mamy podobne gusta i 'zamysł' jak powinna wyglądać taka impreza.
Rzeczowo podchodzi o tematu, do tego jest zdania, że wszystko ustalamy przed i w trakcie imprezy to On martwi się by było super, a nie my - my mamy się bawić! Ideał normalnie.
Wspomniał drugi raz o pomyśle zrobienia prezentacji fotograficznej i kurcze.. no dał nam do myślenia. Musimy poważnie o tym pomyśleć.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Czy "wzięcie" kamerzysty i fotografa z jednej osobie to ryzyko? Osobiście boje się ale czuje, że nie bedziemy mieli wyjścia....
Moim zdaniem to bardzoooo duże ryzyko.
Albo jedno albo drugie inaczej możecie być niezadowoleni i z tego i z tego.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:55   #3081
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Ja niestety wtedy jeszcze nie miałam obeznania w cenach welonów. Założyłam, że nie chcę welonu, ale w salonie zmieniłam zdanie no i teraz będę płaciła własnie 180 zł za welon.
no dobra, powiem szczerze: to na bank nie zda egzaminu. wyobraź sobie, że dobry fotograf próbuje uchwycić wasze uczucia, emocje na jednym zdjęciu. potrzebuje do tego kilku pstryknięć, żeby wybrać najlepsze. potrzebuje chwili, aby się zastanowić jak ustawić aparat. a ten wasz jak ma to zrobić, jak przy okazji ma jeszcze nakręcić dobry film? niestety nie da rady zrobić tych dwóch rzeczy na raz dobrze. prawdopodobnie i film i zdjęcia będą słabe...
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:05   #3082
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

My namierzyliśmy dwóch polecanych złotników u nas w mieście. Cenowo też atrakcyjnie, dużo taniej niż w sieciówkach. Teraz tylko z tż się wybrać na mierzenie
A gdzie?
Bo my na początku wybierzemy się do złotnika na Berlinga. Dwie pary nam polecały.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:06   #3083
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
no dobra, powiem szczerze: to na bank nie zda egzaminu. wyobraź sobie, że dobry fotograf próbuje uchwycić wasze uczucia, emocje na jednym zdjęciu. potrzebuje do tego kilku pstryknięć, żeby wybrać najlepsze. potrzebuje chwili, aby się zastanowić jak ustawić aparat. a ten wasz jak ma to zrobić, jak przy okazji ma jeszcze nakręcić dobry film? niestety nie da rady zrobić tych dwóch rzeczy na raz dobrze. prawdopodobnie i film i zdjęcia będą słabe...
U mnie będzie dwa w jednym, kamerzysta i fotograf to jedna osoba. Ale jakoś nie boję się, widziałam jego prace i byłam zachwycona, zarówno zdjęcia jak i płytka były super
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:07   #3084
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

u mnie były najpierw zaręczyny, niespodziewane, TŻ nie wspominał mi o niech, była to dla mnie wielka niespodzianka, nie wyobrażam sobie inaczej, cieszę się ze uznał to za bardzo ważna tradycję i spełnił moje oczekiwania

dopiero tydz po zaręczynach zaczęliśmy myśleć o ślubie
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:09   #3085
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
do dziewczyn, które zamawiały na etsy co oznacza ta druga kwota wysyłki zaznaczona na żółto? że jeśli kupię drugi produkt tego sprzedawcy, to za przesyłkę zapłacę tylko 3 zł? coś dziwnie mało
cena pierwsza jest za jeden przedmiot, to 3 PLN to jest za kazdy dodatkowy przedmiot od tego sprzedawcy.

doatkowo chcialam was ochrzanic bo siedze i ogladam to SAY YES TO THE DRESS!!! przez was nie mam zycia teraz.

Mamy WODKE prosze panstwa. WYBOROWA, 90 sztuk

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
U mnie będzie dwa w jednym, kamerzysta i fotograf to jedna osoba. Ale jakoś nie boję się, widziałam jego prace i byłam zachwycona, zarówno zdjęcia jak i płytka były super
sorry, ale ja jakos tego nie widze
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:13   #3086
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Wszystko co piszecie to prawda.... Ale jesteśmy w czarnej chce mi się płakać
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:14   #3087
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość

A moja jest tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=nvbPTEos8d4.



Ile?
Przecież to połowa mnie, a co mają powiedzieć dziewczyny drobniejsze.

Moja suknia mimo, że koronkowa jest bardzo leciutka, wręcz nieodczuwalna, że ma się ją na sobie.

Ładna suknia, ładny teledysk, ładny pierwszy taniec. Uwielbiam oglądać filmiki ze ślubów na których widać, że ludzie się bardzo kochają i cieszą tym dniem. To bardzo piękne.
Serio, 30 kg. Mają bandaże na biodrach i w talii, bo "już po przymiarce miałam siniaki przez tydzień" o.O serio, serio. Oglądnijcie kiedyś ten program
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:15   #3088
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
doatkowo chcialam was ochrzanic bo siedze i ogladam to SAY YES TO THE DRESS!!! przez was nie mam zycia teraz.

Mamy WODKE prosze panstwa. WYBOROWA, 90 sztuk


Popadłaś jak ja
Gratuluję zakupu%!



Ja przed chwilą w końcu zamówiłam zaproszenia!
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:29   #3089
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
A gdzie?
Bo my na początku wybierzemy się do złotnika na Berlinga. Dwie pary nam polecały.
Właśnie do tego na Berlinga + http://rs-zlotnik.pl/ + może zajdziemy do Nalewajko na lipową
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:29   #3090
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Popadłaś jak ja
Gratuluję zakupu%!



Ja przed chwilą w końcu zamówiłam zaproszenia!
gratki
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.