Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 12:23   #3061
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

czesc dziewczynki

co do dzidzi to niestety czesto sie tak zdarza, nie wiem moze za szybko zyjemy, ja wiedzialam jedno ze zaraz po slubie zabieramy sie do roboty

Martulka118 mi sie twoja suknia nie podoba, podkreslam MI i uwazam ze bez kola nie bedzie sie dobrze prezentowac bo wszystko oklapnie
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 12:24   #3062
Martulka118
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 43
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Przymierzalas z kolem i bez? Bo kolo zawsze mozesz zwezic a lepiej sie z nim chodzi.

Przymierzalam podobna z kolem i sie srednio czulam moze dlatego ze to nie moja suknia,być moze jak moja bedzie gotowa i załoze ja z kolem bedzie okzobaczymy ale dzieki za cenna rade

Dodam tylko ze ja chcialam skromna i zwykla sukienke dlatego moze nie ma szału nie chciałam poprostu wydawac na nia za duzo pieniazków
a ta bardzo mi sie spodobala i nawet drogo nie wyjdzie
Martulka118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 12:32   #3063
Martulka118
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 43
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Martulka118 mi sie twoja suknia nie podoba, podkreslam MI i uwazam ze bez kola nie bedzie sie dobrze prezentowac bo wszystko oklapnie[/QUOTE]

Kochana tylko to nie jest dokladnie moja sukienkamoja sie szyje i bedzie tak uszyta ze bedzie miala ladny fason i bez kola tzn. pewnie bedzie wezsza ale dziekuje za opinie,wiadomo ze kazdy ma inny gust
a najwazniejsze ze MI sie podoba
Martulka118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 13:32   #3064
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
No dobra, to teraz czas na relację z przygotowań, bo Was troszkę ostatnio zaniedbałam
W niedzielę ugadaliśmy się z kierowcą, który nas będzie wiózł do ślubu.
Wczoraj zamówiliśmy soki i napoje, oddaliśmy krawat do czyszczenia (bo go babka w sklepie ubrudził fluidem jak go wiązała ), zrobiliśmy przegląd auta i pojechaliśmy na myjnię, a oprócz tego dogadaliśmy szczegóły w kwiaciarni. Wieczorem potańczyliśmy trochę w ślubnych butkach, żeby je rozchodzić.
Dziś byłam nałożyć tipsy. 3 godziny tam siedziałam Fotki w załącznikach, chociaż trochę niewyraźne są.
Poza tym miałam ostatnia przymiarkę. Jeszcze tylko ramiączka trzeba skrócić i trochę przód i będzie super. Odbiór w czwartek. Dziś wzięłam do domu welon, żeby się rozprostował. Fotek z przymiarki nie wrzucam, bo nie chcę, żeby ktoś wyszpiegował (TŻ widział, ale nikt więcej). Chcę, żeby chociaż ten ostateczny efekt był zaskoczeniem
ładne paznokcie, może ja też się skuszę na takie migdałki,
trzymam kciuki wszystko dobrze pójdzie

ja jutro mam przymiarke i mam nadzieję że moja sukienka będzie dobrze wyglądać bez halki
Janoszka fajnie wyglądała tak delikatnie
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 13:45   #3065
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
Janoszka fajnie wyglądała tak delikatnie

Mnie się jakoś nie widzi...coś mi nie gra w tym jej looku ...
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 13:56   #3066
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

no własnie mnie tu bratowa uświadamia że juz mi cos na wzrok posżło przed tym ślubem, że niby fryzura jak dla starej baby, że ogólnie to tylko sukienka by uszła ale jakby była na kims innym
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 14:21   #3067
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
no własnie mnie tu bratowa uświadamia że juz mi cos na wzrok posżło przed tym ślubem, że niby fryzura jak dla starej baby, że ogólnie to tylko sukienka by uszła ale jakby była na kims innym
Pomijam fakt, że sukienka wyglada jakby była uszyta z firanki, bo to kwestia gustu co się komu podoba, ale na niektóych zdjęciach ta suknia wygląda na zbyt dużą i niedopasowaną.

A ten tapir na głowie to w ogóle jakiś koszmar jest ..
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 14:37   #3068
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

może z kufra babci
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 14:37   #3069
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczynki

Certina, to powodzenia, żeby Ci się udało wszystko szybko załatwić
dziękuję niestety nie udało się złożyć dokumentów do zmiany dowodu i prawa jazdy, bo zdjęcia mają być dopiero na jutro, ale odebrałam akty małżeństwa, oddałam halkę do salonu, zrealizowałam czek ( nasz prezent ślubny ) no i zrobiłam małe zakupy, a teraz zabieram się za robienie obiadu bo Mąż niedługo z pracy wraca


Cytat:
Napisane przez Martulka118 Pokaż wiadomość
witam

kochane ma do Was prosbe,jesli macie czas i ochote prosze o opinie o sukni ktorej zdjecie wstawie bo moja jest szyta i bedzie prawie taka sama tylko ja nie bede miala kola do niej bo nie czuje sie w takich szerszych
oczywiscie krytyke zniose ze spokojem bo mi sie bardzo suknia podoba
ale chcialabym poznać Wasze opinie

osobiście mi się nie podoba, bardzo skromna jest, ale przecież to Tobie ma się podobać


[QUOTE=Marmite;21141291]Cześć


http://www.koktajl24.pl/Ala-Janosz-w...-wyszla-za-maz

/QUOTE]

w ogóle jej nie poznałam, zbrzydła

Marmite
dziękuję za maila i miłe słowa
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 14:50   #3070
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

się nie śmiej wiesz jaką moja babcia miała czadową sukienkę a dziadek jaki garnitur, pewnie wyrzucili a by sie przydało teraz wszystko
tz nie ma kamizelki a w dziadkowej by wyglądał
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 15:04   #3071
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

myślę że może my nie, ale pokolenia następne napewno

co do sukienki babci to szczerze nie pamietam nawet jak wyglądała pewnie tez jak stara firanka musze wygrzebac z ciekawości fotki jak u niej będę
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 15:11   #3072
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

no to fajnie my planujemy chyba po slubie dopiero przed podróżą bo nasz obecny ledwo dyszy no chyba że nam się jakas okazja teraz trafi, ale jakos mało czasu na zakupy mamy
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 16:45   #3073
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martulka118 Pokaż wiadomość
Przymierzalam podobna z kolem i sie srednio czulam moze dlatego ze to nie moja suknia,być moze jak moja bedzie gotowa i załoze ja z kolem bedzie okzobaczymy ale dzieki za cenna rade

Dodam tylko ze ja chcialam skromna i zwykla sukienke dlatego moze nie ma szału nie chciałam poprostu wydawac na nia za duzo pieniazków
a ta bardzo mi sie spodobala i nawet drogo nie wyjdzie
mi sie podoba, ale z kolem
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 22:32   #3074
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 468
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

dobry wieczorale tu cicho...
Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
za wszystkie zalatwione sprawy, ale baba ze ta tapetą ubrudziła
pazurków mało co widac niestety , ale wydaja sie byc ladne

no wlasnei jak sie czujesz ?

My jutro jedziemy o 11 na plener ślubny , wiec znow kosmetyczka, fryzjerka mam nadzieje ze pogoda sie uda
Mam nadzieje ze juz wkrotce jakas fotke wrzuce ...ehh
nie mozemy sie doczekac fotek!!!

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Pomijam fakt, że sukienka wyglada jakby była uszyta z firanki, bo to kwestia gustu co się komu podoba, ale na niektóych zdjęciach ta suknia wygląda na zbyt dużą i niedopasowaną.

A ten tapir na głowie to w ogóle jakiś koszmar jest ..
moim skromnym zdaniem:szalu nie bylo,zgadzam sie z Waszymi opiniami
Cytat:
Napisane przez Marmite Pokaż wiadomość
Ja jakiś czas temu oglądałam fotki moich rodziców ze ślubu,noi moja mama miała właśnie prostą suknie z koronką/i i do tego welon


A nie pochwaliłam Wam sie czymś. Wczoraj byliśmy z tz-tem na zakupach.Pojechaliśmy po żarciowe zakupy,a wróciliśmy też z nowym aparatem. Smiałam się w sklepie,że to nasz przedmałżeński zakup roku. Chciałoby się pójśc porobić foty,aleee leje i grzmi
my dostalismy aparat w prezencie slubnym od brata TZ i "bezczelnie" juz go uzywamyprawdopodobnie w poniedzialek pojedziemy nad morze to go przetestujemy
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 05:56   #3075
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

a wiecie ze my tez chcemy kupić sobie aparat po weselu to chyba taki bardzo popularny zakup ja to marze o lustrzance

mój 1 000 post
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO



Edytowane przez ultraradiola
Czas edycji: 2010-08-05 o 05:58
ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 06:25   #3076
Ellin_ak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 561
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

http://www.youtube.com/watch?v=KkfWI...eature=related

nasza piosenka na pierwszy taniec
Ellin_ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 06:50   #3077
maritka110989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 22
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Hej wszystkim PM-kom i Mężatkom Dawno nie pisałam, ale czytam Was na bieżąco. U mnie już większoć rzeczy przygotowana. Sukienka jest, obrączki także... Zostały nam tylko do załatwienia kwiaty, welon muszę sobie kupić, no i wódka plus jakies tam małe szczegóły. A na suwaczku już 37 dni

Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia wszystkim już Mężatkom
Po każdej przeczytanej relacji ślubnej jeszcze bardziej nie mogę się doczekać naszego ślubu

a tak w ogóle to mam nieprzespaną noc za sobą... nie wiem co mi jest, chyba się czymś zatrułam... Nie czuje się najlepiej a muszę uciekać do pracy. Miłego dnia życzę Wszystkim
__________________
Jesteśmy razem 1.02.2007
http://s6.suwaczek.com/200702012438.png
Zaręczyny 11.09.2008
http://s1.suwaczek.com/200809114032.png
Nasz ślub 11.09.2010
http://www.suwaczek.pl/cache/40f9bb0a49.png
maritka110989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 07:31   #3078
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Ale mam stresa!!!!!
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 08:44   #3079
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

cześć laski, jakoś mało nas ostatnio zagląda na forum nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie...

ja dzisiaj znowu mnóstwo mam spraw do załatwienia, muszę wypowiedzieć internet bo zakładamy sobie szybszy, no i pozałatwiać w końcu te sprawy z dowodem i prawem jazdy, ale mi sie nie chce, a jeszcze wczoraj oddałam moj samochodzik do naprawy na 2 dni i muszę poruszać się autobusami... masakra...no ale co zrobić...


Cytat:
Napisane przez maritka110989 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim PM-kom i Mężatkom Dawno nie pisałam, ale czytam Was na bieżąco. U mnie już większoć rzeczy przygotowana. Sukienka jest, obrączki także... Zostały nam tylko do załatwienia kwiaty, welon muszę sobie kupić, no i wódka plus jakies tam małe szczegóły. A na suwaczku już 37 dni

Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia wszystkim już Mężatkom
Po każdej przeczytanej relacji ślubnej jeszcze bardziej nie mogę się doczekać naszego ślubu

a tak w ogóle to mam nieprzespaną noc za sobą... nie wiem co mi jest, chyba się czymś zatrułam... Nie czuje się najlepiej a muszę uciekać do pracy. Miłego dnia życzę Wszystkim
chciałabym być na Twoim miejscu i mieć ślub jeszcze przed sobą Jeśli mogę Ci coś doradzić to nie smaruj się żadnymi kosmetykami ( nawet sprawdzonymi ) w dzień przed ślubem ani w dniu ślubu tym bardziej jeśli jesteś alergikiem i jeśli organizujecie transport dla gości to teś nie za wcześnie. U nas o 4 nad ranem to już praktycznie mało kto został bo były dwa busy o 2.30 i o 3. 30 i ludzie się zabrali bo było czym a poza tym było przez cały dzień bardzo gorąco i chyba byli wymęczeni

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Ale mam stresa!!!!!

Aniołku Kochanie bez obaw, wszystko będzie pięknie- zobaczysz
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 08:49   #3080
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
capri na widok twojego suwaczka aż mam gęsią skórkę to już tuż tuż!
Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Jak się czujesz Słonko?
Szybko zlecialo Dobrze sie w miare czuje, troche meczy mnie dzis zoladek, nie wysypiam sie itd, ale to juz koncowka
__________________

caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:56   #3081
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Hej
Jakoś tu cicho i smutno ostatnio... bez Mad i Chili. Nawet MArtoolka teraz nie pisze
Część już po ślubie. Piszcie do nas Kochane
Odebraliśmy wczoraj obraczki, sa piękne
Wciąz nie wybrałam biżu...

Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
mmmmmm swietne wloski
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
My jutro jedziemy o 11 na plener ślubny , wiec znow kosmetyczka, fryzjerka mam nadzieje ze pogoda sie uda
Mam nadzieje ze juz wkrotce jakas fotke wrzuce ...ehh
Też mamy taką nadzieję

Cytat:
Napisane przez Martulka118 Pokaż wiadomość
witam

kochane ma do Was prosbe,jesli macie czas i ochote prosze o opinie o sukni ktorej zdjecie wstawie bo moja jest szyta i bedzie prawie taka sama tylko ja nie bede miala kola do niej bo nie czuje sie w takich szerszych
oczywiscie krytyke zniose ze spokojem bo mi sie bardzo suknia podoba
ale chcialabym poznać Wasze opinie
mi się podoba, taka prosta ale elegancka Ale wydaje mi sie że leiej może leżej nawet na takim małym, ale na kole. i byłoby Ci wygodniej bo miałabyś chłodniej przy nogach

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Szybko zlecialo Dobrze sie w miare czuje, troche meczy mnie dzis zoladek, nie wysypiam sie itd, ale to juz koncowka
Jak już masz niedużo Trzymamy kciuki. Pewno lada dzień dostaniemy wiadomość, że Ala jest już na świecie
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:02   #3082
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 468
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
a wiecie ze my tez chcemy kupić sobie aparat po weselu to chyba taki bardzo popularny zakup ja to marze o lustrzance

mój 1 000 post
za 1000 post
Cytat:
Napisane przez Ellin_ak Pokaż wiadomość
sliczna piosenka,a uklad macie?czy to bedzie taki improwizowany taniec-jak nasz?to chyba Bryan Adams,prawda?
Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Ale mam stresa!!!!!
Aniolek jestesmy z Toba i trzymamy kciuki,na pewno wszystko bedzie pieknie
Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Szybko zlecialo Dobrze sie w miare czuje, troche meczy mnie dzis zoladek, nie wysypiam sie itd, ale to juz koncowka
jejku,naprawde szybko zlecialo,dasz rade,malutko zostalo,na pewno nie mozesz sie doczekac,wszystkie ciocie tez

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Chyba burza idzie,to bylby pierwszy deszcz od 2 mieseicy,bo u nas nadal goraco.Niestety zaraz znowu do pracy,rozleniwil mnie ten jeden dzien wolny,chciaz dalismy rade zalatwic pare spraw(bylismy w kurii,wyslalismy protokol do ksiedza,kupilismy karton na zawieszki-super,bo odrazu nam je wycieli)Za 2 tyg jedziemy na 3 dni do Pl,tam mamy miec spotkanie z tlumaczka w USC,potem makijaz i fryzurka slubna,mam nadzieje,ze zdazymy ustalis menu i omowic wszystkie dekoracje z kwiaciarnia i wybrac sie do ksiedza
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:05   #3083
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Hej
Jakoś tu cicho i smutno ostatnio... bez Mad i Chili. Nawet MArtoolka teraz nie pisze
Część już po ślubie. Piszcie do nas Kochane
Odebraliśmy wczoraj obraczki, sa piękne
Wciąz nie wybrałam biżu...
ja po pracy zrywam pcv a w pracy jakoś średnio czas ostatnio na wizaż
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:18   #3084
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Szybko zlecialo Dobrze sie w miare czuje, troche meczy mnie dzis zoladek, nie wysypiam sie itd, ale to juz koncowka
Gotowa? Torba spakowana? A mezus przetrenowal droge do szpitala?

Moja kolezanka opowiadala ze jak miala rodzic za szybko pojechali do szpitala a to byl tylko falszywy alarm. Wiec jak sie juz zaczelo na dobre to ona wystraszona ze to znowu falszywy alarm i znowu ja do domu odesla trzymala sie lodowki, krzyczala z bolu ale jechac nie chciala. Nie brzmi to dobrze ale po latach wspomina ze smiechem.

Ale tak na powaznie to trzymamy kciuki ze wszystko bedzie dobrze.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:55   #3085
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
(...)Chyba burza idzie,to bylby pierwszy deszcz od 2 mieseicy,bo u nas nadal goraco.Niestety zaraz znowu do pracy,rozleniwil mnie ten jeden dzien wolny,chciaz dalismy rade zalatwic pare spraw(bylismy w kurii,wyslalismy protokol do ksiedza,kupilismy karton na zawieszki-super,bo odrazu nam je wycieli)Za 2 tyg jedziemy na 3 dni do Pl,tam mamy miec spotkanie z tlumaczka w USC,potem makijaz i fryzurka slubna,mam nadzieje,ze zdazymy ustalis menu i omowic wszystkie dekoracje z kwiaciarnia i wybrac sie do ksiedza
a gdzie kupiliście i o jaki karton to chodzi bom ciekawa?

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
cześć laski, jakoś mało nas ostatnio zagląda na forum nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie...

(...)
ja też mam takie wrażenie, więc nie jestes sama

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Szybko zlecialo Dobrze sie w miare czuje, troche meczy mnie dzis zoladek, nie wysypiam sie itd, ale to juz koncowka
trzymam zeby wszystko przebieglo sprawnie i szybciutko


a tak wogóle to cześć PMki
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:57   #3086
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Czeesc

dziekuje za wszystkie zyczenia bylo bosko
wlasciwie to udalo sie dokladnie wszystko
byla przepiekna msza, baaardzo udane wesele do 5.30, wymarzona pogoda i ogromna radosc chetnie bym to powtorzyla

no i mieszkamy juz sobie w naszym mieszkanku i jest cudownie
wlasnie pakuje walizki, bo jutro jedziemy najpierw do Wawki, a w niedziele na 2 tygodnie do Marsa Alam. 2 tygodnie sloneczka, nurkowania, raf koralowych, wycieczek, quadow, romantycznych wieczorow... bedzie pieknie

jejciu ale jestem happy

powodzenia sobotnim PMkom! czeka Was cos pieknego
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 12:18   #3087
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Gotowa? Torba spakowana? A mezus przetrenowal droge do szpitala?

Moja kolezanka opowiadala ze jak miala rodzic za szybko pojechali do szpitala a to byl tylko falszywy alarm. Wiec jak sie juz zaczelo na dobre to ona wystraszona ze to znowu falszywy alarm i znowu ja do domu odesla trzymala sie lodowki, krzyczala z bolu ale jechac nie chciala. Nie brzmi to dobrze ale po latach wspomina ze smiechem.

Ale tak na powaznie to trzymamy kciuki ze wszystko bedzie dobrze.
Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
jejku,naprawde szybko zlecialo,dasz rade,malutko zostalo,na pewno nie mozesz sie doczekac,wszystkie ciocie tez
Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość

Jak już masz niedużo Trzymamy kciuki. Pewno lada dzień dostaniemy wiadomość, że Ala jest już na świecie
Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
trzymam zeby wszystko przebieglo sprawnie i szybciutko
Dzieki za kciuki Kochane Torba spakowana, nic tylko czekac, w srode juz do szpitala Troche sie boje, nie bede ukrywac
Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
Czeesc

dziekuje za wszystkie zyczenia bylo bosko
wlasciwie to udalo sie dokladnie wszystko
byla przepiekna msza, baaardzo udane wesele do 5.30, wymarzona pogoda i ogromna radosc chetnie bym to powtorzyla

no i mieszkamy juz sobie w naszym mieszkanku i jest cudownie
wlasnie pakuje walizki, bo jutro jedziemy najpierw do Wawki, a w niedziele na 2 tygodnie do Marsa Alam. 2 tygodnie sloneczka, nurkowania, raf koralowych, wycieczek, quadow, romantycznych wieczorow... bedzie pieknie

jejciu ale jestem happy

powodzenia sobotnim PMkom! czeka Was cos pieknego
Super ze sie udalo, zazdroszcze wakacji Czekamy na relacje z wyjazdu i fotki
__________________

caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 12:45   #3088
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Gotowa? Torba spakowana? A mezus przetrenowal droge do szpitala?

Moja kolezanka opowiadala ze jak miala rodzic za szybko pojechali do szpitala a to byl tylko falszywy alarm. Wiec jak sie juz zaczelo na dobre to ona wystraszona ze to znowu falszywy alarm i znowu ja do domu odesla trzymala sie lodowki, krzyczala z bolu ale jechac nie chciala. Nie brzmi to dobrze ale po latach wspomina ze smiechem.

Ale tak na powaznie to trzymamy kciuki ze wszystko bedzie dobrze.
ja tez trzymam kciuki
a tak dla poprawy samopoczucia to jak moja znajoma zaczęła rodzić w domu to stwierdziła że musi włosy wyprostować przed tym szpitalem i stała w łazience z tą prostownicą wody jej odeszły, matka ją pogania a ona że zaraz
ja mojego tż budziłam już o 3 a pojechaliśmy o 13 urodziłam o 17

dzisiaj byłam na pierwszej przymiarce i jest boska muszą zwężać bo mi się na szczęście schudło
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 14:05   #3089
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
Czeesc

dziekuje za wszystkie zyczenia bylo bosko
wlasciwie to udalo sie dokladnie wszystko
byla przepiekna msza, baaardzo udane wesele do 5.30, wymarzona pogoda i ogromna radosc chetnie bym to powtorzyla

no i mieszkamy juz sobie w naszym mieszkanku i jest cudownie
wlasnie pakuje walizki, bo jutro jedziemy najpierw do Wawki, a w niedziele na 2 tygodnie do Marsa Alam. 2 tygodnie sloneczka, nurkowania, raf koralowych, wycieczek, quadow, romantycznych wieczorow... bedzie pieknie

jejciu ale jestem happy

powodzenia sobotnim PMkom! czeka Was cos
pieknego
GRATULUJEMY ŚWIEŻO UPIECZONEJ ŻONCE : jupi:

i udanych wakacji życzymy liczymy na jakaś krotka relacje z wesela jak wrócicie

a moja siostra jak zaczęła rodzic w nocy to sobie spokojnie wstała jak odeszły jej wody do łózka wzięła kąpiel umyła włosy i zaczęła je suszyć mąż zaspany wstaje czy ty oszalałaś jest środek nocy a ona mu mówi ze to już a on to czemu mnie nie budzisz a ona właśnie dlatego w szoku był strasznym po drodze pojechali na stacje benzynowa zatankować i kupić wodę do picia i do szpitala
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 14:43   #3090
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
Czeesc

dziekuje za wszystkie zyczenia bylo bosko
wlasciwie to udalo sie dokladnie wszystko
byla przepiekna msza, baaardzo udane wesele do 5.30, wymarzona pogoda i ogromna radosc chetnie bym to powtorzyla

no i mieszkamy juz sobie w naszym mieszkanku i jest cudownie
wlasnie pakuje walizki, bo jutro jedziemy najpierw do Wawki, a w niedziele na 2 tygodnie do Marsa Alam. 2 tygodnie sloneczka, nurkowania, raf koralowych, wycieczek, quadow, romantycznych wieczorow... bedzie pieknie

jejciu ale jestem happy

powodzenia sobotnim PMkom! czeka Was cos pieknego
Co tak malo? MY CHCEMY WIECEJ! Gdzie RELACJA?!
Choc streszczenie
Fajnie ze wszystko sie udalo!

To ja jeszcze opowiem o innej znajomej, ktora pod koniec ciazy bardzo ubolewala ze jedzie do szpitala bez wymalowanych pazurkow u nog. Bo sie schylac nie mogla- co oczywiste. I jej maz musial malowac
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.