Uniwersytet Ekonomiczny Kraków - ZBIORCZY - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-12, 09:35   #3091
kaacpeer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paulove Pokaż wiadomość
startowales jeszcze na inna uczelnie?
W Krakowie oprócz UEKu na nic innego nie składałem, ale dostałem się też na filologię angielską w Lublinie, co dalej mnie męczy i się zastanawiam. Czekam też na drugą turę na SGGW na logistykę bo jestem 12 na liście rezerwowej. Na chwilę obecną jednak wybieram Kraków...


Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Wiesz no da się, sama mam takich w grupie i na roku, imprezy, picie non stop, bywają na jednym wykładzie na semestr i teraz mają warunek i 4 egzaminy na wrzesień. Jeśli się przyłożysz to będziesz miał co robić, aczkolwiek moim zdaniem na ekonomii jest sporo przedmiotów tzw. zapychaczy, trzeba kuć na pamięć historię gospodarczą, politykę czy inne takie cuda, ale jeśli program studiów Ci się podoba to pewnie Cię to interesuje Jeśli się boisz, że będziesz wyjątkiem, który chcę coś z tych studiów wyciągnąć to nieee, ludzie naprawdę chcą otrzymywać stypendium, walczą o jak najwyższą średnią, udzielają się w kołach, mają po 2 kierunki, pracę, robią staże
Na pewno wszędzie ktoś taki się trafi, który olewa wszystko i wychodzi z założenia, że jakoś się uda. Co do tzw. zapychaczy, zdaje sobie sprawę, że tak będzie . Dzięki za informacje.
kaacpeer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 10:03   #3092
paulove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 30
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

filologii angielskieiej bardzo Ci zazdroszcze. Trudno sie dostac, bo strasznie duzo chetnych , a miejsc malo.Na Twoim miejscy skorzysalabym
paulove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 14:48   #3093
jfvnjkwai
Przyczajenie
 
Avatar jfvnjkwai
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Dzięki za odpowiedz a jak z poziomem języków? Wysoki, czy by nauczyć się języka należałoby zapisać się dodatkowo do szkoły językowej? Są grupy na poziomie c1?
Paulove pisze tak, bo sama liczy na zwolnione miejsce na ekonomii
Nie warto studiować filologii, a już na pewno nie w Lublinie. Zostań na Ueku i ewentualnie dokształcaj się sam w kwestii języka angielskiego.
jfvnjkwai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 15:12   #3094
paulove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 30
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

nie pisze tsk, bo licze na miejsce. Pisze tak, bo wiem co przezywaja moje kolezanki, ktore nie mialy tyle szczescia, co kolega i nie dostaly sie na filologie. ��
paulove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 15:16   #3095
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paulove Pokaż wiadomość
nie pisze tsk, bo licze na miejsce. Pisze tak, bo wiem co przezywaja moje kolezanki, ktore nie mialy tyle szczescia, co kolega i nie dostaly sie na filologie. ��
Gdyby dostał się na to co moja przyjaciółka/koleżanka się nie dostała to nie pisałabym, że mu zazdroszczę.
Filologów w polsce jest cała masa, sam angielski już nie wystarcza, dlatego moim zdaniem ekonomia to lepszy wybór.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 20:25   #3096
kaacpeer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Dzięki za rady dziewczyny. Spokojnie, jak się dostanę na SGGW to jeszcze będę znów poważnie się zastanawiał i może wtedy zwolnię komuś miejsce . Też tak sądzę, że chyba rozsądniejszą opcją będzie ekonomia w połączeniu z nauką języka. Też jestem ciekawy jak właśnie jest z poziomem jęzków na UEKu. Z tego co widzę to uczymy się tam dwóch. Ktoś miał może styczność z nauką tam hiszpańskiego? Dodam, że chciałbym zacząć całkowicie tam od podstaw. O ile zdążyłbym wybrać bo pewnie zasada 'kto pierwszy ten lepszy'
kaacpeer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 21:02   #3097
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaacpeer Pokaż wiadomość
Dzięki za rady dziewczyny. Spokojnie, jak się dostanę na SGGW to jeszcze będę znów poważnie się zastanawiał i może wtedy zwolnię komuś miejsce . Też tak sądzę, że chyba rozsądniejszą opcją będzie ekonomia w połączeniu z nauką języka. Też jestem ciekawy jak właśnie jest z poziomem jęzków na UEKu. Z tego co widzę to uczymy się tam dwóch. Ktoś miał może styczność z nauką tam hiszpańskiego? Dodam, że chciałbym zacząć całkowicie tam od podstaw. O ile zdążyłbym wybrać bo pewnie zasada 'kto pierwszy ten lepszy'
Hiszpański baaardzo polecam Co prawda chętnych jest najwięcej ale sporo grup co roku powstaje. Lektorzy bardzo fajni, język przyjemny, hiszpański na tej uczelni był jednym z moich ulubionych przedmiotów Z angielskim jest gorzej, ja bym powiedziała, że się cofnęłam trochę w czasie nauki, ale jak przysiadłam przed egzaminem to nie było ze mną tak źle, tylko tutaj zależy na kogo trafisz, bo są tacy, którzy naprawdę potrafią coś przekazać, ale miałam jeden semestr ze słabą lektorką i to była tragedia.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 21:23   #3098
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaacpeer Pokaż wiadomość
Dzięki za rady dziewczyny. Spokojnie, jak się dostanę na SGGW to jeszcze będę znów poważnie się zastanawiał i może wtedy zwolnię komuś miejsce . Też tak sądzę, że chyba rozsądniejszą opcją będzie ekonomia w połączeniu z nauką języka. Też jestem ciekawy jak właśnie jest z poziomem jęzków na UEKu. Z tego co widzę to uczymy się tam dwóch. Ktoś miał może styczność z nauką tam hiszpańskiego? Dodam, że chciałbym zacząć całkowicie tam od podstaw. O ile zdążyłbym wybrać bo pewnie zasada 'kto pierwszy ten lepszy'


Ja mam podobne odczucia jak IzzieSt- z angielskiego się wręcz cofnęłam, a hiszpański był moim ulubionym przedmiotem i lektor był wspaniały Aż żałuję, że to był mój ostatni semestr tego języka
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 21:24   #3099
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Odnośnie angielskiego zgadzam się z opinią powyżej.
Ja akurat uczyłam się włoskiego i trafiłam bardzo fajnie. Po 2.5 "roku" nauki tylko na uczelni pracowałam jakiś czas "w całości" po włosku i nie było problemu. Znajomi byli bardzo zadowoleni z hiszpańskiego, z francuskiego/niemieckiego średnio.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 23:02   #3100
z_blondem_mi_do_twarzy
Rozeznanie
 
Avatar z_blondem_mi_do_twarzy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 669
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Potwierdzam opinie o angielskim, które zapisałyście powyżej
Słownictwo biznesowe jest bardzo przydatne i polecam je rozwijać we własnym zakresie, bo niestety ale można zrobić ogromny krok w tył :/

Język drugi to naprawdę świetna sprawa, ja akurat uczęszczam na francuski i jestem bardzo zadowolona - dużo zależy od lektora
Wiele osób, które uczyły się jakiegoś języka poza angielskim w szkole średniej przyznaje, że zrobili przez rok nauki na studiach więcej, niż przez 3-4 lata w szkole.
z_blondem_mi_do_twarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 08:00   #3101
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Jedynie nie spotkałam osoby, która by chwaliła sobie rosyjski na ueku
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 12:17   #3102
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

kurde serio chciałabym studiować na tym ueku, ale nie na tym kierunku :/ słyszałam ze z przenoszeniem w pierwszych tygodniach nie ma problemu jak to jest dokładnie? wiecie może? słyszałam, że na początku jest dobry nieogar
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 12:25   #3103
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

A ja wlasnie z pytaniem, wie ktos jak wyglada kwestia przenosin? Dostalam sie na zwykle stosunki na magisterke po sredniej. Okazalo sie, ze dostalam sie tez na uj, wiec wymyslilam, ze na uek moglabym zmienic na gospodarcze. Ten sam wydzial, nawet wykladowcy niemal ci sami, ale studia bardziej scisle. Jest to realne?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 15:05   #3104
mssr
Raczkowanie
 
Avatar mssr
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 115
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Dziewczyny mam pytanie

Zarejestrowałam się jakiś czas na uek, wypełniłam ankietę wpisując 2 kierunki zaoczne: AG i FiR. Dodam, że nie opłacałam nic jeszcze, nie zawoziłam dokumentów itd.
Czy jeżeli zdecydowałam się jednak iść na FiR to mogę wypełnić drugą ankietę/ usunąć tą/ edytować ją, tak żeby był sam FiR? Czy po prostu opłacić już te 2 przedmioty i jak się dostanę powiedzmy na obydwa to wybrać FiR?

Edytowane przez mssr
Czas edycji: 2014-07-13 o 15:34
mssr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 15:07   #3105
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mssr Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie

Zarejestrowałam się jakiś czas na uek, wypełniłam ankietę wpisując 2 kierunki zaoczne: AG i FiR. Dodam, że nie opłacałam nic jeszcze, nie zawoziłam dokumentów itd.
Czy jeżeli zdecydowałam się jednak iść na FiR to mogę wypełnić drugą ankietę/ usunąć tą/ edytować ją, tak żeby był sam FiR? Czy po prostu opłacić już te 2 przedmioty i jak się dostanę powiedzmy na obydwa to wybrać FiR?
A czy uek juz nie skonczyl rekrutacji magisterki i licencjatu z pierwszego naboru? Jesli nie oplacilas to ankieta jest niewazna.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 15:27   #3106
mssr
Raczkowanie
 
Avatar mssr
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 115
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Ale ponoć zaoczne można zgłaszać do 31 lipca tak?
mssr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 17:24   #3107
kinguska01
Raczkowanie
 
Avatar kinguska01
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 404
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mssr Pokaż wiadomość
Ale ponoć zaoczne można zgłaszać do 31 lipca tak?
Tak, zaoczni mają dłuższy termin rejestracji, wiem bo sama idę zanieść chyba we wtorek
I wydaje mi się, że możesz po prostu stworzyć nową ankietę z samym FiRem i tylko ją zanieść i tylko za ten jeden kierunek zapłacić
__________________
Językowelove: English, Deutsch, Norsk
Razem 8.08.17
Narzeczeni 8.08.18
Mąż i żona 10.08.2019
Czekamy na nasze grudniowe maleństwo

Edytowane przez kinguska01
Czas edycji: 2014-07-13 o 17:30
kinguska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 08:14   #3108
mssr
Raczkowanie
 
Avatar mssr
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 115
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Dziewczyny a jak to jest ze studiami zaocznymi i poprawkami?
Czy jeżeli nie zaliczę jakiegoś przedmiotu w pierwszym terminie to muszę płacić? Jak tak to ile?
mssr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 14:10   #3109
baaasiaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 11
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Czy był już ktoś z was dzisiaj z papierami? Są duże kolejki?
baaasiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 17:18   #3110
Magda_789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Hej Ja chciałam zapytać co myślicie o ZiIP Wie może ktoś czy trudno jest na tym kierunku albo może coś więcej powiedzieć na temat ZiIP . Czy warto tam w ogóle iść ?Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje
Magda_789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 22:11   #3111
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Witajcie!
Czy ktoś będzie umiał mi pomóc, przeszukałam wątek ale nie znalazłam nic w tym temacie.
otóż tak, z różnych powodów po wakacjach będę chciała złożyć pracę licencjacką, nie wiem jak długo czeka się na obronę, ale też wszystko zależy jak się sprawa rozwinie z egzaminami z różnicy programowej. (długa historia z tym i już mi nerwów brakuje... no ale nie o to chciałam pytać). Czy wiecie jak wygląda w tedy sprawa rekrutacji na mgr na październik? jest to w ogóle możliwe, czy zostaje już szansa składać podanie tylko na studia od marca?
Będę wdzięczna za odpowiedź.
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 08:32   #3112
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Czy ktoś będzie umiał mi pomóc, przeszukałam wątek ale nie znalazłam nic w tym temacie.
otóż tak, z różnych powodów po wakacjach będę chciała złożyć pracę licencjacką, nie wiem jak długo czeka się na obronę, ale też wszystko zależy jak się sprawa rozwinie z egzaminami z różnicy programowej. (długa historia z tym i już mi nerwów brakuje... no ale nie o to chciałam pytać). Czy wiecie jak wygląda w tedy sprawa rekrutacji na mgr na październik? jest to w ogóle możliwe, czy zostaje już szansa składać podanie tylko na studia od marca?
Będę wdzięczna za odpowiedź.
dokumenty sklada sie bodajze do 27 wrzesnia, ale nam promotor mowil, ze da sie to jakos obejsc, w sensie przeniesc obrone na pozniej i doniesc dokumenty. niestety nie znam szczegolow, mysle, ze powinnas zadzwonic do dzialu nauczania i tam powinni Ci udzieli informacji.
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 12:04   #3113
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
dokumenty sklada sie bodajze do 27 wrzesnia, ale nam promotor mowil, ze da sie to jakos obejsc, w sensie przeniesc obrone na pozniej i doniesc dokumenty. niestety nie znam szczegolow, mysle, ze powinnas zadzwonic do dzialu nauczania i tam powinni Ci udzieli informacji.
dziękuję Ci bardzo.
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 14:48   #3114
kaacpeer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Orientuje się jeszcze może ktoś jak wygląda sprawa z akademikiem? Z tego co się dowiedziałem to uczelnia stara się zakwaterować większość studentów pierwszego roku w akademiku "Merkury". Do wyboru mam jeszcze Fafik no i domy studenckie AGH. Czy ktoś z was mieszka w akademiku? Czy da się tam i pouczyć? Jakie są warunki? Z chęcią poczytałbym Wasze opinie na ten temat .

Dokumenty złożone, pierwsze wrażenie na temat UEKu pozytywne. Oby tak zostało...

Edytowane przez kaacpeer
Czas edycji: 2014-07-15 o 18:19
kaacpeer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 18:38   #3115
radek19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Witam przewazajca damska czesc tego forum.
Mam do was pytanie, a konkretniej do osob ktore juz na UEKu studiuja. Mianowicie dostalem sie na Analityke Gospodarcza, zlozylem w poniedzialek papiery i teraz zaistniala sytuacja w ktorej rozmyslam nad przeniesieniem na Informatyke Stosowana. Deklaracja wygladala tak ze na 1. AG a 2. IS. Z pierwszej rekrutacji tez bym sie dostal na IS ale wybralem AG. Wiec, czy istnieje szansa na przeniesienie sie na IS? Jesli tak, to kiedy? Podczas trawania studiow czy moge to zrobic wczesniej?
radek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 11:45   #3116
mssr
Raczkowanie
 
Avatar mssr
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 115
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Hej Mam pytanie odnośnie tego, czy można wydrukować ankietę już na miejscu? Czy muszę ją mieć wcześniej ze sobą razem z dokumentami?
mssr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 23:12   #3117
mld1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Witam, jestem tu nowy, dostałem sie na FiR i mam do was kilka pytań odnośnie języków obcych.

1.Jaki drugi język obcy polecacie ?

2.Czytałem, że od 4 sierpnia ma być jakiś test przydzielający do grup z angielskiego i pisze ze na poziom grupy do której trafisz wpływ ma tylko wynik ale ze im szybciej zrobisz test tym masz wieksza szanse ze trafisz do tej grupy do ktorej chcesz. Na czym polega różnica miedzy tymi grupami ? Którą wg. was wybrać ? Wole spytać zeby nie wybrac sobie przez niewiedze jakąś kiepską (np.ze słabym lektorem albo nie wiem co bo wlasnie nie wiem czym sie one różnią).

Z góry dzięki za pomoc
mld1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 05:39   #3118
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Nie można wybrać grup jako takich, lektorzy są przydzielani automatycznie, poziom oceniany jest na podstawie testu.
Ale jeśli zależy Ci, np. na bardzo popularnym hiszpańskim warto test zrobić szybko.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 08:38   #3119
kaacpeer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

A właśnie, kiedy wybiera się drugi język? Bo test poziomujący z angielskiego 4 sierpnia ma być. Wtedy to też sie wybiera drugi język?
kaacpeer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 09:04   #3120
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaacpeer Pokaż wiadomość
A właśnie, kiedy wybiera się drugi język? Bo test poziomujący z angielskiego 4 sierpnia ma być. Wtedy to też sie wybiera drugi język?
tak
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-10 15:49:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.