Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 17:08   #3091
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość
Czaję się na bańki ale zacznę się głębiej interesowac jak nabędę jakąś robotę...

Działaja te bańki?
za bańki zaplaciłam w aptece 27zł. podobno działaja, w wątku o bańkach wszyscy je chwalą - ja użyłam dopiero 2 razy, bo sobie siniaków narobiłam muszę byc bardziej ostrożna
Wydaje mi sie ze skóra od razu robi sie fajnie napięta
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 17:12   #3092
pussynka
Raczkowanie
 
Avatar pussynka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 379
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
za bańki zaplaciłam w aptece 27zł. podobno działaja, w wątku o bańkach wszyscy je chwalą - ja użyłam dopiero 2 razy, bo sobie siniaków narobiłam muszę byc bardziej ostrożna
Wydaje mi sie ze skóra od razu robi sie fajnie napięta
Kusisz, kusisz
pussynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 17:23   #3093
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Ale Wam zazdroszczę pogaduchów.
Niby też mogę, ale teraz to na pewno dopadło mnie przesilenie wiosenne. Koszmar jakiś.
Ale czytam wszyściutko, jak żaden inny wątek.
Same fajne tematy, ja też wszystko najlepiej: piorę, wieszam i sprzątam (no dobra, TŻ 100 razy lepiej odkurza, ale tylko to, no dobra świetnie gotuje, szkoda, że teraz rzadko, nawet pierogi lepi).
Ja prasuje po praniu, koniecznie. Dlatego też mam wiele szaf zewnętrznych (min na czyste ubrania czekające na prasowanie - nie pytajcie jak długo).

Dziś miałam radę, niedawno wróciłam.

Mam w klasie tablice interaktywną (super sprawa, tylko bardzo się boję, moje dzieci mają coś więcej niż adhd, dziś już miałam problem utrzymania ich od tablicy, szczerze jestem przerażona, każdy współczuje ). W ogóle mamy fajnie - w KAŻDEJ klasie komputer (nowy) podłączony do internetu i na całą szkołę 6 tablic interaktywnych (to dużo).

Poza tym jedna dobra wiadomość - dwa dni dyrekcji podobno ma nie być

Od wczoraj dołuję się bardziej świadomie, czyli w sposób kontrolowany. Oglądam serial Kości i przypomniała mi się piosenka Adele. Na okrągło słucham wszystkiego jak leci. Robię lekcje, słucham Adele i jest git (lubię takie dołowanie, bo nie myślę o głupotach, tylko robię coś konkretnego i słucham muzyki).

Pisałam milion razy jak Was lubię?
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 17:46   #3094
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość
ja tez mam to dziecko a raczej całe przedszkole Czaję się na bańki ale zacznę się głębiej interesowac jak nabędę jakąś robotę...
bańki mnie odstraszają, nie będę sobie świadomie bólu sprawiać :P

Cytat:
Zdarzyłam przeczytać i rozglądałam się ale nic nie ma. A widziałas juz gazetkę, tak?
jest na stronie Biedry i wątku o niej (ale nawet tam nie wchodź, za dużo czytania spamu od groma)
Teoretycznie ta gazetka obowiązuje od środy dopiero ale część produktów już widziałam jest wystawiona w sklepie.

Cytat:
Wlazłam na ten watek, ale tam mówią w jakimś innym języku!
Bym musiała siedzieć na wizażu 24h na dobę i jeszcze bym głupia była...
Hahaha, to chociaż bloga obczaj

Cytat:
W ogóle to skąd wzięła się juz ta godzina
widzę, że Ty niezła agentka luzik, nigdzie się nie spieszy i w ogóle...

Cytat:
Napisane przez pati_bc Pokaż wiadomość
Już nie przesadzaj
Poważnie za dużo siedzenia...

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Ale czytam wszyściutko, jak żaden inny wątek.
Ja też ale pielęgnacyjny też calutki

Cytat:
Mam w klasie tablice interaktywną
Łoooohooo, a co to za cudeńko?

Cytat:
Pisałam milion razy jak Was lubię?
Ja też, ja też

A tego serialu nie znam

Muszę zrobić obiad na jutro...tak bardzo mi się nie chce
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-02-27 o 17:50
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 17:52   #3095
pati_bc
Rozeznanie
 
Avatar pati_bc
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zb
Wiadomości: 953
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Mam w klasie tablice interaktywną (super sprawa, tylko bardzo się boję, moje dzieci mają coś więcej niż adhd, dziś już miałam problem utrzymania ich od tablicy, szczerze jestem przerażona, każdy współczuje )
Właśnie, to trochę niebezpieczne. Dzieci na pewno chcą zobaczyć co to i może coś się stać.

Cytat:
Poza tym jedna dobra wiadomość - dwa dni dyrekcji podobno ma nie być
I dobrze

Cytat:
Pisałam milion razy jak Was lubię?
A my lubimy CIEBIE

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Muszę zrobić obiad na jutro...tak bardzo mi się nie chce
A czemu już dziś?
pati_bc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 17:57   #3096
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez pati_bc Pokaż wiadomość
A czemu już dziś?
Bo trochę się będzie gotował, a wracamy po 17, więc za późno byśmy jedli sam się nie zrobi, idę sklecić
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 18:00   #3097
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ja też ale pielęgnacyjny też calutki
Pielęgnacyjny staram się, ale trudniej teraz.
Cytat:
A tego serialu nie znam
No co Ty, jak możesz. Na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ oglądam to, czego nie ma w polskiej tv.

Co to tablica? Hmmmm, super sprawa. Możesz na niej pisać, liczyć, oglądać filmy (jest podłączona do komputera), liczyć całki (jak chcesz oczywiści), robić wykresy, przeprowadziś każdą lekcję, zrobić każdą prezentację. Same zalety. Tylko, jak powiedział pan na szkoleniu - ma jedną wadę - ułatwia, ale i dodaje pracy nauczycielowi - bosko

Chyba taką mam. Tak mi się wydaje, bo jest jeszcze droższa, jednak nie znam się na oprogramowaniu (moja wisi na ścianie, na szczęście nie jest ruchoma).

Tylko jak pisze Pati, to trochę niebezpieczna sprawa w mojej klasie. Tablica jest czuła. Może się zniszczyć. Muszę wynieść piłkę z klasy. Na dodatek rzutni wisi dość nisko (wystarczy stanąć na ławce i dziecko sięgnie). Na pewno będą chcieli pisać - przez jakiś czas odpada zdecydowanie (dzieciaki mają zbyt mocny nacisk, a jak się zdenerwują mogą czymś rzucić albo kopnąć).
Ale podoba się wszystkim
__________________


Edytowane przez *Basia*
Czas edycji: 2012-02-27 o 18:03
*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 18:03   #3098
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Ale Wam zazdroszczę pogaduchów.
Niby też mogę, ale teraz to na pewno dopadło mnie przesilenie wiosenne. Koszmar jakiś.
gadaj tu z nami i nie dołować mi się

Cytat:
Mam w klasie tablice interaktywną (super sprawa, tylko bardzo się boję, moje dzieci mają coś więcej niż adhd, dziś już miałam problem utrzymania ich od tablicy, szczerze jestem przerażona, każdy współczuje ). W ogóle mamy fajnie - w KAŻDEJ klasie komputer (nowy) podłączony do internetu i na całą szkołę 6 tablic interaktywnych (to dużo).
teraz oczy dookoła głowy ale fajnie, ze tyle nowych sprzetów zakupiono
Cytat:
Poza tym jedna dobra wiadomość - dwa dni dyrekcji podobno ma nie być
super

zeżarłam sobie cytat - też Cię LUBIE


DMka gotujesz juz dzis? a napisz co
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 18:06   #3099
Ag Rafka
Rozeznanie
 
Avatar Ag Rafka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 949
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


moje też robią segregację, hitem jest zawsze pozostawienie groszku na dnie miski, który był wybełtany z jedzeniem
Boskie te Wasze koty i psy. Ja też chcę kotka :beczy:
Cytat:

dlatego kupiłam bańki chińskie

i znowu kawa


wkurza mnie na basenie że suszarki są w strefie płatnej - nie wiem jak u was ale u mnie tak jest i płacić tylko za suszenie włosów, głupota
Chyba wszedzie tak jest...
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość




Celluluś mówi do mnie mamo
Na pewno nei jest tak ttragicznie. Większosć kobiet chyba mimowolnie zostaje mamusią celluliciku. To chyba kwestia współczesnej diety. U mnei też brak ruchu. Dzis miałam iść na spinning, ale nie było wolnego rowerka, a nie wykupiłam karnetu.
Cytat:


Te suszary pewnie głowę urywają
Pod tym względem nie jest tak źle, zreszt a suszyłam spięta,w ieć nie rozwiewało zbytnio. Za to wściekle gorące !
Cytat:
Spróbuj chociaż przejrzeć ten wątek, KLIK! jest tam trochę zdjęć i opisów polecam też bloga organizatorki rozbiórek, KLIK!
Skoro twierdzisz,ze cera choć w minimalnym stopniu po tym BB, to chyba się skuszę.
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
za bańki zaplaciłam w aptece 27zł. podobno działaja, w wątku o bańkach wszyscy je chwalą - ja użyłam dopiero 2 razy, bo sobie siniaków narobiłam muszę byc bardziej ostrożna
Wydaje mi sie ze skóra od razu robi sie fajnie napięta
Też już jadę 5 raz masażyk. Napina się fajnie , jak dla mnie cellu sie zmniejsza, ale sie zawsze zastanawiam,czy to nie siła sugestii.
A fusy z kawy zostaw do pilingu przed banieczkami. Śqwietnie wygładza i troszkę rozgrzewa,że mn9iej boli. Zreszta po 5 razie to mnie juz praawie nie boli, jadę na maksymalnym zassaniu najwieksza bańką. Tylko wewnętrzną stronę ud słabiutko zasysam, tam boli wsciekle. Jeszcze mi się w tym roku nie udało siniaków zrobić. Zeszłej wiosny owszem-raz.
Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Ale Wam zazdroszczę pogaduchów.
Niby też mogę, ale teraz to na pewno dopadło mnie przesilenie wiosenne. Koszmar jakiś.
Ale czytam wszyściutko, jak żaden inny wątek.
Same fajne tematy, ja też wszystko najlepiej: piorę, wieszam i sprzątam (no dobra, TŻ 100 razy lepiej odkurza, ale tylko to, no dobra świetnie gotuje, szkoda, że teraz rzadko, nawet pierogi lepi).
Ja prasuje po praniu, koniecznie. Dlatego też mam wiele szaf zewnętrznych (min na czyste ubrania czekające na prasowanie - nie pytajcie jak długo).

Dziś miałam radę, niedawno wróciłam.

Mam w klasie tablice interaktywną (super sprawa, tylko bardzo się boję, moje dzieci mają coś więcej niż adhd, dziś już miałam problem utrzymania ich od tablicy, szczerze jestem przerażona, każdy współczuje ). W ogóle mamy fajnie - w KAŻDEJ klasie komputer (nowy) podłączony do internetu i na całą szkołę 6 tablic interaktywnych (to dużo).

Poza tym jedna dobra wiadomość - dwa dni dyrekcji podobno ma nie być

Od wczoraj dołuję się bardziej świadomie, czyli w sposób kontrolowany. Oglądam serial Kości i przypomniała mi się piosenka Adele. Na okrągło słucham wszystkiego jak leci. Robię lekcje, słucham Adele i jest git (lubię takie dołowanie, bo nie myślę o głupotach, tylko robię coś konkretnego i słucham muzyki).

Pisałam milion razy jak Was lubię?
Zazdroszczę tablicy, naprawdę fajna sprawa, choć przy Twoich dzieciach moze być nawet utrudnieniem...

Serialu nie znam, za to Adele bardzooo lubię.

Też Cię, uwielbiamy, Basiu!
Ag Rafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 18:12   #3100
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość



Też już jadę 5 raz masażyk. Napina się fajnie , jak dla mnie cellu sie zmniejsza, ale sie zawsze zastanawiam,czy to nie siła sugestii.
A fusy z kawy zostaw do pilingu przed banieczkami. Śqwietnie wygładza i troszkę rozgrzewa,że mn9iej boli. Zreszta po 5 razie to mnie juz praawie nie boli, jadę na maksymalnym zassaniu najwieksza bańką. Tylko wewnętrzną stronę ud słabiutko zasysam, tam boli wsciekle. Jeszcze mi się w tym roku nie udało siniaków zrobić. Zeszłej wiosny owszem-raz.
ja nie potrafie wiekszej zassać pierdoła jestem totalna.
peeling z fusów nieraz robie, rzadko mam fusy bo sama piję rozpustną drugi masaż robilam po kąpieli na oliwkę i juz mniej bolał
NIe może to być siła sugestii, ze skóra sie robi bardziej napięta robi sie i już
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 18:17   #3101
pati_bc
Rozeznanie
 
Avatar pati_bc
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zb
Wiadomości: 953
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Bo trochę się będzie gotował, a wracamy po 17, więc za późno byśmy jedli sam się nie zrobi, idę sklecić
Rozumiem. A co pichcisz?

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
No co Ty, jak możesz. Na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ oglądam to, czego nie ma w polskiej tv.
Wczorajszy odcinek mnie rozbroił. To z jakim spokojem i bez ekscytacji oznajmiła, że będzie mieć dziecko z Booth'em

Cytat:
Co to tablica?
Bajerancka

Cytat:
Tylko jak pisze Pati, to trochę niebezpieczna sprawa w mojej klasie. Tablica jest czuła. Może się zniszczyć. Muszę wynieść piłkę z klasy. Na dodatek rzutni wisi dość nisko (wystarczy stanąć na ławce i dziecko sięgnie). Na pewno będą chcieli pisać - przez jakiś czas odpada zdecydowanie (dzieciaki mają zbyt mocny nacisk, a jak się zdenerwują mogą czymś rzucić albo kopnąć).
Ale podoba się wszystkim
Ale jest dość solidnie zamontowana? raczej nie spadnie ani nic takiego?
pati_bc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 18:32   #3102
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez pati_bc Pokaż wiadomość
Wczorajszy odcinek mnie rozbroił. To z jakim spokojem i bez ekscytacji oznajmiła, że będzie mieć dziecko z Booth'em
Pamiętam. Nie wiedziałam, że nasza tv już tak daleko. Ogladałam to na zalukaj. Zostało mi kilka odcinków 7 serii.

Dobra, nie podglądam Was już, bo chce się jeszcze (oprócz kart pracy) przygotować do mojej pierwszej e-lekcji (powiedzmy, porobię skany i przykłady z neta). Scenariusz napisany, tradycyjne karty pracy zrobione wczoraj, jeszcze drobne poprawki.

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez pati_bc Pokaż wiadomość
Ale jest dość solidnie zamontowana? raczej nie spadnie ani nic takiego?
Tak, na pewno nie spadnie. Ale dzieć lubi rzucać się na ściany, rzucać piłką tudzież tym, co mam pod ręką (krzesełko, but itp.). Jestem dobrej myśli, boję się, ale trudno. Już i tak nie odwracam się plecami do dzieciów, więc będę robiła to co zwykle, tylko jeszcze bardziej.

AgRafka, nooo, jest czego zazdrościć. Patrzyłam na e-lekcje, super są takie gotowce, ale i tak do mojej trzeba poprzerabiać.

Dziś pisałam w zwykłym wordzie, a dzieciaki przepisywały. Zaznaczałam im co i jak. Łatwiej, przyjemniej. Zwykłą tablicę też muszę mieć. I mam. Tyle, że powieszoną odwrotnie, bo nie mieści się na ścianie.
Tablica int. musi wisieć na miejscu zwykłej, a zwykła troszkę z boku. Korzystaliśmy dziś z obu.

Przerabiamy teatrzyk, dz. nie musiały podchodzić do monitora, tylko z miejsc oglądały krótkie przedstawienie na wielkiej tablicy ( a w nagrodę była bajka z YT ).
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 18:36   #3103
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez malgosia86 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Nie, nie w każdym Tesco. Tylko w takich rozbudowanych Tesco.
Nie wiem, ile takich Tesco jest w kraju, ale wiem, że we Wrocławiu na pewno jedno jest (podejrzewam, że tylko to jedno).
Wygląda na to, że to jedno jest na samym końcu świata na Bielanach. tam mnie chyba nigdy nie zobaczą chociaż faktycznie ceny niezłe
Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
Zrobiłam se korektor pod oczu zeskrobany puder w kamieniu + masło shea. Działa Nie gryzie
geniusz!
Cytat:
Napisane przez pati_bc Pokaż wiadomość
A tu opis mojej koleżanki. Ona nawet majtki prasuje
nie rozumiem takich ludzi

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Mam w klasie tablice interaktywną (super sprawa, tylko bardzo się boję, moje dzieci mają coś więcej niż adhd, dziś już miałam problem utrzymania ich od tablicy, szczerze jestem przerażona, każdy współczuje ). W ogóle mamy fajnie - w KAŻDEJ klasie komputer (nowy) podłączony do internetu i na całą szkołę 6 tablic interaktywnych (to dużo).
Oooo faktycznie wypas! U nas na uczelni w salach wykładowych i seminaryjnych są takie. ŻADEN wykładowca ich nie używa, nawet nie próbują, bo nie wiedzą jak fajna sprawa, o ile obok stoi też zwykła tablica, bo ich brak trochę utrudnia życie...

hahaha jedna niedziela bez internetu i już nawet na plotkowym ciężko było nadrobić i cytaty mi pozjadało wrryyyy..

co do prania powiem tak - robię je co tydzień/dwa, nie prasuję ale składam jak tylko wyschnie
i nie, nie chodzę w brudnych, ale jak za jedną pralkę płacę 3 zł to piorę wszystko razem dopiero jak ubrania mi się kończą a że suszarki nawet nie posiadam to potem wisi wszystko na kaloryferach i szafkach, pokój wygląda jak u cygańskiej rodziny dlatego czym prędzej suche idą do szafy ha!
za to kufa na łaskę dostąpienia pralni czasami trzeba czekać cały dzień
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 18:41   #3104
pati_bc
Rozeznanie
 
Avatar pati_bc
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zb
Wiadomości: 953
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Dobra, nie podglądam Was już, bo chce się jeszcze (oprócz kart pracy) przygotować do mojej pierwszej e-lekcji (powiedzmy, porobię skany i przykłady z neta). Scenariusz napisany, tradycyjne karty pracy zrobione wczoraj, jeszcze drobne poprawki.[COLOR="Silver"]
Ale zaglądaj do nas


Cytat:
Tak, na pewno nie spadnie. Ale dzieć lubi rzucać się na ściany, rzucać piłką tudzież tym, co mam pod ręką (krzesełko, but itp.). Jestem dobrej myśli, boję się, ale trudno. Już i tak nie odwracam się plecami do dzieciów, więc będę robiła to co zwykle, tylko jeszcze bardziej.
Akurat mniej się martwię o tablicę niż o dziecię. Ale chyba nie jest ona ciężka i nic złego się nie stanie.
Dobra już nic nie mówię i nie podsycam strachu

Cytat:
Dziś pisałam w zwykłym wordzie, a dzieciaki przepisywały. Zaznaczałam im co i jak. Łatwiej, przyjemniej. Zwykłą tablicę też muszę mieć. I mam. Tyle, że powieszoną odwrotnie, bo nie mieści się na ścianie.
Tablica int. musi wisieć na miejscu zwykłej, a zwykła troszkę z boku. Korzystaliśmy dziś z obu.

Przerabiamy teatrzyk, dz. nie musiały podchodzić do monitora, tylko z miejsc oglądały krótkie przedstawienie na wielkiej tablicy ( a w nagrodę była bajka z YT ).
Aż miło jest czytać o przebiegu takiej lekcji. Momentalnie się uśmiechnęłam
pati_bc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:03   #3105
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
co do prania powiem tak - robię je co tydzień/dwa, nie prasuję ale składam jak tylko wyschnie
i nie, nie chodzę w brudnych, ale jak za jedną pralkę płacę 3 zł to piorę wszystko razem dopiero jak ubrania mi się kończą a że suszarki nawet nie posiadam to potem wisi wszystko na kaloryferach i szafkach, pokój wygląda jak u cygańskiej rodziny dlatego czym prędzej suche idą do szafy ha!
za to kufa na łaskę dostąpienia pralni czasami trzeba czekać cały dzień
wesołe życie studenta

u mnie przy dwójce dzieciów pralka jest załączana częściej niż mikrofalówka


Basiu, jakiez podeksytowanie bije od Ciebie
nowa tablica nowy power
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:15   #3106
pussynka
Raczkowanie
 
Avatar pussynka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 379
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Ale Wam zazdroszczę pogaduchów.
Niby też mogę, ale teraz to na pewno dopadło mnie przesilenie wiosenne. Koszmar jakiś.
Ale czytam wszyściutko, jak żaden inny wątek.
Same fajne tematy, ja też wszystko najlepiej: piorę, wieszam i sprzątam (no dobra, TŻ 100 razy lepiej odkurza, ale tylko to, no dobra świetnie gotuje, szkoda, że teraz rzadko, nawet pierogi lepi).
Ja prasuje po praniu, koniecznie. Dlatego też mam wiele szaf zewnętrznych (min na czyste ubrania czekające na prasowanie - nie pytajcie jak długo).

Dziś miałam radę, niedawno wróciłam.

Mam w klasie tablice interaktywną (super sprawa, tylko bardzo się boję, moje dzieci mają coś więcej niż adhd, dziś już miałam problem utrzymania ich od tablicy, szczerze jestem przerażona, każdy współczuje ). W ogóle mamy fajnie - w KAŻDEJ klasie komputer (nowy) podłączony do internetu i na całą szkołę 6 tablic interaktywnych (to dużo).

Poza tym jedna dobra wiadomość - dwa dni dyrekcji podobno ma nie być

Od wczoraj dołuję się bardziej świadomie, czyli w sposób kontrolowany. Oglądam serial Kości i przypomniała mi się piosenka Adele. Na okrągło słucham wszystkiego jak leci. Robię lekcje, słucham Adele i jest git (lubię takie dołowanie, bo nie myślę o głupotach, tylko robię coś konkretnego i słucham muzyki).

Pisałam milion razy jak Was lubię?
Zazdroszczę Ci tego prasowania, jak ja bym tak chciała Ale to niewykonalne po prostu w moim przypadku ;(

Nop tablicy chyba tez zazdroszczę - choć nie potrafie sobie wyobrazić na szkolnej ścianie niczego innego poza zielonym czymś i łapkami brudnymi od kredy. Hehe - a szkolne dyskoteki w klasie i zabawy chłopców w zostawianie śladów swoich rąk na różnych częściach ciała kolezanek ubranych na czarno
Zebrało się na wspominki szkolne - SKS

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
bańki mnie odstraszają, nie będę sobie świadomie bólu sprawiać :P

jest na stronie Biedry i wątku o niej (ale nawet tam nie wchodź, za dużo czytania spamu od groma)
Teoretycznie ta gazetka obowiązuje od środy dopiero ale część produktów już widziałam jest wystawiona w sklepie.

Hahaha, to chociaż bloga obczaj

widzę, że Ty niezła agentka luzik, nigdzie się nie spieszy i w ogóle...


Muszę zrobić obiad na jutro...tak bardzo mi się nie chce
Gazetkę już widziałam - wow! Nie wiecie może czy te masła do ciała sa rzeczywiście masłami? No i oczywiście kosmetyki do włosów zastanawiają - ale pewnie same silikony... Nic to - w srode i tak się zamelduję

Bloga spróbuję obczaić jutro, bo zaraz wraca TZ i znów będzie jęczał. Nie zdąrzyłam obczaić moich mazideł - jedynie pochowałam swoje i zostawiłam na wierzchu to, co nie moje - żeby nie było, hehe

No agentka to ja chyba jestem - ino czego?? Hm... Taaa, czasu mam zawsze "duużo"... Ino potem wszędzie się musze spieszyć. takie to rozbite stworzenie przekorne ze mnie - ze skrajności w skrajność

Ja tez muszę zrobić obiad. i nawet cos zrobiłam w tym kierunku - kupiłam mięsko Ale oczywiście zapomniałam, że nie ma pyrów
Co pichcisz? Mi dzisiaj czas jakoś spierdzielił i postanowiłam zrobić pizzę. Coinka - znów ten czas!! Aaaa!!! Spierdzielam! Do potem


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Bo trochę się będzie gotował, a wracamy po 17, więc za późno byśmy jedli sam się nie zrobi, idę sklecić
Niedobry obiad, niedobry Mój tez się sam nie chce robić ;(
pussynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:23   #3107
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Pielęgnacyjny staram się, ale trudniej teraz.
No co Ty, jak możesz. Na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ oglądam to, czego nie ma w polskiej tv.

Co to tablica? Hmmmm, super sprawa.
Fakt, trudniej :/
No nie znam

Ale mega za moich czasów to nawet komputera nie było w szkole

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
DMka gotujesz juz dzis? a napisz co
'Miencho' z jakimś sosem...TŻ jest bardzo mięsożerny niestety (dzisiaj na przykład jadł flaki, nie tykam tego nawet ja nic ) :/ wolę sałateczki, suróweczki, pierogi, naleśniki, owoce i takie tam

Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
Skoro twierdzisz,ze cera choć w minimalnym stopniu po tym BB, to chyba się skuszę.
Spróbuj

Cytat:
Napisane przez pati_bc Pokaż wiadomość
Rozumiem. A co pichcisz?
Schabik

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Już i tak nie odwracam się plecami do dzieciów

Ale lekcje muszą być świetne z Tobą

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
za to kufa na łaskę dostąpienia pralni czasami trzeba czekać cały dzień
Jak byłam w USA to woziłam pranie do pralni nie wyobrażam sobie tego teraz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość
Gazetkę już widziałam - wow! Nie wiecie może czy te masła do ciała sa rzeczywiście masłami? No i oczywiście kosmetyki do włosów zastanawiają - ale pewnie same silikony... Nic to - w srode i tak się zamelduję ;(
Podobno są właśnie dziewczyny chwalą Afrykę na blogach widziałam różne recenzje, wygugluj

Ajrisz, jak tam się ma kolorowa sprawa? aaa, przy okazji zapytam - masło shea zapycha?
Kurcze, mieszankę kolagen+żel hialuronowy chyba źle zrobiłam, bo nic nie ściągnęło jakie powinny być proporcje?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:24   #3108
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

'Miencho' z jakimś sosem...TŻ jest bardzo mięsożerny niestety (dzisiaj na przykład jadł flaki, nie tykam tego nawet ja nic ) :/ wolę sałateczki, suróweczki, pierogi, naleśniki, owoce i takie tam

ja też jestem roślinożerna a TZ oczywiście mięchoooo
ale nie robi problemu, gdy nie ma miesa na obiad, bo myw 3 np wolimy zupkę



Cytat:
Jak byłam w USA to woziłam pranie do pralni nie wyobrażam sobie tego teraz
a co tam robiłas? opowiedz
dla mnie to`daleeeeeki narazie nieosiągalnty kraj
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:54   #3109
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Basiu, jakiez podeksytowanie bije od Ciebie
nowa tablica nowy power
A co, w końcu się obudziłam. Nowa zabawka.... dla mnie

[QUOTE=pussynka;32589758]Zazdroszczę Ci tego prasowania, jak ja bym tak chciała [QUOTE]Nie cierpię prasować, zostało mi to z domu. Mama prasuje na bieżąco, a ja hmmmm.....

Cytat:
Nop tablicy chyba tez zazdroszczę - choć nie potrafie sobie wyobrazić na szkolnej ścianie niczego innego poza zielonym czymś i łapkami brudnymi od kredy. Hehe - a szkolne dyskoteki w klasie i zabawy chłopców w zostawianie śladów swoich rąk na różnych częściach ciała kolezanek ubranych na czarno
Fajne to były czasy.
Łapki dalej brudne od kredy. Teraz jest nawet niepyląca, ale kiepsko pisze. Teraz chyba jest jakaś lepsza kreda. Kiedyś po paru dniach we wrześniu skóra schodziła mi z palców, były całe czerwone i swędzące.
Moje dzieciaki uwielbiają pisać po tablicy, ścierać ją dłonią (gąbkę moczę sama, albo idę z dzieciem jeśli ktoś mnie na przerwie na chwilę zastąpi - co jest trudne, bo się boją moich dzieci)
Cytat:
Zebrało się na wspominki szkolne - SKS
Prawda?

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ale mega za moich czasów to nawet komputera nie było w szkole
teraz też to rzadkość (do niedawna na całą szkołę były 2 pracownie komputerowe i w dwóch klasach komputery - w tym w mojej). A teraz pełen wypas.
Za to nie będzie zielonej szkoły w tym roku, coś za coś
Cytat:
Ale lekcje muszą być świetne z Tobą
Niekoniecznie. Wredota ze mnie ostatnio niestety straszna.

Dobra, znów wpadłam, piszę tylko o sobie i wypadam.
Lekcje napisane (jeszcze milion spraw czeka, ale dziś nie dam rady). Idę się kąpać.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 20:33   #3110
pussynka
Raczkowanie
 
Avatar pussynka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 379
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Fakt, trudniej :/

'Miencho' z jakimś sosem...TŻ jest bardzo mięsożerny niestety (dzisiaj

Schabik

Jak byłam w USA to woziłam pranie do pralni nie wyobrażam sobie tego teraz

Podobno są właśnie dziewczyny chwalą Afrykę na blogach widziałam różne recenzje, wygugluj

Ajrisz, jak tam się ma kolorowa sprawa? aaa, przy okazji zapytam - masło shea zapycha?
Kurcze, mieszankę kolagen+żel hialuronowy chyba źle zrobiłam, bo nic nie ściągnęło jakie powinny być proporcje?
Witaj w gronie, ja tez robię mięcho (karkóweczka). To znaczy jeszcze nie robię, nabiera mocy urzędowej
ja ubóstwiam flaczki, mmmmm

Co robiłaś w stanach? Opowiadaj!

Zaraz wygogluję, koniecznie! Bo tam 200ml za 10zł a ja kupiłam czyste shea za 14zł, więc jak ma być jakies byle co, to nie warto.

Co to za mieszanka? Co się miało ściągnąć? dawaj przepisik na jakiś cudo. ja się grzeję na spirulinkę, bo takie recenzje dobre widziałam, że normalnie boję się, że nie poznam własnego dzioba

[QUOTE=*Basia*;32590949]A co, w końcu się obudziłam. Nowa zabawka.... dla mnie

[QUOTE=pussynka;32589758]Zazdroszczę Ci tego prasowania, jak ja bym tak chciała
Cytat:
Nie cierpię prasować, zostało mi to z domu. Mama prasuje na bieżąco, a ja hmmmm.....


Fajne to były czasy.
Łapki dalej brudne od kredy. Teraz jest nawet niepyląca, ale kiepsko pisze. Teraz chyba jest jakaś lepsza kreda. Kiedyś po paru dniach we wrześniu skóra schodziła mi z palców, były całe czerwone i swędzące.
Moje dzieciaki uwielbiają pisać po tablicy, ścierać ją dłonią (gąbkę moczę sama, albo idę z dzieciem jeśli ktoś mnie na przerwie na chwilę zastąpi - co jest trudne, bo się boją moich dzieci)

teraz też to rzadkość (do niedawna na całą szkołę były 2 pracownie komputerowe i w dwóch klasach komputery - w tym w mojej). A teraz pełen wypas.
Za to nie będzie zielonej szkoły w tym roku, coś za coś
Niekoniecznie. Wredota ze mnie ostatnio niestety straszna.

Dobra, znów wpadłam, piszę tylko o sobie i wypadam.
Lekcje napisane (jeszcze milion spraw czeka, ale dziś nie dam rady). Idę się kąpać.
Z kreda to tez pamiętam ciągłe kąpiele w krochmalu i śmierdzący linomag - ręce jej niecierpiały ale jakoś przeżyły, nikt się wielce nie rozczulał.

Czy Ty masz może pod opieka jakąś klasę specjalną? jesli oczywiście mogę zapytać...

I miłej kapieli
pussynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 20:44   #3111
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
A co, w końcu się obudziłam. Nowa zabawka.... dla mnie

Fajne to były czasy.
Łapki dalej brudne od kredy. Teraz jest nawet niepyląca, ale kiepsko pisze. Teraz chyba jest jakaś lepsza kreda. Kiedyś po paru dniach we wrześniu skóra schodziła mi z palców, były całe czerwone i swędzące.
Moje dzieciaki uwielbiają pisać po tablicy, ścierać ją dłonią (gąbkę moczę sama, albo idę z dzieciem jeśli ktoś mnie na przerwie na chwilę zastąpi - co jest trudne, bo się boją moich dzieci)
ojć nie cierpie dotykać kredy brrrr to tak samo "boli" jak nóz na szkle, paznokieć i wacik brrrrr
juz mam suche dłonie i ciarki
.
Cytat:
Lekcje napisane (jeszcze milion spraw czeka, ale dziś nie dam rady). Idę się kąpać
miłej kąpieli ja właśnie wyszłam z wanny
i też odpuściłam pare rzeczy, a co !
co masz zrobić dziś zrób pojutrze, będzie 2 dni wolnego
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 20:49   #3112
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość
Czy Ty masz może pod opieka jakąś klasę specjalną? jesli oczywiście mogę zapytać...

I miłej kapieli
Możesz zapytać, chyba każda tu wie gdzie pracuję, w szkole specjalnej w I-III (wcześniej w PdP - taka zawodowa dla umiarkowanych), oprócz tego mam zajęcia z autystykami.

Już po kąpieli.

Teraz suszenie włosów, obejrzę Kości, ubranie na jutro (bez tego nigdy nie zdążyłabym do pracy, kiedy nie wiem jaka będzie pogoda - mam 2 zestawy, śmiejcie się, ale ratuje mi to nieraz życie, nie spóźniam się), śniadanie do pracy (te same powody, rano nie jem, bo nie zdążę, tylko piję białą lub zieloną herbatę, nawet kubek mam przygotowany wieczorem, do termicznego sypie kawę wieczorem, rano zalewam, przychodzę do pracy i mam gotową kawę ).

Rano muszę mieć wszystko opracowane logistycznie, bo jeszcze Małą muszę posmyrać, no i 5 min. rezerwy też się przydaje.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ojć nie cierpie dotykać kredy brrrr to tak samo "boli" jak nóz na szkle, paznokieć i wacik brrrrr
juz mam suche dłonie i ciarki
Kiedy tablica jest beznadziejna, też nie cierpię. Moja tablica jest ok, ale są lepsze (kreda sunie )
Cytat:
miłej kąpieli ja właśnie wyszłam z wanny
i też odpuściłam pare rzeczy, a co !
co masz zrobić dziś zrób pojutrze, będzie 2 dni wolnego
I tego się trzymajmy
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 21:08   #3113
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ja też jestem roślinożerna a TZ oczywiście mięchoooo

a co tam robiłas? opowiedz
dla mnie to`daleeeeeki narazie nieosiągalnty kraj
Też czasem zjem mięso, ale coraz mniej lubię.

Byłam z ówczesnym facetem on do pracy, ja nie wiem do czego (tak z perspektywy czasu patrząc). Teoretycznie do pracy i pozwiedzać, byłam tylko 3 miesiące...ale zdjęć sporo
Odwiedziłam też ciocię (siostra mojej mamy mieszka w Pittsburghu, kochana jest bardzo). Przyjeżdża z wujkiem raz w roku albo co 2 lata.

Teraźniejszy TŻ mi teraz marudzi, że pisanie na klawiaturze przeszkadza jutro Wam opiszę więcej, tylko przypomnijcie z rana jakoś

Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość
Co robiłaś w stanach? Opowiadaj!

Co to za mieszanka? Co się miało ściągnąć? dawaj przepisik na jakiś cudo. ja się grzeję na spirulinkę, bo takie recenzje dobre widziałam, że normalnie boję się, że nie poznam własnego dzioba
Jutro opowiem

Pod oczy chciałam coś na wyprasowanie zmarszczek. Eloe doradziła by wymieszać kolagen z żelem hialuronowym , ale coś mi nie wyszło

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ojć nie cierpie dotykać kredy brrrr to tak samo "boli" jak nóz na szkle, paznokieć i wacik brrrrr
juz mam suche dłonie i ciarki
Mnie ciarki przechodzą jak tylko o tym pomyślę brrrr

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Rano muszę mieć wszystko opracowane logistycznie, bo jeszcze Małą muszę posmyrać, no i 5 min. rezerwy też się przydaje.
Wow, podziwiam Cię Kobieto! Ubrań nie szykuję, bo nawet jeśli mi się zdarzy to ZAWSZE i tak zakładam co innego tak jest zazwyczaj jak mam zamiar spódniczkę założyć od tygodnia mniej więcej planuję...a w spodniach chodzę
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 21:11   #3114
AjriszMarta
Zakorzenienie
 
Avatar AjriszMarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rocky road to Walhalla :>
Wiadomości: 4 320
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ajrisz, jak tam się ma kolorowa sprawa? aaa, przy okazji zapytam - masło shea zapycha?
sklepy mówią że nie zapycha chociaż ciężkie jest jak pierun
u mnie wpływu na "blackheads" nie widzę, "whiteheads" po shea nie występują (natomiast po takiej oliwie mam wysyp "whiteheads")

nt kolagenów pojęcia nie mam :niewiem:

kolorowa sprawa ma sie tak, ze dojrzalam do przycisniecia kolegi zeby sie okreslil. Ma taka fajna dupe przed nosem, powinien brac ino roz zanim sie wiesc rozniesie :P

wybaczcie ze bez znaków ale mam nową klawiaturę i mi niewygodnie
__________________
Falowana!

AjriszMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 21:18   #3115
pussynka
Raczkowanie
 
Avatar pussynka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 379
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Możesz zapytać, chyba każda tu wie gdzie pracuję, w szkole specjalnej w I-III (wcześniej w PdP - taka zawodowa dla umiarkowanych), oprócz tego mam zajęcia z autystykami.


Teraz suszenie włosów, obejrzę Kości, ubranie na jutro (bez tego nigdy nie zdążyłabym do pracy, kiedy nie wiem jaka będzie pogoda - mam 2 zestawy, śmiejcie się, ale ratuje mi to nieraz życie, nie spóźniam się), śniadanie do pracy (te same powody, rano nie jem, bo nie zdążę, tylko piję białą lub zieloną herbatę, nawet kubek mam przygotowany wieczorem, do termicznego sypie kawę wieczorem, rano zalewam, przychodzę do pracy i mam gotową kawę ).

Rano muszę mieć wszystko opracowane logistycznie, bo jeszcze Małą muszę posmyrać, no i 5 min. rezerwy też się przydaje.
ad. 1 - szacun kochana
Z pewnością masz stresująca pracę

ad. 2 - rozwaliłaś mnie z tymi przygotowaniami... całkowicie moje przeciwieństwo. ja wszystko na ostatnią chwilę robię ale tez musze zdążyć. tylko jaka rezerwa??

Normalnie cały dzień minął a ja nic produktywnego nie zrobiłam...
pussynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 21:42   #3116
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Pod oczy chciałam coś na wyprasowanie zmarszczek. Eloe doradziła by wymieszać kolagen z żelem hialuronowym , ale coś mi nie wyszło
To jak wyjdzie, daj znać. Też wypróbuję (zamiast żelu mam kwas)
Cytat:
Wow, podziwiam Cię Kobieto! Ubrań nie szykuję, bo nawet jeśli mi się zdarzy to ZAWSZE i tak zakładam co innego tak jest zazwyczaj jak mam zamiar spódniczkę założyć od tygodnia mniej więcej planuję...a w spodniach chodzę
Nie ma za co podziwiać. Muszę tak robić, inaczej nie zdążyłabym nawet na 3 lekcję. Dłużej za to śpię. A ze spódnicami mam tak samo. Chociaż teraz mam kilka sukienek pracowych (nie widać brudu).
Ubieram się też logistycznie (zalezy jakie mam lekcję, czy będą farby itp, itd, czy będzie czołganie po dywanie ).


Właśnie Mała biega chyłkiem z moim pędzlem w zębach (był mój przez pół dnia, od dwóch lat jest jej). Komicznie to wygląda. Na pewno zaniesie go potem do reszty zabawek (albo na posłanie, na którym nie śpi albo wrzuci do miski piciem lub miski z chrupkami - cały arsenał tam leży).

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
kolorowa sprawa ma sie tak, ze dojrzalam do przycisniecia kolegi zeby sie okreslil. Ma taka fajna dupe przed nosem, powinien brac ino roz zanim sie wiesc rozniesie :P
i co, i co?

Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość
ad. 1 - szacun kochana
Z pewnością masz stresująca pracę

ad. 2 - rozwaliłaś mnie z tymi przygotowaniami... całkowicie moje przeciwieństwo. ja wszystko na ostatnią chwilę robię ale tez musze zdążyć. tylko jaka rezerwa??
ad. 1 no mam, ale kocham ją jak wariat , jaka praca teraz nie jest stresująca

ad.2 jak wyżej (odp. do DMki)
Poza tym bałaganiara jestem. Ale lubię być jednak poukładana. Wszystko jak trzeba i gdzie trzeba. Czasem to jednak pozory (mam w ciuchach burdel na kółkach)

Cytat:
Normalnie cały dzień minął a ja nic produktywnego nie zrobiłam...
I dobrze, czasem tak trzeba.

1. Ubranie wyprasowane.
2. Śniadanie do pracy zrobione (wolę świeże, ale inaczej nic bym nie zjadła, a jeśli kupię w sklepie i kupię coś na szybko - kabanos, serek, pasztet - dzieci chcą mi zabrać , nie myślcie, że niedobra jestem, mają dużo swojego, ale moje wydaje im się lepsze).
3. W filiżance herbata, w kubku kawa (czasem jeszcze wodę leję do czajnika).
4. Torby do pracy spakowane.
No, chyba tyle

To zakrawa na wariactwo, bo kiedy wracam z pracy i przebieram się, każda część garderoby leży w innym kącie mieszkania (łazienka, przedpokój, oba pokoje - i tak leży aż nabiera mocy urzędowej, aby schować albo uprać).

Już naprawdę uciekam.

papa
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 22:04   #3117
yoanka85
Rozeznanie
 
Avatar yoanka85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 575
GG do yoanka85
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Też mam sporo męskich cech, również psychicznych rzecz jasna Uwielbiam męskie sporty ( piłkę nożną, ale tylko brytyjską ligę sporty walki). Chodzę na piwko z nim i jego kolegami i bardzo dobrze się z nimi dogaduję. Dziś byliśmy np. w pubie na meczyku o Carling Cup. Tu jest zupełnie inaczej, w niedziele całe rodziny chodzą do pubów na sunday roast, czyli wstrętną, tłustą, kaloryczną wyżerę I oglądają mecze. Fajne to

Nie pamiętam kiedy ostatnio prasowałam Nie lubię tego i nie robię. Nawet koszul Na szczęście TŻ nosi do pracy sweterkowy uniform. Ja też nie muszę koszul nosić, chyba że chcę. Nauczyłam się rozwieszać tak, że minimalizuję potrzebę używania tego dziwnego urządzenia
Ja studiowałam z chłopami, mieszkałam z chłopami, mama też taka baba z jajami, a tata chyba chciał mieć syna - no nie było siły, żebym nie była mentalnie chłopakiem
Ja prasuję tylko koszule i sukienki na święta/wesela itp.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja też nie prasuję. Nie widzę powodu, by to robić. To tylko czas zabiera, a efektów pracy nie widać (nie mam ubrań, które się łatwo gniotą)
Racja, przecież wystarczy odpowiednio rozwiesić.

Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość
No jak chcesz zjeść dobrze i po włosku, to zdecydowanie smigaj do Vivy, w Poznaniu jest to niewykonalne!

W Twoim fachu, to chyba szczecinek byłby dość korzystny, co?
No ale życie w Poznaniu nie ma sobie równych, nie da się ukryć
Wracajcie jak najszybciej !
Właśnie ponoć Viva Italia jest zamknięta z nieznanych powodów - TŻ gdzieś czytał?
Eee Szczecinek? Nie chcem A Kronospan prawdopodobnie wyniesie się na Ukraninę.

Cytat:
Napisane przez pati_bc Pokaż wiadomość
Ty piszesz o moich rodzicach? moi zachowują się tak samo

Robię identycznie i również mama mnie tego nauczyła

A tu opis mojej koleżanki. Ona nawet majtki prasuje

Też dzisiaj skrobałam ale szybko poszło
Haha to nie tylko moi rodzice takie cyrki odstawiają? Tata wizjoner, mama oportunistka Cud że się nie rozwiedli przez 4 lata gruntownego remontu kupionej starej chatki

Mnie też mama nauczyła tak rozwieszać, ale ona też kiedyś majtki prasowała Czasem się z niej nabijam jak sobie przypomnę

Ja nie musiałam skrobać auta, bo wyjeżdżałam dopiero o 10 rano

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

EDIT: Pierwszy raz próbowałam tego cytowania bez nicków i wyszło naumiałam się dzięki Basi, dziękuję
jak to się robi przydała by mi się ta umiejętność

Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość
A co do jabłek, tomoja tak się bawiła orzechami - między łapki brała, delikatnie ząbkami obierała i zjadała ze środka
Haha tak jak u rodziców psica uwielbia pistacje i sama je skubie, łupiny zostawia

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

dlatego kupiłam bańki chińskie
Przez Was też kupiłam te bańki
__________________
Szłem łąką,
kwiaty pachły,
wiater wiał,
ona mnie odepchła.

Więc weszłem do domu,
trzasłem drzwiami,
pierdłem, rzygłem i wyszłem

bo chamstwa nie zniese


ZUMBA
yoanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 23:34   #3118
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Czeeeeść
Jedyny wątek, który ogarniam na bieżąco
Yoanka też nie mam brata, tylko Siostrę Tatuś nas sportowo edukował, no bo jakżeby inaczej i tak zostało
Basiu niezły masz system, podziwiam Ja rano jak krecik, wszystko na pamięć
Ajrisz kopnij Gałgana jednego, by się określił, bo ileż może taka dziewczyna czekać

Małgosiumój piesek wypluwał pesteczki z wiśni i czereśni

Demka paletek na razie nie ma Pani nie umiała się określić, czy jeszcze będą...
Opisz konieczne stanowską przygodę
Też gotuję obiady wieczorem, za długo mi to schodzi, by po pracy się z tym bawić... Dziś sosik pomidorowy z cukinką, papryczką, marchewką, cebulką i troszkę kurczaczka, co by TŻ nie marudził, do tego brązowy ryżyk. I mam obiadzik na dwa dni
Spadam spać Dobrej nocki loczki
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 00:08   #3119
yoanka85
Rozeznanie
 
Avatar yoanka85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 575
GG do yoanka85
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
za bańki zaplaciłam w aptece 27zł. podobno działaja, w wątku o bańkach wszyscy je chwalą - ja użyłam dopiero 2 razy, bo sobie siniaków narobiłam muszę byc bardziej ostrożna
Wydaje mi sie ze skóra od razu robi sie fajnie napięta
poczytałam Was i też kupiłam (za 27zł w aptece)
Użyłam dopiero 2 razy i po pierwszym użyciu wyszły mi kropeczki na boku jednego uda - znaczy tam za mocno bańkę zassałam. Drugim razem ostrożniej i obeszło się bez niespodzianek. Po tym wcieram Eveline serum antycelllulit chłodzące i mam wrażenie, że skóra się wzmocniła, koloru nabrała i znikają takie mini-krosteczki na bokach ud/bioder, tam gdzie krążenie miałam prawie żadne
Więc mam motywację na następne zabiegi

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ja nie potrafie wiekszej zassać pierdoła jestem totalna.
peeling z fusów nieraz robie, rzadko mam fusy bo sama piję rozpustną drugi masaż robilam po kąpieli na oliwkę i juz mniej bolał
NIe może to być siła sugestii, ze skóra sie robi bardziej napięta robi sie i już
Nie nie, to nie jest siła sugestii To realne, widoczne efekty
Duża bańka ciągle mi się odsysa

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
co do prania powiem tak - robię je co tydzień/dwa, nie prasuję ale składam jak tylko wyschnie
i nie, nie chodzę w brudnych, ale jak za jedną pralkę płacę 3 zł to piorę wszystko razem dopiero jak ubrania mi się kończą a że suszarki nawet nie posiadam to potem wisi wszystko na kaloryferach i szafkach, pokój wygląda jak u cygańskiej rodziny dlatego czym prędzej suche idą do szafy ha!
za to kufa na łaskę dostąpienia pralni czasami trzeba czekać cały dzień
Ahh te uroki akademika I trzeba wstać np. o 8 rano, bo termin na pranie wyznaczony przepadnie

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Teraz suszenie włosów, obejrzę Kości, ubranie na jutro (bez tego nigdy nie zdążyłabym do pracy, kiedy nie wiem jaka będzie pogoda - mam 2 zestawy, śmiejcie się, ale ratuje mi to nieraz życie, nie spóźniam się), śniadanie do pracy (te same powody, rano nie jem, bo nie zdążę, tylko piję białą lub zieloną herbatę, nawet kubek mam przygotowany wieczorem, do termicznego sypie kawę wieczorem, rano zalewam, przychodzę do pracy i mam gotową kawę ).

Rano muszę mieć wszystko opracowane logistycznie, bo jeszcze Małą muszę posmyrać, no i 5 min. rezerwy też się przydaje.
WOW... Ju ar maj master of logistic Jestem pełna podziwu, że można się tak zorganizować. Ja nie potrafię, najwyżej w sytuacjach wysokiej wagi państwowej, typu rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
kolorowa sprawa ma sie tak, ze dojrzalam do przycisniecia kolegi zeby sie okreslil. Ma taka fajna dupe przed nosem, powinien brac ino roz zanim sie wiesc rozniesie :P

krótka piłka z Twojej strony

Pochwalę się - zahennowałam się dzisiaj na Khadi Ciemny Brąz Właśnie schnę

Swoją drogą Khadi powinno mi płacić za reklamę. Nigdy nie używałam henny, a namówiłam dwie koleżanki A raczej ich nie namawiałam, tylko powiedziałam, że będę się teraz henną farbować i obie złapały bakcyla i się nakręciły. Jedna dzisiaj ze mną debiutowała i jest baaardzo zadowolona, a druga jeszcze nie kupiła, ale jest zdeterminowana
Może wiecie gdzie wpisać nr konta do prowizji od sprzedaży?

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Ubieram się też logistycznie (zalezy jakie mam lekcję, czy będą farby itp, itd, czy będzie czołganie po dywanie ).
Coś mi to przypomina, ubierając się do pracy analizowałam co mnie czeka danego dnia. Aczkolwiek bardziej biorę pod uwagę prognozy pogody, bo zmarźluch jestem i wolę wiedzieć co mnie czeka


Cytat:
Właśnie Mała biega chyłkiem z moim pędzlem w zębach (był mój przez pół dnia, od dwóch lat jest jej). Komicznie to wygląda. Na pewno zaniesie go potem do reszty zabawek (albo na posłanie, na którym nie śpi albo wrzuci do miski piciem lub miski z chrupkami - cały arsenał tam leży).

Czytając to mimowolnie pomyślałam, że Mała to dziecko, dopiero przy posłaniu i miskach oprzytomniałam

Zdecydowanie czas iść spać, bo głupoty już wymyślam.

PS. Już umim cytować z podziałem na role Teraz będę robić posty dłuższe niż Eloe
__________________
Szłem łąką,
kwiaty pachły,
wiater wiał,
ona mnie odepchła.

Więc weszłem do domu,
trzasłem drzwiami,
pierdłem, rzygłem i wyszłem

bo chamstwa nie zniese


ZUMBA

Edytowane przez yoanka85
Czas edycji: 2012-02-28 o 00:10
yoanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 08:58   #3120
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
sklepy mówią że nie zapycha chociaż ciężkie jest jak pierun
u mnie wpływu na "blackheads" nie widzę, "whiteheads" po shea nie występują (natomiast po takiej oliwie mam wysyp "whiteheads")

nt kolagenów pojęcia nie mam :niewiem:
Dziękować trza przetestować

Cytat:
kolorowa sprawa ma sie tak, ze dojrzalam do przycisniecia kolegi zeby sie okreslil. Ma taka fajna dupe przed nosem, powinien brac ino roz zanim sie wiesc rozniesie :P
Ciekawa jestem co wymyśli

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
To jak wyjdzie, daj znać. Też wypróbuję (zamiast żelu mam kwas)
Dam wczoraj nie próbowałam, nie było mi po drodze do lodówki

Cytat:
Ubieram się też logistycznie (zalezy jakie mam lekcję, czy będą farby itp, itd, czy będzie czołganie po dywanie ).
Rozumiem
Ja muszę brać pod uwagę temperaturę w pracy...bo jak dla mnie jest za zimno (20 chyba nie ma...w zeszłym roku miewałam 16-17 ). Przypomnę, że mam pracę siedzącą przed komputerem.
Czasem chciałabym jakąś fajną sukienkę założyć, cienkie rajstopy, półbuty...ale na wierzch musiałabym ze 2 swetry jeszcze i marynarkę bez sensu

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Czeeeeść
Jedyny wątek, który ogarniam na bieżąco
Demka paletek na razie nie ma Pani nie umiała się określić, czy jeszcze będą...
Opisz konieczne stanowską przygodę
Buuu, to jakieś limitki były czy jak...

Cytat:
Też gotuję obiady wieczorem, za długo mi to schodzi, by po pracy się z tym bawić... Dziś sosik pomidorowy z cukinką, papryczką, marchewką, cebulką i troszkę kurczaczka, co by TŻ nie marudził, do tego brązowy ryżyk. I mam obiadzik na dwa dni
Spadam spać Dobrej nocki loczki
Też gotuję zazwyczaj na 2 dni a co!

Cytat:
Napisane przez yoanka85 Pokaż wiadomość
poczytałam Was i też kupiłam (za 27zł w aptece)
Użyłam dopiero 2 razy i po pierwszym użyciu wyszły mi kropeczki na boku jednego uda - znaczy tam za mocno bańkę zassałam. Drugim razem ostrożniej i obeszło się bez niespodzianek. Po tym wcieram Eveline serum antycelllulit chłodzące i mam wrażenie, że skóra się wzmocniła, koloru nabrała i znikają takie mini-krosteczki na bokach ud/bioder, tam gdzie krążenie miałam prawie żadne
Więc mam motywację na następne zabiegi
Poważnie tak działa? ale nie, nie...ja nie mam kasy przecież

Cytat:
Pochwalę się - zahennowałam się dzisiaj na Khadi Ciemny Brąz Właśnie schnę
Poka się potem

Cytat:
Coś mi to przypomina, ubierając się do pracy analizowałam co mnie czeka danego dnia. Aczkolwiek bardziej biorę pod uwagę prognozy pogody, bo zmarźluch jestem i wolę wiedzieć co mnie czeka
Ooo tak, ja też marznę w sekundę niestety...

Cytat:
PS. Już umim cytować z podziałem na role Teraz będę robić posty dłuższe niż Eloe
Sama się naumiałaś, no proszę gratulieren

Jaka jestem złaaaaaaaaa od rana, chcę do mamy
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-01 09:31:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.