Czarna lista targowisko- plotki - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-22, 17:25   #3091
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Przekupka: 119 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
ja już dawno doszłam do wniosku, że Misiak to ma jakieś masochistyczne tendencje
(no a serio to podziwiam, bo mi ciśnienie skacze i gule i inne takie tam)
dokładnie ( i nóż w kieszeni)
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 17:55   #3092
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Siarka, czuję prawnika

Dodam tylko od siebie, iż grożenie komuś w prywatnej korespondencji groźbą wszczęcia postępowania karnego (a nie wierzę, że tego w tej nawet kulturalnej korespondencji Ewicka nie było) stanowi przestępstwo z art. 191 KK.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 19:19   #3093
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
ja już dawno doszłam do wniosku, że Misiak to ma jakieś masochistyczne tendencje
(no a serio to podziwiam, bo mi ciśnienie skacze i gule i inne takie tam)
każdy znajdzie niszę dla się
wiecie, ja mam tzw. odpowiednie wykształcenie

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;31186734]Za co Zuziunia ma bana stałego?
https://wizaz.pl/forum/member.php?u=125573[/QUOTE]

a ja już informowałam, że nie informuję
nie w związku z Targowiskiem, w każdym razie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 19:24   #3094
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość


a ja już informowałam, że nie informuję
nie w związku z Targowiskiem, w każdym razie

Aha, to sorry.

Wesołych
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 21:05   #3095
ewicek83
Zadomowienie
 
Avatar ewicek83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 675
Przekupka: 34 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Co za farsa.

Edytowane przez ewicek83
Czas edycji: 2011-12-22 o 21:06
ewicek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 07:04   #3096
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Ja czegoś nie rozumiem. Dziewczyna odzyskała w końcu swoje rzeczy i za to jest jeszcze krytykowana? Różne osoby czytają te wypowiedzi i podejrzewam, że co niektórzy są zadowoleni( ale nie Ci uczciwi).
Te dochodzenie na drodze prawnej to u nas chyba nie do końca jest takie idealne bo wystarczy poczytać trochę wcześniejszych opisów z czarnych list kosmetycznego i ciuchowego.
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 08:27   #3097
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Ja nie rozumiem całego zamieszania.
Ewicek (jakkolwiek cięty język ma) odzyskała swoje rzeczy, nie popuściła, stanęła na rzęsach i wierzę głęboko że poinformowała nas o tym w dobrej wierze, żeby nam pomóc w podobnych sytuacjach, których niestety jest multum na forum. Niestety 99% oszukanych wizażanek olewa sprawę i nie chce się bawić w wizyty na policji, ale wąty do moderacji czemu nie.
Dodam jeszcze że podlegam pod kodeks prawny codziennie, mniej więcej tak często zdarza mi się "grozić policją" w sprawie problemowych wymian. A że nie mam żadnej umowy z redakcją pewnie poszłąbym siedzieć na długo
Rozumiem stres i nerwy, napiętą sytuację, ale idźcie już lepić uszka, to podobno odpręża
Dodam że LashStylist założyła sobie nowe konto, by móc znów na czysto się wymieniać.
Ale żeby nie kończyć niemiłym banowym akcentem, życzę Wam wszystkie przekupki, spokojnych i bezstresowych świąt i takich samych wymian w przyszłym 2012 roku!

Edytowane przez virtual_reality
Czas edycji: 2011-12-23 o 08:33
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 08:46   #3098
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem całego zamieszania.
Ewicek (jakkolwiek cięty język ma) odzyskała swoje rzeczy, nie popuściła, stanęła na rzęsach i wierzę głęboko że poinformowała nas o tym w dobrej wierze, żeby nam pomóc w podobnych sytuacjach, których niestety jest multum na forum. Niestety 99% oszukanych wizażanek olewa sprawę i nie chce się bawić w wizyty na policji, ale wąty do moderacji czemu nie.
Dodam jeszcze że podlegam pod kodeks prawny codziennie, mniej więcej tak często zdarza mi się "grozić policją" w sprawie problemowych wymian. A że nie mam żadnej umowy z redakcją pewnie poszłąbym siedzieć na długo
Rozumiem stres i nerwy, napiętą sytuację, ale idźcie już lepić uszka, to podobno odpręża
Dodam że LashStylist założyła sobie nowe konto, by móc znów na czysto się wymieniać.
Ale żeby nie kończyć niemiłym banowym akcentem, życzę Wam wszystkie przekupki, spokojnych i bezstresowych świąt i takich samych wymian w przyszłym 2012 roku!

Tylko że tu nie chodziło o fakt odzyskania rzeczy i ewicek na policję też nie poszła. Nie o tym to było ...

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Ja czegoś nie rozumiem. Dziewczyna odzyskała w końcu swoje rzeczy i za to jest jeszcze krytykowana? Różne osoby czytają te wypowiedzi i podejrzewam, że co niektórzy są zadowoleni( ale nie Ci uczciwi).
Te dochodzenie na drodze prawnej to u nas chyba nie do końca jest takie idealne bo wystarczy poczytać trochę wcześniejszych opisów z czarnych list kosmetycznego i ciuchowego.
j.w. nie o fakt odzyskania chodziło

a w kwestii wyboldowanego, ręce mi opadły ... macie oto dowód na moją nieuczciwość drogie panie - voila!
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 09:00   #3099
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Tylko że tu nie chodziło o fakt odzyskania rzeczy i ewicek na policję też nie poszła. Nie o tym to było ...

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------



j.w. nie o fakt odzyskania chodziło

a w kwestii wyboldowanego, ręce mi opadły ... macie oto dowód na moją nieuczciwość drogie panie - voila!
Zamiast iść spać po pracy to siedzę i czytam i nie bardzo ,,kapuje '' o co chodzi. Mogę prosić o wyłożenie tak bardziej jasno ?
Nie masz chyba w planach pozgarniać co lepsze paczuszki i zniknąć bez śladu ?
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:01   #3100
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Zamiast iść spać po pracy to siedzę i czytam i nie bardzo ,,kapuje '' o co chodzi. Mogę prosić o wyłożenie tak bardziej jasno ?
Nie masz chyba w planach pozgarniać co lepsze paczuszki i zniknąć bez śladu ?

oczywista, oszustwo stulecia bandzie
, rozumiem, zakręcona jestem ostatnio bardziej niż zwykle
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:23   #3101
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

ewicek zostala oszukana i to jest fakt i tego sie trzymajmy, ten watek temu sluzy
a tutaj, zamiast rzeczowej dyskusji, to osobiste wycieczki, farmazony, przyklaskiwania, odbijanie pileczek i takie tam ...

to moze, sluszna uwaga Virtual - juz lepiej polepic te uszka,
albo zaparzyc rumianku
polecam zielona herbate

Wesolych Swiat

Edytowane przez Dorota-Coco
Czas edycji: 2011-12-23 o 10:24
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 11:18   #3102
jarzo83
Zakorzenienie
 
Avatar jarzo83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 604
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Dziewczyny chcialabym zyczyc wszystkim Pogodnych Swiat, lece robic uszka

Ewicek jeszcze raz graty za wytrwalosc w dazeniu do odzyskania rzeczyPozdro kobitki

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Virtualku a bylabys na tyle uprzejma zeby podac nowy nick Lashstylist??chyba to nie jest zabronuone?
__________________
I dont need sex
my government
fuc.. me everyday
jarzo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 12:19   #3103
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez jarzo83 Pokaż wiadomość

Virtualku a bylabys na tyle uprzejma zeby podac nowy nick Lashstylist??chyba to nie jest zabronuone?
o to samo chciałam zapytać
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 13:01   #3104
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
o to samo chciałam zapytać
nie ma potrzeby - oba konta są już zbanowane
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 13:24   #3105
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez jarzo83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcialabym zyczyc wszystkim Pogodnych Swiat, lece robic uszka

Ewicek jeszcze raz graty za wytrwalosc w dazeniu do odzyskania rzeczyPozdro kobitki

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Virtualku a bylabys na tyle uprzejma zeby podac nowy nick Lashstylist??chyba to nie jest zabronuone?
Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
o to samo chciałam zapytać
Konto zbanowane po rejestracji. System wyłapał 8 kont, z tego 5 kont działało na targowiskach, w tym 3 dostały bany za oszustwa, 1 nie zdąrzyło nabroić. System jest tylko programem, takich kont mogło/ może być więcej.

Świątecznym akcentem żegnam się z Wami, biorę sobie urlop długoterminowy, jeśli oczywiście będę niezbędna zapraszam na pw z wszelkimi problemami, postaram się pomóc.
Dziękuje Wam za wszystko i życzę spokojnych bezstresowych Świąt
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 22:55   #3106
ewicek83
Zadomowienie
 
Avatar ewicek83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 675
Przekupka: 34 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Przykre jest to,ze gdy odzywa sie moderator <Misianka>, znajduje sie multum osob,ktore ja popieraja i rzucaja w moja strone nieprzyjemne teksty<mi otwiera sie tasak jak widze niektore nicki i wiem ,ze bedzie tracalo nuda>.
Dopiero gdy glos zabierze inny moderator <Virtual> odzywaja sie osoby,ktore w jakis sposob maja podobne zdanie i zgadzaja sie ze mna.
W pierwszym przypadku moim zdaniem ewidentnie nasuwa sie termin,ktorego kiedy uzyla jarzo83.

Nie sadzilam ze ta sprawa przyniesie taki obrot na tym watku,bo moglam nic nie pisac; mieszkajac za granica nie wysle pisma na policje,bo dziewczyna przywlaszczyla sobie kosmetyki za 60zl, bo oczyma wyobrazni widze jak kartka po pierwszym zdaniu laduje w smieciach,a sama Virtual do ktorej sie zglosilam odpowiedziala,zebym sie nie ludzila-przy czym miala racje,gdyby nie moja osobista interwencja. List do rodzicow-latwo przechwycic, bo u nas polecone nie dzialaja jak w Polsce.
Okreslilam sprawe tutaj,bo oszustek nie brakuje i chcialam pokazac,ze istnieja tez inne sposoby na skontaktowanie sie<gdy ktos ma bana> i odzyskanie swoich rzeczy-nie twierdze,ze jest to idealna metoda,ale gdy sprawa jest patowa,wiele nie pozostaje.

I jeszcze jedno-wiele dziewczyn uzywa okreslenia 'oszustka',a tylko ja dostaje za to bure obiektywna Misianko...
Poza tym juz nie w jednym watku na wstepie przeczytalam "jesli mnie oszukasz licz sie z tym,ze wybiore sie do ciebie osobiscie"-przeciez to grozba o nachodzenie^^-wyboldowac?

Konczac, zycze wszystkim wspanialym wizaznakom Cudownych Swiat Bozego Narodzenia, super prezentow, pelnych brzuszkow i ciepelka w sercu)
ewicek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 03:15   #3107
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Hm, bo w naszym kraju nazwanie oszusta jest karalne, bronienie się przed napaścią może też się skończyć źle (jeśli niestety się obronisz, a napastnik dozna poważniejszych obrażeń- często przypadkiem )... Lepiej więc od razu dać się pobić itd. Co do przyklaskiwania, to nieraz zauważyłam (na wizażu jak i w życiu prywatnym), że jest coś takiego, jak obawa przed wyrażeniem swojego zdania. Najlepiej myśleć jak tłum, mówić jak tłum... Być taką chorągiewką- jak ktoś powie, to ty też będziesz mieć takie zdanie jak on.


Nie mam tu na myśli którejkolwiek osoby (z tego wątku), bo czytałam tylko wypowiedzi Ewicka. Wypowiadam się "ogólnie".


Pozdrawiam i hoł hoł hoł
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 08:03   #3108
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem całego zamieszania.
Ewicek (jakkolwiek cięty język ma) odzyskała swoje rzeczy, nie popuściła, stanęła na rzęsach i wierzę głęboko że poinformowała nas o tym w dobrej wierze, żeby nam pomóc w podobnych sytuacjach, których niestety jest multum na forum. Niestety 99% oszukanych wizażanek olewa sprawę i nie chce się bawić w wizyty na policji, ale wąty do moderacji czemu nie.
Dodam jeszcze że podlegam pod kodeks prawny codziennie, mniej więcej tak często zdarza mi się "grozić policją" w sprawie problemowych wymian. A że nie mam żadnej umowy z redakcją pewnie poszłąbym siedzieć na długo
Rozumiem stres i nerwy, napiętą sytuację, ale idźcie już lepić uszka, to podobno odpręża
Dodam że LashStylist założyła sobie nowe konto, by móc znów na czysto się wymieniać.
Ale żeby nie kończyć niemiłym banowym akcentem, życzę Wam wszystkie przekupki, spokojnych i bezstresowych świąt i takich samych wymian w przyszłym 2012 roku!
Napisałam wcześniej jak to jest od strony prawnej. Nie do końca to popieram, ale tak właśnie jest. I napisałam to również na zasadzie Wizaż bawi, Wizaż uczy


Wesołych Świąt
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 10:06   #3109
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Przekupka: 114 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Życzę wszystkim wizażankom Wesołych Świąt
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-24, 11:11   #3110
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez ewicek83 Pokaż wiadomość
Przykre jest to,ze gdy odzywa sie moderator <Misianka>,
....
Misiance chodziło cały czas o formę Twoich wypowiedzi, masz bardzo specyficzny, nieprzyjemny (w moim odczuciu) sposób "pisania". Cieszę się, że dopięłaś swego - jak najbardziej trzymałam za to kciuki, ale nawet czytając Twój post o tym jak tego dokonałaś,, było mi jakoś .. dziwnie, nie do końca .. smacznie... jest to moje subiektywne i emocjonalne odczucie, nie mam nic do Ciebie jako do osoby - nie znam Cię przecież - a moja reakcja wyniknęła wyłącznie ze sposobu, w jaki się komunikujesz w swoich wypowiedziach, które dane było mi akurat przeczytać

też chciałam Wam wesołego, acz spokojnego czasu świątecznego życzyć
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 11:49   #3111
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

a ja już dziś tylko chciałam:


Wszystkim Wizażankom, ich Rodzinom i wszystkim im w jakikolwiek inny sposób Bliskim, życzyć Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku, tradycyjnego zdrowia, szczęścia i pomyślności i każdemu tego, czego pragnie najbardziej i co mu jest najbardziej potrzebne
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 19:55   #3112
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Przekupka: 85 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

mam zestaw pytań :
niedawno wymieniłam się z pewną wizażanką. wymiana byłaby ok gdyby nie to, że serum jakie mi przesłała było ponad rok po terminie . w zasadzie wszystko dobrze się skończyło ponieważ wysłała pierwsza i miałam szansę odesłać, jednak nie w tym rzecz. otóż, jak zauważyłam w jej wątku znowu pojawiło się to trefne serum . czy to jest ok? okłamywać w tak bezczelny sposób? bo skoro już wie o takim stanie rzeczy to może niech dopisze info na ten temat byłoby uczciwiej tym bardziej, że ten pełnowymiarowy produkt kosztuje ponad 700zł
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 20:08   #3113
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
mam zestaw pytań :
niedawno wymieniłam się z pewną wizażanką. wymiana byłaby ok gdyby nie to, że serum jakie mi przesłała było ponad rok po terminie . w zasadzie wszystko dobrze się skończyło ponieważ wysłała pierwsza i miałam szansę odesłać, jednak nie w tym rzecz. otóż, jak zauważyłam w jej wątku znowu pojawiło się to trefne serum . czy to jest ok? okłamywać w tak bezczelny sposób? bo skoro już wie o takim stanie rzeczy to może niech dopisze info na ten temat byłoby uczciwiej tym bardziej, że ten pełnowymiarowy produkt kosztuje ponad 700zł
Jeśli nie ma wyraźnie napisane że serum jest po terminie jest to świadome wprowadzanie w błąd. Wyslij mi pw z linkiem do wątku.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 14:48   #3114
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Przekupka: 75 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Witam, co powinnam zrobic w takiej sytuacji: umawiam sie z poczatkujaca Wizazanka (0 przekupek) na wymiane. Przechodzimy na PW, gdzie ja podaje jej swoje dane do wysylki i uswiadamiam jej, ze ona wysyla pierwsza
Nie odpisuje, choc widze, ze jest zalogowana, wiec przypominam jej o sobie w jej watku wymiankowym. Wylogowuje sie, na nastepny dzien dostaje maila, w ktorym ona pisze, zebym sie nie niecierpliwila i ze na nastepny dzien przesle mi swoje dane. Minely 4 dni, wczoraj znow do niej pisalam priva, zero kontaktu. Ona ma moje dane, ja jej nie. Wiem, ze w miedzyczasie sie logowala. Jak postapic?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 14:54   #3115
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Witam, co powinnam zrobic w takiej sytuacji: umawiam sie z poczatkujaca Wizazanka (0 przekupek) na wymiane. Przechodzimy na PW, gdzie ja podaje jej swoje dane do wysylki i uswiadamiam jej, ze ona wysyla pierwsza
Nie odpisuje, choc widze, ze jest zalogowana, wiec przypominam jej o sobie w jej watku wymiankowym. Wylogowuje sie, na nastepny dzien dostaje maila, w ktorym ona pisze, zebym sie nie niecierpliwila i ze na nastepny dzien przesle mi swoje dane. Minely 4 dni, wczoraj znow do niej pisalam priva, zero kontaktu. Ona ma moje dane, ja jej nie. Wiem, ze w miedzyczasie sie logowala. Jak postapic?
Napisać mi pw z linkiem do jej profilu, a samą wymianę odpuścić. Szkoda nerwów.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 15:44   #3116
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Przekupka: 75 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Napisać mi pw z linkiem do jej profilu, a samą wymianę odpuścić. Szkoda nerwów.
Poczekam do jutra, w koncu sa swieta Jesli nadal nie bedzie kontaktu, przesle Ci jej nicka na priv.
Pozdrawiam
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 14:29   #3117
christiee06
Zadomowienie
 
Avatar christiee06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 071
Przekupka: 44 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

dziewczyny a co zrobić z taką sytuacją - jestem nowa na tym forum więc wysłałam przesyłke jako pierwsza dnia 9 listopada 2011 (mam potwierdzenie). Dziewczyna miała wysłać mi swoją przesyłkę i nic. Przesyłka zagraniczna więc rozumiem że może iść dłużej niż krajowa ale bez przesady. Od tego czasu dziewczyna się nie odzywa, pytałam kilka razy kiedy wyslała swoją paczkę do mnie. Cisza
christiee06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 14:37   #3118
jarzo83
Zakorzenienie
 
Avatar jarzo83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 604
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez christiee06 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co zrobić z taką sytuacją - jestem nowa na tym forum więc wysłałam przesyłke jako pierwsza dnia 9 listopada 2011 (mam potwierdzenie). Dziewczyna miała wysłać mi swoją przesyłkę i nic. Przesyłka zagraniczna więc rozumiem że może iść dłużej niż krajowa ale bez przesady. Od tego czasu dziewczyna się nie odzywa, pytałam kilka razy kiedy wyslała swoją paczkę do mnie. Cisza
A do jakiego kraju wysylalas?

Dopiero teraz zobaczylam 9 listopada....no to juz dawno powinna dosjc...
__________________
I dont need sex
my government
fuc.. me everyday
jarzo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 18:35   #3119
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez christiee06 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co zrobić z taką sytuacją - jestem nowa na tym forum więc wysłałam przesyłke jako pierwsza dnia 9 listopada 2011 (mam potwierdzenie). Dziewczyna miała wysłać mi swoją przesyłkę i nic. Przesyłka zagraniczna więc rozumiem że może iść dłużej niż krajowa ale bez przesady. Od tego czasu dziewczyna się nie odzywa, pytałam kilka razy kiedy wyslała swoją paczkę do mnie. Cisza
Napisz mi pw z nickiem dziewczyny do której poszła paczka
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 20:24   #3120
christiee06
Zadomowienie
 
Avatar christiee06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 071
Przekupka: 44 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

ok
christiee06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.