Włosomaniaczki :D - część IV - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-21, 08:35   #3091
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Ogólnie Dziewczyny to nie wiem jak Wy, ale ja kompletnie świątecznej atmosfery nie czuję Nie wiem dlaczego, mam tak po raz pierwszy. Niby kupuję prezenty, choinka czeka już żeby ją ubrać, w radiu słyszę świąteczne piosenki, a mam wrażenie jakby to wszystko działo się gdzieś daleko, a nie obok mnie. Może to dlatego, że jestem taka zaganiana..
Ja WRESZCIE powolutku zaczynam ją czuć odkąd skończyłam zajęcia na uczelni - cieszę się na odpoczynek, jedzonko i "podładowanie akumulatorów" - bo po Świętach czeka mnie masakra z zaliczeniami... Ale póki co o tym nie myślę - najpierw solidny odpoczynek a zaraz po Świętach nauka. Taki mam plan

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Melduję się z waxem na głowie, co tam ciekawego ? ;>
Ooo zamarzył mi się WAX Dzisiaj chyba sobie zrobię sesję po południu

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Czytając Wasze posty zauważyłam, że nie tylko u mnie zrobiło się biało Za to zostałam zaszczycona ogrooooomnymi płatkami śniegu, kiedy szłam do centrum mojej mieściny Kurtka, czapka i włosy oczywiście mokre, ale ten widok wszystko mi wynagrodził
U mnie cały czas bezśniegowo, w prognozach zapowiadają, że spadnie w Wigilię, ale póki co się nie zanosi

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
A tak poza tym to za pół godziny przyjeżdża mój mąż po kilku dniach rozłąki. Kurcze, czuje się jak przed 1 randką Nie mogę się doczekać. Wysprzątałam , piekę specjalnie dla niego pieczeń, zrobiłam pyszną owocowo-galaretkową sałatkę, drinki z żurawinowej wódeczki i syropu z brzoskwiniami.... normalnie KOLACJA jak w w Hiltonie
...najlepsza żona!

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ok, wpadłam tylko na momencik i idę dekorować dom i ubierać choinkę z rodzicielem mym ... lubię to
Też chyba dzisiaj będziemy z TŻ ubierać choinkę u mnie w domu

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Teraz dlaczego dama...
Mysza miała w przedszkolu wigilię, więc jak na wigilię przystało, ubrałam ją odświętnie Przychodzi rano Dziadek, a Julcia do Niego:
J: -Widzisz jaka jestem dama???
D: - Tak, super wyglądasz.
J: - Tylko nie gadaj do mnie więcej głupot, bo do DAMÓW się głupot nie gada....
hahaha padłam Niemożliwa jest ta Twoja Juleczka!
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 12:08   #3092
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
O mój Bożeeeeee Narek, dopiero teraz zalukałam na Twoje włosy są piękne
Dzięki wielkie

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
PÓKI CO NIE MAMY W MIESZKANIU INTERNETU, ZAŁOŻYMY GO NAJSZYBCIEJ JAK SIĘ DA, ALE NA 100% NIE W GRUDNIU. NA PEWIEN CZAS ZNIKNĘ Z WĄTKU :CRY: - MAM NADZIEJĘ, ŻE KILKA DNI, MAX. 2 TYGODNIE... BĘDĘ ZA WAMI TĘSKNIĆ, PROSZĘ PAMIĘTAJCIE O MNIE - NA PEWNO WRÓCĘ!!!
Oczywiście, że będziemy pamiętać
Wracaj szybko

Marzenko, Julka jak zwykle wymiata
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 12:39   #3093
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Dziewczyny jak tam przygotowania do swiąt? Posprzatane? Ja nawet okien nie mylam, na takiej pogodzie nie mam siły, a tatus przeziebiony i nie chce wietrzyc, w sumie sama nie najlepiej sie czuje, jutro bede szukac laryngologa jakiegos prywatnie, pol roku boli mnie bardło.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 12:40   #3094
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Kochana - Ty jesteś usprawiedliwiona - po takich wojażach... przy okazji - zdjęcia piękne - proszę o jeszcze!
dziękuję. Może dzisiaj starczy mi czasu to nowe wrzucę.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie będę miała choinki ... Przyczyny obiektywne : koty-mamroty. Mój TŻ próbował już z małym stroikiem. Dekoracja przetrwała cztery godziny. Podzieliła los ośmiu {już} domowych roślinek. Chyba, że coś na suficie ?!
Też chętnie zobaczę Wasze choinkowe dzieła.
Ooooo, o tym nie pomyślałam... Co prawda Ryr przeszedł już chrzest bojowy w zeszłym roku, ale nie wiadomo, co mu ostatecznie do łba przyjdzie w tym rou, zwłaszcza, że niedawno u rodziców testował wspinaczkę po firankach,m czego do tej pory absolutnie nie robił

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
"Moje" miasto przypomina mi o tym na każdym kroku. Przejdziesz się po tzw. deptaku i świąteczna atmosfera natychmiast w swoje objęcia przygarnia.
We czwartek - trochę się przeraziłam, że te święta pod wezwaniem Krzysztofa Krawczyka będą : słyszałam kolędy w jego wykonaniu nie tylko w sklepie muzycznym, ale i na ulicy z głośników. Wczoraj jednak uspokoiłam się całkowicie i błogości moja dusza zaznała : jednak tradycja jeszcze nie zaginęła. Wyjdzie człowiek do miasta i od razu czuje te nasze, swojskie, rodzime święta .
Na rynku przy ratuszu {a jakże}, w sąsiedztwie szopki ręką ludowego artysty wystruganej grupa smagłych obcokrajowców, chyba z Ameryki Południowej typową polską pastorałkę El Condor Passa na bambusowych świstunkach grała.
Mamy święta !!!
Oooo, marketingowo tak... u mnie to niektóre centra handlowe zaraz po Wszystkich Świętych bombami się poobwieszały
Ale ja w środku jakoś nie czuję... Może to przez te zimowe wakacje? Czuję się tak, jakby to dopiero był paździerwnik [zwłaszcza że i pogoda taka i zielona trawa za oknem...]

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Możesz podać tytuł? Szukam czegoś w tych klimatach dla koleżanki, dzisiaj spędziłam ze 2 godziny w księgarniach, ale nie mogłam sie na nic zdecydowac
Hm... wiesz, że nie wiem? Jak zobaczę to na półce w księgarni, to skojarzę, ale tytułu nie znam . W głowie tylko jakąś taką konotację mam, że autor ma jakieś takie nazwisko niczym sąsiedzi ze Wschodu...

Ale TŻ też ostatnio fajną lekturę o smokach czytał: Smok Jego królewskiej Mości oraz Nefrytowy Tron.

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Pewnie będzie Ci niezmiernie wdzięczny
Pewnie tak
Nawet jak byliśmy na Sri Lance, któregoś wieczoru przy drinku włączyliśmy sobie TV, a tam Robin Hood na jednym z kanałów anglojęzycznych [na szczęście] i tak mi wpadło do głowy.


Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Teraz dlaczego dama...
Mysza miała w przedszkolu wigilię, więc jak na wigilię przystało, ubrałam ją odświętnie Przychodzi rano Dziadek, a Julcia do Niego:
J: -Widzisz jaka jestem dama???
D: - Tak, super wyglądasz.
J: - Tylko nie gadaj do mnie więcej głupot, bo do DAMÓW się głupot nie gada....

Marzenko, powinnaś założyć bloga z powiedzeniami Julci, byłaby to z pewnością fantastyczna lektura

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Kilka dni mnie nie było: gorączka przedprzepowradzkowa połączona ze świąteczną i ostatkami zaliczeniowo-odsiedzeniowymi na uczelni

Kochane, nasza wyprowadzka już tuż tuż (może nawet jutro...) i związku z tym chciałam napisać apel...

PÓKI CO NIE MAMY W MIESZKANIU INTERNETU, ZAŁOŻYMY GO NAJSZYBCIEJ JAK SIĘ DA, ALE NA 100% NIE W GRUDNIU. NA PEWIEN CZAS ZNIKNĘ Z WĄTKU :CRY: - MAM NADZIEJĘ, ŻE KILKA DNI, MAX. 2 TYGODNIE... BĘDĘ ZA WAMI TĘSKNIĆ, PROSZĘ PAMIĘTAJCIE O MNIE - NA PEWNO WRÓCĘ!!!
Powodzenia przy przeprowadzce w takim razie. Niech Wam się dobrze i bezkonfliktowo mieszka. Na pewno nie zapomnimy

A ja już po najgorszej, najbardziej pracochłonnej części porządków jestem, zostały mi już tylko same rutynowe czynności.

Mieliśmy z TŻ'tem wybrać się na Wigilię Starego Miasta [coroczna impreza przedświąteczna urządzana przez o Dominikanów, darmowe ciepłe posiłki, wspólny opłatek, kolędowanie, korowód z tancerzami ognia...] ale deszczowa pogoda chyba zapędzi nas pod ciepły koc z kubkiem cejlońskiej herbatki

Zauważyłam, że odkąd dobitnie dałyśmy wyraz naszemu stosunkowi do podglądaczy, regularnie podglądają nas jako osobniki wylogowane
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 14:55   #3095
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Czesc

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Czyli saga o Pernie jak najbardziej jej się spodoba Zerknij sobie tutaj->klik!, żeby zapoznać się co nieco z tymi książkami
Książek z tej serii jest dużo, ale masz przynajmniej pomysł na następne prezenty Od razu mówię, że tomiki są raczej cienkie(mają jakieś 200 stron), a pierwszy to już w ogóle cieniutki, więc chyba bardziej będzie Ci się opłacało kupić 2 książki na raz.
Dzięki Rozejrze się jutro za tym.

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Kilka dni mnie nie było: gorączka przedprzepowradzkowa połączona ze świąteczną i ostatkami zaliczeniowo-odsiedzeniowymi na uczelni

Kochane, nasza wyprowadzka już tuż tuż (może nawet jutro...) i związku z tym chciałam napisać apel...

PÓKI CO NIE MAMY W MIESZKANIU INTERNETU, ZAŁOŻYMY GO NAJSZYBCIEJ JAK SIĘ DA, ALE NA 100% NIE W GRUDNIU. NA PEWIEN CZAS ZNIKNĘ Z WĄTKU :CRY: - MAM NADZIEJĘ, ŻE KILKA DNI, MAX. 2 TYGODNIE... BĘDĘ ZA WAMI TĘSKNIĆ, PROSZĘ PAMIĘTAJCIE O MNIE - NA PEWNO WRÓCĘ!!!

A teraz zabieram się za czytanie i nadrabianie

Buziaki
W takim razie czekamy

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hm... wiesz, że nie wiem? Jak zobaczę to na półce w księgarni, to skojarzę, ale tytułu nie znam . W głowie tylko jakąś taką konotację mam, że autor ma jakieś takie nazwisko niczym sąsiedzi ze Wschodu...

Ale TŻ też ostatnio fajną lekturę o smokach czytał: Smok Jego królewskiej Mości oraz Nefrytowy Tron.
Też popatrze
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 15:42   #3096
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Przepraszam dziewczyny że nic się nie odzywam ostatnio ale mam doła... Tym razem nie ja chce skończyć z TŻem tylko on ze mną! Nie bardzo tylko wiem dlaczego... Co się właściwie stało... Chciałabym wiedzieć... a on się nie odzywa... Od czwartku... A dziś miał u mnie być...


A tymczasem uciekam bo ma do mnie przyjść koleżanka...

Buziaki dla wszystkich
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 16:51   #3097
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczyny że nic się nie odzywam ostatnio ale mam doła...
Trzymaj sie w takim razie .
Jak się spotkacie będzie okazja, żeby wszystko Sobie wyjaśnić.
Nie martw się na zapas

Ach, zapomniałam napisać - o 18 Twin Peaks [odcinek 2]
Uwielbiam ten serial, kojarzy mi się jeszcze z dzieciństwem, kiedy to oglądałam go po raz pierwszy...
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-12-21 o 16:53 Powód: Dopisek
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 17:35   #3098
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Teraz dlaczego dama...
Mysza miała w przedszkolu wigilię, więc jak na wigilię przystało, ubrałam ją odświętnie Przychodzi rano Dziadek, a Julcia do Niego:
J: -Widzisz jaka jestem dama???
D: - Tak, super wyglądasz.
J: - Tylko nie gadaj do mnie więcej głupot, bo do DAMÓW się głupot nie gada....
ekstra.. Świetną masz tą małą! Serio

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
...najlepsza żona!
Dziękować

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak tam przygotowania do swiąt? Posprzatane? Ja nawet okien nie mylam, na takiej pogodzie nie mam siły, a tatus przeziebiony i nie chce wietrzyc, w sumie sama nie najlepiej sie czuje, jutro bede szukac laryngologa jakiegos prywatnie, pol roku boli mnie bardło.
ja tam okiem nie myję.Pierniczę..Nie będę wystawała za okno i ich myła ..spędzała na tym chłodzie kilka godzin a potem deszcz zacznie padać i od nowa brudne!

Za to kupiłam już pastę do polerowania mebli i będę je porządnie wycierać i polerować.
Jutro ubieram ze szwagrem choinkę Wreszcie!! A dziś byłam na ostatnich zakupach i kupiłam po przecenie(z 259 do 59) super-ekstra kozaczki

A co do choinki to mieliśmy malutki spór! Bo ja i szwagier chcieliśmy sztuczną a mój mąż i teściowa żywą. No i ..mamy żywa .Ale to głownie dlatego że zgapiliśmy się i zostały w sklepie same brzydkie te sztuczne z beznadziejnymi pogiętymi igłami..No niestety sama muszę przyznać że badziewne były. Za to bombki kupowałam już ja z teściową i łańcuchy więc samo ustrojenie będzie 1 klasa!

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczyny że nic się nie odzywam ostatnio ale mam doła... Tym razem nie ja chce skończyć z TŻem tylko on ze mną! Nie bardzo tylko wiem dlaczego... Co się właściwie stało... Chciałabym wiedzieć... a on się nie odzywa... Od czwartku... A dziś miał u mnie być...


A tymczasem uciekam bo ma do mnie przyjść koleżanka...

Buziaki dla wszystkich
oj... a ty znowu smutna i znowu przez niego!! Zostaw go w cholerę bo tylko życie sobie przez niego zatruwasz i całą radość z życia odbierasz.. Eh.. Kochana..Przykro mi zę masz dołka Trzymaj się.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 17:44   #3099
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczyny że nic się nie odzywam ostatnio ale mam doła...
Mam nadzieję, że wszystko sobie wyjaśnicie
Pamiętaj, że Włosomaniaczki są z Tobą
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 17:56   #3100
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Aha... i muszę się do czegoś wam Włosomaniaczkom przyznać



Przeprowadzając "przygotowania" do świąt...zafarbowałam włosy!! Ale nie obcięłam!!!! Trzymam się świetnie i nie obcinam.. za 2 tyg. stuknie 5 miesięcy nie obcinania...

Co do farby.Wybrałam "bursztynowy blond" z palette delux.Kolorek miał być jaśniutkim blondem z rudawo-złotym połyskiem wyszedł....złocisto-rudy karmel! i dobrze. Liczyłam się z tym że taki wyjdzie,ale w takim podobno mi najładniej..i jak wspaniale się mieni w świetle lamp BOSKO!!!

Kolorek jest taki mniej więcej jak na załączniku...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rudawy.jpg (56,9 KB, 17 załadowań)
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 18:25   #3101
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cały czas jestem Dziewczyny, napisałam apel w razie, gdybym zniknęła bez pożegnania (postaram się tego uniknąć, ale różnie może być)

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak tam przygotowania do swiąt? Posprzatane? Ja nawet okien nie mylam, na takiej pogodzie nie mam siły, a tatus przeziebiony i nie chce wietrzyc, w sumie sama nie najlepiej sie czuje, jutro bede szukac laryngologa jakiegos prywatnie, pol roku boli mnie bardło.
Ja zaczynam dopiero od jutra

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczyny że nic się nie odzywam ostatnio ale mam doła...
atsenko kiedy będziecie mieli okazję się spotkać i porozmawiać? Ta sytuacja jest naprawdę niezdrowa, musisz coś z tym zrobić, bo się wykończysz.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Przeprowadzając "przygotowania" do świąt...zafarbowałam włosy!! Ale nie obcięłam!!!! Trzymam się świetnie i nie obcinam.. za 2 tyg. stuknie 5 miesięcy nie obcinania...

Co do farby.Wybrałam "bursztynowy blond" z palette delux.Kolorek miał być jaśniutkim blondem z rudawo-złotym połyskiem wyszedł....złocisto-rudy karmel! i dobrze. Liczyłam się z tym że taki wyjdzie,ale w takim podobno mi najładniej..i jak wspaniale się mieni w świetle lamp BOSKO!!!

Kolorek jest taki mniej więcej jak na załączniku...
Fajny ten kolorek
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 18:49   #3102
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Sweet dawaj fote nowych włosów, do kompletu dorzuc kozaczki :P
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 18:59   #3103
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Dziewczyny... a może mu się coś stało? Myślę że napewno jest zaaferowany przyjazdem do rodzinnego domu, zajęty, przebywa z rodziną itp ale żeby całą dobę nie dać znaku życia że już dojechał, że wszystko w porządku i kiedy u mnie będzie skoro nie przyjechał dziś rano tak jak się umawialiśmy? Moja siostra też niestety nic niewie. Powiedziała że rozładował mu się telefon i od wczoraj od rana nie ma z nim kontaktu... Teraz przyszło mi do głowy że może coś się stało? To nie jest 2h spóźnienie... Nie odzywa się od 2 dni! I obiecuję sobie (pisze to na wątku żebyście były świadkami) że jeżeli wszystko z nim ok, nie chce ze mną skończyć co podejrzewałam na początku i nie odezwie się do jutra w południe to ja to zrobię... Raz na zawsze z nim skończę! Naprawdę odchodze od zmysłów co mogło się stać...
I bardzo Was przepraszam za moje egoistyczne podejście ale o niczym innym nie jestem dziś z stanie mysleć...

3majcie się. Może jutro skrobnę coś optymistycznego...
Buziaki
I dziękuję Wam za wsparcie. Naprawdę mi to teraz potrzebne.
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 19:12   #3104
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Sweet dawaj fote nowych włosów, do kompletu dorzuc kozaczki :P
Jutro wrzucę Dziś jestem u rodziców i nie mam ze sobą aparatu!
Ale moim zdaniem ekstra!!

Taaa... i ja chciałam zapuścić naturalne..hihihi... jaaaasneee.... już widzę jak ja je zapuszczam

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Fajny ten kolorek
Jutro fotencję- kolorek reality by sweet

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny... a może mu się coś stało? Myślę że napewno jest zaaferowany przyjazdem do rodzinnego domu, zajęty, przebywa z rodziną itp ale żeby całą dobę nie dać znaku życia że już dojechał, że wszystko w porządku i kiedy u mnie będzie skoro nie przyjechał dziś rano tak jak się umawialiśmy? Moja siostra też niestety nic niewie. Powiedziała że rozładował mu się telefon i od wczoraj od rana nie ma z nim kontaktu... Teraz przyszło mi do głowy że może coś się stało? To nie jest 2h spóźnienie... Nie odzywa się od 2 dni! I obiecuję sobie (pisze to na wątku żebyście były świadkami) że jeżeli wszystko z nim ok, nie chce ze mną skończyć co podejrzewałam na początku i nie odezwie się do jutra w południe to ja to zrobię... Raz na zawsze z nim skończę! Naprawdę odchodze od zmysłów co mogło się stać...
I bardzo Was przepraszam za moje egoistyczne podejście ale o niczym innym nie jestem dziś z stanie mysleć...

3majcie się. Może jutro skrobnę coś optymistycznego...
Buziaki
I dziękuję Wam za wsparcie. Naprawdę mi to teraz potrzebne.
Nie martw się tym że piszesz o sobie. To chyba naturalne że jak coś złego się dzieje to myśli się tylko o tym i o sobie. Ja też wiele w życiu przeszłam i nic a nic mnie to nie dziwi.
3maj się kochana Jestem z Tobą całych serduchem... mam nadzieję że jakkolwiek się ta spawa nie rozwiąże; zmieni ona życie tylko na lepsze!!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 19:15   #3105
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny... a może mu się coś stało? Myślę że napewno jest zaaferowany przyjazdem do rodzinnego domu, zajęty, przebywa z rodziną itp ale żeby całą dobę nie dać znaku życia że już dojechał, że wszystko w porządku i kiedy u mnie będzie skoro nie przyjechał dziś rano tak jak się umawialiśmy? Moja siostra też niestety nic niewie. Powiedziała że rozładował mu się telefon i od wczoraj od rana nie ma z nim kontaktu... Teraz przyszło mi do głowy że może coś się stało? To nie jest 2h spóźnienie... Nie odzywa się od 2 dni! I obiecuję sobie (pisze to na wątku żebyście były świadkami) że jeżeli wszystko z nim ok, nie chce ze mną skończyć co podejrzewałam na początku i nie odezwie się do jutra w południe to ja to zrobię... Raz na zawsze z nim skończę! Naprawdę odchodze od zmysłów co mogło się stać...
I bardzo Was przepraszam za moje egoistyczne podejście ale o niczym innym nie jestem dziś z stanie mysleć...

3majcie się. Może jutro skrobnę coś optymistycznego...
Buziaki
I dziękuję Wam za wsparcie. Naprawdę mi to teraz potrzebne.
atsenko, ściskam i jestem z Tobą myślami... nie masz możliwości skontaktowania się z nim? Może warto już teraz zadzwonić niż się zadręczać? Kiedy miał być w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Jutro wrzucę Dziś jestem u rodziców i nie mam ze sobą aparatu!

Jutro fotencję- kolorek reality by sweet
Czekamy, czekamy!
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 20:06   #3106
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Dobry wieczór

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
PÓKI CO NIE MAMY W MIESZKANIU INTERNETU, ZAŁOŻYMY GO NAJSZYBCIEJ JAK SIĘ DA, ALE NA 100% NIE W GRUDNIU. NA PEWIEN CZAS ZNIKNĘ Z WĄTKU :CRY: - MAM NADZIEJĘ, ŻE KILKA DNI, MAX. 2 TYGODNIE... BĘDĘ ZA WAMI TĘSKNIĆ, PROSZĘ PAMIĘTAJCIE O MNIE - NA PEWNO WRÓCĘ!!!
My też będziemy tęsknić i na pewno nie zapomnimy
Miłej przeprowadzki

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
hahaha padłam Niemożliwa jest ta Twoja Juleczka!
Dziękuję w imieniu Julci No czasami daje niezłe strzały

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Marzenko, Julka jak zwykle wymiata
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Marzenko, powinnaś założyć bloga z powiedzeniami Julci, byłaby to z pewnością fantastyczna lektura
Wiesz, że o tym kiedyś myślałam, ale jestem tradycjonalistką (żeby nie napisać, żem staroświecka ) i chcę poprowadzić zapiski w zeszycie (w formie scrapbooking), który chciałabym Jej wręczyć w dniu 18 urodzin. W zeszycie chcę wpisać nie tylko słynne "strzały" (choć pewnie tych będzie dużo) , ale także wszelkie ważne i ciekawe wydarzenia. Myślę, że miło będzie takie coś dostać i poczytać (o istnieniu owych zapisek nie zamierzam informować wcześniej) .

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
ekstra.. Świetną masz tą małą! Serio


Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
A co do choinki to mieliśmy malutki spór! Bo ja i szwagier chcieliśmy sztuczną a mój mąż i teściowa żywą. No i ..mamy żywa .Ale to głownie dlatego że zgapiliśmy się i zostały w sklepie same brzydkie te sztuczne z beznadziejnymi pogiętymi igłami..No niestety sama muszę przyznać że badziewne były. Za to bombki kupowałam już ja z teściową i łańcuchy więc samo ustrojenie będzie 1 klasa!
Koniecznie pochwal się efektem końcowym

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Przeprowadzając "przygotowania" do świąt...zafarbowałam włosy!! Ale nie obcięłam!!!! Trzymam się świetnie i nie obcinam.. za 2 tyg. stuknie 5 miesięcy nie obcinania...
Tutaj również z niecierpliwością czekamy na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny... a może mu się coś stało? Myślę że napewno jest zaaferowany przyjazdem do rodzinnego domu, zajęty, przebywa z rodziną itp ale żeby całą dobę nie dać znaku życia że już dojechał, że wszystko w porządku i kiedy u mnie będzie skoro nie przyjechał dziś rano tak jak się umawialiśmy? Moja siostra też niestety nic niewie. Powiedziała że rozładował mu się telefon i od wczoraj od rana nie ma z nim kontaktu... Teraz przyszło mi do głowy że może coś się stało? To nie jest 2h spóźnienie... Nie odzywa się od 2 dni! I obiecuję sobie (pisze to na wątku żebyście były świadkami) że jeżeli wszystko z nim ok, nie chce ze mną skończyć co podejrzewałam na początku i nie odezwie się do jutra w południe to ja to zrobię... Raz na zawsze z nim skończę! Naprawdę odchodze od zmysłów co mogło się stać...

Podobnie jak Dziewczyny uważam, że szczera rozmowa może wiele pomóc i wyjaśnić. Mam nadzieję, że dojdziecie do porozumienia


Jutro przede mną wizyta w Warszawie (proszę o kciuki ). Troszkę się stresuję, ale dam radę, prawda ?
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 20:16   #3107
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Wiesz, że o tym kiedyś myślałam, ale jestem tradycjonalistką (żeby nie napisać, żem staroświecka ) i chcę poprowadzić zapiski w zeszycie (w formie scrapbooking), który chciałabym Jej wręczyć w dniu 18 urodzin. W zeszycie chcę wpisać nie tylko słynne "strzały" (choć pewnie tych będzie dużo) , ale także wszelkie ważne i ciekawe wydarzenia. Myślę, że miło będzie takie coś dostać i poczytać (o istnieniu owych zapisek nie zamierzam informować wcześniej) .
virko, fantastyczny pomysł... po prostu coś rewelacyjnego. Myślę, że będzie zachwycona - ja osobiście bym była, gdyby moja mama coś takiego zrobiła...
Naprawdę, jestem pod ogromnym wrażeniem tego pomysłu

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Jutro przede mną wizyta w Warszawie (proszę o kciuki ). Troszkę się stresuję, ale dam radę, prawda ?
Bezapelacyjnie dasz radę!
A kciuki masz gwarantowane, zresztą, kciuki tutejsze magiczne, jak już nie raz życie pokazało
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 20:39   #3108
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

wybaczcie, że nie nadrabiam ale ja tylko na chwile, bo lepiej się czuje, 2 dni przeleżałam z gorączką i 2 nocy nie przespałam ja nigdy nie mam gorączki a tu prosze dzis mi spadła, ale masakrycnzy katar i kaszel jest;/
omineło mnie kupowanie prezentów, musieli je kupic za mnie
nie poszłam do fryzjera i na święta będe w zadługiej grzywce
na reg brwi do kosmetyczki tez nie poszłam
tak to jest zostawic wszystko na ostatnią chwilę;/
przez 2 dni nic nie jadłam, bo nie mogłam, dopiero dzis wieczorem jako tako odzyskałam apetyt kiedy spadła gorączka
a jutro do lekarza
tak czekałam na te wolne i prosze chora
chciałabym na swięta byc zdrowa
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 21:30   #3109
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Jutro wrzucę Dziś jestem u rodziców i nie mam ze sobą aparatu!
Ale moim zdaniem ekstra!!
Czekamy na fotkę


Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Nie martw się tym że piszesz o sobie. To chyba naturalne że jak coś złego się dzieje to myśli się tylko o tym i o sobie. Ja też wiele w życiu przeszłam i nic a nic mnie to nie dziwi.
3maj się kochana Jestem z Tobą całych serduchem... mam nadzieję że jakkolwiek się ta spawa nie rozwiąże; zmieni ona życie tylko na lepsze!!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
atsenko, ściskam i jestem z Tobą myślami... nie masz możliwości skontaktowania się z nim? Może warto już teraz zadzwonić niż się zadręczać? Kiedy miał być w Polsce?
W Polsce był koło północy wczoraj. Niestety nie mam możliwości się z nim skontaktować bo ma problemy z komórką z tego co moja siostra mówiła... Próbowałam dzwonić i jest wyłączona. Pozostaje mi już tylko czekać... Dziękuję

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość

Podobnie jak Dziewczyny uważam, że szczera rozmowa może wiele pomóc i wyjaśnić. Mam nadzieję, że dojdziecie do porozumienia
Dziękuję Porozmawiać będę mogła dopiero jak się spotkamy a jak widać to trochę trudne w obecnej sytuacji


[quote=virka;10163543Jutro przede mną wizyta w Warszawie (proszę o kciuki ). Troszkę się stresuję, ale dam radę, prawda ?[/quote]

Jasne że dasz radę. Kciuki trzymane


Zmykam zaraz na "Sex w wielkim mieście". Może się trochę odstresuję.

Miłej nocki
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 21:37   #3110
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Dobry wieczór Kobietki

Strasznie mi brakuje do świątecznej atmosfery śniegu... to co napadało kilka dni temu, dawno już stopniało. Nie chcę narzekać, ale jakoś tak nieswojo bez białych zasp...
Mniej ostatnio na wizażu jestem, próbuję się ogarnąć z magisterką; z marnym skutkiem

Prezenty w większości już kupione, tylko...dla mamy nic nie mam! Jutro wyruszam jej kupić jakąś bluzkę.

Evangeline
- trzymam kciuki za to żeby Wam się wspaniale razem mieszkało. Wspólne mieszkanie, Dom, miejsce na świecie... rozmarzyłam się trochę

Atsenko - ostatnio z TŻ dużo się kłóciliście, źle znosiłaś to Ty ale też i on. Staraj się nie buzować i poczekać do rozmowy w cztery oczy. Telefonicznie/ internetowo nie ma co wyjaśniać ważnych kwestii.

Marzenko - Twoja Dama ma Klasę! Ja czuję już od dawna, że z Julci niesamowita Kobieta wyrośnie Jak się czujesz?

A propos wypadków... ostatnio cały czas zdarzają się komuś bliskiemu. W tym tygodniu w niebezpieczny poślizg (i do rowu) wpadł chłopak, z którym się spotykam Na szczęście nic się nie stało.


Estelle - co do naszych wylogowanych obserwatorek, to znaczy, ze choć trochę wstydu mają

Zmykam zaraz na długą kąpiel, olejkowanie, masowanie i wszystko co przyjemne
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 21:52   #3111
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
wybaczcie, że nie nadrabiam ale ja tylko na chwile, bo lepiej się czuje, 2 dni przeleżałam z gorączką i 2 nocy nie przespałam ja nigdy nie mam gorączki a tu prosze dzis mi spadła, ale masakrycnzy katar i kaszel jest;/
omineło mnie kupowanie prezentów, musieli je kupic za mnie
nie poszłam do fryzjera i na święta będe w zadługiej grzywce
na reg brwi do kosmetyczki tez nie poszłam
tak to jest zostawic wszystko na ostatnią chwilę;/
przez 2 dni nic nie jadłam, bo nie mogłam, dopiero dzis wieczorem jako tako odzyskałam apetyt kiedy spadła gorączka
a jutro do lekarza
tak czekałam na te wolne i prosze chora
chciałabym na swięta byc zdrowa
Mirelko, doskonale Cię rozumiem - zaledwie jakieś 3 dni temu wreszcie odpuściło mi paskudne przeziębienie, które męczyło mnie 5 dni, mimo, że zaatakowałam je od pierwszego dnia akcją leki+wylegiwanie...

Trzymaj się mocno, DUŻO ZDROWIA!

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
W Polsce był koło północy wczoraj. Niestety nie mam możliwości się z nim skontaktować bo ma problemy z komórką z tego co moja siostra mówiła... Próbowałam dzwonić i jest wyłączona. Pozostaje mi już tylko czekać... Dziękuję
W takim razie trzeba czekać. Postaraj się nie denerwować, odstresować, nie nakręcać. Buziaki

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość

Prezenty w większości już kupione, tylko...dla mamy nic nie mam! Jutro wyruszam jej kupić jakąś bluzkę.

Evangeline
- trzymam kciuki za to żeby Wam się wspaniale razem mieszkało. Wspólne mieszkanie, Dom, miejsce na świecie... rozmarzyłam się trochę
Porcelanko - super avatar!

Mam nadzieję, ze się nie pozabijamy w tym mieszkaniu , oboje z TŻ jesteśmy bardzo silnymi osobowościami (w tym kontekście czytaj - WREDOTY), nie miewamy cichych dni, ale za to, jak się kłócimy to krótko i baaaardzo burzliwie, budynek się trzęsie - ciekawe, jak nam się to wspólne życie ułoży... Także sprawy z sąsiadami, szeroko pojętą wspólnotą mieszkaniową i tak dalej... To w końcu mieszkanie w bloku, ja w takiej formie nie mieszkałam nigdy, a mój TŻ nie mieszka tak już prawie od 10 lat - mam nadzieję, że się zaadoptujemy

Ja WRESZCIE mam wszystkie prezenty, uff... bardzo się bałam, że ten masażer dla rodziców nie dojdzie, ale na szczęscie przyszedł w piątek
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 07:29   #3112
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Dzień dobry ! U mnie leje woda z nieba już drugi dzień i jest osiem stopni powyżej zera. Może to i dobrze, bo jeszcze muszę trochę pojeździć. Ale na 24-go zapowiadają śnieg. Zobaczymy ! Zapasy prowiantu na wypadek kataklizmu poczynione.

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Teraz dlaczego dama...
Panna Napisarka dobrze prawi, bo jak do Damów można głupoty gadać ?!
Ucałuj ją ode mnie !

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
BĘDĘ ZA WAMI TĘSKNIĆ, PROSZĘ PAMIĘTAJCIE OMNIE - NA PEWNO WRÓCĘ!!!
My za Tobą też ! "Wracaj" szybciutko, a przede wszystkim nie przemęczaj się zbytnio przy przeprowadzce. To nowego lokum szybko się przyzwyczaisz, tym bardziej, że kochaną osobę będziesz miała przy boku. Niewielka ilość wzajemnego respektu, zrozumienia i wszystko ułoży się rewelacyjnie. W blokowiskach panuje większa anonimowość niż w mniejszych skupiskach ludzkich.

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczyny że nic się nie odzywam ostatnio ale mam doła...
Wszystkie znaki na niebie i na ziemi dowodzą, że nadchodzący rok będzie stuprocentowo lepszy od tego naszego 2008-go. Dlatego też nie popadaj w melancholię i patrząc w świetlaną przyszłość z uśmiechem na twarzy usiądź do świątecznego stołu. Będzie co ma być - w gwiazdach wszystko jest zapisane
Trzymam kciuki, żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli. I zaglądaj częściej !


Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Za to bombki kupowałam już ja z teściową i łańcuchy więc samo ustrojenie będzie 1 klasa!
POKAZAĆ !!!!!

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Liczyłam się z tym że taki wyjdzie,ale w takim podobno mi najładniej..i jak wspaniale się mieni w świetle lamp BOSKO!!!
Jak : BOSKO, to POKAZAĆ !

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
odzyskałam apetyt kiedy spadła gorączka
Ufff !!! To najważniejsze w świąteczne dni !
Życzę zdrówka . Teraz pogoda jest bardzo zdradliwa - bardzo uważaj , noś szalik i czapkę.

Ja dzisiaj jadę do kucharki przygotowane wiktuały odebrać. Wczoraj jeszcze ekstra paszteciki dla nas zrobiła. Oj, będzie wyżerka !!!
Z przykrością muszę poinformować, że projekt przygotowana własnoręcznie czerwonego barszczu odpływa w nieznaną dal. Czym więcej przepisów studiuję, tym głupsza się robię. Jak czytam : obierz buraki i pokrój w słupki mam zawroty głowy. Po co mi to było ... Trzeba było zamówić. Mam właśnie takie dziwne przeczucie, że się poddam i pójdę po prośbie do sąsiadki. Chociaż oddawanie walki walkowerem nie leży w mojej naturze. Jeszcze tak do końca zwątpienie mnie nie dosięgło i nie poddałam się. Oj, w ostateczności same paszteciki zjemy

virka - powodzenia nie życzę z obawy przed zapeszeniem, ale kamuszki rozłożone, kadzidełka zapalone i pozytywne fluidy wysłane.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 09:36   #3113
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dzień dobry ! U mnie leje woda z nieba już drugi dzień i jest osiem stopni powyżej zera. Może to i dobrze, bo jeszcze muszę trochę pojeździć. Ale na 24-go zapowiadają śnieg. Zobaczymy ! Zapasy prowiantu na wypadek kataklizmu poczynione.

Ja dzisiaj jadę do kucharki przygotowane wiktuały odebrać. Wczoraj jeszcze ekstra paszteciki dla nas zrobiła. Oj, będzie wyżerka !!!
Z przykrością muszę poinformować, że projekt przygotowana własnoręcznie czerwonego barszczu odpływa w nieznaną dal. Czym więcej przepisów studiuję, tym głupsza się robię. Jak czytam : obierz buraki i pokrój w słupki mam zawroty głowy. Po co mi to było ... Trzeba było zamówić. Mam właśnie takie dziwne przeczucie, że się poddam i pójdę po prośbie do sąsiadki. Chociaż oddawanie walki walkowerem nie leży w mojej naturze. Jeszcze tak do końca zwątpienie mnie nie dosięgło i nie poddałam się. Oj, w ostateczności same paszteciki zjemy
U mnie też leje jak z cebra, ale mi tam wszystko jedno Cieszę się ze Świąt, tym bardziej, że spędzimy je całe razem z TŻ, jedzonka, odpoczynku, przeprowadzki za pasem... wisi mi tam pogoda Jest paskudna, ale za dużo nawet nie muszę nosa wytykać w domu, więc niech sobie pada

Heroldin, tymi pasztecikami to mnie załatwiłaś... Co za pyszności Ci się tam szykują!


Ja właśnie jestem w trakcie gruntowanego sprzątania pokoju i... kompletowania stroju na Sylwestra - tak jakoś mnie naszło

Buziaki
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 11:28   #3114
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Jutro przede mną wizyta w Warszawie (proszę o kciuki ). Troszkę się stresuję, ale dam radę, prawda ?


Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
wybaczcie, że nie nadrabiam ale ja tylko na chwile, bo lepiej się czuje, 2 dni przeleżałam z gorączką i 2 nocy nie przespałam ja nigdy nie mam gorączki a tu prosze dzis mi spadła, ale masakrycnzy katar i kaszel jest;/
omineło mnie kupowanie prezentów, musieli je kupic za mnie
nie poszłam do fryzjera i na święta będe w zadługiej grzywce
na reg brwi do kosmetyczki tez nie poszłam
tak to jest zostawic wszystko na ostatnią chwilę;/
przez 2 dni nic nie jadłam, bo nie mogłam, dopiero dzis wieczorem jako tako odzyskałam apetyt kiedy spadła gorączka
a jutro do lekarza
tak czekałam na te wolne i prosze chora
chciałabym na swięta byc zdrowa
Oj, to kuruj się, żebyś na Święta lepiej się czuła

Jak tam, Dziewczyny, sprzątanie? Ja właśnie na chwilkę usiadłam przed komputerem i lecę odkopywać pokój spod sterty rupieci Obiecałam sobie nawet, że kurze pościeram(co robię zazwyczaj raz do roku ), więc czeka mnie mission imposible
Ale zrobię sobie dzisiaj nagrodę- olejowanie włosów

Miłego dnia!
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:02   #3115
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Jak tam, Dziewczyny, sprzątanie? Ja właśnie na chwilkę usiadłam przed komputerem i lecę odkopywać pokój spod sterty rupieci Obiecałam sobie nawet, że kurze pościeram(co robię zazwyczaj raz do roku ), więc czeka mnie mission imposible
Ale zrobię sobie dzisiaj nagrodę- olejowanie włosów

Miłego dnia!
Ja przed chwilą skończyłam, nawet umyłam okno, bo od jakiś 2 godzin nie padało - było czyste może 5 minut, bo teraz znowu pada... Ehhhh.
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA

Edytowane przez evangeline
Czas edycji: 2008-12-22 o 12:34
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 16:35   #3116
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Wiesz, że o tym kiedyś myślałam, ale jestem tradycjonalistką (żeby nie napisać, żem staroświecka ) i chcę poprowadzić zapiski w zeszycie (w formie scrapbooking), który chciałabym Jej wręczyć w dniu 18 urodzin. W zeszycie chcę wpisać nie tylko słynne "strzały" (choć pewnie tych będzie dużo) , ale także wszelkie ważne i ciekawe wydarzenia. Myślę, że miło będzie takie coś dostać i poczytać (o istnieniu owych zapisek nie zamierzam informować wcześniej)
Świetny pomysł Julcia (a właściwie wtedy to już Julia) będzie napewno zadowolona, zwłaszcza, że dzieciństwo będzie zapewne miło wspominac

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
wybaczcie, że nie nadrabiam ale ja tylko na chwile, bo lepiej się czuje, 2 dni przeleżałam z gorączką i 2 nocy nie przespałam ja nigdy nie mam gorączki a tu prosze dzis mi spadła, ale masakrycnzy katar i kaszel jest;/
omineło mnie kupowanie prezentów, musieli je kupic za mnie
nie poszłam do fryzjera i na święta będe w zadługiej grzywce
na reg brwi do kosmetyczki tez nie poszłam
tak to jest zostawic wszystko na ostatnią chwilę;/
przez 2 dni nic nie jadłam, bo nie mogłam, dopiero dzis wieczorem jako tako odzyskałam apetyt kiedy spadła gorączka
a jutro do lekarza
tak czekałam na te wolne i prosze chora
chciałabym na swięta byc zdrowa
Zdrówka życzę

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Jak tam, Dziewczyny, sprzątanie? Ja właśnie na chwilkę usiadłam przed komputerem i lecę odkopywać pokój spod sterty rupieci Obiecałam sobie nawet, że kurze pościeram(co robię zazwyczaj raz do roku ), więc czeka mnie mission imposible
Ale zrobię sobie dzisiaj nagrodę- olejowanie włosów

Miłego dnia!
Beznadziejnie Jutro będę sprzątac
Co do tej książki to kupiłam trochę inną, o samurajach, ale te o smokach będę miała na uwadze, przy następnej okazji

Edit: dorwałam dzis maskę Mypy "afrykańską" Niedługo testowanie

Edytowane przez karla_92
Czas edycji: 2008-12-22 o 16:37
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 17:58   #3117
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Wiesz, że o tym kiedyś myślałam, ale jestem tradycjonalistką (żeby nie napisać, żem staroświecka ) i chcę poprowadzić zapiski w zeszycie (w formie scrapbooking), który chciałabym Jej wręczyć w dniu 18 urodzin. W zeszycie chcę wpisać nie tylko słynne "strzały" (choć pewnie tych będzie dużo) , ale także wszelkie ważne i ciekawe wydarzenia. Myślę, że miło będzie takie coś dostać i poczytać (o istnieniu owych zapisek nie zamierzam informować wcześniej) .
Wow, świetny pomysł
A mina, z jaką Julcia będzie czytać księgę życia - bezcenna
Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Jutro przede mną wizyta w Warszawie (proszę o kciuki ). Troszkę się stresuję, ale dam radę, prawda?
I jak poszło? Opowiadaj!

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
wybaczcie, że nie nadrabiam ale ja tylko na chwile, bo lepiej się czuje, 2 dni przeleżałam z gorączką i 2 nocy nie przespałam ja nigdy nie mam gorączki a tu prosze dzis mi spadła, ale masakrycnzy katar i kaszel jest;/
Ooooj, Biedusia... ale najważniejsze, że już jest poprawa. Mam nadzieję, że wyzdrowiejesz na święta

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
W Polsce był koło północy wczoraj. Niestety nie mam możliwości się z nim skontaktować bo ma problemy z komórką z tego co moja siostra mówiła... Próbowałam dzwonić i jest wyłączona. Pozostaje mi już tylko czekać... Dziękuję

Daj nam znać, jak rozwiązały się sprawy

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Zmykam zaraz na "Sex w wielkim mieście". Może się trochę odstresuję.
Dołączasz do trójkącika
Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość

A propos wypadków... ostatnio cały czas zdarzają się komuś bliskiemu. W tym tygodniu w niebezpieczny poślizg (i do rowu) wpadł chłopak, z którym się spotykam Na szczęście nic się nie stało.
, szczęście w nieszczęściu, że wszystko dobrze, uff...

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość

Estelle - co do naszych wylogowanych obserwatorek, to znaczy, ze choć trochę wstydu mają
ale dzisiaj melissa* zapomniała się wylogować

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Ja WRESZCIE mam wszystkie prezenty, uff... bardzo się bałam, że ten masażer dla rodziców nie dojdzie, ale na szczęscie przyszedł w piątek
A ja jeszcze nie mam jutro ostateczne zakupy.
Dziś mojemu pięknemu kupiłam Robin Hooda, bo przy półce z książkami jednak zbaraniałam , nawet chyba nie było tych, które zamierzałam kupić tylko jakies inne

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj jadę do kucharki przygotowane wiktuały odebrać. Wczoraj jeszcze ekstra paszteciki dla nas zrobiła. Oj, będzie wyżerka !!!
Z przykrością muszę poinformować, że projekt przygotowana własnoręcznie czerwonego barszczu odpływa w nieznaną dal. Czym więcej przepisów studiuję, tym głupsza się robię. Jak czytam : obierz buraki i pokrój w słupki mam zawroty głowy. Po co mi to było ... Trzeba było zamówić. Mam właśnie takie dziwne przeczucie, że się poddam i pójdę po prośbie do sąsiadki. Chociaż oddawanie walki walkowerem nie leży w mojej naturze. Jeszcze tak do końca zwątpienie mnie nie dosięgło i nie poddałam się. Oj, w ostateczności same paszteciki zjemy
Paszteciki , uwielbiam, zwłaszcza z soczewicą
Mam nadzieję, że moja mam zrobi je na te święta

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą skończyłam, nawet umyłam okno, bo od jakiś 2 godzin nie padało - było czyste może 5 minut, bo teraz znowu pada... Ehhhh.
Protest, nie myję okien
W taką pogodę to syzyfowa praca, a ja nie lubię, jak mój wysiłek się marnuje
Całe szczęście porządki dobiegają końca
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Beznadziejnie Jutro będę sprzątac
Co do tej książki to kupiłam trochę inną, o samurajach, ale te o smokach będę miała na uwadze, przy następnej okazji
Jaką, jaką?
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Edit: dorwałam dzis maskę Mypy "afrykańską" Niedługo testowanie
A ja cały czas poluję na aloesową. Ale ZONK

***
Moje niezorganizowanie chyba osiągnęlo szczyt w dniu dzisiejszym.
Absolutnie nic nie zrealizowałam z mojego "wielkiego planu" i nie zapowiada się, że sytuacja ulegnie zmianie. Ścioranie mnie ogarnia ze wszystkich stron
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 18:11   #3118
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Jaką, jaką?
http://merlin.pl/Opowiesc-o-47-Ronin.../1,577816.html. Trochę się zmartwiłam, po przeczytaniu recenzji, ale mam nadzieje, że się spodoba

Cytat:
A ja cały czas poluję na aloesową. Ale ZONK
Ja też bym wolała aloesową, ale aż tak bardzo nie zaszaleli Za to były jeszcze szampony i wiele innych rzeczy z obywdu serii...to chyba z okazji świąt taka dostawa
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 18:31   #3119
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Dziewczyny bardzo dziękuje
coś czuje ze katar i kaszle nie przejdzie do środy
i nie będe miec okazji poczuć zapachu choinki i potraw, ale przynajmniej goraczki nie ma
boje się tez ze na pasterke nie pójde i 1 dzień świąt do żywej szopki

jutro czeka mnie ciężki dziwb, musze wszystko doprowadzic do porządku na swieta bo w środe nie będzie czasu, czeka mnie prasowanie, dokładne mycie klatki świnek no i sporzątanie
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 19:02   #3120
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Beznadziejnie Jutro będę sprzątac
Co do tej książki to kupiłam trochę inną, o samurajach, ale te o smokach będę miała na uwadze, przy następnej okazji
U mnie też jakoś cienko wyszło Miałam kurze zetrzeć i oczywiście wkurzyłam się, bo przy okazji robiłam porządki i z jakichś 5 półek musiałam wynieść 3 worki śmieci
Mam nadzieję, że się spodoba

Cytat:
Napisane przez karla_92
Edit: dorwałam dzis maskę Mypy "afrykańską" Niedługo testowanie
O jaaa Chodzi za mną na Mypa i chodzi...

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
http://merlin.pl/Opowiesc-o-47-Ronin.../1,577816.html. Trochę się zmartwiłam, po przeczytaniu recenzji, ale mam nadzieje, że się spodoba
Wiesz, czasami trudno kierować się recenzjami, bo wiadomo, że nie każdemu dana książka może się spodobać.
A koleżance na pewno się spodoba, zobaczysz
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.