Wszystko o Avonie - cz.29 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-09, 20:32   #3121
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

a jak zamówienia Wam idą z nowego katalogu? u mnie narazie jakieś 200 zł[/QUOTE]

Z 14stki 1333zl a 15stke dzisiaj zaczelam rozdawac i na razie jakies ponad 130zl ale jeszcze 2 tyg przede mna

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez jagoda352 Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że będziesz zamawiać torebkę Marcelia Chyba o nią pytałaś?
Czy ktoras z Was ma tą torebke i mogłaby cos o niej powiedziec? Czy duzo rozni sie od zdjecia w katalogu? Byłabym wdzieczna nawet bardzo za wrzucenie zdjec na katalogowy
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 21:21   #3122
milka2205
Raczkowanie
 
Avatar milka2205
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 74
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

nie wiem czy było.
Opłaca się zamówić czapkę i szalik LIAM z 15?
Jakie są gatunkowo?
milka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 07:25   #3123
preszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 61
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Dziewczyny po jakim czasie dostałyście smsem kod urodzinowy z klubu róży na zakup perfum? Ja urodziny miałam 08.08 i jak na razie cisza...
preszcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 07:35   #3124
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez preszcz Pokaż wiadomość
Dziewczyny po jakim czasie dostałyście smsem kod urodzinowy z klubu róży na zakup perfum? Ja urodziny miałam 08.08 i jak na razie cisza...
przecież na wątku ciągle trąbi się, że klub róży już nie działa
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 07:35   #3125
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez preszcz Pokaż wiadomość
Dziewczyny po jakim czasie dostałyście smsem kod urodzinowy z klubu róży na zakup perfum? Ja urodziny miałam 08.08 i jak na razie cisza...

urodziny miałam w lutym -pierwszy poziom KR przekroczyłam chyba z końcem katalogu 6, smsa z kodem nie dostałam a jedynie informację, że wysłano mi meila z tą ofertą urodzinową dnia 18.05



chciałam zamówić wodę Ungaro (męską) oczywiście jak ją wpisałam do zamówienia już jej nie było, pisałam już tu o tym -że nie dostałam tej wody

pisałam do nich na początku września- niby mieli wprowadzić inną wodę zamiast Ungaro i mieli mnie powiadomić w osobnej korespondencji -więc cały czas czekam

Edytowane przez patusia22
Czas edycji: 2012-10-10 o 07:42
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 07:47   #3126
preszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 61
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Mnie babeczka z infolinii mówiła, że informację o tym jak zamówić, powinnam dostać do trzech katalogów od daty urodzin i że napewno lada dzień dostanę. Minęło już 2 tygodnie i cisza...
preszcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 07:48   #3127
emsik123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 476
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez preszcz Pokaż wiadomość
Dziewczyny po jakim czasie dostałyście smsem kod urodzinowy z klubu róży na zakup perfum? Ja urodziny miałam 08.08 i jak na razie cisza...
ja miałam urodziny 18.08, do KR dostałam się w lipcu i tez żadnego sms-a ani e-maila z oferta urodzinową....
emsik123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 08:45   #3128
darg23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Witam z rana ;-) Mam pytanie do dziewczyn, które zamawiały zestawy po szkleniach kosmetycznych. Czy po szkoleniu ABC Pilęgnacji Cery można zamówić tylko te trzy zestawy, w którym są: produkty z solutions pomarańczowe, krem genics + system liftingujący, zestaw maseczek? Wolałabym te zestawy z perfumami i serią błotną Planet SPA. Dodam tylko, że dyplom dostałam z ukończenia szkolenia ABC Pielęgnacji Urody - nie wiem, chyba przez pomyłkę.
darg23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 09:37   #3129
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
przecież na wątku ciągle trąbi się, że klub róży już nie działa
Nie rozumiem tego wprowadzania w błąd Skąd pomysł, że nie działa ??

Wraz z końcem katalogu 12 zakończyła się edycja KR 2011/2012.
A wraz z tą edycją zakończył się np program lojalnościowy za zakupy za 1000, 3000, 5000zł (czyli w kat 14 nie można już zamawiać produktu z kodu 79012 za sprzedaż osiągniętą w kat 13). Ale przywileje z KR zostają do końca kat 17, w tym oferta z okazji urodzin.

Od kat 13 zaczęła się nowa edycja KR i od nowa pracujemy nad osiągnięciem poziomów.

Aha, do osób które piszą, że nie dostały maila z ofertą na zakup wody z okazji urodzin - sprawdźcie, czy w strefie macie zaznaczoną opcję "chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe od Avon" . Inaczej maile nie przyjdą

Moje konto --> Dane personalne -->Moje Ustawienia - kwadracik na samym dole
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."

Edytowane przez Kairra
Czas edycji: 2012-10-10 o 09:52
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 09:40   #3130
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
Aha, do osób które piszą, że nie dostały maila z ofertą na zakup wody z okazji urodzin - sprawdźcie, czy w strefie macie zaznaczoną opcję "chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe od Avon" . Inaczej maile nie przyjdą
To już wiem czemu nigdy od Avonu żadnego maila nie dostałam
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 09:40   #3131
mmeennaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

kochane, mozecie mi powiedziec jak to jest z tymi KMZ. Zamowilam kosmetyki za ponad 150zl i gdybym w II terminie zamowila ponizej 50zl to dolicza mi koszty czy jak to wyglada?? Jestem nowa, duzo sie naczytalam ale wole opinii doswiadczonych Avon`istek. Serdeczne dzieki za odp.
mmeennaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 09:55   #3132
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez mmeennaa Pokaż wiadomość
kochane, mozecie mi powiedziec jak to jest z tymi KMZ. Zamowilam kosmetyki za ponad 150zl i gdybym w II terminie zamowila ponizej 50zl to dolicza mi koszty czy jak to wyglada?? Jestem nowa, duzo sie naczytalam ale wole opinii doswiadczonych Avon`istek. Serdeczne dzieki za odp.
KRMZ - Koszt Realizacji Małego Zamówienia - 10zł

Aby go nie płacić, pierwsze zamówienie z katalogu musi być na kwotę minimum 150zł, a każde kolejne na minimum 50zł.
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 09:57   #3133
emsik123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 476
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Ja dostaję e-maile (informacje i ankiety) od Avonu, więc nie wiem czy gdzieś coś jeszcze muszę "odklikać"?
Mam ten kwadracik zaznaczony, to chyba wystarczy?

Edytowane przez emsik123
Czas edycji: 2012-10-10 o 09:59
emsik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:08   #3134
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez emsik123 Pokaż wiadomość
ja miałam urodziny 18.08, do KR dostałam się w lipcu i tez żadnego sms-a ani e-maila z oferta urodzinową....
Cytat:
Napisane przez emsik123 Pokaż wiadomość
Ja dostaję e-maile (informacje i ankiety) od Avonu, więc nie wiem czy gdzieś coś jeszcze muszę "odklikać"?
Mam ten kwadracik zaznaczony, to chyba wystarczy?
Zostaje Ci więc chyba tylko zadzwonić do nich i spytać o tę ofertę urodzinową.

Ale możesz usłyszeć - jak ja, gdy dzwoniłam w sprawie pakietu próbek którego jeszcze nie przysłali a do KR dostałam się w kat 12 - że mają na to czas 3 mce !

A gdy zadzwoniłam drugi raz, to inna osoba powiedziała mi, że na przyznanie klubowiczkom przywilejów w postaci tych próbek jak i wody na urodziny mają 3 katalogi po zakończeniu edycji
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:18   #3135
emsik123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 476
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
Zostaje Ci więc chyba tylko zadzwonić do nich i spytać o tę ofertę urodzinową.

Ale możesz usłyszeć - jak ja, gdy dzwoniłam w sprawie pakietu próbek którego jeszcze nie przysłali a do KR dostałam się w kat 12 - że mają na to czas 3 mce !

A gdy zadzwoniłam drugi raz, to inna osoba powiedziała mi, że na przyznanie klubowiczkom przywilejów w postaci tych próbek jak i wody na urodziny mają 3 katalogi po zakończeniu edycji
Dzięki W takim razie poczekam a później się upomnę
emsik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 11:50   #3136
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Pisałyście ostatnio o nie dołączaniu produktów do fv, ja dziś tak mam z żelem mystique 500ml o kodzie 07112 - produkt wchodzi do zamówienia (w historii jest )a na wsytawionej fv już nie

Co oni tam w tym avonie cudują w tym katalogu?
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 12:07   #3137
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Ja też miałam problem z wpisaniem kodu do zamówienia, a że chciałam dla siebie cienie to po prostu wzięłam sobie inny kolor.
Kochane mam pytanie. Jako że mam bardzo dobrą koleżankę która zaopatruje się w avonie to chciałaby brac je ode mnie, ale mieszka w innej miejscowości, czy mozna np. jedno zamówienie w katalogu wysłać na paczkomat na inny adres niż swój własny? i ona by sobie to odebrała?
Podobnie mam z ciocią która tez dużo kupuje w avonie , ale nie ma uniej paczkomatu i czy np mogłabym jej cos wyslać kurierem? Czy wogole takie cos przejdzie że w jednym katalogu wysyłka na trzy różne adresy?
arenika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 12:14   #3138
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Przejdzie, ale najlepiej jak pierwszą paczkę weźmiesz na siebie (bo tam będą wszystkie gratisowe próbki, katalog, netto, ulotki itd)

Zamówienie na paczkomat na 50zł żeby było bez KRMZ, no i sms'a musisz koleżance przesłać. Kurierem też mozesz na inny adres, ale tylko tego płatnego, bo ten pocztowy jak by nie zastał, to ciocia nie odbierze już z placówki poczty.

No i trza pilnować, żeby braki nie dołączyły się tam gdzie nie trzeba
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 12:15   #3139
lucia4444
Raczkowanie
 
Avatar lucia4444
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 163
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Nie wiem czy zauważyłyście dziewczyny, ale w nowym świątecznym katalogu, który jest już na stronce avonu (katalogowy) tam gdzie jest etui na biżuterię taki złote, wiązane wstążeczką, na zdjęciu jest kolekcja Spectacular w innej wersji kolorystycznej tej z katalogu rosyjskiego. Myślicie, że u nas też ją wprowadzą czy to tylko taki pic na wodę?
__________________
JAK FAJNIE WRÓCIĆ NA WIZAŻ

lucia4444 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 12:43   #3140
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Miałam okazję wąchać dzisiaj próbkę City Rush i...nie wydaję się wam, że już kiedyś był jakiś podobny zapach ? Nie wiem czy dobrze celuję: Millennia, może tylko trochę cięższa była
Anex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 16:11   #3141
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
pisałam do nich na początku września- niby mieli wprowadzić inną wodę zamiast Ungaro i mieli mnie powiadomić w osobnej korespondencji -więc cały czas czekam
ciekawe ile jeszcze każą Ci czekać

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
To już wiem czemu nigdy od Avonu żadnego maila nie dostałam
sorki, ale rozbawił mnie ten tekst. Dobra jesteś czy w związku z tym zmieniłaś ten haczyk i będziesz czekać już na emaile od nich?

Cytat:
Napisane przez emsik123 Pokaż wiadomość
Ja dostaję e-maile (informacje i ankiety) od Avonu, więc nie wiem czy gdzieś coś jeszcze muszę "odklikać"?
Mam ten kwadracik zaznaczony, to chyba wystarczy?


Cytat:
Napisane przez Anex Pokaż wiadomość
Miałam okazję wąchać dzisiaj próbkę City Rush i...nie wydaję się wam, że już kiedyś był jakiś podobny zapach ? Nie wiem czy dobrze celuję: Millennia, może tylko trochę cięższa była
ja nie wiem, może generalizuję, ale ja czasem niewielką widzę różnicę między poszczególnymi zapachami reklamowanymi jako "nowości"
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 16:31   #3142
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
sorki, ale rozbawił mnie ten tekst. Dobra jesteś czy w związku z tym zmieniłaś ten haczyk i będziesz czekać już na emaile od nich?
Nie zależy mi by dostawać od nich maile, ale zawsze się dziwiłam, że dziewczyny tu ankiety dostają na maila Zawsze je i tak wypełniałam ja dziewczyny tu linka podawały
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 16:54   #3143
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Dziewczyny, próbowałyście już kosmetyków SPA z kawiorem???



---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez wiuniaaa Pokaż wiadomość

Maseczki peel-off:
- z ekstraktem z czarnego kawioru
- greckie morza
- sake i ryż

Jeśli jakąś pominęłam to niech ktoś dopisze.
A miałam nadzieję, że ta maseczka będzie bogata, odżywcza i kremowa, a tu peel-off
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 17:36   #3144
Petitka4
Rozeznanie
 
Avatar Petitka4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
GG do Petitka4
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Witam
Na tym wątku nie udzielam się często i przepraszam że pytam bo może już taki temat był, nie zlinczujcie mnie tylko

Otóż chciałam zapytać o Klub Róży 2012 bo nigdzie nie moge znaleźć regulaminu.
Otóż zakwalifikowałam się do poziomu bursztynowego i w dalszym ciągu nie dostałam tego etui z próbkami o broszce nie wpominając. Opust stały mam i katalog z wyprzedzeniem ale prezentów nie ma. Pisałam do nich to odpisali że przyślą mi ale po osiągnięciu poziomu rubinowego!! Coś nie tak, ktoś się pomylił? Przecież zaliczyłam poziom najniższy i z tego poziomu powinnam dostać nagrody ale nie po osiągnięciu następnego poziomu. Trochę bez sensu. Ktoś mi podpowie jak to ma być??

Dzięki za odpowiedzi
__________________
Amelka

Od 14.12.2008 Nasza Kochana Amelka jest z nami


Petitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 17:38   #3145
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość


A miałam nadzieję, że ta maseczka będzie bogata, odżywcza i kremowa, a tu peel-off
Dokładnie mam takie samo zdanie, myślałam, że będzie ekskluzywna a tu klops.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 18:23   #3146
senwinowajcy
Raczkowanie
 
Avatar senwinowajcy
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 289
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Dziewczyny a co powiecie o pomadkach ze str 56 kat15? Naprawde dają kolor czy takie zwykle są?
senwinowajcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 18:28   #3147
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Petitka4 Pokaż wiadomość
Witam
Na tym wątku nie udzielam się często i przepraszam że pytam bo może już taki temat był, nie zlinczujcie mnie tylko

Otóż chciałam zapytać o Klub Róży 2012 bo nigdzie nie moge znaleźć regulaminu.
Otóż zakwalifikowałam się do poziomu bursztynowego i w dalszym ciągu nie dostałam tego etui z próbkami o broszce nie wpominając. Opust stały mam i katalog z wyprzedzeniem ale prezentów nie ma. Pisałam do nich to odpisali że przyślą mi ale po osiągnięciu poziomu rubinowego!! Coś nie tak, ktoś się pomylił? Przecież zaliczyłam poziom najniższy i z tego poziomu powinnam dostać nagrody ale nie po osiągnięciu następnego poziomu. Trochę bez sensu. Ktoś mi podpowie jak to ma być??

Dzięki za odpowiedzi
zdaje się, że dziś lub wczoraj (ostatnie dwie strony) była odpowiedź na twoje pytanie
maja do trzech miesięcy na przesłanie prezentów oraz (potem) kodu na zakup wody ze zniżką
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 18:30   #3148
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Petitka4 Pokaż wiadomość
Witam
Na tym wątku nie udzielam się często i przepraszam że pytam bo może już taki temat był, nie zlinczujcie mnie tylko

Otóż chciałam zapytać o Klub Róży 2012 bo nigdzie nie moge znaleźć regulaminu.
Otóż zakwalifikowałam się do poziomu bursztynowego i w dalszym ciągu nie dostałam tego etui z próbkami o broszce nie wpominając. Opust stały mam i katalog z wyprzedzeniem ale prezentów nie ma. Pisałam do nich to odpisali że przyślą mi ale po osiągnięciu poziomu rubinowego!! Coś nie tak, ktoś się pomylił? Przecież zaliczyłam poziom najniższy i z tego poziomu powinnam dostać nagrody ale nie po osiągnięciu następnego poziomu. Trochę bez sensu. Ktoś mi podpowie jak to ma być??

Dzięki za odpowiedzi
wczoraj dzwoniłam do Avon w tej sprawie i pytałam dlaczego dziewczyny nie dostały tych prezentów takich jak próbki, mimo, że wiosną były na bieżąco dodawane. Pani powiedziała że zgodnie z regulaminem mają na to 3 miesiące. Zapytałam czy dotyczy to też próbek, a pani na to "tak, nawet próbek" nic więcej nie dodam bo mogę się brzydko wyrazić
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 18:49   #3149
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

mam podgląd fakrtury dziś wystawionej -wszystko jest oczywiście poza torbą Toluca


jutro poinformuję klientkę ciekawe co ona na to



nie wiem jak ja liczyłam ale byłam pewna, że do osięgnięcia celu (o którym nawet nie myślałam wcześniej) zbraknie około 80zł,a w strefie widzę, że zabrakło 7zł
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 20:08   #3150
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Dziewczyny, czy ja jestem ślepa, bo nie widzę wogóle do końca roku w katalogach kolorówki Anew. Wycofali czy jestem ślepa????
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.