U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania. - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-27, 10:35   #3121
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Odp: Dot.: Odp: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Fajnie z tymi namiotami. Zawsze można obskoczyć 2 imprezy.
A upały to i pewno będą u mnie teraz 26. Ja dzisiaj jadę do galerii później może jakieś piwo.
Nie chce mi się trochę :p to dwa końce Warszawy z 2h jazdy busem xD
Ooo zakupy się szykują? Ja,musze TŻ prezent kupić. Jeden to gra i chyba mu kupie pare koszulek
Smiac mi sie chce bo ciągle te upały zapowiadają a pogoda wcale jakas przesadnie upalna nie jest (przynajmniej u mnie)
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 12:16   #3122
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Odp: Dot.: Odp: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitan

Przyjechaliśmy z pracy rowerami i lunął deszcz Ale mieliśmy szczęście. Tak leje, że raczej byśmy nie dali rady ujechać. Pogoda typowa do siedzenia w domu.

Obiadu nie gotuję, bo mąż rzucił hasło, że jedzie po kapsalon i tortillę
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 12:49   #3123
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Odp: Dot.: Odp: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitan

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Nie chce mi się trochę :p to dwa końce Warszawy z 2h jazdy busem xD
Ooo zakupy się szykują? Ja,musze TŻ prezent kupić. Jeden to gra i chyba mu kupie pare koszulek
Smiac mi sie chce bo ciągle te upały zapowiadają a pogoda wcale jakas przesadnie upalna nie jest (przynajmniej u mnie)
Tak chce jakąś torbę kupić-ale czarno to widzę rzadko kiedy jakaś torba mi się podoba , jeansy jakieś jasne i może coś jeszcze się nawinie.heh jak dla mnie to i tak za ciepło. Jest słonecznie, duszno, bez wiatru . Dzisiaj tylko zimna cola ratuje.
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Przyjechaliśmy z pracy rowerami i lunął deszcz Ale mieliśmy szczęście. Tak leje, że raczej byśmy nie dali rady ujechać. Pogoda typowa do siedzenia w domu.

Obiadu nie gotuję, bo mąż rzucił hasło, że jedzie po kapsalon i tortillę
fajnie- to może za niedługo i u nas będzie deszcz. Ostatnio niby się zbierało i dupa z tego. Wygooglałam sobie to danie i wygląda pysznie.

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-07-27 o 12:50
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 14:45   #3124
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Odp: Dot.: Odp: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitan

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
fajnie- to może za niedługo i u nas będzie deszcz. Ostatnio niby się zbierało i dupa z tego. Wygooglałam sobie to danie i wygląda pysznie.
Cały czas pada

Nawet nie wiedziałam, że kapsalon to typowo holenderskie danie. Jadłam tylko raz. Nie przypadło mi do gustu. Frytki, kebab, ser i sałatka w jednym to dla mnie zbyt wiele. I jaka bomba kaloryczna
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 19:53   #3125
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Odp: Dot.: Odp: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitan

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Cały czas pada
Nawet nie wiedziałam, że kapsalon to typowo holenderskie danie. Jadłam tylko raz. Nie przypadło mi do gustu. Frytki, kebab, ser i sałatka w jednym to dla mnie zbyt wiele. I jaka bomba kaloryczna
Faktycznie same kcal dobrze, że chociaż sałatka jest.


http://www.youtube.com/watch?v=GCaCaywVS1w za☠☠☠iste ponad 200m. Szkoda, że cena powala , fotki do tego dojazd - chyba zacznę oszczędzać.

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-07-27 o 19:56
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 21:15   #3126
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

czesc dziewczyny

dziś cały dzień spędziłam na dworze z tz i jego siostrami Teraz jesteśmy już u mnie, wypiłam 2 i pół piwka i mam

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Cały czas pada

Nawet nie wiedziałam, że kapsalon to typowo holenderskie danie. Jadłam tylko raz. Nie przypadło mi do gustu. Frytki, kebab, ser i sałatka w jednym to dla mnie zbyt wiele. I jaka bomba kaloryczna
nie jadam takich rzeczy no może czasem ser
Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Tak chce jakąś torbę kupić-ale czarno to widzę rzadko kiedy jakaś torba mi się podoba , jeansy jakieś jasne i może coś jeszcze się nawinie.heh jak dla mnie to i tak za ciepło. Jest słonecznie, duszno, bez wiatru . Dzisiaj tylko zimna cola ratuje.

fajnie- to może za niedługo i u nas będzie deszcz. Ostatnio niby się zbierało i dupa z tego. Wygooglałam sobie to danie i wygląda pysznie.
a fuu cola jest bee
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 09:44   #3127
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

co tam dzisiaj porabiacie?. Wow 2.5 piwa nieźle.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 10:05   #3128
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
co tam dzisiaj porabiacie?. Wow 2.5 piwa nieźle.
nie tak dużo
tż pojechał a ja relaksuję sie przed pracą
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 10:39   #3129
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Odp: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejka

A ja mam kaccca
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 12:54   #3130
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: Odp: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hej a mnie zab boli i z jednej strony napuchlam. jutro pojde taka na praktyki bo wyjscia nie mam. mam tylko nadzieje ze mi do piatku przejdzie, bo w sobote wyjezdzam i nie chcialabym sie meczyc. wystarczy ze dzis sie mecze i wg jesc mi sie nie przez to nie chce.
Co do pogody to u mnie jest mega duszno mimo ze slonca nie ma.

nada to pozwiedzalas sobie troche a co do praktyk to raczej po ich skonczeniu mi etatu nie zaproponuja, to graniczy z cudem, ale zaczynaja mnie juz troche one meczyc i nudzic bo non stop to samo .....
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 13:01   #3131
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Odp: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

oj nada to coś wczoraj za bardzo poszalałaś
Andzia nie czekaj aż przejdzie tylko marsz do stomatologa.
http://www.youtube.com/watch?v=ePsEAimtiNc kto pamięta wszystkie łapka w górę.

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-07-28 o 13:02
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 13:12   #3132
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: Odp: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

sonne tak mysle zrobic, ale i tak mi pewnie nic nie zrobi poki opuchlizna nie zejdzie

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

ja pamietam, to byly piosenki
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 15:31   #3133
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Odp: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Nie wiadomo coś na pewno zaradzi. Byłam nad wodą ale normalnie tyle ludu, że już wolę posiedzieć sobie przy piwie w plenerze.
Coś u mnie zaczęło grzmieć.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 16:56   #3134
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Odp: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

My dzisiaj maraton filmowy sobie zrobiliśmy. Obejrzeliśmy " Złodziej życia", "Rytuał" i "Amerykańskie ciacho". Wszystko mi się podobało

Ponownie wróciła piękna pogoda
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 04:15   #3135
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Odp: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Powróciły upały i znowu w nocy nie można było spać. Tż jeszcze wentylatora włączyć nie pozwolił, bo go później uszy bolą a ja śpię od ściany, on jeszcze 3/4 łóżka zajmuje, do tego sypialnia na poddaszu i nie wyrabiałam. Włączyłam wentylator a on miał dwie opcje do wyboru: położyć się od ściany albo iść spać do salonu. Nie protestował.

Wczoraj się jeszcze naoglądałam o egzorcystach i mi się śniły jakieś cuda na kiju
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 08:35   #3136
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

hej

Ja tez nie umiem się wyspać w upały z tż. On zawsze otwiera okno bo na górze skwar mamy i lecą owady,a wtedy ja się wściekam

dziś i jutro mam jeszcze 2 zmianę, potem wolne
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 09:05   #3137
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hej Hej
Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
też dostałam masę życzeń, a sama z okazji imienin rzadko składam . Morał taki, że mamy strasznie popularne imię, każdy pamięta, że 26 jest Anny. Swoją drogą wszystkiego najlepszego

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Fajny film dzisiaj oglądałam - "Blitz" polecam :d (widzę, że Marta już widziała :P)
dzięęęęęki i nawzajem D: trochę spóźnione ale nie byłam juz na necie hehehe
Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Hej a mnie zab boli i z jednej strony napuchlam. jutro pojde taka na praktyki bo wyjscia nie mam. mam tylko nadzieje ze mi do piatku przejdzie, bo w sobote wyjezdzam i nie chcialabym sie meczyc. wystarczy ze dzis sie mecze i wg jesc mi sie nie przez to nie chce.
Co do pogody to u mnie jest mega duszno mimo ze slonca nie ma.

nada to pozwiedzalas sobie troche a co do praktyk to raczej po ich skonczeniu mi etatu nie zaproponuja, to graniczy z cudem, ale zaczynaja mnie juz troche one meczyc i nudzic bo non stop to samo .....
ułaaa nieprzyjemnie, sio do dentysty ! i udanego wyjazdu przy okazji !
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
hej

Ja tez nie umiem się wyspać w upały z tż. On zawsze otwiera okno bo na górze skwar mamy i lecą owady,a wtedy ja się wściekam

dziś i jutro mam jeszcze 2 zmianę, potem wolne
a ze mną za to Tż nie umie sie wyspać bo ja śpię w poprzek łóżka podobno ;p i że grzeję jak kaloryfer, a on się poci i spać nie może mi tam jest idealnie, nie wiem o co mu chodzi

Wróciłam z bajora, było mega, najgorsze żew sobotę to się spiłam kilkoma kieliszkami, było śmiesznie, ale wieczór nieprzyjemnie się zakończył normalnie tak jak 10 lat temu jak się było gówniarą i piło hehehehhe

a wczoraj byłam w Augustowie i spełniłam jedno z marzeń - spróbowałam jazdy na nartach wodnych, rewelacja, nawet pojechałam, ahhh teraz jak pojedziemy na dłużej to spędze na nartach więcej czasu byliśmy na kajaczkach, jedliśmy lody, pizze, faaajnie minął weekend upał był nieziemski tylko ja do wczorajszego południa trochę byłam skacowana że tak powiem i od słonca kręciło mi się w głowie, więc były nici z opalania hehehe

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Doszłam do wniosku, że tak się dzieje chyba z powodu że ja na ogól nie piję, ost. raz piłam w lutym hmmm .. bo wypiłam 4 lub 5 kieliszków i to niecałych także nie wiem ;p ale cóż, mam słaaaaaaabą główkę :P
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 09:17   #3138
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Faktycznie malutko wypiłas ja nie chwaląc się umiem wypić dużo więcej. Kiedyś zdarzyło się 0,7 na pół teraz już tego nie robię super miałas weekend!
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 09:54   #3139
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Faktycznie malutko wypiłas ja nie chwaląc się umiem wypić dużo więcej. Kiedyś zdarzyło się 0,7 na pół teraz już tego nie robię super miałas weekend!
To jeszcze nie rekord, wczoraj na zjeździe rodzinnym poszło 6 butelek wódki . Nas pijących było 7-8 osób, choć nie po równo piliśmy . Ajj, nie ma się czym chwalić
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 12:32   #3140
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.


Nie chciałabym tak dużo pić .
Ale dzisiaj praży - asfalt się zapada.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 12:46   #3141
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość

Nie chciałabym tak dużo pić .
Ale dzisiaj praży - asfalt się zapada.
Pije się sporadycznie, raz na długi czas . Ważne, by znać granicę i powiedzieć stop.
U mnie też gorąco, z domu nie wyszłam, no tylko na balkon i więcej nie chcę
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 13:38   #3142
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Rozumiem ale i tak fajnie, że nie potrzebuje aż takich ilości alko. Zresztą wolę piwo- nie ma nic lepszego niż zimne piwo z butelce.
A ja od rana chodzę po mieście. U mnie podobno temp.34.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 14:22   #3143
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejka

Ale skwarrrrr :O

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Powróciły upały i znowu w nocy nie można było spać. Tż jeszcze wentylatora włączyć nie pozwolił, bo go później uszy bolą a ja śpię od ściany, on jeszcze 3/4 łóżka zajmuje, do tego sypialnia na poddaszu i nie wyrabiałam. Włączyłam wentylator a on miał dwie opcje do wyboru: położyć się od ściany albo iść spać do salonu. Nie protestował.

Wczoraj się jeszcze naoglądałam o egzorcystach i mi się śniły jakieś cuda na kiju
O kurcze. No to niezła noc. Mi się wczoraj całkiem spoko spało, ale ja póki co śpię sama (nie licząc psa :p)


Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Hej Hej

dzięęęęęki i nawzajem D: trochę spóźnione ale nie byłam juz na necie hehehe

ułaaa nieprzyjemnie, sio do dentysty ! i udanego wyjazdu przy okazji !

a ze mną za to Tż nie umie sie wyspać bo ja śpię w poprzek łóżka podobno ;p i że grzeję jak kaloryfer, a on się poci i spać nie może mi tam jest idealnie, nie wiem o co mu chodzi

Wróciłam z bajora, było mega, najgorsze żew sobotę to się spiłam kilkoma kieliszkami, było śmiesznie, ale wieczór nieprzyjemnie się zakończył normalnie tak jak 10 lat temu jak się było gówniarą i piło hehehehhe

a wczoraj byłam w Augustowie i spełniłam jedno z marzeń - spróbowałam jazdy na nartach wodnych, rewelacja, nawet pojechałam, ahhh teraz jak pojedziemy na dłużej to spędze na nartach więcej czasu byliśmy na kajaczkach, jedliśmy lody, pizze, faaajnie minął weekend upał był nieziemski tylko ja do wczorajszego południa trochę byłam skacowana że tak powiem i od słonca kręciło mi się w głowie, więc były nici z opalania hehehe

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Doszłam do wniosku, że tak się dzieje chyba z powodu że ja na ogól nie piję, ost. raz piłam w lutym hmmm .. bo wypiłam 4 lub 5 kieliszków i to niecałych także nie wiem ;p ale cóż, mam słaaaaaaabą główkę :P
Chudziutka jesteś to i się szybko spijasz ja się spiłam ponczem u koleżanki, ale w sumie chyba byłam najtrzezwiejsza z nich xD tylko rano cierpiałam.

Kurcze fajna sprawa narty wodne :d

Super weekend miałaś

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Rozumiem ale i tak fajnie, że nie potrzebuje aż takich ilości alko. Zresztą wolę piwo- nie ma nic lepszego niż zimne piwo z butelce.
A ja od rana chodzę po mieście. U mnie podobno temp.34.
Mam tak samo, ogólnie nie lubie pić wódki. Zimne piwo jest mega <3

Jadę po gre dla Tż, specjalnie nie kupuje przez allegro żeby się nie wymyślił że dostanie :p
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 18:56   #3144
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hey

Późno skończyliśmy pracę i pojechaliśmy po kurczaka z rożna na obiad. Do tego chrupiąca bagietka

U mnie z piciem bywa różnie. Jednego dnia potrafię sporo wypić, drugiego dnia na siłę wpycham w siebie dwa drinki i mam dość. Najgorzej jak piję na pusty żołądek. Kaca miałam tylko raz w życiu.

U nas z pogodą już lepiej. Nie ma tej duchoty.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:05   #3145
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Nie piłam nigdy ponczu. Teraz jest fajnie na dworze chłodno, lekki wiaterek, ciemno , spokojnie-można siedzieć całą noc.
A ja nawet nie pamiętam ile raczej nie miewam kaca.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:41   #3146
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

cześć. Dziś w pracy prawie zasłabłam. Te upały tak mnie wykańczają, że ledwo zyję. U nas to prawie piekło jest na dziale, nie ma czym oddychać.
Za oknem wali, i burzowo jest ech
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 04:22   #3147
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam
Już mamy wtorek. Oby do weekendu

Marta u nas też ciężko jak są upały, bo pomimo tego, że dach na szklarni otwarty to jak nie ma wiatru, powietrze gęste i duszno to możnaby i w samym bikini pracować a człowiek i tak w pełnym słońcu haruje, pot się z niego leje, człowiekowi słabo i kręci się w głowie. Woda wyjęta z zamrażalki a po chwili już ciepła.
U nas już o niebo lepiej z pogodą i mam nadzieję, że u was też tak będzie
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home


Edytowane przez Lady_AnneBelle
Czas edycji: 2013-07-30 o 04:24
Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:48   #3148
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

cześć no po tych nocnych burzach to teraz jest chłodno i deszczowo. Oby to się długo utrzymało dziś do pracy. Jutro mamy wolne a chcą nas sprowadzić do roboty pod pretekstem dostania dnia wolnego .śmieszni są
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:58   #3149
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam

Straszne te upały są. My i tak mamy jeszcze dobrze, babcia mi opowiada jak w taką pogodę trzeba było na żniwach charować i to jeszcze z brzuchem pod brodę, kiedyś nie było żadnego wolnego macierzyńskiego . Jak sobie pomyślę, że też takbym musiała robić to od razu wolę swoje ciepełko w domu
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 12:17   #3150
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejka

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Nie piłam nigdy ponczu. Teraz jest fajnie na dworze chłodno, lekki wiaterek, ciemno , spokojnie-można siedzieć całą noc.
A ja nawet nie pamiętam ile raczej nie miewam kaca.
poncz jest pycha ale zdradziecki bardzo! zwłaszcza owoce z niego :P

Skończyłam "Wszystko za życie" naprawdę chciałabyś wyruszyć w taką podróż? Przerażające to jest jak dla mnie, nie mogłabym tyle czasu spędzić w odosobnieniu.
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.