Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II . - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-14, 20:51   #3121
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Carammel Pokaż wiadomość
mi by było szkoda tak dużo obciąć ale efekt jest bardzo ładny

i mam pytanie do maturzystek: jak wchodziłyście na mature z języka angielskiego to mówiłyście dzień dobry czy good morning??
mam dopiero w poniedziałek , ale na próbnej od samego początku gadałam po angielsku
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:53   #3122
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Carammel Pokaż wiadomość
mi by było szkoda tak dużo obciąć ale efekt jest bardzo ładny

i mam pytanie do maturzystek: jak wchodziłyście na mature z języka angielskiego to mówiłyście dzień dobry czy good morning??
j jak wchodziłam na ruski to powiedziałam zdrastwujcie
ale to było 2 lata temu, może teraz maniery się zmieniły
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:05   #3123
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Carammel Pokaż wiadomość
mi by było szkoda tak dużo obciąć ale efekt jest bardzo ładny

i mam pytanie do maturzystek: jak wchodziłyście na mature z języka angielskiego to mówiłyście dzień dobry czy good morning??
Ja powiedziałam "dzień dobry" Rok temu
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:12   #3124
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Nefrytka, naprawdę ładnie! Do tego widzi mi się jakiś pastelowy kwiatek za uchem

Cytat:
i mam pytanie do maturzystek: jak wchodziłyście na mature z języka angielskiego to mówiłyście dzień dobry czy good morning??
dwa lata temu wchodząc mówiłam po angielsku, ale miałam problem, bo to było lekko po 12 i nie wiedziałam czy powiedzieć "good morning" czy "good afternoon" , na szczęście egzaminatorki pierwsze powiedziały "good morning" no i wiedziałam co mówić Miałam ustny podstawowy, więc pewnie powiedzenie "dzień dobry" nie byłoby rażące, ale na rozszerzeniu wrażenie byłoby pewnie inne
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:18   #3125
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Single Lady Pokaż wiadomość
Nefrytka, bardzo fajnie ale ja bym się chyba już nie odważyła na takie cięcie, nawet jakbym miała mocno zniszczone.. Raz w życiu z włosów do łokci obcięłam się do ramion. Było w porządku, ale szybko mi się znudziło i chciałam z powrotem moje długie kudełki! Póki co jeszcze 10 cm i będą do łokci
Sądzę, że nie minie miesiąc i będę zamawiać treski z allegro. A wszystkim dziękuję za miłe słowa. Co do kwiatka - to wypatrzyłam jeden śliczny w Camaieu, a teraz czekam na kieszonkowe.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 23:24   #3126
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Nefrytka ślicznie wyglądasz w tych włoskach. Zobaczysz przyzwyczaisz sie do nich szybciutko

Dziewczyny dziękuję za Wasze podpowiedzi w kwestii tuszu wydłużajacego,przyglądnę sie bliżej Waszym propozycjom

Laurieen mam trochę stresa,ale co mi tam ujawnię się i pokaże przy okazji co mi fryzjerka wymodziła na łepetynie
Pierwsze zdjęcie przedstawia jak było, z tą różnicą,że przed obcięciem włoski były dłuższe-sięgały do początku łopatek. Zdjęcie drugie przedstawia stan obecny-fota robiona na drugi dzień po fryzjerze
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 08:02   #3127
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Laurieen mam trochę stresa,ale co mi tam ujawnię się i pokaże przy okazji co mi fryzjerka wymodziła na łepetynie
Pierwsze zdjęcie przedstawia jak było, z tą różnicą,że przed obcięciem włoski były dłuższe-sięgały do początku łopatek. Zdjęcie drugie przedstawia stan obecny-fota robiona na drugi dzień po fryzjerze
jak dla mnie bardzo korzystna zmiana wyglądasz teraz tak ciepło, delikatnie nooo ja jestem na TAK
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 08:51   #3128
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Nefrytka ślicznie wyglądasz w tych włoskach. Zobaczysz przyzwyczaisz sie do nich szybciutko

Dziewczyny dziękuję za Wasze podpowiedzi w kwestii tuszu wydłużajacego,przyglądnę sie bliżej Waszym propozycjom

Laurieen mam trochę stresa,ale co mi tam ujawnię się i pokaże przy okazji co mi fryzjerka wymodziła na łepetynie
Pierwsze zdjęcie przedstawia jak było, z tą różnicą,że przed obcięciem włoski były dłuższe-sięgały do początku łopatek. Zdjęcie drugie przedstawia stan obecny-fota robiona na drugi dzień po fryzjerze
Łaał ! Bardzo mi się podoba! Rewelacyjnie wyglądasz, jeszcze z tym uśmiechem na twarzy to już w ogóle Fryzura dodaje Ci uroku
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 09:00   #3129
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Ja tez uwazam ze dodaje Ci uroku
bardzo fajna zmiana
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 09:21   #3130
Lupe
Raczkowanie
 
Avatar Lupe
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 96
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Dziewczyny a jak wygląda wasz poranny i wieczorny rytuał łazienkowo- pielęgnacyjny? Bo ja mimo wczorajszego nakładania maseczek, balsamów, kremów, pomalowania paznkoci w ogóle nie czuję się świeżo a chciałabym zawsze wyglądać ładnie i wyrobić w sobie ten nawyk dbania o siebie nie tylko od święta, kiedy zobaczę na ulicy jakąś piękną, świeżą dziewczynę która mnie zachęci ale na codzień:P Marzy mi się, wiem, że to głupie ale np. mieć jakiś swój zapach który po moim wejściu do budynku byłby wyczuwalny i kojarzony ze mną. Używam perfum, obecnie Baby Doll i Lolity Lempickiej ale mimo kilku psiknięć wydaje mi się, że nic nie czuć. Albo świetnie byłoby też mieć jakiś swój balsam, ktory ślicznie pachnie i długo ten zapach się utrzymuje a my czarujemy tym zapachem wszystkich wokoło. Co powiecie na temat balsamu Tutti Frutti cynamon i karmel bodajże ? na kwc ma dobre opinie ale boję się tego zapachu na wiosnę a balsam AA malinowy który któraś polecała mam ale rzadko używam.

A no i jeszcze kwestia depilacji, jak ją rozwiązujecie? Bo mnie już szlak trafia codziennie golić nogi i pachy bo najgorsze dla mnie to milimetrowe włoski kłujące przy każdej okazji:/ zastanawiam się nad depilatorem ale po 1 narazie nie mam pieniędzy i pomysłu jaki kupić a po 2 boję się bólu i wrastania włosków. Zgoda może na nogach ten ból byłby znośny ale w okolicach bikini? nie wyobrażam sobie a maszynka i papranie się kremami do depilacji już mnie męczą ;P
__________________
"Zacznij od robienia tego, co obowiązkowe, potem zrób to, co możliwe, a na końcu to, co niemożliwe."

Edytowane przez Lupe
Czas edycji: 2010-05-15 o 09:29
Lupe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 09:46   #3131
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Lupe, twoje perfumy są NA PEWNO wyczuwalne dla innych nasze nosy sie przyzwyczajają do zapachu i dlatego sama ich nie czujesz. Ja tez nigdy nie czuje moich perfum (kenzo amour), a dla innych jest to bardzo wyrazisty zapach tak samo ma moj chlopak- ja zawsze czuje, ze jest wypachniony swoimi givenchy, a on zawsze jest zaskoczony, kiedy cos mowie, o jego perfumach, bo sam juz ich nie czuje
jesli chodzi o codziennie rytulaly- ja sie czuje swiezo, jesli codziennie myje wlosy i uzywam odzywki, dwa razy dziennie biore dlugi prysznic z moimi ulubionymi zelami (polecam palmolive aroma therapy Happiful z bergamotką i kwiatem pomarańczy).Staram sie zawsze ladnie malowac paznokcie, dbam o stopy- codziennie pilling, maseczka na stopy z grubej warstwy kremu Sally Hansen. W granicach mozliwosci zmieniam czesto uczesanie- raz wysoki kucyk, innym razem fale na szerokiej lokowce i zebrany warkoczyk z przodu, albo rozpuszczone i wygładzone ze szczotką i suszarką, czy zebrane w niski kucyk z boku.. codziennie wieczorem smaruje sie balsamem lub maslem- polecam maslo kokosowe z Body Shopa- ma naprawde konsystencje maselka i cudownie nawilza.
swiezo czuje sie kiedy mam odpowiedni makijaz- oko podkreslone delikatnym eyelinerem w pędzelku, dobry tusz na rzesach, korektor pod oczy (najlepsze doswiadczenia mam z Heleną Rubinstein, YSL, albo lorealem ), jasny transparentny puder i jasnobrzoskwiniowy roz na kosci policzkowe . to moj codzienny zestaw na makeup.
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 10:27   #3132
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Carammel Pokaż wiadomość
mi by było szkoda tak dużo obciąć ale efekt jest bardzo ładny

i mam pytanie do maturzystek: jak wchodziłyście na mature z języka angielskiego to mówiłyście dzień dobry czy good morning??
Tak, trzeba się przywitać po angielsku , egzaminatorzy od momentu wejścia mówią do ciebie tylko po angielsku-po ang proszą o dowód, wylosowanie zestawu etc

Cytat:
Napisane przez Lupe Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wygląda wasz poranny i wieczorny rytuał łazienkowo- pielęgnacyjny? Bo ja mimo wczorajszego nakładania maseczek, balsamów, kremów, pomalowania paznkoci w ogóle nie czuję się świeżo a chciałabym zawsze wyglądać ładnie i wyrobić w sobie ten nawyk dbania o siebie nie tylko od święta, kiedy zobaczę na ulicy jakąś piękną, świeżą dziewczynę która mnie zachęci ale na codzień:P Marzy mi się, wiem, że to głupie ale np. mieć jakiś swój zapach który po moim wejściu do budynku byłby wyczuwalny i kojarzony ze mną. Używam perfum, obecnie Baby Doll i Lolity Lempickiej ale mimo kilku psiknięć wydaje mi się, że nic nie czuć. Albo świetnie byłoby też mieć jakiś swój balsam, ktory ślicznie pachnie i długo ten zapach się utrzymuje a my czarujemy tym zapachem wszystkich wokoło. Co powiecie na temat balsamu Tutti Frutti cynamon i karmel bodajże ? na kwc ma dobre opinie ale boję się tego zapachu na wiosnę a balsam AA malinowy który któraś polecała mam ale rzadko używam.

A no i jeszcze kwestia depilacji, jak ją rozwiązujecie? Bo mnie już szlak trafia codziennie golić nogi i pachy bo najgorsze dla mnie to milimetrowe włoski kłujące przy każdej okazji:/ zastanawiam się nad depilatorem ale po 1 narazie nie mam pieniędzy i pomysłu jaki kupić a po 2 boję się bólu i wrastania włosków. Zgoda może na nogach ten ból byłby znośny ale w okolicach bikini? nie wyobrażam sobie a maszynka i papranie się kremami do depilacji już mnie męczą ;P
Co do depilacji to też myślałam, że depilator rozwiąże wszystkie moje problemy, ale nie rozwiązał, bo nie wiedziałam , że depilacja tak bardzo boli-użyłam więc depilatora kilka razy.
Ja planuję w przyszłości depilację laserową, bo jak dla mnie nie wynaleziono jeszcze idealnej metody depilacji. Wszystkie albo są krótkotrwałe albo bolesne.
Ale na wizażu kiedyś przeczytałam, że istnieje jakiś krem, który można zakupić w aptece i zaaplikować na skórę przed depilacją i podobno potem nic nie boli, ale oczywiście mądrze nie zapisałam sobie nazwy tego kremu
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:28   #3133
Lupe
Raczkowanie
 
Avatar Lupe
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 96
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

agnieszka16, uwielbiam takie osoby które codziennie mają inne uczesanie w zależności od stroju itd. bo ja sama codziennie, nie przesadzam,codziennie od 2 lat noszę włosy rozpuszczone z grzywką spiętą do tyłu 1 spinką, jeszcze gdyby jakąś ładną ale nie, zwykłą wsuwką.
Dzieje się tak z 2 powodów. Po 1 w koczkach i innych takich moja twarz wygląda na bardzo "dużą" pucołowatą, może nie mam wysokiego czoła ale kiedy zaczeszę się do tyłu mam "gołe skronie" że tak to nazwę i wyglądam jak łysa Po 2 nie umiem się ładnie uczesać. przypuśćmy zrobię sobie fale lokówką i wyjdę ale w szkole już to brzydko wygląda mimo użycia lakieru i grzywka smętnie opada na czoło, więc co robię? spinam ją u góry. Przez to mój wizerunek jest monotonny i nudny
__________________
"Zacznij od robienia tego, co obowiązkowe, potem zrób to, co możliwe, a na końcu to, co niemożliwe."

Edytowane przez Lupe
Czas edycji: 2010-05-15 o 10:30
Lupe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:41   #3134
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Lupe Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wygląda wasz poranny i wieczorny rytuał łazienkowo- pielęgnacyjny? Bo ja mimo wczorajszego nakładania maseczek, balsamów, kremów, pomalowania paznkoci w ogóle nie czuję się świeżo a chciałabym zawsze wyglądać ładnie i wyrobić w sobie ten nawyk dbania o siebie nie tylko od święta, kiedy zobaczę na ulicy jakąś piękną, świeżą dziewczynę która mnie zachęci ale na codzień:P Marzy mi się, wiem, że to głupie ale np. mieć jakiś swój zapach który po moim wejściu do budynku byłby wyczuwalny i kojarzony ze mną. Używam perfum, obecnie Baby Doll i Lolity Lempickiej ale mimo kilku psiknięć wydaje mi się, że nic nie czuć. Albo świetnie byłoby też mieć jakiś swój balsam, ktory ślicznie pachnie i długo ten zapach się utrzymuje a my czarujemy tym zapachem wszystkich wokoło. Co powiecie na temat balsamu Tutti Frutti cynamon i karmel bodajże ? na kwc ma dobre opinie ale boję się tego zapachu na wiosnę a balsam AA malinowy który któraś polecała mam ale rzadko używam.

A no i jeszcze kwestia depilacji, jak ją rozwiązujecie? Bo mnie już szlak trafia codziennie golić nogi i pachy bo najgorsze dla mnie to milimetrowe włoski kłujące przy każdej okazji:/ zastanawiam się nad depilatorem ale po 1 narazie nie mam pieniędzy i pomysłu jaki kupić a po 2 boję się bólu i wrastania włosków. Zgoda może na nogach ten ból byłby znośny ale w okolicach bikini? nie wyobrażam sobie a maszynka i papranie się kremami do depilacji już mnie męczą ;P

Ja wprost uwielbiam pachnące balsamy do ciała i ten karmelowo-cynamonowy farmony to mój ulubiony ale niestety na upalne lato może być zbyt duszący. Ostatnio znalazłam dla niego alternatywę - nowy balsam farmony sweet secret kokosowo-bananowy. jest to prostu wspaniały, polecam. A z perfum uwielbiam coco chanel mademoiselle, niestety cena jest powalająca. Inne moje rytuały "świeżości" to dbanie o paznokcie i skórki - mam całą kolekcje jasnych i pudrowych odcieni lakierów a ostatnio nabyłam też miętowy lakier - moim zdaniem takie jasne i przejrzyste kolory świetnie sie komponują ze świeżym wizerunkiem. Co parę dni stosuję peeling St. Ives - świetnie wygładza skórę. Moim ulubionym rytuałem makijażowym jest używanie pudrów brązujących i rozświetlających - dają cudowny efekt gładkiej i zdrowej skóry. Ważna jest też dla mnie dbałość o usta - Carmex (na noc) + Tisine (na dzień) a na to błyszczyki w tonacjach karmelowych i brzoskwiniowych
Jeśli chodzi depilację od paru lat stosuję tylko wosk i daje to u mnie najlepsze rezultaty.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:49   #3135
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Ja też kiedyś bym chciała zrobić depilację laserową, na razie jednak nie mam $ więc w ogóle nie biorę tego pod uwagę

Używam zwykłych maszynek, bo:
1) depilator albo wosk raz że boli, a dwa- mam skłonność do żylaków, a wtedy ponoć nie powinno się stosować tych metod
2) kremy dla mnie śmierdzą i w ogóle irytuje mnie to nakładanie, czekanie, wolę już ogolić

A fruzura, tu też nie mam za dużo do powiedzenia, ale zaraz po umyciu mam rozpuszczone, potem robię kitkę albo warkocz, a jak już są takie nie bardzo, ale nie zdążę umyć to robię taki ścisły koczek z tyu, włosy zaczesuję do tyłu i zakładam jakąś szeroką opaskę
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 11:12   #3136
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Ważna jest też dla mnie dbałość o usta - Carmex (na noc) + Tisine (na dzień)
ja tez stosuje oba te balsamy, ale odwrotnie tisane na noc, bo jest lagodniejsza, zostawiam gruba warstwe, i cala sie wchlania, a rano usta za miekkie i nawilzone, a carmex na dzien- bo jest lekko drażniący, "mrowi" i tym samym lekko powiększa usta
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 11:29   #3137
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
ja tez stosuje oba te balsamy, ale odwrotnie tisane na noc, bo jest lagodniejsza, zostawiam gruba warstwe, i cala sie wchlania, a rano usta za miekkie i nawilzone, a carmex na dzien- bo jest lekko drażniący, "mrowi" i tym samym lekko powiększa usta
Ja na początku używałam tylko carmexu i na dzień i na noc, ale po carmexie są "niesmaczne" kamforowe pocałunki, a po Tisine takie słodkie
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 11:39   #3138
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

w końcu zapisałam się do fryzjera

ja jak narazie krem do depilacji i maszynka, mam zamiar zapisać się na wosk do kosmetyczki a na 18 urodziny mam dostać jakiś porządny depilator od cioci

ja jakoś nie umie układać swoich włosów, brak mi pomysłów, najczęściej chodzę w wysokim kucyku i rozpuszczonych włosach

podkład już odłożyłam z czego bardzo się cieszę, jednak moja cera nie jest taka jaką bym chciała mieć bo piegów przecież nie usunę, teraz pozostaje mi zainwestować w jakiś dobry korektor i puder
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 12:17   #3139
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Ja codziennie (zwłaszcza trudne, szorstkie miejsca) smaruję oliwką (lubię zapach tej z joanny, albo takiej dla dzieci), albo gruszkowym lub migdałowym balsamem do ciała yves rocher- uwielbiam

Z zapachów bardzo lubię ck one (idealny na codzień) i zapach niny ricci, wszyyystkie. A jak nie mam czasu, w torebce mam 20ml jakiegoś perfumu z oriflame (taki zielony z niebieska nakretka, kosztował chyba 20zl)- na mnie pachnie kokosem, co bardzo lubię.

Uwielbiam mieć pomalowane paznokcie, ale głównie na czerwony albo różowy, dość mocne kolory. Podobno blade mi nie pasują

Do stóp- rewelacyjny sposób mamy jednej z koleżanek: gruba warstwa kremu do stóp/rąk, na to zawiązujemy woreczek foliowy, nakładamy skarpetkę i idziemy spać Ciężko się do tego przyzwyczaić, ale efekty są baaardzo przyjemne.

Fryzura- raz proste, raz kręcone, koczek, kucyk, podpięte włosy. Mam lekko falowane, więc nie mam problemu ze stylizacją, ale prostuję tylko wtedy kiedy ma nie padać :P


Jest jeszcze coś, co uważam za baaardzo pasujące do świeżynek- minimalizm. Bez nadmiaru wzorów, kolorów, biżuterii, które są straaasznie przytłaczające. Najważniejsze przecież jesteśmy my
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 12:23   #3140
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

ja nakładam na nóżki krem z mocznikiem i dalej są w niezbyt dobrym stanie
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 12:23   #3141
Single Lady
Raczkowanie
 
Avatar Single Lady
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 121
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Champs, zmiana zdecydowanie na lepsze! Bardzo korzystnie

A tak w ogóle to jako początkująca Świeżynka też chętnie bym poczytała o waszych porannych i wieczornych rytuałach łazienkowo - pielęgnacyjnych Bo ja się jeszcze nie do końca świeżynkowo czuję :P Inspirujcie, inspirujcie!
Single Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 12:35   #3142
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Single Lady Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to jako początkująca Świeżynka też chętnie bym poczytała o waszych porannych i wieczornych rytuałach łazienkowo - pielęgnacyjnych Bo ja się jeszcze nie do końca świeżynkowo czuję :P Inspirujcie, inspirujcie!
ja mam ostatnio jakiś zespół chronicznego zmęczenia spałabym , spałabym i jeszcze raz spała... a nie mam czasu na takie rzeczy w ogóle ile czasu musi minąć, abym się za coś zabrała ... motywacja mnie opuściła. byle wytrwać do poniedziałku (najgorszy dzień) ...
no ja to rano i wieczorem tak samo : buźkę myję żelem Babydream, tonik aloesowy z oriflame (jak skończę to zamówię jakiś hydrolat), krem albo aloesowy z tej samej serii albo ziaja hlc , tusz zmywam takim płynem też z ziai, czasem machnę rzęsy odżywką , a jak coś wyskoczy na buzi to tormentiolem działam. Raz, dwa razy w tygodniu peeling St.Ives i te maseczki co kiedyś wklejałam. A makijaż ? mieszam podkład Lirene z Rimmelem "mineralnym", tusz Wonder, tranparentny puder z Vipery + rozświetlający i brązujące kuleczeki też z Vipery ...aaa no i jeszcze korektor L'oreala

edit: zapomniałam o białej kredce w dolnej części oka! bardzo ładnie rozświetla.
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 12:41   #3143
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
ja mam ostatnio jakiś zespół chronicznego zmęczenia spałabym , spałabym i jeszcze raz spała... a nie mam czasu na takie rzeczy w ogóle ile czasu musi minąć, abym się za coś zabrała ... motywacja mnie opuściła. byle wytrwać do poniedziałku (najgorszy dzień) ...
no ja to rano i wieczorem tak samo : buźkę myję żelem Babydream, tonik aloesowy z oriflame (jak skończę to zamówię jakiś hydrolat), krem albo aloesowy z tej samej serii albo ziaja hlc , tusz zmywam takim płynem też z ziai, czasem machnę rzęsy odżywką , a jak coś wyskoczy na buzi to tormentiolem działam. Raz, dwa razy w tygodniu peeling St.Ives i te maseczki co kiedyś wklejałam. A makijaż ? mieszam podkład Lirene z Rimmelem "mineralnym", tusz Wonder, tranparentny puder z Vipery + rozświetlający i brązujące kuleczeki też z Vipery ...aaa no i jeszcze korektor L'oreala

edit: zapomniałam o białej kredce w dolnej części oka! bardzo ładnie rozświetla.
o jakich kuleczkach mówisz? są na KWC? kolor to czysty i matowy brąz?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 12:46   #3144
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
o jakich kuleczkach mówisz? są na KWC? kolor to czysty i matowy brąz?
aaaj... przepraszam za wprowadzenie w błąd, one nie są z Vipery tylko z Sensique . Ja mam zmieszane kuleczki brązujące z rozświetlającymi :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-w-kulkach.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-7...-w-kulkach.htm

Muszę dzisiaj wskoczyć do Trolla, bo mam kartę rabatową z Glamour, a widziałam na ich stronie śliczny strój kąpielowy w truskawki <wiem, ze trochę infantylnie >
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 13:07   #3145
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
mam dopiero w poniedziałek , ale na próbnej od samego początku gadałam po angielsku
Ja powiedziałam po polsku
Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
Też nie lubię ustnych, ale już mam to w nosie ... został mi ustny angol (podstawa, rozszerzenie) a wszystkie te atrakcje w poniedziałek podstawa luz, a z rozszerzeniem stwierdzam, że co ma być to będzie i tak nigdzie się nie liczy to szkoda nerwów Na pewno dasz jutro radę, powodzenia
btw. a co ze zdjęciami pokoju?

Mam tyle samo wzrostu i do tego często noszę obcasy, a na lato kupiłam wysokie koturny jestem zdania, że długie nogi to atut, więc trzeba go pokazywać a w dodatku nie mamy tylko 'ograniczeń' jeśli chodzi o ciuchy, ze coś nas skraca itd.
Ale z małych kobietek uwielbiam Evę Longorię
Ot, to witaj w klubie wysokich Świeżynek Często nie noszę obcasów, ale zdarza mi się Zdjęcia będą albo dziś albo jutro, bo koleżanka do domu przyjechała Może wybierzemy się dziś na imprezę, to wtedy wstawię zdjęcia dopiero jutro.
A z ustnymi dałam radę Dzięki za wsparcie Wprawdzie zgubiło mnie to, że nie znałam formy egazminu rozszerzonego- tak powiedziała mi komisja i przez to odleciało mi 5 pkt
Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Laurieen ja też nie lubiałam egzaminów ustnych,zdecydowanie wolałam pisemne. Dasz sobie radę,napewno- jak wszystkie obecne tutaj tegoroczne Maturzystki!

Co się tyczy Marianny-ładna nie ładna,kwestia sporna,ale przez jej ogólny styl i sposób wyrażania siebie wygląda ciekawie
Nie zależnie od tego ile sie ma wzrostu (no ja jestem fest baba nie ma co,mam jakieś ok.154cm,ale sobie nie krzywduję ) można wypracowaś swój sposób na siebie i wyglądać ślicznie i uroczo

Nefrytka włoskami się nie martw,mają tą świetną właściwość,że odrastają. Jeśli faktycznie potrzebna im taka "kuracja" to trzeba im troszkę pomóc. Napewno nawet bez tych 20 cm będziesz wyglądać fajnie Ja swoje miałam do łopatek,ale aż się prosiły o fryzjera,więc sie doprosiły i teraz są troszkę za brodę i jest ekstra
Dziękuję za słowa otuchy, ustny zdany
Co do twoich włosków- niezwykle korzystna zmiana W nowej fryzurce wyglądasz bardziej lekko, a co za tym idzie- Świeżo. Zresztą Twój zaraźliwy uśmiech mówi sam za siebie. Dla mnie bomba

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Pierwsze zdjęcie sprzed 2-3 tygodni. Drugie z dziś (coś mi nie wyszło, nie wyglądam zbyt korzystnie). Przepraszam za ich jakość i też moją "pozę", ale chcę zobrazować różnicę długości. Poza tym rozleciała mi się już fryzura a nie chce mi się od nowa układać, więc może w najbliższym czasie wrzucę zdjęcia całych włosów. Przyznam, że wciąż jestem w szoku, jak byłam młodsza, zawsze miałam włosy do pasa, od niedawna wciąż były mniej więcej do talii, a teraz takie króciutkie, muszę się przyzwyczaić.
Tobie było pięknie zarówno w długich włosach, jak i krótszych Choć na pewno teraz wyglądają bardziej zdrowo. No i zresztą po obcięciu takiego kawałka włosów na pewno Twoje włoski są bardzo zdrowe, bo wszystkie końcówy i suchości obcięłaś Ponadto masz ładną, dziewczęcą buźkę
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 13:29   #3146
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Single Lady Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to jako początkująca Świeżynka też chętnie bym poczytała o waszych porannych i wieczornych rytuałach łazienkowo - pielęgnacyjnych Bo ja się jeszcze nie do końca świeżynkowo czuję :P Inspirujcie, inspirujcie!
Moje rytuały są zupełnie zwyczajne. Rano zawsze używam pianki do mycia twarzy Lirene design your style + ewentualnie płyn micelarny Eveline cosmetics, później podkład Rimmel mineralny i modelowanie twarzy pryzmą rozświetlająca z Inglota. Rzęsy obowiązkowo podkręcam zalotką elektryczną Sephory i nakładam tusz Max Factor False Lash Effect. Ostatnio przestałam prostować i suszyć włosy i nie mogę uwierzyć jakie się zrobiły ładne – puszyste i delikatnie falujące. Zawsze na końcówki nakładam jedwab Wax a po myciu maseczkę Wax z proteinami mlecznymi – włosy po niej bosko pachną oraz są bardzo elastyczne i sprężyste. Na usta nakładam balsam Tisine i błyszczyk Inglot Sleeks Cream (polecam, cudo). Do pielęgnacji dłoni stosuję krem Bielendy z parafiną, raz z tygodniu „rybki” Gal na paznokcie i rzęsy. Regularnie chodzę do kosmetyczki na regulację brwi, od czasu do czasu na zabieg na dłonie oraz manicure. Uwielbiam maseczki rozgrzewające do twarzy, wspaniale oczyszczają. W czasie kąpieli stosuję masaż „syrenką”, a potem pachnący balsam lub olejek. Często robię też sobie masaże kremem do ciała Lirene z arniką – wspaniale wygładza i odżywia. Śpię zawsze w skarpetkach bo potęgują one działanie kremu do stóp. Paznokcie mam najczęściej w pudrowych i kremowych odcieniach. Zawsze staram się mieć przy sobie w kosmetyczce mały atomizer z ulubionym zapachem, żeby odświeżyć się w ciągu dnia. Uff, to chyba tyle
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 13:30   #3147
ReservedMusic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 129
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

co do depilacja to na poczatku uzywalam depilatora. niby wszystko fajnie do czasu. oczywiscie zaczal sie problem wrastajacych wloskow, jakies krostki, ktore wyciskalam bo mnie 'wkurzaly' i teraz dorobilam sie nog w brazowe plamki. :/ ogolem nie wyglada to zbyt fajnie i dlatego odstawilam juz depilator i uzywam maszynek albo kremow.

co do malowania paznokci. w wakacje, swieta, na imprezy to zawsze maluje na jakis czerwien, roz bo uwielbiam takie paznokcie. no ale do szkoly to juz jakis jasny.

a co do tych rozswietlajacych kulek z Sensique, chcialam je kupic ale w mojej naturze ich nie ma. sa jedynie te brazujace. ale narazie mam rozswietlacz z miss sporty i nie narzekam.
ReservedMusic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 13:51   #3148
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

dla dziewczyn, które mają problemy przesuszeniem twarzy, podrażnieniami a nawet dla tych, które mają cerę mieszaną polecam Cetaphil, zakochałam się nie kosztuje majątku, a polecany jest również przez dermatologów.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 13:58   #3149
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
aaaj... przepraszam za wprowadzenie w błąd, one nie są z Vipery tylko z Sensique . Ja mam zmieszane kuleczki brązujące z rozświetlającymi :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-w-kulkach.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-7...-w-kulkach.htm
nic się nie stało na te rozświetlające chyba skuszę się ale dopiero jak skończę mój pokruszony AOH

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ReservedMusic Pokaż wiadomość
co do depilacja to na poczatku uzywalam depilatora. niby wszystko fajnie do czasu. oczywiscie zaczal sie problem wrastajacych wloskow, jakies krostki, ktore wyciskalam bo mnie 'wkurzaly' i teraz dorobilam sie nog w brazowe plamki. :/ ogolem nie wyglada to zbyt fajnie i dlatego odstawilam juz depilator i uzywam maszynek albo kremow.



a co do tych rozswietlajacych kulek z Sensique, chcialam je kupic ale w mojej naturze ich nie ma. sa jedynie te brazujace. ale narazie mam rozswietlacz z miss sporty i nie narzekam.
co do wrastający włosków to peelingi i nawilżanie skóry powinno rozwiązać problem

rozświelacz z Miss Sporty ? pierwsze słyszę, możesz powiedzieć coś więcej?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 14:04   #3150
ReservedMusic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 129
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

chodzi mi o ten z bronzerem.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-brazujacy.htm

mam ta jasniejsza wersje, i wlasnie jej uzywam jako rozswietlacza
ReservedMusic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.